W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
chemtrails  
Podobne tematy
Co powinieneś wiedzieć o smugach chemicznych 19
chemtrails - to nie jest prawda12
Prawdziwy cel Chemtrails ujawniony13
Pokaz wszystkie podobne tematy (18)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
50 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Ziemia i wolna energia Odsłon: 76708
Strona:  «   1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 38, 39, 40   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Co sądzisz o chemtrailsach - smugach chemicznych o kórych jest ten wątek?
To o czym tu mowa to zwykłe smugi zostawiane przez samoloty, tudzież inne zjawiska naturalne
25%
 25%  [ 42 ]
Nie wiem - myślę, że coś w tym może być... może faktycznie coś rozpylają
36%
 36%  [ 61 ]
Jestem pewien, że są to związki chemiczne rozpylane przez samoloty na czyjeś zlecenie
37%
 37%  [ 63 ]
Wszystkich Głosów : 166

Autor Wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:34, 04 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The Mike mam nadzieję, że nie jesteś jedną z osób, któtra szuka dziurę w całym i na siłę wytyka błąd, którego tak naprawdę nie ma.
Jeszcze raz, tak abyś zrozumiał: - samoloty robiące chemtraile lecą trochę wyżej niż rejsowe ale w zasięgu radarów, widać to np. w powietrzu z rejsowego samolotu, patrzysz sobie przez szybkę w górę a tam nad tobą leci samolocik i "kopci".
Nie ważne czy ja latam czy znajomi, po prostu wiem.

A teraz o zasięgu radarów:

cytat:


Radar AVIA C zapewnia wykrywanie obiektów o powierzchni skutecznej 5 m² z odległości do 300 km przy pułapie do 25.000 m, kącie pokrycia w elewacji do 45° i częstotliwości odnawiania informacji co 6 s (10 obr./min) z prawdopodobieństwem równym 0,8.

podstawowe parametry radaru AVIA CM:


zasiąg maksymalny 350 km
zasięg instrumentalny 300 km

Instalacje radarów AVIA

1958 - AVIA A - Warszawa Okęcie
1968 - AVIA B - Poznań
1969 - AVIA B - Cottbus - NRD
1970 - AVIA B - Neubrandenburg - NRD
1973 - AVIA BM - Pułtusk
1978 - AVIA D - Berlin Schönefeld - NRD
1981 - AVIA C - Buchtov - Kopec - CSRS
1984 - AVIA C - Velky Javornik - CSRS
1984 - 88 - AVIA D - Hawana - Kuba
1984 - AVIA C - Poznań
1984 - 91 - AVIA W - Seria dla potrzeb specjalnych
1988 - AVIA CM - Praha Jih - CSRS
1990 - AVIA CM - Pułtusk
1990 - AVIA D - Drezno - NRD/RFN
1991 - modernizacja AVIA C - Poznań
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:35, 04 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ani Ty, ani Twoi znajomi nie wiecie na jakiej wysokości leci ten samolot, czy jest cywilny czy wojskowy i czym kopci. Chyba, ze jesteście pilotami. Więc o czym mowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:26, 04 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wniosek: żaden samolot rejsowy nie robi chemtraili
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:53, 04 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mala napisał:
Wniosek: żaden samolot rejsowy nie robi chemtraili


A nie rejsowe w takiej ilości musiałyby wzbudzić niepokój spottersów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Patin




Dołączył: 28 Cze 2011
Posty: 466
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:20, 20 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?v=bSSWnXQsgOU&feature=player_embedded#!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:25, 20 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu już mnie rozjebało.

Nawet nie wiecie kiedy sobie ktoś z was jaja robi.
Ci ktorzy nagrywają ten film z kabiny to musieli być piloci, przynjmniej jeden z nich i ewidentnie się zbijają.

"Mam dowód, puszcze to na jutjub, hehehehe"


Pokazane w 13 sekundzie na stopklatce "dysze" do "rozpylania" to dolne statecznki skrzydła!

Zobacz sobie zdjecia KC 10

No i tak na logikę, co taki jeden samolocik może narozsiewać? Po co? Jakby leciało koło siebie piećdziesią takich samolotów, to już można pokryć jakiś obszar, ale jedna cysterna? Ludzie.


Mi się zdaję, że chemtrail to zabawa przemysłu lotniczego. Ludzie doprowadzili ten temat do skrajnej granicy najskrajniejszego absurdu! Tak, że temat szkodliwości spalin z samolotów to właściwie nie temat.

Od teraz już zawsze ma być kojarzony z chemtrailami, nawet jak ktoś będzie poruszał ten temat (szkodliwości spalin lotniczych), to musi zmierzyć się z chemtrailami, co z miejsca czyni problem.

Poza tym, Wy nie widzicie latających cystern które tak was straszą "chemtrailami" nad Wasym niebem, tylko rejsowe samoloty, wiec jaki ma to związek z jedną cysterną?

Contrailom należy się przyjrzec, bo ich wplyw na środowisko jest i to nie mały, spaliny samolotu to przecież chemikalia, a tam nie ma normy emisji spalin Euro 5, ale takie nadinterpretowanie to w stylu znudzonych palantów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Patin




Dołączył: 28 Cze 2011
Posty: 466
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:40, 20 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The Mike napisał:
Tu już mnie rozjebało.

Co konkretnie?

The Mike napisał:
Nawet nie wiecie kiedy sobie ktoś z was jaja robi.
Ci ktorzy nagrywają ten film z kabiny to musieli być piloci, przynjmniej jeden z nich i ewidentnie się zbijają.

Masz może ich fotki? Choć tego jednego?

The Mike napisał:
"Mam dowód, puszcze to na jutjub, hehehehe"

Na co masz dowód? O czym mówisz?


The Mike napisał:
Pokazane w 13 sekundzie na stopklatce "dysze" do "rozpylania" to dolne statecznki skrzydła!

Zawsze można wpisać "dolny statecznik skrzydła" bądź "statecznik skrzydła" i sprawdzić.
Do tej pory myślałem że jest coś takiego jak statecznik samolotu.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Statecznik_%28lotnictwo%29
Ale nie twierdzę, że nie mogę się mylić. Poza tym łatwo można to sprawdzić.
Gdybyś tak zechciał poprzeć swoją wiedzę jakąś dokumentacją techniczną, skąd czerpiesz swoją wiedzę.
Poza tym dlaczego twierdzisz, że z dolnych stateczników skrzydła rozpylana jest jakaś substancja? Po cóż ktoś miałby to robić?

The Mike napisał:

No i tak na logikę, co taki jeden samolocik może narozsiewać? Po co? Jakby leciało koło siebie piećdziesią takich samolotów, to już można pokryć jakiś obszar, ale jedna cysterna? Ludzie.

Skąd teoria żeby pokryć coś rozpylaną substancją to trzeba by 50 samolocików? Zaobserwowałeś to gdzieś? Masz jakieś zdjęcia? Może w rolnictwie tam często opryskują?
Latają watachami? Jak startują razem? Z kilku lotnisk naraz? Czy może pojedynczo i w powietrzu czekają na tego 50-tego?

The Mike napisał:
Poza tym, Wy nie widzicie latających cystern które tak was straszą "chemtrailami" nad Wasym niebem, tylko rejsowe samoloty, wiec jaki ma to związek z jedną cysterną?

Acha czyli kiedy leci "samolot-cysterna" cokolwiek to jest to nie jest to rejs? Co to w takim razie jest?
Kiedy lecący samolot to rejs a kiedy nie?

The Mike napisał:
Contrailom należy się przyjrzec, bo ich wplyw na środowisko jest i to nie mały, spaliny samolotu to przecież chemikalia, a tam nie ma normy emisji spalin Euro 5, ale takie nadinterpretowanie to w stylu znudzonych palantów.

Tak, tak bardzo to ważne co mówisz.
Ja bym się jeszcze cofnął do II w.św. i sprawdził czy uwięzieni w obozach nie umarli czasem z głodu a od spalin bo wtedy nie było nawet norm Euro 1. Wtedy przecież latało dużo samolotów.

Jak będziesz miał jeszcze jakieś spostrzeżenia to proszę cię wrzuć bo jestem bardzo ciekaw i już chyba wszystko zaczynam rozumieć.
Wyjaśnij mi jeszcze dlaczego raz za samolotem widać białą substancję a raz nie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:19, 20 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patin, troche sie na tobie zawiodłem.

Idea jest taka, że ten filmik nie jest dowodem, czy poszlaką na rozsiewanie chemtrails. Zmiany jakie zachodzą za tym samolotem ("znikające" smugi) to po prostu przechodzenie przez rożne warstwy atmosfery, inna wilgotność, inna temperatura, nasłonecznienie i tak dalej. To tez jest odpowidzia na twoje pytanie, dlaczego raz smuga jest taka a rz ainna.

To co jest pod skrzydlem to nie jest żadna dysza:

http://files.air-attack.com/MIL/kc10/kc10.gif

Cytat:
Acha czyli kiedy leci "samolot-cysterna" cokolwiek to jest to nie jest to rejs? Co to w takim razie jest?
Kiedy lecący samolot to rejs a kiedy nie?



Lot rejsowy to jest lot, który odbywa sie regularnie, wg rozkładu. Łatwo je zidentyfikowac na flightradar i podobnych stronach, można zweryfikować te informacje za pomocą lornetki i informacji z sieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Patin




Dołączył: 28 Cze 2011
Posty: 466
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:34, 20 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The Mike napisał:
Patin, troche sie na tobie zawiodłem.

Bo niepotrzebnie patrzysz na dany temat przez pryzmat rozmówcy.
Albo ustalamy fakty/prawdę, ustosunkowujemy się do założeń albo sobie dopowiadamy nie wiadomo co i zamydlamy dyskusję.
Nie rozumiem dlaczego zakładasz, że wrzucony przeze mnie film traktuję jako dowód. Idąc dalej dowód na co?
Tak ciężko zrozumieć, że może wrzucam materiał do analizy?
Skoro jestem na tym forum i czytam go od 2 lat to znaczy, że ze zdaniem niektórych się liczę. A twoje osobiste obawy co do mojej osoby to twój prywatny problem i nie mieszał bym go z tematami w których sobie wspólnie dywagujemy.

Jak komuś samolot napsika do buzi i ten padnie to wtedy nie będzie nam potrzebne żądne forum ale na razie społeczność z jednej strony bardziej lękliwa, poprzez sceptyczną aż do odrzucającą ma prawo do wypowiadania własnych zdań. Na tym polega WOLNOŚĆ DYSKUSJI. Szyderstwo, ignorancja i spłycanie sprawy nie mieści się w zakresie tej dyskusji przynajmniej dla mnie. A odnoszenie się do tematu argumentami ad persona to zwyczajnie niepoważne. Masz prawo do swojego zdania i negacji ale nie powinieneś blokować rozmów innym. No chyba, że masz ku temu powód.

Nigdzie nie pisałem że pod skrzydłami są dysze po prostu nie wierzę w wytłumaczenie, że smugi na niebie których nigdy nie było biorą się z powodu różnicy wysokości.
Wiem, że tobie wystarczy wytłumaczenie PRZYPADEK. Mi nie i myślę, że to już ustaliliśmy.
A jeżeli nie możesz znieść niektórych tematów to je omijaj no chyba, że masz jakieś inne powody o których nie wiem.

Sugerujesz, że 50 samolotów lecących obok siebie dałoby efekt tak jakbyś nie wiedział, że jeden samolot może przelecieć 50 razy. I kto traktuje ludzi jak w przedszkolu.
Nie masz pojęcia nawet, że ustawienie 50 samolotów obok siebie to technicznie bardzo skomplikowana operacja.

Ludzie zaciekawieni tematem nie tylko tym zadają setki jak nie więcej pytań a ty z uporem maniaka udzielasz w kółko tej samej nie satysfakcjonującej odpowiedzi. Po co to robisz czyżbyś był tak zdezorientowany, że tego nie zauważyłeś a może z jakichś powodów nie chcesz by ludzie w pewnych tematach rozmawiali i je zgłębiali?
To akurat mogę zrozumieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:38, 20 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pierdole, znowu Pationwy słowotok.

To po co wrzycasz ten film tutaj? Ja z uporem "maniaka" udzielam tej samej odpowiedzi na te same idiotyzmy pokroju tego filmu, uznawane za "dowód na chemtrails".

Kiedy to nie jest dowód. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Piioottrr




Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 990

PostWysłany: 11:08, 22 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smugi kondensacyjne czy smugi chemiczne?
http://zmianynaziemi.pl/wideo/smugi-kondensacyjne-czy-smugi-chemiczne

Groźne neurotoksyny w krwi pasażerów samolotów
http://www.rmf24.pl/nauka/news-grozne-ne.....nId,360323

Odważny projekt zatrzyma globalne ocieplenie?
http://wiadomosci.onet.pl/nauka/odwazny-.....omosc.html

Texas przyznaje się do modyfikacji pogody
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Qub@




Dołączył: 25 Wrz 2011
Posty: 93
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:32, 30 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można zaobserwować w Polsce bardzo wzmożone zjawiska smug, nawet zdjęcie satelitarne znalazło się na tej stronie. Mieszkam w Wlkp. i przedwczoraj a także wczoraj niebo wręcz roiło się od samolotów zostawiających po sobie smugi. Czy ma to związek z zaplanowanymi "manewrami" lotniczymi pod kryptonimem "Orzeł 11"?

http://www.twojapogoda.pl/wiadomosci/109.....ska?page=3

http://lotniczapolska.pl/ORZEL-11,21352

Cytat:
ił Powietrznych od czasu wstąpienia Polski do NATO pk. „ORZEŁ-11" odbędzie się już wkrótce, między 26 a 30 września br.

Przeczytaj także

* Ćwiczenie DRAGON-11 zakończone
* ZLOT - 2011 w 31. Bazie Lotnictwa
* DRAGON-11: wsparcie 25 BKPow
* Nowa wirówka w WIML
* Polskie F-16 będą obsługiwane

Zasadniczym celem tego ćwiczenia jest przygotowanie dowództw oraz jednostek Sił Powietrznych do realizacji procesu planowania, dowodzenia i realizacji działań bojowych w ramach wydzielonego Komponentu Powietrznego, a także jego zabezpieczenia i wsparcia podczas prowadzenia połączonej operacji obronnej na terytorium kraju. Ćwiczenie to odbędzie się przy współdziałaniu z Komponentem Morskim i Lądowym oraz Polską Agencją Żeglugi Powietrznej. Działania prowadzone będą w obszarze przestrzeni powietrznej RP z wykorzystaniem ośrodków poligonowych w Ustce, Nadarzycach, Drawsku Pomorskim, na poligonach morskich znajdujących się w strefie obrony Marynarki Wojennej oraz w jednostkach uczestniczących w ćwiczeniu. Centrum Operacji Powietrznych, 1. i 2. Skrzydło Lotnictwa Taktycznego, 3. Skrzydło Lotnictwa Transportowego, 3. Brygada Rakietowa Obrony Powietrznej, 3. Brygada Radiotechniczna, Szefostwo Służby Ruchu Lotniczego, Centrum Hydrometeorologii Sił Zbrojnych RP – to tylko niektóre komponenty zaangażowane w to ćwiczenie. Nie zabraknie na nich również samolotu AWACS.

Lotnictwo podczas tego ćwiczenia bazować będzie na 7 lotniskach. Do realizacji zadań Siły Powietrzne dedykowały następujące typy statków powietrznych: F-16 Jastrząb, MiG-29 Fulcrum, Su-22 Fitter, TS-11 Iskra, C-130 Hercules, CASA C-295M, W-3 Sokół. W ciągu kilku dni trwania tego ćwiczenia zostanie wykonanych prawie 90 misji ofensywnych, defensywnych, ratowniczych, czy desantowych. Na szeroką skale wykonywane będą zadania w ugrupowaniach COMAO, które nasi piloci ćwiczyli m.in. na TLP w Hiszpanii.

Wojska Radiotechniczne przeprowadzać będą epizody taktyczne takie jak: odpieranie ataków grup dywersyjnych przeciwnika, działania grup rekonesansowo-przygotowawczych, działania GR w planowanych miejscach rozwinięcia WRLP, przemieszczenie własnych sił i środków na nowe pozycje bojowe oraz odpieranie ataków środków napadu powietrznego przeciwnika.

Wojska OPL realizować będą, poza epizodami taktycznymi, zadania ogniowe, między innymi: strzelania bojowe przeciwlotniczych zestawów rakietowych NEWA SC, przeciwlotniczych zestawów rakietowych S-2M oraz przeciwlotniczych karabinów maszynowych pkm-2.

Zamierzony efekt szkoleniowy tego ćwiczenia to nie tylko wykonanie poligonowych strzelań bojowych i zadań taktycznych, ale przede wszystkim zgranie elementów systemu dowodzenia w układzie funkcjonalnym podczas prowadzenia operacji połączonej.

Efektem końcowym będzie ocena poziomu wyszkolenia dowódców, sztabów i wojsk na wszystkich szczeblach dowodzenia SP oraz praktyczne sprawdzenie wydzielonych jednostek w realizacji zadań bojowych (ogniowych) i zabezpieczających.

Wydział Prasowy DSP




Uploaded with ImageShack.us
_________________
"...odejdziemy, ale tak trzaśniemy drzwiami, że cały świat zadrży..."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Patin




Dołączył: 28 Cze 2011
Posty: 466
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:51, 01 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The Mike napisał:
Ja pierdole, znowu Pationwy słowotok.

Nie rozumiem skąd od razu te negatywne emocje skutkiem czego są wulgaryzmy. Z pewnością to jest do wyjaśnienia. Tak się denerwujesz aż błędy sadzisz w moim nicku.
Co jest wg Ciebie słowotokiem. Konkretnie.
Umówmy się słowotok to chaotyczne nieproduktywne zdania. Wskaż proszę które to. Ustosunkuję się.

The Mike napisał:
To po co wrzycasz ten film tutaj?

Kolejny błąd. Skąd te emocje?
Tutaj? To znaczy gdzie? Do tematu o Chemtrails czy na forum prawda2.info?
Po co? Nie po co a dlaczego. Wrzucam bo mogę, bo takie mam prawo.
Pytanie dlaczego Tobie samo to wrzucanie filmu tak bardzo przeszkadza? Bo materiał coś w sobie zawiera? Powiedz co takiego?

The Mike napisał:
Ja z uporem "maniaka" udzielam tej samej odpowiedzi na te same idiotyzmy pokroju tego filmu, uznawane za "dowód na chemtrails".

No właśnie nie wypadało mi zwracać Ci uwagi, że masz maniakalne zapędy. Ale sam na to zwracasz uwagę.
Kolejny raz mówisz o dowodach. Wskaż je proszę.

The Mike napisał:
Kiedy to nie jest dowód. Smile

Sam mówisz, że ktoś wrzuca "dowód na coś" a potem sam mówisz, że to nie jest dowód. Może warto uważniej czytać to co ktoś pisze. Póki co słowo dowód przewija się tylko w Twoich wypowiedziach w moich przewija się zwrot MATERIAŁ DO ANALIZY.

To co na niebie ostatnio działo się we środę tego jeszcze nie widziałem. Tak myślę czy może to mieć związek z zapowiadaną na ten dzień emisją z wybuchów społecznych kilka dni wcześniej?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:25, 01 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie twierdze, że to jakiekolwiek dowody, więc z łaski swojej nie gadaj głupot.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rafał




Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 220
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:56, 02 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shinobi




Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:39, 02 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pryskaja jak trza Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
roala42




Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 48
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:48, 01 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nieco im silniki przerywają


_________________
LOLEK
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rafał




Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 220
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:17, 02 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://tvp.info/informacje/nauka/brytyjczycy-schlodza-klimat/5266670
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:38, 06 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://lotnictwo.net.pl/3-tematy_ogolne/.....jne-3.html
Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:29, 17 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The Mike ale ty masz po prostu myślenie życzeniowe i obalasz czyste zdrowe myślenie jak mity dotyczące religii, ale to nie religia tylko fakty.
Obserwując na zachodzie Europy niebo w tym roku, można dojść do wniosku, że jest całkiem inna pogoda niż 2 lata temu. Mało powiedziane, ma to wszystko związek z chmurami stworzonymi sztucznie. Przez te wszystkie lata nagromadziły się i okrążają Ziemię. One nie znikają. Docierają do wysp mało dostępnych, tam gdzie nigdy samolot nie przeleciał, ale chemtraile są. Moja ostatnia myśl w związku z tym:

Możliwe, że jednym z przeznaczeń chemtraili jest zmiana pogody na świecie. Wtedy zmiany klimatyczne w przyszłym roku bez trudu "pociągający za sznurki" osiągną. Kumulacja tych chmur jest zatrważająca.

Jeśli chodzi o samoloty rejsowe czy nie rejsowe to nie ma znaczenia, bo każdy samolot, który zgłosi lot jest przepuszczany, a na wysokościach nie badają jego dymu, który puszcza i czy puszcza.

Tylko wtedy, gdy ktoś kompetentny powie, że od ok. 10 lat stosuje się jakieś nowe, ulepszone paliwo lub po prostu inne, można stwierdzić, że chemtraile to wymysł. Jeśli skład paliwa się nie zmienił i jest takie samo to coś jest nie tak.

Teoria temperatur i różnej wysokości odpada, bo jest wiele zdjęć na których widać, tego samego dnia samoloty zostawiające i nie zostawiające chemtraile na tych samych wysokościach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:14, 17 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myslec, obserwować i wysnuwac "wnioski" to ty sobie możesz. Wtedy wychodza takie "zależności" jak miedzy piorunem a gromnicą Smile I takie tu własnie "teorie" widzę, ale już mi sie kurwa nie chce, po prostu mi sie nie chce na ten temat rozmawiać, bo to jak rozmowa z chłopem z wiochy w kółko powtarzającym: "A patrz, wystawił żem świce i piorun nie przypierdolił". I to ty mała jesteś tym chłopem Smile

Gdzie ty tu przedstawiłaś jakieś fakty, zastanów się.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:25, 17 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie The Mike w tym temacie to nie jesteś nawet chłopem ale gromnicą.
Tyle linków ci ludzie podali, zdjęć, logicznych wniosków a ty uparcie trwasz przy ogólnie przyjętym założeniu: "jest tak jak od wielu lat i nie inaczej, basta!".
Żadne argumenty do ciebie nie dotrą bo ich nie chcesz widzieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nihil novi




Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 231
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:48, 17 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mala napisał:
Tyle linków ci ludzie podali, zdjęć, logicznych wniosków a ty uparcie trwasz przy ogólnie przyjętym założeniu: "jest tak jak od wielu lat i nie inaczej, basta!".
Żadne argumenty do ciebie nie dotrą bo ich nie chcesz widzieć.


jednym płacą za trucie naszego organizmu (fluor, aspartam, glutaminian..i wiele innych) drugim za trucie naszego umysłu..
_________________
"Podobało Mu się narodzić w ubóstwie, przyjąć na siebie słabość dziecięcego wieku, a w obrzezaniu piętno grzesznika" - Historya Młodości Jezusa (1825r)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:01, 17 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nihil novi napisał:
Mala napisał:
Tyle linków ci ludzie podali, zdjęć, logicznych wniosków a ty uparcie trwasz przy ogólnie przyjętym założeniu: "jest tak jak od wielu lat i nie inaczej, basta!".
Żadne argumenty do ciebie nie dotrą bo ich nie chcesz widzieć.


jednym płacą za trucie naszego organizmu (fluor, aspartam, glutaminian..i wiele innych) drugim za trucie naszego umysłu..


Jezeli ty nie potrafisz rozróznić udowodnionego szkodliwego działania wymienionych przez ciebie produktów, a nieudowodnionego, naciąganego, skompromitowanego udowadnainia na siłę teorii chemtrails, to zastanów się co ci tak naprawdę truje umysł.


Mała, nie pierdol! jakich linków, do filmiku o helikopterze bez rotorów Laughing ?
Do mrocznych filmików, pokazujących O ZGROZO, latające samoloty?
To są jakieś amatorskei montaże i jeżeli chcesz w to wierzyć, to wierz! Ale twoja wira nie narzuca na to automatycznie nalepki z napisem: "PRAWDA", bo by coś uznać za prawdę trzeba mieć DOWÓD.

GDZIE MASZ DOWÓD.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kolarz




Dołączył: 19 Lis 2008
Posty: 7
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:25, 17 Lis '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzadko piszę na forum , ale smugi obserwuję już długi czas.
Mieszkam w dolnośląskim i tak się składa że dużo jeżdżę po całym województwie a także po niemczech.
Z moich obserwacji wywnioskowałem nie raz że cos jest na rzeczy ,tzn.coś z tymi smugami jest nie tak.
Skoro to para wodna to dlaczego smugi pojawiają się tylko w niektóre dni ,a w inne smuga za samolotem zaraz znika , bądź wcale jej nie ma?
To jest w zasadzie główna obserwacja i zarazem pytanie.
Żałuję że nie miałem pewnego dnia dobrej kamery , bo to co zobaczyłem było niemal niezbitym dowodem że coś się rozpyla.
Otóż nad moim domem leciał bardzo wysoko samolot ,który zostawiał dużą krechę i już miałem przestać go obserwować gdy w tej białej kresce, a raczej nieco obok niej za tym pierwszym leciał identyczny samolot na takiej samej wysokości (patrząc z dołu były tej samej wielkości) i nie zostawiał zupełnie nic. Odległość między nimi to jakieś 20-30 sekund.
Był ze mną kolega - niedowiarek i jak zobaczył tą akcję sam przyznał że coś rozpylają.

Jeszcze innego razu widziałem jak pilot korygował tor lotu do smugi obok i to też było bardzo zastanawiające.

Pozdrawiam kolarz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Ziemia i wolna energia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 38, 39, 40   » 
Strona 35 z 40

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


chemtrails
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile