W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
David Icke - Melbourne 2009  
Podobne tematy
David Icke - Consciousness & DNA [PL]19
David Icke PL19
[RS] Alex Jones - Bankowe Przejęcie Ameryki (PL)28
Pokaz wszystkie podobne tematy (30)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
15 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 6795
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:11, 07 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TomeQ o czym Ty do mnie rozmawiasz?

Wystawiłeś wykłady Veitha, zdjąłeś i przekierowałeś na strone Studia EsDeEs. Tam je można kupić. Jak widać jesteś z nimi w dobrej komitywie skoro kierujesz ludzi na ich stronie Laughing Wykłady Icka są za darmo, ludzie którzy je tłumaczą robią to za darmo, wystawiają za darmo, wiesz czemu ? Bo najlepsze rzeczy w życiu są ZA DARMO !

(prosze Cie zebys wtrącił fakt ze za wykłady na żywo trzeba płacić!)

Szkoda że Angolek np nie powołał się na tego pana Dr. Fizyki - nazwiska nie pamietam, wybacz - który co problem powtarza - "Ale ja znam na to odpowiedz. WIERZE że 6 tyś lat temu etc etc" - przecież to jest ŻAL przez duże Ż.

Cytat:
Chemicloo nie uznaje istnienia Boga więc uważa, że to „gady” „przecież importowały życie ziemskie przywożąc je z kosmosu, oraz swoją satanistyczną religię”.


Ty z gadającym wężem w Ogrodzie Eden jesteś więc daleko w tyle...

Cytat:
Witamy fanów orwellowskiego dwójmyślenia


Stary i Nowy Testament to dopiero dwójmyślenie + czary + rytuały + nawiedzony panteista Mojżesz + Jahwe Adonai (moj ulubiony fragment to ten o Jakubie na sekundy przed niedoszłą śmiercią).

Zacofani, zastraszeni, w żłobie NWO od narodzin po śmierć.
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tomeq




Dołączył: 12 Lip 2009
Posty: 211
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:53, 07 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aya Sophia napisał:
TomeQ o czym Ty do mnie rozmawiasz?

Wystawiłeś wykłady Veitha, zdjąłeś i przekierowałeś na strone Studia EsDeEs. Tam je można kupić. Jak widać jesteś z nimi w dobrej komitywie skoro kierujesz ludzi na ich stronie Laughing Wykłady Icka są za darmo, ludzie którzy je tłumaczą robią to za darmo, wystawiają za darmo, wiesz czemu ? Bo najlepsze rzeczy w życiu są ZA DARMO !

(prosze Cie zebys wtrącił fakt ze za wykłady na żywo trzeba płacić!)


Wszystkie wykłady Veitha i wiele innych min. o kreacjoniźmie są tu:

http://www.viddler.com/explore/ciekawewyklady/videos/

bo na koncie Youtube być dłużej już nie mogą. CAŁY CZAS CAŁKOWICIE ZA DARMO!!!

Aya, o czym ty do nas mówisz, bo w świetle faktów kompletnie nie mamy pojęcia o co ci biega?

Wytłumacz albo spadaj.

Aya Sophia napisał:

Cytat:
Chemicloo nie uznaje istnienia Boga więc uważa, że to „gady” „przecież importowały życie ziemskie przywożąc je z kosmosu, oraz swoją satanistyczną religię”.


Ty z gadającym wężem w Ogrodzie Eden jesteś więc daleko w tyle...


A ty z "reptilianami" - wymysłem agentów dezinformacji nad którymi się brandzlujecie jak małe dzieci - oglądacie icka żeby mieć "argument" w walce klasowej z reakcyjnymi rodzicami. Innego wytłumaczenia dla zabaw piętnastolatków trolli na tym forum nie widzę.
Aya Sophia napisał:

Cytat:
Witamy fanów orwellowskiego dwójmyślenia


Stary i Nowy Testament to dopiero dwójmyślenie + czary + rytuały + nawiedzony panteista Mojżesz + Jahwe Adonai (moj ulubiony fragment to ten o Jakubie na sekundy przed niedoszłą śmiercią).


Wszystko w Biblii jest logiczne, sprawdź przepowiednie, chyba, że język symboli w niej użyty jest dla ciebie za trudny?

Aya Sophia napisał:
Zacofani, zastraszeni, w żłobie NWO od narodzin po śmierć.


To o sobie samym czy twoich kolegach? Nie przyznawaj się tak głośno bo to forum dla rozsądnych uznających naukowe fakty a nie nawiedzonych dzieci na poziomie New Age i agentów MI5.

Aya zdaje się pasować do towarzystwa z piaskownicy jako zwykły troll.

Co twój post wniósł merytorycznego do dyskusji? Przecież ty nawet nie potrafisz udowodnić, że te wykłady są płatne ?


Trzeba było najpierw sprawdzić tematy, które uaktualniłem już wczoraj a dopiero potem się wcinać. To takie trudne? A może zbyt trudne dla ciebie?

viewtopic.php?t=8626

viewtopic.php?t=8585


Żegnam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:17, 07 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tomeq napisał:
Wszystkie wykłady Veitha i wiele innych min. o kreacjoniźmie są tu: http://www.viddler.com/explore/ciekawewyklady/videos/ bo na koncie Youtube być dłużej już nie mogą. CAŁY CZAS CAŁKOWICIE ZA DARMO!!! Aya, o czym ty do nas mówisz, bo w świetle faktów kompletnie nie mamy pojęcia o co ci biega?


Jakim prawem mówisz w liczbie mnogiej ? Nomenklatura NWO widać zakradła się nawet tutaj Laughing Kolejny raz wtórujesz Tobie podobnym i zaczynasz obrażać. Inaczej nie umiesz, rozumiem, ale zacznijmy od początku :

YT zgłosił naruszenie praw autorskich. Fakt. Filmy z lektorem są chronione kodeksem, w myśl przepisów o "Prawie Autorskim i Pochodnych". Nadmieniam że same wykłady nie są chronione, a tylko ścieżka lektorska.

Tej jako takiej zmieniać nie można, nie może być też przedmiotem obrotu.
Zapomniałeś też dodać że na Viddlerze są 4 wykłady (bądz 5), czyli jest to ułamek tego co Studio EsDeEs sprzedaje.

Zdaje się też nie docierać do Ciebie fakt że tak czy owak użytkownik 'ciekawe wykłady' narusza prawo autorskie, w myśl zapisów Kodeksu jest więc przestępcą, czego nie można powiedzieć o Tobie i mnie, jako włascicieli kont na YT. Film się usuwa i magicznie jest się oczyszczonym z zarzutów. Ja sądzę zaś że jest to tzw darmowa próbka która ma za zadanie przyciągnąć potencjalnych odbiorców na stronę Studia EsDeEs.[/b]

tomeq napisał:

Wytłumacz albo spadaj.



Myśle że legislatura Ci to dokładnie wytłumaczy :

Dziennik Ustaw rocznik 2000 nr 80 : http://www.abc.com.pl/serwis/du/2000/0904.htm
Gdybyś nie wiedział co jest i jak chronione : http://pl.wikipedia.org/wiki/Prawo_autorskie

tomeq napisał:

A ty z "reptilianami" - wymysłem agentów dezinformacji nad którymi się brandzlujecie jak małe dzieci - oglądacie icka żeby mieć "argument" w walce klasowej z reakcyjnymi rodzicami. Innego wytłumaczenia dla zabaw piętnastolatków trolli na tym forum nie widzę.


Na lekcjach religii też byłeś taki kozak ? Twoi "mędrcy" chodzą w sukienkach, czy to nie dziwne? Laughing
Z czystej satysfakcji pieniacze obstaje przy tych Reptilianach - wszak jeden wąż jest spoko, a dwa już nie....

tomeq napisał:
[b]
Wszystko w Biblii jest logiczne, sprawdź przepowiednie, chyba, że język symboli w niej użyty jest dla ciebie za trudny?


Tak, symbole, magiczne mantry, kadzidła, rytuały wypędzania duchów - wszystko to jest logiczne. Symbole nie mają najmniejszego znaczenia, ponieważ zostały stworzone przez ludzi - i tak własnie jest - Biblia jest dziełem ludzkim, ku pokrzepieniu serc wystraszonych Rzeczywistością. Ktoś Wam zawsze musi dupę ratować. Sami nie umiecie.
Umiecie tylko zabijać, niszczyć, palić etc : Ksiega Powtórzonego Prawa, 12:2



tomeq napisał:
[b]
Co twój post wniósł merytorycznego do dyskusji? Przecież ty nawet nie potrafisz udowodnić, że te wykłady są płatne ?


Ups Laughing

http://www.studioadees.pl/oferta-4-1,2.html

A teraz ładnie odwiedź strone Amazing Discoveries i przeczytaj co tam piszą o prawach autorskich, oczywiście jeśli zrozumiesz żargon prawniczy - co przy rozumieniu mowy gada z Biblii wydaje mi się całkiem prawdopodobne. LOL Laughing


Eddit : Stuio nie omieszkało również zarabiac na Biblii.

http://www.studioadees.pl/oferta-7.html
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tomeq




Dołączył: 12 Lip 2009
Posty: 211
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:31, 07 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najpierw miałeś pretensje że jakoby nie udostępniam za darmo a teraz masz, że nie są płatne?

Cytat:
Jakim prawem mówisz w liczbie mnogiej ?

Takim, że ty jesteś niby oświecony a my to niby ciemnogród, którego filmy trzeba kasować, tak?
Wasi agenci dezinformacji nie podają szczątków dowodu na uzasadnienie reptilian i innych krzyczących bzdur, obaj chrześcijańscy naukowcy podają całą ich masę – tym się różnimy, że chrześcijaństwo jest prawdą naukową opartą o weryfikowalne fakty z Biblii, wy tutaj, że totalne idiotyzmy głosicie jako najwyższa i niepodlegająca krytyce prawda, co jest co najmniej śmieszne.

Cytat:
Twoi "mędrcy" chodzą w sukienkach, czy to nie dziwne?


Zupełnie nie. Tak jak twoja żałosna ignorancja w temacie Biblii.
Zauważyłeś kiedyś chrześcijanina w sutannie? Bo ja widziałem tylko klechy które robią wodę z mózgu takim jak ty, potem rosną szeregi fanów agentów kontrwywiadu i jezuickiego wynalazku - new age.
Katolicyzm ogłupia masy czyniąc ich niewierzącymi i obrzydza prawdę biblijną zniechęcając ciebie i kilka miliardów takich jak ty i tobie podobnych tu na forum do jej lektury.
Ty ją w ogóle kiedyś czytałeś, a jeżeli tak to zrozumiałeś cokolwiek poza tym że przeszkadza ci grzeszyć bo klecha w sukience ci tak powiedział ?
A o drugim i czwartym przykazaniu ( 20 rozdział księgi wyjścia) i antychryście opisanym w 17 rozdziale Apokalipsy jako Watykan już nie mówił co?

Cytat:
Tak, symbole, magiczne mantry, kadzidła, rytuały wypędzania duchów - wszystko to jest logiczne. Symbole nie mają najmniejszego znaczenia, ponieważ zostały stworzone przez ludzi - i tak własnie jest - Biblia jest dziełem ludzkim, ku pokrzepieniu serc wystraszonych Rzeczywistością. Ktoś Wam zawsze musi dupę ratować. Sami nie umiecie.
Umiecie tylko zabijać, niszczyć, palić etc : Ksiega Powtórzonego Prawa, 12:2


Wspaniały przykład chrześcijaństwa :

Że zacytuję
Cytat:
2 Zniszczycie doszczętnie wszystkie miejsca, gdzie narody, których wy pozbawicie dziedzictwa, służyły swoim bogom: na górach wysokich, na wzgórzach i pod każdym drzewem zielonym. 3 Wywrócicie ołtarze, połamiecie ich stele, aszery ich ogniem spalicie, porąbiecie w kawałki posągi ich bogów. Zniweczycie ich imię na tym miejscu.


Koresponduje to z fragmentem zniszczenia tzw. Nierządnicy Babilonu czyli watykanu we wspomnianej Apokalipsie (to na końcu w Biblii bo z takimi poglądami to ty chyba nigdy jej nie czytałeś) tym razem z 18 rozdziału

Cytat:
Ludu mój, wyjdźcie z niej, byście nie mieli udziału w jej grzechach i żadnej z jej plag nie ponieśli: 5 bo grzechy jej narosły - aż do nieba, i wspomniał Bóg na jej zbrodnie. 6 Odpłaćcie jej tak, jak ona odpłacała, i za jej czyny oddajcie podwójnie: w kielichu, w którym przyrządzała wino, podwójny dział dla niej przyrządźcie1 7 Ile się wsławiła i osiągnęła przepychu, tyle jej zadajcie katuszy i smutku! Ponieważ mówi w swym sercu: "Zasiadam jak królowa i nie jestem wdową, i z pewnością nie zaznam żałoby", 8 dlatego w jednym dniu nadejdą jej plagi: śmierć i smutek, i głód; i będzie ogniem spalona, bo mocny jest Pan, Bóg, który ją osądził. 9 I będą płakać i lamentować nad nią królowie ziemi, którzy nierządu z nią się dopuścili i żyli w przepychu, kiedy zobaczą dym jej pożaru. 10 Stanąwszy z daleka ze strachu przed jej katuszami, powiedzą: " Biada, biada, wielka stolico, Babilonie, stolico potężna! Bo w jednej godzinie sąd na ciebie przyszedł! " 11 A kupcy ziemi płaczą i żalą się nad nią, bo ich towaru nikt już nie kupuje


Dziewiąty rozdział
Cytat:
A pozostali ludzie, nie zabici przez te plagi, nie odwrócili się od dzieł swoich rąk, tak by nie wielbić demonów ani bożków złotych, srebrnych, spiżowych, kamiennych, drewnianych, które nie mogą ni widzieć, ni słyszeć, ni chodzić 21 Ani się nie odwrócili od swoich zabójstw, swych czarów, swego nierządu i swych kradzieży.


To tylko przykłady co stanie się z tymi którzy pokładają ziemskie nadzieje w dobrach zniszczalnych i modlą się do posągów zakazanych przez dekalog.
Przygotowałeś się już na Armageddon?
Bóg jest duchem i prawdą a nie obrazkiem czy sutanną Aya (Ewangelia Jana 4 rozdział)

Znowu brak elementarnej znajomości Pisma i symboliki się kłania u ciebie. Dokształć się z Biblii, polecam przyspieszony kurs w sam raz dla takich jak wy na tym forum

upakowany zbiór lekcji KORESPONDENCYJNY KURS BIBLIJNY STOPNIA PODSTAWOWEGO http://www.kchds.pl/lekcje-p.htm

Dla zaawansowanych czytelników Pisma Świętego możliwa jest również zmiana poziomu na wyższy
http://www.kchds.pl/lekcje-1st.htm

http://www.kchds.pl/lekcje-2st.htm

ale to w dalekiej przyszłości Aya, dla ciebie i pozostałych na razie jest elementarz.

Nic dziwnego, że z dra Hovinda nic nie zrozumiałeś, facet ukazuje masę dowodów której nawet nie raczyłeś przejrzeć a wydajesz osąd jakbys miał naukowe prawo z tą swoją podstawówką.


A co do "wypędzania duchów" to spójrz tylko tu od 2 : 54


tu fragment zwłaszcza pod sam koniec filmiku (dziewczynka przy lustrze) od 10 : 12

Labyrinth of Truth.pt 10 The Paranormal :




To też (kontynuacja serii Labyrinth of Truth pt.11 Paranormal Phenomenon ):


DEMONY NIE ISTNIEJĄ TYLKO W MATRIXOWYM ŚWIECIE STWORZONYM WAM PRZEZ ICKE'A I NEW AGE AGENTURĘ! OBUDŹCIE SIĘ WRESZCIE !!!


aya sophia napisał:

tomeq napisał:

Co twój post wniósł merytorycznego do dyskusji? Przecież ty nawet nie potrafisz udowodnić, że te wykłady są płatne ?


Ups Laughing

http://www.studioadees.pl/oferta-4-1,2.html


A co mnie obchodzi adees, ja mówiłem o tych z "ciekawychwykładów" bo zarzucałeś że ktoś za nie pobiera opłatę!

Spadaj trollu, jakbym nie miał co robić tylko czytać twe bzdury, nie podobają się? - NIE OGLĄDAJ!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:03, 07 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po raz kolejny : mów za siebie, a nie w liczbie mnogiej.

Aha, więc to Ty jesteś user "ciekawewykłady" - jesteś więc złodziejem. A w Piśmie stoi jak byk - nie kradnij !

Jakim prawem posługujesz sie czyjąś własnością intelektualną i rozpowszechniasz ją ? Nie musisz na Niej zarabiać by podchodzić pod paragraf.

Tylko Ty jak zwykle relatywistycznie podchodzisz do sprawy i Ci się wszystko "koresponduje" z którymś tam wersetem, rozdziałem czy innym gadem co gada.

Cytat:
Bóg jest duchem i prawdą a nie obrazkiem czy sutanną Aya (Ewangelia Jana 4 rozdział)


Widzisz, i tu się zgadzamy. Tobie jednak potrzebna była Biblia ku temu. Polityczne dzieło na potrzeby nastepnego Imperium Światowego.

Cytat:
Znowu brak elementarnej znajomości Pisma i symboliki się kłania u ciebie. Dokształć się z Biblii, polecam przyspieszony kurs w sam raz dla takich jak wy na tym forum


Po to Ci wymyślono symbolikę żebyś się podniecał jakoby zaawansowaną znajomością Biblii i chrześcijańskiego światopoglądu.
Wymyślono cały ten język żebyś się babrał w tym gównie i zgrywał
chrześcijanina znającego sekretny język misteriów. W Biblii jak byk stoi że Bóg niczego nie ukrywa. Jesteś okultystą Laughing

Żałosne. Nawet obrażanie mnie Ci nie wychodzi, ale czego oczekiwać po widzu dra Hovinda i "wybitnego ekonomisty" z wykładów o Globalnym Kryzysie. Przy tym drugim (komunista pełną gębą) ubawu miałem po pach'i'. Błazenada.


Aha, Ten Labirynth of Truth : wiesz kto jest narratorem tego filmu ? Laughing

No nic, buziak :*
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tomeq




Dołączył: 12 Lip 2009
Posty: 211
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:22, 07 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aya Sophia napisał:


Aha, więc to Ty jesteś user "ciekawewykłady" - jesteś więc złodziejem. A w Piśmie stoi jak byk - nie kradnij ! Jakim prawem posługujesz sie czyjąś własnością intelektualną i rozpowszechniasz ją ? Nie musisz na Niej zarabiać by podchodzić pod paragraf.


Chciałbyś, a właścicielem "ciekawewykłady" nie jestem.
Cytat:

Tylko Ty jak zwykle relatywistycznie podchodzisz do sprawy i Ci się wszystko "koresponduje" z którymś tam wersetem, rozdziałem czy innym gadem co gada.

Widzisz jak się rozkręciłeś? Już to nie mnie "koresponduje" tylko tobie głupia teza, że jakoby jestem złodziejem. A skąd wiesz czyje to konto, sprawdziłeś? Napisz do autora a potem gadaj. Napisz mu o prawach autorskich, ciekawe co ci odpisze.

Cytat:

Cytat:
Bóg jest duchem i prawdą a nie obrazkiem czy sutanną Aya (Ewangelia Jana 4 rozdział)


Widzisz, i tu się zgadzamy. Tobie jednak potrzebna była Biblia ku temu. Polityczne dzieło na potrzeby nastepnego Imperium Światowego.


Ale nie masz pojęcia czego od ciebie chce Bóg, który jest duchem i prawdą. Zobacz dekalog i wróć.
Odnośnie imperium: "Moje Królestwo nie jest z tego świata" - wiesz kto to powiedział?

Przeczytaj ten wątek: viewtopic.php?p=110478&highlight=#110478
i wypowiedź goldbuga poniżej mojej

Cytat:
Po to Ci wymyślono symbolikę żebyś się podniecał jakoby zaawansowaną znajomością Biblii i chrześcijańskiego światopoglądu. Wymyślono cały ten język żebyś się babrał w tym gównie i zgrywał
chrześcijanina znającego sekretny język misteriów. W Biblii jak byk stoi że Bóg niczego nie ukrywa. Jesteś okultystą


"Błogosławiony ten, który czyta, i ci którzy słuchają słów proroctwa..." (Ap 1,3). A okultystami są fani Icke'a i reptilian czyli Węża.

Zobacz



Przeczytaj a dopiero potem wypowiadaj w temacie Biblii:
http://biblijna.strona.pl/teksty/czywarto.htm

Cytat:

No nic, buziak :*


Z pijanym nie tańczę i z dala z łapami.

Nie piszę już dzisiaj.

Na ra
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:21, 09 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem nie karmić troli, ale dorzucę do pieca...Laughing
@Aya Sophia szkoda czasu na dyskusje z takimi osobami.
Jesteście cieniasami Laughing i tyle. Ryjecie i wypruwacie sobie żyły...i mnie to cieszy, bo szybciej się spalicie.
Nie zatrzymacie fali informacji którą wywołaliśmy, nie macie z Nami szans. My agenci pracujemy każdego dnia. Cool

Jesteście gdzieś pomiędzy Bushem a Generałem - rozpoznajecie się ? Laughing



A stąd pochodzi WASZA biblia. To ONI WAM JĄ DALI


Wasz BÓG - JAHWE (whenever) ma gadzią rękę "do świata."
Cool

Wasz Mojżesz ma rogi...


a wam skończyły leki...

Cytat:
tym się różnimy, że chrześcijaństwo jest prawdą naukową opartą o weryfikowalne fakty z Biblii,


To najlepszy film "dokumentalny" o Waszych weryfikowalnych faktach z Biblii...




Cytat:
Wasi agenci dezinformacji nie podają szczątków dowodu na uzasadnienie reptilian i innych krzyczących bzdur


Lepiej zawczasu kupcie sobie chlapacze, bo kiedy ukaże się książka "Największy Sekret" wszytko zaplujecie dookoła.

Na zakończenie coś o Waszej przyszłości...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tomeq




Dołączył: 12 Lip 2009
Posty: 211
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:28, 09 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Miałem nie karmić troli, ale dorzucę do pieca.

Ja też, ale skoro ty nadal jesteś niereformowalny....
Cytat:

Jesteście cieniasami i tyle. Ryjecie i wypruwacie sobie żyły...i mnie to cieszy, bo szybciej się spalicie.


Mówisz zapewne o pionkach agentów MI5 uważających się za synów Bożych? Wierzycie w bzdury satanistycznego psychola podającego się za mesjasza. Idźcie lepiej do psychiatry ale najpierw posłuchajcie jego niebiblijnych bredni ukazujących jasno, że to zwykły fałszywy prorok na usługach watykanu - antychrysta. I to dopiero ma pokrycie w Biblii:



Syn Boży był zapowiadany w Biblii a wasi idole jedynie jako fałszywi prorocy "wilki w owczych skórach "(Mt 7,15)

Mar. 13:6 "Wielu przyjdzie w imieniu moim, mówiąc: Jam jest, i wielu zwiodą".

Łk 21,8 "On zaś rzekł: Baczcie, by nie dać się zmylić. Wielu bowiem przyjdzie w imieniu moim, mówiąc: Ja jestem, i: Czas się przybliżył. Nie idźcie za nimi!"

2012 r waszych idoli też się przybliżył, ale raju po nim to wy nie będziecie mieli....

Mt 24,5 "Albowiem wielu przyjdzie w imieniu moim, mówiąc: Jam jest Chrystus, i wielu zwiodą".

Czysty Icke!

Chrystus niebawem będzie sądził również i was, lepiej nawróćcie się!


Cytat:
Lepiej zawczasu kupcie sobie chlapacze, bo kiedy ukaże się książka "Największy Sekret" wszytko zaplujecie dookoła.


Biedny redmuluc, teraz jeszcze będziesz sprzedawał te trujące kłamstwa twojego Pana Icke’a. Pożyteczny jesteś dla NWO i tyle.

Cytat:

Nie zatrzymacie fali informacji którą wywołaliśmy, nie macie z Nami szans. My agenci pracujemy każdego dnia


Dowcip ci się stępił, ale Armageddon i tak zmiecie agentów i ich parobków. A przedstawienia Boga są zakazane przez Drugie Przykazanie, więc rysunki i rzeźby watykanu „ukrywane na widoku” a raczej ukrywające satanizm "na widoku" (jak masoneria swoje subliminals) tak jak pal Baala - Lucyfera w centrum placu możecie odesłać do diabła – adresata.


Te dwa wykłady mówią wszystko o tym co watykański antychryst zrobił z Biblią
http://www.viddler.com/explore/ciekawewyklady/videos/11/
http://www.viddler.com/explore/ciekawewyklady/videos/12/


Tylko Biblia Gdańska i Brzeska w Polsce a KJV w krajach anglosaskich oparte są o oryginał (Textus receptus). Nie wiem jak inne kraje. Wszystkie "denominacje chrześcijańskie" podporządkowane jak wszystko tak naprawdę watykanowi (17 rozdz. Apokalipsy) święcące wbrew czwartemu Przykazaniu zawartemu w 20 rozdziale Biblijnej Księgi Wyjścia Dzień Święty w niedzielę a nie w siódmy dzień tygodnia – Sobotę mają wydania Biblii oparte o ocenzurowaną jej wersję tzw. Vulgatę. A jakoby od antychrysta abstrahują....

Ale was przecież prawda nie obchodzi tylko te brednie agentów dezinformacji z kontrwywiadu o "wielkiej przemianie" po 2012 roku... Przeczytajcie raczej Biblię. Najwyższy już czas. W 2012 roku to naprawdę powstanie dopiero Bestia - światowy scentralizowany system polityczny złożony z dziesięciu państw, ale skoro wiecie lepiej...

A tu parę innych filmów wyjaśniających prawdziwe zagrożenie również dla Was
http://video.google.com/videoplay?docid=6345621561407686365




A tu cała seria naukowych faktów i dowodów:

http://www.youtube.com/view_play_list?gl=PL&hl=pl&p=5E179A51AC2B36A4
(albo tu http://www.bibliotecapleyades.net/sociopolitica/sociopol_vaticanpope_nwo05.htm )

ŻYJEMY W CZASACH APOKALIPSY ŚW. JANA

NAWRACAJCIE SIĘ - CZAS JEST BLISKI !!


DO NIE-AGENTÓW NA TYM FORUM: Wrzucajcie linki do filmów w mailach do znajomych: niech też poznają Prawdę i rozpowszechniają po bliźnich.
W moich tematach i postach jest mnóstwo innych informacji i linków, które pomogłyby Wam ich przekonać. TO NAUKOWE DOWODY.


A co do waszych jezuickich krzykaczy redmulcu i Ayo sophio, próbujących wyciągnąć was na ulicę żeby was pozabijały represyjne pieski ich panów, to informuję uprzejmie, że Babilon w którym żyjemy zostanie zniszczony przez Boga a nie ludzi („mimo że nie dotknęła go ręka ludzka”)

Daniela 2: 32 - 35
Cytat:
Głowa tego posągu była z czystego złota, pierś jego i ramiona ze srebra, brzuch i biodra z miedzi, 33 golenie z żelaza, stopy zaś jego częściowo z żelaza, częściowo z gliny. 34 Patrzyłeś, a oto odłączył się kamień, mimo że nie dotknęła go ręka ludzka, i ugodził posąg w jego stopy z żelaza i gliny, i połamał je. 35 Wtedy natychmiast uległy skruszeniu żelazo i glina, miedź, srebro i złoto - i stały się jak plewy na klepisku w lecie; uniósł je wiatr, tak że nawet ślad nie pozostał po nich. Kamień zaś, który uderzył posąg, rozrósł się w wielką górę i napełnił całą ziemię.


Psalm 53
Cytat:
2 Mówi głupi w swoim sercu:«Nie ma Boga».Oni są zepsuci, ohydne rzeczy popełniają,


Razem z pieskami NWO Ickami Tsarionami i Jonesami kontrolowaną opozycją w Babilonie pasujecie do towarzystwa. Jako zwiedzeni kłamcy od rozsiewania kłamstw.

Polecam też inne wykłady Veitha:

http://www.viddler.com/explore/ciekawewyklady/videos/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dryp




Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 103
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:33, 09 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja naprawdę nie wiem skąd biorą się tacy ludzie jak Prawdziwy, Orion czy tomeq. Ale niewątpliwie są w jakiś sposób połączeni wspólną świadomością. Myślą tak samo, wypowiadają się tak samo, przybierają identyczną formę. Może to jakiś zbiorowy Reptiliański dezinformator wcielający się w różne formy fizyczne Very Happy
Przewiduję że każdy z nich skończy kiedyś tak, jak ten gostek:
http://www.youtube.com/watch?v=rI_isz1FPOA
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
re-ligio




Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 367
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:55, 09 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niezły ten gostek Laughing a może Prawdziwy,Orion,tomeq to ta sama osoba pogrubiony,kolorowy tekst trochę to podejrzane albo oni z jakiejś wspólnej sekty są
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:17, 10 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

re-ligio napisał:
Niezły ten gostek Laughing a może Prawdziwy,Orion,tomeq to ta sama osoba pogrubiony,kolorowy tekst trochę to podejrzane albo oni z jakiejś wspólnej sekty są


Sekta nazywa się : Świadkowie Adwentu Siódmego Jehowy jakby to powiedział Monty Python Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shielder




Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 129
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:45, 11 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"I ujrzałem wychodzące z paszczy Smoka i z paszczy Bestii,
i z ust Fałszywego Proroka
trzy duchy nieczyste jakby ropuchy;
a są to duchy czyniące znaki - demony,
które wychodzą ku królom całej zamieszkanej ziemi,
by ich zgromadzić na wojnę w wielkim dniu wszechmogącego Boga"

AP 16:13-14

A teraz wystarczy zignorować kontekst: http://online.biblia.pl/rozdzial.php?id=1104 "ropuchy symbolizują gadatliwą propagandę szatańską"

Dla mnie Icke jest dezinformatorem tylko w tym miejscu, gdzie podpina chrześcijaństwo pod kult słoneczny pozbawiony duchowego źródła. Źródła gnostyckie pracowały nad tym bardzo długo, począwszy od I wieku, a media nagłaśniają ich materiały. Żeby sięgnąć do pism wcześniejszych trzeba się samemu namęczyć. Bardzo cenię sobie Billa Coopera, ale tylko dlatego, że go zamordowali nie będę wierzył we wszystko co mówił. Cooper podważał też wiarygodność materiałów Hoaglanda, które teraz po latach okazują się sprawdzać. Gdybym naprawdę chciał zmanipulować ludzi, którzy wierzą że tych co znają prawdę zawsze się usuwa, to eliminowałbym tylko tych, którzy nie znają całej prawdy pozostawiając przy życiu tych najbliżej prawdy, żeby zaczęto w nich wątpić. W wypadku Icke'a, to moim zdaniem będzie żył tak długo jak długo jego poglądy będą sprzeczne z historią chrześcijaństwa, a nie dlatego że mówi o reptilianach. Ludzie muszą wiedzieć kim oni są, jeśli mają nas "ratować" w wyniku zainscenizowanej przez "Program" "inwazji UFO". Jak będzie naprawdę pewnie się wkrótce przekonamy. Trzeba być otwartym na wiele możliwości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kosmo




Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 107
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:53, 11 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dryp napisał:
Przewiduję że każdy z nich skończy kiedyś tak, jak ten gostek:
http://www.youtube.com/watch?v=rI_isz1FPOA


I tego im z całych sił życze, jak można pierdolić takie bzdury lepiej wyślijcie na rydzyka i RM albo odrazu po moherowe berety, jestescie nawiedzeni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:55, 11 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TomeQ :
Cytat:
Mówisz zapewne o pionkach agentów MI5 uważających się za synów Bożych?


A Ty sam siebie nie uważasz? "Dzieci Boga" - człowieku - wysnuwasz wnioski dokładnie sprzeczne z literą Biblii. Icke mówił w Wogan Show coś zupełnie innego niż starasz mu się przpisać - nie powiedział że jest MesaJAH, a że jest Synem Boga - tak samo jak ja Ty, i jak kazdy facet na tym forum, dziewczeta zaś są Jego córami - wszyscy więc jesteśmy Jego dziećmi. Każdy wieć jest I SYNEM I SŁUGĄ, każda wiec JEST CÓRĄ I SŁUŻEBNICĄ JEGO (sorry dziewczęta że w takiej kolejności). Pierdolisz mi za przeproszeniem o Reptilianach a sam nie poczuwasz się do obowiązdu by przemyślec gadającego węża (apropo jaką karę dał Bóg wężowi po grzechu Adama i Ewy? - "na grzbiecie się będziesz czołgał - moim zdaniem dla węża to nic nowego). O krzakach płonących nie wspominam. TomeQ - po prostu trochę konsekwencji, rozumiem czym jest dla Ciebie bycie chrześcijaninem, i czym jest wiara, ale zapewniam Cię że Bóg nie chce od Ciebie ślepiej wiary...Pamietasz to: "A każdy będzie mógl demony wypędzać" ?!

Pozdrawiam, i przepraszam za mój opryskliwy ton wcześniej.
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tomeq




Dołączył: 12 Lip 2009
Posty: 211
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:08, 11 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
jaką karę dał Bóg wężowi po grzechu Adama i Ewy? - "na grzbiecie się będziesz czołgał - moim zdaniem dla węża to nic nowego). O krzakach płonących nie wspominam.


Co ty Aya bredzisz? Skrzydlaty wąż został pozbawiony skrzydeł, dokształć się chociażby z symboliki choćby tylko Majów i Azteków, kogo czcili i dlaczego. O konieczności przeczytania wreszcie przez Ciebie Biblii już nawet nie wspomnę.

Cytat:

"Dzieci Boga" - człowieku - wysnuwasz wnioski dokładnie sprzeczne z literą Biblii


Dziecko Boga, drogi Aya przede wszystkim zna Biblię, czyli Słowo Boże i słyszy co Bóg do nas mówi a realizując Przykazania staje się posłuszne Ojcu a nie Icke'owi, czyli milionowemu już fałszywemu prorokowi i jego bredniom o 2012 ("dnia sądu nie zna nikt") i jego "kosmicznej świadomości". Gdzie w Biblii jest coś o przejściu na wyższy poziom gęstości i Raju w takiej postaci bez zniszczenia kłamców robiących Wam drenaż mózgów?

Jesteście ślepi tak samo jak ja sprzed lektury Biblii.

Jeśli jest dzieckiem Boga dlaczego fałszuje Prawdę o Chrześcijaństwie?
Bełkot Icke'a






Obalenie jego głupot jakie razem z Maxwellem nabredzili odnośnie Biblii mając wiedzę o niej na poziomie Ay'i albo jeszcze mniejszą .
I ktoś w ogóle śmie nazywać tych agentów wiarygodnymi???






shielder masz rację, że nie tylko zamordowani są prawdomówni, ale zobacz tylko wykład z Rikiem Clayem zamordowanym za szerzenie prawdy o satanistycznym podłożu symboliki w Wielkiej Brytanii podczas Igrzysk w 2012 i skontrastuj z bredniami Icke'a czy Tsariona

http://video.google.com/videoplay?docid=-2539417967594130510


To samo z Maxwellem, mistrzem obu mitomanów. Zamordowany Cooper (The Hour of Our Time - The Legacy of William Cooper http://video.google.pl/videoplay?docid=-2829245257205113781) za dużo gadał i zdemaskował jego kłamstwa jakie Maxwell rozsiewał o Chrześcijaństwie http://conspiracyclothes.com/nowheretorun/ra/movie/cooper_debunks_%20maxwell.wmv

Bzdury Tsariona obalone przez cenzurowanego Chrisa White'a
http://www.vimeo.com/638908 http://conspiracyclothes.com/nowheretoru.....0Wrong.mp4 http://conspiracyclothes.com/nowheretorun/ra/movie/tsarion%20rose%20cross.wmv

Na pożegnanie od zamordowanego Williama Coopera link do fascynującej książki o roli jezuitów w budowaniu NWO
"Behold a Pale Horse"
http://www.spirituallysmart.com/BeholdAPaleHorseCooper1991.pdf

The Rosicrucian Order - William Cooper pt.1/4


ŻEGNAM OZIĘBLE
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
shielder




Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 129
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:31, 11 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="tomeq"]
Cytat:

Dziecko Boga, drogi Aya przede wszystkim zna Biblię, czyli Słowo Boże i słyszy co Bóg do nas mówi a realizując Przykazania staje się posłuszne Ojcu a nie Icke'owi, czyli milionowemu już fałszywemu prorokowi i jego bredniom o 2012 ("dnia sądu nie zna nikt") i jego "kosmicznej świadomości". Gdzie w Biblii jest coś o przejściu na wyższy poziom gęstości i Raju w takiej postaci bez zniszczenia kłamców robiących Wam drenaż mózgów?


Icke może mówić co chce, a i tak dalej będzie dzieckiem bożym, tak jak Ty czy ja czy ktokolwiek inny. Jeśli dziecko nie słucha swoich rodziców to chyba nie znaczy, że już nie jest ich dzieckiem? Nie widziałem, żeby Icke coś mówił o dniu sądu w 2012, a znam cały jego materiał. Osoba, która tak twierdzi najwyraźniej jeszcze nei pozbyłą się telewizora z domu Smile "dnia sądu nie zna nikt" co nie znaczy, że nie możemy dowiedzieć się co i kiedy szykuje ciemna strona. Poczytaj sobie uważnie proroctwa Daniela. Nikt nie zna dnia ani godziny kiedy Bóg zniszczy Wielki Babilon. To chyba rozsądne nie ujawniać swojej strategii przed czasem?

tomeq napisał:

ŻEGNAM OZIĘBLE


A czy nie mamy czasem kochać bliźnich?

System edukacji nauczył was tego, że źródła wiedzy mają dostarczać gotowej odpowiedzi więc kiedy widzicie jakieś sprzeczności to podejrzewacie docelowe kłamstwa albo celową dezinformację. Wszędzie widzicie agentów i stajecie po różnych stronach marnując czas na bezowocne kłótnie zamiast uczyć się od siebie nawzajem. Każda ze stron ma swoje racje i trzeba je ze sobą połączyć, a nie zwalczać

Obu stronom tego konfliktu polecam przyjrzeć się:





Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tomeq




Dołączył: 12 Lip 2009
Posty: 211
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:28, 12 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wyrywaj z kontekstu.

shielder napisał:
Icke może mówić co chce, a i tak dalej będzie dzieckiem bożym, tak jak Ty czy ja czy ktokolwiek inny. Jeśli dziecko nie słucha swoich rodziców to chyba nie znaczy, że już nie jest ich dzieckiem?


Faryzeusze jak i Lucyfer też zostali stworzeni przez Boga co nie oznacza że nie przestali być Jego dziećmi. Przestali bo odrzucili w ramach wolnej woli Jego Prawo którym początkowo byli połączeni

Cytat:
44 Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa. 45 A ponieważ Ja mówię prawdę, dlatego Mi nie wierzycie. 46 Kto z was udowodni Mi grzech? Jeżeli prawdę mówię, dlaczego Mi nie wierzycie? 47 Kto jest z Boga, słów Bożych słucha. Wy dlatego nie słuchacie, że z Boga nie jesteście".

To Chrystus do faryzeuszy w Ewangelii Jana 8: 44-47

Cytat:
Nie widziałem, żeby Icke coś mówił o dniu sądu w 2012, a znam cały jego materiał. Osoba, która tak twierdzi najwyraźniej jeszcze nei pozbyłą się telewizora z domu


O dniu sądu nie, ale najbliższa zagłada znanego nam świata wypada w jego ekumeniczno - satanistyczno-masońskim kalendarzu w 2012 roku co on utożsamia z Wielką Przemianą, i zmianą poziomu gęstości z jednoczesnymi kłamstwami odnośnie Chrześcijaństwa.

Zdaniem Biblii ujawniającą zresztą "przeklętych" fałszywych proroków wówczas nadejdzie nie Chrystus lecz co najwyżej Antychryst, by ostatecznie zapanować aż do Dnia Sądu, co Icke'owi wcale nie nie przeszkadza ukazywać swoje niebiblijne brednie jako prawdę objawioną a Chrześcijaństwo utożsamiać z katolicyzmem. Ulubiona metoda masonów na usługach watykańskiego antychrysta.

Cytat:
6 Nadziwić się nie mogę, że od Tego, który was łaską Chrystusa powołał, tak szybko chcecie przejść4 do innej Ewangelii. 7 Innej jednak Ewangelii nie ma: są tylko jacyś ludzie, którzy sieją wśród was zamęt i którzy chcieliby przekręcić Ewangelię Chrystusową. 8 Ale gdybyśmy nawet my lub anioł z nieba głosił wam Ewangelię różną od tej, którą wam głosiliśmy - niech będzie przeklęty! 9 Już to przedtem powiedzieliśmy, a teraz jeszcze mówię: Gdyby wam kto głosił Ewangelię różną od tej, którą [od nas] otrzymaliście - niech będzie przeklęty!

List do Galatów 1: 6-9

Cytat:

"dnia sądu nie zna nikt" co nie znaczy, że nie możemy dowiedzieć się co i kiedy szykuje ciemna strona.


Icke nie powie ci prawdy tylko kontrolowaną pół-prawdę, po to było kontrolowane zeitgeistowe wybudzenie a potem kasowanie Chrisa White'a debunkującego jak Cooper tych waszych mitomanów. Może oprócz tv powinniście też wywalić kompy, jeśli używacie ich do oglądania kłamców?

Cytat:
Osoba, która tak twierdzi najwyraźniej jeszcze nei pozbyłą się telewizora z domu


Najwyraźniej nie wiesz z kim rozmawiasz - nie oglądam TV od dawna.
Cytat:

Poczytaj sobie uważnie proroctwa Daniela. Nikt nie zna dnia ani godziny kiedy Bóg zniszczy Wielki Babilon. To chyba rozsądne nie ujawniać swojej strategii przed czasem?


Przecież ja to wiem i właśnie o tym mówiłem. O co wam w ogóle chodzi? Wiesz chociaż?

Cytat:
tomeq napisał:

ŻEGNAM OZIĘBLE


A czy nie mamy czasem kochać bliźnich?


Mówiłem o własnym zniechęceniu waszym bombardowaniem bezwartościowymi postami bez jakiegokolwiek uzasadnienia waszych tez albo tez waszych idoli. To żenujące, co nie zmienia mojego stosunku do bliźniego. Nadal kocham moich zwiedzionych braci i siostry. Nie tylko "czasami".

Tym się różnimy. Nawróćcie się. Przeczytajcie Biblię albo chociaż najpierw konfrontujcie brednie waszych idoli z ujawnieniami prawdziwych poszukiwaczy.
Popatrz tylko na to:
viewtopic.php?p=92744&highlight=#92744





Skończył mi się na dzisiaj limit

ŻEGNAM WAS BARDZO CIEPŁO, WRĘCZ GORĄCO.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:02, 12 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aya napisał :

Cytat:
jaką karę dał Bóg wężowi po grzechu Adama i Ewy? - "na grzbiecie się będziesz czołgał - moim zdaniem dla węża to nic nowego). O krzakach płonących nie wspominam.


TomeQ zaś napisał :
Cytat:

Co ty Aya bredzisz? Skrzydlaty wąż został pozbawiony skrzydeł, dokształć się chociażby z symboliki choćby tylko Majów i Azteków, kogo czcili i dlaczego. O konieczności przeczytania wreszcie przez Ciebie Biblii już nawet nie wspomnę.


Pierwsze pytanie : co ma piernik do wiatraka ? Co ma pogański wąż Majów/Azteków do jedynego i prawdziwego symbolu zła w Biblii ??? (tłumaczyłem Ci już że symbole wymyślili ludzie). Pytanie drugie: czy w Biblii wąż-kusiciel miał skrzydła ? A jeśli nie, aktualne jest pytanie pierwsze Wink

A co do tych uścisków dłoni ala masoneria : poważnie uważasz że to tajny symbol przynależności do stowarzyszenia, czy sobie jaja robisz?

I jeszcze jedno "Return of Nephilim" - wiesz kim byli Nephilim? Czy to tożsame z Annunakami ? Laughing Kłania się księga Rodzaju !
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
shielder




Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 129
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:21, 12 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj oj Tomeq. Cytat z Biblii o faryzeuszach wyraźnie mówi, że obrali sobie oni diabła za ojca. Byłoby to niezbyt sprawiedliwe, gdyby byli skazani od urodzenia być jego dziećmi. Poza tym żegnasz nas ozięble jako zwiedzionych braci i siostry tłumacząc sobie dokładnie tak jak powinno to być zrozumiane przecząc temu jak chwilę wcześniej zinterpretowałeś cytat z Biblii. To w końcu kto jest czyim ojcem? Weź sobie do serca to co Veith powiedział o dokładaniu lub odejmowaniu ze słów Biblii i może sięgnij po hebrajską wersję OT i grecką NT? Jeżeli traktujesz te linki, które dałem jako wyrwane z kontekstu to radzę Ci się uważnie przyjrzeć. W księdze przysłów jest chyba coś o tym, że ten kto wydaje osąd nie przyglądając się sprawie powinien się tego wstydzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
shielder




Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 129
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:25, 12 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z ulubionej wersji Biblii Veitha, czyli King James Bible:

6:4 There were giants in the earth in those days; and also after that, when the sons of God came in unto the daughters of men, and they bare children to them, the same became mighty men which were of old, men of renown.

6:5 And GOD saw that the wickedness of man was great in the earth, and that every imagination of the thoughts of his heart was only evil continually. 6:6 And it repented the LORD that he had made man on the earth, and it grieved him at his heart. 6:7 And the LORD said, I will destroy man whom I have created from the face of the earth; both man, and beast, and the creeping thing, and the fowls of the air; for it repenteth me that I have made them. 6:8 But Noah found grace in the eyes of the LORD.

6:9 These are the generations of Noah: Noah was a just man and perfect in his generations, and Noah walked with God. 6:10 And Noah begat three sons, Shem, Ham, and Japheth. 6:11 The earth also was corrupt before God, and the earth was filled with violence. 6:12 And God looked upon the earth, and, behold, it was corrupt; for all flesh had corrupted his way upon the earth. 6:13 And God said unto Noah, The end of all flesh is come before me; for the earth is filled with violence through them; and, behold, I will destroy them with the earth.

I jeszcze chciałbym zauważyć, że w tym temacie jako jedyny posługujesz się linkami do dyskusji o Sithinie kiedy nikt tu nawet o nim nie wspomina. Zwodnicze zadanie Sithina polega na tym, żeby upadłe anioły kojarzono z kosmitami, a nie z hiperwymiarowymi istotami. Wtedy da się ludzi przekonać, że kosmici pochodzą z innych planet i wtedy nikt się nie połapie, że chodzi o płaszczyzny wyższych wibracji gdzie tak naprawdę przebywają. No i inna sprawa, że przypisywanie Icke'owi przewodnictwo po tematach reptylian wynika z prostej nieświadomości materiału Alexa Colliera, gdzie jest to znacznie lepiej pokazane. Icke jest odcięty od źródeł biblijnych i dlatego nie umie się połapać kto ostatecznie pociąga tu za sznurki.


Cytat:
Cytat:
Poczytaj sobie uważnie proroctwa Daniela. Nikt nie zna dnia ani godziny kiedy Bóg zniszczy Wielki Babilon. To chyba rozsądne nie ujawniać swojej strategii przed czasem?


Przecież ja to wiem i właśnie o tym mówiłem. O co wam w ogóle chodzi? Wiesz chociaż?


Co nie znaczy, że nie możemy dowiedzieć się co i kiedy szykuje ciemna strona - napisałem to wyraźnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
outlaw87




Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 880
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:07, 01 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiadomo już coś o napisach ? bo mineło już troche czasu a tu dalej cisza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
outlaw87




Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 880
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:36, 11 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poniwnie zwracam sie w uprzejmą prośbą do tłumaczy o jakieś info w sprawie napisów.
Tłumaczy ktoś , jak nie to prosze napisac to obejrze bez. Dawno bym to zrobił ale z napisami sie fajniej ogląda dlatego czekałem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WolnyUmysl




Dołączył: 14 Sty 2009
Posty: 33
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:35, 17 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyłączam się do zapytania o polski tekst, rozumiem że prace trwają i zostały zawieszone na czas nieokreślony...
Dobrze się domyślam?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


David Icke - Melbourne 2009
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile