W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
apel głosujcie na janusza korwin mikke  
Podobne tematy
Co sądzicie o poglądach Jana Korwina Mikke? 599
Co jest nie tak z Januszem Korwinem-Mikke347
JKM48bez ocen
Ciekawostka o JKM23
Nasz Brat Janusz12
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
26 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 28940
Strona:  «   1, 2, 3 ... , 9, 10, 11   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Raynold




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 339
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:58, 03 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:
J.Korwin-Mikke poparł J.Kaczyńskiego

Janusz Korwin-Mikke w specjalnym oświadczeniu zaapelował do swoich wyborców o poparcie w II turze wyborów prezydenckich Jarosława Kaczyńskiego.
“Spora część moich zwolenników oświadczyła, że w niedzielę zbojkotuje wybory – bo nie widzi większej różnicy między Kandydatami. Istotnie: w tych wyborach mamy obecnie dwóch rozsądnych polityków; żaden z nich Polski nie skompromituje, ale też żaden niczego szczególnego dla niej nie zrobi.

Jednak wielu moich zwolenników pyta: „Który Kandydat jest mniejszym złem?” – i chce iść na niego głosować.

tym, co chcą głosować, radzę: zamknąć oczy, zatkać uszy – i głosować na Jarosława Kaczyńskiego!”


I co na to fanatycy Jego Królewskiej Mości Question Jak wcześniej ktoś pisał że jest to taki sam sprzedawczyk jak jego "rozsądni" koledzy oszuści, to fani JKM zamordowali by go gołymi rękami Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:28, 03 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda. Zresztą Mikke sam przyznaje, że jest sprzedawczykiem i sprzeda się jak się będzie opłacało. Sprzeda swoje głosy, sprzeda polskie wojsko itd. Sam mówi, że w polityce liczą się tylko interesy.
_________________
Zobacz też tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mashine




Dołączył: 11 Wrz 2008
Posty: 164
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:47, 03 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Janusz Korwin-Mikke napisał:
A - i dodaję na końcu: ja przecież nikogo nie zachęcałem do głosowania! Ja tylko odpowiedziałem tym, którzy chcieli zagłosować w II turze - i
pytali
: kto jest Mniejszym Złem! W obecnej sytuacji zdecydowanie Mniejszym Złem jest Jarosław Kaczyński.

To po pierwsze. Jest różnica między apelowaniem o głosowanie na konkretnego kandydata a odpowiadaniem na prośbę o poradę wyborczą.

Tak sprytnie to zmanipulowano, że dostałem kilka wiadomości od znajomych. "A ten Twój JKM chce na kaczyńskiego!" JKM dawno mówił i to KILKA RAZY, że jego elektorat sam potrafi dokonać wyboru.

AQuatro napisał:
To prawda. Zresztą Mikke sam przyznaje, że jest sprzedawczykiem i sprzeda się jak się będzie opłacało.

Czytanie ze zrozumieniem boli? JKM mówi, że jakby jeden z kandydatów zaproponował ważną reformę w zamian za jego poparcie to by się zgodził. Na przykład Komorowski by zaproponował reformę armii albo Kaczyński reformę sądownictwa. Jakby tak się stało sam bym na nich zagłosował bo lepszy rydz niż nic. Ale tak się nie stało bo obaj byli zbyt zajęci lizaniem lewej dupy. No, albo Kaczyński coś zaproponował po cichu i JKM jak zapowiadał poparł go po cichu w co akurat wątpię.
AQuatro napisał:
Sprzeda swoje głosy, sprzeda polskie wojsko itd. Sam mówi, że w polityce liczą się tylko interesy.

Jedno zdanie, trzy bzdury. Ładnie. O "sprzedawaniu głosów" napisałem wyżej. SPRZEDA POLSKIE WOJSKO? ŻARTUJESZ??? JKM, który KILKAKROTNIE apelował, żeby NIE PRZEKAZYWAĆ POLSKIEJ ARMII pod dowództwo struktur europejskich jest zwolennikiem SPRZEDAŻY WOJSKA? Być może chodzi Ci o prywatyzację a JKM nigdy nie mówił o prywatyzacji armii (co zresztą ostatnio błędnie podała Interia.pl). Armia ma być publiczna tzn. jej dowództwo. Co innego prywatni najemnicy. To czemu nie. Dobrze wyszkoleni Soldiers of Fortune pod polskim dowództwem? Bajka. (No oczywiście nie obejdzie się bez pewnej liczby żołnierzy służby zawodowej)

I dalej - > Sam mówi, że w polityce liczą się tylko interesy. Piękna manipulacja jak z GW wyrwana.
JKM mówi, że w polityce zagranicznej liczą się tylko interesy państw.

Utwierdzacie mnie czasem w przekonaniu, że JKM jest za trudny dla ludzi. Albo po prostu nie doceniam potęgi propagandy. Myślałem, że członkowie tego forum podchodzą do niej z dystansem.
_________________
TRUTH IS OUT THERE:
arrowwww.911truth.org
arrowwww.whatreallyhappened.com
arrowhttp://www.youtube.com/user/stopcenzurze
arrowwww.korwin-mikke.pl
arrowwww.partiawip.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:12, 03 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mashine napisał:
SPRZEDA POLSKIE WOJSKO? ŻARTUJESZ??? JKM, który KILKAKROTNIE apelował, żeby NIE PRZEKAZYWAĆ POLSKIEJ ARMII pod dowództwo struktur europejskich jest zwolennikiem SPRZEDAŻY WOJSKA?

Nie mówię o sprzedaży ale o wynajęciu. Mikke wyraźnie podkreśla, że żołnierz jest po to aby walczyć. Wynajmie polską armię za pieniądze byle komu, o ile będzie się nam opłacało. Nie ważne czy będą mordować murzynów czy arabów. To miałem na myśli mówiąc sprzeda wojsko. Sam to wyraźnie podkreślał we wszystkich swoich wiecach. Czyli płatni mordercy najemnicy. Tak Mikke widzi naszą armię.

Cytat:
I dalej - > Sam mówi, że w polityce liczą się tylko interesy. Piękna manipulacja jak z GW wyrwana. JKM mówi, że w polityce zagranicznej liczą się tylko interesy państw.

Możliwe. Tak zapamiętałem. Że w polityce liczą się tylko interesy. Czy mówił o zagranicznej? Wątpię, bo sam potwierdził, że czeka na propozycje od Kaczora i Komora, czyli jak widać interesy liczą się w każdej polityce.

Cytat:
Utwierdzacie mnie czasem w przekonaniu, że JKM jest za trudny dla ludzi. Albo po prostu nie doceniam potęgi propagandy. Myślałem, że członkowie tego forum podchodzą do niej z dystansem.

Ale spokojnie. To nadal wg mnie najlepszy i najinteligentniejszy kandydat. Nie podoba mi się tylko to, że troszkę zakpił ze swoich wyborców.
Najpierw ich pochwalił, że są mądrzy, że na niego głosowali, bo nie manipuluje nimi telewizja itd. A następnie daje sugestie odnośnie kaczora. Czyli próbuje tych teoretycznie mądrych ludzi zmanipulować. Tak się nie robi. Ja na szczęście problemu z głosowaniem nie mam.
_________________
Zobacz też tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mashine




Dołączył: 11 Wrz 2008
Posty: 164
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:57, 03 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AQuatro napisał:

Nie mówię o sprzedaży ale o wynajęciu. Mikke wyraźnie podkreśla, że żołnierz jest po to aby walczyć. Wynajmie polską armię za pieniądze byle komu, o ile będzie się nam opłacało. Nie ważne czy będą mordować murzynów czy arabów. To miałem na myśli mówiąc sprzeda wojsko. Sam to wyraźnie podkreślał we wszystkich swoich wiecach. Czyli płatni mordercy najemnicy. Tak Mikke widzi naszą armię.

Wojsko jest po to, żeby walczyć. Wojsko bez doświadczenia jest słabym wojskiem. Wolałbym, żeby WP i NATO wprowadzało pokój w Darfurze albo Rwandzie a nie robili za policję w Iraku i Afganistanie na wojnach, których nie można wygrać. I to za co? Za pseudoukład z USA, który nic nam nie daje?
Zresztą byle komu się nie pomaga nawet za pokaźną cenę bo trzeba dbać o wizerunek na arenie międzynarodowej.

AQuatro napisał:

sam potwierdził, że czeka na propozycje od Kaczora i Komora, czyli jak widać interesy liczą się w każdej polityce.

Interesy Państwa Polskiego

AQuatro napisał:
A następnie daje sugestie odnośnie kaczora.

Sugestie dla ludzi, którzy sami o nią poprosili!! To media pokazały to jak prośbę do wyborców.
_________________
TRUTH IS OUT THERE:
arrowwww.911truth.org
arrowwww.whatreallyhappened.com
arrowhttp://www.youtube.com/user/stopcenzurze
arrowwww.korwin-mikke.pl
arrowwww.partiawip.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:18, 03 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mniejsze zło mamy wybrac, no i wyszło szydło z worka. Można zgodzic się z JKM w paru kwestiach , ale widac, że mimo wszystko jest to zawodowy polityk. A każdy zawodowy polityk jest jak zawodowa prostytutka. I nie ma tu znaczenia czy robi tylko loda i preferuje seks klasyczny, czy daje też, za ekstra opłata, podymac w dupę.


Wolałbym sytuację kiedy demokratyczna większośc nie idzie na wybory, dając do zrozumienia rządzącym żeby sami się pierdolili. Może coś by im to dało do myślenia? Może?
Bo właśnie na tym chyba powinna polegac demokracja- jeśli nie mam wyboru to to pierdole - proste i logiczne.
A nie wybierac mniejsze zło. Co wy demokratyczni sataniści jesteście Smile
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FreeFighter




Dołączył: 24 Paź 2009
Posty: 154
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:59, 03 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AQuatro napisał:
mashine napisał:
SPRZEDA POLSKIE WOJSKO? ŻARTUJESZ??? JKM, który KILKAKROTNIE apelował, żeby NIE PRZEKAZYWAĆ POLSKIEJ ARMII pod dowództwo struktur europejskich jest zwolennikiem SPRZEDAŻY WOJSKA?

Nie mówię o sprzedaży ale o wynajęciu. Mikke wyraźnie podkreśla, że żołnierz jest po to aby walczyć. Wynajmie polską armię za pieniądze byle komu, o ile będzie się nam opłacało. Nie ważne czy będą mordować murzynów czy arabów. To miałem na myśli mówiąc sprzeda wojsko. Sam to wyraźnie podkreślał we wszystkich swoich wiecach. Czyli płatni mordercy najemnicy. Tak Mikke widzi naszą armię.


Agharto a ty myślisz że na czym stoi ludzka natura? Na wojnach. Ponieważ nie da się tego zmienić, gdyż zakodowane jest to w naszej psychice -każde zwierze walczy o terytorium, jeszcze dzisiaj w puszczach amazonskich plemiona napieprzają się pomiędzy sobą. Dlaczego my mielibyśmy nie prowadzić wojen? Jeśli się to nam opłaca, czemu nie? Inne państwa nie miałyby skrupułów i najpewniej skorzystałyby z okazji.
Gdyby wszystkie narody zrezygnowały z prowadzenia wojny to ok. Ale tak to my zostajemy w tyle nie prowadząc wojen dla korzyści. Póki mordują się pomiędzy sobą żołnierze, nie mam nic przeciwko.
_________________
WAR IS PEACE,
FREEDOM IS SLAVERY
IGNORANCE IS STRENGTH
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:09, 03 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
Mniejsze zło mamy wybrac, no i wyszło szydło z worka. Można zgodzic się z JKM w paru kwestiach , ale widac, że mimo wszystko jest to zawodowy polityk. A każdy zawodowy polityk jest jak zawodowa prostytutka. I nie ma tu znaczenia czy robi tylko loda i preferuje seks klasyczny, czy daje też, za ekstra opłata, podymac w dupę.


Wolałbym sytuację kiedy demokratyczna większośc nie idzie na wybory, dając do zrozumienia rządzącym żeby sami się pierdolili. Może coś by im to dało do myślenia? Może?
Bo właśnie na tym chyba powinna polegac demokracja- jeśli nie mam wyboru to to pierdole - proste i logiczne.
A nie wybierac mniejsze zło. Co wy demokratyczni sataniści jesteście Smile


Nie ma większego potwora od polityka - chyba Plutach

Podstawą szczęścia jest wolność , a wolności - odwaga
Wszystkie wydarzenia historyczne sa wy łącznym działaniem ludzi
Narody tracąc pamięć , tracą życie
Tukidydes
Pierwszym warunkiem szczęścia jest rozsądek
Sofokles

Wybór pomiędzy Jarosławem , a Bronisławem to wybór dyktowany strachem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Raynold




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 339
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:25, 03 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
Mniejsze zło mamy wybrac, no i wyszło szydło z worka. Można zgodzic się z JKM w paru kwestiach , ale widac, że mimo wszystko jest to zawodowy polityk. A każdy zawodowy polityk jest jak zawodowa prostytutka. I nie ma tu znaczenia czy robi tylko loda i preferuje seks klasyczny, czy daje też, za ekstra opłata, podymac w dupę.


Wolałbym sytuację kiedy demokratyczna większośc nie idzie na wybory, dając do zrozumienia rządzącym żeby sami się pierdolili. Może coś by im to dało do myślenia? Może?
Bo właśnie na tym chyba powinna polegac demokracja- jeśli nie mam wyboru to to pierdole - proste i logiczne.
A nie wybierac mniejsze zło. Co wy demokratyczni sataniści jesteście Smile


Pisałem to już wiele razy w różnych miejscach, że wybór pomiędzy mniejszym i większym złem to nie jest żaden wybór. Niestety ludzie myślący zamiast głową -TV tego jakoś nie rozumieją, pomimo że są w coraz większym stopniu dymani przez wszystkich sprzedawczyków. Dla Polaków wybór pomiędzy dobrem a złem nie istnieje. Wolą żyć nadzieją że mniejsze zło uczyni nagle raj na ziemi Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:23, 05 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwroccie uwage zwlaszcza na druga czesc. Im bardziej i wiecej slucham i czytam Korwina to jednak dochodze do wniosku ze raczej nie chcialabym zyc w rzadzanym przez niego kraju. On rowniez nie chcialby nim rzadzic.. on wylacznie uprawia polityke dla sztuki i dla zaintereseowania ktore otrzymuje.. jego idee sa wylacznie ideami, ktore- jak sam z reszta twierdzi (!) powinny zostac jedynie w teorii.. ot cala prawda o Korwinie.. szokujacy zwlaszcza moment nt. pedofilii- przeciez to nigdy nie sprawdziloby sie w zyciu! i z tym wlasnie momentem ze zwolenniczki WCz. P. Janusza Korwin Mikke przechodze do fanki i zaciekawionej jego pomyslami sluchaczki.. ale jedynie w teorii Smile





Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mashine




Dołączył: 11 Wrz 2008
Posty: 164
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:13, 06 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten Kominek to kawał manipulatora. Moderowane komentarze i żadne nie przechodzą, które choć trochę są krytyczne.

Krytykuje swojego gościa gdy już go nie ma nie dając szansy na jakieś sprostowanie, jakiś absurd kompletny.

Co do pedofilii to przypominam, że teraz nie możesz uderzyć pedofila bo pójdziesz do więzienia. Możesz jedynie liczyć, że policja go złapie a sąd za 3 lata go wypuści.

Co do fragmentu o ideałach itd. to można było wyczuć nutkę ironii. Poza tym to jest właśnie typowe. Nie podoba się jeden, może pięć twierdzeń ze stu to się odrzuca. A jak się podoba jeden populizm to ludzie mówią "O! Ten dobrze gada, ja go popieram" Ja zgadzam się z powiedzmy 90% poglądami JKM ale to właśnie jemu najbliżej do najbardziej cenionej przeze mnie wartości - WOLNOŚCI. Ponad wszystko.
_________________
TRUTH IS OUT THERE:
arrowwww.911truth.org
arrowwww.whatreallyhappened.com
arrowhttp://www.youtube.com/user/stopcenzurze
arrowwww.korwin-mikke.pl
arrowwww.partiawip.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:36, 06 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może JKM powinien najpierw sprawdzić się jako wójt, burmistrz, prezydent miasta, starosta czy wojewoda - a później kandydować na urząd prezydenta państwa? Albo prowadząc własny biznes? Ale on należy do "elyt", dla których najlepszym biznesem jest założenie choćby kanapowej partyjki i dojenie kasy z budżetu państwa - właśnie tego znienawidzonego przez liberałów państwa, od którego jednak bez odrazy bierze się ciepłą rączką szmal.

P.S. A może by tak zamknąć ten temat na następne 5 lat, kiedy nasz ulubieniec znowu ujawni się ze swoimi prezydenckimi ambicyjkami?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ZielonyStreet




Dołączył: 28 Lut 2009
Posty: 70
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:39, 06 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gerwazjana napisał:
Zwroccie uwage zwlaszcza na druga czesc. Im bardziej i wiecej slucham i czytam Korwina to jednak dochodze do wniosku ze raczej nie chcialabym zyc w rzadzanym przez niego kraju. On rowniez nie chcialby nim rzadzic.. on wylacznie uprawia polityke dla sztuki i dla zaintereseowania ktore otrzymuje.. jego idee sa wylacznie ideami, ktore- jak sam z reszta twierdzi (!) powinny zostac jedynie w teorii.. ot cala prawda o Korwinie.. szokujacy zwlaszcza moment nt. pedofilii- przeciez to nigdy nie sprawdziloby sie w zyciu! i z tym wlasnie momentem ze zwolenniczki WCz. P. Janusza Korwin Mikke przechodze do fanki i zaciekawionej jego pomyslami sluchaczki.. ale jedynie w teorii Smile


Dobrze mowi korwin np o tej pedofili, jasne, ze w obecnej sytuacji sie to nie sprawdzi, tak jak obecny system sie nie sprawdza.

Tak jak z podatkami, wiemy, ze trzeba je obnizyc, ale nie sprawdzi sie to, bo zabraknie pieniedzy... Prawda ? obnizenie podatkow nie sprawdzi sie. Ale konsekwetnie wprowadzimy zmiane, prywatyzujac sektory publiczne i wyrzucajac biorokratow, bedzie mozna obnizyc podatki, jesli dochodzi okres przejsciowy, gdzie nagle wiecej ludzi straci prace, bedzie trzeba poczakc, az nowe firmy powstana, bo bedzie sie oplacac, i po okresie przejsciowym bedzie lepiej.
to tylko teroria prawda ? praktyka moze byc inna, ludzie moga sie zbuntowac - chciec powrotu, ludzie nie beda sie ubezpieczac, beda agresywni, ze nikt im niepomaga, wzrosnie przestepczosc itp. nic nigdy nie wiadomo, wiec tylko teoretycznie niskie podatki byly by lepsze.
A wielu z was chcialo by niskich podatkow, ale to sie nie sprawdzi, tak jak z przykladem pedofili.
_________________
Jestem jestem wciaz pod obserwacja,jestem bledem spolecznosci, a ich system jest racja.
Bo nie wychodze na tego ktory mysli, bo nie przelykam tego co nasz system sobie wysni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:12, 06 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Easy
Nie głosowałem na Korwina, ale pewne stwierdzenia w Twoim poście trzeba po prostu sprostować. Wink
Easy_Rider napisał:
Może JKM powinien najpierw sprawdzić się jako wójt, burmistrz, prezydent miasta, starosta czy wojewoda - a później kandydować na urząd prezydenta państwa? Albo prowadząc własny biznes?

Korwin kandydował bodajże na prezydenta Warszawy. Mówił przy tym wprost, że ewentualną prezydenturę traktuje jako trampolinę, która pozwoli mu się wybić wyżej. Z tego co pamiętam, chciał m. in. zlikwidować tramwaje. Swój biznes także prowadził - wydawał w końcu "NCz!", niedawno chyba zmienił się właściciel.

Cytat:
Ale on należy do "elyt", dla których najlepszym biznesem jest założenie choćby kanapowej partyjki i dojenie kasy z budżetu państwa - właśnie tego znienawidzonego przez liberałów państwa, od którego jednak bez odrazy bierze się ciepłą rączką szmal.


UPR i WiP mają zbyt małe poparcie, by otrzymywać dotacje z budżetu. Aby je zdobyć, należy przekroczyć 3-procentowy próg wyborczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:44, 06 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kod:
Albo prowadząc własny biznes?

Hehe tak się składa, że JKM był najmajętniejszym z kandydatów startujących w tych wyborach z kwotą wynoszącą 9 mln. Także jak widać w prowadzeniu biznesu ... z branży medialnej dodajmy, czyli jego wydawnictwo "Najwyższy Czas" się sprawdził jak najlepiej. Poza tym od kiedy głoszenie poglądów, że pieniądze są twoje i wara państwu od nich są czymś złym. Przecież wynik tego złodziejstwa podatkowego, ściągnia z ludzi kasy na emerytury, których i tak nie otrzymają już jest widoczny i oczywisty. Jeszcze ostani lewicowy beton nadal się łudzi, że Państwo jest w stanie cokolwiek dać, burząc jakąkolwiek logikę matematyczną. Może tylko zadłużyć bieżące albo następne pokolenia obiecując przy tym czego nie dadzą wyborcom, ale jakie skutki będa to widać już w Grecji. Czy tu trzeba coś udowadniać gospodarując jako sołtys. A JKM mówi, nie ma nic za darmo. Państwo w tak okupacyjnej podatkowo postaci jak obecnie to robienie tylko transfuzji krwi z jednego ramienia do drugiego, rozlewając przy tym jej połowę na podłogę. Totalne marnotrastwo.

A z tym się zgodzę ... Kominek zachował jak się jak kawał manipulatora. Perfidne nieco, aby zapraszać tak gościa, dodajmy de facto najpopularniejszego blogera w Polsce i zamiast otwarcie w dyskusji z JKM robić zarzuty, to po tym jak dostał werbalny łomot w trakcie, później dokleja swoje post factum. Komentarz też nie przeszedł. No ale co zrobić ta cała różowa blogosfera ostatnio po paru wywiadach z Komorowskim, czy Napieralskim zaczęła dalsze umizgi robić licząc, że włażąc w d ... reżimowi coś uszczkną dla siebie.
_________________
arrow Mossad did 9/11, ALL THE PROOF IN THE WORLD!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:48, 06 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Veritatis - odpowiem w skrócie.

JKM faktycznie kandydował w 2006 r. na Prezydenta Warszawy, chociaż wynik uzyskał gorszy niż w pierwszej turze ostatnich wyborów prezydenckich - ale chodziło mi o faktyczne sprawowanie funkcji publicznej na stanowisku kierowniczym.
Wydawanie "NCz" - faktycznie, jest to jakiś biznes, jednak nie taki biznes miałem na myśli. Nie wiem ponadto, jak dochodowy był to biznes przy średnio 30 000 nakładu i nie sądzę, aby te 9 mln, o których wspomina wyżej goldbug pochodziły z wydawania "NCz".
Co do 3% progu poparcia dla UPR - raz go przekroczyli, w 1993 r., ale faktycznie już później nie. Czyżby mieli hojnych sponsorów, podobnie jak Michalkiewicz do prowadzenia swojej strony?

Żeby było jasne - nie jest tak, że ja w ogóle nie lubię JKM, a wynika to z pewnego sentymentu do lat, kiedy czytywałem go jeszcze piszącego w prasie studenckiej (on oczywiście już nie był wówczas studentem). Do dzisiaj lubię go słuchać, chociaż nie ze wszystkim się z nim zgadzam i nie uważam, że jest właściwym kandydatem na funkcję prezydenta państwa, reprezentuje bowiem swego rodzaju folklor polityczny - jednak trzeba przyznać, że bez niego polska scena polityczna byłaby nudna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:11, 09 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sprawdźcie, ile Korwin dostawał w poprzednich elekcjach

2010 - 416 898 2,48%
2005 - 214 116 1,43%
2000 - 252 499 1,43%
1995 - 428 969 2,40%

czyli żaden postęp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mashine




Dołączył: 11 Wrz 2008
Posty: 164
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:52, 09 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:
sprawdźcie, ile Korwin dostawał w poprzednich elekcjach

2010 - 416 898 2,48%
2005 - 214 116 1,43%
2000 - 252 499 1,43%
1995 - 428 969 2,40%

czyli żaden postęp


w 1995 był bardziej znany w związku ze zmianą systemu, sejmem itd. stąd pewnie lepszy wynik ale już wtedy mocno odcinano prawdziwą prawicę i liczył się tylko Wałęsa jako reprezentant rewolucji.
A teraz najlepszy wynik od 15 lat więc nieźle. JKM powoli dociera do młodego e-pokolenia co IMO dobrze wróży.
Dla mnie megasukcesem będzie kilku posłów z WiP lub UPR w sejmie. Ich program zasługuje na przedstawicielstwo w izbach.
_________________
TRUTH IS OUT THERE:
arrowwww.911truth.org
arrowwww.whatreallyhappened.com
arrowhttp://www.youtube.com/user/stopcenzurze
arrowwww.korwin-mikke.pl
arrowwww.partiawip.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wiedzmin




Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 1035
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:14, 10 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawybory studnckie wygladaja zupelnie inaczej. W wiekszosci przypadkow nie schodzil ponizej 10%. Tutaj ma 13,3% i jest przed Kaczynskim.


http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.....02[/quote]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
q8ic




Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:33, 11 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:
2010 - 416 898 2,48%
czyli żaden postęp
Wbrew pozorom nie jest to mało. Gdy się weźmie pod uwagę, że Bronek dostał jakieś 10% realnie.
http://forum.purepc.pl/findpost-t322960-p3520053.html
Ale weź to wytłumacz ludziom .. przecież Bronka
Cytat:
poparło go 53,01 % uprawnionych do głosowania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
erde




Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 730
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:16, 09 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzi zbieżnych z poglądami gospodarczymi Korwina w Polsce jest znacznie więcej niż oddaje się na niego głosów. Stałość poglądów jest przekonująca. Do tego nie można wchodzić w mariaże i naruszać podstawowe pryncypia swojego światopoglądu (stąd nie wierzę w rychłe odrodzenie się prawicy w Polsce). Chociaż endecja ma również tradycje liberalne gospodarczo, tylko nie wiem dlaczego większość woli się pałać antysemityzmem zamiast właśnie gospodarką, która ma większe znaczenie dla nas Polaków. Indywidualne myślenie w Polakach odradza się dzięki internetowi, a większość ludzi zgadzająca się z liberalizmem gospodarczym, swoją fascynację zapoczątkowała w głównej mierze od Pana JKM, tylko nie każdy się do tego przyznaje. Być może WiP dostanie się do parlamentu, tylko jak już - to mam nadzieję, że ten czas poświęcą na wzbudzanie w Polakach czujności i zainteresowania się ich pieniędzmi, które są marnotrawione. Bo co za sztuka wejść do parlamentu równie szybko jak szybko się z niego odpadnie (vide LPR czy Samoobrona). W Polakach z postsocjalistycznym myśleniem (system i cenzura podczas sowieckiej okupacji zrobiła swoje) trzeba wzbudzić realne zainteresowanie, a nie opierać się na tymczasowych nastrojach obywateli. Lepiej mieć 1000 zwolenników, którzy wiedzą o czym się do nich mówi i potrafiliby tych prawd bronić własnymi słowami, niż milion zwolenników, którzy nie czają bazy.
Praca u podstaw jest ważna, jeśli chce się zmieniać Polskę należy najpierw zacząć od siebie i znajomych. Dość długotrwały będzie proces powrotu do normalności, ale jak już to się stanie to powinien być w ludziach zakorzeniony na nieco dłużej.
Nie trzeba działać w partii czy być nawet ich sympatykiem, ale wystarczy szerzyć ideę swobód obywatelskich, tych obyczajowych i finansowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:00, 11 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:
sprawdźcie, ile Korwin dostawał w poprzednich elekcjach

2010 - 416 898 2,48%
2005 - 214 116 1,43%
2000 - 252 499 1,43%
1995 - 428 969 2,40%

czyli żaden postęp


Masza rację Voltar, żaden wzruszający postęp intelektualny naszego społeczeństwa nie nastąpił. I raczej jestem co do tego sceptyczny. Ale, zgodnie z moim mottem (patrz poniżej):
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
85r




Dołączył: 22 Sie 2009
Posty: 476
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:41, 16 Sie '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Janusz Korwin Mikke: Jestem za GMO!



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Patin




Dołączył: 28 Cze 2011
Posty: 466
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:47, 16 Sie '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie ludzie, którzy biorą udział w wyborach, mało tego w tym swoim wyborze pokładają jakąś nadzieję na zmiany korzystne dla siebie w przyszłości....
.... są zwykłymi idiotami.
Jestem w stanie zrozumieć rodzinę, przyjaciół czy tam znajomych kandydata albo ci którym za głos zapłacono ale żeby iść i podtrzymywać system który twierdzi, że jest demokratyczny a jest jawnymi kajdanami na głos ludzkich potrzeb - na to nie ma żadnego wytłumaczenia.
Ludzie jesteście idiotami, bezwolnym baranim stadem dającym regularnie się strzyc i pora to wreszcie zrozumieć.

Ciekaw jestem czy nie można byłoby podważyć formy wyborów konstytucyjnie ponieważ głos większości (np. głos wyrażenia sprzeciwu lub olanie tego cyrku) nie jest uwzględniany na kartach wyborczych bądź jeżeli się nawet pojawi to jest nieważny. Niby na jakiej podstawie jest nieważny i na jakiej podstawie zakłada się tylko wydrukowane propozycje?

Dlaczego mój głos mówiący: złodzieje pocałujcie mnie w dupę ma być nieważny? Jest jak najbardziej ważny a jego nieważność utrzymuje potulna barania większość robiąca to co im w telewizji pokażą. Leć i głosuj bezmyślnie bo to obowiązek itp.
To żaden obowiązek.
Politycy nie mają obowiązku chronić majątku państwowego przed grabieżą nawet to ułatwiają a my mamy niby to "obowiązek" utrzymywać tę bandę złodziei przy korycie i to jeszcze na ICH ZASADACH.
Z jednej strony (politycy) spryt i oszustwo z drogiej idiotyzm (wyborcy a raczej bezwolna gawiedź) bo zadany wybór to żaden wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
realista




Dołączył: 27 Sty 2010
Posty: 203
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:44, 16 Sie '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tylko korwin - i już - albo wcale nie głosuję albo na niego
_________________
Brak ideologii jest najlepszą ideologią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... , 9, 10, 11   » 
Strona 10 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


apel głosujcie na janusza korwin mikke
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile