W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
chemtrails  
Podobne tematy
Co powinieneś wiedzieć o smugach chemicznych 19
chemtrails - to nie jest prawda12
Prawdziwy cel Chemtrails ujawniony13
Pokaz wszystkie podobne tematy (18)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
50 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Ziemia i wolna energia Odsłon: 76589
Strona:  «   1, 2, 3 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Co sądzisz o chemtrailsach - smugach chemicznych o kórych jest ten wątek?
To o czym tu mowa to zwykłe smugi zostawiane przez samoloty, tudzież inne zjawiska naturalne
25%
 25%  [ 42 ]
Nie wiem - myślę, że coś w tym może być... może faktycznie coś rozpylają
36%
 36%  [ 61 ]
Jestem pewien, że są to związki chemiczne rozpylane przez samoloty na czyjeś zlecenie
37%
 37%  [ 63 ]
Wszystkich Głosów : 166

Autor Wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:35, 17 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro masz problem z tym, ze smugi raz sie pojawiają na dłużej a raz na krócej to:

1) Poczytaj od poczatku ten wątek bo paredziesiąt razy było to już wyjaśniane!
2) Poczytaj na forach fachowych, gdzie też są FACHOWE opracowania nt. contrails.
3) Zrob eksperyment z czajnikiem, zauważysz jak para wodna zachowuje się w zależności od zmian ciśnienia i temeperatury
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:57, 17 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie kolarz, nie wystarczy patrzeć- trzeba jeszcze widzieć.

Zanim TheMike zaczniesz znów za przeproszeniem pieprzyć, to jedno ważne pytanie: czy chociaż raz leciałeś samolotem? Jeżeli nie, to nie możesz kategorycznie czegoś twierdzić w tym temacie. Jeśli jesteś na nie, to w twoim wypadku nie wystarczy obserować z Ziemi ( ach no tak - mała korekta, przecież ty nawet z Ziemi nie obserwujesz), choć takie obserwacje wieloletnie jak moje już dużo dają, ale trzeba jeszcze to skorygować o obserwacje nad Ziemią i wtedy ma się pełniejszy obraz. Ja taki obraz już mam.

I tak ogólnie TheMike nie masz się o co spinać bo wydaje mi się, że nie patrzysz w niebo tylko pod nogi Smile

I pisałam już ale się powtórzę, przed samolotami robiącymi chemtraile lecą często tzw.(ja je tak nazwałam) zwiadowcy, czy też "nauczyciele". Albo przed nimi jakieś 15 minut bądź też obok jak to zauważył kolarz. Ci obok często się uczą trasy itd. Ale są to moje wieloletnie obserwacje nie tylko w Polsce i w czasie różnej pogody.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:21, 17 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mała, stek bzdur bez sensu piszesz, zero konkretów. Co do moich wojaży samolotami, to nie chwaląc się już pare kontynentów mam zaliczone, ale za globtortera się nie uwazam. Co wiecej, pieprzysz z nowu trzy po trzy, bo ktoś cie kiedyś wpuścił przez pomyłke do samolotu i musisz się pochwalić na forum, że z góry widzialaś "chemtrails.

Porozmawiaj z ludźmi, dla których latanie to codzienność, może ci rozjaśnią w główce.

Kończę rozmowę z tobą, a własciwie bezsensowna pyskówkę, bo własciwie żadnej konkretnej informacji w tym temacie nie podalaś.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:26, 17 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TheMike- gówniarzu...
Co podaoba ci się teraz jak cię tak nazywam? Nick "Mala" nie oznacza, że jestem smarkulą. A widziałam może więcej od ciebie, ale licytować się nie zamierzam.
Jeśli nic konkretnego nie podałam to cofnij się do 34 strony.
Pisz na tematy polityczne, wychodzi ci to lepiej.
Poza tym nie dyskredytuję nikogo za jego poglądy tak jak ty masz w zwyczaju, pora dorosnąć czego ci życzę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:27, 17 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Dokładnie kolarz, nie wystarczy patrzeć- trzeba jeszcze widzieć.
Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Amarantus




Dołączył: 14 Gru 2010
Posty: 186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:08, 17 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj nad moim miastem powstała niezła szachownica i cały czas przybywa linijek na niebie.

Co do tematu chemitralsów w Rosji, to wszyscy piszą, że Rosjanie za czasów swojej świetności, rozpylali coś tam Nad Moskwą żeby np. w Dzień Zwycięstwa była ładna pogoda . Ale nie działo się tak tylko nad stolicą.

Oglądałem jakiś czas temu "Rosja. Podróże z Jonathanem Dimblebym". Autor był podczas obchodów 9 maja w jakimś mieście w Rosji i pamiętam że strasznie lało, rozmawiał z starszym kombatantem, Rosjaninem i ten powiedział mu, że za czasów ZSRR 9 maja to zawsze była ładna pogoda bo władze miały pieniądze żeby z samolotów robić opryski, a teraz to nikomu nie zależy.
_________________
Prędzej dogadasz się z gościem na kacu, niż bluzgającym flustratem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:09, 17 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Amarantus napisał:
Dzisiaj nad moim miastem powstała niezła szachownica i cały czas przybywa linijek na niebie.

Co do tematu chemitralsów w Rosji, to wszyscy piszą, że Rosjanie za czasów swojej świetności, rozpylali coś tam Nad Moskwą żeby np. w Dzień Zwycięstwa była ładna pogoda . Ale nie działo się tak tylko nad stolicą.

Oglądałem jakiś czas temu "Rosja. Podróże z Jonathanem Dimblebym". Autor był podczas obchodów 9 maja w jakimś mieście w Rosji i pamiętam że strasznie lało, rozmawiał z starszym kombatantem, Rosjaninem i ten powiedział mu, że za czasów ZSRR 9 maja to zawsze była ładna pogoda bo władze miały pieniądze żeby z samolotów robić opryski, a teraz to nikomu nie zależy.


Powalające.
Wstrząsające!

A o zasiewniu chmur słyszaleś? http://pl.wikipedia.org/wiki/Zasiewanie_chmur

Ruscy zasiewają chmury w jednym miejscu, by nie padalo w drugim. Technika z ubiegłego wieku, Laughing powszechnie znana.

Tylko co to ma wspólnego z chemtrails?

Mała, cieszę się, że masz kablowkę, NG, Discovery i Planete. Fajnie, cieszę się też, że masz czas na oglądanie. Tak trzymaj. No i ja nie dyskredytuje nikogo. Ty sam asię dyskredytujesz, piszac głupoty, nie pierwszy raz z resztą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:18, 17 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The Mike, nie wystarczy zlatać pół świata, trzeba jeszcze mieć kulturę osobistą, której tobie brakuje. Tacy ludzie później dają świadectwo za granicą, tego nam już nie gratuluję.
Nie mam czasu na telewizję, super, że ty masz.

Poza tym zastanów się, jeśli ZSRR już w tamtych czasach miało taką wiedzę na temat modyfikacji pogody - to jaką wiedzę teraz muszą posiadać : Stany, Brytania i Rosja? Myślę, że o wiele większą, niż komukolwiek nam się kiedykolwiek przyśni.
Tyle w temacie bo postów szkoda
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rafał




Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 220
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:45, 17 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odkąd "zwykłe smugi kondensacyjne" zaczęły się pojawiać nad Rudą Śląską, po upływie mniej więcej miesiąca, ciężko mi znaleźć w moim otoczeniu kogoś, kto by nie smarkał, kaszlał, lub kichał.
Nie jest to jakiś katar, czy grypa, tylko ostre zapalenia krtani, przegród nosowych, nieżyty itd, itp.
Nawet mój pies dostaje zastrzyki na "ostrą reakcje alergiczną", wymiotuje śluzem i z trudnością oddycha.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:57, 17 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no dobrze. masowa depopulacja.. to napiszcie mi chociaż, kiedy umrzemy. wszystko wskazuje na to, że wszystko wiecie lepiej i że my - naiwniacy - nie wiemy nic o sytuacji na świecie, więc przestańcie proszę trzymać nas dłużej w niepewnosci na boga!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:09, 17 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To czy chemitrals'y/sztuczne chmury zatruwają, zabijają itp to tylko domysły, więc tak się nie sap. Możliwe, że służą jedynie jako jeden z wielu instrumentów do zarządzania klimatem. Wiadomo jeśli ktoś umie sterować klimatem i wpływać min. na wielkość upraw z danego regionu to do przedwczesnych manipulacji na rynkach już droga nie daleka.
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:16, 18 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rafał napisał:
Odkąd "zwykłe smugi kondensacyjne" zaczęły się pojawiać nad Rudą Śląską, po upływie mniej więcej miesiąca, ciężko mi znaleźć w moim otoczeniu kogoś, kto by nie smarkał, kaszlał, lub kichał.
Nie jest to jakiś katar, czy grypa, tylko ostre zapalenia krtani, przegród nosowych, nieżyty itd, itp.
Nawet mój pies dostaje zastrzyki na "ostrą reakcje alergiczną", wymiotuje śluzem i z trudnością oddycha.


Jak byś nie dopisał, że nad Rudą Śląską, to może bym przemilczał, ale tak? Jeżeli ktoś z Rudy Śląskiej obwinia smugi kondensacyjne za swoj lub swego psa katar alergie i zły stan środowiska, to nawet nie jest żałosne. Efekt motyla?

U mnie też ludzie mają katar, chorują, bez względu czy smugi są, czy ich nie ma.

Wy jestescie poszukiwacze sensacji, nie prawdy! Dla was powinno się stworzyć osobne forum "sensacja2", gdzie masturbowalibyście się nad tym, ze pryskajo i że depopulujo. Taki pudelek dla "anty"NWOfcóf, żeby sweet focie "chemtrails" umieszczać i nad tym się z lubością pochylać.

Szukaj PRAWDZIWYCH przyczyn czlowieku! DOWODÓW! PRAWDY!

Jak Twój pies ma ostrą reakcję alergiczną, to zapytaj weterynarza NA CO. Czy na jodek srebra? Czy na bar? Czy może na karmę która mu podajesz, bo faszerują to gówno chemią? Pomyślał Ty?

Jak w około CIebie ludzie chorują, to zobacz CO JEDZĄ I PIJĄ? Jaki mają tryb życia, czy się aktywnie ruszają? Czy potrafią sobie radzić ze stresem? To są przyczyny chorób. Jak bedziesz obwiniał za wszystko chemtrails i NWO, to pierdolniesz z bezsilności!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:41, 18 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej ignorujcie wpisy The Mike, bo poza pluciem jadem nic tu nie wnosi.

Jeśli chodzi o stan zdrowia, to cały pakiet chorób i pogorszonego samopoczucia zanotowano po chemtrailach w Stanach. Tam zaczęły się pierwsze eksperymenty z chemtrailami, tylko, że jako pierwsze nie były udane bo na Ziemię opadały jakieś " nici" w stylu pajęczyny. Ale to dla zagłębionych i zainteresowanych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:46, 18 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
na Ziemię opadały jakieś " nici" w stylu pajęczyny.

Słyszałaś kiedyś taki termin jak babie lato? Very Happy
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:03, 18 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie tyle słyszałam co widziałam. Babie lato to nici pajęczyn, na których małe pająki przemierzają drogę w inną okolicę...
Natomiast relacje z tamtych rejonów mówią o całych połaciach cuchnących "nici", które powlekały pole jakiegoś farmera.
Jego rodzina i okoliczne przypłaciły to zdrowiem. Sprawa ucichła po latach.
Było to lata temu, nie wiadomo czy "przy okazji" modyfikacji pogody nie rozpylają chorób...to też jedna z bardzo prawdopodobnych teorii. Możliwe też, że nie, a możliwe, że tylko od czasu do czasu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:12, 18 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kiedy umrzemy ?!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rafał




Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 220
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:05, 18 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The Mike napisał:
Rafał napisał:
Odkąd "zwykłe smugi kondensacyjne" zaczęły się pojawiać nad Rudą Śląską, po upływie mniej więcej miesiąca, ciężko mi znaleźć w moim otoczeniu kogoś, kto by nie smarkał, kaszlał, lub kichał.
Nie jest to jakiś katar, czy grypa, tylko ostre zapalenia krtani, przegród nosowych, nieżyty itd, itp.
Nawet mój pies dostaje zastrzyki na "ostrą reakcje alergiczną", wymiotuje śluzem i z trudnością oddycha.


Jak byś nie dopisał, że nad Rudą Śląską, to może bym przemilczał, ale tak? Jeżeli ktoś z Rudy Śląskiej obwinia smugi kondensacyjne za swoj lub swego psa katar alergie i zły stan środowiska, to nawet nie jest żałosne. Efekt motyla?

U mnie też ludzie mają katar, chorują, bez względu czy smugi są, czy ich nie ma.

Wy jestescie poszukiwacze sensacji, nie prawdy! Dla was powinno się stworzyć osobne forum "sensacja2", gdzie masturbowalibyście się nad tym, ze pryskajo i że depopulujo. Taki pudelek dla "anty"NWOfcóf, żeby sweet focie "chemtrails" umieszczać i nad tym się z lubością pochylać.

Szukaj PRAWDZIWYCH przyczyn czlowieku! DOWODÓW! PRAWDY!

Jak Twój pies ma ostrą reakcję alergiczną, to zapytaj weterynarza NA CO. Czy na jodek srebra? Czy na bar? Czy może na karmę która mu podajesz, bo faszerują to gówno chemią? Pomyślał Ty?

Jak w około CIebie ludzie chorują, to zobacz CO JEDZĄ I PIJĄ? Jaki mają tryb życia, czy się aktywnie ruszają? Czy potrafią sobie radzić ze stresem? To są przyczyny chorób. Jak bedziesz obwiniał za wszystko chemtrails i NWO, to pierdolniesz z bezsilności!


Mieszkam w tym rejonie nie od wczoraj, rozumiem, ze chodzi Ci, że jest to okręg przemysowy, ale w sumie zamknięto tu około 8 kopalni i 4 hut, powietrze naprawde sie poprawiło, w dni słoneczne jest jasne, niebieskie niebo. I stosuje tu taką zasade : jeśli jest piękne niebo, to znaczy, że bedą chmury".
W czasach największego zanieczyszczenia, nie cierpieli ludzie aż tak bardzo na wszelkiego rodzaju sprawy związane z układem odechowym, nie mówie że wogóle, ale nie na taką skale.
Na kogoś kto mówił że ma na coś uczulenie patrzono jak na dziwaka ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:27, 18 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak, ale i jedzenie i tryb życia były wtedy inne. Masz liczne dowody na wpływ żywności, aktywności oraz utrzymywania ogólnie pojętej sprawności psychofizycznej na zdrowie, alergie itp, ale nie ma ŻADNEGO dowodu na bezpośredni wpływ smug, nie ma nawet dowodu na jakikolwiek ich wpływ chyba, że któryś z tych filmikow traktujesz jako dowód! Dlatego dziwię się, że pod wplywem ogólnej paranoi szukasz najbardziej niedorzecznego wyjaśnienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:29, 19 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem




Przejrzyj na oczy ...człowieku:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grzanek




Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 368
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:45, 19 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wbrew temu, co pieprzy ten głupi dzieciak - yamakusa, istnieją dowody na to, że chemtrails mogą być nawet śmiertelnie szkodliwe.
Kiedyś, dawno temu, natrafiłem na OFICIALNY RZĄDOWY dokument brytyjski w formacie PDF, niewykluczone, że właśnie gdzieś tu na forum. Nie jestem w stanie go teraz odszukać, mimo usilnych prób. W każdym razie znalazłem coś na temat, któremu poświęcony był odtajniony nie tak dawno dokument.
http://www.nr23.net/govt/uk_trials.htm
W latach 1949-75 Wielka Brytania była jednym wielkim poligonem, a ludność terenów opryskiwanych królikami doświadczalnymi, na których rząd UK testował broń biologiczną i chemiczną. Nie jest to żadna "teoria" spiskowa, ale fakt, do którego się oficjalnie, po latach, przyznano. W hrabstwie Norfolk była wyraźnie większa zachorowalność na raka okolic układu oddechowego. Opryskiwano ludzi m.in. barem, kadmem, cynkiem, itp. Wszystko było pięknie udokumentowane (b. szczegółowo) we wspomnianym PDF, niestety nie mogę go odszukać.
http://forum.davidicke.com/archive/index.php/t-94510.html jeszcze tutaj seria linków do paru dokumentów na YT/google video.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:46, 19 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jeszcze szczególnie godny uwagi:



cytat:

The fact that the planet is being bombarded with chemicals from high-altitude spraying as part of numerous geoengineering programs being conducted by U.S. government agencies and universities that have been approved with no oversight whatsoever can no longer be denied.

The re-classification of global warming, a highly contentious and often scientifically fraudulent pseudo-science, as a "national security threat" has been exploited by governments as an excuse to play God, green lighting secret experiments on a massive scale that carry innumerable dangers to humans and their environment.

However, now that increasing awareness of geoengineering as a result of the chemtrails phenomenon has propagated widely, authorities are slowly being forced to disclose certain aspects of the program. We are now not far away from full disclosure of the true extent of geoengineering experimentation.

Scientists now admit that vapor trails from aeroplanes are creating "artificial clouds" that block out the sun. This is no longer a matter of debate. The chemtrail "conspiracy theorists" were proven correct.

Reading University's Professor Keith Shine told the Daily Mail last year that the clouds "formed by aircraft fumes could linger 'for hours', depriving those areas under busy flight paths, such as London and the Home Counties, of summer sunshine."

"Experts have warned that, as a result, the amount of sunlight hitting the ground could be reduced by as much as ten per cent. Professor Shine added: "Over the busiest areas in London and the South of England, this high-level cloud could cover the sky, turning bright sunshine into hazy conditions for the entire area. I expect the effects will get worse as the volume of air traffic increases."

The report also makes reference to a 2009 Met Office study which found that high-level winds did not disperse contrails that later formed into clouds which covered an astonishing 20,000 miles.

Of course, only the completely naive would suggest that there is no connection between chemtrails that block out the sun, a phenomenon that has been ongoing for over a decade, and open calls on behalf of scientists to 'reduce global warming' by injecting the atmosphere with aerosols.

Mainstream science and academia has gone from dismissing chemtrails as a fantasy of paranoid conspiracy theorists to now accepting that they exist but claiming that they are natural and not artificially induced, despite numerous patents and scientific proposals that focus around using man-made dispersal of aerosols to alter the atmosphere.

The proposal to disperse sulphur dioxide in an attempt to reflect sunlight was discussed in a September 2008 London Guardian article entitled, Geoengineering: The radical ideas to combat global warming, in which Ken Caldeira, a leading climate scientist based at the Carnegie Institution in Stanford, California, promoted the idea of injecting the atmosphere with aerosols.

"One approach is to insert "scatterers" into the stratosphere," states the article. "Caldeira cites an idea to deploy jumbo jets into the upper atmosphere and deposit clouds of tiny particles there, such as sulphur dioxide. Dispersing around 1m tonnes of sulphur dioxide per year across 10m square kilometres of the atmosphere would be enough to reflect away sufficient amounts of sunlight."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:36, 19 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat z filmiku, pomięszany z wypowiedzią jakiegoś profesora dotyczącą wpływu contrails na środowisko, kótry niewątpliwie wystepuje, do tego grzanek, który dołoży swój argument o "tajnym" dokumencie RAF, któro nietajnie przyznało się, że coś spryskiwalo ludność. Podpowiem ci, ten dokument opublikowało THE SUN, pewnie obok artukułu o kosmicznych bazach pod Wałbrzychem i pewnie po raz milonowy jakiś debil zaraz dorzuci filmik z RTL z przeinaczonym tłumaczeniem z niemieckiego na angielski.
Cytat:

Reading University's Professor Keith Shine told the Daily Mail last year that the clouds "formed by aircraft fumes could linger 'for hours', depriving those areas under busy flight paths, such as London and the Home Counties, of summer sunshine."
Laughing

Gdzie tu mowa o chemtrails? Bo to jedyn w miarę rozsądny fragment z tych bzdur, ale akurat mówi o contrails, więc po co go tam wsadzili jako argument za istnieniem spisku chemtrails? Przecież to manipulacja dla debili.

Te filmy są manipulacjami nastawionymi na brak znajomośic języków, oraz brak chęci samodzielnego myślenia oraz poznania faktów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:07, 20 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no dobrze, wszyscy zginiemy. no to nie wiem. przekonaliście mnie. spryskują nas jak kaczki stąd takie ogromne długi, bo loty i toksyny kosztują.. pewnie produkują je gdzieś na srilance i przemycają przez europejsko-azjatyckie granice bez niczyjej wiedzy. tv jest przekupiona i dostała nakaz od okultystów, by siedzieć cicho. każdy pilot jest przekupiony i zahipnotyzowywany przed lotem tak by przypadkiem się nie zbuntował i nie poleciał z tym faktem do gazet. każdy mechanik lotniczy jest przekupiony przez kosmitów z nwo i nie jest w stanie zawiązać komitetu przeciw obcym. z każdym rokiem na każdym skrawku terenu w eu i usa poziom baru przekracza wszystkie normy, jednak nikt nie bije na alarm, sprawy nie trafiają masowo do mediów, ponieważ zamknęli im usta. the mike jest przekupiony. jest częścią agentury forum. modyfikacja pogody i naszego kodu genetycznego wykasowała nam mózgi. nie widzimy naprawdę nic. jesteśmy naiwnym bydłem wierzącym w każdy ochłap, który nam wpadnie. nie potrafimy myśleć samodzielnie. mamy w skórze margelony i już czekamy na szczepionki od who oraz długo oczekiwane rfid, bo nas zastraszyli! bo boimy się! teraz gdy ukazaliście nam prawdę, nareszcie zrozumieliśmy, że należy coś zrobić! będziemy wklejać filmiki z youtuba na fora! musimy kontynuować ruch oporu, który zniweczy ich plan! nie poddamy się tak łatwo, wszyscy wybudujemy chembustery. włączymy je i nasze niebo szybko się oczyści. wszyscy, którzy nam nie wierzyli zostaną masowo rozstrzelani i wytruci chemikaliami. my przezyjemy, bo wklejamy filmiki! kupimy sobie maski tlenowe, a niedowiarki niech zdychają!

Cytat:
Opryskiwano ludzi m.in. barem, kadmem, cynkiem, itp. Wszystko było pięknie udokumentowane (b. szczegółowo) we wspomnianym PDF, niestety nie mogę go odszukać.

przecież spryskują nim cały czas, wiec co to za różnica czy są dowody czy ich nie ma. oni nas spryskują! są dowody - popatrz w niebo!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:17, 20 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

manhattanman i inni to poczytajcie sobie to:

na prośbę grzanka wstawiam link, który się znalazł (poświęcił czas żeby odnaleźć warto się zapoznać):


http://www.mod.uk/NR/rdonlyres/70A71F1A-.....Trials.pdf ..


grzanek
Cytat:
http://www.mod.uk/NR/rdonlyres/70A71F1A-.....Trials.pdf


Fakty z tego oficjalnego dokumentu są ZATRWAŻAJĄCE. Oni oficjalnie przyznali się do testowania baru, kadmu, cynku, itp. na niczego nieświadomych ludziach. Nie tylko przez opryski samolotami, ale też np. za pośrednictwem statków.

Z OFICJALNEJ STRONY Ministerstwa Obrony Narodowej UK. Nie ma więc mowy o żadnej ściemie czy mistyfikacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:35, 20 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesteście pojebani.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Ziemia i wolna energia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40   » 
Strona 36 z 40

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


chemtrails
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile