W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Co sądzicie o poglądach Jana Korwina Mikke?   
Podobne tematy
apel głosujcie na janusza korwin mikke267
Co jest nie tak z Januszem Korwinem-Mikke347
JKM48bez ocen
Ciekawostka o JKM23
Nasz Brat Janusz12
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
37 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 58574
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5 ... 22, 23, 24   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
realista




Dołączył: 27 Sty 2010
Posty: 203
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:44, 18 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja JKM po prostu lubię jako człowieka-jako polityka nie do końca się zgadzam z jego poglądami-ale tak i tak jest lepszy od 90 % obecnych u władzy.A na pewno jest zajebiaszczo inteligentny - i to jest jego problem - on się za mądrze wypowiada i demokratyczna większość go nie rozumie - ot co :)Ja tak i tak na niego zawsze głosuje Smile problem jest taki, że on i jego ugrupowanie nie ma szans na przejście więc głosuję zachowawczo na to wychodzi.
_________________
Brak ideologii jest najlepszą ideologią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paranoik




Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 109
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:07, 18 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim skromnym zdaniem JKN jest kontrolowaną opozycją. To człowiek mówiący właściwe rzeczy ale w sposób taki, by zrazić do nich jak najwięcej osób .
Ośmieszający siebie wypowiedziami na które nie odważyłby się nikt rozsądny.
Taki człowiek jest władzy jak najbardziej potrzebny , cała rzesza niezadowolonych ma swego lidera , to wentyl bezpieczeństwa zapobiegający powstaniu prawdziwej opozycji .
Kiedyś brałem za dobra monetę jego przekonania, ale przełom w postrzeganiu jego osoby nastąpił po obejrzeniu debaty prezydenckiej na UW , gdzie krytykował swych przeciwników w wystąpieniu a gdy przemawiali konkurenci szeptał czułe słówka hrabiemu do ucha jak najlepszy przyjaciel. Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:11, 19 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sądzę, że to pajac, a jego najwięksi zwolennicy (głównie uczniowie szkół gimnazjalnych, czasem ponadgimnazjalnych) padliby jako pierwsi ofiarą jego "genialnych" pomysłów, gdyby dorwał się do władzy.
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:47, 19 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iaro, jako gimnazjalista zdecydowanie się z Tobą zgadzam. Sądząc po stylu i bezmyślnej ocenie mojego ukochanego lidera, jesteś starym 40 letnim prykiem, który już nie kontroluje swojej pisaniny. Weź się chłopie w garść, open your mind, bo życie po 40 stce też może być piękne. I życzę Ci takiej charyzmy, jak u JKM.
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
peyot




Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 226
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:14, 19 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eee... Znaczy, Adam Polo, nie chciałbym tu naskakiwać na Twojego ulubionego polityka ale chyba nie rozumiesz słowa charyzma. Charyzma to cecha pozwalająca porwać za sobą tłumy. Co jak co ale tej cechy to JKM-owi akurat brakuje, chyba sam to przyznasz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:31, 19 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam podobną opinię jak Paranoik. Z JKM, coś jest nie tak.
Niby inteligentny facet, który dostrzega absurdy i chore przepisy systemu - a tym samym robi z siebie idiotę i zraża do siebie ludzi.
Masę kobiet zrezygnowało z popierania go, jak publicznie ogłosił, że miejsce kobiety jest przy garach. Teraz próbuje to powoli łagodzić.
Nie chodzi o to czy ma rację, czy też nie. Tylko o to, że jeżeli chce władzy i zmiany systemu, to powinien pewne aspekty przemilczeć, może nawet iść na pewne ustępstwa, zataić pewne poglądy, żeby wydobyć je na światło dzienne dopiero jak zdobędzie władzę!
On tymczasem działa tak, jakby nie chciał tej władzy zdobyć. Oficjalnie demonstruje swoje poglądy i skupia wokół siebie garstkę rewolucjonistów, która nigdy do władzy nie dojdzie.
Jego działania rzeczywiście wyglądają tak, jakby chciał wyizolować ze społeczeństwa tą opozycję normalnie myślącą i widzącą bezsens systemu, ale tym samym uniemożliwić im objęcie władzy.
_________________
Zobacz też tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:00, 25 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biedny Janusz. Zorganizowali pikietę antypodatkową. Aż 4 partie i aż 30 osób.
http://www.youtube.com/watch?v=qrsGYuGAOqk
_________________
Zobacz też tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:41, 25 Mar '11   Temat postu: Charyzma Odpowiedz z cytatem

peyot napisał:
Eee... Znaczy, Adam Polo, nie chciałbym tu naskakiwać na Twojego ulubionego polityka ale chyba nie rozumiesz słowa charyzma. Charyzma to cecha pozwalająca porwać za sobą tłumy. Co jak co ale tej cechy to JKM-owi akurat brakuje, chyba sam to przyznasz.


peyot - naskakuj śmiało, nie bolą mnie jego odciski Smile. JKM jest wyjątkowy na tle naszej pożal się "sceny" politycznej. Odważnie prezentuje swoje poglądy, a przynajmniej bezpośrednio. Często trafia w sedno z uwagami, a czasami w kosmos. Jednak przy odrobinie dobrej woli da się odfiltrować rzeczy ważne od bzdetów.
Jak masz kompas na bzdety, to nie dojrzysz pereł.

Charyzmę uprościłeś do zasłyszanego skrótu.
...charyzmę utożsamia się z wszelkiego rodzaju osobistymi cechami jednostki, które czynią ją wyjątkową na tle reszty społeczności...
Jeśli JKM nie spełnia tego warunku, to zdejmuję przed Tobą jego kapelusz.

I mała uwaga do wypowiedzi AQuatro, którego cytuję:
"Masę kobiet zrezygnowało z popierania go, jak publicznie ogłosił, że miejsce kobiety jest przy garach".

Nie będąc adwokatem JKM chciałbym jednak nadmienić, że może to cenne, że przynajmniej wiesz, co facet myśli. Nie mizdrzy się do elektoratu i po kurewsku nie zmienia zdania zależnie od słupków "poparcia społecznego".
W myśl Twojej opinii JKM robi z siebie idiotę? A prrremier ścigający spekulantów w imię "liberalnej polityki" PEŁO, to zapewne klasyk mądrości?
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:50, 25 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Konanowicz tez odważnie prezentował swoje poglądy...
JKM to idiota, i mogę z nim spokojnie polemizować, gdyż jego poglądy są tak dziecinne, że szkoda nawet o tym mówić, stąd największe poparcie ma u fanów filmów amerykańskich którzy jeszcze nie potrafią odróżnić bajek od realiów.
JKM i dUPR to po prostu folklor polityczny, ot taki kabaretowy przerywnik.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:41, 25 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral, co Cię powstrzymuje? To forum jest chyba od polemiki też?
Fakt, że czyjeś poglądy są w mniejszości ich chyba nie dyskredytuje. Aczkolwiek wielu wyznaje teorię, że "ilość idzie w jakość" (patrz demokracja).
Jeśli zaliczasz JKM do idiotów, to z wielkim zainteresowaniem można śledzić Twoich intelektualnych mędrców Smile
A może siedzisz już na dachu i nie ma gdzie dalej przystawić drabiny?
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:57, 25 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To może skonfrontujemy tezy Korwina Mike i Konanowicza?
Są prawie identyczne!
Co ty na to?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
theonly




Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 173
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:26, 25 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KONONOWICZA , jeśli on jest twoim autorytetem to jestem pełen podziwu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wunderwaffel




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 425

PostWysłany: 11:33, 25 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czym się różni JKM od Kononowicza? Niczym. Może poziomem inteligencji, bo ten pierwszy nabija młodych w butelkę i żyje z wszelako rozumianych partyj. Pójdź na spotkanie JKMa i spytaj się czy spłacił swoje długi z UPR Żółtka? Żółtek to kryptopedał, który za względy JKMa zapomniał o jego długach i "kreatywnej księgowości". Witczak mu to wytknął i "pan i władca" się obraził.

Miał swoją partię WiP w której na jaw wyszło, że p. Orzechowska (pijaczka) zdefraudowała grubą kwotę z konta partii. JKM to puścił w nie pamieć, bo jego "prawą ręką" był człowiek, który w drodze na konwent partii zbałamucił 16 - latkę.

Teraz powstała WiP - UPR, czyli nowa marka, te same mordy. Temu facetowi ewidentnie nie zależny na wygraniu wyborów, bo za każdym razem widzi jakiś problem. A to focha strzeli na TV, a to coś mu nie odpowie w kampanii wyborczej, a to powie, że to nie jego wina, że nie wygrał a koordynatorów. Dajcie sobie siana z tym człowieczkiem.

Poglądy JKMa nawet trudno bronić, bo na dobrą sprawę są tak zgeneralizowane, że nijak się mają do rzeczywistości. Program wyborczy mieści się na chusteczce i twierdzi ów pan, że jest "wymagający". Takich populistycznych haseł w życiu nie czytałem. Ciekaw jestem czemu do swojej partii nie zaprosi znanego ekonomistę, Gwiazdowskiego? Człowiek z renomą, wypowiadający się rzetelnie i na temat. Kto tu z ręką na sercu może powiedzieć, że JKM swój program konsultował z jakimkolwiek ekonomem? I proszę nie pierdolić, że studiował, to i tamto, i że jest "człowiekiem renesansu" niczym Kopernik, bo jak "coś jest to wszystkiego, to znaczy że do niczego".

Sam się godzi na to, by być wyśmiewanym, bo jest mu to na rękę. Nikt mu nie patrzy na ręce i w każdej partii ma swoich ludzi. Nikt nie jest w stanie się wybić ze środowiska WiP - UPR, bo ono samo jest wewnętrznie podzielone. Nie ma spójnego programu.

A skąd to wszystko wiem? Bo byłem w tej partii jedną z "szych" w swoim okręgu. Mam dość tego człowieka i mam nadzieję, że więcej go na oczy nie ujrzę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Loko




Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 291
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:20, 25 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

proponuję goral_owi spotkanie się na partyjce szachów z JKM. Oj blado to widzę.

Może to Ty wunderwaffel z panem Witczak i spółką zakosiłeś te pieniążki ludzi dobrowolnie wpłacających na tą partię.

Przecież JKM od dawna prosi ludzi by sami brali się do ogranizowania, a my dalej tylko piszemy to samo co mówi Mikke: że to podatki są duże, że 500.000 urzędników trzeba przynajmniej o połowę zlikwidować, bo przecież jest komputeryzacja, że przychody z UE są niczym w porównaniu do ograniczeń, że cenzurują nam internet i dalej nic z tym nie robimy tzn. jest nam dobrze. Dlatego głosujmy dobrze - wybierzmy PO,PIS,SLD,PSL, a może coś nowego PJN czy tego sławetnego ekonomistę co wytyka wszystkie błędy rządu i proponuje zwiększenie kontroli skarbowych by uszczelnić system. A może czas na Palikota może wprowadzi nam tym razem strażnika miejskiego nawet do jedno osobowej firmy.

Przypuszczam że Mikke to agent, ale to jedyna możliwość by coś w głowach ludzi zaiskrzyło, najwyżej powiemy: "znowu to samo, dostał się do koryta i dalej kradnie".
_________________
Limit postów na żądanie - 1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:10, 25 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

theonly napisał:
KONONOWICZA , jeśli on jest twoim autorytetem to jestem pełen podziwu.


O autorytecie to Ty wspominasz, więc proszę mi nie wciskać czegoś czego nie napisałem - ok?
Kononowicz wg. mnie to dokładnie ten sam poziom dyskusji co Korwin Mikke i większość dUPRowcow.
Rozumiesz teraz? Jak człowieku o poglądach przedszkolaka może być moim autorytetem?
Prędzej ty zrewiduj swoje autorytety...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:16, 25 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Loko napisał:
proponuję goral_owi spotkanie się na partyjce szachów z JKM. Oj blado to widzę.


No jasne, p[o pierwsze Korwin Mikke by sobie raczej nie pogadał, bo jego tezy i poglądy są na poziomie Kononowicza czy jak mu tam i łatwe do zdruzgotania.
To taki jak by wejść w dyskusję z 13-15 latkiem o realnym życiu:)))
Rozumiesz?
Cytat:


dalej tylko piszemy to samo co mówi Mikke: że to podatki są duże, że 500.000 urzędników trzeba przynajmniej o połowę zlikwidować, bo przecież jest komputeryzacja, że przychody z UE są niczym w porównaniu do ograniczeń, że cenzurują nam internet i dalej nic z tym nie robimy tzn. jest nam dobrze. Dlatego głosujmy dobrze - wybierzmy PO,PIS,SLD,PSL, a może coś nowego PJN czy tego sławetnego ekonomistę co wytyka wszystkie błędy rządu i proponuje zwiększenie kontroli skarbowych by uszczelnić system. A może czas na Palikota może wprowadzi nam tym razem strażnika miejskiego nawet do jedno osobowej firmy.


Ja tez się domagam zniesienia podatków, wprowadzenia prawa by każdy był zdrowy, piękny i silny a na świecie nie było przemocy - czy już jestem lepszy od Korwina i dUPRu?
Czy coś jeszcze dodać?
I czy zagłosujecie na mnie jak powiem, że jeszcze każdy ma być bogaty?
To jest właśnie program dUPRu i Korwina Mikke.
Też to czytałem w jakiejś czytance do szkoły podstawowej:)))
Teraz wiesz dlaczego dUPR i Korwin to pośmiewisko.

Cytat:

Przypuszczam że Mikke to agent, ale to jedyna możliwość by coś w głowach ludzi zaiskrzyło, najwyżej powiemy: "znowu to samo, dostał się do koryta i dalej kradnie".


I dlatego ludzie z dUPRu idą do PO i PiS na listy wyborcze?Smile))))
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
erde




Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 730
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:21, 25 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AQuatro napisał:
Biedny Janusz. Zorganizowali pikietę antypodatkową. Aż 4 partie i aż 30 osób.
http://www.youtube.com/watch?v=qrsGYuGAOqk


Bo pierdolić potrafi każdy, a nie ma komu wyjść na ulicę.
----------------
wszyscy
Mnie zastanawia tylko dlaczego osoba Korwina wzbudza tak wiele emocji pozytywnych jak i negatywnych. Robi folwark i na tym zarabia? To po chuj żywić ten wątek i wrzucać od czasu do czasu jak to źle wpływa na środowisko? Leżał sobie spokojnie wątek na dnie, to ktoś musiał się w nim wysrać.

wunderwaffel
Dlaczego nie zaprosi Gwiazdowskiego? Bo Gwiazdowski powiedział, że nie chce się babrać w polityce, ale zamieszczane są jego artykuły w NCzasie i zapraszany jest na spotkania organizowane przez partię. Ponadto Gwiazdowski angażuje się w inne przedsięwzięcia, które być może więcej pożytku dają niż namawianie ludzi do własnej opcji politycznej.
Bo jak ktoś napisał gdzieś. Lepiej mieć osoby , które wiedzą co popierają niż mieć poparcie osób, które zmieniają zdanie jak obecny elektorat głosujący ciągle na te same partie.
Jedno jest pewne, gdyby nie "wygłupy" i "oszołomstwo" Korwina to dzisiaj nawet nie wiedziałbym kim jest Gwiazdowski i głosował tak jak młodzi, wykształceni z wielkich miast spod jasnego Słońca Peru.

---------------------
Korwin powiedział, że nie startuje dla siebie, żyjemy w demokracji nikt go nie chce? Trudno niech wybory wygra sobie ponownie PO, którzy nie są liberałami gospodarczymi, PiS, który gówno ma wspólnego z prawicą albo SLD, z którym nie utożsamiają się nawet socjaliści.

Zajmuję się swoją dupą i mam wyjebane na idiotów (społeczeństwo). Dla mnie może władzę w Polsce sprawować nawet PPS, po której przynajmniej można się spodziewać konkretnych rzeczy i niczym nas nie może zaskoczyć, a nie jak to robią sprzedajne kurwy z Wiejskiej, gdzie postulują jedno, a robią drugie.
Są ludzie, którzy przeżyli wojnę na chujowej diecie. Ja przeżyję powiększającą się biurokrację, rozpasaną korupcję i kretynizm społeczny... a to wszystko serwowane za Wasze i moje pieniądze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
peyot




Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 226
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:23, 25 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adam Polo napisał:
Charyzmę uprościłeś do zasłyszanego skrótu.
...charyzmę utożsamia się z wszelkiego rodzaju osobistymi cechami jednostki, które czynią ją wyjątkową na tle reszty społeczności...


Zgodnie z tą definicją charyzmy, niebywale charyzmatyczny jest Maciuś z Klanu.
Dla lepszego zrozumienia, oto definicja charyzmy:
Cytat:
Charyzma (greckie chárisma), termin zaczerpnięty z teologii, gdzie określał jednostki obdarowane łaską boską, “darem bożym”; zespół cech osobistych jednostki, obejmujący m.in. łatwość tworzenia porywających idei i haseł, umiejętność kierowania tłumem. Charyzma umożliwia wywieranie szczególnego wpływu na ludzi, jest zdolnością lidera, który potrafi sugestywnie oddziaływać na otoczenie społeczne. M. Weber (1864-1921) wprowadził pojęcie charyzmy do nauki jako jeden z trzech rodzajów, obok legalnej i tradycyjnej, prawomocnej władzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nicolas




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 56
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:29, 25 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Głównym minusem JKM-a jest jego zbyt wysoka inteligencja połączona z często mało precyzyjnym poruszaniem tematów. Do tego dochodzi żywa gestykulacja i... seplenienie. Smile Dlatego też nie pokazują go w ogóle w tv (tzn m.in. dlatego Very Happy).

Wydaję mi się, że Korwin ma ten problem, że ludzie z Korwina zwyczajnie "wyrastają". Dajmy na to całą rzeszę ludzi 15-25 letnich. Głosują na niego, a później odchodzą "bo to tracenie głosów" - na przykład. Znam mnóstwo takich. Ludzi konsekwentnych którzy popierają JKM-a jest jedynie garstka. Świadczyć o tym wszystkich mogą wyniki wyborów (a nie sondaże internetowe) na przestrzeni lat.
Smutne, ale prawdziwe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nicram




Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 106
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:38, 25 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nicolas napisał:
Głównym minusem JKM-a jest jego zbyt wysoka inteligencja połączona z często mało precyzyjnym poruszaniem tematów. Do tego dochodzi żywa gestykulacja i... seplenienie. Smile Dlatego też nie pokazują go w ogóle w tv (tzn m.in. dlatego Very Happy).

Wydaję mi się, że Korwin ma ten problem, że ludzie z Korwina zwyczajnie "wyrastają". Dajmy na to całą rzeszę ludzi 15-25 letnich. Głosują na niego, a później odchodzą "bo to tracenie głosów" - na przykład. Znam mnóstwo takich. Ludzi konsekwentnych którzy popierają JKM-a jest jedynie garstka. Świadczyć o tym wszystkich mogą wyniki wyborów (a nie sondaże internetowe) na przestrzeni lat.
Smutne, ale prawdziwe.


A ja sie wcale Korwinowi nie dziwie -widzi co się dzieje dookoła i tak jak mnie szlag go trafia jak jakis kretyn jeden z drugim wciskaja mu ciemnote w wywiadzie tv-zwyczajnie puszczają mu nerwy(chociaz nie powiem mogl by jakies ziolka uspokajajace sobie wypic przed wywiadami) .Ja czytam felietony korwina w angorze od długiego czasu i powiem wam że wg mnie Korwin z władzą absolutną plus cała armia ochrony zrobił by porządek w tym kraju , chyba że by go wcześniej otruli albo zastrzelili ( istnieją wkońcu "fachofcy" od usuwania niewygodnych ludzi).
No ale tak jak piszesz ludzi takich jak ja jest tylko garstka albo jak to ładnie ujeła tv tvn przy wyborach procent poparcia dla korwina to błąd statystyczny...
Prawda jest taka że Korwin miał zablokowany dostęp do mediów a jeżeli się go pokazywało to tylko i wyłącznie po to, żeby go ośmieszyć, tylko ciemny człowiek mógł tego nie zauważyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:02, 25 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie z natury są konformistami i wydaje im się, że zwykle racjonalistami. Stąd postawa "zagłosuję na niego, jeśli inni też zagłosują, bo inaczej zmarnuję głos".

Logika mówi, że przyjmując taką doktrynę, żadna nowa partia nie miałaby szans na zaistnienie. Wszyscy kupowaliby również takie same proszki.

Jednak istnieje pewna grupa, nazwijmy nonkonformistów, którzy próbują inaczej. W dupie mają opinie innych, żyją własnym niepowielanym życiem i wybierają kierując się przekonaniami, a nie opinią większości.

I należy docenić fakt, że spora reprezentacja tej grupy wypaca się na tym forum. Chociaż niektórzy mogliby Cię swoimi opiniami np o Kowinie =idiocie wkurwić...gdybyś tylko sobie na to pozwolił Smile
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
CiN




Dołączył: 05 Lut 2011
Posty: 90
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:18, 26 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ale po to jest ta zasrana demokracja, żeby i Korwin mógł wygłaszać swoje rację. Dla Korwina chyba priorytetem nie jest wygrać wybory, tylko reprezentować swoje poglądy za wszelką cenę i poniekąd chwała mu za to. Nawet jeśli to pajac to pewien kontrast jest potrzebny. O poglądach nie będę mówił, bo nie jestem zbyt zaznajomiony z tematem w ogóle polskiej polityki, to jest jak z ruchomymi piaskami im bardziej się rzucasz tym szybicej cię wciągnie Razz
_________________
Brak człowieczeństwa jest dzisiaj człowieczeństwem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shepherd




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 439
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:16, 26 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U Korwina podoba mi sie to, ze porusza trudne tematy w sensie takie o ktorych media powinny milczec jak tylko moga, nie ma bata, demokracja jest zla, moze mniejszym zlem jest bezposrednia, jednym z wiekszych boli jest to, ze wystepuje brak odpowiedzialnosci u urzedasow i politykow, wrazie nie wywiazania sie z obietnic, utrata stanowiska jakos posla/senatora oraz odpowiedzialnosc majatkowa za szkody, zobaczycie jak malo wtedy kto bedzie chcial byc tam przy korycie Smile watpie aby glosowaniem do sejmu cos zmienic, jak to juz klasyczny przyklad podam to, ze poslowie nie zaglosuja za tym aby ograniczyc ich liczbe, pensje oraz wladze Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Franek Dolas




Dołączył: 26 Mar 2011
Posty: 155
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:06, 26 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ci którzy uważają JKM za niegodnego uwagi: głosujcie sobie nadal na (jak to powiedział JKM) bandę czworga. Na pewno będzie nam lepiej...
Natomiast ci, którzy nie lubią w JKM jego konserwatywnej strony to moim zdaniem dziwacy. Przecież tu chodzi o pielęgnowanie uczuć patriotycznych i tradycji, powrót do NATURALNEJ budowy rodziny, bardzo wygodna pozycja kobiety w życiu społecznym.
Kobiety nie powinny się oburzać o to co mówi JKM w kwestii kobiet. Załączam film, który pewnie wiele z Was drogie panie widziało:
http://www.youtube.com/watch?v=ogO3af9F_cg

Jawne dowody na to, że JKM jest godny uwagi:

1. Niewygodny dla mainstreamu.
2. Nie istnieje w mediach, szczególnie przed wyborami.
3. Gardzi UE.
4. Nie boi się dużych zmian.
5. Rozumie pojęcie: krzywa Laffera.

To co mi się w JKM nie spodobało:

1. Dziwny pomysł- karanie przez chłostę.
2. Kara śmierci- moim skromnym zdaniem lepszą alternatywą jest obóz pracy dla więźniów.
3. Zachowania typowo niepolityczne- np. dyskutowanie w czym murzyni są gorsi od białych na kilka dni przed jakimiś wyborami (na prezydenta Warszawy?) (!!!).
_________________
Si Deus nobiscum, quis contra nos?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:49, 27 Mar '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kononowicza tez media nie pokazują bo pewnie też ma niewygodne dla mediów tematy.
Skoro Kononowicz jest równy poglądami Korwina Mikke to powinni założyć koalicjęSmile))
Nawet by podrasowali ten w wyjściowym sweterku a ten z mucha jak kelner.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5 ... 22, 23, 24   » 
Strona 4 z 24

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Co sądzicie o poglądach Jana Korwina Mikke?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile