W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
David Icke PL  
Podobne tematy
David Icke - Consciousness & DNA [PL]19
[RS] Alex Jones - Bankowe Przejęcie Ameryki (PL)28
Projekt Cheops + David Icke8
Pokaz wszystkie podobne tematy (30)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
19 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Strony internetowe Odsłon: 10834
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:21, 11 Mar '09   Temat postu: David Icke PL Odpowiedz z cytatem

http://www.davidicke.pl
_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
5k18a




Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 238
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:26, 11 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Icke niekiedy powie coś ciekawego, ale całościowo to sorry ale ciężko strawić to, że królowa Anglii to jaszczurka i pije krew niewiniątek hehe Generalnie szkoda czasu. Walka z NWO nie koniecznie musi się opierać na akceptowaniu kolesi, którzy ośmieszają temat.
_________________
Z Korwina wyrosłem jak z Teletubisiów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:07, 11 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waldek, myśle ze ta strona to ściema, w sensie nie jest oficjalną stroną Davida na polskę ;/ Nie wiem czy nawet jest to fanklub lub strona entuzjastów.
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:19, 11 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Strona dopiero powstaje. Redmuluc za to odpowiada Smile
Myślę, że w przyszłości będzie to ciekawe miejsce w sieci.
_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:26, 11 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A! To inna para butów Wink Zmierził mnie schematyczny layout, jakby rodem wyjęty z przejmowanych domen po poprzednich włascicielach;) I to logo lewo-góra, heheh;) No ale skoto TAK, to niech będzie Wink Red - dajesz dajesz ;]
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:50, 20 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Miło mi Was powitać ta naszej nowej stronie, poświęconej teoriom jakie przestawia Davida Icke. Mam nadzieje że spodoba wam się i będziecie często na nią zaglądać. Oprócz tej strony polecam także nasze forum, odnośniki znajdują się na naszej stronie. Założyliśmy ten portal, aby uzupełnić braki jakie mamy w stosunku do reszt świata. Nie ma np. polskiej wersji prison planet, a wielka szkoda. Niestety żyjemy w dziwnym kraju, zresztą nie tylko w naszym ale i niemal wszędzie istnieje proces zwany „wysysaniem informacji” i wiedzy z publicznego obiegu, na rzecz wszędzie wciskającego się poprzez TV i prasę, poziomu informacji sięgającego dna. Od dłuższego czasu można zaobserwować to zjawisko w postaci intensywnego spadku poziomu wszelkich programów historycznych, naukowych i informacyjnych na rzecz pełnych przemocy i bezwartościowych rozrywek. Myślę że będzie się to pogłębiać jeszcze bardziej, jeżeli nic z tym nie zrobimy, to nasze dzieci nie dowiedzą się już niczego.

Jesteście ciekawi, kto za tym wszystkim stoi, strona należy do Wydawnictwa „Illumiantio” dzięki to której ujrzycie książkę Davida Icka w polskiej wersji „Największy Sekret”. Konkretny termin trudny jest do określenia ale nie będziecie czekać latami. Pracujemy intensywnie i idzie to dosyć sprawnie. Druga planowana książka to „Dzieci Matrixa”. Wstęp do książki, na zachętę umieściłem już na naszej stronie.




Cool
_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kondrath




Dołączył: 13 Lip 2008
Posty: 93
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:39, 20 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po ile te książki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ina_majo




Dołączył: 30 Lis 2008
Posty: 221
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:53, 20 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wrzuc wyrazenie ,,david icke'' do wyszukiwarki emule. Jest sporo materialow bezplatnych. Juz kilka sciagnelam, ale chyba lepiej sie slucha i oglada Ickea niz czyta.

Wersja polska jak najbardziej pozadana. Panowie z polskiej strony wykonuja naprawde pozyteczna prace.

Mysle, ze w Polsce bedzie trudno wprowadzic poglady Ickea na wieksza skale. Jestem przekonana, ze proba osmieszenia go bedzie taka sama jak w UK pare lat wczesniej. Po pierwsze reptalianie, po drugie odrzucenie tradycyjnej wiary.

Mnie najbardziej wciagaja wywiady z nim. To bylby chyba lepszy poczatek na przedstawienie pogladow Ickea w Polsce. Tak sobie tylko mysle. Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stefani




Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 315
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:13, 11 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ina_majo napisał:
Mysle, ze w Polsce bedzie trudno wprowadzic poglady Ickea na wieksza skale. Jestem przekonana, ze proba osmieszenia go bedzie taka sama jak w UK pare lat wczesniej. Po pierwsze reptalianie, po drugie odrzucenie tradycyjnej wiary.

Reptylianie to gwóźdź do trumny jaki sam sobie wbił
D. Icke wplątując ten element do swojej twórczości.

To takie najsłabsze ogniwo, które, aż prosi się, żeby
wykorzystać przeciwko niemu i podważyć przy okazji
wiarygodność pozostałych prawdziwych informacji.

Co też media ochoczo podchwyciły i wykorzystały
przeciwko niemu.

Z punktu widzenia psychologi społecznej, socjotechniki
to znakomity mentor dla niezbyt frasobliwych
odbiorców.

Kim jest D. Icke? Zapewne to przystojny, wzbudzający
zaufanie narrator o niemałych talentach aktorskich.

Duży potencjał.

Jakie są efekty jego działań? Tu już gorzej sprawy się
mają, bo niezmiennie kojarzy się z jaszczurami.

Jego nieszczęsna teoria o Jaszczurach podważa
znaczenie 99% naprawdę wartościowych informacji,
które dostarcza.

I dlatego jego twórczości mówię stanowcze NIE.
Bo w ostatecznym rozrachunku bardziej szkodzi sprawie
niż pomaga.

W kilku zdaniach tak się charakteryzuje w mediach
jego postać:

http://relaz.pl/lakmus,10-najwiekszych-dziwakow-swiata,5553 napisał:
10 największych dziwaków świat
David Icke (na zdjęciu) - Anglik, były profesjnalony piłkarz i prezenter sportowy, który najpierw ogłosił się Synem Boga, a później zasłynął z najdziwaczniejszych teorii spiskowych. Według niego znane osobistości życia politycznego i publicznego (członkowie rodziny królewskiej, znani politycy, bankierzy, aktorzy) należą w rzeczywistości do rasy kosmicznych jaszczurów.


I to jest zgroza!
_________________
Cenzura, Dezinformacja, Agentura na forach
viewtopic.php?t=7581&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ina_majo




Dołączył: 30 Lis 2008
Posty: 221
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:57, 11 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie sadze, by napastliwosc mediow, ktora nie zadzialala skutecznie w UK, zaszkodzila DI w Polsce. Media popluja, pojudza, a ludzie sami okresla czy DI im odpowiada czy nie. To kwestia czasu.
Chodzi mi raczej o cos innego. O opor ludzi myslacych w tradycyjny sposob. DI mowi to co od lat pisze Nasz dziennik o.Rydzyka, m.in.S. Krajewski i JR Nowak. Tak, tak, moherowe babcie Smile znaja temat Klubu Bilderberga, Komisji Trojstronnej, masonerii, B'nai Brith itp. od ladnych paru lat. Tak wiec sfera pogladow politycznych i teorii systemu odcinajacego ludzi o swiadomosci jest do przyjecia w Polsce. Gorzej z wiara katolicka i chrzescijanstwem w ogole. Chociaz moze sie myle. Wszak mamy dlugie tradycje tolerancji odmiennych pogladow.

Sprawa jaszczurek z czasem sie wyjasni. Badania nad czynnikiem Rh albo obala albo potwierdza poglady DI na gruncie nauki.

Ja nie przekreslam DI, choc jaszczurki sa dosc osobliwym elementem ukladanki, ale poniewaz on sam sobie z tego zartuje na wykladach, to mysle, ze jaszczurki sa jedynie symbolem odmiennosci. Wymyslil jaszczurki, zeby go nie podejrzewano o antyeskimosizm, antykosmosizm itp. rzeczy. Wyszedl ponad poziom normalnej dysusji i stworzyl a wlasciwie przywrocil symbolike ludzi wladzy. Takie jest moje przeczucie.

Osobiscie wole jego wywody o systemach, hierarchii, spolecznych konstrukcjach i poznawaniu prawdy.

Moim zdaniem DI cieszylby sie sporo popularnoscia w Polsce, gdyby jego poglady byly bardziej dostepne. Mam nadzieje, ze przetlumaczone ksiazki okaza sie hitem.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:59, 30 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To działa w bardzo prosty sposób. David icke doskonale wie co robi kiedy mówi o jaszczurach. I pomijam tu kwestię czy to jest prawdziwe, czy nie. Nie ma dowodów na nieprawdziwość tezy, że Reptilianie rządzący tym światem, od zawsze, bo to przecież między innymi oni importowali życie ziemskie przywożąc je z kosmosu, oraz swoją satanistyczną religię - Piją ludzką krew analogicznie jak ludzie jedzą wieprzowinę i wołowinę. (A krowy inaczej widzą i słyszą niż ludzie). Co w tym niby dziwnego? Chodzi bowiem o to, że kiedy ludzie dowiadują się o masonach, illuminatach, bilderbergach - a potem o reptilianach i okultystycznych rytuałach na szczytach władzy - to Ci masoni i iluminaci nie są już przy tym tacy nieprawdopodobni. Coś bardziej nieprawdopodobnego ułatwia zrozumienie mniej dziwacznego. To POMAGA w przyjęciu maksymalnej dawki prawdy. Chwyt znany i stosowany przez wielu oświeconych ludzi (że choćby wspomnę Gurdżijeva czy mistrzów ZEN), ktoś powie : nie, no z tymi jaszczurami to przesadził, to są przecież kompletne brednie. STOP. A w umyśle pozostanie: ale, ale ! jednak z tymi masonami to już nie to to samo...

a ja tam jaszczury też dopuszczam, nie stanowi to dla mnie blokady intelektualnej. Daleko, poza jaszczurami, są jeszcze bardziej nieprawdopodobne rewelacje...
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pcw




Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 32
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:35, 31 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chemicloo napisał:
Daleko, poza jaszczurami, są jeszcze bardziej nieprawdopodobne rewelacje...


zaciekawiłeś mnie:)
jakie na przykład?

mniejsza, czy chodzi o jaszczury czy duposzczury, koncepcja, że obca rasa ingeruje w bieg ziemskiej cywilizacji wydaje mi się z grubsza rzecz biorąc oczywistością w świetle rozmaitych świadectw
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:15, 06 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nikogo nam nie trzeba do przekonania się,
że złożoność świata przekracza nasze najśmielsze oczekiwania.
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Azizami




Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 1070
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:11, 16 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waldek napisał:
w przyszłości będzie to ciekawe miejsce w sieci.

Miało być fajne miejsce w sieci, a jest - co ?
Jak ktoś tam jeszcze zagląda niech sam sobie odpowie Confused

Problem całej tej strony i forum polega chyba na tym, że w 2012 roku nie było końca świata ani żadnego przebudzenia na które tak userzy DI czekali.

PS.
Jeszcze dziś rano strona główna wyglądała tak:




Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
eNKa




Dołączył: 08 Gru 2008
Posty: 634
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:05, 16 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

h3xer napisał:
w 2012 roku nie było końca świata ani żadnego przebudzenia na które tak userzy DI czekali

Jak to nie było? Przebudzili się i nie wrócili co było końcem świata dla DI Very Happy
_________________
"każdy samolot ma skrzydła więc jest też szybowcem"
"Do protestujących dołanczają się też wszelkiego rodzaju organizacje..."
~Bimi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ina_majo




Dołączył: 30 Lis 2008
Posty: 221
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:44, 09 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[/quote]
Miało być fajne miejsce w sieci, a jest - co ?
Jak ktoś tam jeszcze zagląda niech sam sobie odpowie Confused

Problem całej tej strony i forum polega chyba na tym, że w 2012 roku nie było końca świata ani żadnego przebudzenia na które tak userzy DI czekali.


Very Happy[/quote]

Można Ickea nie lubić, ale ściemnianie na jego temat to kiepska strategia. Przecież to nieprawda. DI nigdy nie mówił o końcu świata w 2012 roku, a wręcz przeciwnie, mówił o ,,drganiach prawdy'' truth vibrations w latach 90-tych. Taki tytuł ma jego książka zresztą. Icke był jednym z niewielu ,,uświadamiaczy'', który mówił, że 2012 nic się nie stanie. Przebudzenie jego zdaniem jest procesem i wydaje się, że poziom świadomości ludzi rzeczywiście wzrósł przez ostatnie lata. Przy całkowitym i systematycznym urabianiu ludzi przez reżimowe media. Dawniej nikt nie kwestionował działań rządów, a teraz każdy rozsądny obywatel podejrzewa swój rząd i ponadnarodowe rządy polityczne o najgorsze. ,,Największy sekret'' i ,,Wolność robotów''przetłumaczone na polski, świetnie tę tematykę opisują. A że są tam jaszczurze historie? Nie tylko Icke o tym pisze i mówi, więc kto chce niech wierzy, kto nie, jego wola.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norbi




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 19:01, 09 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ina_majo napisał:

Przebudzenie jego zdaniem jest procesem i wydaje się, że poziom świadomości ludzi rzeczywiście wzrósł przez ostatnie lata.

Wzrósł do poziomu" przebudzenie z ręką w nocniku".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rzeznikt




Dołączył: 06 Lip 2011
Posty: 149
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 11:23, 06 Sie '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czegos nie potrafie pojac do konca. Niby Icke walczy z systemem niby próbuje ludziom glosic prawde i tylko prawde niby w niektorych jego sformuloawaniach jest wiele logiki niemniej takie akcje jak 10 godzinne wystapienia na stadionie polaczone z akcjami jak u swiadkow jehowy , tancami , spiewami, oczyszczaniem dusz (?!) czy innymi dziwami odbywajacymi sie w samym centrum swiatowego zla jak nazywa wielkokrotnie Londyn wlasnie Icke , stawiaja jego postac w troche kompromitujacym swietle... Troche zbijanie kasy, a wiadomo Icke zyje z kasy od darczyncow podobno Wink Co wiecej ktos wybral takie miejsce do takiego wykladu , ktos wyrazil zgode na impreze w takim miejscu, a ktos kto zgode wyrazil jest zapewne tym kto traktuje Icka jako nieszkodliwego idiote. Troche sie z Icka w moim odczuciu przez ta akcje robi kontrolowany wataszka...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:37, 07 Sie '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież wiadomo, że Icke dzieli się tylko częścią posiadanych przez siebie informacji, a resztę zachowuje dla siebie. Luki wypełnia manipulacjami. To część Wypaczonego Systemu Kontroli, który dba o to aby osoby potrafiące dostrzec jego mechanizmy - czyli obrazowo mówiąc smycz, obrożę i bat - złapały się na "kolejną warstwę pułapek". Dlatego dezinformacja jest tak potężna na każdym poziomie i dlatego osoba prawdziwie myśląca nie uwierzy tylko będzie szukać bezustannie i pokonywać kolejne pułapki. W przekazach Icke jest sporo informacji do wyłowienia, ale nie wszystko jest takie jak on twierdzi.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirkas




Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:31, 25 Sie '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

de99ial napisał:
Przecież wiadomo, że Icke dzieli się tylko częścią posiadanych przez siebie informacji, a resztę zachowuje dla siebie.

Skąd wiadomo, że nie wszystkimi informacjami się dzieli, że posiada info, które zachowuje dla siebie?

de99ial napisał:
Luki wypełnia manipulacjami. To część Wypaczonego Systemu Kontroli, który dba o to aby osoby potrafiące dostrzec jego mechanizmy - czyli obrazowo mówiąc smycz, obrożę i bat - złapały się na "kolejną warstwę pułapek". Dlatego dezinformacja jest tak potężna na każdym poziomie i dlatego osoba prawdziwie myśląca nie uwierzy tylko będzie szukać bezustannie i pokonywać kolejne pułapki. W przekazach Icke jest sporo informacji do wyłowienia, ale nie wszystko jest takie jak on twierdzi.

Wiadomo, że nie wszystko jest takie jak on twierdzi. Nikt nie jest nieomylny. Co innego jednak mylić się, a co innego ukrywać informacje lub z premedytacją manipulować nimi.
To twierdzisz, że Icke złapał się na "kolejną warstwę pułapek", czyli sam jest ofiarą dezinformacji, czy że świadomie dla jakichś korzyści manipuluje informacjami?

Z grubsza zgadzam się z:
chemicloo napisał:
a ja tam jaszczury też dopuszczam, nie stanowi to dla mnie blokady intelektualnej. Daleko, poza jaszczurami, są jeszcze bardziej nieprawdopodobne rewelacje...


chemicloo napisał:
Nikogo nam nie trzeba do przekonania się,
że złożoność świata przekracza nasze najśmielsze oczekiwania.


A jeszcze lepiej ujął to:
pcw napisał:
mniejsza, czy chodzi o jaszczury czy duposzczury, koncepcja, że obca rasa ingeruje w bieg ziemskiej cywilizacji wydaje mi się z grubsza rzecz biorąc oczywistością w świetle rozmaitych świadectw

O tych świadectwach można by dużo się tu rozpisywać i nie chodzi mi o rewelacje świadków co widzieli UFO (chociaż nie dyskredytuje ich też), ale o namacalne dowody naukowe, wręcz matematyczne. Postaram się rozwinąć to i napisać więcej w najbliższym czasie do jakich informacji dotarłem i to łatwo sprawdzalnych, oficjalnych, które zestawione razem dają zupełnie inny obraz świata, niż ten w jaki większość ludzi wierzy (chociaż na tym forum ludzie wiedzą, że sprawy na świecie przedstawiają się zgoła odmiennie od oficjalnej wersji).
Ja tam w nic i nikomu do końca nie wierzę, nawet sobie Wink. Sprawdzam dowody, świadectwa i to z różnych dziedzin.

Co do Icke i jaszczurów to nie mam do końca wyrobionego zdania, temat jest zbyt trudny i za małą mam jeszcze wiedzę. Nie mniej coś jest na rzeczy na pewno, nie jest przypadkiem obecność węży, wężowych istot we wszystkich starożytnych cywilizacjach, w przekazach, w religiach, w symbolice, w mitach i legendach itd...

stefani napisał:
Jego nieszczęsna teoria o Jaszczurach podważa
znaczenie 99% naprawdę wartościowych informacji,
które dostarcza.

Zgodziłbym się ze stefani, jeśli ta "nieszczęsna teoria" jest nie prawdą. Ale co jeśli jest prawdą (lub ma dużo prawdy w sobie? - chociaż zmiennokształtność ludzkich hybryd (Bush, królowa Elżbieta II itd...) póki co przekracza możliwości mojego pojmowania)? Miałby ją zatrzymać tylko dla siebie , z tego powodu, że jest tak wysoce nieprawdopodobna, że większość ludzi nigdy w to nie uwierzy? Większość ludzi nie jest w stanie przyjąć do wiadomości nawet tak oczywistego faktu, że WTC 11/09 było wewnętrzną robotą, mimo tylu przeróżnych dowodów. Ludzie wierzą, że Ameryka stoi na straży pokoju i "demokracji" na świecie.
Nie wiem czy jego teoria jest prawdą, ale jestem przekonany, że on w nią naprawdę wierzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Strony internetowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


David Icke PL
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile