W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Bitcoin - pieniądze wolnych ludzi  
Podobne tematy
Co zrobić z tymi co kiszą kapustę?103
Przyszłość bitcoin97
upadek Bitcoin64
Pokaz wszystkie podobne tematy (11)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
98 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Gospodarka i pieniądze Odsłon: 270440
Strona:  «   1, 2, 3 ... 45, 46, 47 ... 167, 168, 169   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
FlameRunner




Dołączył: 21 Cze 2011
Posty: 261
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:39, 22 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AFAIK, żeby mieć na goxie dolary, musisz im przelać dolary.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:02, 22 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FlameRunner napisał:
AFAIK, żeby mieć na goxie dolary, musisz im przelać dolary.

Niezupełnie

Możesz zaznaczyć w ustawieniach:


Wtedy, obojętnie jakiej waluty nie wyślesz, wymienią ją przed zaksięgowaniem na tą co masz ustawioną jako główną.
Natomiast po jakim kursie - nie wiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
davidoski




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 889
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:45, 23 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale kombinujecie, a wystarczy tak:

1. Zakładasz na MtGox konto w PLN.
2. Przelewasz PLN.
3. Kupujesz BTC.
4. Zakładasz na Mt.Gox konto w USD.
5. Przelewasz BTC na konto MtGox założone w USD.
6. Sprzedajesz BTC na tym koncie
7. Masz USD.
_________________
The Truth Hurts
http://bankowaokupacja.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JimmyB




Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:53, 23 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękować Davidowski - proste i skuteczne Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:39, 23 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

davidoski napisał:
Ale kombinujecie, a wystarczy tak:

1. Zakładasz na MtGox konto w PLN.
2. Przelewasz PLN.
3. Kupujesz BTC.
4. Zakładasz na Mt.Gox konto w USD.
5. Przelewasz BTC na konto MtGox założone w USD.
6. Sprzedajesz BTC na tym koncie
7. Masz USD.

nie no, to faktycznie zajebiście prosty sposób.
do wymiany PLN na USD - jedynie 7 kroków.
ale wydaje mi sie że znam prostsze i tańsze - choćby kantor na rogu, u pana miecia Smile
aczkolwiek udanie się tam może faktycznie wymagać więcej niż 7 kroków - więc może ta metoda faktycznie jest lepsza Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JimmyB




Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:43, 23 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak, ale potem trzeba te USD wpłacić na konto walutowe i dopiero przelać na mtgox - jaki sens?Smile Piszę z perspektywy mieszkańca lekko zacofanej pod względem bankowości i płatności międzynarodowych polszy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:03, 23 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

akurat z polski jest bardzo łatwo wpłacić złotówki na mtgox i nie trzeba przewalutowywać.
a za złotówki można już kupic od razu bitcoiny.
jak kiedyś na bitomacie - z tym, że teraz już z prowizją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JimmyB




Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:15, 23 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

łatwo może i jest, ale nie do końca anonimowo Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
davidoski




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 889
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:52, 23 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JimmyB napisał:
tak, ale potem trzeba te USD wpłacić na konto walutowe i dopiero przelać na mtgox - jaki sens?Smile Piszę z perspektywy mieszkańca lekko zacofanej pod względem bankowości i płatności międzynarodowych polszy.


co ty pleciesz? Po sprzedaży BTC za USD, masz USD na koncie MtGox. Gdzie i po co chcesz tu jeszcze coś przelewać?

W ten sposób można kupić/sprzedać dowolną walutę po dobrym kursie, ale jeśli dla kogoś to zbyt skomplikowane to już nic na to się nie poradzę... Niech sobie zarobi pan Mieciu, z czegoś musi żyć.
_________________
The Truth Hurts
http://bankowaokupacja.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:53, 23 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

davidoski napisał:
W ten sposób można kupić/sprzedać dowolną walutę po dobrym kursie, ale jeśli dla kogoś to zbyt skomplikowane to już nic na to się nie poradzę... Niech sobie zarobi pan Mieciu, z czegoś musi żyć.

Nie możesz kupić/sprzedać po "dobrym kursie" - nie ma takiej gwarancji.
Raz że tracisz na spreadach, które na innych walutach są jeszcze większe niż na USD.
A dwa, że tracisz na prowizji - 1.2%, po dwóch transakcjach.

Więc mimo wszystko będę się jednak upierał że pan Mieciu jest raczej tańszy.
Z tym, że nie sprzedaje jeszcze bitcoinów - a szkoda Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
davidoski




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 889
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:17, 23 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobacz sobie jaki masz spread w kantorze, a jaki na MtGox.
Potem zobacz jaki masz kurs w kantorze, a jaki na MtGox.
_________________
The Truth Hurts
http://bankowaokupacja.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:28, 23 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

davidoski napisał:
Zobacz sobie jaki masz spread w kantorze, a jaki na MtGox.
Potem zobacz jaki masz kurs w kantorze, a jaki na MtGox.

Nie wiem co próbujesz udowodnić i dlaczego się upierasz.
Chcesz? OK - to zobaczmy razem...

* Załóżmy że chcesz zamienić 1000 PLN na USD i załóżmy że przesłanie tych PLN na mtgox nic cię nie kosztowało - już je tam masz.
* Teraz - za 1000PLN możesz kupić w tym momencie dokładnie 47.644004 BTC (cena to 20.98935) - z czego mtgox zajebie ci 0.6%, czyli zostanie ci ~47.36 BTC
* Spylasz to w USD... aktualna cena (przy takiej ilości) to ~6.2975 => czyli 47.36 * 6.2975 ... daje ci 298.2496, minus 0.6% - zostaje 296.46 USD

I teraz, zakładając nawet, że możesz te dolce wypłacić z mtgox za darmo (a nie możesz), rachunek jest bardzo prosty:
1000 / 296.46 => kupiłeś dolary po kursie ~3.37

Więc nie wiem jak zdzierają dziś w twoim kantorze, ale zważywszy że na forexie dolar jest w tej chwili po 3.28, nie wydaje mi się żeby wymienianie złotówek na dolary przy pomocy mtgox było czymś co człowiek przy zdrowych zmysłach dobrowolnie by zrobił, gdy ma kantor pod domem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
davidoski




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 889
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:39, 24 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi,

spread na Forexie jest minimalny, a w kantorze - olbrzymi. Poniżej masz screen spreadu dealera Forexu - wynosi on 0.012 PLN (czyli 1.2 grosza).



A spread w kantorze ( http://www.money.pl/pieniadze/kantory/kurs-dolara-w-kantorach/):

Jak widzisz spready w kantorach wynoszą od 7 groszy do nawet 20 (czyli średnio 10-ciokrotnie więcej). Nie możesz więc porównywać ceny zakupu USD na Forexie z ceną zakupu USD w kantorze, ponieważ różnica w cenie jest znaczna. Jeśli więc mówimy o kupowaniu USD w kantorze mówmy o cenach w kantorze.

Cena w kantorze wynosi więc od 3.30 do 3.40 - musiałbyś zatem szukać kantoru w którym cena byłaby zbliżona do ceny na MtGox - w najbliższym kantorze niekoniecznie taka będzie. Dodatkowo, jak już wyjdziesz z kantoru z dolarami w kieszeni to co dalej z nimi zrobisz? Po ulicy się z tym włóczył chyba nie będziesz, bo jeszcze jakieś żule cię obczają, a do domu przecież też nie zaniesiesz, żeby schować pod łóżko. Aby osiągnąć więc ten sam cel, co przez zakup via MtGox (USD na koncie) musisz się dodatkowo karnąć z dolarami w kieszeni do banku, żeby wpłacić je na konto walutowe. Doprawdy nie widzę sensu, żeby biegać po mieście z pieniędzmi, skoro można osiągnąć to samo nie ruszając się z fotela.
Ale co tam, każdy robi jak woli.
_________________
The Truth Hurts
http://bankowaokupacja.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:25, 24 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co ty mi tu screenshoty dajesz żeby pokazać jaki jest mały spread na forexie?
toż przecież właśnie po to napisałem "na forexie dolar jest w tej chwili po 3.28" żeby pokazać jak kurs 3.37, po którym uważasz że warto kupić 300 dolców na mtgox, różnił by się od ideału.

a po 3.37 to wczoraj sprzedawał dolary NBP - więc mi nie pierdol, że w kantorach było drożej.
bo nigdzie nie jest drożej niż w NBP Smile

ponadto, wyliczenia były dla marnych 300 dolców - im więcej będziesz wymieniał, tym gorszy dostaniesz kurs, bo ruszysz giełdą - czyli dokładnie odwrotnie niż u pana Miecia, który daje mi tym lepszy kurs, im więcej wymieniam Smile

ale spoko - nie będę cię odwodził od twojej zajebistej metody wymiany walut. wymieniaj sobie dalej - mi to nie przeszkadza.
ponieważ jednak jesteśmy na forum prawda2, umówmy się jednak przynajmniej co do tego, że wymiana złotówek na dolce metodą "mtgox" ma nie tylko blaski, ale również cienie.. pasuje ci taki kompromis? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:01, 26 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

739,033 unique computers running BitCoin.

I recorded 739,033 unique computer IP addresses using the BitCoin Currency over a 3 month period.




czytaj całość: http://blogs.umb.edu/williamfleurant001/2012/01/13/bitcoin/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:51, 27 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Silk Road, Secret Website Where You Can Buy Drugs, Is Hiring

No publicity is bad publicity: Silk Road, the illicit online marketplace that came to light after Gawker’s Adrian Chen announced you could buy any drug imaginable there with Bitcoins, has been booming after increased awareness due to a rash of alarmist press coverage.

Drugs! Anonymous currencies! Hackers! Our children! But gradually Silk Road, and to a lesser degree Bitcoin, faded from the stage, largely because most people couldn’t understand how to use them. Silk Road can only be accessed using the anonymous network Tor, and you should probably know a thing or two about encryption before you buy anything. 

But as we learn via a few Bitcoining Betabeat readers, Silk Road is doing really well—well enough to expand its anonymous team. “Silk Road is currently hiring a database expert and a customer support team member,” writes one readers. “On top of the ordinary ‘describe your background and expertise’ and ‘why do you want to join us’ questions, they’re asking for the applicant’s drug of choice.”


reszta: http://www.betabeat.com/2012/01/27/silk-.....is-hiring/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JimmyB




Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:55, 27 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekawe ile płacą Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azizami




Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:56, 31 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

równo tydzień temu (we wtorek) wp-łaciłem pocztą polską "pare groszy" na mtgox, na zakup BTC i do tej pory mam 0 zł na koncie.
3 dni robocze już dawno minęły a kasy jak nie było tak nie ma :/
Na różnych forach wyczytałem, że przekaz potrafi iść nawet 14 dni - więc jeszcze poczekam, ale wątpie czy coś z tego będzie Sad
lepiej było za to kupić flaszke - było by weselej Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:37, 31 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stary, spójrz w kalendarz: 2012 - kto jeszcze używa poczty polskiej do robienia przelewów? Smile
No to musisz teraz poczekać te 14 dni...

Zważywszy że w tytule przelewu należy podać swój identyfikator z mtgox, jeśli na poczcie coś spierdolili, przekręcili opis, kasa może się nigdy nie pojawić na twoim koncie. Skontaktuj się wtedy z supportem mtgox i wyślij skana dowodu nadania - może znajdą twój przelew. A jak nie to idź na pocztę i ich opierdol, niech ci oddają kasę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
melasek




Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 61
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:09, 25 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiedziałem, że to kiedyś nastąpi, mianowicie na polskim forum TOR "Torowisko" w dziale "Bazar" pojawił się pierwszy sprzedający marihuanę. Póki co wszyscy zadowoleni Very Happy
_________________
Pieniądze szczęścia nie dają jednak każdy chce się przekonać o tym osobiście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:37, 25 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BTC, nie jest tak do końca dobre do handlowania nielegalnymi rzeczami jakby się wydawało.
Problem w tym, że BTC nie ma jednej podstawowej rzeczy, którą mają inne przelewy: Tytuł przelewu, czyli jakakolwiek informacja którą można wysłać wraz z przelewem. To duży minus BTC.

Czyli przy nielegalnym handlu przelewy są całkowicie anonimowe. Ale cała korespondencja już nie. Trzeba się dogadywać albo na forum, albo na gg albo e-mailowo. Więc ślady zostają. A najłatwiejszym sposobem byłoby przelanie Ustalonej kwoty btc na odpowiednie konto z tytułem przelewu: "Gram marihuany prześlij na adres XXX" Smile Dla mnie najprostsza forma. Smile

Ale jak to się rozkręci, to będą musiały powstać jakieś bazy adresów BTC z opiniami użytkowników. Bo każdy cwaniak założy sobie konto BTC oferując fikcyjne towary. I będzie nabijał kasę na jeleniach.
Więc siłą rzeczy coś takiego jak system z opiniami o adresach BTC musi powstać, jak się jeden z drugim naciągnie na oszustach.

A wtedy policja poprosi właściciela takiego serwisu o IP osób, które wystawiły opinie pozytywne o adresach BTC i posprzątane. Smile
_________________
Zobacz też tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
melasek




Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 61
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:40, 25 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AQuatro napisał:
BTC, nie jest tak do końca dobre do handlowania nielegalnymi rzeczami jakby się wydawało.
Problem w tym, że BTC nie ma jednej podstawowej rzeczy, którą mają inne przelewy: Tytuł przelewu, czyli jakakolwiek informacja którą można wysłać wraz z przelewem. To duży minus BTC.

Czyli przy nielegalnym handlu przelewy są całkowicie anonimowe. Ale cała korespondencja już nie. Trzeba się dogadywać albo na forum, albo na gg albo e-mailowo. Więc ślady zostają. A najłatwiejszym sposobem byłoby przelanie Ustalonej kwoty btc na odpowiednie konto z tytułem przelewu: "Gram marihuany prześlij na adres XXX" Smile Dla mnie najprostsza forma. Smile


Jaki minus jakie co ?? !! Panie kochany numerów kont w Bitcoin możesz generować dla każdego kontrahenta ile tylko chcesz tak że wiesz kto i za co płaci, zaś co do e-mail to słyszałeś o PGP? o szyfrowanych komunikatorach nie wspomnę ;p
Cytat:
A wtedy policja poprosi właściciela takiego serwisu o IP osób, które wystawiły opinie pozytywne o adresach BTC i posprzątane.
Jakie IP w sieci TOR buahahhahaa Laughing
_________________
Pieniądze szczęścia nie dają jednak każdy chce się przekonać o tym osobiście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:31, 26 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

melasek napisał:
Jaki minus jakie co?? !! Panie kochany numerów kont w Bitcoin możesz generować dla każdego kontrahenta ile tylko chcesz

Tak. Tylko, że coś takiego nie przejdzie.
Nikt nie będzie kupował nielegalnych towarów u osoby, która ma za każdym razem inne konto. Bo ja sam osobiście założę sobie takich 10 i będę tylko patrzył jak spływa do mnie kasa od frajerów.
Więc taka forma handlu się w sieci nie przyjmie.
Jedyną alternatywą byłoby sprzedawanie z jednego konta BTC przy równoczesnym istnieniu serwisów, na których ludzie mogliby wystawiać opinie dla takiego konta.
Wtedy jak jakiś polityk albo aktor będzie chciał kupić kilogram kokainy. Widzi ofertę i adres BTC. Jest kilo kokainy za 5000. Aby nie wtopić 5000 zł wchodzi na specjalny serwis, na którym widzi, że ten numer BTC dostał pozytywne opinie i kupuje !
To moim zdaniem jedyna możliwa forma handlu bez obawy, że się wtopi parę tysiaków.
Ale jak już wspomniałem ta forma będzie miała wadę, bo pięciu wystawi opinię przez thora, ale szósty wystawi normalnie. I już jest ślad. Który polityk kupił towar. A jak już znajdą polityka, to znajdą i drogę którą przyszła paczka. Smile
Specjalnie użyłem przykładu polityków i aktorów, bo wszyscy wiedzą, że oni wciągają najwięcej koksu. Smile
_________________
Zobacz też tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
melasek




Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 61
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:38, 26 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Tak. Tylko, że coś takiego nie przejdzie.
Nikt nie będzie kupował nielegalnych towarów u osoby, która ma za każdym razem inne konto. Bo ja sam osobiście założę sobie takich 10 i będę tylko patrzył jak spływa do mnie kasa od frajerów.
Więc taka forma handlu się w sieci nie przyjmie.

Wystarczy, że sprzedawca ma jeden stały adres e-mail (bezpieczny założony np. w tormail.net i podaje swój klucz publiczny PGP aby kontrahenci mogli szyfrować listy)a i komentarze na forum przez dłuższy czas są pozytywne;)
_________________
Pieniądze szczęścia nie dają jednak każdy chce się przekonać o tym osobiście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:10, 26 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

melasek napisał:
Cytat:

Tak. Tylko, że coś takiego nie przejdzie.
Nikt nie będzie kupował nielegalnych towarów u osoby, która ma za każdym razem inne konto. Bo ja sam osobiście założę sobie takich 10 i będę tylko patrzył jak spływa do mnie kasa od frajerów.
Więc taka forma handlu się w sieci nie przyjmie.

Wystarczy, że sprzedawca ma jeden stały adres e-mail (bezpieczny założony np. w tormail.net i podaje swój klucz publiczny PGP aby kontrahenci mogli szyfrować listy)a i komentarze na forum przez dłuższy czas są pozytywne;)


No niech ci będzie. Taka forma może i jest bezpieczna.
.... O ile Edward Brown z Somalii (właściciel tormail.net) nie pracuje tak naprawdę w CIA, lub podobnej organizacji rządowej. Smile Ale może za bardzo się czepiam. Wink
_________________
Zobacz też tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Gospodarka i pieniądze Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 45, 46, 47 ... 167, 168, 169   » 
Strona 46 z 169

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Bitcoin - pieniądze wolnych ludzi
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile