W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
apel głosujcie na janusza korwin mikke  
Podobne tematy
Co sądzicie o poglądach Jana Korwina Mikke? 599
Co jest nie tak z Januszem Korwinem-Mikke347
JKM48bez ocen
Ciekawostka o JKM23
Nasz Brat Janusz12
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
26 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 28945
Strona:  «   1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:50, 15 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla zwolenników JKM mam złą wiadomość, że gimnazjaliści głosować nie mogą w związku z czym JKM prezydentem nie zostanie, nawet nie załapie się na 2 turęSmile.
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Loko




Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 291
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:00, 16 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego każdy świadomy gimnazjalista jest ważny!!! Za pare lat obserwując co się dzieje w kraju i to że służby specjalne rządzą nimi zagłosują na kogoś kto będzie przynajmniej głosić poglądy zbliżone do JKM.

A tymczasem gimnazjaliści oglądać jednego z nielicznych polityków którzy mówią jak jest. Że nie ma polityka patrzącego na 20-40 lat do przodu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
M8




Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 612
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:13, 16 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iaro, czy to znaczy że reszta społeczeństwa to kompletni idioci?
_________________
Zapraszam na forum o ezoteryce i okultyźmie: http://transgresja.em8.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
theonly




Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 173
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:31, 16 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W TV pokazują non stop gęby innych kandydatów (3 może 4) dlatego wiemy na kogo bydło zagłosuje. Ja osobiście popieram JKM! Głosuje na niego jedyna alternatywa...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:55, 16 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze mamy trochę czasu... może będzie debata i Korwin zniszczy swoich rywali... nie traćmy nadziei Smile i tak świadomość się poszerza... Na wykopie w poprzednich wyborach ludzie oddawali głos w ankietach na "nie pójdę na wybory" a teraz głosują na Korwina Smile Dobrze jest! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:11, 16 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obejrzałem pierwszy fragment wypocin Korwina o białej cywilizacji i kolonizacji świata i wyłączyłem. Niech się pierdolnie ten człowiek w głowe, a potem pojedzie głosić swoje pierdoły rdzennym Indianom obu Ameryk i Aborygenom. Bycie na siłę kontrowersyjnym to sposób aby ludzie kupowali takie postacie jak Doda czy Frytka. I taką właśnie polityczną "frytką" jest Korwin. A wy to kupujecie? Ja rozumiem, że pozostali kandydaci to debile, ale ten nie rózni się zbytnio od pozostałych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mashine




Dołączył: 11 Wrz 2008
Posty: 164
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:16, 16 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj ludzie, ludzie. Wyciągajcie wnioski do cholery! Dobrze wiecie, że telewizja (także u nas) manipuluje ludzi i prowadzi naród na New World Order. Jestem zszokowany jak widzę, że chcecie głosować na tych, których proponują medialni manipulanci. SZOK!

Jeżeli chcecie, żeby Prezydent postawił się naciskom eurosocjalizmu nie głosujcie na marionetki UE i socjalistów! Chyba, że Wam się podoba biurokracja UE i faszyzujące prawo.

Jeżeli NIE CHCESZ IŚĆ NA WYBORY popełniasz błąd! Jeżeli uważasz, że Twój głos nic nie zmieni, że nie ma żadnego kandydata godnego głosu OK. Ale rusz swoje cztery litery do urny i wrzuć pusty głos! Inaczej nikt nie odróżni Ciebie - wojującego o wolność od menela spod budki z piwem, któremu na niczym nie zależy!

Ja osobiście głosuję na JKM dlatego, że jako jedyny kandydat nie kłamie, że będzie dawał ludziom i przytulał biednych. Biedny człowiek musi mieć wolność realizacji swoich planów (wolny rynek, brak biurokracji, RADYKALNA redukcja podatków) a nie stać pod MOPRem i czekać aż im z nieba spadnie 300 złotych.
Podatki to kluczowa sprawa! Pewnie wielu z Was oglądało dokument ś.p. Aarona Russo (America: From Freedom to Fascism) i rozumie, że podatki to współczesna forma wyzysku. A Wy (owieczki Wink) głosujecie na ludzi do parlamentu, którzy dostają 20 tysięcy miesięcznie z naszych podatków i śmieją się po cichu se swoich wyborców.
Nie dosyć, że państwo zabiera Ci ponad 50% Twojej pensji na przymusowe ubezpieczenia i żałosny system emerytalny to jeszcze z reszty TWOICH pieniędzy płacisz podatki takie jak VAT. Kupując paliwo płacisz kilka różnych podatków bo producent paliwa wlicza se w koszty podatki, które TAKŻE jako przedsiębiorca musi płacić państwu.
I wychodzi na to, że około 70-80% zarobionych przez nas pieniędzy zabiera nam system! Niewolnik w Cesarstwie Rzymskim dostawał 10% ze swojej pracy. Dlatego właśnie jesteśmy niewolnikami i sami sobie kopiemy grób i jeszcze dajemy łopatę socjalistom, żeby nas zakopali i postawili krzyżyk.

To jest tylko moja opinia, ale przypomnij sobie jaką nadzieję kiedyś (jeżeli jesteś wyborcą PO-Pis-SLD) miałeś na poprawę kiedy te partie WYGRYWAŁY wybory. Pozdrawiam i proponuję obejrzeć wystąpienie Pana JKM z Poznania do końca (chociaż część I) bo poza historyczną analizą, której dokonał na początku pada kilka kluczowych stwierdzeń co do idei i mechanizmu socjalizmu, które może niektórym otworzyć oczy. Pozdrawiam!
_________________
TRUTH IS OUT THERE:
arrowwww.911truth.org
arrowwww.whatreallyhappened.com
arrowhttp://www.youtube.com/user/stopcenzurze
arrowwww.korwin-mikke.pl
arrowwww.partiawip.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:45, 16 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem niczyim wyborcą. I nie ma takiej ceny czy obietnicy aby jakikolwiek polityk mnie kupił.
Powiedz mi co zmieni się w twoim życiu, ale konkretnie, gdy Korwin zostanie prezydentem? Jak zmieni system podatkowy gdy to parlament zmienia, a rząd wykonuje? Przecież będzie tylko prezydentem?
Jedynie zmieni sie to, że bedzie częściej w mass mediach wygłaszał swoje głupoty. Ale mówie, jeden debil w tą czy w tamtą nie robi różnicy.
Aha i jeszcze taka uwaga:
Cytat:
Inaczej nikt nie odróżni Ciebie - wojującego o wolność od menela spod budki z piwem, któremu na niczym nie zależy!

Menel spod budki z piwem przynajmniej nie udaje, że może coś zmienić. Jest sobą i jest autentyczny, a przez to mi bliższy. Najgorsi są menele w garniturach i z krawatem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mashine




Dołączył: 11 Wrz 2008
Posty: 164
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:02, 16 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adwokat Diabła napisał:
Nie jestem niczyim wyborcą. I nie ma takiej ceny czy obietnicy aby jakikolwiek polityk mnie kupił.

Ok. Twoje prawo. Ale idź oddaj pusty głos w ramach sprzeciwu. Jak będzie Was dużo to może coś zdziałacie.

Adwokat Diabła napisał:

Powiedz mi co zmieni się w twoim życiu, ale konkretnie, gdy Korwin zostanie prezydentem? Jak zmieni system podatkowy gdy to parlament zmienia, a rząd wykonuje? Przecież będzie tylko prezydentem?
Jedynie zmieni sie to, że bedzie częściej w mass mediach wygłaszał swoje głupoty. Ale mówie, jeden debil w tą czy w tamtą nie robi różnicy.


Ok. Prezydent niewiele może ale:
-może wetować absurdalne ustawy
-może wystąpić z inicjatywą ustawodawczą (JKM proponuje reformę sądownictwa na sam początek o czym mówi tutaj http://www.youtube.com/watch?v=3itW7QeuGFU)
-może być głosem narodu (jak JFK dla Amerykanów przez co go zabito)
-może godnie reprezentować interesy Polaków na arenie międzynarodowej i mieć własne zdanie(a nie być marionetką jak już pisałem)

I nawet uzyskując np. 10-15% będzie musiał być traktowany jak poważna siła polityczna w przyszłych wyborach parlamentarnych.

A głupoty to są właśnie slogany Popissldpsl.
CHCEMY MOCNEJ POLSKI
CHCEMY MOCNEJ POZYCJI POLSKI W EUROPIE
CHCEMY PODNIEŚĆ PŁACE
CHCEMY ŻEBY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ
POLSKA JEST NAJWAŻNIEJSZA

JKM jako jedyny mówi konkrety jak na razie.
_________________
TRUTH IS OUT THERE:
arrowwww.911truth.org
arrowwww.whatreallyhappened.com
arrowhttp://www.youtube.com/user/stopcenzurze
arrowwww.korwin-mikke.pl
arrowwww.partiawip.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ZielonyStreet




Dołączył: 28 Lut 2009
Posty: 70
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:48, 16 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawdziwy sprzeciw, to nie oddanie glosu, p oco podbijac im frekwencje?, 100% spoleczenstwa zaglosuje. 5% bedzie glosow oddanych i powiedzia, ze 40% glosow bylo na tego i tego, wiec jest wspaniale, caly narod popiera rzad, chociaz 95% oddalo pusty glos, to znaczy, ze popiera wladze Very Happy
100 % spoleczenstwa uczestniczylo w wyborach, wspanialy system, bedziesz potem idiota i mowil, ze ja pusty glos oddalem, kto Ci uwierzy?

Nie glosuje, wolnosc jest tylko w Tobie, nie na zewnatrz, jestes uwieziony od politykow, jak chcesz na nich glosowac i byc wolny? chcesz miec wolnosc, to nie glosuj, to jest naprawde byc wolnym, byc nie zaleznym od politykow od twych panow. Rozumiesz wolnosc?
_________________
Jestem jestem wciaz pod obserwacja,jestem bledem spolecznosci, a ich system jest racja.
Bo nie wychodze na tego ktory mysli, bo nie przelykam tego co nasz system sobie wysni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mashine




Dołączył: 11 Wrz 2008
Posty: 164
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:22, 16 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZielonyStreet napisał:
Prawdziwy sprzeciw, to nie oddanie glosu, p oco podbijac im frekwencje?, 100% spoleczenstwa zaglosuje. 5% bedzie glosow oddanych i powiedzia, ze 40% glosow bylo na tego i tego, wiec jest wspaniale, caly narod popiera rzad, chociaz 95% oddalo pusty glos, to znaczy, ze popiera wladze Very Happy
100 % spoleczenstwa uczestniczylo w wyborach, wspanialy system, bedziesz potem idiota i mowil, ze ja pusty glos oddalem, kto Ci uwierzy?


Jakby 95% oddało pusty głos to byśmy mieli rewolucję. Nie pokonasz systemu, który pierze ludziom mózgi odłączając się od niego. Trzeba go pokonać jego własną bronią. Przypomnij sobie Matrix.

ZielonyStreet napisał:

Nie glosuje, wolnosc jest tylko w Tobie, nie na zewnatrz, jestes uwieziony od politykow, jak chcesz na nich glosowac i byc wolny? chcesz miec wolnosc, to nie glosuj, to jest naprawde byc wolnym, byc nie zaleznym od politykow od twych panow. Rozumiesz wolnosc?


Ha! No właśnie ja chcę się uwolnić od ingerencji polityków w moje życie. Ty nie głosujesz i uważasz, że jesteś wolny? Wszyscy razem siedzimy w tej faszystowskiej kupie czy tego chcesz czy nie. Poza tym wolność to nie wszystko. Pewne ramy prawne są konieczne. Konieczni są również politycy ale nie w takiej ilości jak teraz i nie w systemie, który wręcz zachęca do okradania społeczeństwa.
Oczywiście nie liczę na wiele, przez najbliższe lata owce będą wybierać kierując się konformizmem, partie wolnościowe będą niszczone przez propagandę a cała reszta będzie to miała w dupie aż wszyscy z uśmiechem na twarzy i czipem w łapie będą okradać się z resztek moralności i wtedy niektórzy się zastanowią czy poza wolnością własną nie warto było myśleć o wolności narodu.
Poza tym system nie jest tak ułożony, żeby ludzie nie mieli wyboru. Nawet największe "siły zła" muszą respektować wolną wolę.
_________________
TRUTH IS OUT THERE:
arrowwww.911truth.org
arrowwww.whatreallyhappened.com
arrowhttp://www.youtube.com/user/stopcenzurze
arrowwww.korwin-mikke.pl
arrowwww.partiawip.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:50, 16 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Poza tym wolność to nie wszystko. Pewne ramy prawne są konieczne. Konieczni są również politycy ale nie w takiej ilości jak teraz i nie w systemie, który wręcz zachęca do okradania społeczeństwa.

Sam sobie zaprzeczasz. Wolność jak już kolega ZielonyStreet (pozdrawiam) nadmienił to wolność wewnątrz. Nie potrzebujesz wtedy polityków, bo nikt tobą nie jest w stanie rządzić, nie potrzebujesz prawa, bo znasz uniwersalne prawo.
Nie widzę różnicy między niepójściem do wyborów, a oddaniem nieważnego głosu, poza tym, że o frekwencji dowiedzą się wszyscy. Chyba, że znajdziesz wyniki oddanych głosów nieważnych jakis wyborów parlamentarnych czy prezydenckich, bo mi się nie chce. Dla mnie wybór polega na tym czy gram w tą grę zwaną demokracją czy nie. Ten ustrój się dawno przeżył, ale ludzkość jeszcze nie jest gotowa na to, że żaden ustrój nikomu nie jest potrzebny. Socjalista, liberał, nacjonalista, ludowiec, chadek itp to tylko łatki dolepiane do buziek, z którymi niesamodzielni i zmanipulowani ludzie tak łatwo się utożsamiają.
Zamiast marnować czas na wrzucanie kartek do urny, zaproś rodzinę i przyjaciół, zrób grilla i porozmawiaj z nimi przy piwku czy herbatce o tym jak ty widzisz świat polityki, mediów, ekonomi niszczący proste i podstawowe relacje międzyludzkie. Zaprawdę powiadam ci że tym zrobisz więcej niźli byś miał pójść i oddać głos na JKM czy też nieważny:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:19, 16 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Loko napisał:
Dlatego każdy świadomy gimnazjalista jest ważny!!! Za pare lat obserwując co się dzieje w kraju i to że służby specjalne rządzą nimi zagłosują na kogoś kto będzie przynajmniej głosić poglądy zbliżone do JKM.
Nie. Do następnych wyborów zdążą wyrosnąć z uwielbienia dla JKM Cool. Z tego się wyrasta tak jak z cycania smoczka, a że zostają niedobitki, które dalej to robią mimo wieku trochę zbyt zaawansowanego...zdarza się w obu przypadkach Smile.
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Faraon




Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 364
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:16, 16 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adwokat Diabła napisał:
Obejrzałem pierwszy fragment wypocin Korwina o białej cywilizacji i kolonizacji świata i wyłączyłem. Niech się pierdolnie ten człowiek w głowe, a potem pojedzie głosić swoje pierdoły rdzennym Indianom obu Ameryk i Aborygenom. Bycie na siłę kontrowersyjnym to sposób aby ludzie kupowali takie postacie jak Doda czy Frytka. I taką właśnie polityczną "frytką" jest Korwin. A wy to kupujecie? Ja rozumiem, że pozostali kandydaci to debile, ale ten nie rózni się zbytnio od pozostałych.


Zapewne uznasz mnie za rasitę ale kiedy oni wycinali sobie serca i składali krwawe ofiary tysiącom bożków i biegali z liściem na dupie my mieliśmy broń palną, rozwiniętą żeglugę, zaawansowaną obróbkę metali, wkrótce maszynę parową. Owszem w pewnych dziedzinach te ludy były bardziej rozwinięte, np. pod względem astronomii jak Majowie ale co im dało obliczanie orbit planet i księżyców z dokładnością do sekundy skoro kilkuset białych potrafiło przepłynąć tysiące kilometrów i podbić ich wielomilionowe cywilizacje?

Czy mamy wymazać z książek historycznych fakt, że ok roku 1920 posiadaliśmy 90% świata? Tzw. cywilizacji ,,zachodu" nie podporządkowały się tylko 3 cywilizacje: Rosyjska, Etiopska i Japońska - wszystkie silnie scentralizowane monarchie.


NFO: Z najnowszego sondażu GFK Polonia dla "Rzeczpospolitej" wynika, że p. Janusz Korwin-Mikke uzyskuje poparcie dające mu obecnie 5. miejsce wśród kandydatów z największym poparciem.

P. Janusz Korwin-Mikke przegrywa na razie jedynie z pp. Komorowskim i Kaczyńskim oraz minimalnie z pp. Napieralski i Olechowskim.


PS.

Dla ludzi, którzy mówią, że JKM ma wysokie poparcie w internecie a 0,x w realu mam złą wiadomość. Kiedy JKM miał 0,x to w internecie nie istniał, nawet bloga wtedy jeszcze nie miał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:28, 16 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spisz te słowa dla swoich potomków, którzy siedząc w rezerwacie będą słuchać wywodów jakiegoś chińczyka Niemało Tse Tunga o wyższości żółtej rasy i o tym jak ich cywilizacja była zajebista i rozwinięta w XXI wieku i opanowała cały świat, bo białasy się wpatrywały w TV i zeżarły swój własny ogon. Historia cholernie lubi się powtarzać i kocha być zakrapiana duzą ilością krwi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Faraon




Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 364
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:35, 16 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adwokat Diabła napisał:
Spisz te słowa dla swoich potomków, którzy siedząc w rezerwacie będą słuchać wywodów jakiegoś chińczyka Niemało Tse Tunga o wyższości żółtej rasy i o tym jak ich cywilizacja była zajebista i rozwinięta w XXI wieku i opanowała cały świat, bo białasy się wpatrywały w TV i zeżarły swój własny ogon. Historia cholernie lubi się powtarzać i kocha być zakrapiana duzą ilością krwi.


I jeśli tak będzie to będą mieli pełne moralne prawo do tego!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:49, 16 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faraon napisał:
Adwokat Diabła napisał:
Spisz te słowa dla swoich potomków, którzy siedząc w rezerwacie będą słuchać wywodów jakiegoś chińczyka Niemało Tse Tunga o wyższości żółtej rasy i o tym jak ich cywilizacja była zajebista i rozwinięta w XXI wieku i opanowała cały świat, bo białasy się wpatrywały w TV i zeżarły swój własny ogon. Historia cholernie lubi się powtarzać i kocha być zakrapiana duzą ilością krwi.


I jeśli tak będzie to będą mieli pełne moralne prawo do tego!


Aaa, to w takim razie spoko. Idę więc ubić jakiegoś "brudasa", bo mam do tego pełne moralne prawo, gdyż posiadamy zaawansowaną obróbkę metali. No problem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mashine




Dołączył: 11 Wrz 2008
Posty: 164
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:09, 17 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adwokat Diabła napisał:

Sam sobie zaprzeczasz. Wolność jak już kolega ZielonyStreet (pozdrawiam) nadmienił to wolność wewnątrz. Nie potrzebujesz wtedy polityków, bo nikt tobą nie jest w stanie rządzić, nie potrzebujesz prawa, bo znasz uniwersalne prawo.
Nie widzę różnicy między niepójściem do wyborów, a oddaniem nieważnego głosu, poza tym, że o frekwencji dowiedzą się wszyscy. Chyba, że znajdziesz wyniki oddanych głosów nieważnych jakis wyborów parlamentarnych czy prezydenckich, bo mi się nie chce. Dla mnie wybór polega na tym czy gram w tą grę zwaną demokracją czy nie. Ten ustrój się dawno przeżył, ale ludzkość jeszcze nie jest gotowa na to, że żaden ustrój nikomu nie jest potrzebny.

Ludzkość jaką znamy nigdy nie będzie na to gotowa. Z całym szacunkiem, to co proponujesz może być w zasięgu istot pozaziemskich wyższego poziomu a nie ludzi... Albo żyjemy jak zwierzęta albo zaczynamy kreować własną rzeczywistość, ja wolę to drugie. Jesteś niepoprawnym marzycielem.

Adwokat Diabła napisał:

Zamiast marnować czas na wrzucanie kartek do urny, zaproś rodzinę i przyjaciół, zrób grilla i porozmawiaj z nimi przy piwku czy herbatce o tym jak ty widzisz świat polityki, mediów, ekonomi niszczący proste i podstawowe relacje międzyludzkie. Zaprawdę powiadam ci że tym zrobisz więcej niźli byś miał pójść i oddać głos na JKM czy też nieważny:)

Robię to o czym mówisz bardzo często od dobrych kilku lat. Ale chcę, żeby lepiej miały już moje dzieci a nie ich praprapraprapraprawnuki
_________________
TRUTH IS OUT THERE:
arrowwww.911truth.org
arrowwww.whatreallyhappened.com
arrowhttp://www.youtube.com/user/stopcenzurze
arrowwww.korwin-mikke.pl
arrowwww.partiawip.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:51, 17 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Ludzkość jaką znamy nigdy nie będzie na to gotowa. Z całym szacunkiem, to co proponujesz może być w zasięgu istot pozaziemskich wyższego poziomu a nie ludzi... Albo żyjemy jak zwierzęta albo zaczynamy kreować własną rzeczywistość, ja wolę to drugie. Jesteś niepoprawnym marzycielem.

Nie wierzysz więc w ludzki potencjał. Szkoda. Gdybyśmy żyli jak zwierzęta, nie zabijalibyśmy się wewnątrz swojego gatunku. I tego zazdroszczę zwierzętom. Bo w tym nas biją na głowę. A skoro mówisz o kreacji rzeczywistości, to czemu nie chcesz kreować jej w taki sposób aby każdy był wolny i nie potrzebował głosować na kogoś kto nim rządzi? Twoja kreacja rzeczywistości wiąże się z rządzeniem i byciem rządzonym? To smutne.

Cytat:
Robię to o czym mówisz bardzo często od dobrych kilku lat. Ale chcę, żeby lepiej miały już moje dzieci a nie ich praprapraprapraprawnuki

Nie sądzisz, że to trochę egoistyczne: "Moje dzieci." Dzieci będą miały w dupie na kogo zagłosujesz teraz. Ważne będzie ile miłości im przekażesz. A tak to wygląda to jakbyś zamiast odcinać pępowinę, wbrew naturze coraz bardziej do niej przyrastał. W ten sposób nigdy się nie uwolnisz z zaklętego koła. Ale krótkowzroczność to domena umysłu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mashine




Dołączył: 11 Wrz 2008
Posty: 164
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:19, 17 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adwokat Diabła napisał:
A skoro mówisz o kreacji rzeczywistości, to czemu nie chcesz kreować jej w taki sposób aby każdy był wolny i nie potrzebował głosować na kogoś kto nim rządzi? Twoja kreacja rzeczywistości wiąże się z rządzeniem i byciem rządzonym? To smutne.

Zapytaj się mieszkańców Liechtensteinu czy im przeszkadza obecna władza Smile Kreacja rzeczywistości to nie koncert życzeń. Jasne, żebym chciał, żeby ludzie zawsze się kochali i szanowali, nie okradali i nie zabijali się nawzajem. Ale to jest niemożliwe, dlaczego, to już zupełnie inna bajka i nie do streszczenia w kilku zdaniach. Życie to nie głaskanie się po jajkach i utopia nieskończonej miłości niestety. Ale jak mówiłem to temat na wykład a nie kilka zdań na forum.

Adwokat Diabła napisał:

Nie sądzisz, że to trochę egoistyczne: "Moje dzieci." Dzieci będą miały w dupie na kogo zagłosujesz teraz. Ważne będzie ile miłości im przekażesz. A tak to wygląda to jakbyś zamiast odcinać pępowinę, wbrew naturze coraz bardziej do niej przyrastał. W ten sposób nigdy się nie uwolnisz z zaklętego koła. Ale krótkowzroczność to domena umysłu.

Teraz to już czepiasz się słówek. Moje dzieci, twoje, ich.. wszystkie równie ważne. Zastanów się co powiesz dziecku jak Cię zapyta "Tato, a Ty co robiłeś jak ten cały faszyzm się rozwijał?"

Trochę ta dyskusja wychodzi poza temat i nie wróżę, że zmienią się nasze przekonania Smile W każdym razie pozdrawiam i mam nadzieję, że zmienisz świat w krainę miłości ja natomiast zagłosuje na JKM, żeby więcej ludzi zrozumiało błędy socjalizmu i potencjał państwa, które JAK NAJMNIEJ ingeruje w życie obywateli.
_________________
TRUTH IS OUT THERE:
arrowwww.911truth.org
arrowwww.whatreallyhappened.com
arrowhttp://www.youtube.com/user/stopcenzurze
arrowwww.korwin-mikke.pl
arrowwww.partiawip.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ZielonyStreet




Dołączył: 28 Lut 2009
Posty: 70
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:32, 17 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mashine napisał:


ZielonyStreet napisał:

Nie glosuje, wolnosc jest tylko w Tobie, nie na zewnatrz, jestes uwieziony od politykow, jak chcesz na nich glosowac i byc wolny? chcesz miec wolnosc, to nie glosuj, to jest naprawde byc wolnym, byc nie zaleznym od politykow od twych panow. Rozumiesz wolnosc?


Ha! No właśnie ja chcę się uwolnić od ingerencji polityków w moje życie. Ty nie głosujesz i uważasz, że jesteś wolny? Wszyscy razem siedzimy w tej faszystowskiej kupie czy tego chcesz czy nie. Poza tym wolność to nie wszystko. Pewne ramy prawne są konieczne. Konieczni są również politycy ale nie w takiej ilości jak teraz i nie w systemie, który wręcz zachęca do okradania społeczeństwa.
Oczywiście nie liczę na wiele, przez najbliższe lata owce będą wybierać kierując się konformizmem, partie wolnościowe będą niszczone przez propagandę a cała reszta będzie to miała w dupie aż wszyscy z uśmiechem na twarzy i czipem w łapie będą okradać się z resztek moralności i wtedy niektórzy się zastanowią czy poza wolnością własną nie warto było myśleć o wolności narodu.
Poza tym system nie jest tak ułożony, żeby ludzie nie mieli wyboru. Nawet największe "siły zła" muszą respektować wolną wolę.


Ja nie uwazam, ze jestem wolny, ja jestem wolny.
Powiedz tylko jak jestes zniewolony, jak jestes wiezniem to w jaki sposob? ktos Cie trzyma na sznurku czy lancuchu jak psa? Nie. na zewnatrz jestes wolny, mozesz sie poruszac i robic co chcesz.
Prawdziwa wolnosc jest wewnatrz. Wiesz, ze jestes zniewolony, wiesz, ze nie potrafisz wziasc za siebie odpowiedzialnosci, musisz wybrac do tego swojego pana, glosujesz na pana i czekasz i zrzucasz na niego odpowiedzialnosc, ze zajmnie sie twoimi sprawami.

Mozesz byc zniewolony od alkoholu, byc wiezniem, ze nie potrafisz nie pic alkoholu, to jest uzaleznienie, to dzieje sie w umysle, nie na zewnatrz, jestes uzalezniony od innych ludzi, przywiazany do nich, nie fizycznie, ale po za fizycznie, to w twoim umysle sie dzieje, chcesz byc komus potrzebny. Jak by twoje zyzcie wygladalo. jak nie byl bys nikomu potrzebny?

Mowie tu i swiadomosci, ja sie uwolonilem, czy cos sie zmienilo, jasne, jestem zdrowszy i zadowolony z zycia. Obserwuje te owce nieswiadome, moze sie swiadomi czegos, ale nie sa samoswiadomi, sa automatyczni, oni zawsze beda narzekac i walczyc nie wiadomo o co, Owce narzekaja walcza, a ja ogladam to przedstawianie, jak bylbym widzem w kinie, jestem spokojny i zrelaksowany. Nie jestem tym aktorem, co kaza mi jak zagrac, jestem widzem.

Taki teatr, to jest wlasnie nasz system, wielu ludzi gra, a inni tylko ogladaja, jedni czasmi ogladaja i graja, albo to i to, a bardzo niewielu, tylko oglada. Ci co tylko ogladaja, sa wolni w tym teatrze, bo nikt nie mowi im co maja grac.
Tak wyglada wolnosc, nie uciekniesz z teatru, bo wspolzalezysz, jak jest wspolzalezysz od egzystencji od wlasnego ciala. Jestescie sobie potrzebni. Nie mozesz zyc bez swojego ciala, to jest oczywiste. To nie jest niewola. Bo dostales cialo. I jest twoje, powinienes byc z niego zadowolony, bo to jest dar dla ciebie.

Mowimy o swiadomosci, zyjac w spoleczenstwie to jest oczywiste, ze zeby zdobyc jedzenie, to trzeba pracowac, takie sa teraz warunki, zeby zdobyc jedzenie, kiedys trzeba bylo samemu produkowac, czy nazbierac sobie, albo upolowac, to jest jasne. Teraz poprostu inni ludzi robia to za ciebie, a ty wzamian im placisz. To ze trzeba jesc, to nie jest zaleznosc, czy niewola, to jest wspolzaleznosc. Ezgystencja nie moze zyc, bezemnie, a ja bezniej.
Bez pana mozna zyc, bez alkoholu mozna zyc, bez ludzi mozna zyc. Wcale nie sa potrzebni.
Pan jest potrzebny dla tych ludzi, nieswiadomych, co niewiedza jak zyc i po co zyc, wiec ktos musi im mowic, system jest potrzebny, bo bydlo go potrzebuje, wszystko ma swoje zastosowanie.

Ludzie sa za tepi, zeby im dac taka wolnosc jak zwierzeta maja, czlowiek jest sklonny od odebrania innym wolnosci fizycznej, chetnie sie zloszcza pobija, sa zachlanni, chciwi, egoistyczni Dla tych ludzi musi byc system. Mysle ze masz tego swiadomosc.

Owszem place podatek w zywnosci, ale to jest wspolzaleznosc, za to moge korzystac z tych wszystkich rzeczy jakie dlamnie zbudowali, sklepy, ulice, technologie, komputer, telefon. Tyle wspanialych rzeczy zrobili dla mnie, ze zyje jak krol Very Happy wiec tyle ile im zaplace to jest predzej moj wysyk ich, a nie ich na mnie.
Pamietaj, ze nie musisz wcale pracowac w tym kraju, a jak chcesz, to mozesz na czarno.

Ale jak ktos chce byc niewolnikiem, chce miec rodzine dzieci. Kazdy ma wybor. Nikt cie nie zmusza, zeby miec dziecko, czy kobiete, poprostu nie potrafisz byc wolny, chce byc z kims, chcesz byc niewolnikiem. Taki jest ludzki umysl. Wiec tylko uwalniajac sie od umyslu, mozesz byc wolny tak naprawde. Dokonuje sie to po przez obserwacje umyslu - to jest droga kierunek do wolnosci.

JKM tez jest bardzo dobrym obserwatorem, otoczenia i umyslu, to co on mowi, to jest wielka swiadomosc, ma widzenie panoramiczne na sprawy, widzi ja z gory, jak z lotu ptaka. Widzi wszystko dokladnie i mowi o sednie sprawy, mowi o zrodlach i wyplywach, kazdej sprawy. Dlatego jego przyklady sa bardzo proste, ze kazdy to zrozumie.
Dla intelektualistow, sedno sprawy jest tak banalnie proste, ze ich skomplikowany umysl nie zalapie ich, tylko inteligentni ludzie to zrozumieja.

Ale duzo ludzi nawet nie rozumie, bo maja umysly tak zasmiecone wiedza, ktora jest sztuczna, mozesz uczyc sie jak dziala caly system emerytalny, mozesz napisac o tym ksiazke, ale mozna powiedziec to jednym zdaniem, to jak to wyglada i jakie ma konsekwencje i to niszczy umysl. Bo dlaczego takie intelektualne umysly, moga zrobci takie glupie rzeczy?. Az ludzie w to nie wierza, a co dopiero, zeby wiedzieli. Kazdy system - dzialanie, ma prosta zasade, Problem i rozwiazanie, Przyczyna i skutek, zrodlo i wyplyw. Te poroste prawa niszcza umysl, ludzie tego nie chce sluchac. Ludzie nie chce wiedziec, oni wola wierzyc tym polityka, co leja wode, mowi ladnie, buduja umysl, wzmacniaja umysl. Taki niewolnik umyslu swojego, jak polityk podbuduje mu umysl, to on glosuje na niego.

To jest proste.

Wiesz, ze teraz, nie trzeba ciebie kontrolowac fizycznie, wystarczy kontrolowac twoj umysl i nie widzisz tego, bo nie widzisz swojego umyslu, twoj umysl nie jest twoj, jest agentem spoleczenstwa kosciola. Tam sa zaszczepione cechy spoleczenstwa kosciola itp. nie jest latwo sie od tego uwolnic, wykorzeniac to z umyslu, to wymaga pracy, jest to trudne, ale mozliwe. Cale dziecinstwo, wszczepiali ci te cechy, myslisz, ze teraz jestes troszke swiadomy, to wykorzynisz to z umyslu? Nie badz naiwny, to dluga praca. Powiedzal bym, ze JKM jest najbardziej wolnym czlowiekiem w naszym kraju, jakiego widzialem w mediach! Jak nie jest wolny, jest bardzo, ale to bardzo samoswiadomy, dla mnie to jest zaskakujaca sprawa, ze taki czlowiek zajmuje sie polityka...
_________________
Jestem jestem wciaz pod obserwacja,jestem bledem spolecznosci, a ich system jest racja.
Bo nie wychodze na tego ktory mysli, bo nie przelykam tego co nasz system sobie wysni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
s.i.c.




Dołączył: 17 Lip 2009
Posty: 80
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:40, 17 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.wykop.pl/link/196965/korwin-mikke-wyzywa-homosia-od-homosiow/

slowo na g... Smile dobre dobre

ma moj glos Smile
_________________
==> silence is consent <==
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ZielonyStreet




Dołączył: 28 Lut 2009
Posty: 70
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:06, 17 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze powiem, czy jak Pan ma swoich niewolnikow, to znaczy, ze Pan jest niewolnikiem? Bo pan jest zalezny od niewolnika? Nie, Pan nie potrzebuje niewolniika, to niewolnik potrzebuje pana.

Tak jak system potrzebuje ciebie, a ja nie potrzebuje systemu, umiem zyc, nie niego, wiec jestem panem, system mnie potrzebuje, bezemnie on nie nie bedzie istnial, a system istnieje w umysle, spoleczenstwo tez istnieje w umysle. Tego nie ma nigdzie na zawnatrz, bo gdzie jest ten system, gdzie spoleczenstwo, pokaze mi to ktos ? ono nie itnieje tak jak drzewo, Swiadomosc teznie istnieje, wiec wolnosc i cala swiadomosc, nie istnieje jako tako, wolnosc jest w umysle tak jak niewolnictwo, a swiadomosc jest po za umyslem.

to ludzie tworza system, jesli wszyscy nie potrzebowali by systemu, to system by nie istnial, on istnieje dzieki nam, bo bo chcemy, potrzebujemy, nie umiemy bez niego zyc. A on istnieje w twoim umysle, zawsze pragniesz, zeby ktos ci powiedziel, co masz zrobic, ile to razy prosissz innych o rady, co zrobic mam. pytasz sie czy to mi potrzebne, co o tym myslisz, potrzebujesz kogos, kto Ci pomoze w tym co zrobic. Bo sam nie umiesz, wiec sam tworzysz system, sam sobie tworzysz niewolnictwo,bo kreujesz swa rzeczywistosc, umysl jest projektorem.

Bo jak to sie zdaza, ze zakochasz sie w kobiecie i jest najpiekniejsza kobieta na swiecie, a jak ja znienawidzisz, to jest najbrzydsza kobieta na swiecie, jak to jest, ze jedna i ta sama osoba, moze byc raz najpiekniejsza, a raz najbrzydsza. Bo umysl tak kreuje rzeczywistosc. Kiedys moze sobie to uswiadomosz.

Isc za pragnieniem to cos wiecej niz byc jeleniem! Very Happy
_________________
Jestem jestem wciaz pod obserwacja,jestem bledem spolecznosci, a ich system jest racja.
Bo nie wychodze na tego ktory mysli, bo nie przelykam tego co nasz system sobie wysni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mashine




Dołączył: 11 Wrz 2008
Posty: 164
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:52, 17 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZielonyStreet
Rozumiem to o czym mówisz. Tematy kreacji rzeczywistości i potęgi umysłu są mi bliskie. Sam piszesz, że nie można dać ludziom całkowitej wolności jak zwierzętom bo się powyżynają nawzajem. Próbuje Wam uświadomić różnicę między systemem permanentnego wyzysku i długu (socjalizm) a liberalną polityką z jak najmniejszą ingerencją państwa. To nie jest to samo. Ten właśnie system pozwala się rozwijać ludziom, nie wchodzi z butami w życie rodziny, nie zabrania.
Oczywiście masz rację, że nawet w najgorszym systemie możesz być wolny i szczęśliwy. Możesz być więźniem politycznym i przesiedzieć 3/4 swojego życia w celi 100 metrów pod ziemią i być wolny.
Problem w tym, że wolność jest względna dla każdego (co ma związek z tym o czym pisałeś) i nie wszyscy rozumieją ją tak filozoficznie jak Ty. Więc nie ma co się spierać.

Moją WOLNĄ WOLĄ (do czego mam niezaprzeczalne prawo) jest żyć w państwie, które pozwoli mi kreować! Nie zamknie mnie do więzienia za moje opinie. Nie będzie mnie szykanować za poznawanie umysłu (psyche deli). Nie zabierze mi owoców mojej pracy "dla dobra ogółu". Chcę być odpowiedzialny za swoje czyny a nie prowadzony za rękę (liberalne państwo nie potrzebuje niewolników!). Dlaczego tego chcę? Bo chcę żyć jak najwięcej! Czuję, że moje życie może być czymś więcej niż lekcją cierpienia.

No, ale jeśli uważasz, że Ci jest tu tak dobrze i żyjesz jak król to pamiętaj, że pętla socjalizmu będzie się zaciskać cały czas. JKM daje Ci nożyczki, żebyś mógł ją przeciąć wcześniej a nie czekać aż pęknie na Tobie.
_________________
TRUTH IS OUT THERE:
arrowwww.911truth.org
arrowwww.whatreallyhappened.com
arrowhttp://www.youtube.com/user/stopcenzurze
arrowwww.korwin-mikke.pl
arrowwww.partiawip.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ZielonyStreet




Dołączył: 28 Lut 2009
Posty: 70
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:27, 17 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, troche sie rozjechalem z tematem, chcialem o wolnosci tylko wspomniec.
To co mowie to nie jest filozofia.

Filozofia to jest to, ze zamkniety w wieziennej celi, mozesz czuc sie wolny. Ja mowie o swiadomosci i w wieziennej celi, niestety nie jestes wolny fizycznie, dochowo mozesz byc wolny, ale nie fizycznie, a istota czlowieka to cialo i swiadomosc. Dwa wymiary, umysl i cialo.

Ja mowie o wolnosci takiej w dwuch wymiarach, po co Ci wolnosc fizyczna, jak wolnosc umyslowa jest ci odebrana i robisz to co Ci powiedza?

Ja zyje caloscia, nie odrzucam swiata duchowego ani fizycznego, dbam o oba wymiary. W takim kraju jak naszym i na zachodzie, dba sie tylko o cialo, o to co materialne.

Dzis jestesmy najwiekszymi niewolnikami umyslu, bo wolnosc fizyczna mamy wieksza nic dawniej! tylko jak Ci zniewola umysl, to ludzie sami sie zgadzaja na takie podatki, prawda?

Hitler fizycznie chcial podbic europe, nie udalo mu sie, teraz unia podbila europe umyslowo. Umysl jest bardziej zniewolony niz kiedys. Gra glownie odbywa sie w umysle. A umysl jest twoj, ale juz nie koniecznie nalezy do ciebie. Jesli bedzie nalezal do Ciebie mozesz byc wolny. w jednym wymiarze, a drugi wymiar jest fizyczny. tu juz sa pewne ograniczenia i wspolzaleznosci i trzeba byc ich swiadomy.


Jesli czlowiek jasno by wiedzial, ze polowe zabiera mu panstwo, jak nie wiecej. to odrazu by sie zbuntowal. Ale to jest tak rozegrane, ze nie widzi tego, dla niego to nie jasne. Wiec czekamy az system upadnie, nic nie poradzisz. Jak system upadnie to ludzie nadal nie beda wiedziec co sie stalo. Politycy im znowu powiedza klamstwa i kolo sie toczy.

Ale zyjemy w takich czasch, ze wyrzucamy na smietnik telewizory, komputery, telefony, meble, auta pozostawiamy na ulicach, bo nawet nie chce sie ich wywalac, bo za duze koszty. Po prostu ludzie gonia za pragnieniami, chociaz juz wszystko maja.
Kiedys miec papier, to byl luksus, a teraz wysylaja ci to do skrzynek i rzucaja pod drzwi, juz tego zaduzo jest, to ludzie wywalaja.

Wywalaja, te telewizory, komputery, po co to ludzia? to jest nie potrzebne, tylko gonia za pragnieniami.
I ciagle narzekaja, ze jest im zle, bo sasiad ma lepszy model telefonu, czy lepsze ma buty, wiecej zarabia i gonimy, bo myslimy, ze sasiad jest bardziej szczesliwy, sami sie uwiezilismy.

A sasiad bogatszy, tez wie ze, jest najbogatszy na osiedlu i tez sie martwi, bo konkurencja jest tuz zanim, wiec caly czas martwi sie jak byc bogatszym niz oni, jak nie dopuscic by sasiad byl bogatszy niz on. Wszyscy sa nieszesliwi.

To jest cud znalezc kogos szczesliwego Very Happy
_________________
Jestem jestem wciaz pod obserwacja,jestem bledem spolecznosci, a ich system jest racja.
Bo nie wychodze na tego ktory mysli, bo nie przelykam tego co nasz system sobie wysni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11   » 
Strona 3 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


apel głosujcie na janusza korwin mikke
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile