W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
oni są wszędzie  
Podobne tematy
Bilderberg Group36
Andrzej Olechowski, Bilderbergowie i inni32
Dlaczego Bilderberg olał Polaków1bez ocen
Pokaz wszystkie podobne tematy (25)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
5 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 2291
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
robert




Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:23, 15 Maj '09   Temat postu: oni są wszędzie Odpowiedz z cytatem

to właśnie jest ciekawy przykład dezinformacji i ewidentna próba zdyskredytowania prawdy tym samym takich ludzi jak my. ciekawe że autor wspomniał tylko o spotkaniu bildenbergów ale nic nie napisał od siebie,o samym fakcie że takie spotkania ma miejsce, kim są członkowie? Dlaczego wszystko wrzucił do jednego wora.
Moje pytanie do was, dlaczego onet i inne media tak często podejmują ten temat ? Temat teorii spiskowych.



http://wiadomosci.onet.pl/1557210,2679,1.....skart.html


Cytat:
Oni są wszędzie, czyli spisek powszechny

Najbardziej znanymi Onymi, których popularność nie słabnie przez wieki, są Żydzi

Od czwartku w Atenach w hotelu Astir Palace, trwa doroczne spotkanie Grupy Bilderberga – ujawniło internetowe Centrum Informacji Anarchistycznej. Klub zrzesza ponad 150 najbardziej wpływowych osobistości z rządu, przemysłu, banków, mediów, środowiska akademickiego, wojska i szefów największych koncernów mediowych.

Dlatego miejsce i czas ich dorocznych spotkań są zawsze otoczone największą tajemnicą i chronione zazwyczaj przez miejscową policję i agencje rządowe. Nic dziwnego, wszak celem istnienia Grupy, jak twierdzą wtajemniczeni, jest przejęcie całkowitej władzy nad światem kosztem osobistej wolności jego obywateli. Informacji o ateńskim spotkaniu szukać należy raczej na YouTube niż w oficjalnych mediach, bo Klub Bilderberga to jedno z licznych wcieleń Onych.

[...]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:16, 15 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że sam odpowiedziałeś sobie na pytanie używając określenia "teorie spiskowe". Ja nie odbieram tych wydarzeń jako teorii (tym bardziej spiskowych), lecz jako fakt dokonany, choć celowo ośmieszany. Dlaczego Onet i inne podejmują temat? Właśnie by został w ośmieszonej jako spisek wersji trafił do takich dyktafonów jak ty. Laughing
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Barbarossa




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 93
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:44, 15 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dodalem posta i komentarz do tego tematu na onecie. Mysle sobie, uswiadomie troche ludzikow co i jak, niech wiedza co w trawie piszczy. Napocilem sie, pisalem z 15 minut. Pojawil sie komunikat : "Twoj komentarz czeka na publikacje". Czekam i czekam, odswiezam co chwile strone i nic. Nie ukazal sie. Wniosek - ukazuja sie tylko porzadane posty dla ITI. Krytyka ich wersji jest u nich nie na miejscu. Maja zawsze racje.
_________________
Per aspera ad astra.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vendetta7




Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 159
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:54, 15 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

już nie raz mnie to spotkało Neutral gdy pojawia się napis "ładowanie forum" to myślę, że właśnie wtedy usuwają niewygodne komentarze (wynikika to z moich obserwacji)

robert przepraszam nie zauważyłam Twojego posta i wkleiłam tą samą wiadomość w wątku NWO-reakcja na popularność tematu?
_________________
"Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor." - Józef Beck
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Komzar




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:06, 15 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również moim zdaniem takie tematy zaczęły się pojawiać na Onecie i Nautilusie by ośmieszyć coś czego już nie da się ukryć, o czym już ludzie gadają. Wtedy oficjalny artykuł uspokaja tych co nie są w stanie samodzielnie myśleć i każdy argument nawet najbardziej idiotyczny ich przekonuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Astre Occlu




Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 209
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:23, 15 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieńdobry

Vituperatio stultorum laus est

pozdrawiam.
_________________
Vitam impendere vero.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1994
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:03, 15 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak sobie zerknąłem na forum pod tematem na onecie i ludzie widać myślą obiektywnie. Widzą, że pokpiwanie z tematu służy ogłupianiu, dokładnie w taki sam sposób jak sam artykuł. Bardzo dobrze, że tematyka jest co raz częściej wywlekana na światło dzienne. Nawet jeśli będą o tym mówić w sposób szyderczy to medialne prawo ma to do siebie, że najważniejszym jest żeby mówiono.
Na bank mnóstwo ludzi po tym artykule trafi na całą masę filmów, które wciągną z wielką przyjemnością, staną się bardziej sceptyczni i zasilą szeregi myślących.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:24, 15 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

robert napisał:
Dlaczego wszystko wrzucił do jednego wora.
Moje pytanie do was, dlaczego onet i inne media tak często podejmują ten temat ? Temat teorii spiskowych.



Jak to dlaczego? Żeby zdyskredytować, wyśmiać. Jest wiele teorii, jedne są dziwne, jedne śmieszne. Wzięli spotkanie Bilderbergów i pomieszali z Żydami i z "z tymi onymi". Pomieszaj prawdę czymś naprawde głupim to zobaczysz co z tego wyjdzie.

Wcześniej w ogóle nie wspominano o teoriach spiskowych. Teraz kiedy tego rodzaju tematy są masowo rozpowszechniane stosuje się broń drugiego uderzenia, czyli wyśmianie w głównych śrokach przekazu.
_________________
http://www.youtube.com/simonus666
soundcloud.com/simonus
soundcloud.com/szymonp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


oni są wszędzie
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile