W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
apel głosujcie na janusza korwin mikke  
Podobne tematy
Co sądzicie o poglądach Jana Korwina Mikke? 599
Co jest nie tak z Januszem Korwinem-Mikke347
JKM48bez ocen
Ciekawostka o JKM23
Nasz Brat Janusz12
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
26 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 28943
Strona:  «   1, 2, 3, ... 9, 10, 11   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
M8




Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 612
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:39, 28 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rządzący mają w dupie nawet wasz wspólny sprzeciw i jego zauważalne oznaki, i będzie tak dopóki nie chwycicie za karabiny i nie zagrozicie ich władzy w zdecydowany sposób.
Pomieszać im szyki możecie tylko głosując na Korwina Smile Ew. jakiś atak terrorystyczny na polski sejm, albo lepiej telewizje Razz
_________________
Zapraszam na forum o ezoteryce i okultyźmie: http://transgresja.em8.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:22, 28 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musicie iśc na wybory , wasi znajomi idą - PAMIĘTAJCIE , wyśmieją was że zostaniecie w domu .. PRZECIEŻ JESTEŚCIE PATRIOTAMI , KOCHACIE TEN KRAJ , politycy to bardzo inteligentni ludzie, wcale nie patrzą co 5 minut na stan konta w banku , kochają WSZYSTKICH POLAKÓW jak własne dzieci , nie są uzależnieni od służb specjalnych czy mafii, to dzięki nim znaleźlście lepszą prace i macie lepsze perspektywy , to dzięki politykom potaniały durexy i możecie zaruchać koleżanki nawet bedac bezrobotnymi , oddajcie głos na byle jakiego polityka , LICZY SIE SAM GEST , to nic że macie ich w dupie , oni pragną abyście tak o nich myśleli.. owieczki.... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:14, 29 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

M8 napisał:
Nie głosujecie bo nie chce wam się ruszyć dupy na wybory, a swoje lenistwo tłumaczycie tym że są zmanipulowane. Gdybyśmy walczyli o wolność to na pewno nie zobaczyłbym was na barykadach, bo wtedy siedzielibyście w domu i oglądali TV żeby dowiedzieć się kto wygrywa.
Wszystko co potraficie to siedzieć na forum i narzekać na rzeczywistość zamiast wziąć się za jej naprawianie.

Zagłosuje na JKM!


Widzisz, problem w tym, że ten twój Korwin jak mu będzie po drodze do koryta to i z Tuskiem się ułoży czy z Kaczyńskim... nie ważne, ważne jest koryto!
Jak już to nie jeden wysoki członek dUPRu pokazał. Sprawdź ile masz byłych dUPRowców w PiS i w PAngel
A teraz idź na wybory i to zatwierdź - tylko potem nie marudź, bo pamiętaj, że to ty wybierzesz zwycięzce!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:55, 29 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korwin jest znacznie uczciwszy niż 99,99% polityków. Mówi od 50 lat co by zmienił i jak należy to zrobić i swojego zdania nie zmienia więc nie sadzę aby nawet jak doszedł do "koryta" zdanie zmienił. Jest uczciwy i to się czuje i z przyjemnością oddam na Niego głos!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
spaceship




Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 106
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:45, 03 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli ktoś mi mówi, że nie chce mi się ruszyć dupska... to .... mnie "krew zalewa" - ludzie potrafią wypisywać takie głupoty!!!... aż mi ich żal. Ja pracuje od rana do wieczora, żeby utrzymać rodzinę.. pójść do teatru z dzieciakami .. kupić im dobrą książkę.. wybrać się z nimi na wycieczkę.. aby pokazać im nasz region jego kulturę ... by mogli poznać to co dzieje się poza naszym regionem. Poszerzyć mu wiedzę (nie tylko szkolną...) itp. i td.
Więc niech mi nikt nie mówi, że mi się nie chce ruszyć i nigdzie pójść... .
To system jest do niczego ... ja daje mu wszystko a on mi nie daje kompletnie nic!!!
_________________
Ludzie są gotowi uwierzyć we wszystko, tylko nie w prawdę.
— Carlos Ruíz Zafón
Cień wiatru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
theonly




Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 173
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:08, 04 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
APEL


Apeluję do wszystkich, którzy nie idą na wybory twierdząc, że nie robią tego z powodu, że nie chce im się ruszyć dupy lecz z powodu, że to nic nie da.


Macie świetną szansę jednak ruszyć dupska i coś zmienić!


Wystarczy, że pójdziecie na wybory, wybierzecie kartę, wyciągniecie gruby mazak i napiszecie na karcie coś buntowniczego, wystarczy np. słowo "bunt" albo cokolwiek kreatywnego, a już najlepiej zorganizować ogólnopolską akcję żeby wszyscy pisali jedno i to samo, jeśli jest tak jak mówicie, że ludzie nie idą na wybory z powodu, że wiedzą że to nic nie zmieni oraz zaprzeczają, że to z powodu lenistwa to takich buntowniczych kart powinno być parę milionów, czego media już nie przemilczą, bo jak ukryć fakt, że 50% Polaków poszło na wybory i 20% z tych 50% głosowało na PO, a drugie 20% z tych 50% na PiS, a gdzie reszta 10%? No właśnie tego media już nie przemilczą tak więc tym samym dałem Wam szansę udowodnić, że nie idziecie na wybory nie z lenistwa lecz celowo.







Osobiście trochę inaczej wyobrażam sobie przeciwstawianie się władzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
s.i.c.




Dołączył: 17 Lip 2009
Posty: 80
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:25, 06 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wywiad z JKM:

http://wiadomosci.onet.pl/2165523,11,kor.....,item.html

Cytat:
Korwin-Mikke: prawo głosu powinna mieć tylko jedna osoba

Janusz Korwin Mikke. Fot. Radosław Pietruszka
PAP
Janusz Korwin-Mikke, kandydat w wyborach prezydenckich, powiedział w wywiadzie dla Onet.pl, że "prawo głosu powinna mieć tylko jedna osoba: król". Krytykując demokrację wyraził pogląd, że "ustrój monarchistyczny wróci z całą pewnością". Zapytany, dlaczego kandyduje po raz czwarty, odpowiada: "Bo się poświęcam dla ludzi. Dla mnie to wielkie poświęcenie".
Z Januszem Korwin–Mikkem, kandydatem na prezydenta rozmawia Jacek Nizinkiewicz:

Jacek Nizinkiewicz: Już czwarty raz kandyduje Pan na urząd prezydenta RP?

Janusz Korwin - Mikke: Zgadza się.

- Zawsze dostawał Pan śladowe poparcie, więc skąd pomysł na kolejny start w wyborach?

- Chodzi o to, żeby ludzie mieli wybór, bo przecież to nie jest dla mnie, tylko dla ludzi. Prezydenta wybierają ludzie, więc dlaczego mają wybierać między samymi komunistami.

- Jak to między samymi komunistami? Przecież startują politycy, którzy nie są komunistami, ani nie mają rodowodu komunistycznego jak Bronisław Komorowski, Jarosław Kaczyński, Marek Jurek …

- Już starożytni kowboje wiedzieli, że istnieją Apacze, Siuksowie, Komancze itd., ale wiadomo, że "Good red is dead red", czyli "Dobry czerwony, to martwy czerwony". Oczywiście istnieją różne stopnie czerwieni, bo np. PiS jest bardziej na lewo od SLD …


dziwny ten Jan. Ogolnie gada do rzeczy, ale czasami jak cos jebnie ... jednak szczerze mowiac coraz bardziej mnie przekonuje do siebie Smile
_________________
==> silence is consent <==
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiedzmin




Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 1035
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:02, 07 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jan i Janusz to rozne imiona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ZielonyStreet




Dołączył: 28 Lut 2009
Posty: 70
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:16, 08 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JKM jest bardzo swiadomym czlowiekiem. Swiadomy czlowiek, nie robi zlych rzeczy. Zle rzeczy robi tylko nieswiadimy czlowiek.
Czlowiek swiadomy, nie robi tez dobrych rzeczy. Czlowiek nieswiaodmy, robi dobre rzeczy.
Swiaodmy czlowiek robi rzeczy wlasciwe, JKM jest wlasnie takim swiadomym czlowiekiem, co robi wlasciwe rzeczy.

Wiekszosc ludzi jest nieswiadoma, tego calego teatru, daletgo glusuja, Demokracja jest idiotyczna, sam JKM to mowi, jesli macie tego swiadomosc, co mowi, to nie glosujcie. Tutaj nie chodzi o glosowanie, tylko o rozwoj swiadomosci.
_________________
Jestem jestem wciaz pod obserwacja,jestem bledem spolecznosci, a ich system jest racja.
Bo nie wychodze na tego ktory mysli, bo nie przelykam tego co nasz system sobie wysni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ZielonyStreet




Dołączył: 28 Lut 2009
Posty: 70
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:48, 08 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niewolnik wybiera swojego Pana!
Wolny czlowiek juz wybral - wybral wlasna wolnosc.

Niewolnicy chodza na wybory, zeby wybrac wlasnego Pana!
_________________
Jestem jestem wciaz pod obserwacja,jestem bledem spolecznosci, a ich system jest racja.
Bo nie wychodze na tego ktory mysli, bo nie przelykam tego co nasz system sobie wysni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Papekk27




Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 309
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:33, 09 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ma mój głos
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:23, 09 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy Mikke zebrał już wymaganą pulę podpisów? Jak wiadomo nie wszyskim się to udało.
_________________
Zobacz też tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oponamotopek




Dołączył: 10 Wrz 2008
Posty: 167
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:25, 09 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet obnosił się z tym na polsacie, chyba ze 130 tys miał
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:25, 09 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miał ponad 139 tysięcy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nervous




Dołączył: 08 Gru 2009
Posty: 6
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:42, 09 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety media nie dają mu możliwości na znacznie lepszy wynik. A to one mają główny wpływ na wyborców i kształtowaniu opinii.

I tym sposobem prezydentem zostanie niegdyś nienawidzony dziś wielce szanowany w mediach Kaczyński II
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:33, 09 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
dziś wielce szanowany w mediach

Ciekawe stwierdzenie. Think Mógłbyś podać przykład mediów, które nagle zaczęły szanować Jarosława?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1411
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:31, 11 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Wyspa , rozumiem ,że Jego Kurewska Mość ma zdolności hipnotyzerskie ,aaaale że jeszcze Ci wtłoczył w głowę myśl o jego niebiańskiej nieskazitelnej uczciwości /??? To mnie rozbawiłeś . Żałuję ,że odpadł Dariusz Kosiur , i Narodowcy pozostaną bez głosu ,ale właśnie taki Janusz Konfabulant Mitoman ,sukcesywnie od 89r . zgłupia młodzież . Wybaczcie młodziaki ,....z naiwności się wyrasta , Oby jak najszybciej . Zanim oddacie głos dwa razy pomyślcie . Ja zagłosuję na Leppera ,żeby huje antypolskie ze strachu przed Prawdą wyjebały z Polski jak najszybciej .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cez




Dołączył: 23 Mar 2010
Posty: 141
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:39, 11 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czekan napisał:
ale właśnie taki Janusz Konfabulant Mitoman ,sukcesywnie od 89r . zgłupia młodzież . Wybaczcie młodziaki ,....z naiwności się wyrasta , Oby jak najszybciej .


Rozwiń myśl, czym zgłupia? A Leppera nie będzie w wyborach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stefcioker




Dołączył: 02 Kwi 2010
Posty: 15
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:55, 11 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam że odczuwam dyskomfort, spowodowany reklamą polityka na tym forum. Czytając te forum mam w dupie czy jest dobry czy nie, czy nadaje się na to stanowisko. A tak nawiasem mówiąc Mikke puścił jeden tekst "Spalić flagę Unii Europejskiej" i od razu 15 letnie dzieci zakładają ten temat tworząc istną wojnę polityczną na tej stronie. Darujcie sobie ludzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madison




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 238
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:37, 14 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapraszam do tematu WYBORY 2010? Tam też jest o JKM.
Będzie jakoś bardziej spójnie.
viewtopic.php?t=11828
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:49, 14 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według ankiety na onecie JKM utrzymuje się na 2 miejscu.
Na pewno z roku na rok sondaże internetowe są coraz bardziej wiarygodne, jednak chyba na razie niewystarczająco.
Pokolenie religijnych dewotów sterowanych przez kler w zdecydowanej większości nie potrafi posługiwać się internetem - ale zagłosują. Smile
Spotkałem już kilka osób, które próbowały mnie namówić na kaczora - i nie było to zaproszenie na obiad ! Smile
Podziękowałem. Ale na tej podstawie sądzę, że będzie ciekawie.
Będą starali się przekonać tych ludzi o zamachu, że Polska jest zagrożona itp.

Znowu na youtuba dostałem reklamę z filmem, że Komorowski ma brzydką żonę. - jaja jak berety się robią. Smile
_________________
Zobacz też tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madison




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 238
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:45, 14 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chyba też na JKM. Nawet jeśli nie jest uczciwy na 99% to odsuniemy czerwoną władzę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:03, 14 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="AQuatro"]Według ankiety na onecie JKM utrzymuje się na 2 miejscu.
quote]

Piszesz o tych 35 tyś. co wzieło udział w ankiecie viewtopic.php?t=11948 , przecież to jakiś ,żart, kpina jakaś . Czy te 35 tyś reprezentują polskie społeczeństwo? JKM co najwyżej zostanie prezydentem polskiego facebooka i to jeszcze jak "łyknie" Bronka.
Takie artykuły/ankiety są po to ,żeby ludzie którzy są ogólnie wkurwieni całym tym wyborczym cyrkiem, mieli nadzieje, że prezydentem zostanie ktoś spoza układu.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:28, 14 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie po prostu chcą pomóc Korwinowi skierowując uwagę na Jego osobę. Na onecie jest na 3 miejscu, a nie na 2 Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:53, 14 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polskie owce mają już komóry i fury. Teraz czas na...nowoczesne urny. A więc do urn...! Evil or Very Mad


_________________
Piłeś...nie jedź!
Nie piłeś...napij się!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, ... 9, 10, 11   » 
Strona 2 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


apel głosujcie na janusza korwin mikke
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile