W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
chrześcijańska krucjata Ryszarda Nowaka  
Podobne tematy
Ło kurwa ja pierdolę 488
Czwarta Rzeczpospolita - państwo policyjno religijne 514
Doda o Biblii 65
Pokaz wszystkie podobne tematy (7)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Odsłon: 4067
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:07, 30 Gru '09   Temat postu: chrześcijańska krucjata Ryszarda Nowaka Odpowiedz z cytatem

Ryszard Nowak http://pl.wikipedia.org/wiki/Ryszard_Nowak_(pose%C5%82_II_kadencji)
Historia Ryśka , przypomina mi trochę historię pewnego amerykańskiego polityka . Kiedy Rysiek nie może ponownie dostać sie do sejmu , znajduje sobie inne zajecie , w którym to może sie w pełni wykazać . Tak jak niejaki amerykański polityk o imieniu Al ,któremu nie wyszło w polityce , więc zmienił branże i poszedł na krucjate z globalnym ociepleniem i dobrze sie przy tym ustawił .

W przeciwieństwie do Ala , wróg z którym walczy Rysiek jest z krwii i kości . A mam na myśli Adama Darskiego lepiej znanego jako Nergal , wokalista grupy metalowej Behemot .
Jak sie okazuje Rysiek nie wytrzymuje cisnienia i go ponosi , przez co przegrywa kolejną bitwą z szatanem http://www.tvn24.pl/-1,1635826,0,1,nergal-znow-wygra-proces,wiadomosc.html
Osiagniecia Ryśka w walce z Adasiem można porównać do końcówki walk o Ziemię Świętą sprzed kilkuset lat . Ciągłe porażki krzyżowców , którzy oddawali twierdzę za twierdzą , co w ostateczności , przyczyniło się do wycofania sie krzyżowców z Ziemi Świętej .
Obawiam sie , że tutaj koniec kariery Ryska bedzie wyglądał tak samo jak u krzyżowców . Kiedy front się sypie trzeba zmienić dowódcę .

Teraz przyjrzyjmy się troszkę Adasiowi . Co nie które tęgie chrześcijańskie głowy mogą mu przypisać podpisanie cyrografu z diabłem.
Jakies trzy miesiące temu minołem się z gościem w sklepie i mogę was zapewnic , że nie ma rogów ani kopyt Smile .
Jego zespół - http://www.myspace.com/behemoth - odnosi sukcesy na scenie miedzynarodowej . Można śmiało stwierdzić , że obok takiej grupy jak Vader jest to najlepszy polski towar eksportowy .
Za sukcesami w branży rozrywkowj , idą nie małe pieniądze . Koleś robi to co lubi , ma wiernych czcicieli , znaczy się słuchaczy , kasuje niezłe pieniadze , jego muzyke słuchaja na całym świecie do tego buja się z niejaka Dorotką , którą to przynajmnie połowa facetów by przeorała Smile . Do tego ma jeszcze poczucie chumoru - podczas zagranicznych koncertów czasem wykonuje wersję alternatywną swoich numerów Behemoth - At The Left Hand Ov God (wersja alternatywna) http://www.youtube.com/watch?v=u2pxxxRTrbQ - co pokazuje , że facet ma dystans do tego co robi .
Teraz pytanie , kto chce podpisać taki cyrograf ?


W tej walce potega i siła jest po stronie Adasia , co dobitnie pokazała sprawa podarcia przez Nergala Biblii , podczas koncertu w klubie Ucho w 2007 roku .
W klubie tym można upchać i 1000 ludków . Ale załużmy , że było ich tam 500 . 500 swiadków , a mimo to Rysiu przegrał sprawę .
Co mogą zrobić walczący Chrzescijanie ?
Zmienic dowódcę , przeorganicować jednostki , podciągnąć odwody i zaatakować od tyłu .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ya




Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1036
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:29, 30 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chrzescijanie - nie używaj tego określenia, bo to odnosi się do garstki ludzi którzy wierzyli w słowa Chrystusa tego od ryby.
używaj słowa katolik - to Ci od krzyża wierzący w to co powie im jakiś kościół i jego czarodziej w czarnej sukience.
Ten pan reprezentuje kościół, nie chrześcijan.
_________________
Kiedy wyeliminuje się wszytko co niemożliwe, cokolwiek pozostanie, choćby nie wiem jak nieprawdopodobne, musi być prawdą."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:57, 30 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Chrzescijanie - nie używaj tego określenia, bo to odnosi się do garstki ludzi którzy wierzyli w słowa Chrystusa tego od ryby.

Nieprawda. Odnosi się do wszystkich, łącznie z katolikami i wszelkiej maści dziwakami, którzy bazują na biblii i wierzą w Jezusa.
Ale zgodzę się, z tobą, że chrześcijaństwo bazuje na bogu rybie, skąd wzięła się mitra biskupia
http://www.blueletterbible.org/images/bible_images/Samson/samson_fishgod1.jpg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:48, 05 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adaś awansował - Naczelny satanista RP

.. A że toruńska rozgłośnia jest najkulturalniejszą stacją w Polsce, zakonnik nie tytułował Nergala szatańskim pomiotem tylko „panem Behemotem” i „bliskim przyjacielem pani Dody Elektrody”... Smile

wiecej tu
http://glosrydzyka.blox.pl/html
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
re-ligio




Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 367
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:18, 08 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem Ordel czym ty się tak podniecasz Adam Darski to kolejny pajacyk,który zabawia ludzi słabych psychicznie takie show jak robi Marilyn Manson
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:33, 27 Lip '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może Ryśka już nie ma , ale krucjata chrześcijańska bije larum Wink

Laughing
A za co , a za Rzeczpospolitą Niewierną , bo to jest profanacja , ona jest wierna , wierna jak zbity kundel klechy .

Gdzie jest ewolucja , kiedy zabrania mi się śmiać z głupoty fanatycznych małp Wink


Protest przeciwko „antypolskiej” trasie Behemotha
Grupa Adama „Nergala” Darskiego kolejny raz jest oskarżana o antypolskie i antychrześcijańskie prowokacje



Skurwysyństwo , to przywłaszcza sobie symbole narodowe . Pierwsze co klechy zrobiły . Wjebały Bóg , przed Ojczyznę , przy czym Ojczyzna zastąpiła Plemię , po czym by sloganowi dodać pompatyczności na ogniwo łączące dodali Honor Laughing
No i kurwa co zrobisz , gadaj z dupą ...
Patrz takiego polskiego boksera który kandydował na posła , pyta dziennikarz : co pan będzie robił w tym Sejmie ? Kandydat odpowiada : Bóg Honor Ojczyzna . Na to dziennikarz : no to już wiemy , czy coś jeszcze ? Kandydat : Bóg , Honor , Ojczyzna .
To jest patriota Smile , tylko jemu to można wybaczyć , bokser , łeb mu obili , to pierdoli farmazony .

Wręcz chuje chcą nam wmówić : Nie ma Polski bez chrześcijaństwa . Poniekąd mają rację , tej Polski by nie było , tej jaką znamy z historii , ciągle zakrwawionej , rozdartej wewnętrznie , gdzie zdradzieckie konszachty , spiski przeciwko ludowi , przykrywa się bohaterskimi mitami , jebanym szarżami Husarii w pustych wojnach - np - dwóch spokrewnionych Szwedów .
Ale jest to nasza historia , chcieli wymazać naszą przeszłość , chcieli byśmy zapomnieli o nawracaniu ogniem i stalą , pierdoląc o miłości piękne słówka , dziś kiedy spijają nektar swoich przestępstw i zbrodni .
Nigdy wam nie zapomnimy . Nasza pamięć jest naszym zwycięstwem .

Trasa Behemota :
Cytat:

30 września 2016 - Katowice, Mega Club
1 października 2016 - Katowice, Mega Club
2 października 2016 - Wrocław, Eter
6 października 2016 - Bydgoszcz, Hala Artego
7 października 2016 - Kraków, Hala Wisły
8 października 2016 - Warszawa, Progresja Music Zone
9 października 2016 - Gdańsk, B90

Do zobaczenia na koncercie Wink
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:11, 27 Lip '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ideologiczna wojna trwa.
Jak ktoś używa słów - "pełną nienawiści" w kontekście li tylko zupełnie odmiennego zdania, sposobu postrzegania świata - to znaczy, że jest pojebem, który jedyne o czym marzy to zabrać drugiemu człowiekowi wolność słowa, wolność wyrażania poglądów. To autorytarny skurwiel, którego malutkie ego sprawia, że w ramach strachu przed porażką w jakiejkolwiek dyskusji jedyne o czym marzy to ZAKAZAĆ, wszystkiego zakazać.
Jego zdanie jest najmojszejsze a ty możesz jedynie słuchać, a jak się odezwiesz to cię ocenzurują, albo zakażą mówić.
Tak działają obie strony sterowanego ruchu debili ideologicznych frontów. Z jednej strony intelektualne miernoty Michnika i progresywne ściery a z drugiej strony taki Nowak i jego katotaliban.
Jednocześnie zaraz wyskoczy taki Fortynier i będzie opowiadał farmazony, że wobec takich świrów, w imię samoobrony, gdy owi mówią wprost o kneblowaniu ust, cenzurze prewencyjnej z tej czy innej strony ideologicznego frontu nie można nawet wspomnieć, że takim pojebom należałoby do czasu wyleczenia z choroby umysłowej tudzież poprawy funkcjonowania gospodarki hormonalnej zakazać prawa do głosowania.
Obraza uczuć religijnych, mowa nienawiści - dwie formy niszczące prawa obywateli i mające na celu kneblowanie ust a pochodzące od dwóch zjebanych umysłowo frontów ideologicznych - wypierdolić to do kosza raz na zawsze a ten kosz spalić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
FortyNiner




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 2131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:52, 28 Lip '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ElComendante napisał:

Jednocześnie zaraz wyskoczy taki Fortynier i będzie opowiadał farmazony, że wobec takich świrów, w imię samoobrony, gdy owi mówią wprost o kneblowaniu ust, cenzurze prewencyjnej z tej czy innej strony ideologicznego frontu nie można nawet wspomnieć, że takim pojebom należałoby do czasu wyleczenia z choroby umysłowej tudzież poprawy funkcjonowania gospodarki hormonalnej zakazać prawa do głosowania.


I to jest przykłady twoje insynuacji z dupy wziętej w moją stronę. W ogóle nie zamierzałem zabierać głosu w tym wątku, bo nie mam zamiaru dyskutować na tematy religijne, a ty snujesz jakieś swoje urojenia, co ja zrobię.... I jak tu szanować twoje zdanie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:37, 28 Lip '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FortyNiner napisał:
nie mam zamiaru dyskutować na tematy religijne


Tylko, że ja nie dyskutuję o żadnej religii.
Ja dyskutuję o Wolności Słowa, posiadania poglądów oraz ich wyrażania.
Widzisz ty nadal nic nie rozumiesz. To są dwie strony tego samego medalu. Jedna strona medalu jest w tym a druga strona medalu jest w drugim temacie.
Jedni mają "obrazę uczuć religijnych" - która jest niezdefiniowaną i opartą na z dupy emocjach, tudzież zwykłym kunktatorstwie jednego lub drugiego świra koncepcją kneblowania dowolnej osobie ust formułą zapisaną w prawie.
A drudzy mają "mowę nienawiści" {w tym "harrasment"} - która jest niezdefiniowaną i opartą na z dupy emocjach, tudzież zwykłym kunktatorstwie jednego lub drugiego świra koncepcją kneblowania dowolnej osobie ust formułą zapisaną w prawie. {w Polsce jej jeszcze nie ma, ale jest marzeniem progresywnych i feministek na wzór i modłę praw z Kanady czy Szkocji}.
Jedni to fanatycy religijni a drudzy to fanatycy ideologiczni - progresywni, w tym feministki 3 fali.
Nie mam pojęcia w jaki sposób nie potrafisz zauważyć podobieństw.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
FortyNiner




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 2131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:44, 28 Lip '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie to, że nie potrafię zauważyć tylko nie mam ochoty się takimi tematami zajmować. A Ty snujesz urojenia co ja bym napisał. Nic bym nie napisał, a to co piszesz o mnie to właśnie jest insynuacja. Skąd wzięta, to już wiesz. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:14, 28 Lip '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak zwykle "nie zabieram głosu" w dość ciekawy sposób. Typowy 49.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FortyNiner




Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 2131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:03, 28 Lip '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że ostatnio cały swój limit spędzasz na mnie. Z tego wynika, że moja osobowość musi Cię fascynować chyba. Razz Czym zasłużyłem na taką fascynację moja osobą? Razz Nie masz lepszych tematów do wypowiedzi niż ja?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


chrześcijańska krucjata Ryszarda Nowaka
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile