W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
David Icke-Revelations Of A Mother Goddess *napisy PL*  
Podobne tematy
David Icke - Consciousness & DNA [PL]19
David Icke PL19
[RS] Alex Jones - Bankowe Przejęcie Ameryki (PL)28
Pokaz wszystkie podobne tematy (30)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
17 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 7669
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:18, 26 Gru '08   Temat postu: David Icke - Mother Goddess Odpowiedz z cytatem

kondrath. Nie sądzę. Jeśli faktycznie przeżyła to wszystko to i tak nieźle się trzyma, natomiast niejeden "rambo" po takiej traumie sikał by po nocach.

Natomiast wracając do tematu to przykład natychmiastowej zmiany ciała w formę "duchową" znalazłem w ebooku "Misja".

opis:

www.thiaoouba.com/micpol.htm

freebook:

www.thiaoouba.com/misja.pdf

Obcy nie tylko takie rzeczy potrafią.

Cytat:
Widzę, Michel, że masz olbrzymie trudności, aby uwierzyć w to, co mówię. Nigdy nie zapominaj, że posiadamy Wiedzę - nie widziałeś jednej dziesiątej tego, co możemy zrobić.

Patrz uważnie a dam ci kilka przykładów, aby pomóc ci zrozumieć, co ci chcę powiedzieć.

Thao przestała mówić i wyglądała na skoncentrowaną. Gdy patrzyłem,jej twarz się zatarła i instynktownie przetarłem oczy.

Oczywiście, nic to nie pomogło, i w rzeczy samej Thao stawała się coraz bardziej przeźroczysta aż mogłem patrzeć prosto przez nią. W końcu - zniknęła zupełnie.

Thao - zawołałem, lekko zaniepokojony - gdzie jesteś?

Tutaj, Michel.

Podskoczyłem, ponieważ głos pojawił się jako szept tuż przy moim uchu.

Ale jesteś zupełnie niewidzialna.

Teraz, tak - ale ujrzysz mnie znowu. Patrz.

Na miłość boską, co się z Tobą dzieje?

Kilka stóp przede mną ujrzałem sylwetkę Thao, zupełnie złotą jednak promieniującą, jakby wewnątrz niej palił się ogień, jego płomienie były krótkie lecz intensywne.
Jeżeli chodzi o jej twarz, dawała się rozpoznać, ale jej oczy zdawały się wysyłać małe promienie za każdym razem, gdy mówiła.
Zaczęła wznosić się kilka stóp ponad ziemią nie poruszając ani jednym mięśniem swego "ciała"; następnie zaczęła okrążać pomieszczenie tak szybko, że miałem problem z utrzymaniem na niej wzroku.

W końcu zatrzymała się tuż nad jej siedzeniem i posadziła swoją
"duchową" formę.
Wyglądało to, jak gdyby była zbudowana ze świecącej mgły - wciąż można ją było rozpoznać jako Thao, a jednak była zupełnie przeźroczysta.
W następnej chwili przepadła.
Rozejrzałem się wokół, ale zupełnie zniknęła.

Już się nie rozglądaj, Michel, wróciłam. - Rzeczywiście, była tam,
znowu z krwi i kości, siedziała na swoim miejscu.

Jak to zrobiłaś?

Jak właśnie ci wyjaśniałam, posiadamy Wiedzę. Możemy wskrzeszać
zmarłych; leczyć głuchych i niewidomych; sprawiać że sparaliżowani mogą chodzić; możemy leczyć każdą chorobę, którą wymienisz.


Jesteśmy mistrzami, nie nad Naturą, ale w Naturze, i możemy zrobić rzecz najtrudniejszą ze wszystkich - możemy spontanicznie generować życie.


Cytat:
Odpowiadał mi na pytanie, które mentalnie zadałem:
Jak on może mówić o procentach i skąd posiada tak precyzyjną wiedzę o naszej planecie?

Odwracając się o mało nie wykrzyknąłem ze zdumienia. Stały za mną Biastra i Latoli. Samo w sobie nie było w tym nic zadziwiającego, ale przyjaciółki, o których wiedziałem, że mierzyły po 310 i 280 centymetrów wysokości, zmalały teraz do rozmiarów mojego wzrostu. Moje usta musiały być dalej rozdziawione, bo Thaora się uśmiechnął.

Czy możesz zrozumieć, że czasami, a w obecnych czasach bardzo często niektórzy z nas żyją wśród waszych ludzi na Ziemi ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RaaQ




Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:35, 26 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobry mówca z tego Icke'a, to co mówi o psychologii i manipulacji jest genialne i taaki jak wiele rzeczy które ¨slyszałem w jego filmach. Mowi wiele ciekawych i prawdziwych rzeczy, ale moim zdaniem miesza prawde z fikcją i to może być najgroźniejsze dla nas. Jako dekonspiratorów NWO. Sami wiecie czemu. Zauważyłem, że kilku z Was pisało,że wierzy tej kobiecie bo mowiła o tym w tak nauralny sposób. Czytajcie.... na świecie jest wielu ludzi, którzy potrafią zmyślać. To co mówiła ta kobieta, trzeba sprawdzić, a nie wierzyć. puki co dla mnie nie jest za mało dowodów...ba one nie istnieją!! ?

Swoją drogą....nie zająl się tym jakiś kontrwywiad?? Nikt się tym nie zainteresował? Przecież te informacje są zupełną rewelacją jak sam tytuł filmu wskazuje. Jeśli jest w tych opowiadaniach o reptylianach, przemianach choć szczypta prawdy to dziwne, że nie ma agentów ktorzy tego nie śledzą. To jest zupełny hardcore co jest w tym filmie, dlatego pozostaje sceptyczny na wszystkie zawarte tam wiadomości. Na początku bylem sceptyczny nawet wobec tego co uslyszalem w Terrorstormie i innych filmach ale ciekawośc popchała mnie do sprawdzania informacji. Okazały się prawdą, wiec niesmiało ale jednak powołuje się w rozmowach z ludmi na treści zawarte w w tych filmach.

Apeluję jednak by na razie nie mieszać reptylian z NWO jeśli niewiele o nich wiadomo Niech ktoś zrobi zajazd na te zamki jak to na Litwie bywało i tyle. Armia ich chyba nie broni Wink
Albo lepiej, niech jakaś blondyna sie skaleczy w obecności nibyreptylian. Zobaczymy co się stanie.



Nie zgadzam się,ale nie zwalczam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:13, 26 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kondrath napisał:
Oglądając ten film, odnoszę wrażenie ,że ta kobieta potrzebuje faceta, potrzebuje ostrego rżnięcia, że się tak wyrażę..mówi o tych wszystkich rzeczach bez przekonania, niczym komputerowy lektor,...bez emocji....bez życia...jakby to wszystko czytała i nie znała się zupełnie na aktorstwie...wiem,że to nie o to chodzi ale mogłaby chociaż być pewna tego co mówi.....Myślę ,że pan Icke to również zauważył i pomógł kobiecie:)


ale jestes pierdolniety! idz sam wyrżnij! Najlepiej lbem o sciane debilu! a wiesz czego tobie potrzeba? zebys sie wyedukowal idioto, bo jak mniemam to nawet podstawowki nie skonczyles nie mowiac juz o szkole sredniej prostaku! nie lubie obrazac innych forumowiczow i zwykle tego nie robie, ale w tym przypadku to sama poczulam sie obrazana, mimo ze feministka nie jestem.. Takie prostactwo i DEBILIZM nalezy surowo tepic! ta kobieta przeszla terror przez cale swoje zycie, manipulacje psychologiczna, cierpienie fizyczne i psychiczne, elektrowstrzasy- cos co w twoim przypadku przyniosloby moze poprawe...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baccalus




Dołączył: 13 Lut 2007
Posty: 414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:45, 28 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obejrzałem kolejno purpose of dna i rewelacje.
Postrzegam sprzeczności. Jeżeli błędnie, wyjaśnijcie.
PoDNA mówi, że anuaki i reptalianie to to samo. Icke, twierdzi, że to 2 inne gatunki. (Albo nie umiem czytać ze zrozumieniem) Jeżeli przyczyną różnic jest różnicza zainteresowania się tym tematem obu autorów, to domyślam się, że DNA zbiorczo ich określił jako "ich". (mało ważne)
DNA twierdzi, że "oni" piją naszą krew, by mieć melaninę, czy cokolwiek innego, ale to, co daje "joy". Icke, a właściwie Bogini Matka, że uprzednio męczą ofiary. To chyba nie powoduje wytwarzania się substancji "błogości". Jeżeli oba są prawdą, to wniosek, że są 2 "oni" i każdy potrzebuje innego draga.
Skoro hodowanie aryjczyków, które projektował hitla corp. jest analogiczne to hodowania rasy koni wierzchowych, to czy hodowanie rasy "narodu wybranego" nie jest czymś analogicznych również?
Widzę to tak:
Gady to gatunek, który ma błąd "grzech, bunt" względem doskonałości wszechświata (Boga) i zostały zesłane na Ziemię (zesłane, czyli zmuszone do pasożytowania na ludziach). Ze względu na ich amoralność i bydlęce traktowanie nas, określam ich, jako "kusicieli", czyli manipulatorów, tworzących całą agędę. Kościół to organizacja maskująca, zajmująca myśl ludzką, ostatnia wieczerza, to symbol rytuału satańskiego, czyli picie krwi i jedzenie ciała ludzkiego prawdopodobnie nie miała miejsca przed ukrzyżowaniem, a przynajmniej nie dokonał tego Jezus, o ile istniał. (o jejku!)
Jeśli coś postrzegacie inaczej, proszę o przedstawienie wersji waszej.
Wymyśliłem jeszcze wytłumaczenie na legendy o wampirach i wilkołakach. Prawdopodobnie są to bardzo zmieszani z ludźmi, czyli mało gadzi, a bardziej ssaci i włochaci repci. Ale w innych tematach poczytałem, że wampiry to w ogóle coś innego, więc tak tylko piszę, bez przekonania.
Icke zachęcał do zrobienia "czegoś". Ja "czymś" nazwałbym odmowę uczestniczenia w tym... seansie hipnotyzerskim i zajęcie się... doświadczania "błogości" naturalnymi metodami na poziomie wysokich wibracji emocjonalnych. Konkretnie to widzę obraz życia jak zwierzątko, czyli ... no po prostu naturalne, oczywiście jako człowiek (nie chodzi mi o naśladowanie goryli). Wyjście z miast - obozów pracy (czyli obozów koncentracyjnych, a ze względu na szkodliwość trybu życia i ogólnie atmosfery w miastach także eksterminacji). Zamieszkanie dosłownie w lesie i "odbudowanie systemów obronnych", jak to rEvolution cytował.
Gdy proponuję pójście do lasu, ludzie często mówią, że proponuję "cofnięcie się". Ja potwierdzam i dodaję, że mądrym jest cofnięcie się w sytuacji, gdy szukając wyjścia z labiryntu trafiliśmy na ślepą uliczkę.
Jeśli możecie odpowiedzcie na wszystko, co poruszyłem.
_________________
Admin ograniczył mi liczbę postów do 4, bo krytykowałem policjanta kopiącego człowieka podczas Marszu Niepodległości. Teraz 1/dobę(nie powiedział dlaczego).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
5k18a




Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 238
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:21, 28 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do tematu dorzucam inny wywiad z Arizoną Wilder, który jest dosyć spójny z tym co mówiła Davidowi Icke:

http://pl.youtube.com/view_play_list?p=50875118EA8A32C2

Oraz inny wywiad z kobietą, która była poddawana psychomanipulacji w projekcie MK Ultra już jako dziecko. Obie kobiety nie mają ze sobą niczego wspólnego a techniki psychomanipulacji opisują zadziwiająco podobnie. Z tym że Arizona mówi o gadach a ta druga nie:

http://pl.youtube.com/watch?v=ZhTVP9DsOag
_________________
Z Korwina wyrosłem jak z Teletubisiów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:51, 28 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziwi mnie to, że nikogo nie dziwi język gerwazjany. Wink Taka niby kobieca i niefeministka Laughing A taką "łaciną" rzuca. Shocked Gdybym to ja tak napisała, zaraz posypałyby się na mnie pioruny...jaką to jestem chamką i feministką. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:54, 28 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz... może to dlatego, że Gerwazjanę po prostu poniosło, natomiast u Ciebie plucie jadem i obelgami jest na porządku dziennym.

/Edit: A nie mówiłem? Smile
A marnować na Ciebie kolejnego posta w tamtym temacie jest mi trochę szkoda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:18, 28 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Veritatis napisałam jeszcze jeden komentarz na "Forum zeszło na psy". Więc i tam dołóż coś jeszcze. Bo widzę że lubisz monitorować moje wypowiedzi i wleczesz się ciągle za mną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:13, 28 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Veritatis ma racje, faktycznie mnie ponioslo.. nie powinnam tak 'rzucac miesem', troche mi glupio jak to teraz czytam.. Och Lara jak ja tesknilam za twoimi uszczypliwymi wypowiedziami Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
davidoski




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 889
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:09, 29 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwszy z brzegu nonsens, jaki rzuca się w tej historii:

1. Aryjczycy pochodzą z Marsa. Stamtąd uciekli przed "Gadoludźmi" na Księżyc, a z księżyca na Ziemię, gdzie żyją to tej pory.

Jeśli Aryjczycy pochodzą z Marsa to jakim cudem są w tak dużym stopniu podobni do ludzi? Jest praktycznie niemożliwe (skrajnie nieprawdopodobne) aby ewolucja potoczyła się na jednej planecie w identyczny sposób jak na drugiej.

Jak dla mnie gołym okiem widać, że ta historia jest wyssana z palca. Lub przynajmniej duża jej część. A jeśli część tej historii jest nieprawdziwa to nie ma powodów aby wierzyć w inne jej elementy, ponieważ nie wiadomo co jest prawdą a co zostało zmyślone.

To już von Daniken wymyślał sensowniejsze teorie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mizaj




Dołączył: 18 Gru 2008
Posty: 189
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:42, 30 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odniosę się w jednym wpisie do kilku wypowiedzi:

davidoski napisał:

Jeśli Aryjczycy pochodzą z Marsa to jakim cudem są w tak dużym stopniu podobni do ludzi? Jest praktycznie niemożliwe (skrajnie nieprawdopodobne) aby ewolucja potoczyła się na jednej planecie w identyczny sposób jak na drugiej.


Po pierwsze skąd to wiesz, że jest to nieprawdopodobne? Ktoś ci to powiedział, uczyłeś się o tym, miałeś sen, "naukowcy" tak orzekli?
Po drugie skąd wnioskujesz że są (a raczej byli) podobni? Widziałeś ludzi i Aryjczyków zanim ci drudzy przybyli na Ziemię?



RaaQ napisał:

Swoją drogą....nie zająl się tym jakiś kontrwywiad?? Nikt się tym nie zainteresował? Przecież te informacje są zupełną rewelacją jak sam tytuł filmu wskazuje. Jeśli jest w tych opowiadaniach o reptylianach, przemianach choć szczypta prawdy to dziwne, że nie ma agentów ktorzy tego nie śledzą.


Pomijając kwestię wiary w istnienie reptilian, uważam że pisząc coś takiego wyraźnie widać, że nie rozumiesz problemu NWO. Jaki kontrwywiad? Kto miał się zainteresować - dziennikarze, telewizja? Jacy agenci? Czy to nie są właśnie struktury tworzące NWO? Owszem oni wszyscy się tym zajmują, ale nie tak jak myślisz i jak byśmy chcieli, lecz dokładnie na odwrót.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
davidoski




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 889
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:06, 30 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mizaj napisał:

Po pierwsze skąd to wiesz, że jest to nieprawdopodobne? Ktoś ci to powiedział, uczyłeś się o tym, miałeś sen, "naukowcy" tak orzekli?
Po drugie skąd wnioskujesz że są (a raczej byli) podobni? Widziałeś ludzi i Aryjczyków zanim ci drudzy przybyli na Ziemię?
.


ad.1. Ponieważ ewolucja opiera się na przypadkowych mutacjach - jeśli chcesz powiedzieć, że przypadkowe mutacje na jednej planecie będą przebiegać przez miliony lat w prawie identyczny sposób na innej planecie doprowadzając do powstania niemal identycznego organizmu to znaczy, że nie rozumiesz ani prawdopodobieństwa ani ewolucji.

ad.2. A więc Aryjczycy wyglądali zupełnie inaczej zanim przybyli na Ziemię - o, nowy element w tej teorii, który ma rozwiązać problem z punktu 1. Dobrze, i co się z nimi dalej stało? Upodobnili się do ludzi tak, że jedynymi różnicami są blond włosy, niebieskie oczy i jakaś substancja, która się w nich wytwarza pod wpływem strachu i która służy jakimś Gadostworom do tego aby mogli nie wyglądać jak Gadostwory i dzięki temu są niedostrzegalni.

Nie widzisz, ze to głupie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mizaj




Dołączył: 18 Gru 2008
Posty: 189
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:44, 30 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście kwestionuję tzw. wiedzę naukową, która jest prawdziwa dopóki utrzymuje się w mainstream'ie. Miliony lat ewolucji to dla mnie bzdura, tym bardziej jeśli chodzi o człowieka, czy jakąkolwiek inną tzw. inteligentną rasę. No ale cóż, zawsze wygodniej powtarzać za głównym nurtem, bo taka jest akurat obowiązująca teoria.
Jeśli chodzi o wygląd różnych ras, to doprawdy nie wiem skąd te wnioski, ale masz prawo tak myśleć. Czy gdzieś ktoś mówił że Aryjczycy wyglądali kiedyś zupełnie inaczej niż obecnie? Ja tego nie widziałem, a ty?

Zadałem niewinne pytania kwestionujące twoją wypowiedź opartą na szkolnej wiedzy. Uzyskałem odpowiedzi jeszcze bardziej czerpiące z obowiązującej wiedzy naukowej. Nie da się odnaleźć prawdy jeśli bierzesz coś na wiarę. Pierwszą zasadą powinno być kwestionowanie wszystkiego bez wyjątku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
davidoski




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 889
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:26, 30 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozumiem, ale wybacz - jeśli kwestionujesz wszystko, całą wiedzę jaką do tej pory zgromadził człowiek to doprawdy dalsza dyskusja nie ma sensu. W ten sposób można wierzyć w istnienie krasnali i wszelkie inne możliwe do pomyślenia nonsensy.
_________________
The Truth Hurts
http://bankowaokupacja.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Papekk27




Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 309
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:40, 05 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm, hmmm sam nie wiem co o tym sądzić.Temat reptilian był mi wcześniej znany.
No dobra powiedzmy że mamy ludzi-gady, "bogów-reptilian" inaczej ale nie zapominajmy o rybo-ludziach tzn. o "bogach-rybach". Dziwne że tak dużo przybyszów z innych planet/wymiarów chce zdominować naszą planetę xD

Tak odnośnie tematu reptilian przypomniał mi się taki serial wyświetlany daaaawno temu w naszej telewizji gdzie właśnie motywem przewodnim była chęć zdominowania naszej planety przez kosmitów-jaszczury-reptilian którzy zdominowali rząd oraz walka ludzkiego ruchy oporu -V z lat 80.

Co do jaszczurów-węży-gadów należałoby wspomnieć o kulcie kota w starożytnym Egipcie
Wink


Luuuudzie przygarniajcie koty...Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:46, 05 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Papekk27 napisał:

Tak odnośnie tematu reptilian przypomniał mi się taki serial wyświetlany daaaawno temu w naszej telewizji gdzie właśnie motywem przewodnim była chęć zdominowania naszej planety przez kosmitów-jaszczury-reptilian którzy zdominowali rząd oraz walka ludzkiego ruchy oporu -V z lat 80.


Z tego co wiem to będzie wznowienie tego serialu i trwają nad nim prace.
http://thevisitors.info/intro.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mizaj




Dołączył: 18 Gru 2008
Posty: 189
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:54, 05 Sty '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obejrzałem parę filmów David'a Icke'a i stwierdzam, że chyba najlepiej zacząć od trzyczęściowego "Poza krawędzią" (The cutting edge) - sfilmowany wykład w Brixton Academy w maju 2008. Zwłaszcza powinny to obejrzeć osoby dla których nie do przyjęcia jest kwestia Reptilian. Ja zacząłem od razu od jaszczurek itp. i mi "szczena opadła" ale drążyłem temat dalej i nie jest to już takie szalone jakby się wydawało. Zwłaszcza wspomniany przeze mnie wykład pozwala zrozumieć bardzo dużo, a potem można go uzupełnić innymi filmami wymienionymi w dziale Multimedia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shielder




Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 129
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:03, 20 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kwestii reptilian polecam Dana Wintera. On pociąga to dużo dalej od Icke'a.

NEPHILIM DNA - ET History of Earth's DNA by Dan Winter

http://www.youtube.com/watch?v=6VZ0og5jE2o&hl=pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:21, 20 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sukcesywnie oceniłem wątki z Ickiem-agentem-ściemniaczem-dezinformatorem pałą z wykrzyknikiem. Co prawda, jeszcze nie wszystkie, ale nie omieszkam kontynuować.
Oceniłem je w sposób buracki - kompletnie nie czytając, kompletnie nie zapoznając się z żadnymi tekstami, nawet tymi odpowiadającymi faktom. I tak:

- kompletnie nie interesuje mnie, że Icke między ściemnianie wciska jakieś fakty, bo robi to dlatego, by odpowiednie agencje miały pretekst do ośmieszania tzw teorii spiskowych za pomocą samego tego terminu jak i podłości samego Icke'a. Takie mieszanie faktów polityczno-społecznych z fantasy dla przygłupów jest totalną AGENTURĄ - świadomą czy nie, zawsze krzywdzącą.

- przypadkowo wpadł mi dziś w ręce numer Newsweeka, który nabyłem ze względu na "Jesus Camp". W środku widzimy spory artykuł o teoriach spiskowych. Oczywiście w roli głównej David "dezinformator" Icke, a obok ilustracje jaszczura wokół którego jak aureola, zdjęcia polityków typu Breżniew, Carter ..
Innymi słowy, kolejny artykuł deklasująco-miażdżący. Cała robota tego naszego forum, całe to pisanie i szperanie za filmikami lub samodzielne analizy jakich dokonujecie, w mgnieniu oka zostają zdewaluowane publicznie za pomocą jaszczurzego pretekstu. Wyznawcy teorii Ickowych, powinni dostać dział odrębny w typie pierdolnia, bo szkodzą TYM BARDZIEJ, im więcej Icke powie lub napisze faktów, które pomiesza z gadami !!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:36, 20 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomkiewicz napisał:
Sukcesywnie oceniłem wątki z Ickiem-agentem-ściemniaczem-dezinformatorem pałą z wykrzyknikiem. Co prawda, jeszcze nie wszystkie, ale nie omieszkam kontynuować.
Oceniłem je w sposób buracki - kompletnie nie czytając, kompletnie nie zapoznając się z żadnymi tekstami, nawet tymi odpowiadającymi faktom.


Faktycznie Tomkiewicz zachowujesz się jak burak, oceniając treści z którymi w ogóle się nie zapoznałeś... Laughing

idziesz jak burza... żal
_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:50, 21 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Dezinformator David Icke MUSI odejść - przynajmniej z tego forum "

I jest to jedyna rzec jaką możesz zrobić w swoim życiu- "KLIKNĄĆ MYSZKĄ" ...i mi skoczyć.
Dosłownie...
Żaden burak nie będzie mi mówił jakie materiały mam wrzucać. Kapiszi
Jak ci się nie podoba to nie czytaj i nie oglądaj. Bo tylko błazen tak się zachowuje.

"Włatca Myszki" się znalazł.

Zresztą też się pobawiłem we "włatcę myszki", trochę radochy miałem... Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:04, 10 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

(server przeklej.pl) (+ napisy .txt)
http://www.przeklej.pl/plik/david-icke-r.....061a5qa8nq
http://www.przeklej.pl/plik/david-icke-r.....061b6kp8nq
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ckmmln




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 115
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:14, 13 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ludzie czego wy sie podniecacie tymn ICKIEM , przeciez te hego wykłady to TOTALNE bzdury Smile Reptylianie...heheheh.......
_________________
prawda2.info - kiedyś tu pisali prawde....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


David Icke-Revelations Of A Mother Goddess *napisy PL*
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile