W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Co sądzicie o poglądach Jana Korwina Mikke?   
Podobne tematy
apel głosujcie na janusza korwin mikke267
Co jest nie tak z Januszem Korwinem-Mikke347
JKM48bez ocen
Ciekawostka o JKM23
Nasz Brat Janusz12
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
37 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 58414
Strona: 1, 2, 3 ... 22, 23, 24   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
iron32




Dołączył: 25 Wrz 2008
Posty: 106
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:01, 25 Wrz '08   Temat postu: Co sądzicie o poglądach Jana Korwina Mikke? Odpowiedz z cytatem

Dla mnie to z pozoru szaleniec ale poglądy ma podobne do moich


mysle ze on jedyny przeciwdziala w naszym rządzie takiej populistycznej polityce


A to tylko moje zdanie a wy jak myslicie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:05, 25 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z duza czescia pogladow sie zgadzam, jedyna opcja w polskiej polityce, chociaz co innego bycie w wiecznej opozycji (tym bardziej poza Sejmem) a co innego gdy Mikke objal by wladze - wtedy by sie okazalo ile jest wart on i jego zaplecze. Ale to utopia bo nie uzyska on nawet 5% poparcia. Raz ze marginalizuja go media, dwa ze on sam siebie troche marginalizuje swoim psosobem bycia, ktore jest dosc oryginalne ale mi odpowiada Wink

W skrocie, najmniejsze zlo, i zarazem jedyna opcja godna rozwazenia
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:20, 25 Wrz '08   Temat postu: Re: Co sądzicie o poglądach Jana Korwina Mikke???????? Odpowiedz z cytatem

Niech głośno np: w necie w tych swoich filmikach wyrazi wątpliwość, że WTC zawaliło się od samolotów.
_________________
Piłeś...nie jedź!
Nie piłeś...napij się!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:34, 25 Wrz '08   Temat postu: Re: Co sądzicie o poglądach Jana Korwina Mikke???????? Odpowiedz z cytatem

waha123 napisał:
Niech głośno np: w necie w tych swoich filmikach wyrazi wątpliwość, że WTC zawaliło się od samolotów.


Hmm popieram. Jesli by sie odwazyl na taki gest, bylbym nawet sklonny po raz pierwszy pojsc na wybory i oddac glos na niego - z zastrzezeiem ze odbylo by sie to w telewizji najlepiej podczas szczytu ogladalnosci
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:42, 25 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ależ Korwin nigdy nie napisze, że to był inside job... Ktoś już na tym forum przytaczał jego wypowiedź, w której twierdzi że za WTC odpowiedzialny jest... wywiad francuski. Laughing

Popiera neoconów, uważa USA za raj na Ziemi, w którym nie ma socjalizmu... I - uwaga! - twierdzi, że masoneria ogólnie jest OK, a Wielki Wschód to po prostu pseudomasoni. Jak dla mnie - Korwin to zwyczajny agent wpływu ( http://republikan.blog.onet.pl/2,ID261956267,index.html ).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mashine




Dołączył: 11 Wrz 2008
Posty: 164
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:49, 25 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Veritatis napisał:

Popiera neoconów, uważa USA za raj na Ziemi, w którym nie ma socjalizmu...


Wczoraj w tym programie mówił, że USA to kraj socjalistyczny (a może komunistyczny powiedział, już nie pamiętam dokładnie).
_________________
TRUTH IS OUT THERE:
arrowwww.911truth.org
arrowwww.whatreallyhappened.com
arrowhttp://www.youtube.com/user/stopcenzurze
arrowwww.korwin-mikke.pl
arrowwww.partiawip.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:04, 25 Wrz '08   Temat postu: Re: Co sądzicie o poglądach Jana Korwina Mikke???????? Odpowiedz z cytatem

waha123 napisał:
Niech głośno np: w necie w tych swoich filmikach wyrazi wątpliwość, że WTC zawaliło się od samolotów.


Też na to czekam!

Czekam tez jak Pan Stanisław Michalkiewicz określi sie wobec WTC!

Napiszmy do nich, niech powiedzą co o tym myślą.

Czy jest w stanie ugryźć swego pana w łydkę!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
M8




Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 612
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:05, 25 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czyli Veritatis to agent wpływu Smile Dobre xD

A właśnie, sprawa WTC, wcale dla nas polaków nie jest ważna, dlaczego robicie sobie z tego religie?
_________________
Zapraszam na forum o ezoteryce i okultyźmie: http://transgresja.em8.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:47, 26 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korwin jest jaki jest. Gada to co wie, a że z jego wiedzą różnie - to i efekty są zróżnicowane. Czasami coś mu wyjdzie, ale zazwyczaj jak na mój gust chłop za bardzo protestuje, a za mało prostuje Wink

Co oczywiście nijak się ma do tego, że jeżeli już mam głosować - to właśnie na niego. Nawet pomimo tego, że jego poglądy są delikatnie mówiąc miejscami rozbieżne z moimi. Po prostu w tym chlewie nie ma innej alternatywy.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:47, 26 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

korwin? kolejny szmaciaz z Polskiej Zjednoczonej Partii Prących do Koryta. dziwie sie przedmowcom ze kolesia ktory jest fanem pinocheta, a do sejmu startuje razem z liga polskich rodzin uwazaja za mniejsze zlo. to agent jak cala reszta tej bandy drozszych i tanszych kurewek zwacych siebie "politykami". uklad jest prosty: kazda opcja polityczna (nawet najbardziej radykalna) musi miec swoja twarz. korwinowi zlecono reprezentowac akurat takie poglady to to robi, ot i caly sekret.

swoja droga dzieki temu postowi moge sprobowac dopisac do wikipedii alternatywne znaczenie slowa "polityk".

polityk - eufemizm od "kurwa"

Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:04, 26 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Al Kohol napisał:
korwin? kolejny szmaciaz :


to pewnie dla tego że dzięki niemu - tylko i wyłącznie niemu prowadzenie szmateksu w Polsce jest legalne.
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:07, 26 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Al Kohol napisał:
korwin? kolejny szmaciaz z Polskiej Zjednoczonej Partii Prących do Koryta. dziwie sie przedmowcom ze kolesia ktory jest fanem pinocheta, a do sejmu startuje razem z liga polskich rodzin uwazaja za mniejsze zlo. to agent jak cala reszta tej bandy drozszych i tanszych kurewek zwacych siebie "politykami". uklad jest prosty: kazda opcja polityczna (nawet najbardziej radykalna) musi miec swoja twarz. korwinowi zlecono reprezentowac akurat takie poglady to to robi, ot i caly sekret.


Wisi mi Korwin i powiewa, ale z niego taki agent jak ze mnie mason. Co to za agent, którego nie wpuszczają do TVP, bo się boją co powie, a nawet jak ktoś na antenie będzie się rzucać z tego tytułu, to Lichocka może zawsze zmienić temat. Podczas kampanii wyborczej na prezydenta Warszawy nie było JKM w programie z Walcową czy Marcinkiewiczem tylko z resztą. A to, że czasami go wezmą jak temat o legalizacji broni czy marychy - to tylko ze względu na lenistwo dziennikarzy, bo nie muszą szukać nikogo o poglądach "za". No i który agent strzela sobie takie samobóje.
Korwinowie można parę rzeczy zarzucić, ale nie to że jest/był agentem.

PS. Cejrowski też popiera Pinochetta - ale jego książki lubię czytać. Wink
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:08, 27 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aqualinespirit to moze jednak jestes masonem? Laughing
http://prawda2.info/viewtopic.php?t=2468&view=next

nie, ale tak na powaznie to ja nie ufam nawet sobie. jak dla mnie to on moze sobie nie byc agentem, jednakze stanie sie nim na pewno w momencie dojscia do wladzy. sily ktore korumpuja politykow musza byc niewyobrazalnie wrecz potezne. jezeli kasą nie da rady to i tak na kazdego mozna znalezc "haka", albo go spreparowac - dowodem tego twierdzenia jest blisko 20 lat rzadow ktore niby sie zmienialy a w rzeczywistosci kazdy kolejny byl kontynuatorem poprzedniego. wladza rzadzi sie bezwzglednymi prawami. demokracja to fikcja. a co do cejrowskiego to chyba na prezydenta bys go raczej nie wybral nie? Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:12, 27 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

M8 napisał:
czyli Veritatis to agent wpływu Smile Dobre xD

A właśnie, sprawa WTC, wcale dla nas polaków nie jest ważna, dlaczego robicie sobie z tego religie?


W odróżnieniu od religii my mamy do dyspozycji dowody, nagrania video itd.

A co do Korwina.
Nagonka na niego była do przewidzenia. Mówi o tym co POpaprańcy i cała reszta bandy wie ale woli ukrywać. To nie było kwestią czy go zaatakują lecz kiedy.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
M8




Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 612
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:05, 28 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale robicie z tego religie, przeceniacie wartość tej wiedzy. A ta wiedza dostaje 0/10 w kategoriach: przydatna, praktyczna itp.
_________________
Zapraszam na forum o ezoteryce i okultyźmie: http://transgresja.em8.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:41, 28 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

M8 napisał:
Ale robicie z tego religie, przeceniacie wartość tej wiedzy. A ta wiedza dostaje 0/10 w kategoriach: przydatna, praktyczna itp.


Religia nie wymaga dowodów a my je mamy.
Nie jesteśmy więc nią.

Religia polega na wierze, a my się opieramy na wiedzy.

Poza tym kłamstwo 911 ma wpływ na nasze życie i na całą współczesną politykę.
Nie można więc mówić tu o przecenianiu tej sprawy.

A Korwin. Z nim w wielu sprawach się zgadzam ale w paru miejscach jego program mi nie pasuje. Ale i tak wolał bym jego od POpaprańców.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:48, 28 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Źródło: Bankier.TV 2008-09-28 10:10


Francja musi zaakceptować islamskich imigrantów

Francja zasymiluje się z islamskimi imigrantami. Dlaczego? Islamiści - wierząc w Boga - stanowią silniejszą kulturę niż francuska, która, z powodu szerzenia się ateizmu, jest w zaniku - twierdzi Janusz Korwin-Mikke.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:13, 28 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno w wielu kwestiach ma rację. Każdy ma coś mądrego do powiedzenia, nawet gdy robi to przypadkiem lub nieświadomie. Przeszkadza mi jego stosunek do kobiet - jest wręcz przesycony typowo patriarchalną tradycją, którą zapewne wtłoczono mu w dzieciństwie.
Jest bardzo nerwowy - to też , jak sądzę, wynik batów - oczywiście teraz przez niego usprawiedliwianych. Zapędzony do kąta przez rozmówcę, staje się chamski. Jest bardzo inteligentny. Jego ideologia jest dziwną hybrydą - sam nie wiem - monarchizmu, despotyzmu, szowinizmu, nacjonalizmu. Mógłby być niezłym przywódcą bananowej republiki. Szkoda czasu na Korwina -Mikke (jakie jest pochodzenie tego nazwiska ?).
Nie tak dawno zbłaźnił się śliskim i obmierzłym, acz krótkotrwałym przyklaśnięciem Giertychowi (kolejny typ, któremu podobnie jak choćby Niesiołowskiemu czy Cymańskiemu, dużo przyklejono na dupę razów). Sfrustrowany Mikke nie zdołał przekonać "planktonu" do swojej osoby i co roku cierpi na chroniczne objawy braku poczucia władzy. Ale za to ma bloga, na którym się wyżywa , jak i na łamach "Angory". Ma tam kącik, w którym plecie co tydzień jakby to samo. Do końca swojego życia Korwin będzie gadał o "dupokracji". Nieporozumieniem jest porównywanie go do Rona Paula, bo jedyne co ich łączy, to brak szans na istotny polityczny urząd. W Polsce Korwina traktuje się jak Szymona Majewskiego, czyli użytecznego medialnie błazna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:02, 28 Wrz '08   Temat postu: Re: Co sądzicie o poglądach Jana Korwina Mikke???????? Odpowiedz z cytatem

JerzyS napisał:
waha123 napisał:
Niech głośno np: w necie w tych swoich filmikach wyrazi wątpliwość, że WTC zawaliło się od samolotów.


Też na to czekam!

Czekam tez jak Pan Stanisław Michalkiewicz określi sie wobec WTC!

Napiszmy do nich, niech powiedzą co o tym myślą.

Czy jest w stanie ugryźć swego pana w łydkę!


Michalkiewiczowi juz rok temu wysłałem link do tego forum w kwestii WTC, żeby się z tym zapoznał..odpisał mi..

Zapoznałem się Laughing

Oni wszyscy..... bagno
_________________
Piłeś...nie jedź!
Nie piłeś...napij się!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pahol




Dołączył: 28 Wrz 2008
Posty: 78
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:56, 30 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam!
Proszę nie skupiajcie się na JKM, to zwykły błazen, który co najgorsze, kompromituje jedyną liberalną partię w Polsce. A to właśnie w UPR jest teraz jedyna nadzieja. Największą zmorą tego klubu jest właśnie JKM. Chodzi o to, żeby uświadamiać ludzi, że UPR jest np. przeciwko ZUS. Ta sprawa dotyczy KAŻDEGO, ponieważ ZUS okrada każdego (pracującego).
A teraz najważniejsze co chcę powiedzieć:
Podczas ostatnich wyborów pomagałem w kampanii pewnemu Panu z UPR, który co najważniejsze jest teraz NUMEREM JEDEN w tej partii. Kiedyś podczas spotkania, zaproponowałem Mu obejrzenie ZEITGEIST. W odpowiedzi na to co sądzi o tym filmie, poprosił mnie o plik z napisami, ponieważ chciał to wypalić na CD.
Myślę, że to powinno mieć dla Was większe znaczenie, niż oficjalna deklaracja JKM, która dodatkowo obciążyłaby UPR i spowodowała nazywanie sympatyków tej partii np. szalonymi spiskowcami.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:43, 30 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JKM-a wywalili z UPR, całkiem sensowny facet tam jest szefem a i tak dostali z 0,6 % głosów czy też 1,4 razem w koalicji z LPR i PR... powinni wykupić własną stację telewizyjną...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
camera




Dołączył: 06 Wrz 2008
Posty: 50
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:03, 30 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pahol może i masz rację ale zwróć uwagę na inną kwestię. JKM "wyciąga" z narodu osobniki, które nie przepadają za PO, PiSem czy lewicą poprzez swoje skrajnie odmienne zachowanie oraz poglądy. Ja np. najpierw usłyszałem o JKM i dopiero dzięki niemu zainteresowałem się programem UPR. Nie ze wszystkim się zgadzam z Korwinem, ale moim zdaniem robi świetną reklamę UPR-owi. Kto wyśmiewa w całości poglądy Janusza, ten też nie ma czego szukać w postulatach tej partii, a kogo choć trochę pociągnie skrajność Korwina, ten w końcu trafi na strony upr-u i jeśli jest człowiekiem myślącym w miarę samodzielnie, zapozna się z ich programem. Obawiam się, że bez JKM, Unia Polityki Realnej zniknęłaby totalnie z mediów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
qweq3




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 83
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:26, 06 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Veritatis napisał:
Ależ Korwin nigdy nie napisze, że to był inside job... Ktoś już na tym forum przytaczał jego wypowiedź, w której twierdzi że za WTC odpowiedzialny jest... wywiad francuski. Laughing

Popiera neoconów, uważa USA za raj na Ziemi, w którym nie ma socjalizmu... I - uwaga! - twierdzi, że masoneria ogólnie jest OK, a Wielki Wschód to po prostu pseudomasoni. Jak dla mnie - Korwin to zwyczajny agent wpływu ( http://republikan.blog.onet.pl/2,ID261956267,index.html ).




CO ZA STEK KLAMSTW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NIE POPIERA NEOCOCONOW, NIE UWAZA USA ZA RAJ NA ZIEMI I WLASNIE TWIERZI ZE USA TO JEDEN WIELKI REZYM SOCJALISTYCZNY !!!!!!!!


JESTES PIEPRZONYM KLAMCA !!!

Czytam kazda wypowiedz JKM i NIE BEDZIESZ MI TAKIEGO KITU TUTAJ WCISKAL.
DALES LINK DO JAKIEJS DURNEJ STRONY, GDZIE PRZEINACZANE SA FAKTY!!

Pisze tam np, ze JKM twierdzi iz "lekka pedofilia nie jest zla" co jest ABSOLUTNA BZDURA WYSSANA Z PALCA! Poczytaj sobie najpierw jego poglady na ten temat i dopiero pozniej sie wypowiadaj. Jestes kolejnym PSEUDOfanem teorii spiskowych a sam ulegasz sugestii innch osob i filmow. Czytales kiedys cos co JKM napisal?? NIE?? TO SIE NIE WYPOWIADAJ I ZAMKNIJ DZIUB!!


Chcieliscie by Korwin Mikke powiedzial cos odwaznego w TV??
http://pl.youtube.com/watch?v=rjBFuWqTt50
MACIE! Apel do mlodziezy by nie zaciagala dlugow w bankach!!

JKM czesto na swoim blogu pisze wlasnie o spisku swiatowej elity, o ich planie rozbicia rodzin itp.
PISZE O TYM CALY CZAS. Wejdzcie na jego blog i sami zobaczcie.

Wymagacie od niego by na antenie powiedzial, ze 9/11 to byla wewnetrzna robota.
Moze to by Was do niego przekonalo ale 10000 innych osob NIE!!!
NIE myslcie takimi kryteriami, jak np Jesli Korwin zrobi fikolka podczas transmisji TV to na niego zaglosuje,
bo wtedy tylko udowadniacie swoja durnote i zacofanie intelektualne co i tak jest juz chlebem powszednim na tym forum.

5% z WAS ma swoje zdanie. Reszta pseudospiskowcow wystarczy, ze przeczyta jakis artykul w Wyborczej i juz ksztaltuje poglady na dany temat.

Tak bylo np z IRVINGIEM, gdzie wiekszosc z Was mysli, ze on zaprzeczal holocaustowi.
CZYTALISCIE kiedys IRVINGA ??? NIE?? To zamknicie dzioby, przecztajcie i dopiero sie wypowiadajcie bo przez media pompuja w Was durne tresci ktore pozniej dalej przekazujecie !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zapraszam do odwiedzenia blogu JKM, poczytania jego pogladow, wypowiedzi i dopiero oceniania go.

A Tobie kolego tego posta dal bym najchetniej BANA dozywotniego, bo rozsiewasz mylne poglady. JA twierdze, ze jestes agentem i celowo siejesz taka dezinformacje. Ile Ci placa za pisanie takich bezpodstawnych i chaotycznych zarzutow???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
qweq3




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 83
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:29, 06 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:
JKM-a wywalili z UPR, całkiem sensowny facet tam jest szefem a i tak dostali z 0,6 % głosów czy też 1,4 razem w koalicji z LPR i PR... powinni wykupić własną stację telewizyjną...


http://www.upr.org.pl/main/artykul.php?strid=1&katid=66&aid=7673


WYWALILI GO???
KTO CI TAK POWIEDZIAL????????

JKM caly czas jest w UPR.
Dostalem ostatnio list od sekretarza UPR, ktory twierdzil, ze popiera JKM rekami i nogami.
Odcina sie tylko od jego porywczego zachowania.

Czlowieku zacznij myslec wlasna glowa i czytaj mniej bzdurnych gazet!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
qweq3




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 83
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:36, 06 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Al Kohol napisał:
korwin? kolejny szmaciaz z Polskiej Zjednoczonej Partii Prących do Koryta. dziwie sie przedmowcom ze kolesia ktory jest fanem pinocheta, a do sejmu startuje razem z liga polskich rodzin uwazaja za mniejsze zlo. to agent jak cala reszta tej bandy drozszych i tanszych kurewek zwacych siebie "politykami". uklad jest prosty: kazda opcja polityczna (nawet najbardziej radykalna) musi miec swoja twarz. korwinowi zlecono reprezentowac akurat takie poglady to to robi, ot i caly sekret.

swoja droga dzieki temu postowi moge sprobowac dopisac do wikipedii alternatywne znaczenie slowa "polityk".

polityk - eufemizm od "kurwa"

Laughing


JAAAAAAASNE, BEZPODSTAWNY STEK KLAMSTW.
Siedze w tych sprawach od paru lat, mam znam sie na socjologii, psychologii, pedagogice, informatyce, ekonomii oraz troche na prawie i WIEM, ze JKM MA RACJE w tym co mowi.

JKM bardzo przypomina postac Rona Paula.
Al kohol wyjasnij swoje zarzuty na temat JKM bo ja tez moge powiedziec, ze jestes agentem i siejesz tu dezinformacje i jest to bardziej sensowne niz twoje zarzuty na JKM.

Czytales kiedys jakis tekst JKM? Obserwujesz to co dzieje sie na swiecie??
NIE?? Pewnie cala wiedze o nim czerpiesz z TV. Wiec nalezysz do tych 85% i moge Ci powiedziec :panu juz podziekujemy!

Klamca i ladak z ciebie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona: 1, 2, 3 ... 22, 23, 24   » 
Strona 1 z 24

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Co sądzicie o poglądach Jana Korwina Mikke?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile