W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Bitcoin - pieniądze wolnych ludzi  
Podobne tematy
Co zrobić z tymi co kiszą kapustę?103
Przyszłość bitcoin97
upadek Bitcoin64
Pokaz wszystkie podobne tematy (11)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
98 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Gospodarka i pieniądze Odsłon: 270604
Strona:  «   1, 2, 3 ... 135, 136, 137 ... 167, 168, 169   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tokebit1




Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:09, 14 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jarondo napisał:

Kupujesz jakieś plojdy około 1 satoshi, bo niżej nie spadnie, chyba.


Chyba, może spaść niżej, nizej niż ktokolwiek przypuszcza.
1 litoshi to taki nowy termin.
Potem juz tylko Psiokoshi. Smile
Potrzebna jest wiedza, który krypton ma pisane szczytowanie od chwili narodzin, a który na nie musi trochę poczekać.
Lub szczęście.
_________________
*/ Wróżę z fusów. Na księżycu. I to na pewno nie jest ziemski księżyc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:09, 14 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogłaszam konkurs . Kto to napisał ?
Cytat:
Co by się tradycji stało zadość ogłaszamy przebicie w dniu dzisiejszym 29$ za 1btc. Złamania 28$ nie odnotowałem, ale chyba też było . Coraz trudniej być na bieżąco. Chyba tylko czekan i mhman nadążają za trendem .
Cytat:
Z niewielką przyjemnością informuję Szanownych Posiadaczy Bitcoin, że kurs właśnie spadł poniżej 11$ za szt. Nie zmienia to faktu, że jest to najlepsza waluta świata.PS> kto ma jaja, ten kupuje ________________"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Zwielką przyjemnością informuję Szanownych Posiadaczy Bitcoin, że kurs właśnie osiągnął dzisiaj rekord wszech czasów 20 000 PLN , gratuluję trafinych inwestycji Laughing viewpost.php?p=239500
King Crimson napisał:
Ja nawet nie chcę komentować, chciałem się tam odegrać za straty na goksie. Jak to się pójdzie jebać to jestem wyczyszczony praktycznie do zera. Kurwa mać.
Nie przejmuj się Bimio odpali ci zaskórniaki i będziesz dalej mógł realizować swoją strategię finansową , a najlepiej weź do pomnażania kasę Bimio to dopiero poszalejesz . Laughing nic osobistego , wzbudzasz nawet moją sympatię .
jarondo napisał:
Na btc, już się nie odegrasz.Szybciej na jakieś kryptogiełdzie.
Kupujesz jakieś plojdy około 1 satoshi, bo niżej nie spadnie, chyba.Czekasz. Pójdzie do góry masz więcej btc, nie, to zamroziłeś bitki.Na coś takiego, nie ma łakomych.Ma to swoje plusy. Włamów i przekrętów wśród dużych będzie coraz więcej, taka jest natura kryptonów.
Jak kiedyś napadano na banki(teraz jest odwrotnie, banki napadają ludzi), i tych co mieli złoto.

O widzisz już masz kolejnego doradcę , zaraz Bimio-tokebit1 dwa w jednym ci też doradzi ... ja wiem co , a ty ?
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcinm




Dołączył: 06 Lip 2013
Posty: 263
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:09, 14 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest oficjalne info z giełdy (ok. 17:40 pojawiło się na ich fanpage'u na fb i na oficjalnej stronie https://bitcurex.com/ )

Cytat:
Udaremniony atak hackerski

14.03.2014



Szanowni Użytkownicy,

Udało nam się udaremnić atak hakerski na serwis Bitcurex, uniemożliwiając masową kradzież środków BTC naszych użytkowników. Dzięki automatycznym procedurom bezpieczeństwa, hackerzy zdążyli zdefraudować jedynie część środków przechowywanych na operacyjnym Hot Wallet Bitcurex. Większość środków obecnych na Hot Wallet, a także całość środków z Cold Wallet oraz środków pieniężnych FIAT pozostała nienaruszona.

Nasz zespół zlokalizował i usunął źródło problemu. Trwają prace nad wznowieniem działania serwisu, równolegle prowadzony jest audyt zewnętrzny: w najbliższym czasie podamy Państwu dokładną datę ponownego uruchomienia wszystkich funkcjonalności Bitcurex. Więcej informacji udzielimy Państwu w dalszych komunikatach.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności, a przede wszystkim dziękujemy całej społeczności BTC za okazane wsparcie: z tej próby wychodzimy silniejsi.



Z poważaniem,

Zespół Bitcurex


@King Crimson,
nie wiem ile tam posadziłeś BTC, ale gdybym ja miał trzymać BTC na giełdzie, to trzymałbym w kilku, nawet po 1 BTC na każdej z nich.
Osobiście jednak wolę wallet na zaszyfrowanym pedrive schowanym w szafie i kopię w miejscu awaryjnym "na wszelki wypadek".

Mimo wszystko życzę Ci, żeby oświadczenie giełdy było prawdziwe i żebyś odzyskał kasę wraz z innymi użytkownikami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 2002
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:11, 14 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jakiś kurwa niefart, wszystkie fuckupy większości możliwych giełd po kolei zaliczam. Zdecydowanie za dużo tam miałem i jak tego nie odbije to... nawet nie chcę myśleć co.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alan




Dołączył: 16 Gru 2013
Posty: 47
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:21, 14 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

King Crimson napisał:
No jakiś kurwa niefart, wszystkie fuckupy większości możliwych giełd po kolei zaliczam. Zdecydowanie za dużo tam miałem i jak tego nie odbije to... nawet nie chcę myśleć co.

Nie bój nic , pewnie to dziadostwo wstanie Very Happy Masz moją sympatię , bo jako jedyny piszesz prawdę na temat - jak wyruchało mnie BTC- inni siedzą cichutko , Bimio ponoć ma mega kasę Btc , więc spoko -da Ci . A jak już ci da , to ja podpowiem sprzedaj i zapomnij . Laughing pozdrawiam , widzisz jak kończy się hazard ? ktoś zy$$kuje , ktoś traci . Życie ??? NIE ....MANIPULACJA LESZCZAMI .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tokebit1




Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:28, 14 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

alan napisał:
bo jako jedyny piszesz prawdę na temat - jak wyruchało mnie BTC- .

Alan, o tym jak go wyruchało BTC to chyba pisze twój friend szczekan, bez przerwy, od lat prawie 3 - jego to ono naprawdę wyruchało - biorąc pod uwagę jak rżał że BTC jest za 8 zeta Smile
_________________
*/ Wróżę z fusów. Na księżycu. I to na pewno nie jest ziemski księżyc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:42, 14 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mieli odpowiednie procedury to chuja im zajebali, co najwyżej na waciki. Taki sam wielki atak poprzez backdoor zrobili na polski kantor elektronicznych walut lilliona, ale po pierwsze na Hot mieli odpowiednio mało kasy, czyli jakiś procent całości niezbędny do realizacji transakcji na bieżąco, a po drugie admini byli na tyle kumaci, że zauważyli włam po kilku minutach. W ten sposób lilion nie tylko, że wrócił do zwrócił całą ukradzioną kasę idąc w zaufanie kosztem własnych zysków.
Z drugiej strony jak patrzę na świat akurat bitków to widać w nim tyle młotów, że nie zdziwiłbym się, gdyby się zawinęli lub dali się zdrowo ojebać. Z tego też względu bitki tylko na własnym koncie a na giełdach można się bawić drobiną i to chociaż paru giełdach.
Fakt jednak, że masz trochę pecha King, ale nadzieja umiera ostatnia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 00:40, 15 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

King Crimson napisał:
No jakiś kurwa niefart, wszystkie fuckupy większości możliwych giełd po kolei zaliczam. Zdecydowanie za dużo tam miałem i jak tego nie odbije to... nawet nie chcę myśleć co.

Ja bym próbował sił w innej branży. Handel zagraniczny, jakiś biznesik.
Mnie bitcoin nauczył, że inicjator pomysłu zawsze wygrywa. Kolejne osoby coraz bardziej ryzykują.
Wszystkie te kantory i nie tylko kantory, masa firm, to spółki zoo, których działalność już z założenia jest taka, że jak się im noga powinie, to tracą ostatnie ogniwa. I tak było w przypadku goxa, tak jest w przypadku każdej spółki.
Biorą kredyty, zadłużają się u różnych firm, kontrachentów, a potem bankructwo i to co się udało właścicielom w jakiś sposób wyprowadzić, to ich, reszta do podziału dla tysiąca poszkodowanych. Jedna z podstawowych zasad spółki brzmi, "na początku wypłać sobie, bo reszcie może nie wystarczyć".
Nawet tak duże spółki jak spółki komunalne, budujące kanalizację, odprowadzające ścieki od ludzi, dostarczające wodę. Też są nastawione na maksymalne dymanie klientów. Potem upadłość i nie ma winnego. Chociaż te to właściwie są nastawione na przepierdalanie majątku państwowego i państwowej kasy.

Dla mnie bitcoin to dobra lekcja. Bitcoin pokazał, że w życiu nie działamy tylko na jednej płaszczyźnie. Że jest ich wiele.
Co z tego, że ogrywasz innych w handlu walutą? Jest jeszcze właściciel kantora, który ogrywa wszystkich.

Ale trzeba robić to, w czym się najlepiej specjalizujemy. Tylko wtedy będziemy mieli przewagę nad innymi. Ktoś, kto specjalizował się w hazardzie lub w spółkach wydymał resztę i tyle. Był najlepszy w tej branży i wygrał.

Ogólnie rzecz biorąc, to każdy chce każdego wydymać, począwszy od pracodawcy, przez hazardzistów, spekulantów, właścicieli spółek, a na urzędnikach państwowych skończywszy. Taki system. Chyba trzeba się nauczyć pływać w tym gównie, bo raczej tego nie zmienimy. Smile
_________________
Zobacz też tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gambolo




Dołączył: 04 Lis 2013
Posty: 115
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 10:08, 15 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak mawiał L.Wałęsą: jeśli to zrobimy to wszyscy na tym stracą a reszta zyska


biznes to zawsze jest ryzyk, pomnażanie kapitału też
dawniej idą z dzida na niedźwiedzia też miałeś jakieś % szans że się uda go upolować i zdążyć przed konkurencją - jak się udało miałeś żarcie, ciepłą skórą, powodzenie prestiż i opiekę dziewic wioskowych które Cie smarowały sadłem po tej trudnej robocie
dziś jest to samo tylko cel ostateczny - zielone papierki - lekko się zmienił

efekty końcowe - identyczne
_________________
BTC: 12TUcYoA2im8sgd4d2pKLZE3r9NFTRjG6b
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tokebit1




Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:26, 15 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wszyscy pewnie wiedzą, zwłaszcza poczatkujący bitkoinowcy, że istnieje mozliwość wygenerowania spersonalizowanego adresu BTC korzystając z jego generatora który mozna zanleźć pod tym adresem : https://en.bitcoin.it/wiki/Vanitygen.

generowanie adresu wraz z kluczem trwa kilkanascie minut (do 5 określonych znaków) i z każdym nastepnym jego czas zwiększa się...
No własnie, ciekawe doświadczenie, jako że przy okazji mozna zobaczyc jak długo trwałoby znalezienie klucza do pelnego adresu BTC.

Ponizej wklejam, kilka przykładów, takich adresów.
ps. przed zdeponowaniem środków na takim adresie, wypadałoby upewnić się, ze nikt oprocz nas nie posiada kopii klucza.

1QBDLYTDFHHZAABYSKGKPWKLSXZWCCJQBX (all-uppercase - owner: etotheipi)
1odfsrirfbxtwjoviseqdnuixwvhsnPbJ (longest lowercase prefix - owner: wtfvanity)
19279281759997344NJ2KMcdRZNVT5rHhq (longest digit-only prefix - owner: wtfvanity)

1otohotohMoQoxHuxLBveQiZcV3Pji3Tc (longest pronounceable prefix - owner: otoh)

12345678googr7AWKah5kpLnx2h8zDS6NK (11-char vanity address - owner unknown)
1ANNuNCiAtEd6WM7trY2AExbEThSu5YNJu (11-char real-word vanity address - owner: gadman2)
1BoyishnessfwHq3wSkCkJ7iafUdjhghfU (10-char real-word proper-case vanity address - owner: ryanc)

123XjDj2ZQwgogCBZkYDrvUQBCR14ZJ321 (6-char palindrome address - owner: svenfaw)
_________________
*/ Wróżę z fusów. Na księżycu. I to na pewno nie jest ziemski księżyc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:37, 15 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wszyscy pewnie wiedzą, że istnieją nawet swego rodzaju mining poole, do zbiorowego (czyli o wiele szybszego) generowania tego typu adresów. A przynajmniej jeden taki jest serwis, z tego co wiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:29, 15 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bitcurex ciągle niedostępny. Wielu użytkowników trzyma tam część swoich btc. Wszystkim zainteresowanym zależy na czasie w tym zarządzającym chyba najbardziej, bo tracą dziennie dziesiątki tysięcy złotych i wzmacniają konkurencję.

Aby skrócić czas emocjonującego oczekiwania i zarazem dodać trochę emocji ustawiłem zakład odnośnie terminu uruchomienia portalu bitcurex. Choć sercem jestem za, rozsądek podpowiada, że nie zdążą przed wtorkiem. Ale chętnie przegram zakład. Kto chętny?

Poniżej ostatni komunikat na stronie bitcurex.

15th of March 2014

Dear Users,

IT work on our service is almost completed. Internal testing of our modified system is scheduled for this evening, then the final external audit will be conducted. As soon as the audit has finished successfully, we will post an announcement with the exact date of resuming our service and all the necessary details.

Thank you once again for your patience and trust - it means a lot to our entire team.

Best regards,
Bitcurex Team
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Razer




Dołączył: 15 Wrz 2012
Posty: 23
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:42, 15 Mar '14   Temat postu: PLNc Odpowiedz z cytatem

Słyszeli o PLNcoin? Co sądzicie? Nie podaje linka bo nie jestem naganiaczem itp. tylko jestem ciekaw waszych opinii Wink bo nie wiem czy wchodzić...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dipsao




Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 420
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:03, 16 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

koniobit1 napisał:
Nie wszyscy pewnie wiedzą, zwłaszcza poczatkujący bitkoinowcy, że istnieje mozliwość wygenerowania spersonalizowanego adresu BTC...

Bimi napisał:
Nie wszyscy pewnie wiedzą, że istnieją nawet swego rodzaju mining poole (...)


Się chłopcy poduczyli i szpanują Smile
Jak widać przydał się konkurs z bitcoinami od bimia.
Ci co przegapili wątek, mają szansę trafić jakckpota:
https://prawda2.info/viewtopic.php?t=22884
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vegas




Dołączył: 30 Sie 2012
Posty: 60
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:50, 16 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Meksyku powstał pierwszy bankomat umożliwiający zakup Litecoin i Dogecoin Smile

http://newsbtc.com/2014/03/16/bitcoin-at.....ek-mexico/

https://bitcointalk.org/index.php?topic=516965.0
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alan




Dołączył: 16 Gru 2013
Posty: 47
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:57, 16 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

vegas napisał:
W Meksyku powstał pierwszy bankomat umożliwiający zakup Litecoin i Dogecoin Smile
O, to ja byłbym bardzo ostrożny , bo jest wielce prawdopodobne ,że pod te baknokwity podpięty jest nasz administratorek i tylko czyha , aby klepać lewe socjalistyczne podróbki . Cool
A to dla fanów anonimowości w biznesie bitcoin .
Cytat:
Chciałem przesunąć część pieniędzy z niepewnego BTC-E na inne giełdy. Na curexa na szczęście nie zdążyłem, ale pomyślałem o Bitstampie. Ale aby tam nawet tylko przelać BTC potrzebna jest weryfikacja.
Wystąpiłem więc o weryfikację i wysłałem im skan dowodu + rachunku. Z dużymi oporami, bo jak pokazał przypadek Goxa, nie powinno się robić takich rzeczy, prawda? Ale doszedłem do wniosku, że skoro wysłałem to samo do Goxa to już mi wszystko jedno. I tak pewnie będę musiał zmienić dowód. Weryfikacja jest w toku.

Ale jednocześnie ze złożeniem kwitów wystawiłem ticket z pytaniem jak mogę zmienić email przypisany do konta, bo w serwisie nawet nie mogę sprawdzić jaki to był, a nie pamiętam.

I dostałem bardzo dziwną odpowiedz:

Cytat:
Please provide a high resolution image of yourself holding your ID and "[date of submission] For Bitstamp LIMITED only" written on a piece of paper.
Ale zastanawiam się gdzie to wszystko zmierza?
Amatorskie coraz bardziej wymyślne sposoby "zabezpieczeń", które próbują stosować giełdy, paradoksalnie to bezpieczeństwo zmniejszają! Bo ryzyko utraty danych osobowych staje się większe niż ryzyko korzystania z giełdy. A więc takiej giełdzie, która wymaga podobnej "weryfikacji" należy w zasadzie podziękować.

Problem w tym, że po Goxie, Bitcurexie, anonimowym BTC-E który podobno zawiesza konta i nie reaguje na tickety, i Bitstampie, który chce moją fotkę z dowodem, okaże się, że jestem "poobrażany" na większość dużych giełd.


Cytat:
Hahaha, gdyby to pisał ktoś inny, a nie ekonokomik, to bym chyba nie uwierzył po czymś takim wypierdzielam z takiej giełdy jak najdalej.

Btc w swoim założeniu miał być czymś dla wolnych ludzi.
A tutaj mamy nawet obowiązek przysłania zdjęcia trzymając karteczke.
W wysokiej rozdzielczości. Dla mnie to brzmi jak areszt albo obóz więzienny.

Napisali czy z profilu też ma być? Albo bez spodni, żeby wiedzieli czy w tyłku nic nie przemycasz? /:

Nawet w bankach nie ma takich bzdur.

https://forum.bitcoin.pl/dokad-zmierzaja-gieldy-t14078.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shinobi




Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:34, 16 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bitcurex

Szanowni Użytkownicy,

Na wstępie dziękujemy wszystkim Państwu za cierpliwość i wyrozumiałość, okazane naszemu zespołowi w ciągu ostatnich kilkudziesięciu godzin. Dziękujemy Użytkownikom z Polski i zagranicy, którzy kontaktowali się z nami i podkreślali wiarę w pozytywne rozwiązanie sytuacji mimo czarnych scenariuszy, które z pewnością przychodziły Państwu na myśl.

Z tym większą satysfakcją informujemy, że serwis ze wszystkimi jego funkcjonalnościami planujemy uruchomić najpóźniej w dniu 18 marca (wtorek). Przed wznowieniem działania przekażemy Państwu dokładną godzinę uruchomienia serwisu. Serwis zostanie przywrócony do stanu sprzed ataku przy wykorzystaniu kopii zapasowych.

Złodziejowi nie udało się przełamać zabezpieczeń chroniących dostępu do Państwa kont oraz uzyskać pełnego dostępu do operacyjnego Hot Wallet Bitcurex. Dzięki procedurom bezpieczeństwa, po przeprowadzeniu pierwszych nieautoryzowanych transakcji, złodziejowi uniemożliwiono dalsze operacje, następnie wyłączono serwis dla przeprowadzenia koniecznych prac naprawczych i wprowadzenia wszelkich koniecznych usprawnień.

Wewnętrzne procedury zapobiegły większym stratom, które ograniczono do poziomu kilkunastu procent zawartości operacyjnego Hot Wallet Bitcurex. W związku z realnymi szansami na postawienie zarzutów karnych osobom które dopuściły się przestępstwa, dla umożliwienia efektywnej pracy organom ścigania nie ujawniamy detali mogących ułatwić zatarcie śladów przez sprawców.

Informujemy, że poniesione straty zostały pokryte w całości ze środków zgromadzonych przez spółkę Digital Future właściciela Bitcurex. Opłaty transakcyjne nie będą zwiększone, nie wprowadzimy także jakichkolwiek innych restrykcji.

Przedstawiamy także dodatkowe, istotne szczegóły:

- zmianie uległ adres portfela do wpłat BTC Bitcurex. Przed dokonaniem zasilenia salda BTC, prosimy o sprawdzenie aktualności adresu.

- wszystkie zlecenia BID i ASK sprzed próby ataku zostaną anulowane: prosimy o ich ponowienie po wznowieniu działania serwisu.

- zlecenia wypłaty środków FIAT, które nie trafiły do systemu bankowego zostały anulowane: prosimy o ich ponowienie po wznowieniu działania serwisu.

- zmianie ulega adres, z którego przesyłane będą Państwu notyfikacje ze strony serwisu. Aktualny adres to notify@bitcurex.com.

- przestrzegamy przed wszelkimi, ewentualnymi próbami kontaktu ze strony właściciela niedawno wykupionej domeny BIDCUREX.COM. Istnieje podejrzenie, że może to być osoba powiązana z atakiem.

W przypadku dodatkowych pytań, prosimy o kontakt z działem support Bitcurex.

Na koniec chcemy jeszcze raz przeprosić Państwa za zaistniałe niedogodności. Ostatnie, trudne godziny pokazały nam kolejny raz siłę społeczności zgromadzonej wokół idei kryptowalut: tego rodzaju ataki to za mało, by ją przekreślić.

Z poważaniem,
Zespół Bitcurex
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vegas




Dołączył: 30 Sie 2012
Posty: 60
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:18, 16 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@alan

Bitcoin nie zapewnia pełnej anonimowości, jeśli ktoś bardzo będzie chciał, a Ty sam nie zadbasz o swoją anonimowość to i tak Cie znajdzie, myślę że to co jest najlepsze w BTC to zdecentralizowana, rozproszona struktura do której żaden rząd nie może się dobrać, polecam - http://www.youtube.com/watch?v=pen41Gbc8T0
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jarondo




Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 1666
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:14, 17 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest wiele kryptowalut, można mieszać, przechodząc z jednej do drugiej (waluty).
Zmieniając kantor, kraj kantoru, używając tora, że nie trzeba używać "pralni" btc.
I małym kosztem uzyskać czyste BTC.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gambolo




Dołączył: 04 Lis 2013
Posty: 115
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:38, 17 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co jeśli to operacja fałszywej flagi ?? Smile

Kiedyś kiedyś mtgox też przeżył atak i nawet zapłacił użytkownikom bitki po upadku jednej z giełd Smile.. takie działanie to świetny PR, zwłaszcza po wielkim upadku mtgoxa... zobaczcie jacy jesteśmy dobrzy, mamy zabezpieczenia, ratujemy wasze bitki. Celem jest zdobycie zaufania rynku, przyciągniecie większych klientów, zdobycie tych którzy popłynęli na mtgoxie..itp.. a za pół roku/rok - kolejne kuku


z drugiej strony takie działania pokazują jak mocna jest waluta - dawniej napadali na banki, konwoje i bankomaty, po kasę lub złoto - teraz robi się kradzież hot walleta
_________________
BTC: 12TUcYoA2im8sgd4d2pKLZE3r9NFTRjG6b
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 2002
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:41, 17 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.bankier.pl/inwestowanie/waluty/btc/bitcoin.html

No i proszę nawet na bankierze doczekaliśmy się stałej rubryki o btc Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Choone




Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 527
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:46, 17 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jeden z niewielu gości, który parę lat wcześniej przewidział kryzys - czyli Nouriel Roubini - ma taką opinie o BTC:

Cytat:
Znany ekonomista Nouriel Roubini w ostrych słowach skrytykował zarówno bitcoina, jak i jego zwolenników. Znaniem Amerykanina wirtualna waluta przypomina piramidę finansową.
- Bitcoin to nie waluta. To piramida finansowa, która umożliwia nielegalną i kryminalną działalność. Podatność na ataki hakerskie tylko zwiększa niebezpieczeństwo – powiedział Roubini na antenie CNBC.

[...]

- Fani bitcoina są jak fanatyczni zwolennicy złota, którzy mówią o bitcoinie w sposób przypominający religię. Tak jak zatwardziali zwolennicy złota mają paranoiczne konspiracyjne poglądy na temat dolara – ostro stwierdził ekonomista.

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Bitcoin-to-piramida-finansowa-3077757.html

Musi być, że Roubini subskrybuje ten wątek na P2 Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:07, 17 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto nie mówi o pieniądzu w sposób przypominający religię niech pierwszy rzuci kamieniem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jarondo




Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 1666
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:14, 17 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Znany ekonomista Nouriel Roubini w ostrych słowach skrytykował zarówno bitcoina, jak i jego zwolenników. Znaniem Amerykanina wirtualna waluta przypomina piramidę finansową.
[...]
- Fani bitcoina są jak fanatyczni zwolennicy złota, którzy mówią o bitcoinie w sposób przypominający religię. Tak jak zatwardziali zwolennicy złota mają paranoiczne konspiracyjne poglądy na temat dolara – ostro stwierdził ekonomista.

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Bitcoin-to-piramida-finansowa-3077757.html
Bo złoto i bitcoin pokazuje, że ekonomiści są niepotrzebni.
Wszystko dzieje się...samo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:03, 18 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Bo (jak już zresztą wiedziałem wcześniej z autopsji) wodotryski, to każdy jeden chciałby mieć, ale jak przychodzi się nimi pobawić, to zawsze są ważniejsze rzeczy na głowie... I tak koniec końców ten co te wodotryski zamontował (a potem musi ich pilnować) okazuje się nie filantropem, a zwykłym frajerem, co się natyrał bez potrzeby, choć takie to miało być rzekomo potrzebne...Smile
jarondo napisał:
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Bitcoin-to-piramida-finansowa-3077757.html
Bo złoto i bitcoin pokazuje, że ekonomiści są niepotrzebni. Wszystko dzieje się...samo.

POSUMOWANIE
Cytat:
Stadnina w Niemczech w Gomandigen-Marbach, willa letniskowa RSHA.Max Otto von Stirlitz wyszedłszy na ganek, wskoczył na siodło i pocwałował majdanem, aż się kurz za nim podnosił.Przecwałowawszy dwie wiorsty zatrzymał się:----- Japierdolekurwafaszystowska blać , a koń gdzie.. ! ??-------Zwymyślawszy się od ostatnich pogalopował z powrotem.
Laughing
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Gospodarka i pieniądze Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 135, 136, 137 ... 167, 168, 169   » 
Strona 136 z 169

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Bitcoin - pieniądze wolnych ludzi
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile