W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Robert Bernatowicz o spisku teorii spiskowych 9/11  
Podobne tematy
Onet kontratakuje11bez ocen
Zadymka na nautilusie 35
Nautilus o 9/1131
Pokaz wszystkie podobne tematy (12)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 2421
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
player




Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 3
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:20, 20 Kwi '09   Temat postu: Robert Bernatowicz o spisku teorii spiskowych 9/11 Odpowiedz z cytatem

Całkiem niedawno na stronie www.nautilus.org.pl pojawił się wywiad z niejakim Robertem Bernatowiczem, politologiem, dziennikarzem oraz, jak się okazuje, jednym z wielu głosów sceptycyzmu wobec "teorii spiskowych" 9/11. Nie ukrywam, że od dłuższego czasu bardziej pochłaniają mnie opinie tej "drugiej strony", ale z taką ilością żenujących, zwyczajnie zbędnych kontr-argumentów, opartych właściwie w całości na analizie relacji świadków (!!!), nie spotkałem się nigdy. Facet rozpisuje się, ROZLEWA wręcz, na temat idiotycznej teorii typu: "czy aby na pewno w wieże wleciały samoloty pasażerskie", a np. kwestie pentagonu czy wtc7 zamyka w kilku zdaniach. W dodatku robi to w stylu o który ma pretensje do publicystów teorii spiskowych, banalizuąc, wyśmiewając i co mnie szczególnie zaskoczyło, notorycznie rzucając epitatami pod ich adresem. Że kretynie, durnie, tumany, debile.

Nieśmiało zapraszam do lektury i przy odrobinie szczęścia, zalążka dyskusji. Poniżej kilka smaczków dla zachęty:


"Wszystko rozgrywało się w tysięcznych ułamkach sekundy, ale opisują oni (świadkowie), że samolot jeszcze przed uderzeniem w gmach Pentagonu o coś potrącił, co sprawiło, że skrzydła zapadły się do wewnątrz i w sam gmach uderzyła ją tylko kula ognia."


"Budynek World Trade Center 7 to budynek w Nowym Jorku, który znajdował się w strefie World Trade Center na dolnym Manhattanie. Znajdował się on bezpośrednio przy strefie upadku głównej konstrukcji wieży południowej i którego upadek praktycznie przeorał na pół. Kiedy ja obserwowałem zawalenie się wież WTC byłem przekonany, że po czymś takim zawalą się budynki przy co najmniej dwóch ulicach. "

Więcej w "środku" pod linkiem:

http://www.nautilus.org.pl/?i=1689

Osobiście byłem niezwykle zniesmaczony. Serio, z takim gościem powinno sie rozmawiać o teorii no-plane, posłuchać go pare godzin, na końcu przytaknąć i powiedzieć "Zgadzam sięz tobą, samoloty faktycznie były, a teraz wypier&#@$j".

Pierwszy post i od razu wtopa, ogromna prośba do administracji, wątek jest nie we właściwym miejscu na forum, nieśmiało proszę o pomoc Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lech




Dołączył: 13 Lut 2009
Posty: 348
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:56, 20 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Pierwszy post i od razu wtopa, ogromna prośba do administracji, wątek jest nie we właściwym miejscu na forum, nieśmiało proszę o pomoc Very Happy


W dodatku, już o tym tu było: viewtopic.php?t=5846&postdays=0&postorder=asc&start=0

L.
_________________
lechszukapracy@gmail.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Robert Bernatowicz o spisku teorii spiskowych 9/11
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile