W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Co sądzicie o poglądach Jana Korwina Mikke?   
Podobne tematy
apel głosujcie na janusza korwin mikke267
Co jest nie tak z Januszem Korwinem-Mikke347
JKM48bez ocen
Ciekawostka o JKM23
Nasz Brat Janusz12
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
37 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 58512
Strona:  «   1, 2, 3, ... 22, 23, 24   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:31, 06 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kto tu wpuścił to dziecko neostrady?

nie możecie normalnie z sobą dyskutować tylko od razu "kłamca, łajdak, stek kłamstw!"? nie na tym polega wymiana argumentów

JKM do pięt nie dorasta Ronowi Paulowi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:22, 06 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:
kto tu wpuścił to dziecko neostrady?


JKM do pięt nie dorasta Ronowi Paulowi


Ale JKM po prezydenturę wystartował, a RP wymiękł po 2 miesiącach
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:01, 06 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o, kolejny dino. mniej wulgarny ale rownie rozhisteryzowany.

jkm to twoj ojciec czy jak? wyluzuj chlopie. myslisz ze on by tak nadstawial klate w twojej obronie? zanim zaczales sie tak podniecac jakims palantem co po łbach takich jak ty wchodzi sobie do sejmu (tak tak wiem ze teraz jest poza) i pierdoli tam niezobowiazujace glupoty za nasze pieniadze, powinienes sobie odpowiedziec na zasadnicze pytanie: jak duze jest prawdopodobienstwo ze dziolcha ktora idzie pracowac do burdelu nie pociagnie ani jednego druta?

mowilem to juz na tym forum i powtorze po raz kolejny: niech sobie jkm i inne cwaniaki wchodza do sejmu, ani mnie to grzeje ani ziebi, bo to i tak nie ma zadnego znaczenia. kierunek zostal obrany dawno temu, w odleglym miejscu, przez ludzi o ktorych sie nigdy nic nie dowiemy, a reszta to tylko zalosny spektakl.

qweq3 dobra rada - nie badz naiwny, nie licz na nikogo. polegaj tylko na sobie to dluzej pozyjesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wunderwaffel




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 425

PostWysłany: 20:18, 06 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korwin Mikke pisze do Angory o żałosny ludzie. Wg niego osoby uposledzone powinny być izolowane od społeczeństwa, gospodarka w części sterowana, zerwanie stosunków handlowych ze wszystkimi i ciągnąc na własnym ubogim korycie 20 lat i zobaczyć że 3 świat da się stworzyć w ciągu 5, itd. a wy go uważacie za zbawiciela Laughing Gratuluje szaremu tłumowi znajacemu się na polityce jak ja na hydraulice statków...

Cytat:
Teraz tak z czystej ciekawości przeczytałem statut UPRu...
Wojsko musi być zdolne do obrony państwa i jego porządku konstytucyjnego. Winno być całkowicie apolityczne. Opowiadamy się za wzmocnieniem armii i zwiększeniem jej samodzielności w kształtowaniu własnych sił.


Normalnie "Orędownik pokoju" Laughing Jakby nas miał kto atakować Laughing

Cytat:
Efektywność władz wiąże się z podstawami finansowymi. Budżety władz winny opierać się całkowicie na podatkach, zaciąganie pożyczek powinno być ograniczone do sytuacji wyjątkowych.


Czyli co? Urząd nie może być wspierany przez jakies konsorcja by np: wybudowac 500 m chodnika bo to niemoralne? Rolling Eyes W takim razie podatki będa tak z 50 % wyższe....

Cytat:
Członkowie władz ustawodawczych powinni mieć zapewnioną nietykalność.


Przypomina mi się parahasło wyborcze AWS :"Więcej spierdolić sie nie da!" Bo jak UPR coś spierdoli to maja ich nie tykac bo było dla dobra ludu Laughing

Cytat:
Sędziowie muszą być całkowicie niezależni materialnie i prawnie


Obecnie sędziowie NIE MOGĄ byc członkiem jakiejkowliek partii oraz startować w wyborach chyba że zrezkną się jurysdykcji.

Tak swoją drogą: To gorszego programu nie widziałem. Nie jest jasne napisane za jakim debil jest podatkiem, jak widzi rozwój gospodarki, stosunki międzynarodowe etc. Nie ma dosłownie nic! Sam moge napisac podobny prgram do tego http://www.upr.org.pl/main/artykul.php?strid=1&katid=79&aid=390 a powiem że "jak mnie wybierzecie to będzie zajebiście"...

Inna sprawa to wolę już socjalistów bo POMIMO iż pierdolą o gospodarce centralnej lub mocno kontrolowanej to się do tego przyznają a ten TCHÓRZ JKM bo w jakimkolwiek wyiadzie nie mówi wprost co ma zamiar zrobić tylko wymija pytanie mówiąc "Bo poprzednia władza".

Widac że wasz "potencjał" umysłowy jest tak ograniczony że wierzycie w słowa debila który jest z dea upośledzony...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Imran Zachajew




Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:39, 06 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korwin jest spoko Very Happy
Oczywiście tylko jako publicysta, bo jako polityk jest po pierwsze urwanym z choinki fantastą w dzisiejszych realiach, a po drugie sam zaprzecza swoim fantazjom wchodząc w sojusze z Giertychami i popierając PO (tak, tak, pamiętamy, choć wybory już minęły).
Natomiast co dobrego robi jako publicysta? Uświadamia ludziom że istnieje coś innego niż socjalizm w którym żyją. Jak by nie patrzeć jest to wciąż nr 1 jeśli chodzi o popularność w tej opcji politycznej. Takich ludzi jak Gwiazdowski, Fijor czy inni mało kto zna, Korwina zna każdy.
Oczywiście można się czepiać, że swoją operetkową osobowością szkodzi sprawie, ale umówmy się - sprawa jest nie do wygrania w ciągui najbliższych kilkudziesięciu a może nawet kilkuset lat (socjalistyczne molochy będą trwać bo są rządzone mądrzej niż ZSRR - pieniądze ciągnie się od prywatnych przedsiębiorców), a poza tym operetkowa postawa Korwina odsiewa debili którzy wybierają polityka na podstawie wyglądu a nie tego co mówi. A Korwinowi zdarza się mówić do rzeczy, podczas gdy inni politycy produkują szum na poziomie komputerowego generatora tekstów. To że Korwin mógł być agentem czy że jest elementem systemu (Al Kohol - zgoda - karty już dawno rozdane, nie trzeba tu teorii spiskowych, wystarczy akces do Unii) lata mi kołopały Laughing Dla mnie Korwin odgrywa ważna rolę w życiu publicznym, dzięki jego tekstom zacząłem się, mając kilkanaście lat, orientować w co się gra we współczesnej polityce a potem sięgnąłem po trochę poważniejsze czytanki - Misesa, Rothbarda oraz wywrotowców jeszcze radykalniejszych.
I fajnie - niech sobie Korwin fika, może komuś jeszcze pomoże, szczególnie nastolatkom, bo to taka sympatyczna, pop kulturowa postać Very Happy
_________________
"Prawda jest kwestią formy" - Oskar Wilde
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dr02d2u




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 426
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:49, 07 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z UPRem mniej bądź bardziej od 1989 roku było mi po drodze, a więc i siłą rzeczy osoba Janusza Korwin-Mikkego jest mi znana. Czytając zamieszczone tu wypowiedzi przeciwników JKM nie mają z Jego poglądami nic bądź prawie nic wspólnego. Ich źródło prędzej da się wywieść ze ścisłego kierownictwa Gazety Wyborczej niż osób je tu głoszących. W tym przekazywaniu tego co wierchuszka GW ustaliła najlepiej się przysłużył wunderwaffel, który zaprezentował pożałowania godne przeinaczanie faktów niczym radio Erewań.

Poglądy JKM na gospodarkę (wolny rynek - kapitalizm), oraz państwo (jak najmniejsza administracja, jak najmniejsza ingerencja w życie obywateli) to jest to co każdy wolnościowiec popiera, a przed czym każdy zwolennik "silnego (aparatu) państwa", czy "państwa opiekuńczego" będzie się bronił. Te poglądy JKM to są też poglądy JKM jako polityka. Druga kwestia, to poglądy JKM, które są Jego poglądami jako publicysty. I te bywają różne, czasem i dla mnie nie do zaakceptowania, ale to są ogólnie jakieś drobiazgi, nie warte nawet większej uwagi, a już tym bardziej roztrząsania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
qweq3




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 83
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:43, 07 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Al Kohol napisał:
o, kolejny dino. mniej wulgarny ale rownie rozhisteryzowany.

jkm to twoj ojciec czy jak? wyluzuj chlopie. myslisz ze on by tak nadstawial klate w twojej obronie?

Nie wiem, nie obchodzi mnie to. Jesli ja staje w czyjejs obronie to jest to WYLACZNIE MOJA sprawa i nic ci do tego.

Al Kohol napisał:
zanim zaczales sie tak podniecac jakims palantem co po łbach takich jak ty wchodzi sobie do sejmu (tak tak wiem ze teraz jest poza) i pierdoli tam niezobowiazujace glupoty za nasze pieniadze,

Co za stek nieuzasadnionych bzdur.
Po 1wsze JKM nie pcha sie do sejmu po pieniadze. Tak wynika z Twojej wypowiedzi, bo do sejmu ludzie sie pchaja po wladze i po kase.
A jesli ktos ma w zamiarze dojsc do wladzy by zrobic to co kazdy normalny czlowiek by zrobil, czyli dac ludziom wolnosc i zreformowac ten pier***ty system by nie mozna bylo robic manipulacji politycznych i finansowych na taka skale na jaka dzieje sie to teraz?
Jak np Ron Paul ?? Moze Rona Paula tez okrzykniesz palantem i stwierdzisz, ze chce sie dorwac do koryta?? JKM gada do rzeczy, nie pier**** jakiejs papki jak 100% innych politykow. UPR jako jedyna partia organizuje liberalny ruch przeciwko posylaniu dzieci do szkol w wieku 6 lat. Mozna o tym przeczytac w neswach na stronie UPR. O tym pomysle JKM wielokrotnie pisal na swoim blogu.

Al Kohol napisał:
powinienes sobie odpowiedziec na zasadnicze pytanie: jak duze jest prawdopodobienstwo ze dziolcha ktora idzie pracowac do burdelu nie pociagnie ani jednego druta?

Widac jak prosty i prymitywny jest Twoje myslenie. Czytajac Twoje posty moja inteligencja czuje sie urazona, naprawde.
O to wlasnie IM CHODZI! O takie myslenie jakie Ty masz, gadasz o spiskach a sam jestes dalej podatny na manipulacje, nie uczysz sie na wlasnych bledach, jak jakas glupia czarna owieczka.
Ludzie MAJA myslec, ze RZAD jest BE, ze wchodza tam tylko kretyni, przyzwyczajaja nas roznymi kabaretami, programami w TV, serialami itp itd, ze wszyscy co sa w rzadzie sa idiotami. I ulegli, niczego nie swiadomi, nie analizujacy tej sytuacje ludzie tacy jak TY, beda przekonani, ze do rzadu nie ma prawa wchodzic normalna osoba. DOKLADNIE, w rzadzie NIE MOZE byc normalnych osob. Takie przekonanie robia, od wielu lat na calym swiecie. Nietrudno to zauwazyc. A jesli juz ktos kto ma racje sie pojawia to staraja sie go zniszczyc, osmieszyc tak samo jak Rona Paula podczas wyborow w USA.
Ty nawet nie masz pewnie pojecia jakimi sposobami zniszczyli szanse wyborcze dla Rona Paula. Nie wiesz bo wszystkie swoje durne spostrzezenia bierzesz pewnie z tego forum, na ktorym srednia wieku to pewnie 15 lat, a wiekszosc osob tu przebywajacych nie ma nawet sredniego wyksztalcenia.
O czym Ty chcesz ze mna rozmawiac? Jakie masz wyksztalcenie?? Co potrafisz w zyciu zrobic??
Dla mnie wiekszym autorytetem w tym momencie moze byc nawet i Joanna Senyszyn niz Ty. Bo jej przynajmniej udalo sie jakims cudem dostac tytul magistra.
No ale Wy obaj potraficie klamac i przeinaczac fakty wprost, nie znajac nawet tematu.
Gadasz tak jak Senyszyn o dzieciach, gada duzo a swoich dzieci NIE MA.

Al Kohol napisał:
mowilem to juz na tym forum i powtorze po raz kolejny: niech sobie jkm i inne cwaniaki wchodza do sejmu, ani mnie to grzeje ani ziebi, bo to i tak nie ma zadnego znaczenia.

Pewnie, ze ma znaczenie. Sam zajmij sie polityka i przestan pisac takie bzdury.
JKM cwaniakiem nie jest. Jesli tak twierdzisz to podaj jakies przyklady dlaczego jest cwaniakiem, bo takim gadaniem to mozesz sobie przekonywac pana Wladka ze wsi obok.
Przyklady, konktety a nie mydlenie oczu! Piszesz o czyms i nie dokanczasz tematu, nie wiem ale chyba po prostu nie masz zadnych argumentow i zanizaj poziom wypowiedzi do jakiegos burkniecia.

Al Kohol napisał:
kierunek zostal obrany dawno temu, w odleglym miejscu, przez ludzi o ktorych sie nigdy nic nie dowiemy, a reszta to tylko zalosny spektakl.

Widac jak marna jest Twoja wiedza na te tematy. Tak sie sklada, ze kierunek rzadzenia polska zaczal przybierac na ksztalcie po 1945 roku dzieki masonerii, ktora zeslali Illuminaci na nasz kraj. Popelnili pare bledow i dlatego tak daleko nam jeszcze do NWO jakie panuje w USA lub Wielkiej Brytanii.

Janusz Korwin Mikke to JEDYNA osoba w swiecie polityki, ktora pisze i mowi o tym spisku(raz nawet w TV!!!), o Nowym Porzadku Swiata itp
To wlasnie dzieki jego tekstom dowiedzialem sie, jak ludzie ktorzy poogladali filmy takie jak Zeitgeist, Endgame sa DALEJ MANIPULOWANI, w tym takze i TY.


Al Kohol napisał:
qweq3 dobra rada - nie badz naiwny, nie licz na nikogo. polegaj tylko na sobie to dluzej pozyjesz.


To rade juz znam. Teraz ja Ci dam jedna rade.
Nie badz dalej naiwny, nie sugeruj sie wypowiedziami innych, analizuj wszystko sam, bierz pod uwage ludzi madrych, ktorych mozna uznac za autorytet prawdy (nie pomysl czasem teraz, ze mam na mysli akurat JKM).
Nie czytaj i nie ogladaj bzdurnych materialow w mediach na temat JKM, bo to jest wiadome, ze on nigdy nie zostanie tam postawiony w dobrym swietle, tak samo jak Ron Paul podczas wyborow w USA (w polsce w mediach jedna gazeta okrzyknela go "amerykanskim Kononowiczem", gazecie gratuluje "inteligentnych" redaktorow).
Wiem, ze powietrze nie nadaje sie do oddychania, jedzenie do jedzenia, a telewizja do ogladania. Wiem to i mam o tym duzo wieksze pojecie niz mozesz sobie wyobrazic.

Tak na zakonczenie,
wiesz dlaczego JKM jest przeciwny feminizacji?
Na pierwszy rzut oka prosty chlop uzna go za szowiniste (patrzcie panstwo jaka gre slowna stosuja ONI w walce z ludzmi ktorzy krytykuja ICH pomysly, dokladnie tak samo jak "homofobia"), wariata.
No jakto, pomysli. Przeciez kobiety powinny miec takie same prawa jak mezczyzni.

1) Ruch feministek zasponsorowala w USA fundacja Rockefellerow. To wlasnie od tego ruchu w USA wszystko sie zaczelo na dobra sprawe.
Illuminaci doskonale wiedzieli co ten ruch wywola.
Mowil rowniez o tym za swego zycia Aaron Russo (pewnie znacie go z filmu ZeitGeist)
http://video.google.pl/videoplay?docid=5.....aron+russo
Ten wywiad jest znakomity, ujawnia barzo ciekawe szczegoly planu elity nad wprowadzeniem NWO. Zreszta popatrzcie na srednia ocen 5/5 przy ponad 1500 ocenach!

Umysl kobiety i sposob rozumowania plci zenskiej mocno rozni sie od naszego.
Kobiety mocno uzalezniaja swoje postepowanie od sfery emocjonalnej.
Mniejsza z tym.
Dzieki ruchowi feministek
a) Kobiety moga isc teraz do pracy, malo tego, kobiety ZAWSZE moglby isc legalnie do pracy, wiec teraz pracodawca MUSI zatrudnic kobiete w firmie, gdy ta zglasza swa kandydature i ma odpowiednie kwalifikacje. Kobieta w firmie zazwyczaj obniza jakosc pracy w firmie w ktorej jest zatrudniona. A to plotkuje a to randkuje, zwraca na siebie uwage meskiej czesci i tym samym odciaga ich od wykonywanej pracy.
Kobiety maja dobra pamiec, ale nie umiejetnosc logicznego myslenia. Sa pamietliwe ale rzadko widza zaleznosc przyczynowo-skutkowa pewnych rzeczy i wydarzen.
Ile jest kobiet, ktore cos osiagnely na polu matematycznym, INFORMATYCZNYM, szachowym itp itd ?? ZNIKOMA ILOSC, mimo, ze moga rowniez startowac w olimpiadach, turniejach itp itd. Przykladow znam mnostwo z wlasnego zycia. Jesli zajdzie taka potrzeba to jestem gotow je tu nawet przytoczyc i opisac ze szczegolami.
Pewnie ktos z Was powie, no tak ale przeciez mniej kobiet startuje w olimpiadach matematycznych itp.
Ok zrobcie takie cos. Zrobcie turniej matematyczny lub szachowy. Obsadzcie go tak, ze 80% niech bedzie kobietami i niech wszyscy zadodnicy maja do czynienia z przedmiotem turniejowym np przez 3 miesiace. Moge sie z kazdym z Was zalozyc o 1000zl, ze w top5 tego turnieju, wiekszosc stanowic beda mezczyzni (oczywiscie to takze zalezy od rodzaju drabinki, wiec wezmy tryp double Elimination)
Niewazne, wracajac do tematu.
b) Pracodawca jest ZMUSZONY zatrudnic kobiete w pracy, od setek lat kobiet na wielu stanowiskach sie nie sadzalo bo KAZDY wiedzial, ze kobiety sie do tego absolutnie nie nadaja.
c) Rzad USA moze teraz oblozyc kobiety PODATKAMI! Tak o to glownie chodzilo. Odtad kobiety zostaly wplatane w ten caly niewolniczy system, wiecej niewolnikow= wiecej kasy odprowadzonej przez nich poprzez podatki.
d) Kobiety poszly do pracy, wiec mozna ich dzieci WYSLAC wczesniej do szkoly.
Polski rzad JUZ proponuje by wysylac dzieci do szkoly w wieku 6 LAT a do przedszkola w wieku 5 LAT, a wiec wczesniej mozna im prac mozgi socjalizmem, propaganda europejska (zwlaszcza w podrecznikach do angielskiego). Szkola wychowuje dzieci, NIE RODZIC. Dzieci nie sa juz wlasnoscia rodzicow. Sa wlasnoscia PANSTWA i to ono decyduje KIEDY ma byc wyslane do szkoly, CZY W OGOLE ma byc wyslane do szkoly, KIEDY ma poddac sie OBOWIAZKOWYM szczepieniom itp itd.
Nie bylo by to mozliwe, gdyby kobieta tym dzieckiem sie zajmowala bo teraz nie ma na to czasu, poniewaz JEST ZAJETA PRACA!
e) No i najwazniejsze, to, co teraz kazdy z nas widzi na wlasne oczy.
Wyslanie kobiet do pracy i oblozenie ich takimi samymi prawami przyczynia sie do ROZBICIA RODZINY. Zwroccie uwage jak wiele jest teraz rozwodow i wolnych zwiazkow.
Zobaczcie na USA, tam to juz ogolnie masakra jest. Kobiety przestaja rodzic dzieci! Nie maja na to czasu, a jak wiemy NWO chce zniwelowac liczbe ludnosci do 500mln.
Juz teraz mamy przyrost naturalny ujemny, strasza nas AIDS ktory wcale nie zawsze jest wywolywany wirusem HIV czego pewnie nie wiecie. I malo osob o tym wie.
Zobaczcie % kobiet na tym forum. Jak malo kobiet jest zainteresowany takimi sprawami.
ONI dobrze wiedza, ze im wiecej kobiet tym wiekszy CHAOS zapanuje.

JKM tez o tym wszystkim pisal.
Jednak ja doszedlem do tego zanim przeczytalem jego posty.
A Wy??

(wunderwaffel na twoj post odpowiem jutro)

edit przepraszam za lekka chaotycznosc ale musialem psu zarcie gotowac i pilnowac, zeby sie nie spalilo ;p
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:29, 07 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no jestem pod wrazeniem qweq3 Very Happy nikt do mnie nigdy tyle nie napisal co ty. czuje sie zaszczycony Very Happy

musze tez przyznac ze ta ilosc troche mnie podlamala i w pierwszym momencie chcialem to skwitowac paroma zdaniami. po chwili jednak wzialem sie w garsc Laughing lecz zanim sie ustosunkuje do twoich slow to musze zamiescic taka oto uwage: masz bardzo emocjonalny sposob wyrazania swoich przekonan, a to oznacza ze nic co napisze nie bedzie mialo dla ciebie zadnej wartosci bo osmielajac sie obrazic twojego idola automatycznie stanalem po stronie ciemnych ignorantow, czyli mowiac wprost - bydla. mam nadzieje ze sie myle bo naprawde nie chce mi sie grac w jakiegos pseudointelektualnego ping ponga.

no to jedziemy

Cytat:
Po 1wsze JKM nie pcha sie do sejmu po pieniadze. Tak wynika z Twojej wypowiedzi, bo do sejmu ludzie sie pchaja po wladze i po kase.
A jesli ktos ma w zamiarze dojsc do wladzy by zrobic to co kazdy normalny czlowiek by zrobil, czyli dac ludziom wolnosc i zreformowac ten pier***ty system by nie mozna bylo robic manipulacji politycznych i finansowych na taka skale na jaka dzieje sie to teraz?
Jak np Ron Paul ?? Moze Rona Paula tez okrzykniesz palantem i stwierdzisz, ze chce sie dorwac do koryta?? JKM gada do rzeczy, nie pier**** jakiejs papki jak 100% innych politykow. UPR jako jedyna partia organizuje liberalny ruch przeciwko posylaniu dzieci do szkol w wieku 6 lat. Mozna o tym przeczytac w neswach na stronie UPR. O tym pomysle JKM wielokrotnie pisal na swoim blogu.


skad mozesz wiedziec po co sie pcha jkm do sejmu? bo tak powiedzial?
widzisz, ja na podstawie obserwacji swiata polityki doszedlem do wniosku ze kazdy kto sie tym para jest cynicznym klamca. ty z kolei uwazasz ze on jest akurat tym wyjatkiem ktory potwierdza ta regule. teraz sie zastanow - ktory z nas ma wieksze prawdopodobienstwo na pomylke? to samo sie tyczy rona paula Wink

to co ktos tam pisze na swoim blogu zwisa mi i powiewa. ja i ty tez mozemy sobie taki blog zalozyc i wypisywac tam co to bysmy chcieli zrobic aby wszystkim bylo lepiej. to samo sie tyczy jakich niusow na propagandowych stronach (chyba sie zgodzisz ze strona upr jest propagandowa?)

Cytat:
Widac jak prosty i prymitywny jest Twoje myslenie. Czytajac Twoje posty moja inteligencja czuje sie urazona, naprawde.
O to wlasnie IM CHODZI! O takie myslenie jakie Ty masz, gadasz o spiskach a sam jestes dalej podatny na manipulacje, nie uczysz sie na wlasnych bledach, jak jakas glupia czarna owieczka.
Ludzie MAJA myslec, ze RZAD jest BE, ze wchodza tam tylko kretyni, przyzwyczajaja nas roznymi kabaretami, programami w TV, serialami itp itd, ze wszyscy co sa w rzadzie sa idiotami. I ulegli, niczego nie swiadomi, nie analizujacy tej sytuacje ludzie tacy jak TY, beda przekonani, ze do rzadu nie ma prawa wchodzic normalna osoba. DOKLADNIE, w rzadzie NIE MOZE byc normalnych osob. Takie przekonanie robia, od wielu lat na calym swiecie. Nietrudno to zauwazyc. A jesli juz ktos kto ma racje sie pojawia to staraja sie go zniszczyc, osmieszyc tak samo jak Rona Paula podczas wyborow w USA.
Ty nawet nie masz pewnie pojecia jakimi sposobami zniszczyli szanse wyborcze dla Rona Paula. Nie wiesz bo wszystkie swoje durne spostrzezenia bierzesz pewnie z tego forum, na ktorym srednia wieku to pewnie 15 lat, a wiekszosc osob tu przebywajacych nie ma nawet sredniego wyksztalcenia.
O czym Ty chcesz ze mna rozmawiac? Jakie masz wyksztalcenie?? Co potrafisz w zyciu zrobic??
Dla mnie wiekszym autorytetem w tym momencie moze byc nawet i Joanna Senyszyn niz Ty. Bo jej przynajmniej udalo sie jakims cudem dostac tytul magistra.
No ale Wy obaj potraficie klamac i przeinaczac fakty wprost, nie znajac nawet tematu.
Gadasz tak jak Senyszyn o dzieciach, gada duzo a swoich dzieci NIE MA.


moje myslenie jest proste - to prawda, gdyz swiat rzadzi sie prostymi regulami. dalsze twoje wywody sa nielogiczne. jezeli ONI chca aby ludzie uwazali ze w rzadach siedza sami idioci to kto by chodzil na wybory? zaden zdrowo myslacy czlowiek by wtedy nie zaglosowal. gdyby wszyscy mysleli tak jak ja to wszystko umarloby juz dawno temu smiercia naturalna - bo kto by tych skurwieli wybieral? Very Happy
powtorze tez po raz kolejny - mam w glebokim powazaniu rona paula i reszte tego dziadostwa. ja wierze w siebie a nie w jakiegos starego pierdziela co obiecuje gruszki na wierzbie. twoje wycieczki osobiste pomine milczeniem - trzymaj sie tematu na przyszlosc.

Cytat:
Sam zajmij sie polityka i przestan pisac takie bzdury.
JKM cwaniakiem nie jest. Jesli tak twierdzisz to podaj jakies przyklady dlaczego jest cwaniakiem, bo takim gadaniem to mozesz sobie przekonywac pana Wladka ze wsi obok.
Przyklady, konktety a nie mydlenie oczu! Piszesz o czyms i nie dokanczasz tematu, nie wiem ale chyba po prostu nie masz zadnych argumentow i zanizaj poziom wypowiedzi do jakiegos burkniecia.


brzydze sie intelektualna prostytucja - nie po drodze mi z polityka moj drogi. jkm jest zajebistym cwaniakiem, bo ty jezeli jeszcze nie zapierdalasz 8 godzin dziennie w jakiejs glupawej firmie to dopiero bedziesz, a on sobie pisze blogi, felietoniki, pokaze sie w tv i zyje dzieki temu ze sa frajerzy ktorzy przyklaskuja tym jego wypocinom i spijaja kazde jego slowo z wypiekami na twarzy. to sie nazywa dopiero sposob na zycie - utrzymywac sie z prezentowania swoich pogladow Laughing

Cytat:
Tak sie sklada, ze kierunek rzadzenia polska zaczal przybierac na ksztalcie po 1945 roku dzieki masonerii, ktora zeslali Illuminaci na nasz kraj. Popelnili pare bledow i dlatego tak daleko nam jeszcze do NWO jakie panuje w USA lub Wielkiej Brytanii.


polska? polska to takie same panstwo jak kazde inne: jest sobie bydlo i pasterze. pasterze maja w dupie czy ich panstwo nazywa sie polska, niemcy, czy francja - liczy sie tylko czy bydlo cicho siedzi i dobrze na nich zapierdala. jezeli spojrzysz na historie pod tym katem to wiele rzeczy stanie sie bardziej zrozumiale. patriotyzm to haslo wymyslone po to aby bydlo bylo latwiejsze w wykorzystywaniu. z reszta panstwa sa tylko po to aby bydlem bylo latwiej sterowac - na zasadzie "dziel i rzadz". nie wiedziales tego?

Cytat:
Janusz Korwin Mikke to JEDYNA osoba w swiecie polityki, ktora pisze i mowi o tym spisku(raz nawet w TV!!!), o Nowym Porzadku Swiata itp
To wlasnie dzieki jego tekstom dowiedzialem sie, jak ludzie ktorzy poogladali filmy takie jak Zeitgeist, Endgame sa DALEJ MANIPULOWANI, w tym takze i TY.


normalnie mesjasz. heil janusz!!
umow sie z nim na randke, na pewno zgodzi sie abys byl jego niewolnikiem. bedzie cie trzymal w kufrze jak pokrake z pulp fiction i czytal ci swoje felietony zanim ukaza sie w necie. bedziesz w siodmym niebie.

Cytat:
Nie badz dalej naiwny, nie sugeruj sie wypowiedziami innych, analizuj wszystko sam, bierz pod uwage ludzi madrych, ktorych mozna uznac za autorytet prawdy (nie pomysl czasem teraz, ze mam na mysli akurat JKM).
Nie czytaj i nie ogladaj bzdurnych materialow w mediach na temat JKM, bo to jest wiadome, ze on nigdy nie zostanie tam postawiony w dobrym swietle, tak samo jak Ron Paul podczas wyborow w USA (w polsce w mediach jedna gazeta okrzyknela go "amerykanskim Kononowiczem", gazecie gratuluje "inteligentnych" redaktorow).
Wiem, ze powietrze nie nadaje sie do oddychania, jedzenie do jedzenia, a telewizja do ogladania. Wiem to i mam o tym duzo wieksze pojecie niz mozesz sobie wyobrazic.


nie szukam autorytetu, bo juz go znalazlem. jestem nim ja sam. zycze ci abys kiedys tez sie nim stal dla siebie Wink

pozdrowienia dla ciebie i twego psa Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
qweq3




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 83
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:43, 08 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po 1 JKM z tego co wiem nie pcha sie do sejmu.
Jego poglady sa bardzo ciekawe i gleboko idace.
http://korwin-mikke.blog.onet.pl/2,ID345195482,index.html

taki maly przyklad polemiki owieczki z JKM...

On JEST LIBERALNY.
Ron Paul, heh, nie nazwal bym go starym pierdzielem.
Wprowadzil on procedure odwolania FEDu. To chyba robi wrazenie co?


, bo ty jezeli jeszcze nie zapierdalasz 8 godzin dziennie w jakiejs glupawej firmie to dopiero bedziesz
Mialem takie szczescie w zyciu, ze jestem wolny od takiej roboty i od tego systemu monetarnego. W normalnym kraju nie pracuje sie 8h dziennie, a to, ze ktos zarabia pokazujac ludziom droge jak "wyjsc" z tego durnego dolka nie nazywal bym prostytucja.
Powinienes to dawno zauwazyc, JKM chce 6 godzinnego dnia pracy tylko dla mezczyzn. No i zmiejszenia podatkow tak by nie trzeba bylo walczyc o przezycie w tym chorym systemie.
Ty pewnych rzeczy nie zauwazasz, albo nie chesz zauwazyc.
Tez doskonale wiem, ze to wszystko jest chore, ale lepiej cos robic by ta chorobe przerwac niz nie robic NIC. Ty tez wyrazajac swoje poglady na tym forum mozesz byc posadzony o prostytucje. Tylko, ze robisz to duzo rzadziej i nie uswiadamiasz ludzi co robia zle.


Za wypowiedz
"nie szukam autorytetu, bo juz go znalazlem. jestem nim ja sam."

klaniam Ci sie do stop, tez sam dla siebie jestem autorytetem i tez do tego dawno doszedlem, ale powiedz to jakiejs feministce, ktora sama swoim bezmyslnym postepowaniem niszczy zycie swoje oraz nasze.
Kto ma jej o tym powiedziec?? Nie sadzisz, ze maly intelektualny ruch oporu zawsze sie przyda? Ja sadze, ze trzeba dzialac, mozna sprobowac zrobic rewolucje w tym kraju, od razu po przejeciu wladzy zlecic doinformowanie kazdego obywatela o spisku, o odciaganiu nas od rzeczywistosci.
Widze, ze zauwazyles tez prawdziwe oblicze "panstwowosci" oraz "patriotyzmu".
Jednak pamietaj, sa ludzie dobrzy i zli. Wsrod tych dobrych trafiaja sie osoby ktore chca poprawic i tak ten totalnie spier*** niewolniczy system. Czy tych ludzi mozna obrzucac bluzgami tak jak Ty to robisz?

Powiem Ci taka rzecz.
Wiem, ze ludzka natura jest zupelnie inna, wiem, ze miejsce czlowieka jest wsrod ludzi na swiezym powietrzu, a nie przed monitorem. Wiem, takze, ze plemiona Indian prowadza 10x bardziej szczesliwe zycie niz my, bo nic do MY teraz posiadamy do szczescia nam nie jest potrzebne.
Iphone, BMW, TV 60cali to tylko zludzenie szczescia.
Szczescie tak naprawde lezy gdzies zupelnie indziej, w nas samych.
Niestety spelnia sie najgorszy scenariusz, wytworzyla sie elita, ktora chce nas oderwac z rzeczywistosci i uwiezic w tym betonowo-elektroniczno-blaszanym matrixie raz na zawsze.
Co robic? Powiedz mi co?
W 2012 ma sie cos wydarzyc, jednak elita ktora wie doslownie wszystko na te tematy dalej wdraza swoj plan, zupelnie jakby nie zwazala na to co prawdopodobnie ma sie zmienic.

Ogolnie bardzo podobal mi sie Twoj post.
Ode mnie masz ogromnego plusa.
Interesujesz sie moze ezoteryka, sprawami duchowymi, swiadomoscia, medytacja lub czyms podobnym??

Jesli tak to mysle, ze mam dla Ciebie cos ciekawego, jesli nie to rowniez mysle, ze moglo by Cie to zainteresowac Wink

Masz pozdrowienia ode mnie i od psa Wink
Dobranoc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:42, 08 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uff ciesze sie ze znalezlismy jakas nic porozumienia Very Happy

qweq3 ja nie wierze w mozliwosc wprowadzenia istotnych zmian w sposob parlamentarny. moim zdaniem jest tak: rzadza media, ergo rzadza ci co je posiadaja, czyli ci co maja grube pieniadze. wobec powyzszego nawet jezeli taki jkm czy ron paul nie jest sztucznie wykreowana i oplacana opozycja to i tak ich dzialalnosc i poglady nie maja wiekszego znaczenia. w moim mniemaniu ludzkosc przypomina chomiki w klatce. rzady wszelakie, wybory i cala ta tzw "demokracja" to taka karuzelka wstawiona do klatki ku uciesze chomikow. zwierzatkom sie wydaje ze ten co biega w karuzelce ma jakis wplyw na ich swiat, a nawet nie zauwazaja ze sa w klatce, juz nie mowiac o istotach ktore je w tych klatkach trzymaja (ktokolwiek to jest - inne chomiki, chomiki z przyszlosci, diably, kosmici, czy inne talatajstwo). idac dalej tym tokiem rozumowania bohaterowie tego tematu, czyli jkm i rp, to w moim mniemaniu chomiki, ktore robia krecia robote (hhahahah to mi sie udalo Laughing ) dajac zludna nadzieje na dokonanie jakichs zmian krecac karuzelka. innymi slowy nie wskazuja prawdziwych przyczyn naszego zniewolenia tylko kanalizuja zlosc i frustracje mas w bezpieczny - z punktu widzenia prawdziwych wladcow - wentylek.

prostytucja jest wtedy gdy wystepuje element gratyfikacji finansowej. w moim przypadku takowego nie ma Wink

moim zdaniem jedynym wyjsciem z tej sytuacji jest uswiadamianie swojego otoczenia w sposob delikatny i nienachalny. bardziej zadawac pytania niz serwowac odpowiedzi, tak aby spiacy sam zaczal sie budzic. zadne ulotki, zadne zebrania - ludzie juz sa tym zmeczeni. sprobuj najpierw przekonac do swojego swiatopogladu kogos kogo znasz - to juz bedzie wielki sukces, a gdzie tu porywanie sie na uswiadamianie nieznajomego.

owszem, interesuje sie tematami o ktore mnie pytales.

3m sie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:50, 08 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alko wszystko ładnie pięknie i te kretochomiki też ci się udały Razz z tym, że JKM wcale nie jest zwolennikiem dupokracji jak on to nazywa. Wink

PS. A na Cejrowskiego to nawet jako ateista bym głosował Cool
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
q8ic




Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:42, 08 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie jest od dupokracji. On pisze D***kracja i rządy L*du w sensie, że to takie okropne rządy i takie paskudne słowo i trzeba je ocenzurować Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:52, 08 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie, ale jeżeli nie traktować tego dosłownie (znaczy rządy dup) to w sumie niewielka różnica, bo i tak do dupy takie rządzenie Wink
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:53, 08 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JKM poprosu trafia w 10 za każdym razem.
Poprostu sie nie myli.

Moge bronić każdej jego tezy.

Inną sprawa jest ,że wiele razy daje sie wmanipulować w rzeczy tupy "Dzień dobry TVN" gdzie robią z niego szowniniste itp.

I potem UPR jest utozsamiany z manipulacja medialną i z muchą i śmiesznym dla niektórych imag-em JKM ,a nie z programem UPR.
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:39, 08 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aqualinespirit witaj z powrotem Smile troche cie nie bylo.

jkm nie jest zwolennikiem demokracji? to po kiego grzyba mu partia? upr zamierza zrobic rewolucje? nie slyszalem aby rozdawali ludziom bron. z tego co wiem to chca zmian dokonywac w demokratyczny sposob - czyli dostac sie do karuzelki dla chomikow Wink pisalem to juz pare razy, powtorze po raz kolejny - zycze wszystkim milosnikom jkm aby dostal sie do sejmu i mogl rzadzic samodzielnie. tyle ze po pierwsze to nigdy nie nastapi (o czym doskonale wszyscy wiemy wlacznie z jkm) a po drugie nawet jakby nastapilo to jestem przekonany ze NIC by sie nie zmienilo. po prostu PZPPdK (polska zjednoczona partia prących do koryta) ma wiele frakcji i upr to jedna z nich. wygodnie byc sobie taka permanentna opozycja z programem tak radykalnym ze nie majacym szans na realizacje. zawsze mozna pojsc do tv i pobiadolic troche, poironizowac i skwitowac "wiedzialem ze tak bedzie", "ja bym to zrobil duzo lepiej". jkm jest czescia tego przedstawienia. nie wierze w przypadki i nikt mi nie wmowi ze to zbieg okolicznosci iz rzekoma jedyna polityczna prawda w polsce ma tak kuriozalna osobowosc. to zwykly kret.

jedynym wyjsciem dla swiata jest PPŚ czyli powszechne poszerzenie świadomości, a nie jakies tam polityczne blazny.

wszystko w naszych rekach. moj plan ma dwa punkty:
po pierwsze wysadzic w powietrze wszystkie nadajniki telewizyjne
a po drugie wrzucic lsd do ujec wody pitnej we wszystkich wiekszych miastach
ide o zaklad o kazde pieniadze ze po czyms takim swiat juz nigdy by nie byl taki sam Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:48, 08 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gnosis napisał:
Inną sprawa jest ,że wiele razy daje sie wmanipulować w rzeczy tupy "Dzień dobry TVN" gdzie robią z niego szowniniste itp.


Gnosis, ale przecież nie bądźmy naiwni. Sam się takim przedstawia - za pomocą choćby rzeczonych wcześniej artykułów w Angorze. Przecież tam go nikt nie niepokoi i za klawiaturę nie trzyma. Poszukam, to udowodnię. Już sam fakt, że dziwi go, że kobieta zgwałcona przez wiele dni, miesięcy , lat nikomu o tym nie mówi - jest oznaką nie tyle debilizmu - bo człowiek to inteligentny, ale wyjątkowego braku empatii i znajomości psychologii w stopniu przedszkolnym. No, ale on tą nauką pogardza (to też idzie udowodnić).
Korwin Mikke gdyby przy swojej inteligencji był także świadomym człowiekiem - byłby niezwykle pożyteczny. Ale on ciągle walczy z niewidzialnym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:20, 08 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem dlaczego, ale jak obejrzałem pierwszy raz Dr House'a to natychmiast mi się główny bohater skojarzył z Korwinem Smile
Korwin pochwala to co zrobił w Pinochet w Chile. Ten fakt to taki wielki migoczący neon: "Nie przyjmujcie za święte wszystkiego o czym ten biedny dzidek pierd...".
Z drugiej jednaj strony warto poznać jego opinie, na różne tematy bo są to opinie niebanalne i z pewnością nie są to opinie konformisty. Inna sprawa to sposób wyrażania tych opinii. W odróżnieniu od panującego w mediach wrzasku pustej retoryki w jego wypowiedzi dominuje logika i to mi się podoba.
Podsumowując:
Czy warto słuchać/oglądać/czytać Janusza Korwina-Mikke?
Warto!
Czy należy zgadzać się ze wszystkim co mówi?
W żadnym wypadku!* Twisted Evil

*Przy czym to tyczy się wszystkich bez wyjątku - 911 uczy, że każdy temat należy samemu przeanalizować dokopać się do możliwie jak największej ilości faktów i opinii z różnych źródeł, porównać, przeanalizować, wyciągnąć wnioski... a kiedy się już wyrobi swoją opinię to nie należy się jej kurczowo trzymać bo nigdy nie wiadomo kiedy pojawią się nowe fakty i nowe opinie. Unikamy utrwalania schematów bo skończymy jak nie powiem kto... i będzie nudA. Wink
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:23, 08 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Al Kohol napisał:
Aqualinespirit witaj z powrotem Smile troche cie nie bylo.


Byłem, ale niektóre posty mnie tak osłabiały, że na odpowiedzi nie miałem już siły Mr. Green

Al Kohol napisał:

jkm nie jest zwolennikiem demokracji? to po kiego grzyba mu partia? upr zamierza zrobic rewolucje? nie slyszalem aby rozdawali ludziom bron. [...]


Wiedziałem, że wrócisz do rewolucji. Wink
Co nie znaczy, że nie masz racji z tym, że oni tak na dobrą sprawę pieprzą tylko po to, żeby pieprzyć, ale ja Alko chciałbym się zatrzymać na Tobie:

Al Kohol napisał:

wszystko w naszych rekach. moj plan ma dwa punkty:
po pierwsze wysadzic w powietrze wszystkie nadajniki telewizyjne
a po drugie wrzucic lsd do ujec wody pitnej we wszystkich wiekszych miastach


Są dwie możliwości, albo masz tak duże jaja, ze nie dość, że chcesz zrealizować ten plan i jeszcze się do tego publicznie przyznajesz (nie zważając na konsekwencje linczu, więzienia czy innych form ucisku ze strony aparatu państwowego), albo mój drogi przyjacielu też pieprzysz po to, żeby tylko popieprzyć Wink

Powodzenie ataku zależy m.in od umiejętności trzymania tego zamiaru w tajemnicy - polecam "Sztuka Wojny" Sun Tzu/Sun Pin. Very Happy

PS. Żeby nie było niejasności - moją odpowiedź traktuj z takim samym dystansem z jakim ja mam traktować Twoją Cool
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
M8




Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 612
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:01, 08 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Opcja z LSD i wysadzaniem mi się zajebiście podoba xD kiedy bierzemy się za realizacje? Smile
_________________
Zapraszam na forum o ezoteryce i okultyźmie: http://transgresja.em8.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Imran Zachajew




Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:07, 08 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

M8 napisał:
Opcja z LSD i wysadzaniem mi się zajebiście podoba xD kiedy bierzemy się za realizacje? Smile


Jak tylko JKM wygra wybory i zalegalizuje substancje psychoaktywne, bo akurat jest za.
Laughing
_________________
"Prawda jest kwestią formy" - Oskar Wilde
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:25, 08 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aqualinespirit - widze ze plan ci sie podoba Laughing twoje pytanie potraktuje jednak jako retoryczne Wink

czytales moze "kongres futurologiczny" lema? tak naprawde to pomysl jest stamtad zerzniety. naprawde polecam - klasyka!

M8 we dwojke to zbyt duzo nie zdzialamy. na razie to co najwyzej sami mozemy zjesc po kwasie Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
M8




Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 612
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:57, 10 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

we dwójkę? we dwójkę spokojnie wysadzimy jeden nadajnik. Ktoś inny wrzuci LSD do wody i będzie xD
_________________
Zapraszam na forum o ezoteryce i okultyźmie: http://transgresja.em8.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
qweq3




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 83
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:57, 14 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcieliscie by JKM zaczal mowic o spisku w telewizji ?? (bo na swoim forum czesto pisze o planach masonerii i komisji trojstronnej)

http://rapidshare.com/files/153198844/Superstacja_2008_10.10_JKM_.avi.html

Na kanale Superstacja JKM vs Senyszyn o karze smierci.
Widac ogromna roznica intelektu i wiedzy tych dwoch osob, oczywiscie na korzysc JKM.

Pod koniec JKM mowi o masonerii i wspomina o spisku.
Polecam rowniez jego forum.



"Musicie dużo czytać.
By poznać prawdę.
By dostrzec korzenie zła"
- abp Marcel François Lefebvre


"Jeżeli nie będziecie czytali,
to wcześniej czy później
dopuścicie się zdrady,
bo nie poznacie korzeni zła."
ks. Paul Aulanguer



"Jeśli nie wierzysz słowu
wierz faktom!"
św. Jan Chryzostom



Ponadtwo z blogu JKM


Cytat:
1 800 000 000 000 €

Jest rzeczą wysoce charakterystyczną, że od 40 lat, gdy próbuję socjalistów przekonywać, że wolny rynek, kapitalizm i liberalizm to nie tylko piękne idee, ale i ogromne konkretne korzyści gospodarcze – oni zawsze odpowiadali, że to zawracanie kijem Wisły – bo przecież już nigdzie na świecie nie ma tego wymarzonego przeze mnie kapitalizmu,liberalizmu i wolnego rynku.

Mieli, oczywiście, rację (z czego nie wynika, że nie można i nie należy tych formacji odtworzyć!) .

Jednak gdy wybuchł kryzys w USA, socjaliści natychmiast orzekli, że winien jest – kto? Liberalizm,, kapitalizm i wolny rynek...

Jeszcze parę dni temu euro-federaści z uśmiechem satysfakcji tłumaczyli, jaki to zły jest system amerykański: nic, tylko powoduje kryzysy. A nasza, europejska, gospodarka i nasz, europejski, system finansowy, są ho-ho jak zdrowe– i żaden kryzys nam nie grozi.

Po czym uchwalili, że dla zapobieżenia kryzysowi w Europie wydadzą nie jakieś głupie 700 czy 800 mld. US$- a całe 1,8 biliona €uro. Czyli prawie cztery razy więcej.

Choć banków w Europie znacznie mniej – i operują one znacznie mniejszymi sumami!

Dziwicie się Państwo?

Nie ma się czemu dziwić.

Nie chodzi o „ratowanie gospodarki”- podobnie jak nie chodzi o „walkę z globalnym ociepleniem”. Politycy potrzebują tylko pretekstu, by wydawać pieniądze podatników– bo jak się da komuś miliard, to on w ramach wdzięczności te parę głupich milioników da.

A jak da się bilion – to parę mniej głupich miliardzików.

A czy da się te pieniądze ludziom produkującym ekologiczne wiatraki, czy nieudolnym bankierom - efekt dla dającego jest ten sam. Milion nie śmierdzi – nawet jeśli pochodzi z ekologicznego szambo.

Zrozumcie też Państwo: ukraść tysiąc złotych jest trudno – ale ukraść sto milionów jest b. łatwo... bo ani policja, ani obywatele nigdy w życiu nie widzieli 100 milionów, więc nie wiedzą, jak takie zwierzę wygląda.

Więc jak mają ścigać złodzieja, które je ukradł?

A my tu się martwimy, że działacze PiS chcieli przy okazji budowy „Stadionu Narodowego” ukraść 100 mln złotych – a działacze PO: niecały miliard...

Prowincja.

Ale może dlatego właśnie teraz takie ważne dla wszystkich jest, by reprezentować III RP w Brukseli?

======

PS. Uprzejmie proszę o rozpropagowanie tego tekstu po innych forach internetowych!



TO SIE NAZYWA KRADZIEC NA OBYWATELACH!!
WIELU MYSLI, ZE BANKIEROM POWINELA SIE NOGI A TO GO** PRAWDA. DOPROWADZILI DO KRYZYSU BY SCIAGNAC Z NAS RESZTKI PIENIEDZY.

POMYSL O TYM !!!!

calosc dostepna tutaj - http://korwin-mikke.blog.onet.pl/2,ID346149480,index.html

aha
Al Kohol

JKM wcale nie pcha sie do sejmu, niejednokrotnie o tym mowil. Jemu zalezy tylko by ludzie zaczeli w koncu myslec wlasnym mozgiem oraz by jak najwiecej osob wiedzialo, ze sa kontrolowani. W wyborach na prezydenta miasta itp startuje tylko po to by zlikwidowac ten caly burdel.

POLECAM FILM o rewolucji w WENEZUELI, o ktorej nigdy w mediach nie wspominali !!!
Ten kto sprzeciwil sie swiatowym manipulatorom

http://video.google.pl/videoplay?docid=-.....ill+not+be
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:17, 14 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JKM udowadnia tym artykułem, że nie ma bladego pojęcia w czym tkwi problem z kryzysem. On chyba na prawdę wierzy, że te 700 bln $ to kwota za którą Paulson uratuje system. Smile
Obawiam się, że jeżeli chodzi o pieniądze, system bankowy i obecny kryzys to Pan JKM nie jest najlepszym źródłem informacji. Ale nie można mieć mu tego za złe, ma głęboką wiedzę na inne tematy (historia, masoneria, teoria gier Smile. By musiał 3 razy mniej gadać, pisać i nagrywać wywiady a 3 razy więcej czytać o fundamentach, żeby móc się na ten temat wypowiadać. W tej chwili wygląda na zrozpaczonego widząc konsekwencje ultra-fanatyczno-liberalnej* polityki ekonomicznej Greenspana i spółki spod znaku "Chicago'wskiej Szkoły Ekonomii". System legnie niebawem w gruzach i JKM do końca będzie widział w tym robotę komunistów. Nigdy nie wpadnie na to, że to liberalna* polityka - deregulacji - systematycznego usuwania zabezpieczeń które wprowadzono po 1929 roku pozwoliła finansowej elicie zdewastować cały system bankowy.

PS. *pisząc liberalna w cale nie jestem przekonany czy to co zrobili chłopcy z Chicago to liberalizm czy też wyrafinowany "skok na system bankowy". Chcę przez to powiedzieć, że nie jestem przeciwnikiem liberalnej polityki i zwolennikiem socjalistycznego zbiurokratyzowanego systemu gospodarki centralnie planowanej. Wygląda na to, że pod płaszczykiem "liberalizacji" USA stanie się właśnie taką zbiurokratyzowaną centralnie planowaną gospodarką (kolektywem).
I w ten sposób mniej regulacji i więcej swobody dla kreatywnej finansjery okazało się zgubne dla całego globalnego systemu finansowego.
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:27, 14 Paź '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JANUSZA a nie Jana... litości...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, ... 22, 23, 24   » 
Strona 2 z 24

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Co sądzicie o poglądach Jana Korwina Mikke?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile