W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Płać za posty bitcoinami   
Podobne tematy
Bitcoin - pieniądze wolnych ludzi4203
Co zrobić z tymi co kiszą kapustę?103
Przyszłość bitcoin97
Pokaz wszystkie podobne tematy (11)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
13 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 17469
Strona:  «   1, 2, 3, 4   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Azizami




Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 1070
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:21, 01 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ktoś podchwycił pomysł z napiwkami bitcoin za posty na forum.

właśnie na wykopie się reklamuje:
Cytat:
Zarabiaj bitcoin na nowym Polskim Forum Bitcoin, dzięki możliwości przekazywania napiwków za posty – bitcoinforum.pl


z tego co wiem jest już forum o bitcoinach, wiec imho, nic z tego nie będzie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
FlameRunner




Dołączył: 21 Cze 2011
Posty: 261
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 12:05, 26 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba pora zmienić napiwek z 1mBTC na 0.1mBTC. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:24, 26 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FlameRunner napisał:
Chyba pora zmienić napiwek z 1mBTC na 0.1mBTC. Wink

Niee - to za mało...
Ale jak się kurs utrzyma jeszcze z tydzień, to zmienię na 0.0005 BTC
Napiwek w granicach równowartości 1-2 PLN wydaje mi się najbardziej optymalny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:02, 28 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wysokość jednorazowego napiwku zmniejszona do 0.0004 BTC
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
FlameRunner




Dołączył: 21 Cze 2011
Posty: 261
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:00, 28 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponowałbym się przerzucić na czekany (mBTC), bo te zera latają już przed oczami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:09, 28 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mówisz i masz Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
FlameRunner




Dołączył: 21 Cze 2011
Posty: 261
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:20, 28 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do poprawy:
- kapusta.php: przewidywane wynagrodzenie za post
- na każdej stronie: wyskakujące menu pod "konto"
- bitcoin.php: "Aktualny stan twojego konta BTC", "Przybliżona wartość jednego mBTC:"


I jest pięknie. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dipsao




Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 420
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:12, 28 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Wysokość jednorazowego napiwku zmniejszona do 0.0004 BTC


imho nie potrzebnie.
Przecież ich wartość nie ma w zasadzie znaczenia, i tak ich nikt nie wpłaca ni nie wypłaca.
Krążą w zasadzie w zamkniętym ekosystemie, wszyscy rzucają w siebie tymi samymi śnieżkami.
A okrągłość sumy ma swoje zalety.

No i do czekana szybciej bracia Winklevoss by się zgłosili z oferty zakupu hurtem jego zasobów, które niechybnie zgromadzi, jak będzie nadal tak efektowne dissy tu serwował.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chójaduch




Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:45, 29 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A w systemie podatkowym napiwki uwzględnia się kwotowo czy ilościowo ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:53, 29 Lis '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chójaduch napisał:
A w systemie podatkowym napiwki uwzględnia się kwotowo czy ilościowo ?

Ilościowo - o ile nic nie zjebałem w implementacji... Smile

Cytat:
Każdy kto w tym momencie ma na koncie więcej niż ... mBTC, a w ciągu uprzednich 4 tygodni wręczy mniej niż 4 napiwki, musi uiścić kwotę równą wysokości jednego napiwku...
kapusta.php
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
gambolo




Dołączył: 04 Lis 2013
Posty: 115
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:33, 05 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

proponuje w ustawieniach konta (podglądzie profilu) zmienić jednostkę stanu posiadania bitcoinów również na mBTC - będzie łatwiej ogarniać Smile
_________________
BTC: 12TUcYoA2im8sgd4d2pKLZE3r9NFTRjG6b
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FlameRunner




Dołączył: 21 Cze 2011
Posty: 261
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:36, 05 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Racja, to zostało przeoczone.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tosemja




Dołączył: 23 Maj 2011
Posty: 186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:32, 08 Gru '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jeszcze taka pierdoła (kosmetyczna) - zla jednostka przy wartości podarowanych BTC za posta:
Post zebrał 0.4 mBTC
Podaruj 0.4 mBTC
Podarowałeś 0.4 BTC <-

Choć fajnie to wygląda Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:29, 06 Lut '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na skutek wczorajszej skargi jednego z użytkowników, który najwyraźniej poczuł się obrażony i zniesmaczony tym, że dostaje napiwki za posty wbrew swojej woli, od tej pory każdy ma możliwość zablokowania możliwości wręczania mu napiwków.
W tym celu wystarczy wejść do ustawień swojego konta i w sekcji "Preferencje" przestawić opcję "Zablokuj możliwość wręczania mi napiwków" na "Tak".

Zablokowanie napiwków blokuje też otrzymywania honorarium za posty, pochodzącego z cotygodniowej puli podatku od kiszenia kapusty.

wunderwaffel - na wypadek jakby znowu nie mógł ogarnąć systemu, już ustawiłem na Tak, choć oczywiście jakby kiedyś zmienił zdanie, to w każdej chwili może sobie z powrotem zmienić na Nie.


A na przyszłość, jakby ktoś miał pretensje tego typu, to wystarczy powiedzieć - służę pomocą. Ja naprawdę nikomu pieniędzy na siłę wciskać nie zamierzam. Wbrew temu co się o mnie mówi, nie jestem aż takim tyranem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1978
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:54, 06 Lut '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehehehhehe kurwa ludzie to jednak mają najebane pod kopułą Very Happy

"Na siłę nie będę nikomu pieniędzy wciskał" hehehhehe Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chójaduch




Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:35, 15 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy okazji grzebania w statystykach przyszedł mi do głowy pomysł, ale nie wiem czy technicznie ciężki i obciążający. Lista najwyżej napiwkowanych postów. Da się i czy chce się? Bo to chyba i fajna i użyteczna lista byłaby...

Za chwilę zachód słońca i zaczyna się Purim! Życzę wszystkim udanego świętowania. Lecę na purimową najebkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:54, 15 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszę, na szybko: topbtcpost.php

Purim to mi się kojarzy co najwyżej z jakąś gorzałą, ale domyślam się, że to jakieś żydowskie święto.
Cóż to miłego świętowania - ja też się przy okazji najebię, bo w sobotni wieczór prawdziwemu Polakowi katolikowi nie wypada nic innego Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Choone




Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 527
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:07, 15 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

viewtopic.php?p=226633#226633

A za tego posta, to chyba sobie sam przelałeś bitki.

No i waffel miał rację, tu nie chodzi o żadną prawdę, tylko skok na kasę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:17, 15 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pierdole.
Że też takie pazerne wyżulające mikrobitcoiny mendy nie mają już nawet za grosz wstydu.

Mówi mi debil bezczelnie "skok na kasę"
Weź ty debilu spójrz w swój i mój profil.
Twój balans "wpłat" do tej kasy wynosi -45.79644 mBTC.
A tymczasem mój? 6399.20723 mBTC - z tym, że bez minusa!

Ty masz w ogóle jakiś mózg, jełopie? Bo jeśli tak to czym prędzej se go lepiej zbadaj - choroby mózgu to nie przelewki. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 00:38, 19 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

melasek napisał:
Witam
Chciałem Was zainteresować nową walutą Bitcoin. Jest to waluta p2p która nie ma centralnego ośrodka który można byłoby zniszczyć lub zaatakować. Tworzą ją komputery użytkowników połączone w sieci p2p. Bitcoin jest pieniądzem, który nie umie kontrolować żaden rząd czy też bank. Na straży tego pieniądza stoi matematyka (kryptografia + funkcja skrótu SHA2) Ilość bitcoinów w obiegu jest ograniczona do 21 mln, a każdą z monet można podzielić do 8-miu miejsc po przecinku co daje 21 x 10^14 monet. Oprogramowanie jest typu opensource tzn każdy kto się zna na programowaniu przed instalacją może sprawdzić czy ktoś nie 'grzebał' w kodzie. Przelewy pieniędzy są darmowe i prawie natychmiastowe, oraz anonimowe ! W systemie bitcoin możesz mieć nieskończenie wiele anonimowych kont - (dla każdej płatności może podać inne konto). Bitcoin interesuję się od września 2010 roku i to co widzę ostatnio następuje gwałtowny wzrost zainteresowania walutą, także wartość jej rośnie (dobra inwestycja) Gro instytucji zaczyna akceptować bitcoin, jak również pojawiają się serwisy aukcyjne w sieci TOR gdzie przy użyciu bitcoin można kupić chociażby narkotyki. Trochę obejrzałem tych waszych filmów o NWO i jeśli chcemy walczyć z tym skutecznie to pierwsze co trzeba im odebrać to władzę nad pieniędzmi. Właśnie bitcoin daje nam taką szansę. Po więcej musicie pogooglować.
Pozdrawiam


Chciałem od czasu do czasu wrzucić dla melasek centa za ten kultowy już komentarz (co i Wam serdecznie rekomenduję). Rozumiem, że aktualnie nie ma możliwości nagradzania za posty. Pewnie nad ranem będę mógł dorzucić grosza, bo przez te zakłady Bimi kasy nie może się doliczyć Smile

Takie tam przemyślenia na pograniczu dnia i nocy
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:18, 19 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adam Polo napisał:
Rozumiem, że aktualnie nie ma możliwości nagradzania za posty.

ups.. sorry Smile
już powinna być
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
wunderwaffel




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 425

PostWysłany: 12:43, 19 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Ja pierdole.
Że też takie pazerne wyżulające mikrobitcoiny mendy nie mają już nawet za grosz wstydu.

Mówi mi debil bezczelnie "skok na kasę"
Weź ty debilu spójrz w swój i mój profil.
Twój balans "wpłat" do tej kasy wynosi -45.79644 mBTC.
A tymczasem mój? 6399.20723 mBTC - z tym, że bez minusa!

Ty masz w ogóle jakiś mózg, jełopie? Bo jeśli tak to czym prędzej se go lepiej zbadaj - choroby mózgu to nie przelewki. Smile


Kto ci kurwa wyżulał BTC, hę? Ustawialiśmy się w kolejce jak podczas Wielkiego Kryzysu z łapami wyciągniętymi czekając, aż JW Bimi nam coś sypnie? Czy czasem nie było tak, że sam rzucałeś szeklami?
Ja na dobrą sprawę nie wiedziałem, że jakieś mam póki ktoś nie podbił mi postu jakimiś szeklami. Ponadto co to za argumentacja patafianie ile wpłaciłeś - przecież to ty chciałeś się nimi bawić. Trudno żeby dyletant ws. BTC jakim jestem, wpłacał jakiekolwiek BTC tutaj skoro ani ich nie kopię, ani nie handluje.
Może przypomnij sobie, że dopóty nie podniosłem ryja na ciebie, nie było opcji rezygnacji z zabawy szeklami - więc jaką ty ośle prowadzisz argumentację, hę? Nie zasłaniaj się także, ile wpompowałeś ich tutaj na forum, bo wprowadziłeś je kiedy były warte tyle ile papier ścierny w Castoramie. Teraz zgrywasz inwestora, bo pompujesz jakieś szekle, które chuj wie jaki kantor jest w stanie wypłacić. Na razie wciąż w spożywczaku nimi nie zapłacę za zakupy, więc nie wchodź mi na sumienie, że "żulę" od ciebie coś co nie ma jakiekolwiek wartości... ciekawe jak to się ma do twojego pierdolenia o powrocie do oparcia waluty o parytet złota. Widocznie już ci kurwa przeszło, bo sam polubiłeś bawić się w jakieś kryptowaluty, które będąc w kompletnym oderwaniu od realnego handlu swoją wartość opierają na naiwniakach, którzy liczą, że zrobią na nich fortunę.

Jeśli Goldman Sachs jest dla ciebie złym typem, bo bawi się wartością USD i EUR, to ciekaw jestem kim w swoich oczach jesteś, skoro spekulujesz wartością BTC w taki sam sposób jak robią to banksterzy z Wall Street.

Więc weź nie pierdol, że ja czy ktokolwiek inny czyhał na twoją kasę, skoro zabrałeś już w końcu zabaweczki od nas. Nie rób z siebie także samarytanina, bo podatek "od kiszenia kapusty" nie wziął się z dupy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Choone




Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 527
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:04, 19 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Twój balans "wpłat" do tej kasy wynosi -45.79644 mBTC.
A tymczasem mój? 6399.20723 mBTC - z tym, że bez minusa!

Ty masz w ogóle jakiś mózg, jełopie? Bo jeśli tak to czym prędzej se go lepiej zbadaj - choroby mózgu to nie przelewki. Smile


Twoje "wyżulone" szekle leżą na NAJPRAWDZIWSZYM FUNDUSZU PRAWDY. Wystarczy odkryć całąprafdędokfadratu i "otworzyć" brainwalleta Laughing

Podpowiem. Hasłem nie jest: sezamieotwórzsię Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:13, 19 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gówno mnie obchodzi co z nimi zrobiłeś, po tym jak je ode mnie wziąłeś.
twoje bitcoiny - twoja sprawa.
naprawdę nie musisz mi się już więcej tłumaczyć na co je wydałeś.

ale rozumiem, że poczułeś się niezręcznie i postanowiłeś się nimi wylansować na filantropa.
z tym że umówmy się; filantrop z ciebie taki jak z koziej dupy trąba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
memorandum




Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 121
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:12, 20 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak sobie czytam ostatnio to forum i w kilku tematach mozna sie natknac na konstruktywne wypowiedzi dotyczace palacej kwestii mianowicie: ten wplacil tyle ten wyplacil tyle ten chcial ten nie chcial, a musial ten dawal napiwki ten nie ten zuli i mimo ze udawal, ze nie chcial wyciaganal rece, ten oszukuje chce wszystkich ojebac, ten ma tyle i od razu wyplacil jak mial okazje, ten ma tyle bedzie mial na flaszke, ten inwestuje i jest spekulantem, a tamten idiota, bo chcialby ale nie moze i tak wkolko.

Jestem pod wrazeniem, ze co poniektorzy uzytkownicy poswiecaja temu problemowi tyle pasji, czasu i energii widocznie to musi byc tak wazne wiec i ja postanowilem poswiecic tej jakze intrygujacej wszem i wobec kwestii chociaz jednego posta.
_________________
"Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją.
Są niebezpieczni"
G. J. Cezar
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4   » 
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Płać za posty bitcoinami
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile