W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Testuj nowy system oceniania postów  
Podobne tematy
Bitcoin - pieniądze wolnych ludzi4205
Co zrobić z tymi co kiszą kapustę?103
Przyszłość bitcoin97
Pokaz wszystkie podobne tematy (11)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
10 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Odsłon: 4597
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 10.000 mBTC

PostWysłany: 16:43, 28 Maj '11   Temat postu: System oceniania postów Odpowiedz z cytatem

Zapraszam do testowania nowego systemu opłacania postów przy pomocy bitcoinów.
bitcoin.php

Opcja dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Piszcie w tym temacie co nie działa, itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jordii




Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 701
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:00, 29 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

małe uwagi:
1. super robota. jak na razie wszystko bdb działa Smile (tzn, nie stwierdzam żadnych błędów)
2. przydałby się gdzieś jakiś "przycisk" (w menu, profilu, czy gdzieś tam pod ręką), za pomocą którego można by sprawdzić stan swojego konta
3. a może każdy post możnaby nagrodzić, bez względu na to kiedy został napisany? mam czasem tak, że jak widzę, że ktoś sensownie się wypowiada, to zaglądam na inne wypowiedzi/wątki i najczęściej się nie rozczarowuję. reszta jest również warta przeczytania.
4. fajnie też byłoby dać ludziom z zewnątrz możliwość wspierania dobrych postów za pomocą BTC. Może jakiś przycisk: "nagródź autora postu - wpłać BTC", albo coś w tym stylu.
Po wciśnięciu buttona generowałby się nowy adres BTC (lub ew. każdy użytkownik miałby swój stały) i koleś/koleżanka mogliby przesłać parę BTC na to konto, po czym byłoby to księgowane na wewnętrznym koncie szczęśliwego forumowicza prawda2.info. (jak to dokł. technicznie można rozwiązać, nie mam pojęcia, ale wiem, że jeśli będzie takie zapotrzebowanie i będą chęci, to dasz radę Smile)

Jestem ciekaw, ile i czy w ogóle ktoś z zewnątrz by wpłacał.
_________________
www.demokracjabezposrednia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:40, 29 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

thx jordii.
2. na gorze strony na środku, nad logo jest stan konta - jak na niego klikniesz to cie przeniesie na stronę z historia transakcji
3. faktycznie, tak na razie zrobię, że będzie można podarować centa postowi bez względu na to ile lat temu został napisany.
4. zobaczymy, czy wysiłek będzie wart zachodu. na razie dla uproszczenia trzeba mieć konto żeby się pobawić. a jak sam dobrze wiesz, gdy się ma trochę oleju w głowie, to wcale nie tak trudno je zdobyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jordii




Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 701
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:12, 30 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2. dzięki
3. dzięki
4. chyba mam za mało oleju, bo jeszcze mnie nikt nie "nagrodził" Wink /tylko proszę nie przesyłać żadnych BTC z litości! To nie ma być fishing for compliments!
_________________
www.demokracjabezposrednia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:17, 30 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

4. bo nieliczni nagradzają. w logu transakcji więcej jest pozycji wypłaty promocji niż nagradzania za post.
ludzie w większości odbierają promocję i kiszą kasę na koncie. może czekają na jakiś post który ich zwali z nóg, a tu sama kicha... Smile

powinien już działać system automatycznych doładowań.
jakby ktoś mógł wyżulić parę groszy i to stestować to będę wdzięczny.
nie chcieli byśmy chyba, żeby okazało się że coś nie działa gdy ja akurat będę na wakacjach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jordii




Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 701
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:32, 30 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

4. to może automatyczny mail dla szczęśliwca, który został nagrodzony. Coś w tym stylu "Właśnie dostałeś pierwszego 0.01BTC. Komuś spodobała się Twoja wypowiedź XY i postanowił nagrodzić Cię BTC" a potem jakiś tekst o tym, aby oceniać innych. może zadziała Wink Zawsze to fajnie jak, ktoś pochwali, a "dobry uczynek" w postaci jednego kliknięcia, to też może być fajna zabawa.
5. ok - testuję. przelałem 1/2 BTC na podany adres - działa? /edit: odpowiadam - działa Wink
6. jeśli się system przyjmie, to można się też zastanowić nad rozbudowaniem o możliwość "wielokrotności/wielokrotnego" oceniania. Jeśli, ktoś się napracuje, wypoci jakiś porządny post ze źródłami analizą, to chętnie prześlę mu trochę więcej, niż komuś, kto tylko wkleił coś ciekawego. Tylko należy pamiętać, że szybko robi się drogo, bo 0.04 to już ok 1 zł. Jak kurs dalej będzie tak szybował, to chyba będzie trzeba się zastanowić nad mniejszymi stawkami niż 0.01 Wink
_________________
www.demokracjabezposrednia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:47, 30 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

4. dajmy im czas - z czasem odkryją że mają jakieś bitcoiny na koncie i zaczną dochodzić skąd. nie ma co ponaglać biegu wydarzeń Smile
5. spoko, dzięki za stestowanie. teraz jesteś drugim najbogatszym człowiekiem na forum. a niedługo pewnie pierwszym bo ja ciągle sponsoruj promocję a zostało mi już tylko 0.82 Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jordii




Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 701
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:58, 30 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

5. hehe. no nie wiem, czy moje "bogactwo", to stan trwały, bo trochę szaleję Smile
(5-0.82)/0.18 - wychodzi mi, że jakieś dwadzieścia kilka osób skusiło się na promocję Smile

P.S.
Dodałbym wiadomość o możliwości oceniania treści w BTC na polskim forum o btc albo jakiś katalogach stron w btc
_________________
www.demokracjabezposrednia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:01, 30 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj więcej. dokładnie to 46
każdy dostaje tyle centów ile ma limitu postów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:03, 30 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jordii napisał:
Dodałbym wiadomość o możliwości oceniania treści w BTC na polskim forum o btc albo jakiś katalogach stron w btc
to dodaj Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Testuj nowy system oceniania postów
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile