W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
9-12 czerwca 2011 - Bilderberg club  
Podobne tematy
Bilderberg Group36
Andrzej Olechowski, Bilderbergowie i inni32
Dlaczego Bilderberg olał Polaków1bez ocen
Pokaz wszystkie podobne tematy (16)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
5 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 6342
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1859
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:31, 11 Cze '11   Temat postu: 9-12 czerwca 2011 - Bilderberg club Odpowiedz z cytatem

Jak co roku:

Cytat:
Owiany złą sławą Klub Bilderberga zgromadził się już na swoje doroczne, czterodniowe spotkanie. Miejscem obrad jest hotel, który na ten czas odcinany jest od świata. Każdy, kto chce zakłócić spokój „Bilderbergów” dostaje się w ręce policji. Jaką przyszłość dla świata planuje "grupa trzymająca władzę"?

Dziewiątego czerwca na czterodniowych obradach zebrał się Klub Bilderberg – w opinii zwolenników teorii spiskowych biznesowo-polityczna „grupa trzymający władzę”, wśród której założycieli znajdował się nasz rodak. Ponieważ spotkania odbywają się za zamkniętymi drzwiami, mało kto wie, czego dotyczą rozmowy. Zwolennicy teorii spiskowych twierdzą, że dochodzi tam do szeregu ustaleń związanych z polityczno-gospodarczą przyszłością naszej planety, co ma także swoje ciemne oblicze. Złowrogi Bilderberg, według niektórych, chce bowiem nie tylko wprowadzenia ogólnoświatowego rządu, ale nawet redukcji liczby mieszkańców Ziemi.

Spotkanie w St. Moritz

Między 9 a 12 czerwca 2011 r. w szwajcarskim St. Moritz ma miejsce spotkanie Klubu Bilderberg – nieformalnego, zamkniętego stowarzyszenia gromadzącego czołowych przedstawicieli świata polityki, biznesu, bankingu, mediów i wojskowości. Do przewodniczenia obradom wyznaczono byłego amerykańskiego sekretarz stanu, Henry’ego Kissingera oraz hr. Etienne’a Davignona – obecnego prezesa klubu, a w przeszłości komisarza UE i przewodniczącego Międzynarodowej Agencji Energetycznej.

Spotkania Bilderberga odbywają się za zamkniętymi drzwiami, bez udziału mediów. Otaczająca je aura tajemniczości sprawiła, że od dawna mnożą się spekulacje na temat prawdziwej natury tego ugrupowania, które zwolennicy teorii spiskowych oskarżają m.in. o sprowokowanie kryzysu ekonomicznego czy chęć redukcji światowej populacji. O próbę wprowadzenia jednego światowego rządu oskarżał Bilderberga nawet Fidel Castro. Tzw. koncepcja nowego porządku świata (ang. New Word Order, skrót: NWO) ma opierać się na zniszczeniu suwerennych państw, wprowadzeniu jednej waluty oraz szeregu mechanizmów inwigilacyjnych.

Alex Jones – amerykański radiowiec i publicysta sprzeciwiający się mglistej idei NWO twierdzi, że Bilderberg zamierza rozbić Stany Zjednoczone na szereg mniejszych państw współpracujących ze sobą na zasadach podobnych do Unii Europejskiej. Oskarżenia wysuwane przeciw klubowi dotyczą także m.in. rozpętania wojny na Bałkanach, udziału w zamachach z 11 września i wylansowania postaci bin Ladena – wszystko to dla własnych celów, głównie finansowych.

Sami członkowie klubu nie zrobili nic, aby zmienić złą sławę, jaką cieszy się on w społeczeństwie. Wręcz przeciwnie, niekiedy sami przyczyniali się do eskalacji teorii spiskowych związanych z tworzeniem NWO. Denis Healey – jeden z założycieli Bilderberga stwierdził kiedyś, że choć teorie na temat wprowadzenia jednego ogólnoplanetarnego rządu są nieco przesadzone, „nie są wcale nietrafne […] a ustanowienie takiego organu miałoby korzystne skutki.”

Klub wcielonego zła

Oficjalnie Bilderberg jest klubem służącym swobodnej wymianie poglądów między przedstawicielami elit politycznych i biznesowych, a także zacieśnianiu współpracy między Ameryką a Europą. Członkowie grupy zgromadzili się po raz pierwszy w 1954 r. na spotkaniu w holenderskim Hotelu de Bilderberg, od którego wywodzi się nazwa stowarzyszenia. Jednym z jego inicjatorów był polski mason, doradca gen. Sikorskiego i współtwórca wspólnot europejskich, Józef Retinger. Pierwotnie Klub Bilderberg miał służyć zacieśnianiu współpracy między państwami Europy Zachodniej a USA, w celu zapobieżenia trzeciej wojnie światowej.

ONET
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Raynold




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 339
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:05, 12 Cze '11   Temat postu: Re: 9-12 czerwca 2011 - Bilderberg club Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Owiany złą sławą Klub Bilderberga zgromadził się już na swoje doroczne, czterodniowe spotkanie.
A dlaczego na nich ciąży zła sława , przecież spotykający się tam oficjalnie chcą jedynie naszego dobra
Cytat:
Miejscem obrad jest hotel, który na ten czas odcinany jest od świata. Każdy, kto chce zakłócić spokój „Bilderbergów” dostaje się w ręce policji.
Jeśli bilderbergowie chcą jedynie naszego dobra to dlaczego odcinają się od świata i nie chcą oficjalnie powiedzieć co takiego uchwalają by było nam lepiej. Jeśli ochrania ich oficjalnie policja, to znaczy że narada jest pod patronatem goszczących krajów. Pytanie tylko: czy rządy robią to z przymusu czy też z własnej woli. Jeśli z własnej woli to dlaczego za pieniądze podatników ochraniają organizacje nieformalne a w dodatku takie które są oficjalnie poza jakimikolwiek oficjalnymi wpływami państwowymi.
Cytat:
Jaką przyszłość dla świata planuje "grupa trzymająca władzę"?
No właśnie, łonet z jednej strony pisze o teorii spiskowej a z drugiej sam ten spisek uwypukla.

Cytat:
Dziewiątego czerwca na czterodniowych obradach zebrał się Klub Bilderberg – w opinii zwolenników teorii spiskowych biznesowo-polityczna „grupa trzymający władzę”,
No i znowu teoria spiskowa, jakby bilberbergowie byli duchami czy zjawami a nie istnieli fizycznie
Cytat:
wśród której założycieli znajdował się nasz rodak.
Rodak, ale chyba ludzi związanych z łonetem lub gównem w., bo na pewno nie rodowitych polaków.
Cytat:
Ponieważ spotkania odbywają się za zamkniętymi drzwiami, mało kto wie, czego dotyczą rozmowy. Zwolennicy teorii spiskowych twierdzą, że dochodzi tam do szeregu ustaleń związanych z polityczno-gospodarczą przyszłością naszej planety, co ma także swoje ciemne oblicze.
W końcu
Cytat:
Złowrogi Bilderberg, według niektórych, chce bowiem nie tylko wprowadzenia ogólnoświatowego rządu, ale nawet redukcji liczby mieszkańców Ziemi.
Kolejne pomieszanie pojęć, wplątywanie pogłosek i niesprawdzalnych faktów a następnie podsycanie złowrogiej atmosfery.



Ciekawe komu zależy na tym by robiąc para organizację ogólnoświatową a jednocześnie tajną twierdzić, że jest ona prorozwojona dla świata i jego wszystkich ludzi Question Jeśli tak jest w rzeczywistości, to dlaczego nie powie się o szczegółach jej działalności a jedynie systematycznie podsyca temat teorii spiskowych Question Exclamation
Według mnie, cała ta organizacja to jedynie temat zastępczy dla dyskusji plebsu, celem ukrycia czegoś znacznie ważniejszego.
Jeśli bowiem organizacja chcąca rządzić światem spotykała by się systematycznie, to nie robiła by tego publicznie na oczach wszystkich, jednocześnie się nawet z tym afiszując
Surprised
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:11, 12 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Bilderberg Security Assaults EU Members of Parliament

Italian politician, member of the Northern League, and member of the European Parliament’s Committee on Civil Liberties, Justice and Home Affairs, Mario Borghezio, was beaten and arrested by Bilderberg Security yesterday as he attempted to enter the meeting and protest its secretive globalist agenda. He was reportedly accompanied by other EU members.

Remarkably, Borghezio’s maltreatment went unreported in the United States. This would be analogous to the beating of a member of Congress going unreported by the media.

The Italian media reported last night that Borghezio attempted to enter the Bilderberg meeting now underway at the Hotel Sourvette in St. Moritz and his treatment by security resulted in a bloody nose. The Italian politician told JulieNews he plans to press charges against Bilderberg security.

“I have been assisted by the Swiss police, but the treatment suffered by the security of the meeting was brutal,” he said.

Borghezio said he opposes Bilderberg because it makes important decisions without popular control. “It is clear that the Bildergberg Club is a secret society,” had added.

http://info-wars.org/2011/06/10/bilderbe.....Ireland%29
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MC_NEO




Dołączył: 20 Wrz 2008
Posty: 50
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:20, 09 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam...


Sciemka, prowokacja czy prawda Question


Cytat:
Poniżej wywiad ze szwajcarskim bankierem:


- Czy możesz powiedzieć coś o twojej pracy w szwajcarskim systemie bankowym?

- Przez wiele lat pracowałem w szwajcarskich bankach. Zostałem mianowany jako jeden z wysokich rangą dyrektorów jednego z największych banków szwajcarskich. W pracy byłem zaangażowany w płatnościach, w bezpośrednich wypłatach w gotówce człowiekowi, który zabił prezydenta obcego państwa. Byłem na spotkaniu, na którym podjęto decyzję wypłaty gotówki mordercy. To dało mi straszny ból głowy i niepokoiło moje sumienie. To nie był jedyny przypadek, który był naprawdę zły, ale był najgorszy.

Było to polecenie wypłaty na zlecenie zagranicznych tajnych służb, napisane ręcznie, wydanie polecenia wypłaty określonej kwoty na rzecz osoby, która zabiła najwyższego przywódcę obcego państwa. I to nie był jedyny przypadek. Otrzymaliśmy kilka takich odręcznych listów od obcych tajnych służb, z poleceniem wypłaty gotówki z tajnych kont, na finansowanie rewolucji czy zabijanie ludzi. Mogę potwierdzić to, co John Perkins napisał w swojej książce „Confessions of an Economic Hit Man” („Wyznania ekonomicznego snajpera”Wink. Tam naprawdę istnieje tylko system i szwajcarskie banki są zaangażowane w takie przypadki.

- Książka Perkinsa została również przetłumaczona na rosyjski i jest dostępna na rynku. Czy możesz powiedzieć który to bank i kto za to odpowiadał?

- Był to jeden z 3 najważniejszych szwajcarskich banków w owym czasie, i był to prezydent kraju z trzeciego świata. Ale nie mogę podać zbyt wiele szczegółów, gdyż będą mogli mnie łatwo znaleźć, jeśli podam nazwisko prezydenta i nazwę banku. Będę ryzykował życiem.

- Nie możesz również nazwać żadnej osoby z tego banku?

- Nie, nie mogę, ale mogę zapewnić, że to miało miejsce. W pokoju podczas spotkania było kilka osób. Człowiek kierujący fizyczną wypłatą gotówki przyszedł do nas i zapytał, czy może wypłacić tak dużą kwotę w gotówce danej osobie, i jeden z dyrektorów wyjaśnił sprawę, a wszyscy pozostali wyrazili zgodę, że może to zrobić.

- Czy były to częste przypadki? Czy był to rodzaj lewej kasy?

- Tak. Był to specjalny fundusz w specjalnym miejscu w banku, dokąd przychodziły wszystkie zakodowane listy z zagranicy. Najważniejsze listy były napisane ręcznie. Musieliśmy je rozszyfrowywać i w nich było polecenie wypłaty określonej sumy w gotówce, z kont przeznaczonych na egzekucję osób, finansowanie rewolucji, strajków, wszelkiego rodzaju partii. Wiem, że pewne osoby z grupy Bilderberga brały udział w takich poleceniach. Myślę, że to one dawały rozkaz egzekucji.

- Czy możesz podać rok albo dekadę kiedy to miało miejsce?

- Wolałbym nie podawać dokładnie roku, ale były to lata 1980.

- Czy ta praca sprawiała ci problemy?

- Tak, miałem bardzo duży problem. Nie mogłem spać przez wiele dni, i po jakimś czasie odszedłem z banku. Gdybym dał ci zbyt wiele szczegółów, znaleźliby mnie. Kilka tajnych służb z zagranicy, przewaznie anglo-języcznych, wydawały rozkazy finansowania nielegalnych działań, nawet zabicia osób, przez szwajcarskie banki. Musieliśmy wypłacać zgodnie z instrukcjami obcych mocarstw za zabijanie osób, które nie stosowały się do poleceń Bilderbergów czy IMF, czy np Banku Światowego.

- To o czym mówisz jest wstrząsającą rewelacją. Dlaczego czujesz potrzebę mówienia o tym teraz?

- Ponieważ Bilderbergowie spotykają się w Szwajcarii. Ponieważ sytuacja na świecie staje się coraz gorsza. I ponieważ największe szwajcarskie banki biorą udział w tych nielegalnych działaniach. Większości tych operacji nie ma w zestawieniach bankowych. Jest to wielokrotność tego, co jest faktycznie deklarowane. Nie podlega ani audytowi, ani podatkom. (Watykan? komentarz webmastera!) Liczby te mają wiele zer. To ogromne sumy.

- Są to miliardy?

- Dużo więcej, biliony, bez audytów, nielegalne i poza systemem podatkowym. Mówiąc ogólnie, jest to grabienie wszystkich. Oznacza to, że większość zwykłych ludzi płaci podatki i przestrzega prawa. Ale to co się dzieje tutaj, jest całkowicie sprzeczne ze szwajcarskimi wartościami, takimi jak neutralność, uczciwość i dobra wiara. Na spotkaniach, w których uczestniczyłem, dyskusje były całkowicie w sprzeczności z naszymi zasadami demokratycznymi. Musisz wiedzieć, że większość dyrektorów banków szwajcarskich już nie jest osobami lokalnymi, ale z zagranicy, przeważnie Anglosasi, albo Amerykanie, albo Brytyjczycy, oni nie respektują naszej neutralności, nie szanują naszych wartości, są przeciwni naszej bezpośredniej demokracji, tylko wykorzystują szwajcarskie banki jako nielegalne metody.

Używają oni ogromnych pieniędzy stworzonych z niczego i niszczą nasze społeczeństwo i niszczą ludzi na całym świecie, tylko ze względu na chciwość. (Chciwość odgrywa pewną rolę ale nie najważniejszą! - komentarz webmastera!) Chcą zdobyć władzę i zniszczyć całe kraje, takie jak Grecja, Hiszpania, Portugalia czy Irlandia, i Szwajcaria będzie jedną z ostatnich w kolejce. A oni wykorzystują Chiny jako pracujących niewolników. I ktoś taki jak Josef Ackermann, który jest obywatelem Szwajcarii i najważniejszym człowiekiem w niemieckim banku, i używa swojej pozycji dla chciwości i nie szanuje zwykłych ludzi. Ma sporo spraw sądowych w Niemczech i teraz w Stanach Zjednoczonych. Jest Bilderbergiem i nie troszczy się o Szwajcarię, ani o żaden inny kraj.

- Czy mówisz, że niektóre z osób, o których wspomniałeś, będą uczestniczyły w nadchodzącym spotkaniu Bilderbergów w czerwcu w St Moritz?

- Tak.

- Więc to oni są obecnie na pozycji władzy?

- Tak. Mają do dyspozycji ogromne pieniądze i wykorzystują je do niszczenia całych krajów. Niszczą nasz przemysł i budują go w Chinach. Z drugiej strony, otworzyli bramy do Europy dla wszystkich chińskich produktów. Europejscy robotnicy zarabiają coraz mniej. Prawdziwym celem jest zniszczenie Europy. (Raczej europejskiego Chrześcijaństwa - komentarz webmastera!)

- Czy według ciebie spotkanie Bilderbergów w St Moritz ma wartość symboliczną? Ponieważ w 2009 roku byli w Grecji, w 2010 w Hiszpanii, i zobacz co się stało w tych krajach. Czy to znaczy, że Szwajcaria może spodziewać się czegoś złego?

- Tak. Dla nich Szwajcaria jest jednym z najważniejszych krajów, gdyż tam jest tak dużo kapitału. Spotykają się tam, ponieważ poza innymi rzeczami, chcą zniszczyć wszystkie wartości, na których opiera się Szwajcaria. Dla nich stanowi przeszkodę, że nie jest w UE i nie ma euro, nie jest całkowicie kontrolowana przez Brukselę itd. (I tutaj jest gwóźdź programu - EU utworzył Watykan - komentarz webmastera!) Odnośnie wartości, nie mam na myśli dużych szwajcarskich banków, ponieważ one już nie są szwajcarskie, większością z nich kierują Amerykanie. Ja mówię o prawdziwym szwajcarskim duchu, który miłują i podtrzymują zwykli ludzie.

Pewnie, ono ma wartość symboliczną, jak powiedziałeś, w przypadku Grecji i Hiszpanii. Ich celem jest to, by tworzyli rodzaj ekskluzywnego klubu elitarnego, mającego całą władzę, a wszyscy inni mają być biedni i zrujnowani.

- Czy według ciebie celem Bilderbergów jest stworzenie rodzaju dyktatury globalnej, kontrolowanej przez wielki korporacje światowe, gdyby już nie istniały suwerenne państwa?

- Tak, i Szwajcaria jest jedynym miejscem, jakie zostało z bezpośrednią demokracją, i stanowi dla nich przeszkodę. Wykorzystują szantaż „zbyt duży by upadł” jak w przypadku UBS, by zadłużyć nasz kraj, tak jak zrobili z wieloma innymi. W końcu może w Szwajcarii chcą zrobić to samo, co zrobili w Islandii, zbankrutować wszystkie banki i kraj.

- I wprowadzić ją do UE?

- Oczywiście. UE jest pod żelaznym uściskiem Bilderbergów.

- Co według ciebie mogłoby powstrzymać ich plan?

- Cóż, i to jest właśnie powodem tego, że z tobą rozmawiam. To jest prawda. Prawda to jedyna droga. Wpuśćmy światło na tę sytuację, ujawnijmy ich. Oni nie lubią reflektorów. Musimy stworzyć transparencję w przemyśle bankowym i na wszystkich szczeblach społeczeństwa.

- Czyli mówisz, że jest dobra strona szwajcarskiego przemysłu bankowego, i jest kilka dużych banków, które sprzeniewierzają się systemowi bankowemu dla nielegalnej działalności.

- Tak. Duże banki szkolą swoich pracowników w wartościach anglosaskich. Szkolą ich w chciwości i bezwzględności. Chciwość niszczy Szwajcarię i wszystkich innych. Jako kraj mamy większość najuczciwiej działających banków na świecie, jeśli spojrzysz na małe i średniej wielkości banki. To duże działają globalnie i stanowią problem. One już nie są szwajcarskie i nie uważają się za takie.

- Czy uważasz, że dobrą rzeczą jest to, że ludzie ujawniają Bilderbergów i pokazują kim naprawdę są?

- Myślę, że sprawa Straussa-Kahna to dla nas dobra okazja, gdyż pokazuje, że ci ludzie są skorumpowani, chorzy na umyśle, tak chorzy, że pełno w nich zboczeń, które trzymają w ukryciu na ich polecenie. Niektórzy z nich, tacy jak Strauss-Kahn, gwałcą kobiety, inni są sado-maso, czy pedofilami, wielu wyznawców szatana. (Wiemy, że pedofilia jest równoległa do satanizmu - komentarz webmastera!) Kiedy wchodzisz do niektórych banków, widzisz symbole satanistyczne, jak np Rotszyld Bank w Zurychu. Ci ludzie są kontrolowani szantażem z powodu swoich słabości. Oni albo muszą wykonywać rozkazy, albo zostaną ujawnieni, zniszczeni, a nawet zabici. Reputacja Straussa-Kahna została nie tylko zniszczona przez media, on może zostać zabity również dosłownie.

- Skoro Ackermann jest w komitecie sterującym Bilderbergami, czy myślisz, że jest tam wielkim decydentem?

- Tak, ale jest tam wielu innych, jak Lagarde, który prawdopodobnie zostanie następnym szefem MFW, również członek Bilderbergów, potem Sarkozy i Obama. Oni mają nowy plan ocenzurowania internetu, gdyż internet jest jeszcze wolny. Chcą go kontrolować i wykorzystują terroryzm czy jakiś inny powód. Nawet mogą zaplanować coś strasznego, po to by mieć pretekst.

- Więc tego się obawiasz?

- To nie tylko obawa, ale pewność. Jak powiedziałem, wydają rozkazy zabicia, więc są zdolni do dokonywania strasznych rzeczy. Jeśli uważają, że tracą kontrolę, jak np to powstanie w Grecji i Hiszpanii i być może Italia następna, to mogą zrobić następne Gladio. Byłem blisko sieci Gladio. Jak wiesz, to oni rozpoczęli terroryzm opłacany pieniędzmi Amerykanów, żeby kontrolować system polityczny Italii i innych krajów europejskich. Odnośnie mordu Aldo Moro, zapłaty dokonano w tym samym systemie, o jakim ci już powiedziałem.

- Czy Ackermann był częścią tego systemu wypłat w szwajcarskim banku?

- (Uśmiech)… ty jesteś dziennikarzem. Przyjrzyj się jego karierze i jak szybko doszedł do szczytu.

- Co według ciebie można zrobić by im przeszkodzić?

- Jest wiele książek, które wyjaśniają tło i łączą punkty, jak ta Perkinsa, o której wspomniałem. Ci ludzie mają już swoich snajperów, którym płacą za zabijanie. Niektórzy dostają pieniądze przez szwajcarskie banki. Ale nie tylko, mają zorganizowany system na całym świecie. A ujawnienie tego opinii publicznej, są gotowi zrobić wszystko by zatrzymać kontrolę. I mówię wszystko.

- Ujawniając moglibyśmy ich zatrzymać?

- Tak, przedstawiając prawdę. Za przeciwników mamy prawdziwych bezwzględnych zbrodniarzy, również zbrodniarzy wojennych. To gorsze niż ludobójstwo. Oni są gotowi zabić miliony ludzi, po to by zostać przy władzy i sprawować kontrolę.

- Czy możesz wyjaśnić, według ciebie, dlaczego zachodnie mass media mniej lub więcej zupełnie przemilczają sprawę Bilderbergów?

- Dlatego, że jest porozumienie między nimi i właścicielami mediów. Nie mówisz o tym. Oni je kupują. Również niektóre najważniejsze osobistości z mediów zaprasza się na spotkania, ale mają powiedziane by nie pisały nic o tym co widzą lub słyszą.

- Czy w strukturach Bilderbergów jest wewnętrzny krąg, który zna plany, i większość, która wykonuje rozkazy?

- Tak, jest wewnętrzny krąg, wyznawcy satanizmu, i są też naiwni, czy słabiej poinformowani. Niektórzy nawet myślą, że robią coś dobrego, zewnętrzny krąg. (Zupełnie jakbym siebie czytał! - komentarz webmastera!)

- Jak mówią ujawnione dokumenty i ich oświadczenia, Bilderberg w 1955 roku zdecydował stworzyć EU i euro, więc podjęli ważne i dalekosiężne decyzje.

- Tak, i wiesz o tym, że Bilderberg założył książę Bernard, były członek SS i partii nazistowskiej, (System nazistowski był zaprojektowany, finansowany oraz wspierany aktywnie przez Watykan, który ochronił wielu zbrodniarzy hitlewrowskich umozliwiając im ucieczkę do krajów takich jak Argentyna, do którego także uciekł Hitler! i komentarz webmastera!) pracował również dla IG Farben, filii produkującej cyklon B. Ten drugi gość był szefem Occidental Petroleum, który miał ścisłe związki z komunistami w Związku Sowieckim. Ta dwójka działała na obie strony, ale naprawdę ci ludzie to faszyści, którzy chcą kontrolować wszystko i wszystkimi, a każdy kto stanie im na drodze, jest usuwany. (Ponownie okazuje się, że Watykan wyszkolił Stalina, masona oraz był współtwórcą paku Ribentrop-Mołotow. Czyli Watykan kontrolował obie walczące strony podczas II WŚ - komentarz webmastera!)

- Czy system wypłat, który wyjaśniałeś, jest poza normalnymi operacjami, zamknięty (compartmentalized) i tajny?

- W tych szwajcarskich bankach zwykli pracownicy nie wiedzą co się dzieje. Jest to jak własny tajny dział banku. Jak powiedziałem, te operacje są poza sprawozdaniem bilansowym, bez żadnego nadzoru. Niektóre z nich mieszczą się w tym samym budynku, inne poza. Mają własnych strażników i specjalny teren, do którego dostęp mają tylko upoważnione osoby.

- W jaki sposób trzymają te instrukcje poza międzynarodowym systemem Swift?

- Niektóre były na listach Clearstream i na początku były prawdziwe. Zawierały fałszywe nazwiska, by wierzono, że cała lista jest fałszywa. Cóż, oni też popełniają błędy. Pierwsza lista była prawdziwa i z niej możesz dowiedzieć się wiele rzeczy. Są ludzie, którzy wykrywają nieprawidłowości i prawdę, i oni to mówią. Później oczywiście są sprawy sądowe i ci ludzie zmuszani są do milczenia.

Najlepszym sposobem na powstrzymanie ich jest powiedzenie prawdy, rzucić na nich światło. Jeśli ich nie zatrzymamy, skończymy jako niewolnicy.

- Dziękuję ci za tę rozmowę.


oraz

Cytat:
Znakomity badacz światowego spisku oligarchów Daniel Estulin, udzielił długiego wywiadu czeskiej telewizji internetowej World News Television. Estulin z pochodzenia jest Litwinem, wychował się w Związku Radzieckim, a jego specjalizacją jest wywiad wojskowy. Był przeciwnikiem systemu komunistycznego i ZSRR. Obecnie mieszka w Hiszpanii. Na podstawie swoich badań, szczególnie wywiadu na temat Bilderberga, przewidział wiele wydarzeń, m.in. wojnę w Iraku, huśtawkę cen ropy naftowej, wzrost cen

złota czy też kryzys rynku nieruchomości w USA.

Oto w punktach skrót wypowiedzi Estulina:

Bilderberg nie jest tajnym stowarzyszeniem.Tu nie ma żydowsko – masońskiej konspiracji, nie m związków z Egiptem, UFO itp, itd. Nie ma też nic wspólnego z rządem światowym czy też NWO.

Bilderberg uosobnia międzynarodową korporację o wiele potężniejszą od jakiegokolwiek rządu. Widać to szczególnie w Europie, gdzie demokratycznie wybrani prezydenci Grecji czy Irlandii muszą wykonywać rozkazy Banku Światowego, Centralnego Banku Europejskiego czy Rezerwy Federalnej.

Struktury Bilderbergu były związane ze "starym NATO" – Zachodniej Europy, USA i Kanady. Od upadku Muru Berlińskiego dołączyły kraje takie jak Czechy, Węgry czy Polska, ale ich przedstawiciele w Bilderbergu nie reprezentują interesów tychże krajów, są zdrajcami. Pracują dla organizacji międzynarodowych, których działania są w sprzeczności z interesami tych krajów. Epicentrum Bilderberga jest Wielka Brytania.

Na konferencjach co roku spotyka się 120-130 osób. Kraje reprezentowane są przez obecnych bądź też byłych prezydentów i premierów zachodnich krajów, mogą to być też ważni politycy. Uczestniczą oczywiście bankierzy banków centralnych, senatorzy Komisji Europejskiej, arystokracja europejska oraz kilkudziesięciu prezesów najważniejszych korporacji. Obecni są też reprezentanci międzynarodowych mediów – stąd zmowa milczenia i totalna dezinformacja.

Estulin ostrzega przed Unią Europejską, która doprowadza do destrukcji państw członkowskich. Zniszczone zostały waluty narodowe, niezależna polityka, wartości narodowe. Parlament Europejski nie reprezentuje interesów państw członkowskich, stąd np. postępująca destrukcja Islandii, Grecji Irlandii, Hiszpanii, krajów bałtyckich czy Węgier.

Należy więc pamiętać o tym, że podczas wyborów w poszczególnych państwach nie powinno się głosować na ludzi maczających palce w brudnych interesach związanych z Unią Europejską.

"Zasługi" Biderberga to np. obecny kryzys finansowy, który jest realizowany z premedytacją. Chodzi o zniszczenie podstaw na których opiera się społeczeństwo, po to by w ostateczności doprowadzić do depopulacji. Kryzys finansowy rodzi kryzys ekonomiczny, a ten spowoduje destrukcję społeczną. Podobny kryzys sztucznie wytworzony przez rodziny bankierskie był w 1345 roku, po którym nastąpiła "czarna plaga", która wybiła połowę populacji Europy. W średniowieczu odpowiednikiem Bilderberga była

Wenecka Czarna Arystokracja (Venetian Black Nobility).

Dlatego też aby uniknąć podobnej tragedii należy zrobić wszystko by zneutralizować elity Bilderberga, a to może być dokonane przez wzmocnienie państw narodowych. Wskazana jest ich współpraca, ale w interesie ich narodów.

Elity w pełni kontrolują finanse świata. Nie potrzebują zatem więcej pieniędzy. Jedynym ich celem obecnie jest likwidacja większości ludności świata ; głównie w celu zachowania dla siebie surowców naturalnych, wody itp. Mniejsza ilość ludzi na świecie to też łatwiejsza ich kontrola. Europa jako centrum ekonomii i rozwoju musi być zniszczona. To pociągnie natychmiastowe zniszczenie reszty świata np. poprzez głód.

Opozycja wobec Bilderberga. Ani Brazylia ani Indie nie wchodzą w rachubę. Brazylia jest kontolowana przez Imperium Brytyjskie, Indie są bez wody ; aby uzyskać do niej dostęp na dużych głębokościach potrzebna jest energia nuklearna, a ta jest celowo niszczona. Największy opór idzie ze strony Chin i Rosji. Tu jednak następuje manipulacja cenami ropy, które jeśli są wysokie to niszczą ekonomię Chin, a jeśli są niskie to upada ekonomia Rosji. Tak właśnie się działo w ostatnich latach, gdzie

cena wywindowana została do 150 dolarów za baryłkę, by zaraz potem spaść do 30. Metodę tę się stosuje, gdy któreś z tych państw staje się zbyt silne.

Estulin potwierdza, że głównym celem jest obecnie Rosja ; z uwagi na swoje możliwości militarne. Chiny są jedynie wrogiem ekonomicznym, ich możliwości militarne są jeszcze zbyt małe by budzić obawę. Aby być przygotowanym na konflikt z Rosją, USA buduje w Afganistanie 70 tajnych baz, których jedynym zadaniem będzie atak na południowe umocnienia wojsk rosyjskich, nie irańskich. Ludobójstwo na Rosjanach odbywa się już teraz ; poprzez przemy narkotyków z Afganistanu, a te zabijają

30,000 Rosjan rocznie. Tak więc zimna wojna trwa, choć wygląda inaczej.

Estulin podaje sposoby na walkę z ideami, które reprezentuje Bilderberg. Po pierwsze należy zaprzestać poddawać się indoktrynacji mediów. Kolejną rzeczą jest zdanie sobie sprawy, że zagrożenie jest realne. A są wyraźne tego oznaki ; jak np. to, że ekonomia jest niszczona. Należy powrócić do edukacji klasycznej ; kultury opartej na Sokratesie i Platonie, które wymagają wyższego zaangażowania intelektu. To powoduje, że stajemy się ludźmi, a nie zwierzętami. Obecna młoda generacja nie

ma przyszłości, jest zdegenerowana., nie ma celów istnienia. Staje się to jasne w momencie śmierci, gdy czlowiek zapyta siebie ; "co zrobiłem dla ludzkości?".

Destrukcja została dokonana w sposób sztuczny. Np. cała historia świata jest sfałszowana. Dotarcie do prawdy wymaga pracy i czasu ; czego nam obecnie brakuje. Efektem jest to, że ludzie nie potrafią myśleć.

Demokracja jest tylko i wyłącznie systemem kontroli. Lewica, prawica są jedynie pozornymi siłami, a naprawdę reprezentują te same siły interesu. Tzw. demokracja prowadzi do destrukcji, jak w przypadku Grecji. Jako system powinno się rozważać wolność (Liberty), który to pięknie jest opisany w Konstytucji Amerykańskiej, w której preambule opisana jest koncepcja "general welfare" ; społecznego dobrobytu.

Ekonomia świata już upadła. To co obecnie obserwujemy to są "wstrząsy" po kolapsie. Jedyną opcją uratowania świata jest wg. Estulina powrót do tzw. Glass-Steagal, ustawy, która ustalała granicę pomiędzy działalnością banków komercyjnych, a zwykłymi bankami, w których ludzie zaciągają pożyczki i trzymają pieniądze. Należy się pozbyć tych banków ; pasożytów, które utraciły pieniądze, a teraz chcą je odzyskać naszym kosztem. Tzw. bail-outs ; spłaty długów banków przez kraje, są

działaniem przeciwko interesom tychże krajów. Ktokolwiek to proponuje jest tylko i wyłącznie zdrajcą i wrogiem narodowym. W Unii Europejskiej i USA próbuje się to teraz robić w stosunku do banków należących do Inter-Alpha Group, grupy biznesowej związanej z Bilderbergiem. Można bardzo łatwo przewidzieć więc przyszłość.

Pieniądze udzielane jako bail-outy krajom takim jak Grecja, Irlandia czy Hiszpania uczynią z nich niewolników ; nie będą one w stanie nigdy ich zwrócić. Nie ma bowiem możliwości zarobienia tych pieniędzy, szczególnie że baza w postaci możliwości wytwórczych już nie istnieje. To samo będzie dotyczyć innych krajów. Na konferencji Bilderberga zdecydowano już o podziale Europy ; na kraje pierwszej i drugiej ligi.

Unie monetarne, które nie mogą się sprawdzić, potrzebne były Biderbergowi tylko do stworzenia wielkiej korporacji światowej.



Co to oznacza? Tyranię jakiej jeszcze świat nie zaznał. Tyranię, która skończy się wymordowaniem większości ludności świata.



Żródło: www.globalnaswiadomosc.com


Pozdro...
MC_NEO
_________________
PRAWO LEMA:
"Nikt nic nie czyta; jeśli czyta nie rozumie; jeśli rozumie natychmiast zapomina...".

http://ashervah.republika.pl/menu.htm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


9-12 czerwca 2011 - Bilderberg club
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile