W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Bitcoin - pieniądze wolnych ludzi  
Podobne tematy
Co zrobić z tymi co kiszą kapustę?103
Przyszłość bitcoin97
upadek Bitcoin64
Pokaz wszystkie podobne tematy (11)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
98 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Gospodarka i pieniądze Odsłon: 269876
Strona:  «   1, 2, 3 ... 136, 137, 138 ... 167, 168, 169   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tokebit1




Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:16, 18 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poniżej polska wersja historii DPS Nakamoto, na podstawie artykułu w Newsweek sprzed dwóch tygodni

Jak Newsweek namierzył Satoshi Nakamoto?

Leah przeglądała bazy danych w poszukiwaniu “Satoshi Nakamoto” – dla potencjalnych “dopasowań” zamawiała rekordy z Narodowego Archiwum i prowadziła rozmowy z bliskimi. Dziennikarka otrzymała e-mail Satoshi od firmy, w której zaopatruje się on w części służące do modyfikacji modeli parowych pociągów …i nawiązała z nim kontakt elektroniczny dyskutując najpierw o jego hobby.

Kiedy jednak tematyka rozmów przeszła na Bitcoina, Satoshi przestał się odzywać. Leah próbowała namówić go do rozmowy przez (również namierzonych przez nią) członków rodziny Nakamoto. Ale i to się nie udało. Zresztą rodzina Nakamoto ostrzegała dziennikarkę przed Satoshim. Jeden z braci powiedział, że Satoshi jest geniuszem, ale i dupkiem.

Prace nad Bitcoinem mógł, według jego najstarszej córki, rozpocząć z zemsty na bankowcach. Po zwolnieniu go z pracy popadł w długi i nie był w stanie spłacić kredytu, a bank przejął jego dom. Z kolei jego żona dodaje, że powodem może być pasja Satoshi — modele pociągów. W dużej mierze sprowadzał je z Wielkiej Brytanii i zawsze narzekał na przewalutowania i dodatkowe opłaty za przelew do innego kraju.


http://niebezpiecznik.pl/post/tworca-bitcoina-satoshi-nakamoto-zdemaskowany/
_________________
*/ Wróżę z fusów. Na księżycu. I to na pewno nie jest ziemski księżyc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
vegas




Dołączył: 30 Sie 2012
Posty: 60
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:48, 18 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od dziś istnieje możliwość zalogowania się na mtgox i sprawdzenia stanu swojego konta, póki co nie wiadomo co to daje, czy służy tylko by klienci mogli zobaczyć ile stracili, ale może coś jeszcze nas zaskoczy

https://www.mtgox.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1995
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:07, 18 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po zalogowaniu tym bardziej mnie szlag trafia patrząc na te salda... Pozostaje czekać i obserwować. Miejmy nadzieję, że to jakiś pozytywny znak i cyfry się zgadzają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vegas




Dołączył: 30 Sie 2012
Posty: 60
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:18, 18 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ten wolumen Huobi to nie jest jakaś ściema to nie zdziwię się jeśli, wartość Litecoin osiągnie nowe ATH w najbliższym czasie

http://bitcoinity.org/markets/list?currency=ALL&span=7d
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:43, 18 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I co, działa już www.bitcurex.pl ?
Bo nie mam tam konta więc nie wiem czy mogę już (i jak) rozstrzygnąć ten zakład bets.php?i=52
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1995
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:47, 18 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

works fine Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shinobi




Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 449
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:51, 18 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

działa, mozna sie logowac i handlować, bitki są rzeczywiste bo wypłaciłem profilaktycznie wszystko i doszły od razu, swoją drogą mogliby zrobic dzienny limit wypłat np 50 btc, wtedy taka akcja jak teraz była by sie nie powtórzyła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alan




Dołączył: 16 Gru 2013
Posty: 47
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:22, 18 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marcinm napisał:
@Ordel, gdybyś nie miał wyłączonych napiwków, ażbym Ci sypnął mBTC Very Happy
Nic dodać nic ująć.

Administratorku,mam pytanie . W jakim celu pozostawiłeś przy użytkownikach .którym zablokowałeś możliwość otrzymywania i przekazywania napiwków wiadomość
Cytat:
Post zebrał 0.0 mBTC
? Czy zależy ci na wywarciu wrażenia u odwiedzających czytelników typu
Cytat:
a ten to bzdury pisze i nikt go go nie nagradza napiwkami
aż taki perfidny to chyba nie jesteś ,co ? Laughing
Skoro jestem wyautowany z przesyłania napiwków , wnioskuję administratorku o usunięcie zdania Post zebrał 0.0 mBTC przy moim niku ,myślę ,że potrafisz to technicznie ogarnąć .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:52, 18 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

alan napisał:
Administratorku,mam pytanie . W jakim celu pozostawiłeś przy użytkownikach .którym zablokowałeś możliwość otrzymywania i przekazywania napiwków wiadomość
Cytat:
Post zebrał 0.0 mBTC
?

w takim celu kretynku, skoro już musisz wiedzieć, żeby było widać na starych postach, za które dostali napiwki, że dostali za nie napiwki.
np. tu: viewtopic.php?p=189045#189045
albo tu: viewtopic.php?p=274098#274098

nie będę specjalnie pisał ekstra kodu, pytając baze przy kazdym poście o to od którego dnia stałes się oficjalnie debilem, tylko po to żeby zadowolić zachciankę takiej mendy jak ty.
jesteś zerem i będziesz mieć zawsze zero - to nawet logiczne Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:55, 18 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czekaj już wiem jak to zrobić bez ekstra pytania bazy - więc chuj niech ci będzie, łosiu, zmieniłem zdanie: jesteś zerem i nie będziesz mieć nic Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
marcinm




Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 263
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:59, 18 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

alan napisał:
marcinm napisał:
@Ordel, gdybyś nie miał wyłączonych napiwków, ażbym Ci sypnął mBTC Very Happy
Nic dodać nic ująć.

Administratorku,mam pytanie . W jakim celu pozostawiłeś przy użytkownikach .którym zablokowałeś możliwość otrzymywania i przekazywania napiwków wiadomość
Cytat:
Post zebrał 0.0 mBTC
? Czy zależy ci na wywarciu wrażenia u odwiedzających czytelników typu
Cytat:
a ten to bzdury pisze i nikt go go nie nagradza napiwkami
aż taki perfidny to chyba nie jesteś ,co ? Laughing
Skoro jestem wyautowany z przesyłania napiwków , wnioskuję administratorku o usunięcie zdania Post zebrał 0.0 mBTC przy moim niku ,myślę ,że potrafisz to technicznie ogarnąć .


Wiem, że to co pisałeś było skierowane do Bimiego, ale skoro już mnie zacytowałeś, to pozwolę sobie zabrać głos w tej rozmowie.

Wybacz @alan, ale w odróżnieniu od Ordela, którego bardzo szanuję, pomimo tego, iż ma czasami odmienne zdanie niż ja i pomimo tego, że naraził się administracji, opierając się na tym: search.php?search_user=1801
mam wrażenie, że pierdolisz tylko o tym jak Ci źle że nie masz napiwków, bluzgasz na innych i do tego sprowadza się Twoja obecność na forum.

Co do Twojego "wnioskowania", to zamiast po raz kolejny pierdolić głupoty, może lepiej by było, gdybyś napisał coś wartościowego, co wnosi coś do dyskusji, bo na chwilę obecną się tylko pogrążasz, a Twój limit jest o tyle uzasadniony, że gdybyś miał większy to zamiast 1 postu, pisałbyś 8 postów dziennie, napieradalając głupoty o niesprawiedliwym, Twoim zdaniem, traktowaniu w każdym możliwym temacie na forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vegas




Dołączył: 30 Sie 2012
Posty: 60
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:28, 18 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LTC jutro na Huobi, wolumen transakcji robi wrażenie i wciąż rośnie

http://coinmarketcap.com/

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:07, 19 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

vegas napisał:
Od dziś istnieje możliwość zalogowania się na mtgox i sprawdzenia stanu swojego konta. https://www.mtgox.com/

Ja teoretycznie dostanę swoją kasę z goxa, bo dzień przed walnięciem dokonałem zlecenia wypłaty PLN, i kasa została zdjęta z konta. Cierpliwość największą cnotą, więc cierpliwie czekam. Smile
_________________
Zobacz też tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vegas




Dołączył: 30 Sie 2012
Posty: 60
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:22, 19 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AQuatro napisał:
vegas napisał:
Od dziś istnieje możliwość zalogowania się na mtgox i sprawdzenia stanu swojego konta. https://www.mtgox.com/

Ja teoretycznie dostanę swoją kasę z goxa, bo dzień przed walnięciem dokonałem zlecenia wypłaty PLN, i kasa została zdjęta z konta. Cierpliwość największą cnotą, więc cierpliwie czekam. Smile


Nie chcę Cie martwić, ale są tacy którzy zlecili wypłatę 3 miesiące przed zamknięciem goxa i pieniędzy nie mają do dziś, aczkolwiek chociaż sam nie miałem tam żadnych środków, życzę wszystkim żeby gox jakimś cudem ruszył, co by można było chociaż bitki gdzieś szybko wypłacić

https://forum.bitcoin.pl/mtgox-dyskusja-ogolna-t8001-1760.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 22:31, 19 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1411
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:34, 20 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Och , piękne życie . Posadziłem dzisiaj 190 krzaków truskawek .5 odmian . Polecam firmę
http:/www.hortplant.pl/ . Korzenie sadzonek do 20 cm. tego nie kupicie w ogrodniczym .0,65 za sztukę Smile Jak by ktoś pytał to na sprawdzone owocujące Jagody Goji też dam namiar . a co . stać mnie .A teraz z innej beczki . Co wam ta Polska uczyniła ,że tak se te parchate mordy nią wycieracie ? żydów rozumiem ,bo to ścierwo wszędzie jątrzące i żerujące na gównie które stworzyli ,albo przejęli ,czyli kasie . Kurwa według teorii reinkarnacji wybraliście sobie dom ,rodzinę ojczyznę Polskę .A jeśli nawet innowiercy nie mieści się w tych waszych zmanipulowanych czerepach , i wierzycie w przypadek , to kurwa chwalcie los i Polskę ,że mogliście tu wiele zrealizować ,a nie w teorii ruletki trafić na Somalię .
Dostrzegam co się w Polsce dzieje , kto i dlaczego .Dostrzegam co dzieje się na tym pseudo forum .Bicie piany i zero efektów . Tak szechterówka Bimio realizuje wasz spokojny sen .
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:19, 21 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a szczekan te byliny, to sadziłeś jeszcze przed, czy już po tym, jak przyjąłeś swoje tabletki na piękne życie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
vegas




Dołączył: 30 Sie 2012
Posty: 60
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:27, 21 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://en.ria.ru/business/20140321/18862.....-Bank.html
Cytat:
MOSCOW, March 21 (RIA Novosti) - US-based Visa Inc. and MasterCard Inc. have stopped processing payments by cardholders at Russian banks targeted by the United States for financial sanctions on Thursday, a number of Russian banks said Friday.


http://www.firstpost.com/world/live-visa.....39173.html
Cytat:
Visa Inc and MasterCard Inc have stopped, without notification, providing services for payment transactions for clients at Russia's SMP bank, whose main shareholders were hit by US sanctions, the bank said.

Co-owners of SMP Bank Boris Rotenberg and his older brother Arkady, who received large contracts for the Sochi Winter Olympics were two of the 20 sanctioned by the Obama government, reported Reuters.


dobre info dla BTC Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:35, 21 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Prezes Mark Karpeles poinformował, że odnalezione 200 tys. bitcoinów zostało 14 i 15 marca umieszczone w zasobach offline, aby nie stały się celem ataku hakerów"
Mt. Gox wcześniej informował, że hakerzy ukradli mu 850 tys. bitcoinów, z czego 750 tys. należało do klientów. Obecnie spółka działająca w Japonii ogłosiła, że znalazła 200 tys. bitcoinów w „starym portfelu cyfrowym z 2011 roku”.


W chuja cięcie też zajęcie...

_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1411
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:37, 21 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
kto by onegdaj pomyślał, że kiedyś wyszydzany gej stanie się później bronią XXI wieku, z jakże ogromną siłą rażenia w środowiskach łysych pał Laughing
Kto by pomyślał ...https://prawda2.info/viewtopic.php?p=247036#247036 Venom , to bierze jakieś tabletki ,a to chyba twojsza rodzina , za niedługo sam napisze gdzie mieszkasz gnido i zapewne wielu chce z tobą pokonwersować w realu ,albo w szachy zgrać ,by sprawdzić jaką to jesteś intelektualną gwiazdą .
Laughing
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1995
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:19, 21 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam nie wiem co o tym knurze myśleć. Myślicie, że jakaś dochodzeniówka mu siedzi na łbie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shinobi




Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 449
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:44, 23 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.securelist.com/en/blog/8196/.....ak_archive

w ostatnim przecieku goxowym był trojan kradnący portwele (coinstealer.j)

niech kazdy kto pobierał te dane przeskanuje sobie dokladnie system
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tokebit1




Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:41, 24 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Andreessen Horowitz Plans to Put “Hundreds of Millions of Additional Dollars” Into Bitcoin Start-Ups


Some interesting information coming from a Wall Street Journal report (paywall) surrounding venture-capital firm Andreessen Horowitz and co-founder/partner Marc Andreessen (co-founder of Netscape Communications).

The report, which makes note of the fact that Andreessen Horowitz has made investments of about $50 million in bitcoin-related products and services is planning to invest “hundreds of millions of additional dollars over the next few years.”

“I’m completely unfazed and plan to invest more,” said Marc Andreessen on the topic to WSJ.

Andreessen first approached investors at the firm about bitcoin in April of last year.

“At first blush, you’re going to think we’re out of our minds,” he was quoted as saying to the firms on the Andreessen Horowitz advisory board, “but we’re going to invest in a fake mathematical currency.”

According to Andreessen, his statement was met with silence, but less resistance than his anticipated. Before you know it, the firm had made a whopping $25 million investment in bitcoin brokerage service Coinbase.

It’s interesting that such a prominent figure in the VC industry has taken such a bullish stance on bitcoin. And with significant investments, they are no doubt, contributing to the growth and success of this digital currency.

Read the full report at the Wall Street Journal (paywall).



wieść pochodzi z ciekawej stronki http://newsbtc.com/

1)Mówię wam, to ostatnie chwile kiedy bitka można kupić za grosze.
2)Ktos tam gdzieś wyśledził BTC z goxa, że niby miały trafić na Bitstampa - stąd według mnie ten ostatni spadek kursu.
_________________
*/ Wróżę z fusów. Na księżycu. I to na pewno nie jest ziemski księżyc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:20, 24 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Venom , to bierze jakieś tabletki ,a to chyba twojsza rodzina , za niedługo sam napisze gdzie mieszkasz gnido i zapewne wielu chce z tobą pokonwersować w realu ,albo w szachy zgrać


Jeśli wyjaśnisz mi dlaczego niebieski samochodzik jest za bardzo niebieski to wyjawię ci co zechcesz kochany, a teraz daj mi spokojnie ogarniać rozkład Maxwell'a w ujęciu bicia promieniowego wiertła, bo chuj z dystrybuantą jeśli współczynnik skośności lata wte i we wte. Kurwa




Cool
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dipsao




Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 420
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:35, 24 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AQuatro napisał:
Ja teoretycznie dostanę swoją kasę z goxa, bo dzień przed walnięciem dokonałem zlecenia wypłaty PLN, i kasa została zdjęta z konta. Cierpliwość największą cnotą, więc cierpliwie czekam. Smile

"Czekać uczymy się zwykle dopiero wtedy, kiedy nie mamy już na co czekać." [Marie von Ebner-Eschenbach]

Zapdejtuj łifdrołal stejtus jak wpłyną Smile

King Crimson napisał:
Cytat:
Obecnie spółka działająca w Japonii ogłosiła, że znalazła 200 tys. bitcoinów w „starym portfelu cyfrowym z 2011 roku”

Sam nie wiem co o tym knurze myśleć. Myślicie, że jakaś dochodzeniówka mu siedzi na łbie?


Prawnik z kancelarii która zajmuje się pozwem zbiorowym przeciw MtSux nie chce powiedzieć wszystkiego, co (jakoby) wie, ale prawdopodobnie dłuższy czas mieszali przy portfelu, próbując go podzielić na tysiące małych:

Mt gox ‘Discovery’: US Lawyers not convinced.

Chris Dore is a partner at a law firm involved in representing clients in a US class action against the bankrupt exchange. His firm Edelson Law is currently investigating events up to the collapse of Mt gox, and it is Dore’s belief that the announcement is merely an attempt to stem a growing suspicion that these bitcoins were being prepared to be broken into smaller wallets and then further dispersed. He stated: “Their statement that they found (these bitcoins) in a random wallet and failed to tell anyone for two weeks is highly suspect.”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Gospodarka i pieniądze Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 136, 137, 138 ... 167, 168, 169   » 
Strona 137 z 169

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Bitcoin - pieniądze wolnych ludzi
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile