W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Ciekawostka o JKM  
Podobne tematy
apel głosujcie na janusza korwin mikke267
Co sądzicie o poglądach Jana Korwina Mikke? 599
Co jest nie tak z Januszem Korwinem-Mikke347
JKM48bez ocen
Nasz Brat Janusz12
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
14 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 8011
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:06, 16 Cze '09   Temat postu: Ciekawostka o JKM Odpowiedz z cytatem

Janusz Korwin-Mikke - Ozjasz Goldberg (mason, członek Stronnictwa Demokratycznego w latach 1962-82. Stronnictwo Demokratyczne partia sojusznicza PPR a potem PZPR; Założył w 1984 r. wraz ze Stefanem Kisielewskim Partię Liberałów "Prawica". W 1987 roku został prezesem nowopowstałego Ruchu Polityki Realnej [w 1989 r. przekształcony w Unię Polityki Realnej])

Znalazłem gdzieś w necie niestety nie zapisałem sobie strony, ale kopię tekstu zachowałem. Poszukacie to na pewno znajdziecie. Nie wiem czy prawda, ale ciekawe Smile .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
toto




Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:15, 16 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To było tutaj:
http://www.polonica.net/Lista_zydow_w_zniewalanej_Polsce.htm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:24, 16 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, rzeczywiście to było tutaj. Dzięki Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:58, 16 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bzdety, sam jestem na tej liście...

część nazwisk to konfabulacja, wystarczy sprawdzić na
http://www.jewishgen.org/JRI-PL/jriplweb.htm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:04, 16 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.naszawitryna.pl/jedwabne_413.html


?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
toto




Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:15, 17 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sikorski napisał:
http://www.naszawitryna.pl/jedwabne_413.html


?


Należałoby uznać, że jest bardzo głęboko zakonspirowany. Smile Smile Ja gdzieś czytałem, że jest rosyjskim agentem bo zdarzyło mu się napisać kilka rusofilskich artykułów. Trzeba uczciwie przyznać, widać to szczególnie w zbiorach różnych felietonów zebranych z wielu lat, to co pisze o Żydach jest raczej niemile widziane przez nich samych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Genezyp_Kapen




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 303
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:53, 17 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To, że Korwin jest Żydem wiem już od 20lat, źródło: to mój Dziadek, który był jednym z wyżej postawionych wojskowych w armii i NIE NALEŻAŁ DO PARTII
Opowiadał mi to wszystko, jak nikt w Polsce nie wiedział co to komputer, a dopiero co internet, mówił mi jak przewieźli BOLKA MOTORÓWKĄ do stoczni (nie mój Dziadek oczywiście)
już 20lat temu !
Dlatego jest to zródło w 100% dla mnie wiarygodne

Ale.. nie każdy Żyd jest zły ! Pamiętajcie o tym !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:55, 17 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Było już nie wiadomo ile razy, ale przypominam:
http://republikan.blog.onet.pl/NPU,2,ID261956267,n
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:05, 17 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie raczej chodziło o to, że jest masonem. Masnoeria to grupa areligijna i ponadreligijna, więc to, że JKM jest żydem nie ma znaczenia. Dlatego nie wiem, czy to prawda, czy nie. A że żyd to nie wiedziałem nawet.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:18, 17 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA napisał:
Mnie raczej chodziło o to, że jest masonem. Masnoeria to grupa areligijna i ponadreligijna, więc to, że JKM jest żydem nie ma znaczenia. Dlatego nie wiem, czy to prawda, czy nie. A że żyd to nie wiedziałem nawet.

Skąd wiadomo, że jest masonem?! Przecież to się kupy nie trzyma. Razem z Michalkiewiczem na łamach NCZAS obnażają wpływy masonerii oraz lobby wiadomo jakie, a ty twierdzisz, że JKM jest masonem i Żydem! Osobiście nawet widziałem wywiad jak JKM publicznie wypomniał Wildsteinowi zgodnie z prawdą, że jest masonem, tak że tamten zrobił takie oczy, że aż szok.

Nie zmienia to jednak tego, że JKM swoimi postrzelonymi tekstami i zachowaniem skutecznie zraża ludzi do libertarianizmu w przeciwieństwie np. do Rona Paula.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stefani




Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 315
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:00, 17 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te wszystkie listy żydo-masonów nie zawierają
podstawowej informacji; mianowicie źródła na podstawie
którego umieszcza się tam różne persony.
_________________
Cenzura, Dezinformacja, Agentura na forach
viewtopic.php?t=7581&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:30, 17 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA napisał:
Mnie raczej chodziło o to, że jest masonem. Masnoeria to grupa areligijna i ponadreligijna, więc to, że JKM jest żydem nie ma znaczenia. Dlatego nie wiem, czy to prawda, czy nie. A że żyd to nie wiedziałem nawet.


piszesz, że JKM jest podejrzany o masoństwo i że to areligijny ruch, a chyba nie znasz JKM za dobrze, przecież to zakompleksiony katol

Cytat:
Należałoby uznać, że jest bardzo głęboko zakonspirowany.


albo że polonica to zwykłe naciągactwo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
re-ligio




Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 367
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:25, 17 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:
bzdety, sam jestem na tej liście...

część nazwisk to konfabulacja, wystarczy sprawdzić na
http://www.jewishgen.org/JRI-PL/jriplweb.htm


Voltar jesteś żydem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:39, 18 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak jest bardzo zakompleksionym i zakonspirowanym syjonistą, który napisał już na forum jakieś...... setki postów, których była mowa o Żydach

w sensie negatywnym oczywiście
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:18, 18 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polonica.net ....Laughing Laughing Laughing .
JA, sorry, ale chyba nie znasz tej strony skoro wrzucasz jakiekolwiek info stamtąd Very Happy.
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:47, 28 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Genezyp_Kapen napisał:
To, że Korwin jest Żydem wiem już od 20lat, źródło: to mój Dziadek, który był jednym z wyżej postawionych wojskowych w armii i NIE NALEŻAŁ DO PARTII
Opowiadał mi to wszystko, jak nikt w Polsce nie wiedział co to komputer, a dopiero co internet, mówił mi jak przewieźli BOLKA MOTORÓWKĄ do stoczni (nie mój Dziadek oczywiście)
już 20lat temu !
Dlatego jest to zródło w 100% dla mnie wiarygodne

Ale.. nie każdy Żyd jest zły ! Pamiętajcie o tym !


A mój dziadek byl biskupem. Wyniesli go na ołtaże zaraz po apostazji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Genezyp_Kapen




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 303
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:27, 29 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cos konkretnie chcesz powiedziec TheMike ?
Czy tylko warga Ci porskoczyła ?
_________________
Genezyp_Kapen
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:53, 29 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Genezyp_Kapen napisał:
Cos konkretnie chcesz powiedziec TheMike ?
Czy tylko warga Ci porskoczyła ?


Nie rozumiesz co chcę powiedzieć? Laughing

Chcę powiedzieć, że z tego co wiem, (a wiem) oficer w LWP z automatu byl w partii.
tym bardziej wysoki oficer...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:17, 29 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znalazlem przypadkowo przed chwila i pasuje jak ulal:


"INSPEKCJA ROBOTNICZO CHŁOPSKA
Opublikwał polscott na Marzec 28, 2011 // Skomentuj
ROZWAŻANIA KORWINA

W czasach „komuny” co i rusz Władzuchna uzależniała „przyznawanie” tego lub owego w zależności od zamożności. O ile w kapitalizmie, czyli normalnym ustroju, zakładało się, że jak ktoś lepiej pracuje, to więcej zarabia – a więc słusznie należy mu się więcej, niż temu, kto zarabia mniej – to w socjalizmie jest odwrotnie.
Więc uboższym dopłacano do mieszkań, do wczasów, do pensji – i bardzo często ludzie dochodzili do wniosku, że pracować nie warto, bo po utracie tych dodatków zarabia się mniej, niż pracując byle jak i mając podstawową pensję niższą. W rzeczywistości najczęściej ludzie zarabiali jednak więcej – tylko ukrywali swoje dochody. Więc „kontrole skarbowe” oraz „Inspekcje Robotniczo-Chłopskie” starały się wykrywać takich kombinatorów.
Bo oszustwo jest nieodłącznym elementem socjalizmu.Z tym koszmarem mieliśmy skończyć – i nawet częściowo się to udało. Jednak rak wycięty w 1/3 czy nawet w 2/3 – po jakimś czasie odrasta. I właśnie czytam w „Rzeczpospolitej” wielki tytuł: „Mieszkania komunalne nie dla bogatych”. Okazuje się, że nadal istnieją „mieszkania komunalne”, gdzie płaci się czynsz trzy razy niższy, niż w normalnych mieszkaniach. Przy czym – oczywiście – ci, co płacili niższy czynsz po kilku latach stali się (jeśli tych pieniędzy nie przepili…) znacznie bogatsi od tych, którzy musieli płacić czynsz normalny…
…i nadal płacą czynsz ulgowy! Więc jakieś inspekcje będą to teraz badać i sprawdzać! Szykuje się niezła rozróba – bo dotyczy to ponoć miliona mieszkań w Polsce. „Rząd” działa tu z pełną desperacją – chyba IM chodzi o to, by miejsce PO zajął teraz SLD…Oczywiście najprostsze rozwiązanie: zlikwidować „mieszkania komunalne”, a ludziom niezamożnym pomagać, w razie konieczności, z opieki społecznej – w rachubę nie wchodzi.
To by było za proste!
http://korwin-mikke.pl"

................

"Oczywiście najprostsze rozwiązanie: zlikwidować „mieszkania komunalne”, a ludziom niezamożnym pomagać, w razie konieczności, z opieki społecznej – w rachubę nie wchodzi.
To by było za proste!"

Bzdury wasc pleciesz.
Mieszkania komunalne(task samo jak mieszkania czy domy "rzadowe") powinny byc alternmatywa dla tych ,ktorzy zamiast brac pozyczke od zydowskiego banku i harowac potem na jej splacenie przez najbardziej aktywna polowe aswojego zycia wola pojechac na przyklad na urlop lub-dzieki temu ,ze nie maja na gardle noza pozyczki moga (zamiast brania nadgodzin) spedzic czas z rodzina w domu .
Moga jesli maja na to ochote otworzyc usta w pracy w sytuacji konfliktowej bez obawy ,ze utrata pracy pociagnie za soba utrate zarobkow i utrate ciezko splacanaego dachu dla rodziny.
Mieszkania komunalne sa koszmarem sennym kazdego zydiowskiego bankstera,ktory spac nie moze widzac tych ,ktorzy nie sa jeszcze jego niewolnikami.
Dlatego tez w wiekszosci krajow rzady obcinaja fundusze na tzw.budownicto rzadowe i robia wszystko aby obywatela zapedzic do banku po szubieniczna pozyczke.
Gdby bylo to"normalne" jak pisze p.K-M to oszustwo by nie istnialo.
Trudno miec do ludzi prwetencje o to ,ze umieja liczyc i wychodzi im ,ze podejmujac prace beda mieli mniej niz nie pracujac.



Jesli inne poglady p.Korwina-Mikke sa podobnego lotu to moze lepiej aby autor przysiadl na chwile i pomyslal troche dalej.
Bo pomysl:"Zlikwidowac mieszkania komunalne a tym ,ktorych nie bedzie stac na wynajem doplacac z pieniedzy innych podatnikow po aby pieniadze te trafily predzej czy pozniej z powtorem tak skad przyszly czyli do banku("Normalne" mieszkania -o ile rozumiem intencje autora to prywatne do wynajecia )

Byly dwa wzorce: pierwszy taki jaki istnial w Niemczech Zachodnich w latach 80: lokator rzadowego mieszkania placicl staly czynsz ,o wiele nizszy niz za wynajmowanie z rynku prywatnego bez wzgeldu na to ile zarabial.Czynsz byl czynszem a nie dodatkowym narzedziem podatkowej manipulacji.
Model np.australiski gdzie lokator placi niewiele tak dlugo dopoki niepracuje ale gdzie czyns rosnie wprost proporcjonalnie do zarobkow.

Temat rzeka bo i jeden i drugi ma swoje plusy i minusy.

Pytanie jedynie:ktory-na dluzsza mete ma mniej minusow?

Bo argument ,ze ci ,ktorzy placa mniej odloza pieniadze ,ktore wzialby "rzad" i kupia nie daj Boze cos swojego za gotowke i beda wolni od zydowskiego banku musza byc scigani przez prawo jest argumentem ..smiesznym mowiac delikatnie.

Jerzy Ulicki-Rek
...........

http://www.portal.polscott.com/?p=26055
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
fop




Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 235
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:34, 27 Kwi '11   Temat postu: ??? Odpowiedz z cytatem

No tak żyd, ubek, mason i pedofil Wink a do tego człowiek jaszczurka Wink)))

Z tego co mi wiadomo Korwin nie ma pochodzenia żydowskiego, tylko niemieckie jak już. Genealogia to taka nauka, biorąc pod uwagę, iż Korwin posiada swój herb łatwo jest to sprawdzić. Zresztą, zostało to już chyba sprawdzone. Jak was to bardzo interesuje to dokopcie się do dokumentów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Franek Dolas




Dołączył: 26 Mar 2011
Posty: 155
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:28, 27 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ściślej JKM ma korzenie z kraju trzech koron, a jego przodkowie emigrowali stamtąd do Saksonii, a potem (w czasie dynastii Sasów- mój domysł) przenieśli się do Rzplitej. Szczerze mówiąc zdziwiłbym się bardzo jakby się okazało, że nie ma w rodzinie ani jednego Żyda. Very Happy Bo to tak jakby "ziomal" z miasta powiedział: nigdy nie miałem w rodzinie rolnika! Smile Oczywiście mogę się mylić. To takie moje popołudniowe przemyślenie tylko. Razz
_________________
Si Deus nobiscum, quis contra nos?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
owlik




Dołączył: 21 Cze 2012
Posty: 174
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:58, 21 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://korwin-mikke.pl/wazne/zobacz/jkm_chcialbym_byc_zydem/77183
Cytat:

JKM: chciałbym być Żydem
Chętnie chciałbym być Żydem, bo to daje w Polsce dzisiaj rozmaite przywileje - powiedział p. Janusz Korwin-Mikke, lider KNP.



W ten sposób JKM odniósł się do sugestii słuchacza Radia Wnet, że jego prawdziwe nazwisko brzmi Ozjasz Goldberg i figuruje na liście polskich Żydów.

- Ale z przykrością zawiadamiam, że nie jestem [Żydem] - dodał w odpowiedzi słuchaczowi p. Korwin-Mikke.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
owlik




Dołączył: 21 Cze 2012
Posty: 174
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:12, 01 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kolejny raz pytany o pochodzenie żydowskie

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:01, 01 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chodzi o to, czy Korwin ma naprawdę korzenie Żydowskie, ale o to, że w Polsce Żyd to każdy kto nie myśli jak "prawica" nakazuje. Bo nie chodzi także o czyny, tylko o posłuszeństwo. Więc nie dziwi mnie, że ktoś może Korwina nazywać Żydem, masonem, a nawet mi brew nie drgnie jak ktoś go nazwie lewakiem. Tak jak Tuska nazywa się liberałem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Ciekawostka o JKM
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile