W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
chemtrails  
Podobne tematy
Co powinieneś wiedzieć o smugach chemicznych 19
chemtrails - to nie jest prawda12
Prawdziwy cel Chemtrails ujawniony13
Pokaz wszystkie podobne tematy (18)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
50 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Ziemia i wolna energia Odsłon: 76451
Strona:  «   1, 2, 3 ... 37, 38, 39, 40   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Co sądzisz o chemtrailsach - smugach chemicznych o kórych jest ten wątek?
To o czym tu mowa to zwykłe smugi zostawiane przez samoloty, tudzież inne zjawiska naturalne
25%
 25%  [ 42 ]
Nie wiem - myślę, że coś w tym może być... może faktycznie coś rozpylają
36%
 36%  [ 61 ]
Jestem pewien, że są to związki chemiczne rozpylane przez samoloty na czyjeś zlecenie
37%
 37%  [ 62 ]
Wszystkich Głosów : 165

Autor Wiadomość
Spotter




Dołączył: 17 Sty 2012
Posty: 6
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:22, 17 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że ten film wiele wyjaśnia w tym temacie, polecam go oglądnąć wszystkim:

http://www.youtube.com/watch?v=qN54nhIqZUg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paranoik




Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 109
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:03, 17 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:08, 17 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak wrócicie do mojego pierwszego posta w tym temacie to zobaczycie, że kiedyś też miałem taką kminę, że przecież ci wszyscy ludzie nie mówioli by o tym jakby tego nie było...
Cytat:
W necie jest strasznie dużo relacji świadków, zdjęć, itp. Wyglądają na rzetelne i dobrze udokumentowane - nie przypominają tych o porwaniu przez ufo, dlatego myslę, że istnienie tych chemitrailsów jest raczej pewne. Kwestia tylko skąd się biorą, że 30lat temu jeszcze ich nie było?

Samoloty oczywiście zostawiają podobne smugi, ale przeciez jesli tyle osób mówi, ze to nie są ślady samolotów (z różnych powodów) to chyba wiedzą co mówią. Przynajmniej częśc z nich...


ale teraz, po 6-ciu latach, muszę przyznać jest mi bardzo głupio.
na tyle na ile mogłem poznałem już tych ludzi.
i albo jeszcze są tak naiwni jak ja byłem wtedy, albo - co niestety jest o wiele częstsze - są to okrutni idioci.
niektórzy nawet budują działa do rozpylania chemtrailsów, znad ich nieba - to powinno świadczyć samo za siebie. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:42, 18 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi. upływ czasu nie daje gwarancji, że jesteśmy coraz mądrzejsi. W niektórych tematach wręcz cofamy się w rozwoju. Myślę, że ten syndrom ujawnił się u Ciebie właśnie w temacie chemitrails.
Nie śledziłem świadków, ani ich nie poznawałem. Ale z informacji, które się pojawiły na mój długi nos, jakieś kutasy manipulują tymi smugami. Bo nie są one smugami kondensacyjnymi samolotów.
Czas zapewne pokaże, kto ma rację. Mogę postawić 0,20 btc na moją tezę. Tylko będzie kłopot z jednoznaczną interpretacją wyników. Chyba, że byłby to jakiś prawomocny wyrok sądowy...Całkiem dobry temat do zakładu. Budzisz we mnie hazardzistę Smile
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:02, 18 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

faktycznie, 'działa do rozpylania chemtrailsów' to poroniony pomysł. mało efektywny jak sądzę. działka rakietowe do bezpośredniego strącania skurwieli byłyby lepsze.
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Spotter




Dołączył: 17 Sty 2012
Posty: 6
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:21, 18 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chemicloo napisał:
działka rakietowe do bezpośredniego strącania skurwieli byłyby lepsze.

Strzelałbyś do samolotów ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:43, 18 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spotter napisał:
chemicloo napisał:
działka rakietowe do bezpośredniego strącania skurwieli byłyby lepsze.

Strzelałbyś do samolotów ?


Chyba z wacka będzie strzelał.

Już tu jedna Mała wklejała filmik o chemtrails z bezrotorowymi tajnymi śmigowcami, a na proste pytanie dlaczego nie ma żadnych śladow po chemtrails na ziemi, w glebie w powietrzu ani w wodzie, żaden alternatywnie mądry nie odpowiedział.

Żaden mundry inaczej też nie chce zdawać sobie sprawy, ze przestrzeń powietrzna jest kontrolowana przez lotnictwo wojskowe i cywilne i nic tu nie lata bez ich wiedzy, więc musiały by w to być zaangażowane tysiące ludzi, od kontrolerów po administrację wojskowa i cywilną chyba, że to tajne armie produkują chemię do rozpylania której musza być hektolitry, transportują tą chemię niepostrzeżenie, bez listów przewozowych i kontroli po całym świecie do tajnych baz, których tez musz być przecież setki by ogarnąć tysiące enemy tankerów latających co dzien na całym świecie bez kontroli lokalnych administracji cywilnych i wojskowych zarządzających przestrzenią powietrzną, instalują w samolotach aparaturę do spryskiwania oraz zarządzają calą tą operacją niepostrzeżenie jak McGyver, od tajnego pozyskania surowców, przez tajna produkcję, po tajną dystrybucję. Ludzie którzy tak twierdzą są oderwani od rzeczywistości .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:18, 18 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adam Polo napisał:
Czas zapewne pokaże, kto ma rację. Mogę postawić 0,20 btc na moją tezę. Tylko będzie kłopot z jednoznaczną interpretacją wyników. Chyba, że byłby to jakiś prawomocny wyrok sądowy...Całkiem dobry temat do zakładu. Budzisz we mnie hazardzistę Smile

sorry, ale nie będę ci dawać incentiva do tego abyś pozostał idiotą.
to by było niehumanitarne - hazard przy czymś takim, to jak inwestowanie w akcje firmy produkującej bomby przy dawaniu na tacę Smile

dam ci za to czas na przemyślenie tego tematu.
człowiek z wiekiem nawet jeśli nie mądrzeje to zazwyczaj jednak dojrzewa.
więc jak mi za 5 lat napiszesz w tym wątku, że dalej wierzysz iż kratka którą widzę co rusz na swoim niebie "nie jest smugami kondensacyjnymi samolotów" - wtedy niestety będę cię już musiał nazwać okrutnym idiotą. obaj miejmy jednak nadzieję, że tak się nie stanie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Spotter




Dołączył: 17 Sty 2012
Posty: 6
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:45, 13 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobno smugi wiszące długi czas na niebie pojawiły się kilka lat temu i to był początek okresu "pryskania"... tak twierdzą wyznawcy chemisrails... Oni zarzekają się dawniej nie było długich smug na niebie....

To ciekaw jestem co oni powiedzą na to:

Tak wyglądało niebo w 1940 r.





Sorry że odświeżam temat, ale jestem cholernie ciekaw co na to wyznawcy chemisrails....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:23, 13 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiedzą, że to fotomontarz. Tak samo jak Tusk jest winny, bo Ruscy nie zaprosili Kaczyńskiego i biedny musiał lecieć osobno na obchody do Katynia.

Cos wymyślą żeby podtrzymywać odpowiedni poziom adrenaliny który im się wydziela, gdy czują nieokój wynikający z latających nad głowami enemytankerow.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:01, 15 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mi wyrokować czy chemtraile szkodzą czy nie, czy są celowe czy nie ale napewno trafia mnie tani fotomontaż taki jak wstawiłeś Spotter - interesuję się fotografiką na twoje nieszczęście, i nie popuszczę plagiatów w fotografii tak samo jak znawcę drażni kopia obrazu.





Prawdziwe zdjęcie nieba z lat 40-tych ubiegłego wieku:



Po prawej stronie z dołu widać smużkę dymu, która wydobywa się z zbombardowanego domu, powyżej są chmury, po niedawnym nalocie powinno być pełno chemtraili ale niestety- każde prawdziwe zdjęcie ich nie pokazuje bo wtedy ich po prostu nie było.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:43, 15 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i widzisz? Spotter, teraz mała, za pomocą filmików z youtube udowodnia, że zna się na fotografii i według niej niebo po nalocie musi być pokryte contrailami, niezaleznie od warunkow pogodowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Spotter




Dołączył: 17 Sty 2012
Posty: 6
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:31, 15 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O ja pierdole... Laughing

Powiedz nam wszystkim, gdzie dokładnie, w którym miejscu jest fotomontaż ?

Szkoda rozmawiać z ludźmi którzy bawią się aparatem w telefonie.

Wiesz co, kup sobie lustro, do tego dobrą książkę o fotografii cyfrowej i poucz się tematu.

A te filmiki z YT to sobie możesz wsadzić w cztery litery bo "profesjonalizm" autorów bije na łeb wszystkich... co za amatorka Razz

Fotomontaż... hehehe dobre sobie... Nie rób więcej z siebie takiej idiotki, ok ?


A tu masz kolejny fotomontaż.... znafco Smile

http://www.youtube.com/watch?v=jo6rgrnY6TU

http://www.youtube.com/watch?v=wfOrez6q7WM
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Spotter




Dołączył: 17 Sty 2012
Posty: 6
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:50, 16 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak czytam posty osób takich jak Ty to mi sie cofa wczorajszy objad Laughing

Powiedz nam wszystkim, jakim prawem i na jakiej podstawie stwierdziłaś fotomontaż zdjęcia z II WŚ ? Na dowód fotomontażu tego zdjęcia pokazujesz jakieś dwa durne filmiki z YT nie mające żadnego związku z omawianym zdjęciem i w ten oto sposób twierdzisz że zdjęcie na 100% zostało podrobione.... buhahahaha Laughing

Udowodnij nam że to jest fotomontaż, zrób ekspertyzę laboratoryjną, powiedz dokładnie w którym miejscu jest nałożona podrobiona warstwa ?

A skoro już mowa o fotomontażu... dlaczego wy, gówniani "oświeceni" posuwacie się do fotomontażów ? Przecież zostało wam udowodnione na konkretnym zdjęciu że je sfałszowaliście.... Doskonale wiesz o jakie zdjęcie chodzi więc nawet nie próbuj się wymigiwać....

Weź się już nie ośmieszaj, bo szkoda mi cie.

Tu też jest fotomontaż ?





I jeszcze jedno... Długość i czas utrzymywania sie smug zależne jest od warunków takich jak wilgotność, ciśnienie, temperatura na danej wysokości. Skąd wiesz że akurat na tym zdjęciu co zaprezentowałaś smugi nie mogły szybko znikać za samolotami bombardującymi... Zobacz, smugi w tamtym okresie też były krótkie:



Doskonale widać jak się zapędziliście w ślepą uliczkę twierdząc że dawniej nie było długich smug. Wasz główny argument że długie smugi to chemsrails, runął jak mur Berliński.... Idea
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
absolut




Dołączył: 14 Lis 2007
Posty: 31
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:18, 13 Sie '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

18 sierpnia konferencja i szykuje się nowy dokument

http://www.whyintheworldaretheyspraying.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
absolut




Dołączył: 14 Lis 2007
Posty: 31
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:26, 20 Sie '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowy dokument już dostępny

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
owlik




Dołączył: 21 Cze 2012
Posty: 174
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:06, 10 Kwi '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem czy jest sens grzebać w tym temacie i ewentualnie podłapywać schizofreniczne idee, wystarczy zauważyć, że jak coś jest widoczne to można to pobrać i trzymać jako dowód, byłoby tyle dowodów na chemikalia, że żadne domysły nie byłyby potrzebne. Próbki chemtrails sprzedawano by na targu w ampułkach po 5 zł. Niestety jeśli uznać, że pomimo iż to co sypią nam na głowę jest zauważalne, nie da się wyizolować i zbadać, bo jest niewykrywalne, albo jest wykrywalne ale tych którzy to zrobili przekupili albo zabili...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Piioottrr




Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 990

PostWysłany: 17:54, 20 Kwi '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


http://www.youtube.com/watch?v=L5is16A8pfw
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcinm




Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 263
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:50, 11 Cze '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.globalnaswiadomosc.com/chemtrailsmanipulacje.htm

Cytat:
Pandemia raka ? Chemtrails - potworny plan depopulacji świata !

Elity światowe, pod pretekstem schładzania klimatu, wprowadziły program depopulacji ludności świata, rozłożony na co najmniej kilka najbliższych lat.

Rozprzestrzenianie związków siarczkowych w atmosferze, tworzących tzw. chemtrails, ma powodować powolną transformację komórek człowieka, powodując tym samym swoistą "pandemię raka", chorób wieńcowych i innych chorób, wynikających z osłabienia, czy wręcz wyniszczenia układu immunologicznego człowieka.

Istnieją dowody aby wykazać powyższe, w postaci odpowiednich dokumentów i oświadczeń, oraz przeprowadzonych badań naukowych (patrz niżej).

Temu celowi właśnie ma służyć, propagowany już od lat (lecz z gruntu fałszywy) pogląd, iż z powodu nadwyżki gazów cieplarnianych nasz klimat się ociepla. Tzw. chemtrails, czyli smugi chemiczne. które maja niby za zadanie ochłodzić nasz klimat, obserwujemy już kilka lat, a natężenie rozpryskiwania ich po niebie systematycznie rośnie.

Pomimo niezliczonej ilości oficjalnych dokumentów i dowodów, nie wszyscy jeszcze wierzą w to zjawisko. Niech niedowiarki przeczytają uważnie ten artykuł i przejrzą zawarte w nim odnośniki do materiałów źródłowych.

Już niedługo nie będzie miało znaczenia kto w co wierzy, ponieważ miliony ludzi będzie umierać w bólach, wpierw jednak oddając cały swój dorobek przemysłowi farmaceutycznemu, w którym te same elity światowe mają swoje udziały.

artykuł trochę stary, ale chyba go tu jeszcze nie było.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dipsao




Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 420
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:40, 11 Cze '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marcinm napisał:
Tzw. chemtrails, czyli smugi chemiczne. które maja niby za zadanie ochłodzić nasz klimat, obserwujemy już kilka lat, a natężenie rozpryskiwania ich po niebie systematycznie rośnie.

Widzę, że conspiracy nuts zaczynają się plątać we własne sznurówki i pultać we własnych teoriach.
Spotkałem się z hipotezą chemtrails nuts, że chemtrails to potajemnie robione schładzanie klimatu.
Teraz inny wacko pisze, że "maja niby za zadanie ochłodzić nasz klimat", jakby to było oficjalne wyjaśnienie chemtrails.
Podczas gdy "prawdziwe wyjaśnienie" to oczywiście inside blow job, ludzie jaszczury, bohemian grove, kananejsko-babiloński kult boga molocha. a elyta rozpyla siarkę, żeby zdepopulować ludność nowotworami. I żeby przez to miała więcej miejsca dla siebie i żeby lepiej się jej żyło. W skażonym świecie. Bo elyty Niu Łorld Ordel oddychają specjalny, innym, importowanym, nieskażonym siarką powietrzem. Do nabycia w internetowym sklepie Alexa Jonesa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pan Eugenius




Dołączył: 31 Maj 2014
Posty: 28
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:30, 11 Cze '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyjmijmy, że chemtrails to zmyślnie stworzony hoax, aby zapewnić publice temat. Ok. To niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego contrails utrzymują się tak długo w powietrzu? Dlaczego błękit nieba jest bladszy, niż pamiętam z dzieciństwa. I przypominam, że przyjmujemy, iż chemtrails to bujda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:39, 11 Cze '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pan Eugenius napisał:
Przyjmijmy, że chemtrails to zmyślnie stworzony hoax, aby zapewnić publice temat. Ok. To niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego contrails utrzymują się tak długo w powietrzu? Dlaczego błękit nieba jest bladszy, niż pamiętam z dzieciństwa. I przypominam, że przyjmujemy, iż chemtrails to bujda.

Podchodząc do kwestii w ten sposób: dlaczego wszystko jest inne niż pamiętam z dzieciństwa?
Czy to też wina iluminatów? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Pan Eugenius




Dołączył: 31 Maj 2014
Posty: 28
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:48, 11 Cze '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale czy ja napisałem, że to wina masonów/żydów/obcych/Tuska?
Zadałem krótkie pytanie, zaznaczając przy tym, że przyjmujemy iż coś takiego jak smugi chemiczne NIE istnieją: dlaczego niektóre smugi utrzymują się o wieeele dłużej niż inne smugi?
Mogłem nie odnosić się do dzieciństwa, bo to dobry punkt zaczepienia, aby uniknąć odpowiedzi. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:45, 11 Cze '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pan Eugenius napisał:
Ale czy ja napisałem, że to wina masonów/żydów/obcych/Tuska?
Zadałem krótkie pytanie, zaznaczając przy tym, że przyjmujemy iż coś takiego jak smugi chemiczne NIE istnieją: dlaczego niektóre smugi utrzymują się o wieeele dłużej niż inne smugi?

A czy ja napisałem, ze ty napisałeś?

Czyli zasadniczo masz na myśli kwestie; zakładając że w nocy wszystkie koty są czarne, to dlaczego jedne są bardziej czarne niż drugie? Cóż, to faktycznie zagadka wszechczasów...

Jak ją rozwikłasz to nie omieszkaj dać znać - chętnie się jeszcze pośmieję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Pan Eugenius




Dołączył: 31 Maj 2014
Posty: 28
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:58, 11 Cze '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miło mi, że dzięki mojej osobie, na Twojej twarzy zagościł uśmiech. Smile

"Czyli zasadniczo masz na myśli kwestie..." Nie. Koty zostawiam dla satanistów na rytuały. Wink
Rozchodzi mnie się, >dlaczego< za jednym samolotem smuga znika, a za innymi potrafi się ciągnąć od horyzontu do horyzontu "rysując" całe niebo, czego kiedyś nie było. Stosuje się inne paliwo? Jakaś nowa technologia silników? Wiadomo, że przy pokazach lotniczych stosuje się mieszankę, która ma na celu takie właśnie smugi zostawiać i to nawet różnokolorowe, ale i te nie utrzymują się tak długo. Ale to na pokazach, a wiadomo, że linie dążą do zysków, więc nie chce mi się wierzyć, że tak sobie nakurwiają wzory, bo "fajnie wygląda".
Sam odnośnie faktu chemtrails nie mam zdania. Tym bardziej, że biorąc pod uwagę specyfikę środowiska na tych wysokościach (ruchy powietrza) ciężko utrzymać jakiś wzór (wiecie, o co mi chodzi; to tylko moje luźne dywagacje nie poparte profesjonalną wiedzą; jeśli się mylę, sprostuj mnie ktoś - z góry dzięki).


"A czy ja napisałem, ze ty napisałeś?" No, fakt (tfu). Wink Pardon.
"chętnie się jeszcze pośmieję." Też bym sobie lolka skręcił, ale wypłata w drodze. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Ziemia i wolna energia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 37, 38, 39, 40   » 
Strona 38 z 40

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


chemtrails
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile