W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Co zrobić z tymi co kiszą kapustę?  
Podobne tematy
Bitcoin - pieniądze wolnych ludzi4205
Przyszłość bitcoin97
upadek Bitcoin64
Pokaz wszystkie podobne tematy (11)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
15 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Odsłon: 18246
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy popierasz pomysł wprowadzenia podatku od nieoddawania napiwków na forum Prawda2?
Tak
53%
 53%  [ 17 ]
Nie
46%
 46%  [ 15 ]
Wszystkich Głosów : 32

Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.800 mBTC

PostWysłany: 18:30, 23 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

owlik napisał:
Nie żebym się czepiał, ale jako przeciwnik tego rozwiązania proponuję dodać odpowiednie informacje w publicznych statystykach finansowych konta.
Obok rozdanych / otrzymanych dodać "bilans/saldo redystrybucji" lub "przejętych" z liczbą dodatnią jeśli w taki sposób się wzbogaciliśmy i ujemną jeśli straciliśmy. Właściwie to miałem w żarcie zaproponować nazwanie rzeczy po imieniu proponując "ukradzionych" albo "zajebanych". Byle tylko nie zaliczało tego do "rozdanych", tak jak i o podatnikach nie mówi się jako o fundatorach (chociaż w wiadomościach może tak mówią- "podatnicy ufundowali", śmieszne, dlatego nie oglądam).


Przecież jest "Balans wpłat" - w twoim przypadku np. owa cyfra wynosi dokładnie zero, więc wszelkie roszczenia jakoby ktoś ci na tym forum "ukradł" jakieś pieniądze są co najmniej niesmaczne.
Powiem więcej: zważywszy że wpłaciłeś zero a masz na kocie 3.8 mBTC, to kierując się twoją logiką, ty jesteś tym co tu kradnie... Smile

Zwłaszcza jak to porównasz do np. mojego balansu wpłat wynoszącego 6399 mBTC, przy stanie konta w wysokości 79.6 mBTC - tu wniosek jest jednoznaczny: mi to dopiero żeście nakradli, wy żule zajebane Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
gambolo




Dołączył: 04 Lis 2013
Posty: 115
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:41, 24 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a masz..0.4 za żula Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
BTC: 12TUcYoA2im8sgd4d2pKLZE3r9NFTRjG6b
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:41, 24 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swoja drogą ja nie wiem że ci korwinowcy nie rozumieją tak elementarnych rzeczy jak np. to, że forum prawda2 nie wysrywa bitcoinów z własnej dupy.

Więc skoro oni sami ni złamanego szczekana na forum nie wpłacili, jeśli już zaczynają kogoś oskarżać o kradzież, to zalecał bym im raczej spojrzeć w lustro - z deka pomyśleć, zamiast tylko jak to stado skorwinionych baranów beczeć, że jak oni dostają napiwek to wszystko jest super i w ogóle, ale jak sami mają komuś zapłacić - tu już są okradani...! Laughing

Jeśli ktokolwiek tu kogokolwiek z czegokolwiek okradł, to najprędzej wasz Korwin z resztek rozumu i wyobraźni, wy bezmózgi spod ciemnego sztandaru.


W każdym razie na obecną chwilę jedynie sześć osób wpłaciło na forum więcej niż z niego wyjęło - i tylko te osoby mają prawo marudzić, że ktoś ich tu "okrada".
Kod:
Bimi         6.39920723 BTC
Adam Polo    1.35592938 BTC
Aspelta      0.72       BTC
Glopez       0.1        BTC
Love15Truth  0.0872     BTC
coyote       0.03       BTC

A reszta: zamknąć kurwa mordy, wy żule zajebane i ani mi się ważcie wyciągać swe brudne łapska po coś, co nie wasze! Very Happy
Co bynajmniej nie znaczy że zniechęcam do wypłacania swoich bitcoinów, które pozyskaliście uczciwie, na zasadach tego forum, jedną z których jest teraz m.in. podatek od kiszenia kapusty.
Jednakże akceptowanie tylko tych zasad które są wam na rękę, a innych nazywanie "złodziejstwem" - to najzwyklejsza w świecie hipokryzja, której nie powstydził by się nawet sam Korwin - nieustannie zadeklarowany przeciwnik koryta, acz onegdaj jakże dumny sojusznik Ligii Polskich Rodzin w drodze do niego Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
owlik




Dołączył: 21 Cze 2012
Posty: 174
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:45, 25 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:



W każdym razie na obecną chwilę jedynie sześć osób wpłaciło na forum więcej niż z niego wyjęło - i tylko te osoby mają prawo marudzić, że ktoś ich tu "okrada".
Kod:
Bimi         6.39920723 BTC
Adam Polo    1.35592938 BTC
Aspelta      0.72       BTC
Glopez       0.1        BTC
Love15Truth  0.0872     BTC
coyote       0.03       BTC


Twój jedyny nieżydowski argument jest prawie dobry, ale niweczy go fakt, że zagwarantowałeś wszystkim użytkownikom posiadającym BTC ich wypłatę, a nie tylko tym, którzy je wpłacili. Stąd wynika, że darowane BTC na moim koncie są funkcjonalnie równoważne BTC osoby, która je tu wpłaciła. Masz słuszność w opodatkowywaniu tylko BTC osób, które nie marudzą. Prawo być może masz w opodatkowywaniu wszystkiego, jako że gwarantujesz w sposób ciągły wypłaty. Jednak albo nazwać trzeba cię lewakiem, albo pożytecznym idiotą, albo bankierem-Robin Hoodem, albo adminem zrażającym korwinistów.

PS: wkurwiłeś mnie strasznie pierwszym postem, tak że drugiego nie mogłem przeczytać, później doczytałem to przez chwile pomyślałem że masz rację, ale wychodzi że nie. Mimo wszystko wcześniejszego posta (przed przeczytaniem o jedynie tych kilku osobach) usunąłem. Co ciekawe zaproponowałem tam żebyś sobie opodatkowywał tylko to co sam rozdałeś. Jak masz chęć to sobie przeczytaj, bo właśnie widzę, że o dziwo poprzednia "wypowiedź" pozostała w schowku Smile

Cytat:
Bimi napisał:
owlik napisał:
Nie żebym się czepiał, ale jako przeciwnik tego rozwiązania proponuję dodać odpowiednie informacje w publicznych statystykach finansowych konta.
Obok rozdanych / otrzymanych dodać "bilans/saldo redystrybucji" lub "przejętych" z liczbą dodatnią jeśli w taki sposób się wzbogaciliśmy i ujemną jeśli straciliśmy. Właściwie to miałem w żarcie zaproponować nazwanie rzeczy po imieniu proponując "ukradzionych" albo "zajebanych". Byle tylko nie zaliczało tego do "rozdanych", tak jak i o podatnikach nie mówi się jako o fundatorach (chociaż w wiadomościach może tak mówią- "podatnicy ufundowali", śmieszne, dlatego nie oglądam).


Przecież jest "Balans wpłat" - w twoim przypadku np. owa cyfra wynosi dokładnie zero, więc wszelkie roszczenia jakoby ktoś ci na tym forum "ukradł" jakieś pieniądze są co najmniej niesmaczne.
Powiem więcej: zważywszy że wpłaciłeś zero a masz na kocie 3.8 mBTC, to kierując się twoją logiką, ty jesteś tym co tu kradnie... Smile

Zwłaszcza jak to porównasz do np. mojego balansu wpłat wynoszącego 6399 mBTC, przy stanie konta w wysokości 79.6 mBTC - tu wniosek jest jednoznaczny: mi to dopiero żeście nakradli, wy żule zajebane Wink


Ja nie wiem co ty do mnie piszesz człowieku. Ktoś kogo nie znam, podarował mi je symbolicznie, nie znając mnie, za coś co do mnie nie należy lecz JA TO KURWA UMIEŚCIŁEM (konkretnie Melaskowi spodobał się podlinkowany przeze mnie wywiad z liroyem na temat konopii). Robisz ze mnie pierdolonego żyda jakbym mógł tutaj inaczej wykorzystać MOJE zagwarantowane DO WYPŁACENIA przez CIEBIE pisemnie pieniądze. Mam dodać coś jeszcze czy będziesz ciągną dalej aż cie pokonam argument za argumentem, słowo po słowie? Kurwa masz prawo nazywać mnie korwinistą czy jakkolwiek ale nie mając racji musisz uszy spuścić i przyznać że jesteś pierdolony URZĄD SKARBOWY. Mój wkład w to forum to ponad 100 postów, z których tylko kilka było bezwartościowymi wtrąceniami, reszta wyraża pewien punkt widzenia i ty z tego KURWA ŻYDZIE PIERDOLONY najwięcej korzystasz. NIE CHCĘ UKRÓCENIA LIMITU ale pojechałeś po mnie i widze cfaniactwo się zaczyna to ci w tym poście zakończyłem te podchody.

Nie mam żadnego powodu źle o tobie mówić, chować do Ciebie urazy, ale nie zmienie obelg powyżej już napisanych, ponieważ doszło do tego że należało ci to wytknąć. Jesteś potencjalnie największym beneficjentem tego forum jako że sobie zapracowałeś stwarzając je. Nie jesteś też osobą wykorzystującą innych, bo coś tam proponowałem sam z siebie że spróbuję napisać konkretnego i nie byłeś zainteresowany. Wali mnie ocena moich wypowiedzi przez innych, piszę je dlatego że uważam za słuszne, w połączeniu z innymi tworzy się w ten sposób koszyk do wyboru dla internautów.

Mam prawo powiedzieć, że mi się nie podoba. Jak takiś kurwa chojrak to rozdaj swoje BTC, wpłać jakieś, i ich pulę opodatkowuj jak się kiszą a nie bronisz tutaj swojego popierdolonego wieśniackiego pomysłu rozruszania zburaczonego forum, gdzie na pęczki masz lepszych rozwiązań.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
owlik




Dołączył: 21 Cze 2012
Posty: 174
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:36, 25 Gru '13   Temat postu: Re: Co zrobić z tymi co kiszą kapustę? Odpowiedz z cytatem

i żeby nie było, ja tylko konsekwentnie ciągnę cię za
Bimi napisał:
Propozycja jakkolwiek faszystowska i socjalistyczna ma za zadanie wymuszenie na największych kapitalistach tego forum ruszenie dupy i rozpoczęcie wydawania, lub wypłacania, zamiast kiszenia swoich bitcoinów.


no ja pierdole boże mój drogi Smile widzisz i nie grzmisz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
owlik




Dołączył: 21 Cze 2012
Posty: 174
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:07, 25 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chcesz lepszych kurwa niefaszystowskich rozwiązań - każdy kto daruje komuś wyznacza termin na przekazanie przez beneficjenta określonej części napiwku następnej osobie,
Jeśli beneficjent się nie wywiązuje stosujemy twój system.

Czyli zabawa może zadziałać tylko raz, od jednej do drugiej osoby- zgodnie z intencją dającego, a nie kurwa w pojebanej praktyce urzędowej.

przykład. Daruję 10 BTC (majątek Razz) hmmmmmm daruję owlikowi i ustawiam w napiwku 1 miesiąc, 50%, jeśli za miesiąc owlik nie rozpierdoli kwoty 5 BTC to wtedy trafia ona do potrzebujących. Nie wypada aby wróciła z powrotem do darującego, bo to już nepotyzm.

Do tego
zasada dobrowolności (można nie wymagać niczego, ale dla jaj każdy będzie wymagał)
zasada kumulacji - dostanę dwa napiwki za ten sam czy inne posty, na te same czy inne warunki - to mam spełnić każdy z osobna
zasada hibernacji - nie można wypłacić, tzn spierdolić z kasą o danym przeznaczeniu
zasada nierozróżnialności ... miałem pozbyć się 10 do maja, i 5 do czerwca, pozbywam się w kwietniu tylko 5, ale brany jest pod uwagę najbliższy termin, który pozostanie nie zrealizowany w połowie z nastaniem maja, na 5 do czerwca jest jeszcze miesiąc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:42, 25 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

owlik napisał:
Twój jedyny nieżydowski argument jest prawie dobry, ale niweczy go fakt, że zagwarantowałeś wszystkim użytkownikom posiadającym BTC ich wypłatę, a nie tylko tym, którzy je wpłacili.

Ale o co ci chodzi? Czyżbym odmówił komukolwiek wypłaty? Nie przypominam sobie.
Wręcz przeciwnie: przed wprowadzeniem podatku dałem ludziom cały miesiąc na wypłacenie swoich środków, aby w ten sposób mogli uniknąć płacenia rzeczonego podatku. Nawet była reklama na banerze "nie daj się ograbić", czy coś w tym stylu.
Skorzystałeś z okazji aby wypłacić swoje środki zanim zostały opodatkowane?
Nie skorzystałeś - więc zamknij kurwa mordę i przestań łgać jakoby coś tu niby nie było dobrowolne.

Ale pewnie jeszcze nie kumasz, więc pozwól że ci to wyłożę jak typowemu debilowi z UPR.

Gwarantuję wszystkim wypłatę, jak również bezpieczeństwo depozytów - jedno i drugie to usługa, a podstawowa zaleta kapitalizmu jest taka, że nie ma w nim nic za darmo - myślałem, że to wiesz, ale widać jesteś jeszcze głupszy niż myślałem.
Jeśli więc nie chcesz używać swego forumowego konta zgodnie z jego przeznaczeniem (czyli rozdawać innym napiwków), ani nie chcesz płacić podatku za to że nie używasz swego konta zgodnie z przeznaczeniem, to niech ci będzie że ty akurat płacisz nie podatek od kapitału, a ubezpieczenie swego depozytu - tak lepiej? Czy może w tej waszej średniowiecznej partii ubezpieczenia też nazywacie "kradzieżą", he?
W takim razie jak byście nazwali wyłudzanie usługi ubezpieczenia depozytu? Bo nie wiem czy zauważyłeś, ale przez ponad rok ubezpieczałem ci za darmo depozyt, więc w zasadzie to wisisz mi jeszcze składkę za jakieś 12 miesięcy, złodzieju Smile


owlik napisał:
i żeby nie było, ja tylko konsekwentnie ciągnę cię za
Bimi napisał:
Propozycja jakkolwiek faszystowska i socjalistyczna ma za zadanie wymuszenie na największych kapitalistach tego forum ruszenie dupy i rozpoczęcie wydawania, lub wypłacania, zamiast kiszenia swoich bitcoinów.


no ja pierdole boże mój drogi Smile widzisz i nie grzmisz

No widzisz - członkowie UPR są tak tępi, że nawet nie kumają prostego sarkazmu, boże mój drogi.
Co akurat nie dziwi nikogo kto widział jak UPR kuma się z LPR w wyścigu po koryto - bo to dopiero był sarkazm i ubaw wszechczasów, gdy się oglądało Korwina kulącego ogon po tym jak go Giertych zrugał, że jaka kurwa legalizacja narkotyków... Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
owlik




Dołączył: 21 Cze 2012
Posty: 174
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:36, 25 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaczyna mi się wydawać, że twoim jedynym celem w tej konwersacji jest wieszanie psów na prawicy. Czekałem co napiszesz o moim pomyśle na koniec ale nie skomentowałeś.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:13, 26 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

owlik napisał:
Zaczyna mi się wydawać, że twoim jedynym celem w tej konwersacji jest wieszanie psów na prawicy. Czekałem co napiszesz o moim pomyśle na koniec ale nie skomentowałeś.

"wieszanie psów na prawicy" - brzmi jakbym był jakimś potworem Smile
Nie, ja po prostu lubię brechtać z absurdów tej waszej świętej prawicy.
Niby taka nieskalana - a jednak jaka naiwna.
Pieniądz to tylko instrument, a własność to tylko iluzja - niestety ale taka jest prawda ostateczna. Smile
Twoje poglądy natomiast sa z 18tego wieku. Z deka zacofane, ze tak powiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jarondo




Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 1666
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:23, 29 Sty '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi.
Jest jeden błąd, w liście odbierających czekany za posty.
Brakuje Ciebie,
Ty także piszesz tu teksty, więc..?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norbi




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:30, 29 Sty '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jarondo napisał:
Bimi.
Jest jeden błąd, w liście odbierających czekany za posty.
Brakuje Ciebie,
Ty także piszesz tu teksty, więc..?

Jarondo
To chyba miłość! Embarassed
Chciałeś napisać:
Brakuje mi Ciebie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jarondo




Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 1666
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:36, 29 Sty '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Norbi. Zawsze wiem, co piszę.
Jeśli chcesz coś przekazać Bimiemu, to nie wyręczaj się innymi.
Jak to mówią, kto się lubi, ten...
Zwłaszcza, że dotychczas Twoje posty były bardzo celne i ważne.
A jeśli admin będzie brał kasę za posty, to:
Zadam mu kolejne pytanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tokebit1




Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:14, 22 Lut '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nawiązując do dyskusji z wątku


Cytat:
tokebit1 napisał:

Ile takie rozważania, oparte na fałszywych przesłankach mogą być warte?

Bimi napisał:
2.8 mBTC na tydzień Smile


No właśnie czy przypadkiem nie o 2,8 mBTC za dużo?

Jednopostowcy powinni być wyłaczeni z rozdziału kiszonej kapusty

Druga poprawka: zauważam, że jednopostowcy nagradzają napiwkami swoje posty wzajemnie w ilości ...spamerskiej. W trosce o dobro nowych czytelników, którzy mogliby się zasugerować szczególnie nagrodzonymi postami a nie znającymi ogromu debilizmu stojącego za tego przyczyną powinno się upierdolić możliwość nagradzania postów osób z limitem 1. Nie dość że to może mieć groźny wpływ na poglądy dzieci, które niewątpliwie odwiedzają to forum, to z pewnością powinno to podziałać jak zdrowy impuls do zweryfikowania głupich czy fałszywych poglądów przez 1postowców.. NIe, nie łudzę się że wszyscy, ale np taki chemicolo, kto wie czy nie zacznie pisać normalniej Smile
_________________
*/ Wróżę z fusów. Na księżycu. I to na pewno nie jest ziemski księżyc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
owlik




Dołączył: 21 Cze 2012
Posty: 174
Post zebrał 0.800 mBTC

PostWysłany: 21:16, 22 Lut '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o zaczynają się dochodzenia i rozróżnienia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tokebit1




Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 548
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 21:23, 22 Lut '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

owlik napisał:
o zaczynają się dochodzenia i rozróżnienia


No ale przyznaj, czemu mamy narażać początkujących czytelników forum na takie zagrożenia? Chcesz widzieć jak dipsao nagradzana czekana za jego szczekanie w temacie o bitcoinie a ten poźniej oddaje mu napiwki żeby zabawa mogła się krecić? Bez sensu.
_________________
*/ Wróżę z fusów. Na księżycu. I to na pewno nie jest ziemski księżyc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dipsao




Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 420
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:42, 22 Lut '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tokebit1 napisał:
Jednopostowcy powinni być wyłaczeni z rozdziału kiszonej kapusty
powinno się upierdolić możliwość nagradzania postów osób z limitem 1.
powinno to podziałać jak zdrowy impuls do zweryfikowania głupich czy fałszywych poglądów przez 1postowców.

co za dzidziuś, ja nie mogę Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tokebit1




Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:09, 23 Lut '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dipsao napisał:
tokebit1 napisał:

powinno to podziałać jak zdrowy impuls do zweryfikowania głupich czy fałszywych poglądów przez 1postowców.

co za dzidziuś, ja nie mogę Smile


Dipsiu, chyba jakoś przeżyjecie z chonkiem brak możliwości manifestowania waszych zalotów. Chopie, wszystko zależy od was - wystarczy rozprawić się z waszą głupotą i już limit rośnie Smile
_________________
*/ Wróżę z fusów. Na księżycu. I to na pewno nie jest ziemski księżyc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:19, 23 Lut '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na razie zostanie tak jak jest - nie widzę wielkiego problemu z tym że sobie dają nawzajem napiwki.

A jak ktoś z większym limitem chce żeby jedno-postowcy dostawali mniej, to ma w ręku właściwy ku temu oręż: niech pisze więcej postów.
Z tym że jak będą głupie albo śmieciowe, to sam dostanie limit 1 Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
tokebit1




Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:33, 23 Lut '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Na razie zostanie tak jak jest - nie widzę wielkiego problemu z tym że sobie dają nawzajem napiwki.

A jak ktoś z większym limitem chce żeby jedno-postowcy dostawali mniej, to ma w ręku właściwy ku temu oręż: niech pisze więcej postów.
Z tym że jak będą głupie albo śmieciowe, to sam dostanie limit 1 Smile


A żalą się żeś taki tyran, ...ja bym im pokazał Wink
_________________
*/ Wróżę z fusów. Na księżycu. I to na pewno nie jest ziemski księżyc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 00:53, 23 Lut '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tobbit wysrał:
Cytat:
Jednopostowcy powinni być wyłaczeni z rozdziału kiszonej kapusty

a dostałeś kiedyś gołą dupą przez twarz?
hej, może z możliwości rozdzielania napiwków też powinni być wykluczeni? No chyba też, skoro tacy tępi... być nagrodzonym przez jednopostowca.. a fe..

Cytat:
Druga poprawka: zauważam, że jednopostowcy nagradzają napiwkami swoje posty wzajemnie w ilości ...spamerskiej.

a ja zauważam że jesteś tępą, fanatyczną, talmudyczną kurwą o ptasim móżdżku. zawsze tak ochoczo zaglądasz innym do kieszeni? rozumiem że ten SPAM, o którym przyszło ci wspomnieć (choć nie wykluczam że to raptem faux pas, gdyż słownictwo twe ubogie nie pozwala ci wyrażać się adekwatnie), to historia transakcji na forum - gdzie masz utrudnione śledzenie przepływów, ze względu na 'spamerskie' ilości wręczonych napiwków.. Wiesz ty co? - Coś ci się chyba przyśniło, już zaczynasz tu nam chłopie majaczyć.. (hihi;)

Cytat:
W trosce o dobro nowych czytelników, którzy mogliby się zasugerować szczególnie nagrodzonymi postami a nie znającymi ogromu debilizmu stojącego za tego przyczyną powinno się upierdolić możliwość nagradzania postów osób z limitem 1.

jaki post jest, każdy widzi. Czy dla prawdy obiektywnej jest ważne, kto stoi za słowami? ano, dla takiej tępej, fanatycznej, talmudycznej kurwy o ptasim móżdżku, jak Ty - zapewne ważne.. A dla pozostałych..?
----------------------------------------------------------------------
Nie, no serio: po tych ostatnich postach tobbita, ...małostkowego, zawistnego, głupka - ja na przykład zaczynam się poważnie zastanawiać,
...czy nie wycofać swojego depozytu z tej szczeniackiej stronki; bo jak nic zaczyna tu śmierdzieć cypryjskim precedensem.
Tylko patrzeć jak pojawią się postulaty w stylu : " zablokować jednopostowcom możliwość wypłaty zgromadzonych środków. "
taka możliwość jest niemożliwa? A ja kurwa mówię, że tu wszystko jest możliwe. Prawda Bimi? - ty zresztą też to powtarzasz.
najpierw jednopostowcom, potem czteropostowcom do wysokości 50% depozytu.... itd.

chyba to już ta pora by poważnie zastanowić się, czy nie lepiej zabrać wszystkie zabawki i zacząć pisać na Acontrario.pl Bo ja już dawno postulowałem wyjebanie całej pierdolni w kosmos... ale cóż, pewnie bimi-sracja obawia się, i słusznie zresztą, że wówczas więcej wartościowych treści zostawałoby uwiecznionych na stałe w głównych wątkach, a zarazem mniej śmieci krążyłoby po forum w formie pierdolnianych pomyj.. Rzeczywiście - trudno pogodzić się z taką perspektywą... Świetnie rozumiem tą politykę podtrzymywania cenzurowania i kontrolowania opozycji. Tyleż skuteczne, co żałosne. Chyba naprawdę warto tu wpadać jedynie w jednym celu - aby wysmażyć tego jednego posta dziennie - i adios. Żadna to tajemnica, że pisanie większej liczby ciekawych postów wymaga czasu i odrobinę wysiłku - a dążenie do tego zawsze pociąga za sobą utratę jakości na rzecz ilości. Widać to szczególnie dobitnie po sraczkach zostawianych przez większość aktywnych osiemnastopostowców.

bimi napisał:
Cytat:
A jak ktoś z większym limitem chce żeby jedno-postowcy dostawali mniej,

też tak myślę, że tobbita to najbardziej boli, iż mając 18 postów na dobę nie dostaje wypłaty proporcjonalnej do wielkości swojej głupoty...-
Cytat:
to ma w ręku właściwy ku temu oręż: niech pisze więcej postów.

-...gdyż musiałby się z nią bezpardonowo obnażyć, nie mówiąc już o, i tak źle skrywanej, chciwości ... No, faktycznie, biedak - czuje że możliwości posiada - a nie może w pełni rozwinąć skrzydeł... szkoda go.,.,
Jak Widać nie wszystkich stać na wykorzystanie limitu. Waściwie to ...nikogo.

tobbit:
Cytat:
ja bym im pokazał

chłopie - ty już pokazałeś. Wiecej niż myślisz.haha

A teraz jeszcze taki śmieć, śmieć smutny i nudny, bez krztyny polotu, nawołuje aby zakazać MI prawa mojego do nagradzania napiwkami tego kogo posty MI, MNIE (mnie, nie JEMU!) się podobają... Huj wam w dupę z taką polityką! dlaczego ten frajerzyna ma jeszcze wciąż nadal 18 postów, ja się pytam,?
-----------------------------------------------------------------------

Cytat:
No ale przyznaj, czemu mamy narażać początkujących czytelników forum na takie zagrożenia?

a dlaczego mamy ich narażać na wdeptywanie w gówna takiej tępej, fanatycznej, talmudycznej kurwy, jak ty?

Cytat:
Chcesz widzieć jak dipsao nagradza czekana za jego szczekanie w temacie o bitcoinie a ten poźniej oddaje mu napiwki żeby zabawa mogła się krecić?

ja np. JA CHCE TO WIDZIEĆ. chce tego; dla ciebie, tępa talmudyczna kurwo, pewnie nie ma to znaczenia - co ja chce,- ale kto wie, może znalazłoby się także kilku innych użytkowników, dla których Twoje WidziMiSię jeszcze-więcej gówno-znaczy.

co, jakiś kompleksik męczy, że dostajesz mniej napiwków od czekana? zacznij pisać normalnie - tak jak to robi czekan - to też będziesz nagradzany. Nic dziwnego że dostaje napiwki - pisze inteligentnie, błyskotliwie, z hOmorem, i z elokwencją do jakiej pariasom twojego pokroju daleko.
Może gdybyś chociaż ukończył gimnazjum, też byś się tej prostej sztuki nauczył.

CHWDT {= H.. w D... Tobbitowi}

cóż jeszcze ...
pozdrawiam serdecznie,

Tępa,

fanatyczno-talmudyczna


K U R W O .
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tokebit1




Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:25, 23 Lut '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chemicloo napisał:
Tobbit wysrał

CHWDT {= H.. w D... Tobbitowi}

cóż jeszcze ...
pozdrawiam serdecznie,

Tępa,

fanatyczno-talmudyczna


K U R W O .


nie ma to jak przyjebać w stół, dla jaj
Laughing
Cytat:

Chyba naprawdę warto tu wpadać jedynie w jednym celu - aby wysmażyć tego jednego posta dziennie - i adios.

Nie strasz, tylko tutaj masz prawo ściemniac do woli. Stary uspokój się, przecież moja propozycja dotyczy tylko 1 postowców. Zacznij pisać do rzeczy i "strachy na lachy". Nikt ci nie zajebie napiwków.

zaraz wkleję ci coś z youtuba, daj mi chwilkę, oki?

Sorry, zapomniałem że moja następna propozycja dotycząca 1 postowców będzie brzmiała - "maksymalnie 5 embeded youtube links per month" a reszta tylko zwykłym uerelem, Wkurwiaja mnie te dziesiątki embed youtubów które musi znieść mój malutki eepc. Pomyśl o tym chemicolo. nie każdego stać na przeglądanie www na wypasionym sprzęcie.
_________________
*/ Wróżę z fusów. Na księżycu. I to na pewno nie jest ziemski księżyc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Choone




Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 527
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:04, 24 Lut '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tokebit1 napisał:
Jednopostowcy powinni być wyłaczeni z rozdziału kiszonej kapusty
powinno się upierdolić możliwość nagradzania postów osób z limitem 1.
powinno to podziałać jak zdrowy impuls do zweryfikowania głupich czy fałszywych poglądów przez 1postowców.



No, no, LOL Laughing Musi być, że to:

tokebit1 napisał:
Zawiść, małostkowość, głupota.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:35, 17 Cze '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ha, oszukałem system.
Można kisić kapustę w zakładach. Smile
Postawiłem wszystko na jedną kartę. Zapraszam do obstawiania.
_________________
Zobacz też tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azizami




Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 1070
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:29, 13 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może by tak podnieść podatek z 0.02 mBTC do 0.04 mBTC? Taka luźna propozycja, skoro kisiciele i tak mają wszystko w dupie, to im szybciej im konto będzie topnieć, tym lepiej Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:42, 13 Cze '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azizami napisał:
A może by tak podnieść podatek z 0.02 mBTC do 0.04 mBTC? Taka luźna propozycja, skoro kisiciele i tak mają wszystko w dupie, to im szybciej im konto będzie topnieć, tym lepiej Cool


ej kolego przecież ty wyprowadziłeś z forum -77.23199 mBTC i kisiciele ci przeszkadzaja, powiedz lepiej kiedy zamierzasz zwrócić zawłaszczone forumowe hajsy ? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   » 
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Co zrobić z tymi co kiszą kapustę?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile