W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
chemtrails  
Podobne tematy
Co powinieneś wiedzieć o smugach chemicznych 19
chemtrails - to nie jest prawda12
Prawdziwy cel Chemtrails ujawniony13
Pokaz wszystkie podobne tematy (18)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
50 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Ziemia i wolna energia Odsłon: 76557
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5 ... 38, 39, 40   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Co sądzisz o chemtrailsach - smugach chemicznych o kórych jest ten wątek?
To o czym tu mowa to zwykłe smugi zostawiane przez samoloty, tudzież inne zjawiska naturalne
25%
 25%  [ 42 ]
Nie wiem - myślę, że coś w tym może być... może faktycznie coś rozpylają
36%
 36%  [ 61 ]
Jestem pewien, że są to związki chemiczne rozpylane przez samoloty na czyjeś zlecenie
37%
 37%  [ 63 ]
Wszystkich Głosów : 166

Autor Wiadomość
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:04, 29 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chemtrails And UFO Above Dsseldorf Germany 08.02.2008

_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
LCH




Dołączył: 02 Paź 2005
Posty: 94
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:18, 30 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
To normalne


Cytat:
na pewno naturalne


Cytat:
Nie widzę w tym nic nadzwyczajnego


AQuatro : Zapewniam Cie, zjawisko chemtrails ze NIE jest ani normalne ani naturalne. Jesli nie siedzisz w temacie jak twierdzisz to prosze poswiec troche czasu na zapoznanie sie z informacjami ludzi, dostepnymi na ich stronach o chemtrails, ktorzy poswiecili mnostwo czasu na analizowanie tego i najlepiej skonsoliduj to z wlasnymi obserwacjami tego co siedzieje nad Twoja glowa.


Cytat:
Jak wg was ma działać ta sieć ? Odbija jakieś promienie ? Co to robi ?


Ciezko jednoznacznie powiedziec dlaczego "ktos" tak postepuje. Jak napisalem wczesniej jest kilka hipotez wlacznie z dezinformacja odnosnie chamtrails (i nietylko). Dla mnie osobiscie najbardziej prawdopodone jest zatruwanie ludzi. Z kolei uwazam ze kompletnym bullshitem jest twierdzenie, iz rzad robiac to chce ochronic nas przed globalnym ociepleniem (na zasadzie tarczy (oslony), odbijajacej promienie sloneczne), co jest kolejnym bullshitem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
LCH




Dołączył: 02 Paź 2005
Posty: 94
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:48, 30 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chembuster - urzadzenie, ktore moze pomagac w neutralizowaniu negatywnych skutkow powodowanych przez zjawisko chemtrails :





wiecej:

http://educate-yourself.org/ct/goodbyects10jan02.shtml
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mizaj




Dołączył: 18 Gru 2008
Posty: 189
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:17, 30 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybrałem się dziś na spacer w godzinach 14-15 Nie było to w pobliżu żadnego wielkiego miasta. Patrząc na zachód w stronę słońca widziałem pasy dość przejrzystych chmur, o wyglądzie cirrusów. Od tej strony (czyli od zachodu) wiał delikatny wietrzyk spychający w moim kierunku kolejne "pasy" cirrusów które już nad moją głową wyglądały jak regularne linie. Do czego dążę? Otóż przez tą godzinę naliczyłem po zachodniej stronie nieba kilkadziesiąt lecących samolotów zostawiających ślady (około 30 - jeśli to były różne samoloty). Czy aż tyle ich mogło przelatywać w tak krótkim czasie, nawet gdyby to był jakiś popularny korytarz powietrzny? Czy ktoś się orientuje? Widział ktoś może dzisiaj też tak dużo śladów na niebie?



Tak to wyglądało około godziny 16ej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LCH




Dołączył: 02 Paź 2005
Posty: 94
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:33, 30 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Otóż przez tą godzinę naliczyłem po zachodniej stronie nieba kilkadziesiąt lecących samolotów zostawiających ślady (około 30 - jeśli to były różne samoloty). Czy aż tyle ich mogło przelatywać w tak krótkim czasie


tak, czesto mozna zaobserwowac dosc duza czestotliwosc przelotu samolotow w tak krotkim czasie, rozpylajacych jakies substancje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
killuminati




Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 213
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:41, 30 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mizaj. W Warszawie dzisiaj 30.12.08 od rana do wieczora pracowali w przestworzach. Kratownice, iksy, nawet zauważyłem pętelke. To samo wczoraj.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:27, 17 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MILITARY CHEMTRAILS


28.12.2008 - 17.01.2009:
240 wyświetleń
_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Loko




Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 291
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:33, 18 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

245 wyswietleń Hehehe. Ja dziś już dwa razy otworzyłem ten filmik. Nawet jakby YT zliczał liczbę wyświetleń po IP to z wejść z naszego forum było już znacznie więcej.

Patrząc na YT to dziś nawiedzili Włochy. Ja po południu zerkam w chmury, a te jakieś dziwne prawie jak na zdjeciu powyżej.

Zaznaczam że nie sfixowałem, bo niektórzy mogą tak pomyśleć jak przeczytają to poniżej.

Wczorajszej nocy zaobserwowałem ładne zjawisko i to dzięki prawdopodobnie przepiórce (wytropiłem dziś po śladach na śniegu), która przez kilka minut dobijała mi się do szyby. Troszke się wystraszyłem. Jeszcze nikt mi się nie skradał i drapał po parapecie o 1 w nocy. Wtedy przeszedłem do drugiego pokoju zobaczyć co się dzieje i zauważyłem właśnie to zjawisko podobne do tych na zdjęciach z filmiku poniżej (2:10). Mieszkam na dość pagórkowatym terenie i za jedną z górek mam małe miasteczko. Każdej nocy jak zwykle widzę ledwo, ledwo łune swiateł. Noc z 16 na 17 była zupełnie inna. Na kierunku południowym jasność jak co roku, w sylwestra o północy. Dodam, że raczej nie było w tamtym rejonie opadów i mgły, która mogła by rozpraszać to światło.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rep




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 613
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:27, 18 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bylo pytanie czy to jest szkodliwe dla ludzi.
Jest odkrywane nowe zjawisko zwane Morgellons.

Zapraszam wszystkich do malego testu na sobie.

Jak na razie wszyscy co zrobili na sobie ten test potwierdzali ze maja u siebie te objawy.
Roznia sie untensywnoscia.
Potrzebne jest wino czerwone najlepiej merlot i woda utleniona z apteki 3 %.
W proporcjach 1/3 woda utleniona i 2/3 wino zrobic mieszanke (wystarcza dwe lyzki wina).
Przed testem wymyc zabki aby nie bylo smieci.
Potem mozna przystapic do testu - test polega na plukaniu jamy ustnej ta mieszanka przez okolo 5 minut. Mozna robic kilka takich sesji plukania - nie polykac !
Po plukaniu wypluc do naczynia i obejrzec co wychodzi.
Sprawdzalem u siebie i nie jestem wyjatkiem.

Wiecej o tym tescie, o morgellonsach i chemtrails
http://www.carnicom.com/morgobs7.htm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
coyote




Dołączył: 10 Gru 2008
Posty: 259
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:39, 18 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rep skąd wiesz, że to są objawy? może to tylko naturalna reakcja na taką miksturę - skoro u każdego one występują?

Edit (z uwagi na limit postów):
Rep ja stawiam na zwykła reakcje chemiczna, która zachodzi pomiędzy np. kwasem w winie a białkiem w ślinie.
Przeprowadziłem mały eksprymet, właściwie trzy eksperymenty:
1. Standardowy czyli woda utleniona + wino + jama ustna + 5 minut = faktycznie coś się wytrąca
2. Woda utleniona + wino + szklanka + mieszanie + 5 minut = dobrze zmieszane wino z wodą
3. Woda utleniona + wino + szklanka + ślina + mieszanie + 5 minut = to samo co w punkcie 1 czyli prawdopodobnie związanie białka

Nie miałem już czasu na czwartą próbę gdzie zamiast śliny było by białko z jajka Smile

Moja rada olej to jesteś zdrowy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rep




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 613
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:00, 19 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te objawy pojawiaja sie w roznym stopniu u roznych osob.
Osoba ktora to zauwazyla miala wiecej - wlokna wychodzace z skory.
Szukala wyjasnienia i wyleczenia.
Roznych rzeczy probowala. Generalnie oczyszczala organizm.
Mysle ze ta mikstura ma tez takie dzialanie.
Sa jeszcze inne skladniki ktore zwiekszaja emisje tego.
Co jest nie zrozumiale oficjalna medycyna ignoruje sprawe i nie angazuje sie w wyjasnienie.
Na tamtej stronie mozna obejrzec jak wygladaja testy krewi. tam tez widac zmiany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Blue




Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 233
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:25, 21 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawostka: prognoza pogody w ZDF z 14.01.:
http://www.youtube.com/watch?v=Xot1EI4s6j0

Ok. minuty 0:45 taki tekst:
Cytat:
I tu mamy jeszcze cos, co nie jest sniegiem lub deszczem. Tu na zachodzie te linie-weze - to prawdopowobnie po poludniu wypuscilo pare samolotow wojskowych nad morzem polnocnym w wysokosci ok. 5-6 km. To nie ma nic wspolnego z pogoda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hunahpu




Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 193
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:58, 21 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam ale czego w sprawie chemtrails ma dowodzić zrobienie trucizny z wody utlenionej i wina (nie wolno łączyć alkoholu i wody utlenionej, można się śmiertelnie zatruć)?
_________________
Jam jest Hunahpu!

Jak można twierdzić, że "BÓG" nie istnieje i twierdzić, że samemu się jest?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rep




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 613
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:46, 26 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chemtrails i Morgellons

http://www.youtube.com/watch?v=H5Fsk1-kXZw&feature=related
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fanalityk




Dołączył: 04 Paź 2008
Posty: 517
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:34, 29 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i tu sie z toba nie zgodze LCH
przeczytaj "Sunstorm" A.C. Clarke
gosiu wiedzial o czym pisze, jak zwykle zreszta..

--->ksiazka http://www.amazon.com/Sunstorm-Time-Odyssey-Book-2/dp/034545250X
_________________
www.DavidIcke.pl
"Nasze poglady sa wyuczone, co nie znaczy ze sa prawdziwe.." Bill Hicks
Wiara to Ja, a Wiedza to moj Miecz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
LCH




Dołączył: 02 Paź 2005
Posty: 94
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:11, 29 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
i tu sie z toba nie zgodze LCH



Fanalityk :

z czym konkretnie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fanalityk




Dołączył: 04 Paź 2008
Posty: 517
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:29, 29 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ciezko jednoznacznie powiedziec dlaczego "ktos" tak postepuje. Jak napisalem wczesniej jest kilka hipotez wlacznie z dezinformacja odnosnie chamtrails (i nietylko). Dla mnie osobiscie najbardziej prawdopodone jest zatruwanie ludzi. Z kolei uwazam ze kompletnym bullshitem jest twierdzenie, iz rzad robiac to chce ochronic nas przed globalnym ociepleniem (na zasadzie tarczy (oslony), odbijajacej promienie sloneczne), co jest kolejnym bullshitem.

mysle jednak ze chodzi o odbijanie promieni slonecznych

zreszta looknijhttp://prawda2.info/viewtopic.php?t=5526&start=50
_________________
www.DavidIcke.pl
"Nasze poglady sa wyuczone, co nie znaczy ze sa prawdziwe.." Bill Hicks
Wiara to Ja, a Wiedza to moj Miecz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mizaj




Dołączył: 18 Gru 2008
Posty: 189
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:39, 29 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki cel byłby w odbijaniu promieni słonecznych czyli w zmianie klimatu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LCH




Dołączył: 02 Paź 2005
Posty: 94
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:33, 30 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
mysle jednak ze chodzi o odbijanie promieni slonecznych


jak juz napisalem jest wiele hipotez i sam nie wiem do konca dlaczego ktos je rozpyla i w jakim konkretenie celu. Ciezko stwierdzic.

Jedna z hipotez ktora glosi m.in. William Thomas mowi, iz zjawisko chemtrails, jak napisales jest jakby tarcza przed promieniami slonecznymi, aby powstrzymac? ( zlagodzic ?) ewentualne skutki zwiekszonej aktywnosci slonecznej, ktora wiaze sie tzw globalnym ociepleniem (ochlodzeniem). Ok byc moze tak, i jest cos o czym nie wiemy.

Obserwujac to zjawisko zauwazylem iz bardzo czesto smugi chemiczne rozpylane sa:

1.W bezchmurny pogodny dzien ( glownie latem)

2.Dosc czesto "w miejescu", "obrebie" Slonca, tak jakby ktos chcial utrudnic docieranie promieni do powierzchni Ziemi, co by niejako potwierdzalo hipoteze o "tarczy slonecznej"

3.Dosc czesto w pogodny, cieply i sloneczny dzien kiedy "ktos" kto rozpyla ten "koktajl" chemiczny, wie iz ludzie beda przez dluzszy czas przebywac poza swoim domem (rodzinne wycieczki, pikniki, imprezy pod golym niebem etc.) na tzw. swiezym powietrzu, co sugerowalo by zatruwanie populacji.

@Fanalityk :

W linku ktory podales Rep twierdzi iz chemtrails sa po to aby opoznic wykrycie tzw. Planety X, hmmm? Kolejna z hipotez ? Staram sie miec otarty umysl, ale jakos wydaje mi sie kolejnym bulshitem i dezinformacja.

Jak pisalem najbardziej przychylam sie wersji zatruwania ludzi, ze wzgledu na sklad chemiczny smug oraz czasu i miejsca ich rozpylania, chociaz moge sie oczywiscie mylic.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fanalityk




Dołączył: 04 Paź 2008
Posty: 517
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:21, 30 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gdyby chcieli cie truc ,zatruliby wode, raz a dobrze z 85% skutecznosci..
jesli juz rozypylac to tak zeby nie widac, w pochmurne dni i noce.. akurat gdzies na rano/lunch by spadło..
sprawdz sobie czym jest pierwiastek Barium i do czego sluzy..
jedena z 3 i 2 glowna substancja jaka rozpylaja..

po co wydawac tyle kasy na trucie ludzi przez lata?

ostatni argument...
oni nie chca nas ochronić, oni chca ochronic ich planete..
my tylko na tym korzystamy.. oni robia to dla siebie, nie dla nas..
_________________
www.DavidIcke.pl
"Nasze poglady sa wyuczone, co nie znaczy ze sa prawdziwe.." Bill Hicks
Wiara to Ja, a Wiedza to moj Miecz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mizaj




Dołączył: 18 Gru 2008
Posty: 189
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:02, 30 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fanalityk napisał:
gdyby chcieli cie truc ,zatruliby wode, raz a dobrze z 85% skutecznosci..
jesli juz rozypylac to tak zeby nie widac, w pochmurne dni i noce.. akurat gdzies na rano/lunch by spadło..
sprawdz sobie czym jest pierwiastek Barium i do czego sluzy..
jedena z 3 i 2 glowna substancja jaka rozpylaja..

po co wydawac tyle kasy na trucie ludzi przez lata?

ostatni argument...
oni nie chca nas ochronić, oni chca ochronic ich planete..
my tylko na tym korzystamy.. oni robia to dla siebie, nie dla nas..


Rozumiem te argumenty ale idąc dalej powstaje pytanie przed czym ma być ta ochrona? Przed słońcem? Przed ociepleniem?
Jeśli chodzi o trucie to niestety właśnie jesteśmy regularnie podtruwani za pomocą wody, żywności, itd. Raczej nie chodzi o to żeby wszystkich od razu wykończyć tylko chodzi o ogłupianie, psucie zdrowia żebyśmy brali lekarstwa, naszpikowania nas związkami chem. które będzie można w każdej chwili uaktywnić itd itp, czyli zrobienia z nas bezwolnej masy dającej sie manipulować na każdym poziomie bez wyjątku.

Zastanawiając się nad celem chemtrails, dopuszczam też taka możliwość: rzeczywiście chodzi o odbijanie wszelkiego rodzaju promieni (słonecznych, kosmicznych itp - nie znam sie na tym za bardzo), ale nie dla naszego dobra tylko żeby nas odgrodzić od wzmożonej aktywność Słońca.

Tak czy inaczej idąc tym czy innym tropem, cele nie do końca są jasne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:30, 30 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tego co powiem nigdzie nie wyczytałem, ale nasunęło mi się to po lekturze ostatniego numeru Nieznanego Świata - 2/2008. Nie mam go w tej chwili pod ręką, dlatego muszę opisać to ogólnie i z pamięci. Nie jest to sprawa nowa. Otóż w jednym z artykułów jest mowa o tym, że Słońce (KTOŚ tym jakby steruje?) już wysyła i będzie w najbliższych latach wysyłać jakiś specjalny rodzaj promieniowania, który ma spowodować przejście ludzkości na wyższy poziom wibracji. Cokolwiek by to miało oznaczać, skutkiem ma być wzrost świadomości i duchowości ludzi oraz nabycie przez nich cech, które dzisiaj są zaliczane do paranormalnych.

Ta sytuacja jest nie na rękę różnym tajnym siłom rządzącym światem, dlatego też za wszelką cenę będą starali się temu zapobiec. Podobno głośny Projekt Cheops to też wielka ściema, w tym sensie, że nie chodzi o uruchomienie energii czakramów ziemskich (m. in. w piramidach) mające rzekomo uchronić Ziemię przed asteroidami i deszczem meteorytów po przejściu w pobliżu planety Nibiru, tylko o zneutralizowanie tego szczególnego promieniowania docierającego ze Słońca i poprzez różne działania typu Projekt BlueBeam pozostawienie ludzkości w stanie niewolniczym, co oczywiście nie wylkucza depopulacji.

Czy zjawisko chemtrails jest też działaniem w kierunku eliminowania pozytywnego wpływu Słońca na ludzkość? Oficjalne milczenie, jak również ogólnoświatowa zmowa w tej sprawie, dają pole do najśmielszych przypuszczeń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pswierq




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 397
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:43, 30 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem ciekaw, czy podobne zjawisko wystepuje nad chinskim niebem...
Ktos cos wie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LCH




Dołączył: 02 Paź 2005
Posty: 94
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:51, 30 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
gdyby chcieli cie truc ,zatruliby wode, raz a dobrze z 85% skutecznosci..
jesli juz rozypylac to tak zeby nie widac, w pochmurne dni i noce.. akurat gdzies na rano/lunch by spadło..


@Fanalityk

Dobry argument wiesz, masz racje, przekonales mnie.

Idac Twoim mysleniem iz do zatruwania ludzi wystarczylaby tylko woda pitna, to niepotrzebny bylby fluor we wodzie, pastach; MSG; aspartam; caly Codex Alimentarus (w sumie i tak nie potrzebny patrzac na pozywienie dostepne obecnie i swiadomosc ludzi w jego wyborze); GMO; rtec, aluminium w szczepionkach i szereg innych rzeczy.


Cytat:
po co wydawac tyle kasy na trucie ludzi przez lata?


tak, zapewne tego zasobu maja ograniczona ilosc.

i jeszcze cytat mizaj'a

Cytat:
Jeśli chodzi o trucie to niestety właśnie jesteśmy regularnie podtruwani za pomocą wody, żywności, itd. Raczej nie chodzi o to żeby wszystkich od razu wykończyć tylko chodzi o ogłupianie, psucie zdrowia żebyśmy brali lekarstwa, naszpikowania nas związkami chem. które będzie można w każdej chwili uaktywnić itd itp, czyli zrobienia z nas bezwolnej masy dającej sie manipulować na każdym poziomie bez wyjątku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
LCH




Dołączył: 02 Paź 2005
Posty: 94
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:31, 30 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Easy_Reader:

Staram sie miec otwarty umysl i dopuszczam rozne opcje (choc obecnie zatruwaniu przychylam sie najbardziej), wiec byc moze chemtrails sa jakby tarcza, i moze przed tym o czym wspomniales, bazujac na ostatnim numerze NS.


powtorze co napisalem wczesniej w punkcie 2 bo to mnie od dluzszego czasu zastanawia:


Chemtrails rozpylane sa dosc czesto "w miejscu", "obrebie" Slonca, tak jakby ktos chcial utrudnic docieranie promieni do powierzchni Ziemi, co by niejako potwierdzalo hipoteze o "tarczy slonecznej"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Ziemia i wolna energia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5 ... 38, 39, 40   » 
Strona 4 z 40

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


chemtrails
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile