W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Doda o Biblii   
Podobne tematy
Ło kurwa ja pierdolę 488
Czwarta Rzeczpospolita - państwo policyjno religijne 514
chrześcijańska krucjata Ryszarda Nowaka11bez ocen
Pokaz wszystkie podobne tematy (7)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
16 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 15260
Strona: 1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:32, 10 Sie '09   Temat postu: Doda o Biblii Odpowiedz z cytatem

Osobiście nie lubię tej lakierowanej pindy o rozdmuchanym jak balon ego, ale nawet taka farbowana kretynka jak ona powinna mieć prawo do posiadania zdania na temat powieści science fiction - no nie?

Cytat:
Zawiadomienie do Prokuratora Generalnego w sprawie publicznego znieważenia Biblii przez piosenkarkę Dorotę "Dodę" Rabczewską złożył przewodniczący Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami Ryszard Nowak.

Do popełnienia przestępstwa miało dojść podczas wywiadu z piosenkarką opublikowanego 3 sierpnia w jednym z ogólnopolskich dzienników. Na pytanie dziennikarki, czy bardziej wierzy, "mówiąc w cudzysłowie, w dinozaury niż w Biblię", Rabczewska miała odpowiedzieć: "Wierzę w to, co nam przyniosła matka Ziemia i co odkryto podczas wykopalisk. Są na to dowody i ciężko wierzyć w coś, co spisał jakiś napruty winem i palący jakieś zioła".

- Naszym zdaniem z wypowiedzi tej wynika, że w opinii Rabczewskiej autorami Biblii byli alkoholicy i narkomani. Religioznawca, z którym się konsultowaliśmy, jest zdania, że piosenkarka popełniła przestępstwo, znieważając publicznie przedmiot czci religijnej i obrażając uczucia religijne m.in. chrześcijan i Żydów - powiedział Nowak.

Przewodniczący dodał, że doniesienie zostało złożone bezpośrednio do Prokuratora Generalnego, ponieważ nie wiadomo gdzie przeprowadzony został wywiad.

Za obrażanie uczuć religijnych innych osób, publiczne znieważanie przedmiotów czci religijnej lub miejsc przeznaczonych do publicznego wykonywania obrzędów religijnych grozi do dwóch lat więzienia.

Sama artystka nie chciała dziś komentować tej sprawy. - Psy szczekają, karawana jedzie dalej. Doda nie odniesie się do tych informacji, ponieważ ma w tej chwili na głowie mnóstwo innych, ważniejszych zajęć - powiedziała Wirtualnej Polsce menedżerka gwiazdy Maja Sablewska.


http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,D.....omosc.html
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
toto




Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:52, 10 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No proszę jak szybko Doda się uczy, kilka spotkań z muzykantami z Vadera i już wypowiada się jak znawca historii. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:11, 10 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe - komitet obrony przed sektami, ja nie mogę. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
wiadro




Dołączył: 14 Lip 2009
Posty: 173
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:30, 10 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

toto napisał:
kilka spotkań z muzykantami z Vadera i już wypowiada się jak znawca historii. Smile


behemota.jej chlopiec jest wolkalista behemota Smile
_________________
NIE DAJ SIE ZASZCZEPIC PRZECIW GRYPIE!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
toto




Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:50, 10 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiadro napisał:
toto napisał:
kilka spotkań z muzykantami z Vadera i już wypowiada się jak znawca historii. Smile


behemota.jej chlopiec jest wolkalista behemota Smile


Dzięki za poprawkę, to podobne klimaty, stąd pomyłka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tomeq




Dołączył: 12 Lip 2009
Posty: 211
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:02, 10 Sie '09   Temat postu: Re: Doda o Biblii Odpowiedz z cytatem

Cytat:
"Wierzę w to, co nam przyniosła matka Ziemia i co odkryto podczas wykopalisk. Są na to dowody i ciężko wierzyć w coś, co spisał jakiś napruty winem i palący jakieś zioła".


powiem szczerze że byłem na 100% pewien że mówi o "naukowcach" którzy dokonali owych wykopalisk, zresztą miałoby to sens.

datowanie kości znalezionych w wykopaliskach to czysta abstrakcja podawana przez "naukowców" naprutych jakimś winem i palących jakieś zioła Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zibi123




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 207
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:15, 10 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A teraz panie i panowie przygotować się Very Happy Kilka dni przed tymi rewelacjami jak jeszcze siedziałem sobie na praktykach w porannym programie radia RMF FM jest taka audycja "agencja pijarowska" dokładnie to podano co dodzia teraz powiedziała że biblie napisały jakieś ćpuny był ten motyw z dinozaurami i coś tam jeszcze Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:51, 10 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Wierzę w to co przyniosła nam matka Ziemia[...]" powiedziała Doda nastrajając swoich fanów panteistycznie... Laughing

W ogóle dlaczego o tym tutaj piszę. Się wyspowiadać muszę, bo pałę od Tańczącej już dostałem za wątek. Wink

Otóż cała szopka medialna wokół Doroty Rabczewskiej interesuje mnie nie bardzo. Interesujący wydaje mi się natomiast związek Dody z Nergalem. Otóż, nie wiem czy wiecie o czym traktują utwory Behemotha.

Na przykład taki:



I wychodząc Wam naprzeciw tekst:

http://www.emuzyka.pl/piosenki/Behemoth,The-Reign-Ov-Shemsu-Hor,28156.html

Z wiadomych powodów. Wink


Ile w tym i w innych utworach w tym związku z naszą "branżą" - nie wiem. Zachodnich polityków podejrzewamy (nie bez powodów przecież) o przeróżne powiązania z okultyzmem, a na naszym podówrku Nergal "śpiewa" o Shemsu Hor. Sama Doda - czy pełni tu jakąś rolę? Nie wiem. Gwiazdy na zachodzie propagują agendę Illuminati. Może trzeba by zacząć zwracać uwagę na to co słyszymy w radiu (o ile ktoś tego słucha)? Wink
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:35, 10 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szok, to jednak ta blond-tipsiara posiada mózg i nawet potrafi go używać! Cool
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:28, 04 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no, nasza prokuratura działa niezwykle szybko.
niecały rok zajęło jej przygotowanie aktu oskarżenia Laughing

Cytat:
Doda została oskarżona przez stołeczną prokuraturę o obrazę uczuć religijnych innych osób, m.in. za określenie autorów Biblii mianem "naprutych winem i palących jakieś zioła". Popularnej piosenkarce grozi za to do 2 lat więzienia.

- 30 kwietnia akt oskarżenia wobec Doroty R. został skierowany do Sądu Rejonowego dla Warszawy-Mokotowa - powiedziała wiceszefowa Prokuratury Rejonowej Warszawa-Mokotów Anna Wereszczyńska. Dodała, że za postawieniem zarzutów i oskarżeniem przemawiała treść opinii biegłych powołanych przez prokuraturę - językoznawcy i dwóch biblioznawców (świeckiego i duchownego).

Latem 2009 r. w wywiadzie prasowym Doda, mówiąc o Biblii, stwierdziła, że "bardziej wierzy w dinozaury niż w Biblię", bo - jej zdaniem - "ciężko wierzyć w coś, co spisał jakiś napruty winem i palący jakieś zioła". Dopytywana, o kim mówi, dodała: "o tych wszystkich gościach, którzy spisali te wszystkie niesamowite historie". Zawiadomienie do prokuratury złożył przewodniczący Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami Ryszard Nowak. Prokuratura odmówiła początkowo wszczęcia śledztwa, ale potem sąd uwzględnił zażalenie Nowaka na tę decyzję prokuratury, uznając ją za przedwczesną.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1345,title,D.....omosc.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kiros




Dołączył: 22 Sie 2009
Posty: 74
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:41, 04 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeżeli chodziło Dodzie o wolność słowa to proszę niech wypowie te samo zdanie O koranie, b.proszę! Niech to powie a potem usiądźmy przed Tv i oglądajmy co się stanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:44, 04 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oglądajmy co się stanie? Smile
a co ma się stać?

nie każdy jest taki lękliwy jak ty kolego, żeby mieć schizę powiedzieć iż koran napisali napruci winem palacze zioła (choć w tym przypadku raczej haszu) Smile
wiadomo - a kto inny? przecież że nie żydzi Laughing

czego tu się bać?
co innego powiedzieć iz biblię napisali napróci winem palacze zioła - na to już są paragrafy... Laughing
ja pierdole - ale macie przesrane w tej polsce. nie dość że w każdych wiadomościach biskup to jeszcze zamykają ludzi za krytykę mitycznych autorów jakiejś książki.
moje kondolencje - kurwa, to praktycznie jak afganistan za talibów. a niby europa Smile
tylko czekać aż ten wasz komitet obrony przed sektami rozpierdoli buskupin - bo to bezbożny pogański zabytek swym istnieniem naruszający co najmniej 3 paragrafy konkordatu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:58, 04 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja bym chciał wiedzieć ile pieniędzy kosztowało już polskiego podatnika roztrząsanie tej strawy przez prokuraturę?
plus: ile jeszcze będzie kosztować...

i kto za to na koniec zapłaci? bo zakładam że nie ten kurewski komitet obrony przed sektami. ani nie ten błazen prokurator...

jestem pewien że tak samo się to skończy jak i ta sprawa: viewtopic.php?t=11117

i kto za to kurwa zapłaci??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Millais




Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 291
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:14, 04 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
(...)
ja pierdole - ale macie przesrane w tej polsce. nie dość że w każdych wiadomościach biskup to jeszcze zamykają ludzi za krytykę mitycznych autorów jakiejś książki.
moje kondolencje - kurwa, to praktycznie jak afganistan za talibów. a niby europa (...)


Nasz problem to nie świadomość. To brak odpowiedniej siły politycznej. Partii antyklerykalnych jest w cholerę. Za to żadna długo jeszcze nie przejdzie progu wyborczego. I wkurwia nie to że Krk się panoszy, ale to że na horyzoncie nie widać nikogo kto mógłby coś z tym zrobić. Bo co może taka na przykład Joasia Senyszyn. Może i wielu wkurwia, ale gdyby polska lewica miała tyle cojones i uczciwości co ona może i mięlibyśmy parady gejów co tydzień, ale za to jakie byłyby wypasione knajpy i parkiety techno w budynkach kościelnych i katedralnych. No i ponad 5 mld zł rocznie w budżecie więcej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:21, 04 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie rozumie dlaczego partia musi być albo pro, albo antyklerykalna.
dlaczego, jak na całym świecie, partie w polsce nie mogą być zwyczajnie świeckie?
dlaczego media, policja, prokuratura, szkoły, kurwa urzędy - dlaczego nie mogą być świeckie???
jak w każdym cywilizowanym kraju.

napierdalają tych biskupów i te krzyże gdzie wlezie.. komisariat otwierają - bez klechy się nie obędzie. szkołę, szpital, drogę, most - wszystko kurwa musi być poświęcone.
i jeszcze próbują zamykać ludzi za wyrażanie swojego zdania na temat kretynizmu wyznawania religii.
co to kurwa jest??
państwo policyjno religijne pełną gębą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:14, 04 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
nie rozumie dlaczego partia musi być albo pro, albo antyklerykalna.
dlaczego, jak na całym świecie, partie w polsce nie mogą być zwyczajnie świeckie?

"Bo Polska jest polska.Polska jest katolicka ,Pana Boga w Trójcy Śwętej jedynego, oraz Matki Boskiej z Jasnej Góry ,królowej nieba i ziemi " czy teraz jest to zrozumiałe ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fred




Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 192
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:20, 04 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ukamienować kurwę! Laughing

A wszystkich księży pedofilów ogłosić świętymi - bo oni przecież złego słowa na tą książkę nie powiedzieli.

Cała Polska.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hoo




Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 328
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:50, 04 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie osądzajcie zanim nie zostanie wydany wyrok. Dla mnie ta sprawa to farsa i jestem przekonany o wygraniu Dody, jeśli nie to będzie tak jak mówisz....
Obraza uczuć religijnych mogła by jeszcze być jakby ona to wyraziła do konkretnej osoby opiniując jej poglądy religijne, natomiast w tej sprawie nie ma mowy o czymś takim jak 'obraza uczuć religijnych' !
No i w sumie czy większość urzędów jest prokatolickich, też nie sądzę, to zależy, zawsze się znajdą jacyś fanatycy, myślę, że w większości to jest nic więcej niż głęboko zakorzeniona tradycja.
_________________
Prawda jest jak tlen, otrzymasz zbyt wiele i się rozchorujesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kociu99




Dołączył: 23 Lip 2009
Posty: 104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:24, 04 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w rmf-ie będą za to znów lansować jej "przeboje" -że jest taka postępowa i nowoczesna i w dodatku walczy z ciemnogrodem - brawo!
sreska award!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Naznaczony




Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 655
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:55, 04 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

noł koments. ona nie wiem o czym mówi. wie, że mówi, ale niekoniecznie o czym.
_________________
nie ma żadnej prawdy, wszystko jest tym samym, wielu się załamie, wielu parsknie śmiechem, to wszystko jedno
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:20, 17 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sąd Rejonowy dla Warszawy-Mokotowa na wniosek prokuratury uznał, że popularna piosenkarka jest winna przestępstwa obrazy uczuć religijnych dwóch osób. Prokuratura żądała kary 10 tys. zł grzywny. Obrońca oskarżonej mec. Sergiusz Doniecki wnosił o uniewinnienie; podkreślał, że proces "wkroczył w konstytucyjną zasadę wolności słowa".

Wyrok nie jest prawomocny.

W 2010 r. mokotowska prokuratura oskarżyła Dodę o obrazę uczuć religijnych Nowaka i Koguta. Oparła się m.in. na opinii biegłych. Językoznawca i dwaj biblioznawcy (świecki i duchowny) częściowo uznali, iż Doda znieważyła publicznie przedmiot czci religijnej.


całość: http://www.rp.pl/artykul/92106,792583-Do.....jnych.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:12, 17 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie jak się moim zdaniem skończy ta sprawa?
W każdym razie mam taką nadzieję...
Wyrok skazujący z art 196k.k się w końcu kiedyś uprawomocni, po wszystkich możliwych odwołaniach.
Wtedy adwokat Dody złoży skargę konstytucyjną, wnosząc że paragraf z którego skazali jego klientkę jest w ewidentny sposób sprzeczny z art. 54 par. 1 obowiązującej Konstytucji RP.

Mówiąc "Wierzę w to, co nam przyniosła matka Ziemia i co odkryto podczas wykopalisk. Są na to dowody i ciężko wierzyć w coś, co spisał jakiś napruty winem i palący jakieś zioła" kobieta złamała art 196 k.k.
OK - ja się z tym zgadzam - złamała!
Z tym, że - i tu też możemy powołać językoznawców, którzy to potwierdzą - wypowiedź za którą ją skazano, jest "wyrażaniem swoich poglądów". To że Doda wypowiadając te słowa wyrażała swoje poglądy jest tak oczywiste, że nawet nie sądzę by ktokolwiek to próbował przed TK kwestionować.

Dlatego uważam, że paragraf z którego ją skazano zostanie zakwalifikowany przez TK jako sprzeczny z Konstytucją - bo po wyroku skazującym ją za wyrażanie swoich poglądów nie bardzo widzę tutaj jakiekolwiek pole manewru - Trybunał zwyczajnie nie będzie miał wyjścia.
I wtedy dopiero zacznie się jazda; wszystkie sekciarskie komitety ochrony przeciw sektami, z całego kraju, dostaną sraczki, jak jeden mąż... Tak że lepiej dla sekciarzy, żeby ją jednak jakaś kolejna instancja uniewinniła, bo wtedy nie będzie mogła wnieść skargi konstytucyjnej. Ale mi np. szkoda by było takiego show... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
KingPaulus




Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 68
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:09, 17 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nikt z "Budki Suflera" ani żadnych innych "Boysów" nie wypowiada się na temat KK a Doda jak zawsze coś pierdolnie a ludzie się tym jarają .. jak to powiedział kiedyś jakiś piłkarz "a kim ty kórwa jesteś" tak samo można powiedzieć do Dody bo kim ona jest żeby nauczać innych ..

Ktoś wierzy w Kościół inny nie .. Bimi cieszę się, że tam gdzie sobie żyjesz jest inaczej ale to jest Polska i takim pierdoleniem nic się nie zmieni .. ja jestem wierzący ale nie praktykujący Smile i też mi się wiele z Kościoła nie podoba ale to nie powód bym mówił, że "ktoś tam taki a nie inny paląc to czy tamto tak to wymyślił" bo na końcu możemy się wszyscy mylić więc kwestię religijne powinniśmy zostawić samym sobie ..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:10, 17 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aczkolwiek, muszę jeszcze dodać, że naszemu Trybunałowi zdarzają się potknięcia, których na pewno powinien się wstydzić przed resztą cywilizowanego świata sądowniczego, sięgającego swymi tradycjami jeszcze do czasów rzymskich.

Np. w tym wyroku, też dotyczącym art 54. par 1, Trybunał uznał sobie, że przepisy karne za "znieważenie prezydenta" są legalne, bo "odpowiedzialność karna za czyn opisany w kwestionowanym przepisie nie jest związana z treścią wypowiedzi, lecz z jej formą, mającą charakter znieważający".
Czyli TK założył sobie, że art 54 dotyczy tylko "treści" - a nie "formy".
Cóż, to dość śmiałe założenie - zważywszy, że teść samego artykułu jest krótka, zwięzła i na temat i absolutnie nic nie wspomina o tym, że dana wolność dotyczy "treści, lecz nie formy". Z deka się tutaj jakiś sędzia chyba w posła zamienił - ewentualnie nie wyzbył jeszcze do końca swych stalinowskich nawyków. Smile


@KingPaulus, a mówi sobie co chcesz - co mnie to obchodzi?
Myślisz, że będę cię szczuł prokuratorem, bo coś powiesz co mi się nie spodoba i przypadkiem pare lat temu załatwiłem sobie na to paragraf? Spokojna twoja - nie jestem taki, choć sam prowadzę swego rodzaju komitet ochrony przeciw sektami. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
KingPaulus




Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 68
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:21, 17 Sty '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:

@KingPaulus, a mówi sobie co chcesz - co mnie to obchodzi?
Myślisz, że będę cię szczuł prokuratorem, bo coś powiesz co mi się nie spodoba i przypadkiem pare lat temu załatwiłem sobie na to paragraf?
Spokojna twoja - nie jestem taki.
Co najwyżej ci limit upierdolę Smile


hmm o to się nie boje a przeczytaj dokładnie co napisałem bo wydaję mi się, że niedokładnie przeczytałeś Wink
temat dnia: "co powiedziała Doda i jaki wyrok za to dostanie" ta kara finansowa to dla mnie byłby wydatek ale ona tyle wydaje na waciki więc za pewne w czterech literach ma ten wyrok a cały naród debatuje czy miała racje czy nie .. chuj go wie co w jej łbie siedzi .. tak samo w tym całym nergalu, negralu czy jak mu tam .. dla mnie to niepotrzebne jaranie się sprawą Smile
po kolejne Doda nie jest (bynajmniej dla mnie) personą, którą należało by cytować a słowa wypowiedziane brać do siebie .. jest więcej uświadomionych artystów o których zresztą jest temat Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona: 1, 2, 3   » 
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Doda o Biblii
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile