W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Bitcoin - pieniądze wolnych ludzi  
Podobne tematy
Przyszłość bitcoin98
Bitcoiny, co to za dziecinada51
Co zrobić z tymi co kiszą kapustę?103
Pokaz wszystkie podobne tematy (11)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
98 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Gospodarka i pieniądze Odsłon: 273722
Strona:  «   1, 2, 3 ... 59, 60, 61 ... 167, 168, 169   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20439
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:17, 13 Lut '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czekan napisał:
Pierdolony Bimidupodajec uniemożliwia mi dłuższą i merytoryczną odpowiedź .
piszę komentarz , a ta męska dziwka wkleja mi ----------Zbyt wiele znaków końca linii. Maksymalnie może być ich 3. Połącz paragrafy.-------Naiwne , pokemonowe pokolenie ,zrobiono wam wodę z mózgu już w dzieciństwie ,dlatego dzisiaj jesteście usłużnymi ,naiwnymi ,konsumentami kolejnej fikcji BTC . Najwięksi naganiacze z was , jarają się ,że mogą sobie pospekulować i zarabiać gówniane grosze
na dobowych wachaniach sztucznego kursu BTC .Ktoś wam ,podsypuje zanętę ,wy sobie podjadacie ,a na końcu i tak jesteście przeznaczeni na pożarcie ,głąby naiwne Smile
Cytat:
Większość BTC jest w posiadaniu tych co weszli do systemu najwcześniej tzn. założycieli i ich znajomych. Przez 4 pierwsze lata wytworzono 50 % wszystkich możliwych do wytworzenia BTC (nie przypadkowo). Teraz trzeba zrobić bańkę spekulacyjną i Ci co wytworzyli system staną się miliarderami a naiwni za to wszystko zapłacą. To tak jakby mieć własną mennice i produkować sobie pieniądze,
Życzę wam ostrej wtopy ,bo inaczej nie zmądrzejecie pokemonowe pokolenie gumisiów .

ech baranie ty nasz jeden.
po pierwsze ja nie spekuluję, bo taka zabawa nie dla mnie. za to z przyjemnością czekam, patrzę i się śmieję z reakcji takich debili jak ty i manhattan.
a po drugie, ty nam życzysz ostrej wtopy już od dwóch lat - z tym że przez ostatni rok tak ci szczena opadła, że z zachwycanie się nad "a nie mówiłem, że pęknięciem bańki" przeszedłeś do bezkrytycznej fazy piszczenia baranim głosem nad własną głupotą.
było sobie wymienić jedną poniemiecką cegłę na bitcoiny gdy były po 2 dolce - może do dziś zarobił byś uczciwie choć pierwszą złotówkę w swoim życiu... o ile oczywiście ogarnął byś system, co dla takiego bezmózga jak ty mogło by jednak być barierą nie do pokonania. w każdym razie ja w pełni rozumiem twoją zazdrość, a w jej konsekwencji pianę lecącą ci z ryja, ćwoku Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kresu




Dołączył: 09 Gru 2012
Posty: 99
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:43, 13 Lut '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

King Crimson napisał:
Lubię ten mtgox`owy live graph ale nie wiem czy tylko mi ale pieruńsko obciąża kompa?
Aha, podobno "wymagany" jest do niego Chrome, nie wiem, nie sprawdzałem. Może na nim śmiga?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 2063
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:47, 13 Lut '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chromolę chroma Smile Co za dużo googla to nie zdrowo. Jakoś przywykłem do ff, jeszcze nie miałem kłopotów z bezpieczeństwem i raczej przy tym pozostanę. Chociaż i tak pewnie google z palcem w nosie by sporządził na podstawie bieżącej wiedzy mój dokładny rys psychologiczny Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1723
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:33, 13 Lut '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

on się ze mnie śmieje! z moich reakcji! nie ma czegoś takiego jak uczciwość, powinieneś to dawno wiedzieć, ściemniaczu. poza tym zauważyłem, że jestem wyżej w hierarchii od czekana. mam 6 paragrafów, a on tylko 3 ! niestety gościu ma rację. śmieszy mnie twój wsiowy pokrętny system wartości, że my niby zazdrościmy kompleksu piotrusia pana. nikt nie przeczy twoim zjebanym intencjom acz nie ma się co oszukiwać - są w większości co najmniej chybione. na sto tysięcy tematów to chyba logiczne, że prędzej czy później wcelujesz se w jakiegoś fakta. inwestujesz pieniądze w azjatyckie patenty, gardzisz stanami zjednoczonymi. giń, przepadnij zdrajco białej rasy!!!

DIE.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Oponamotopek




Dołączył: 10 Wrz 2008
Posty: 167
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:21, 13 Lut '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za uczciwość facet znający system płaci uczciwością.

Bez wandali na ulicach nie było by takich systemów zabezpieczeń. Po co tracić tyle energii, skoro wandale są ?

Więc energia na kamery, ochroniarzy, monterów i obsługujących jest tracona.

Przez wielkich niszczycieli. Ławkę możecie mi przewrócić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tosemja




Dołączył: 23 Maj 2011
Posty: 186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:29, 13 Lut '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Manhi, teraz to przesadzasz. Biały ludź to przecież nie tylko Stany Zjednoczone, a do tego przynajmniej kilku czarnych, żółtych i jakichś jeszcze innych się tam znajdzie - jakiś mister prezident czy inny dżaki czan chociażby. Do tego Bitcoin nie jest wcale opatentowany:)
Dzisiaj sobie wydrukowałem opis Bitcoina autorstwa Satoshiego Nakamoto (kimkolwiek jest, jeśli w ogóle istnieje). To w sumie 8 stron (po angielsku)
http://sourceforge.net/projects/bitcoin/files/Design%20Paper/bitcoin.pdf/
Myślę że skoro już poświęcamy BTC tyle czasu to może warto się dowiedzie czegoś o nim więcej - to będzie chyba dobre na początek Smile
Swoją drogą licznik wskazuje 17 ściągnięc - naprawdę tak mało ludzi to w ogóle czyta? Czy to jakiś dzienny czy co?

A starcraft jest spoko - ale ten stary i grany przynajmniej w czwórkę po lanie, ludzikami albo zergami - proty są gejowskie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20439
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:50, 13 Lut '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

manhattanman napisał:
on się ze mnie śmieje! z moich reakcji! nie ma czegoś takiego jak uczciwość, powinieneś to dawno wiedzieć, ściemniaczu. poza tym zauważyłem, że jestem wyżej w hierarchii od czekana. mam 6 paragrafów, a on tylko 3 ! niestety gościu ma rację. śmieszy mnie twój wsiowy pokrętny system wartości, że my niby zazdrościmy kompleksu piotrusia pana. nikt nie przeczy twoim zjebanym intencjom acz nie ma się co oszukiwać - są w większości co najmniej chybione. na sto tysięcy tematów to chyba logiczne, że prędzej czy później wcelujesz se w jakiegoś fakta. inwestujesz pieniądze w azjatyckie patenty, gardzisz stanami zjednoczonymi. giń, przepadnij zdrajco białej rasy!!!

DIE.

hehe. jestem zdrajcą białej rasy - tego jeszcze nie było Laughing

a ty @mahattan jesteś zdrajcą rasy ludzkiej, bo homo sapiens oznacza człowieka rozumnego, a coś ty kurwa zrobił ze swym rozumem?
teraz rozumiem.. dlatego porzuciłeś naukę, że papier też wymyślili azjaci, a w szkole wiadomo, że wszędzie papier; jak nie w książkach to w zeszytach...
przywiązanie od ideałów godne prawdziwego białego zdrajcy rozumnej części ludzkości! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PhantomSoul




Dołączył: 07 Lip 2009
Posty: 140
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:09, 13 Lut '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

King Crimson napisał:
Chromolę chroma Smile Co za dużo googla to nie zdrowo. Jakoś przywykłem do ff, jeszcze nie miałem kłopotów z bezpieczeństwem i raczej przy tym pozostanę.


Co prawda jestem zwolennikiem firefoksa, ale podpowiem ci że jeżeli nie lubisz chroma, możesz używać opensource'owego Chromium które jest Chromem bez dodatków Google'a lub też SRWare Iron (tylko pod windowsem), które też jest pozbawione dodatków Google'a, chociaż nie wiem czy jest open source.

Ja wolę FF, ale mam zainstalowane wszystkie 3 FF, Chromium i Operę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 2063
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:58, 13 Lut '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chromium mówisz? Zaraz zerknę łot da fak. Koniec tego offtopa o przeglądarkach Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
davidoski




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 889
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:12, 14 Lut '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tosemja napisał:
Dzisiaj sobie wydrukowałem opis Bitcoina autorstwa Satoshiego Nakamoto (kimkolwiek jest, jeśli w ogóle istnieje). To w sumie 8 stron (po angielsku)
http://sourceforge.net/projects/bitcoin/files/Design%20Paper/bitcoin.pdf/
Swoją drogą licznik wskazuje 17 ściągnięc - naprawdę tak mało ludzi to w ogóle czyta? Czy to jakiś dzienny czy co?

Tygodniowy. Najedź kursorem na "Downloads" (ale nie klikaj - tylko najedź) to ci się wyświetli "Weekly downlad count". Całkowitą ilość ściągnięć masz po najechaniu na ikonkę wykresu - aktualnie: niecałe 28.000.
_________________
The Truth Hurts
http://bankowaokupacja.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kresu




Dołączył: 09 Gru 2012
Posty: 99
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:23, 14 Lut '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

davidoski napisał:

W zakładce "Historia konta" kliknij na "PLN" to ci się wyświetli historia transakcji złotówkowych. Domyślnie wyświetlona jest historia transakcji w BTC.


A propos obecnej korekty 26 -> 22 (czasami bezsenność ma swoje plusy Cool — to okazuje się że w Mt.Gox łatwo dorobić sobie wallet w USD. Wkurzał mnie flegmatyzm rynku PLN i jego opóźnienia w reakcjach. A czasami był np. zupełny brak ofert w rozsądnej cenie.

Trzy kliknięcia i można sprzedawać/kupować również w USD czyli tak jakby dynamiczniej nieco... czyli można się superdokładnie wstrzelić w lokalne minimum/maksimum Cool

Że teź nie pomyślałem o tym wcześniej.

Gdyby jeszcze ta prowizja była mniejsza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
davidoski




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 889
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:34, 14 Lut '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na innych kantorach masz mniejsze prowizje.

https://www.bitstamp.net/ - Trading Fee as low as 0.20%

Bitcurex - prowizja: 0.00%

Nie wiem czemu wszyscy tak katują Mt.Gox. Jakiś zbiorowy masochizm.
_________________
The Truth Hurts
http://bankowaokupacja.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 2063
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:57, 14 Lut '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakin szit przespałem taką korektę, ja pierteges. 26-22 myślę sobie co on pisze, patrzę na wykres i szczęka w dół. Ależ szybka akcja była. Co do przeglądarki taki sam chuj na chromium z grafiką mtgox. Kresu ustrzeliłeś byka?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kresu




Dołączył: 09 Gru 2012
Posty: 99
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:25, 14 Lut '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@ davidoski
Fajnie, dzięki, posprawdzam (jak tam obroty i dynamika). A gox ma niezaprzeczalnie największy obrót więc dyktuje ceny całej reszcie.

@ King Crimson
Coś tam ustrzeliłem, nieco za późno, więc raczej byczka. Wink Choć teraz po fakcie widzę, że takie coś chyba nie powinno się nazywać korekta, lecz raczej czyjeś przemyślane zagranie na szybki spadek. Rynek błyskawicznie się odbił i wrócił do wcześniejszego trendu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20439
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:03, 14 Lut '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kresu




Dołączył: 09 Gru 2012
Posty: 99
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:11, 14 Lut '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

davidoski napisał:
https://www.bitstamp.net/ - Trading Fee as low as 0.20%
Zgadza się, tylko żeby zeszło do 0,2 trzeba obrócić $150 000 w ciągu 30 dni. Zaczyna się od 0,5% więc podobnie jak Mt.Gox (tam jest 0,55 po obróceniu pierwszych 100 BTC). Do tego dochodzą opłaty za przelewy SEPA — w Mt.Gox możesz za 0.1% wymienić USD->BTC->PLN i wypłacić sobie PLN na konto za 50 gr.

davidoski napisał:
Bitcurex - prowizja: 0.00%
Niby tak, ale np. wczoraj w nocy nie było ani jednej transakcji, kiedy był ten dołek, więc pewnie nikt nie chciał sprzedać taniej, a w takim razie nikt też nie kupił, cała akcja więc nie ma sensu jak ktoś chce grać na spadkach. Tu jest zresztą tylko EUR.

davidoski napisał:
Nie wiem czemu wszyscy tak katują Mt.Gox.

No chyba właśnie dlatego, że odzwierciedla jakieś 80% światowego rynku wymiany, z czego samo USD 65% (http://bitcoincharts.com/charts/volumepie). Więc jak coś się ruszy, to od razu lecą oferty tańsze i można błyskawicznie zadziałać. Gdzie indziej te ruchy są kopiowane, ale często trzeba czekać (i czekać, i czekać) i się nie doczekać (np. w innych walutach każda zmiana ceny jest po prostu opóźniona względem USD na Mt.Gox i nic innego się nie wydarzy). Żeby coś zarobić na takiej 2-godzinnej akcji jak wczoraj w nocy, to tylko na Mt.Gox. Tak sądzę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
davidoski




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 889
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:38, 14 Lut '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz rację. Jeśli chodzi o spekulację potrzebny jest jak najbardziej płynny rynek. Jeśli chodzi o sprzedaż/kupno od czasu do czasu to wystarczy Bitcurex. Jest też wersja w PLN:

https://pln.bitcurex.com/
_________________
The Truth Hurts
http://bankowaokupacja.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1430
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:28, 14 Lut '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To dopiero początek gnębienia ,przez nadętego pacjenta Bimi .Ten chory ,zaburzony seksualnie ,niedowartościowany przygłup ,czerpie chorą satysfakcje ,ze stopniowania ograniczeń .Zamienianie orginalnych stopek w podpisie ,zamienianie awatara ,ograniczenie wielkości komentarza i rozmieszczenia linii ,podliczanie cyferek przy wysyłaniu posta i nieakceptowanie prawidłowego wyniku daje mu seksualną satysfakcję ,bo w realu musi płacić za gejowski usługi .Po kolei obcina limit postów ,każdemu kto ciekawie pisze lub ma odmienne zdanie od przygłupa .Najlepiej czuje się w towarzystwie pokemonowych leszczy dilujących BTC .Bimi ,już nie chwali się statystykami forum ,które padły na ryja , nowych chętnych do tego pierdolnika też brak
http://www.refertus.info/prawda2.info.phtml Tak to jest jak zakompleksiony gej Bimi ,rekompensuje sobie obrzydliwą przypadłość.Koniec tego pierdolnika prawda2.info nastąpił dawno ,jak na załączonym linku .Anonisto homoseksualny Bimi ,pozostanie ci ino sztuczny chój w twym zboczonym dupsku i kilku kolegów do ruchania na BTC .A trzeba było męska kurwo od początku nie ściemniać ,że masz partnerkę i pisać sam do siebie pod nikiem antenka . Z takiej zboczonej pizdy ,wcześniej czy później ,zawsze wyjdzie chore ścierwo. Nie wierzycie ? Bimi wolisz chłopców czy kobiety ? Napisz to innym ,bo mnie mogą nie uwierzyć . :)CO DO BOJKOTU ,TO PROPONUJĘ WYSTAWIĆ LAURKĘ BIMIEMU NA JEGO TEMAT I KORZYSTAJĄC Z 1 POSTA WKLEJAĆ W KAŻDY TEMAT GDZIE POPADNIE .POSRA SIĘ DEBIL NA RZADKO . :)oczywiście zmusił mnie cwel jebany do 4 tego liczenia cyferek ,zresetowałem przeglądarkę z ciasteczek ,ciekawe czy przejdzie ,przeszło ,a potem znowu schemat . Naprawdę macie taką satysfakcję ,że ruchacie innych ? PRZYCIEŻ TA CAŁA WASZA GRA BTC ,POLEGA NA ZYSKU ,KIEDY ,KTOŚ INNY TRACI . CZY TAK TRUDNO ZROZUMIEĆ WAM POKEMONOWE GUMISIE ? A NO MOŻE W WASZYM SYSTEMIE WARTOŚCI TO JUŻ NORMALNOŚĆ .... współczuję ,ale nic w przyrodzie nie ginie ,więc skoro macie przyjemność z ruchania innych bez pozwolenia ,to i was wyruchają Smile
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FlameRunner




Dołączył: 21 Cze 2011
Posty: 261
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:46, 14 Lut '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi, wyjaśnij mi, bo ni cholery nie ogarniam, czemu Ty takich idiotów zwyczajnie nie wywalasz na zbitą mordę? Wszyscy tracimy przez nich czas i nerwy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20439
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:16, 14 Lut '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FlameRunner napisał:
Wszyscy tracimy przez nich czas i nerwy.

Na pewno nie wszyscy Smile
Zawsze se możesz włączyć ignore, jak ci szczekan czy inny debil przeszkadza. Mi tam bez niego było by nudniej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kresu




Dołączył: 09 Gru 2012
Posty: 99
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:45, 14 Lut '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie Smile
Raz że tacy ludzie wprowadzają pewien koloryt, dwa że najczęściej mają swój niepowtarzalny
styl (np. Czekan odwrotne przecinki), a trzy że komuś kto czytał np. komentarze na zmianynaziemi, opcja ignore włącza się bezwiednie i automatycznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FlameRunner




Dołączył: 21 Cze 2011
Posty: 261
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:47, 14 Lut '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No idiots, no fun? Very Happy

A ignore jest cholernie niepraktyczne, bo często tym pajacom ktoś odpisuje (nawet mnie się zdarza) - i z ignore nie wiadomo by było o ch.. chodzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 2063
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:32, 14 Lut '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fatalne jest to, że szufladkuje się na forum pewne postawy i zaokrągla do odpowiedniej średniej. Zdarzały się przecież 1-postowcom dobre i warte uwagi tematy, a także pojedyncze wpisy. Nie będę się tu rozpisywał, bo przecież stali czytelnicy forum pewnie nie jeden taki przypadek widzieli. Nie ten wątek na takie rozważania, ale mimo wszystko można by odpalić jakąś czasową amnestię, może ktoś z limitowanych sprawnie to wykorzysta i udowodni, że bany i limity były dla tej osoby przeszłością. Przecież to nie więzienie, w którym odsiadki odwala wyłącznie recydywa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:49, 14 Lut '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, wiem, że w toku gorącej dyskusji informacja może wyda się mało ekscytująca, ale...1BITCOIN przekroczył cenę 27$/szt. I jest to tym samym najdroższa waluta świata. Gratulacje wszystkim zaangażowanym forumowiczom.. Smile
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 2063
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:51, 14 Lut '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiemy, wiemy. Po raz kolejny Guru nie kłamał i to świadczy o jednym: Ten koleś to jakiś główny spekulant w tej całej dyskotece.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Gospodarka i pieniądze Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 59, 60, 61 ... 167, 168, 169   » 
Strona 60 z 169

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Bitcoin - pieniądze wolnych ludzi
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile