W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Zarejestruj twarz w Big Brother  
Podobne tematy
Google - inwigilacji ciąg dalszy6
China's All-Seeying Eye- chińczycy testują koszmar Orwella2bez ocen
Google Lokalizuje10
Pokaz wszystkie podobne tematy (20)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 2294
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:16, 09 Wrz '08   Temat postu: Zarejestruj twarz w Big Brother Odpowiedz z cytatem

Jeden z serwisów Google, służąca do publikowania zdjęć Picasa została ostatnio wyposażona w funkcję rozpoznawania twarzy.

Działa to w ten sposób że zaznaczamy twarz na jednym ze swoich zdjęć i nadajemy jej imię... serwer automatycznie szuka innych zdjęć z tą samą twarzą aby je podpisać.
Niezły bajer, nie? Podobno nawet wynajduje nazwiska osób z billboardów, które nam się przypadkiem sfotografowały - znaczy baza jest globalna, nie musicie się zapisywać, wystarczy że zapisze was znajomy który ma wasze zdjęcie w swojej galerii. Smile

Tylko czekać aż po wpisaniu Bimi w http://images.google.com/ pojawią się wszystkie moje zdjęcia, włącznie z tymi o których nie wiem (które ludzie porobili mi przypadkiem w miejscach publicznych)... A i was to pewnie nie ominie Smile

http://www.webhosting.pl/Picasa.w.cieniu.Google.Chrome
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tad




Dołączył: 14 Lip 2008
Posty: 66
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:01, 10 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Google wysłał swojego pierwszego satelitę do robienia bardzo dokładnych zdjęć http://www.idg.pl/news/165659.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dr02d2u




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 426
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:06, 11 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję, że nie zaimplementują jakiegoś ficzera, który na podstawie analizy zdjęć wskaże pokrewieństwo. Nie chciałbym być zasypywany listami od moich nieślubnych dzieci. Laughing

Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:10, 11 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dr02d2u napisał:
Mam nadzieję, że nie zaimplementują jakiegoś ficzera, który na podstawie analizy zdjęć wskaże pokrewieństwo. Nie chciałbym być zasypywany listami od moich nieślubnych dzieci. Laughing

Łatwiej im będzie dodać opcję rejestracji swojego kodu DNA. Wtedy z łatwością znajdziesz w googlach całe swoje drzewo genealogiczne.
Czyż to nie będzie wspaniałe? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:10, 11 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

billboardy na drogach wyświetlające spersonalizowane reklamy po analizie twarzy kierowcy a następnie historii odwiedzanych stron... :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Zarejestruj twarz w Big Brother
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile