W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
David Icke-Revelations Of A Mother Goddess *napisy PL*  
Podobne tematy
David Icke - Consciousness & DNA [PL]19
David Icke PL19
[RS] Alex Jones - Bankowe Przejęcie Ameryki (PL)28
Pokaz wszystkie podobne tematy (30)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
17 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 7633
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:31, 03 Lis '08   Temat postu: David Icke-Revelations Of A Mother Goddess *napisy PL* Odpowiedz z cytatem

David Icke - Rewelacje Matki Bogini (1999) *VHSRip*



Przedstawiam Wam kolejny niezwykle unikatowy wywiad, który przetłumaczyliśmy, musicie to dołączyć do kolekcji.
Arizona Wilder, dawniej Jennifer Greene, umysłowo programowana i torturowana od urodzenia, by stać się jedną
z trzech najważniejszych żeńskich przewodników Satanistycznych rytuałów na tej planecie.
Arizona mówi bardzo wiele o metodach programowania umysłu MK-Ultra.Jej programistą był
Josef Mengele, znany jako "Anioł Śmierci" w nazistowskich obozach koncentracyjnych a kiedy umarł w 1989,
program Arizony załamał się, mogła zacząć walczyć o swoją wolność.
W tym wywiadzie na wideo z Davidem Icke’m, opisuje ofiary z ludzi i rytuały na zamku Glamis Castle i Balmoral w Anglii,
w której Królowa, Królowa Matka zwana „Matką Ciemności” i inni członkowie rodziny królewskiej składali w ofierze dzieci
w Satanistycznych ceremoniach. W których uczestniczyli Henry Kissinger, George Bush, Bill Clinton, członkowie rodów
Rockefellerów i Rothschilda i przedstawiciele najsławniejszych imion w Stanach Zjednoczonych i Zjednoczonym Królestwie
jak sir Laurence Gardner i Zecharia Sitchin.
Twoja wizja świata nigdy nie będzie taka sama gdy usłyszysz opowieść Arizony Wilder.
To wideo jest idealnym dodatkiem do książki „Największy Sekret”'.
Rewelacyjnej książki przez Davida Icke’a


Wersja: 1CD (718*667*776), VHSRip,
Format: DivX5 55 kbps (jakość słaba, innej nie ma)
Video: 352x240 (4:3 full screen)
Audio: Stereo


Czas wywiadu:
• 2h 55min

Kod:

http://rapidshare.com/files/150971425/David_Icke-Revelations_Of_A_Mother_Goddess.part1.rar
http://rapidshare.com/files/150983368/David_Icke-Revelations_Of_A_Mother_Goddess.part2.rar
http://rapidshare.com/files/151245642/David_Icke-Revelations_Of_A_Mother_Goddess.part3.rar
http://rapidshare.com/files/151258808/David_Icke-Revelations_Of_A_Mother_Goddess.part4.rar
napisy:
http://rapidshare.com/files/160226128/David_Icke_-_Revelations_Of_A_Mother_Goddess-Napisy_PL.rar

napisy pasują do tego co jest w sieci torrent
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:40, 03 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki, tylko te napisy w 4, a nawet 5 wierszach... szkoda :/
Googlevideo odpada, ale na dużym tv można oglądać.

BTW co następne w kolejce? Wink
_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:41, 03 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waldek napisał:
Dzięki, tylko te napisy w 4, a nawet 5 wierszach... szkoda :/
Googlevideo odpada, ale na dużym tv można oglądać.

BTW co następne w kolejce? Wink


No co ty , nie wiem w czym oglądzasz te filmy, na pewno po dwa wiersze w 90%.
Używam Crystal Playera SubeditPlayera i Cinema Playera czcionka ustawiona na 16 w większości standardowo.
Naprawdę nie da się dzielić inaczej, bo przy takiej masie tekstu napisy by po prostu migały, to nie film fabularny z małomównymi aktorami. Co tylko monosylabami gadają.
Nie używam AllPlayera bo to straszny badziew.
Musi być OK. Really !!!

Następny jest film: David Icke - The Brandon Corey Story- gotowy, w trakcie synchronizacji.
No i to w trakcie tłumaczenia w końcu David Icke - Beyond The Cutting Edge - prawdziwy 6h maraton na 3DVD !!! ale damy radę.
No i oczywiście Dan Winter (autentyczny geniusz) - The Purpose of DNA. Mamy zgodę Dana na umieszczenie tego wideo za darmo, jest w korekcie u fachowców.

Zbliżamy się coraz bardziej do wydania książki Davida Icka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:49, 03 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bym prosił kogos o załączanie od razu tych filmów na youtube + napisy wmontowane... 100x łatwiej bedzie ludziom to oglądać Wink bo wielu nie bedzie chcialo sie sciagac aby obejrzec a jak juz jest na youtube to latwiej ludziom przekazac to i owo Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:03, 03 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyspa napisał:
ja bym prosił kogos o załączanie od razu tych filmów na youtube + napisy wmontowane... 100x łatwiej bedzie ludziom to oglądać Wink bo wielu nie bedzie chcialo sie sciagac aby obejrzec a jak juz jest na youtube to latwiej ludziom przekazac to i owo Wink


Youtube raczej odpada... jeden wykład podzielony na 60 części Wink
Chciałbym to wrzucić na googlevideo, ale od wczoraj nie mogę się połączyć, założyłem nawet drugie konto, niestety ten sam problem. Próbowałem w domu i w pracy, ktoś wie co się dzieje z googlevideo? Może jakiś inny serwis znacie gdzie można długie filmy wstawiać?
_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:02, 03 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to nic ze 60 części... przyda sie... mówie serio Smile

mysle ze to bedzie około 16 czesci... to nie duzo... a warto...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
albercik




Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 405
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:59, 03 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

David Icke - Beyond The Cutting Edge jest na torrencie:

http://www.h33t.com/details.php?id=709dfd55e2f55c2f0f2b4f2ddaf2b77ba03af3a1

Chyba ta sama wersja.. Niektorym latwiej sciagac z p2p innym z rapida.
_________________
...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brainwash




Dołączył: 01 Lut 2006
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:08, 04 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będzie szybciej.
http://torrents.thepiratebay.org/3242683.....PB.torrent
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brainwash




Dołączył: 01 Lut 2006
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:01, 04 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam mieszane odczucia. Aryjczycy z Marsa ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:49, 04 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

brainwash napisał:
Mam mieszane odczucia. Aryjczycy z Marsa ?


Była ogromna cywilizacja na marsie o której mówi Icke w Fredom To Road.
Są widoczne ślady na tej planecie że taka cywilizacja istniała.
http://www.marsanomalyresearch.com/

Ślady "wyjścia" białej cywilizacji prowadzą do miejsca lądowania w górach Kaukazu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:01, 22 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

David Icke: Revelations of a Mother Goddess (PL)

Lista odtwarzania:
http://www.youtube.com/view_play_list?p=F6AD5F76087B4F53
_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:17, 22 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przed chwilą oglądnełem film. Jeden z najlepszych jaki oglądałem. Ta kobieta mówi prawde. Tak na chłodno, gdy tak sobie myśle w wolnych chwilach o tych gadach, aryjczykach, itd. to trudno jest w to wszystko wierzyć, ale gdy się ogląda takie filmy to prawda "otwiera " umysł. Nawet najwięksi sceptycy po oglądnięciu w/w filmu zaczną "inaczej" myśleć i o to właśnie chodzi. Populacja ludzka z zasady jest bardzo ograniczona, nie ma na świecieludzi inteligentnych. Jeżeli mamy na świecie ok 6.7 mld ludności i zaóżmy, że 3/4 całej populacji nie ma żadnej wiedzy o Nowym Porządku Świata, illuminati, itd, ale skoczyli studia, mają dobrą prace to dlaczego przez większośc ludzi nazywani są jako osoby inteligentne, , skoro codziennie przez 24 h na dobe są poddawani kontroli umysłu poprzez siły kontrolujące dziś planete ? Jak ci ludzie mogą być inteligentni ( ta większośc z 6.7 mld ), skoro nie zdają sobie sprawy z faktu, że są marionetkami, owieczkami systemu , który nadejdzie ( NWO ) ? Tacy ludzie nie są na świecie potrzebni !!
My, poszukiwacze prawdy ( bez względu na to, czy mamy skończone studia, czy mamy wielu przyjaciół, czy mam dużo 0 na koncie, my jesteśmy najbardziej iteligenntymi ludźmi w otaczającej nas egzystencji, chodź wielu z was jest niestety ograniczona ), bo znamy prawde o świecie , nie boimy się jej mówić. I właśnie dlatego iluminaci chcą zniszczyć połowe ludzkośći, a może i więcej, bo wiedzą co się kroi. Wiedzą, że większośc z nas wyjdzie na ulice ( Ja nie, bo wiem czym to sie skończy ) i zacznie manifestować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mizaj




Dołączył: 18 Gru 2008
Posty: 189
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:59, 23 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem pod głębokim wrażeniem tego filmu. Moja wrażliwa dusza została poddana ciężkiej próbie. Te wszystkie szczegółowe opisy rytualnych mordów ...
Ale jest też wiele pozytywów. Choćby stwierdzenie Icke'a, że to nie cała rasa reptilionów nas zniewoliła, a wręcz są tacy którzy nam pomagają.

Teraz w tych dniach znowu będą działy się te wszystkie rzeczy, przecież mamy właśnie przesilenie jesienno-zimowe. Najkrótszy dzień w roku, "narodziny słońca", ... Czy jest to też dla nas szczególny moment? Może właśnie teraz mamy szansę zrozumieć i zobaczyć więcej? A może jest na odwrót, może ta energia jest dla nas negatywna?

Pytania do przemyślenia które przyszły mi do głowy w trakcie filmu i je zapamiętałem:
Czy zabijając ludzką formę zabijamy również reptiliona?
Czy można zrobić krzywdę reptilionowi w trakcie przemiany?
Czy Iluminati dlatego otaczają się tymi wszystkimi symbolami i "bawią się" w rytuały bo szczerze wyznają jakąś swoją "religię" i w ten sposób mają dostęp do energii, czy to tylko jakaś otoczka która ma przywiązać do nich ludzi współpracujących z nimi, a tak na prawdę wszystko sprowadza się do potrzeby wykorzystywania nas żeby mogli przetrwać?
W filmie padło wiele nazwisk, jak się mają do tego przywódcy religijnii? Zwłaszcza bardzo niewygodne jest pytanie o Jana Pawła II

I wiele innych pytań, będących tylko (aż?) przebłyskiem w moich myślach, których już w tej chwili nie pamiętam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:23, 23 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Czy on nie wygląda jak Reptilian ? Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:58, 23 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@XTC88 Nie ma sensu zaśmiecać tych tematów.
Temat jest trudny, dla większości śmieszny i absurdalny (zupełnie jak teorie nt. 9/11 kilka lat temu Wink ).
_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:49, 23 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mizaj napisał:
Jestem pod głębokim wrażeniem tego filmu. Moja wrażliwa dusza została poddana ciężkiej próbie. Te wszystkie szczegółowe opisy rytualnych mordów ...
Czy Iluminati dlatego otaczają się tymi wszystkimi symbolami i "bawią się" w rytuały bo szczerze wyznają jakąś swoją "religię" i w ten sposób mają dostęp do energii, czy to tylko jakaś otoczka która ma przywiązać do nich ludzi współpracujących z nimi, a tak na prawdę wszystko sprowadza się do potrzeby wykorzystywania nas żeby mogli przetrwać?


Bardzo się cieszę że się wam podobało tzn. podobać tam się nie ma za bardzo co, bo to ekstremalnie ciężki materiał.
Ale aby odpowiedzieć na to powyższe pytanie, dlaczego to Robią może wam odpowiedzieć jedynie Dan Winter którego wykład umieściłem na forum. Tu wkraczamy z językiem nauki.
Dan jest według mnie autentycznym geniuszem, i jako jedyny to dokładnie połączył i wyjaśnił. Jest naprawdę bardzo wykształconym i wszechstronnie utalentowanym człowiekiem, posiada ogromną wiedzę, z której potrafi zrobić użytek.
Musiał uciekać z USA po opublikowaniu artykułu o Kabale, wtedy go dopadły Sądy Amerykańskie z pozwów gmin żydowskich.
Dlatego wszystkim poszukującym Bardzo ten wykład polecam. Dzięki Danowi wiem że jesteśmy od NICH i od setek innych ras, naprawdę DOSKONALSZYMI ISTOTAMI. I to jest powód dla którego tu SĄ - Bo to Oni potrzebują NAS aby żyć. Kiedy się OBUDZIMY, to ich po prostu zdmuchniemy i ten domek z kart się rozleci.

http://prawda2.info/viewtopic.php?t=5054

W przygotowaniu jest kilka innych materiałów Dan nam przysłał 10 DVD swoich wykładów.[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:08, 24 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cholera jasna, mam problem...

O ile cała otoczka Icka jest mniej wiecej potwierdzeniem tego co myśle i myslimy o otaczającym nasz Wszechswiecie, to rewelacje tej kobiety srednio do mnie przemawiają. 4 wymiar...zmiennokształtni...Sposób w jaki Icke zadaje pytania a Ona na nie odpowiada....jestem sceptykiem i MAM NADZIEJE ZE SIE NIE MYLE, bo jesli mylę sie oznacza to ni mniej ni wiecej ze mamy poważne klopoty Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
albercik




Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 405
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:04, 24 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na mnie nie wywarl ten film duzego wrazenia. Wydaje mi sie dziwne, ze osoba, ktora byla swiadkiem tego wszystkiego byla jeszcze przy zyciu ... Ogolnie wierze w te sprawy, ale nie we wszystkie materialy, ktore maja to potwierdzac.
_________________
...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:24, 25 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak to juz napisalam w ktoryms wczesniejszym poscie- wszystko sklada sie jak kolejne czesci ukladanki... zapraszam tutaj- to ta ukladanka nabierze dla was jeszcze wiekszego sensu.. viewtopic.php?p=65226#65226
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kondrath




Dołączył: 13 Lip 2008
Posty: 93
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:40, 25 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według tej pani te zmiany miały przyjść z rokiem 2000....jest prawie 2009 i nic nie widać...rozumiem ,że datę przełożono na 2012..chociaż już słychać ,że znowu przełożyli.....

Fajne filmy, pewne rzeczy ciekawe... ale radziłbym podchodzić do tego typu spraw z dystansem...bo świrów nie brakuje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
qski




Dołączył: 15 Cze 2008
Posty: 138
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:59, 25 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie oglądałem jeszcze tego filmu, ale już w nim mi nie pasuje opis, który mówi, że członkowie elity odprawiali satanistyczne rytuały - przecież to są ateiści. ;o Może mi to ktoś sprostować?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:13, 26 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kondrath napisał:
Według tej pani te zmiany miały przyjść z rokiem 2000....jest prawie 2009 i nic nie widać...rozumiem ,że datę przełożono na 2012..chociaż już słychać ,że znowu przełożyli.....

Zmiany miały dotyczyć NWO i realizacji swoich planów przez tą rasę, i nie mają one nic wspólnego z 2012 która to data dotyczy zupełnie innych spraw, i jest data zapisaną w Kalendarzu Majów. Patrząc na to co się dzieje miała być już teraz 3 wojna, jednak Ich plany napotykają na bardzo silny opór, do tego zmieniające się wibracje Ziemi.
Pierwotne plany miały być wdrożone w 2000 roku, o czym Icke pisze w swoich książkach, kilku badaczy tez o tym wspominało. Na szczęście wymknęło Im się to spod kontroli, ... jest o tym trochę materiałów które o tym mówią. Np bunt służb specjalnych, wewnątrz podziemnych baz, itp.
Cytat:

Fajne filmy, pewne rzeczy ciekawe... ale radziłbym podchodzić do tego typu spraw z dystansem...bo świrów nie brakuje...

No cóż, to chyba oczywiste, ale jaki jest sens robienia takich filmów... i co takie filmy miały by osiągnąć, projekt Paperclip to przecież fakt. Czy ja w to wierzę... obserwuję. I mam naprawdę wielką nadzieję że to jakiś żart i że tak naprawdę jest wszystko OK.

Mam nadzieję że TO też jest jakiś żart...
Nancy Pelosi - polityk amerykańska,Spiker Izby Reprezentantów USA.
http://www.dailymotion.com/video/x35kga_reptilian-eye-nancy-pelosi-404

Hillary Diane Rodham Clinton - amerykańska działaczka polityczna, żona Billa Clintona
http://pl.youtube.com/watch?v=0qoaUQLeHhY&feature=related

kanał Al Jazerra - dziennikarka Linda Hirshman
http://pl.youtube.com/watch?v=98pxl6KkMEk

kanał France 5 - Armand Burguet - dziennikarz
http://pl.youtube.com/watch?v=o4Yd2H22-Fk&feature=related

Thierry Arnaud - korespondent
http://pl.youtube.com/watch?v=Yyr_E_LIT0M&feature=related

George Bush
http://dailymotion.alice.it/related/x35k.....ien_events

Bo jeżeli to wszystko są żarty, no to żyjemy na bardzo rozrywkowej planecie, która pełna jest ludzi którzy nie mają co robić i wymyślają takie rzeczy, w sumie mało oryginalne. Jeżeli tak jest no to mogę być idiotą który z nudów to tłumaczy i prawdę mówiąc wolałbym aby tak było, trochę głupot i śmiechu,...takie bzdety.
Z drugiej strony mój umysł nawet teraz po przetłumaczeniu takiej ilości materiałów, 15 lat moich poszukiwań, nie potrafi tego do końca porostu przyjąć. Ciągle myślę że jest to głupi żart. Przez 15 lat szukałem UFO, romantyczna wizja kosmosu, Stargate SG-1 itd. Historia to miał być Daniken i romantyczne rysunki naskalne z egzotycznymi wizjami pierwotnych ludzi.
Miałem swoją wizję świata, w której nagle oczywiście absolutnie nic do siebie nie pasowało, no i to było fajne, i tak miało zostać.
Nie tego szukałem... wolałem swoją starą wizję.
Jeżeli jest TO Prawdą - to mamy Naprawdę cholernie Wielki Problem,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:33, 26 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To co mowi David jest 100%-owa prawda.. pomine juz tu reptylian, bo to jedyny aspekt twierdzen Icke'a, do ktorego mam watpliwosci (choc jemu nie zaprzeczam..) ale nawet jesli masz jakas wiedze z innego dzialu nauki np. psychologii to to co mowi na temat manipulacji oraz DID jest zupelna prawda! jestem w polowie filmiku i mna wstrzasnelo kiedy np. powiedzial nt. Stanford Institute, ze jest departamentem organizacji zwiazanej z wojna psychologiczna oparta na manipulacji.. to wszystko by do siebie pasowalo, bo jesli znasz jakiekolwiek eksperymenty pochodzace stamtad to one sa jak biblia tej dziedziny psychologii- jak poddac sie autorytetowi, co z czlowieka zrobi rzadnego terroru i agresji potwora, na jakich podstawach zadajemy innym bol i cierpienie itd- Stanford prison experiment, Milgram's obedience to authority, Ash's experiment .. to tylko drobny przyklad, a jest wiele wiecej.. wszystko pasuje! A w tym instytucie bedacym czescia Uniwersytetu zawsze podkreslano wage nauki..przeciez to zupelnie nieetyczne! juz wiadomo skad maja fundusze na swoje badania..cholera dlaczego ja wczesniej na to nie wpadlam?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kondrath




Dołączył: 13 Lip 2008
Posty: 93
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:16, 26 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oglądając ten film, odnoszę wrażenie ,że ta kobieta potrzebuje faceta, potrzebuje ostrego rżnięcia, że się tak wyrażę..mówi o tych wszystkich rzeczach bez przekonania, niczym komputerowy lektor,...bez emocji....bez życia...jakby to wszystko czytała i nie znała się zupełnie na aktorstwie...wiem,że to nie o to chodzi ale mogłaby chociaż być pewna tego co mówi.....Myślę ,że pan Icke to również zauważył i pomógł kobiecie:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:30, 26 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Oglądając ten film, odnoszę wrażenie ,że ta kobieta potrzebuje faceta, potrzebuje ostrego rżnięcia, że się tak wyrażę..mówi o tych wszystkich rzeczach bez przekonania, niczym komputerowy lektor,...bez emocji....bez życia...jakby to wszystko czytała i nie znała się zupełnie na aktorstwie...wiem,że to nie o to chodzi ale mogłaby chociaż być pewna tego co mówi.....Myślę ,że pan Icke to również zauważył i pomógł kobiecie:)


Szowinistycznym samcom pochodzącym prosto z drzewa mówię stanowcze NIE!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


David Icke-Revelations Of A Mother Goddess *napisy PL*
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile