W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Bitcoin - pieniądze wolnych ludzi  
Podobne tematy
Co zrobić z tymi co kiszą kapustę?103
Przyszłość bitcoin97
upadek Bitcoin64
Pokaz wszystkie podobne tematy (11)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
98 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Gospodarka i pieniądze Odsłon: 271810
Strona:  «   1, 2, 3 ... 57, 58, 59 ... 167, 168, 169   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
davidoski




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 889
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:21, 30 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ilość transakcji przyjemnie rośnie. 50.000 dziennie to już całkiem nieźle.


http://blockchain.info/charts/n-transactions
_________________
The Truth Hurts
http://bankowaokupacja.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kresu




Dołączył: 09 Gru 2012
Posty: 99
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:46, 30 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również się cieszę.

Mam jednak pytanie z innej bajki, bo już rozkładam ręce:

Czy ktoś z Was korzysta z mtgox i/lub wie, jak śledzić swoje wypłaty na konto bankowe?
W historii transakcji widzę: wpłaty BTC z mojego portfela i wypłaty BTC na dowolny adres. Oraz wszelkie sprzedaże i kupna BTC.
Nie widzę natomiast wpłat ani wypłat gotówkowych, słowem, przelewów. I nie mogę tego nigdzie znaleźć.

Czyżbym miał to sobie osobno notować, żeby wiedzieć kiedy i ile? Shocked

Próba kontaktu z supportem ciągnie się jak dzień bez chleba. Od dwóch godzin nie dostałem maila potwierdzającego rejestrację w systemie support, który miał dojść "w ciągu kilku minut". A bez tego nie mogę zadać pytania, chociażby takiego: "Ile mam czekać na maila potwierdzającego rejestrację, który umożliwiłby mi zadanie Wam jakiegokolwiek pytania?".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kreatywny




Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:21, 31 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PayPal UK IPN Issues Impact Web Hosts, Users

Cytat:
Several web hosting providers have reported issues with the PayPal IPN system Monday morning on a thread on Web Hosting Talk....


Giving users multiple payment options can help in these kinds of situations. Recently, several web hosts have started accepting Bitcoin payments to offer an alternative to PayPal, which is not available in every country.


http://www.thewhir.com/web-hosting-news/.....osts-users
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
davidoski




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 889
Post zebrał 10.000 mBTC

PostWysłany: 00:32, 31 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kresu napisał:
Ja również się cieszę.

Mam jednak pytanie z innej bajki, bo już rozkładam ręce:

Czy ktoś z Was korzysta z mtgox i/lub wie, jak śledzić swoje wypłaty na konto bankowe?
W historii transakcji widzę: wpłaty BTC z mojego portfela i wypłaty BTC na dowolny adres. Oraz wszelkie sprzedaże i kupna BTC.
Nie widzę natomiast wpłat ani wypłat gotówkowych, słowem, przelewów. I nie mogę tego nigdzie znaleźć.

Czyżbym miał to sobie osobno notować, żeby wiedzieć kiedy i ile? Shocked

Próba kontaktu z supportem ciągnie się jak dzień bez chleba. Od dwóch godzin nie dostałem maila potwierdzającego rejestrację w systemie support, który miał dojść "w ciągu kilku minut". A bez tego nie mogę zadać pytania, chociażby takiego: "Ile mam czekać na maila potwierdzającego rejestrację, który umożliwiłby mi zadanie Wam jakiegokolwiek pytania?".


W zakładce "Historia konta" kliknij na "PLN" to ci się wyświetli historia transakcji złotówkowych. Domyślnie wyświetlona jest historia transakcji w BTC.


_________________
The Truth Hurts
http://bankowaokupacja.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 2021
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:53, 31 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dwie dychy pękły Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:02, 31 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I tak oto King Crimson został zwiastunem dobrej nowiny Smile.
BTC przebiło 20$/szt i tym samym potwierdza, że jest najdroższą walutą świata. Czekamy z cierpliwością, jak za 1btc będzie można kupić 1 uncję złota.

Tymczasem komentarze pod dzisiejszym artykułem na wp.pl potwierdzając brak wyobraźni większości społeczeństwa. No cóż. Durnie chodzą na koturnie, nic dziwnego, bo to ....durnie...

http://waluty.wp.pl/kat,98674,opage,5,ti.....l#opOpinie

"(...)Sama idea bitcoinów (w skrócie BTC) może przypominać nieco rynek złota. Podobnie jak cenny kruszec, monety też trzeba wykopać. W erze cyfrowej zamiast łopaty użyć trzeba jednak mocy obliczeniowej swojego komputera. Podobnie jak jest ze złotem, liczba monet BTC jest ograniczona, a w zasadzie limitowana. W tym roku wybita została już połowa z 21 mln bitcoinów. Jednocześnie od pewnego coraz mniej pojawia się ich na wirtualnym rynku. Pierwsze 10,5 mln BTC powstało w zaledwie cztery lata. Pozostała połowa będzie wybijana do 2033 roku. A to oznacza, że można spodziewać się deflacji(...)"
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kresu




Dołączył: 09 Gru 2012
Posty: 99
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:34, 31 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

davidoski napisał:
W zakładce "Historia konta" kliknij na "PLN" to ci się wyświetli historia transakcji złotówkowych. Domyślnie wyświetlona jest historia transakcji w BTC.

Cool!
Dzięki - leci premia Smile
---EDIT: A jednak premia nie chce polecieć, bo formularz twierdzi, że posiadanie 0.039 BTC na koncie mtgox to za mało aby przesłać 0.01 BTC za post ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jarondo




Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 1666
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:39, 31 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chcę wytłumaczyć komuś, co to jest Bitcoin.
Nie używam określenia że jest to: waluta.
Daję przykład, że:
Jest to usługa pozwalająca natychmiast, bez pośredników, i wiedzy kogokolwiek przekazać, środki do życia, zakupów dóbr.
Dostęp do niej jest darmowy, bowiem wpłaca się, tylko za nią kaucję, którą w każdym momencie można odebrać.
A dodatkowo, mamy pewność, że nikt tej usługi nie dostanie za darmo.
Wartość kaucji rośnie, bo coraz więcej ludzi chce jej używać.
I tyle.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:59, 31 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Tymczasem komentarze pod dzisiejszym artykułem na wp.pl potwierdzając brak wyobraźni większości społeczeństwa.

ojeej, ale ty jesteś mądry. btc kosztowało już 30 dolarów. przestań się kompromitować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20421
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:03, 31 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

idź ty @manhattan lepiej grać dalej w te swoje gry, a nie się wtrącasz jak dorośli rozmawiają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:45, 31 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

manhattanman w temacie bitcoin jest jak paparazzi uganiający się za celebrytką. Marzy o tym, żeby ją zaliczyć, ale zdaje sobie sprawę, ze nie da rady. Bo nawet mu nie staje... Stąd frustracja i próba dyskredytowania na brukowym poziomie.
PS. Inna równie prawdopodobna teoria "motywu psychologicznego wypowiedzi": Najprawdopodobniej kupił btc po 30$ sztuka i sprzedał po 5$ Smile
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20421
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:26, 31 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adam Polo napisał:
Inna równie prawdopodobna teoria "motywu psychologicznego wypowiedzi": Najprawdopodobniej kupił btc po 30$ sztuka i sprzedał po 5$ Smile

Wątpię.. skąd ten debil miałby wziąć $30? Nie mówiąc już o tym żeby miał wykminić jak za nie kupić bitcoina...

Płacze bo żal mu dupę ściska, że jest taki głupi i znowu to udowodnił, choć nawet nikt mu nie kazał. Już prawie od 2 lat, na przemian ze szczekanem, ogłaszają uroczyście wszem i wobec upadek waluty - a tu masz... kompromitacja na całej linii Smile

Do jednego ci dwa debile mogą się jedna przydać: jeśli doradzają coś w kwestiach finansowych - to najlepiej robić na odwrót... wtedy łatwo zarobić posiłkując się ich głupotą Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 2021
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:39, 31 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chłopaki widocznie korzystają z Extendera albo Open Fajans Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kresu




Dołączył: 09 Gru 2012
Posty: 99
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:12, 31 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A propos upadku lub nie, to na podstawie analizy wyłącznie matematycznej wykresów (bo się nie znam na handlu), przepowiadam co następuje:

- albo trend obecny się utrzyma, i za 8 dni od teraz będzie $25.
- albo dojdzie mała korekta do 17 (za 1,2 lub maks. 3 dni), trend wzrostowy spowolni, a $25 zostanie osiągnięte za 20 dni.
No ciekawe czy się czegoś już nauczyłem, zobaczymy Wink

Do upadku droga daleka.

A reasumując inne przesłanki: płytkość całego rynku, rosnącą liczbę transakcji itp. dochodzę do wniosku, że w dłuższym okresie (2 lata?), jeśli btc ma dalej funkcjonować, to jego cena musi, nieuchronnie, przekroczyć $100, a potem pewnie i $200. I to będzie dopiero początek. Innego wyjścia nie ma.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 2021
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:54, 31 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze kombinujesz mi z AT wychodzi podobnie. Przy czym ja obstawiam szczyt tej falki na 22 z hakiem i korekta do 18-19. Trend główny jest od dawna wzrostowym więc zmiany na bank nie będzie. Teraz sztuką jest wyłapywać falki korekcyjne bo przy takich skokach też dadzą nieźle zarobić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:05, 31 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My tu sobie, gadu gadu... a czy nie mignęło przed chwilą 21$ za 1 btc???

PS. Trochę dzisiaj się lenię i przeglądałem nawet Wybiórczą. W Wielkim Formacie jest o btc (w temacie TOR), na wp.pl jest o bitcoinie też. Spirala medialna się kręci, czy jak?

PS2. Stary Guru powiada, że stop lossa trzeba sobie ustawić na 18,78, a prawdopodobieństwo przebicia 30$ w najbliższym czasie baardzo wysokie.
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 2021
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:09, 31 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adam jak masz jakieś ciekawe wieści od Guru to wrzucaj do tematu, chętnie poczytam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:57, 31 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śr 2013-01-30 22:42

Our forecast is fully on track. Prices could reach the 20 $ mark soon. We show in the attachment the order book which is very thin above 20 $. Once traders buy up the 13.5 k BTC below 20 $, we could expect a massive rally acceleration to the all-time-high of 32 $ and possibly higher. While we should always use the visible order book with care, it has been very often a good additional indication where the bitcoin prices are going.

As long as prices hold above 18.69 $, the short term trend remains UP.


We hold 95% of our funds in Bitcoins.


Potential Trading Ideas

1. ACTIVE and in PROFIT ZONE: Buy at current prices: 17.4 - 17.8 $. target: 18.4 -
19.19 $. higher targets possible. Stop raised to 18.69 $.
2. NEW: Pro trend buy above 20-20.5 $. target 1 32 $, target 2: 50 $. stop below 18.69 $.

Have a great BITday.
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:00, 31 Sty '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieci pokolenia ,POKEMONÓW ,napisałem wam obszerny tekst ,ale Bimi mający podgląd i widzący co piszę w odpowiedzi na wasze schizy ,wymusił na mnie ;
Cytat:
Zbyt wiele znaków końca linii. Maksymalnie może być ich 3. Połącz paragrafy.


i chuj ci w zad pało głupia , a tekst wstawię innym razem ,aż ci chuj szczeli Bimi w odbycie .
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FlameRunner




Dołączył: 21 Cze 2011
Posty: 261
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:29, 01 Lut '13   Temat postu: ASIC! Odpowiedz z cytatem

Ludzie! Pierwszy ASIC trafił do odbiorcy! ~68GH/s przy poborze mocy poniżej 400W!

https://bitcointalk.org/index.php?topic=140099.0

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kresu




Dołączył: 09 Gru 2012
Posty: 99
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:38, 01 Lut '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No pięknie! Ze wstępnych kalkulacji wynika, że nic, tylko brać.

Drugi rzut ma iść co prawda dopiero od marca, ale jeśli trudność nie przekroczy do tego czasu 10M to zwrot kosztów będzie szybszy niż miesiąc (przy cenie 0,55 PLN/kWh). Jeśli wszystkie inne firmy zdołają rozesłać wszystkie pierwsze partie, to hash rate może wzrosnąć 10x do jakichś 200TH, więc podobnie difficulty, a i wtedy zwrot po 2 miesiącach będzie:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=120184.0

Kwestią kluczową jest więc teraz jak najszybsze zamówienie, otrzymanie i uruchomienie jednostki, i żeby przy tym się nie naciąć na dostawcę, który obiecuje wysyłkę w lutym, ale "przedłuży mu się" do maja. Albo i kasa zginie gdzieś po drodze.

Avalon z tego co widzę nie przyjmuje zamówień teraz.
http://store.avalon-asic.com/buy-it-now.html
Butterflylabs owszem, przyjmuje, ale coś miesza z terminami
https://forums.butterflylabs.com/announc.....#post10249

Ktoś planuje zakup ? Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FlameRunner




Dołączył: 21 Cze 2011
Posty: 261
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:40, 01 Lut '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tylko czekam aż Avalon uruchomi sprzedaż drugiej partii. I biorę, nie ma bata. Jakbym się wcześniej kapnął, to naszykowałbym większą kasę i brał nawet kilka sztuk. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kresu




Dołączył: 09 Gru 2012
Posty: 99
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:09, 01 Lut '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż, jednak ryzyko trzeba wziąć na klatę:

Bitcoin Only
No Refunds
No Proof


ad. 2 (tłumaczone z chińskiego):

2, there is no guarantee. These include but are not limited to: the risks of third-party evaluation, we are liars risk, due to the risk of objective and competent reason can not be shipped on time, bitcoin itself a serious problem and can not continue to exist.

Spoko, jakieś 95% zainteresowanych dyskutantów jest przekonanych, że to oszustwo Smile
Reszta pewnie się nie wychyla, tylko po cichaczu szykuje pieniążki, a jak pieniążki przepadną, to też się przecież nie będą tym chwalić na forum...
https://bitcointalk.org/index.php?topic=139704.20
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:38, 01 Lut '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powiedział co wiedział biznesmen bimi [oraz polon - wschodząca gwiazda wirutalnej waluty]. dream team nie z tej ziemi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
FlameRunner




Dołączył: 21 Cze 2011
Posty: 261
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:44, 01 Lut '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kresu
No risk, no fun. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Gospodarka i pieniądze Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 57, 58, 59 ... 167, 168, 169   » 
Strona 58 z 169

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Bitcoin - pieniądze wolnych ludzi
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile