W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Bitcoin - pieniądze wolnych ludzi  
Podobne tematy
upadek Bitcoin68
Bitcoiny, co to za dziecinada63
Przyszłość bitcoin105
Pokaz wszystkie podobne tematy (11)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
98 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Gospodarka i pieniądze Odsłon: 296997
Strona:  «   1, 2, 3 ... 169, 170, 171 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20566
Post zebrał 0 sat

PostWysłany: 17:51, 06 Gru '25   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym samym w którym temat pojawił się na forum.
I w paru kolejnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 3327
Post zebrał 0 sat

PostWysłany: 14:28, 21 Sty '26   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kontekście bezpiecznych i anonimowych transakcji


od 40:45
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 2185
Post zebrał 0 sat

PostWysłany: 08:02, 30 Maj '26   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Iran stracił miliard dolarów w kryptowalutach

Stany Zjednoczone skonfiskowały ok. miliarda dolarów w kryptowalutach należących do Iranu w ramach operacji Ekonomiczna Furia - poinformował minister finansów USA Scott Bessent.

- Przejęliśmy około miliarda dolarów irańskiego krypto - po prostu zagarnęliśmy portfele. Niektórzy z nich mogą właśnie logować się i jeszcze nie wiedzą, że ich portfel został przejęty. To pieniądze skradzione narodowi irańskiemu - powiedział Bessent podczas wystąpienia na konferencji Reagan National Economic Forum w Simi Valley w Kalifornii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20566
Post zebrał 0 sat

PostWysłany: 09:36, 30 Maj '26   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli skonfiskowali to co najwyżej Tether (USDT) - ten temat jest o Bitcoinie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1306
Post zebrał 0 sat

PostWysłany: 10:02, 30 Maj '26   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawdę mówiąc nie wiadomo co skonfiskowali , komu skonfiskowali, ani jak skonfiskowali. Podana informacja nie ma źródła - i prawdę mówiąc nie jestem zainteresowany aby to sprawdzać (poczekam aż ktoś to zrobi za mnie). Tyle mnie to obchodzi co zeszłoroczny śnieg.
_________________
W interesie sklepu jest, by skup butelek chodził prawidłowo, bo wabi klienta ~Pterapogon
https://suno.com/invite/@solidarni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20566
Post zebrał 0 sat

PostWysłany: 10:23, 30 Maj '26   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cokolwiek nie skonfiskowali, o ile w ogóle, na pewno nie był to bitcoin w prywatnym portfelu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1306
Post zebrał 0 sat

PostWysłany: 10:43, 30 Maj '26   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli shakowali komputer, a portfel był niezaszyfrowany - to nic prostszego niż ukraść jeden zwykły plik wallet.dat z katalogu. A nawet jeśli był zaszyfrowany - to jeżeli już się shakuje dany komputer, dla specjalistów hakerów nie powinno to stanowić problemu aby go na takim komputerze odszyfrować Smile . Cholera ich tam wie, w jaki sposób zabezpieczyli swojego "bitcoina w prywatnym portfelu" (czy też klucz prywatny). ....Więc całkiem to możliwe że skonfiskowali im bitcoiny Surprised
_________________
W interesie sklepu jest, by skup butelek chodził prawidłowo, bo wabi klienta ~Pterapogon
https://suno.com/invite/@solidarni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20566
Post zebrał 0 sat

PostWysłany: 12:49, 30 Maj '26   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przestań pierdolić o rzeczach o których nie masz pojęcia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
emisariusz




Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 1614
Post zebrał 0 sat

PostWysłany: 14:18, 30 Maj '26   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chłopie, wiele bitcoinów zostało już skradzionych w historii bitcoina , więc właściwie o co ci chodzi?

Cytat:
cokolwiek nie skonfiskowali, o ile w ogóle, na pewno nie był to bitcoin
tak, tak ..ja wiem że twoja religia zabrania ci pomyśleć że można skonfiskować bitcoina - bo przecież bitcoin jest niekonfiskowalny Laughing


Cytat:
o których nie masz pojęcia.
a może tak sam zamknij dupe jeśli czegoś nie rozumiesz , hmm?
_________________
OpenChat
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20566
Post zebrał 0 sat

PostWysłany: 15:10, 31 Maj '26   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czego niby nie rozumiem?

to ty nie rozumiesz różnicy między oportunistyczną kradzieżą, a systemową konfiskatą.
bitcoin jest niekonfiskowalny - pogódź się z faktami, zamiast mi tu pyskować, ekspercie od siedmiu boleści.


pierdolisz coś o zaszyfrowanym portfelu, którego dla specjalistów hakerów nie powinno to stanowić problemu aby go na takim komputerze odszyfrować... zwyczajnie bredzisz! Smile
dla ciebie specjalista haker to taka sama czarna magia jak i bitcoin.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1306
Post zebrał 0 sat

PostWysłany: 15:19, 31 Maj '26   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
pierdolisz coś o zaszyfrowanym portfelu, którego dla specjalistów hakerów nie powinno to stanowić problemu aby go na takim komputerze odszyfrować... zwyczajnie bredzisz!
Nieważne kurwa!! Mało to bitcoinów zajumano do tej pory?

Cytat:
nie rozumiesz różnicy między oportunistyczną kradzieżą, a systemową konfiskatą.
Nazwali to konfiskatą -ale ukradli. Zadowolony?
_________________
W interesie sklepu jest, by skup butelek chodził prawidłowo, bo wabi klienta ~Pterapogon
https://suno.com/invite/@solidarni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20566
Post zebrał 0 sat

PostWysłany: 15:21, 31 Maj '26   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oświeć mnie kurwa mądralo, jeśli istnieje specjalista haker co potrafi każdemu zajebać bitcoiny (taki jest zajebisty), to po chuj "konfiskuje" dla rządu, zamiast kraść dla siebie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1306
Post zebrał 0 sat

PostWysłany: 15:24, 31 Maj '26   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
po chuj "konfiskuje" dla rządu, zamiast kraść dla siebie?
Nie wiem kurwa, pytaj jego, może dla idei. A może bo tak lubi.


Cytat:
Jeśli skonfiskowali to co najwyżej Tether (USDT)
Po huj skonfiskował tether dla rządu skoro mógł ukraść dla siebie.
_________________
W interesie sklepu jest, by skup butelek chodził prawidłowo, bo wabi klienta ~Pterapogon
https://suno.com/invite/@solidarni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20566
Post zebrał 0 sat

PostWysłany: 15:29, 31 Maj '26   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może jednak nie masz pojęcia o czym pierdolisz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1328
Post zebrał 0 sat

PostWysłany: 15:35, 31 Maj '26   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze że ty masz. Bo tobie się zjebie wydaje, że jedyny sposób na zajumanie bitcoinów to złamać sieć bitcoina. A ponieważ nie można złamać kryptografii bitcoina, to nie można nikomu ukraść bitcoina. Proste - jak twój przewalcowany dekiel.
_________________
w_Królestwie_TV
METRYKA KORONNA
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MENTAT




Dołączył: 24 Lis 2020
Posty: 346
Post zebrał 220 sat

PostWysłany: 18:02, 31 Maj '26   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale o co ta spina, przecież Intel (ale zapewne również AMD) ma backdoora, i nie jest to żadna teoria spiskowa ani science fiction (choć wygląda na Sci-Fi i z powodzeniem nadaje się do sensacyjnego odcinka u jakiegoś Sołtana, czy innego "foliarza"), który pozwala producentowi połączyć się zdalnie z dowolnym egzemplarzem procesora i przejąć kontrolę nad systemem operacyjnym, łącznie z możliwością podglądu w czasie rzeczywistym tego, co dzieje się na pulpicie. Konfiskata bitcoinów -z czymś takim do dyspozycji- to dla NSA betka z masłem. Myślę że trzyliterowe agencje JUDESEJ już o to zadbały, aby właśnie taki backdoor został opracowany i wdrożony, bo zwykłą głupotą byłoby być światowym liderem na rynku procesorów, i sobie takiego backdoora nie opracować Rolling Eyes

Oczywiście ruchu sieciowego nie da się tak łatwo ukryć....i to może być pewne utrudnienie. Ale z drugiej strony patrząc na turbany jak łatwo dały się wysadzić przy pomocy wybuchających pagerów to nie musiało być wcale takie trudne.

p.s.
A przecież nie tak całkiem dawno temu Korea Północna okradła giełdę ByBiT z kilkuset tysięcy ETH - więc te "konfiskaty" w świecie krypto to chyba nie jest coś z kosmosu.
_________________
"Normalny facet przyznałby że może coś z nim nie tak i udałby się od psychologa/psychiatry" ~maryla
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1306
Post zebrał 0 sat

PostWysłany: 17:19, 01 Cze '26   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
dla ciebie specjalista haker to taka sama czarna magia jak i bitcoin.
Laughing ... a co tu wielce rozumieć? Gówniane gówno dla gównianych ludzi. Sram w "magię bitcoina". Aktualnie totalnie na wylocie. Teraz jedyne co ma znaczenie to ICP. Ale ty i tak tego nie pojmiesz bo dla ciebie to czyste voodoo Surprised .
_________________
W interesie sklepu jest, by skup butelek chodził prawidłowo, bo wabi klienta ~Pterapogon
https://suno.com/invite/@solidarni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20566
Post zebrał 0 sat

PostWysłany: 10:04, 02 Cze '26   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nerwy ci chyba puszczają.

chyba nie myślisz że mnie serce zaboli od tego że ty srasz na bitcoina?
bitcoin to nie przedmiot kultu, żeby byle frajer nie mógł sobie na niego posrać.

niejeden frajer, jak ty łosiu, srał tu już na bitcoina przez te wszystkie lata, a teraz żal mu dupę ściska, że mnie nie słuchał.
i na ciebie przyjdzie pora - nie bój dupy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1306
Post zebrał 0 sat

PostWysłany: 16:32, 02 Cze '26   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
nerwy ci chyba puszczają.

jakie nerwy, niby o co? ....że komuś skonfiskowali bitcoina?? ....bardzo dobrze że skonfiskowali!!! Surprised

Cytat:
chyba nie myślisz że mnie serce zaboli od tego że ty srasz na bitcoina?
Ty nie masz serca.

Cytat:
niejeden frajer, jak ty łosiu, srał tu już na bitcoina przez te wszystkie lata, a teraz żal mu dupę ściska, że mnie nie słuchał.
i na ciebie przyjdzie pora - nie bój dupy
co ty kurwa nie powiesz..niejeden... Jemu..? Ja nie jestem 'Jemu" . Nie strasz nie strasz bo sie zesrasz .

A poza tym ja nie srałem na bitcoina "przez te wszystkie lata". Skąd ci to przyszło do głowy baranie? . Dopiero teraz zaczynam tongue .
_________________
W interesie sklepu jest, by skup butelek chodził prawidłowo, bo wabi klienta ~Pterapogon
https://suno.com/invite/@solidarni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Gospodarka i pieniądze Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 169, 170, 171

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Bitcoin - pieniądze wolnych ludzi
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile