W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Zeitgeist - Film z polskimi napisami (1 hr 58 min)  
Podobne tematy
InterReflections - nowy film by Peter Joseph bez ocen
Koniec Kapitalizmu - Peter Joseph (20.06.2015)61
Zeitgeist Addendum (napisy PL)295
Pokaz wszystkie podobne tematy (7)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
11 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 22697
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mandarck




Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 539
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:24, 07 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście II i III część dość szokująca i czuję że niedługo poleżymy sobie w okopach żeby inni mogli sobie zarobić ;](oczywiście nie możemy dać się sprowokować : D) Lecz raczej chciałem napisać o części pierwszej. Twórcy filmu to jacyś zawzięci ateiści bo poprzekręcali istotne zdania i fakty. Jednym z przekrętów który mnie męczył był zwrot : Jezus został zapytany przez swoich uczniów gdzie będzie następna pascha, kiedy Jezusa JUŻ NIE BĘDZIE, odparł:"Oto gdy wejdziecie do miasta, spotka się z wami człowiek,
niosący dzban wody. Idźcie za nim do domu, do którego wejdzie." Ten fragment świętego pisma jest jednym z najbardziej odkrywających, wszystkie astrologiczne odniesienia. Człowiek niosący dzban z wodą to Wodnik. Reprezentuje Wiek nastający po Wieku Ryb i kiedy Słońce (Słońce Boga)opuszcza Wiek Ryb (Jezusa),wejdzie do Domu Wodnika.

a teraz siedzę sobie z Biblią na kolanach i początek tekstu jest taki "Jezus posłał Piotra i Jana z poleceniem -idźcie i przygotujcie nam paschę byśmy mogli ją spożyć. Oni go zapytali-gdzie chcesz abyśmy się przygotowali?" i dalej z facetem z dzbanem : ). Podczas tej paschy Jezus ustanowił Eucharystie Very Happy. Jak teraz możemy to odczytać ? Podczas paschy Jezus został zdradzony, więc może ktoś(osoba,państwo) zdradzi tzw. Wiek Ryb czyli świat żyjący dzisiejszymi prawami ;>
Takich byków w filmie jest wiele co świadczy o tym że manipulacja jest wszędzie wszędzie nawet w filmie gdzie nawołują do tego aby ją dostrzec Smile pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ocochodzi




Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 369
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:40, 07 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i dlatego ze tekst w bibli jest inny nalezy wierzyc w niego do utraty rozumu? pytanie retoryczne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:32, 07 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mandarck, jest wiele tlumaczen biblii na polski.
to ze na twoje kolana trafiło akurat takie tłumaczenie nie znaczy, że jest ono jedynie słuszne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mandarck




Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 539
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:06, 08 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ocochodzi napisał:
i dlatego ze tekst w bibli jest inny nalezy wierzyc w niego do utraty rozumu? pytanie retoryczne


a czy należy wierzyć we wszystko co jest nam przedstawione jako "prawdzie"? Nie musicie mnie pouczać co do tego ile jest wydań biblii i że nie można ślepo wierzyć biblii. Jestem katolikiem ale nie znaczy to że nie przyznam komuś racji gdy udowodni mi prawdę: ). Wg. mnie biblia jest pełna symboliki którą każdy może odczytać na swój sposób, a i wydaje mi się, że w innym wydaniu nie znajdę takiej niezbieżności jak "gdzie przygotować paschę"(z Jezusem) a "gdzie przygotować paschę gdy już Cię nie będzie". Zresztą, to łatwo można sprawdzić : ). pozdro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waldeklena




Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 164
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:40, 08 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla ludzi ktorzy chca zrozumiec jakis ses polecam MAX FREEDOM LONG [nie chodzi o hune ]ale to co odkryl tlumaczac teksty biblii na hawajski to ,ze zgadzalo mu sie to z nauka huny to inna kwestia.
dla mnie te historyjki biblijne to bardziej opis wnetrza czlowieka niz czegos tam dawno temu w trawie

to co ludzie zrobili z huna dzisaj to parodia , max byl poszukiwaczem mowil on ze chce on odgrzebac stare praktyczne sposoby zycia nie bedac pewnym czy to mozliwe bo kahunow teoretycznie juz niema ,a zeby byc kahuna musisz byc wybrany w dziecinstwie i kierowany od malolata ,nigdy tez nie mowil ze wymyslil cos nowego nie tak jak to mamy dzisaj gdzie nauczyciele huny nazywaja sie kahunami . gdyby oni byli kahunami to na google video i w mediach byli by nr.1.
huna na markecie ezoterycznym to cieple buleczki niestety .ale tak to jest jedni mysla ze beda mieli 70 dziewic w niebie ,a inni ze osiagna jakies moce .
kazdy chce jakies kozysci zamiast pragnac zrozumienia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:09, 09 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oto materiały dla tych których w szczególności zaintrygowała CZĘŚĆ III filmu pt. "Don't mind the men behind the curtain".
Chce dowiedzieć się więcej na temat tego jak działa "system pieniądza zadłużającego" (fiat currency/money) i na czym polega "fractional reserve banking"?

Zeitgeist (Polskie Napisy).avi
(część 3 zaczyna się od 1:05:00)
http://video.google.pl/videoplay?docid=-5870901554543719947

www.moneyasdebt.patrz.pl
http://video.google.com/videoplay?docid=-9050474362583451279

www.fiatempire.patrz.pl
http://video.google.com/videoplay?docid=5232639329002339531

www.wheat.patrz.pl
www.creature.patrz.pl
www.fed.patrz.pl

www.patrz.pl/infowars

W języku polskim polecam lekturę:

"Wyspa rozbitków - Ukryta tajemnica pieniądza" Louis Even
http://www.michaeljournal.org/wyspa.htm

"Fałszerze pieniędzy" Leopold Soucy
http://www.polonica.net/Falszerze_pieniedzy.htm
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wilk Stepowy




Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 10
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:57, 15 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I część filmu do d... i podważa wiarygodność, profesjonalizm następnych części.

Ciekawe, gdzie w Biblii pisze, że Jezus urodził się 25 grudnia? Rolling Eyes Twórcy są zarówno słabymi biblistami, jak i egiptologami. Jeżeli na sprawach ekonomi i polityki znają się tak samo to współczuję tym, którzy takie filmy łykają bez zmrużenia oka. Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Simon




Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 4
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:29, 15 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Film rewelacyjny ze względu na połączenie religijnych nieścisłości z problemem 9/11 i ekonomicznym zniewoleniem świata.

Wiadomo, że nie wszystko jest prawdą i ze trudno udowodnić 90% z podanych tam "faktów". Jednak bez wątpienia daje do myślenia.

W pierwszej części dużo pomieszanych elementów kotłujących trochę w głowie ale jest niezłym wprowadzeniem do dalszych etapów filmu.

Nie dopracowana ze względu na wyższość przedstawienia samego tematu nad treścią.

Dalej jest tylko lepiej. Druga i trzecia część to majstersztyk.

Cały film oceniam wysoko głównie za jego wykonanie. Ścieżka dźwiękowa jest MEGA ^^
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ocochodzi




Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 369
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:16, 16 Lis '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no coz, logika i realizm nakazuja mi twierdzic ze powtarzajaca sie symbolika w przedstawionych bostwach ( nawet jesli czesc nie jest prawdziwa) wskazuje ze wszelkie religie sa wyssane z palca i w procesie normalnej ewolucji, poczawszy od pierwszych wierzen i poganstwa urosla dzis do miana hasla za ktore mozna sie wysadzic w powietrze. Gdzie nie zagladne to kazdy mowi ze to co w jest w tym filmie to bzdura, etc etc ale nikt na powaznie nie zajal sie obaleniem tego co przedstawia film, dlaczego? Niech mi ktos wyjasni skad takie powiazania w symbolice, daremny moj trud bo komu by sie tam chcialo.

Co do urodzin chrystusa, NIE WIADOMO dokladnie kiedy sie narodzil, data 25 grudnia jest umowna (apropo 25 grudnia o ile sie orietuje to dzien poganskiego swieta słonca) i to ona obowiazuje, kazdy ksiadz Ci ja wskaze...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caleb




Dołączył: 02 Gru 2007
Posty: 2
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:19, 02 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://pl.youtube.com/watch?v=f2ubrA3X7rM duzo z tego filmu i sam koncowy przekaz sa podobne z tym co ma do powiedzenia ten czlowiek.Poprostu zobaczcie nic wiecej.Nakrecone w 94r
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
evolution




Dołączył: 05 Gru 2007
Posty: 6
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:23, 05 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobry film!! mam coś podobnego może też sie wam spodoba, ja z checią obejrzałem http://pytanie.o.poczatki.patrz.pl/ stestujcie!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KFI




Dołączył: 12 Wrz 2007
Posty: 214
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:15, 05 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako że Napisy.info się obraziły i zamknęły nowy link do napisów:

http://rapidshare.com/files/74531011/Zeitgeist__PL_.rar
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:09, 08 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Część I jest oparta na kilku książkach, a nie wiedzy autorów filmu!!!!!!!!!!!
Wszyscy tu rozprawiają na temat tego filmu, a nikt jakoś się dotąd nie pofatygował, aby zajrzeć na oficjalną stronę filmu: http://www.zeitgeistmovie.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KFI




Dołączył: 12 Wrz 2007
Posty: 214
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:08, 08 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sikorski napisał:
Część I jest oparta na kilku książkach, a nie wiedzy autorów filmu!!!!!!!!!!!
Wszyscy tu rozprawiają na temat tego filmu, a nikt jakoś się dotąd nie pofatygował, aby zajrzeć na oficjalną stronę filmu: http://www.zeitgeistmovie.com/


A wiedzę to czerpie się skąd? Bo mi się zdaje, że jednym ze źródeł bywają książki, ale mogę się mylić...

A na stronę to i owszem trafiłem bez większej fatygi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jeyron




Dołączył: 01 Gru 2007
Posty: 47
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:42, 08 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obejrzalem film PYTANIE O POCZATKI. Bylo w nim pare ciekawostek ale ogolnie nie przedstawiono w nim zadnej odpowiedzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:21, 08 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w Zeitgescie jest sporo pomylek ale ogolne przeslanie jest poprawne i sluszne, sprawdźcie sobie kiedy Rzymianie świętowali śmierć i zmartwychwstanie Attisa albo narodzenie Mitry....

poza tym 12 synów jakuba przedstawionych jest bezsperzecznie w porównaniu do ówczesnych znaków zodiaku:
http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,226/q,Dwanascie.Plemion.Izraela.cz.1
ale to już inna para kaloszy

przekład ew. Łk - jak najbardziej błędny, coś się autorom pomieszało, sprawdzilem kilkanascie przekladów i wszedzie jest tak jak podano wyzej...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Spaczony




Dołączył: 01 Gru 2007
Posty: 94
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:43, 09 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

świetny film
_________________
"...mam swoje prawa, nikt nie zabroni mi sie zastanawiać..."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:41, 09 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skrzanili troche tą I część, ale ogólnie film świetny, nie tylko pod względem przesłania\, ale także formy: wstawki z "Network" genialne, tak samo przemówienie Kennediego, dobry podkład muzyczny i w ogóle połączenia między pośrednimi częściami, no i to zakończenie!!! Samo zakończenie z Billem Hicksem jest zaje.........ste.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:44, 09 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I część jest tak naprawdę najmniej istotna. Religia to sprawa każdego z nas. Ja uważam, że najważniejsze jest aby być dobrym człowiekiem. Zajmijmy się
Iluminatami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Leech




Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 289
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:47, 13 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Genialnie zrobiony film. I część przede wszystkim. Rozumiem katolików dla których prawda w tej części jest trudna do zaakceptowania i włącza się u nich "strażnik wiary", który karze im szukać najdrobniejszych błędów byleby tylko podważyć to co zobaczyli.
Jest w necie jakaś szersza dyskusja na ten temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:53, 13 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest błąd w tłumaczeniu. Kiedy wypowiada się ten inżynier co projektował WTC to mówi, że "zaprojektowaliśmy budynki tak aby wytrzymały uderzenie Boeinga 707 w każdym miejscu" w tłumaczeniu pisze że z każdego kierunku, to błąd. Nie chodzi o kierunek, ale o wysokość. Na każdej wysokości budynków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
one1




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:00, 13 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich! To moj pierwszy post na forum i juz pewnie bedzie kontrowersyjny Smile. Nic to, kolejne beda jeszcze bardziej Wink.
Tematyka, ktora poruszacie na forum interesuje sie od ponad roku i moglbym o tym dyskutowac godzinami (i moze bede z Wami Smile).
Duze brawa dla tworcow strony za inicjatywe i odwage!
W tym temacie - film sietny! i widze,ze macie ten sam problem, co ja jakis czas temu, a mianowicie wiara. Busch zly, materializm zly, ale przeciez jak to tak o naszej wierze katolickiej? Nie chodzi tu o Chrzescijaizm, ale o kazda jedna religie - to wszystko jest jedno wielkie gowno!!!
Kiedys myslalem, ze nie ma znaczenia Twoja religia, ze kazda jest tak samo dobra. Dzis wiem, ze kazda jest tak samo zla.
Szkoda, ze pewnie wiekszosc z Was nie zna angielskiego, bo bardzo malo ciekawych materialow jest przetlumaczone na polski. Wiem, ze ciezko w perwszej chwili zrozumiec, ze cale zycie bylo sie oklamywanym, ze 90% wiedzy przekazywanej w szkolach i na wyzszych uczelniach to klamstwa i bzdury, ale to chyba forum o prawdzie Smile, a taka jest prawda.
Film jest bardzo dobry i szukacie drzazgi czyims oku, a swojej belki nie widzicie. P.S. tez urodzilem sie 25grudnia, ale nie czuje sie juz szczegolnie z tego powodu Smile. Pozdrawiam!

ININITE LOVE IS THE ONLY TRUTH - EVERYTHING ELSE IS ILLUSION!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:03, 14 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Posłuchaj ja zacząłem na racjonalista.pl bo myślałem że racjonalista to człowiek, który myśli logicznie i dostrzega prawdę. Myliłem się. Jak przekonałem się jakie tam są popiedoleńce i o jakich pierdołach gadają to się
za głowę złapałem. Oni tylko chcą udowadniać, że kościół się myli, że Boga nie ma itd., mi racjonalne myślenie każe myśleć, że Bóg jest, bo tylko wtedy życie ma sens, zeitgeist jak już wcześniej wspomniałem nie jest ateistyczny, na samym początku narrator mówi, że nie wie kim jest Bóg, ale wie kim nie jest więc nie zaprzecza jego istnieniu, pokazuje tylko że religie się mylą. I uwierz mi to nie jest najważniejsze, najważniejsze teraz jest, aby nie wprowadzić w Polsce euro, zatrzymać emigrację, uniezależnić się od banku światowego i wprowadzić uczciwy system walutowy, naprawić służbę zdrowia
(polecam film "Sicko" michaela moore'a I TO BARDZO GORĄCO), naprawić system bankowy żeby zagraniczny kapitał nie kontrolował oprocentowania waszych pożyczek, ale patriotyczne polskie banki mogły wprowadzać niskie oprocentowanie, zaprzestanie idiotycznego sojusz z usa i skłon w stronę Rosji
która mogłaby nam przynieść korzyści jako rynek zbytu, Niemcy niestety zawsze będą nas chcieli wykiwać mają to we krwi, Ruscy też, ale tam możemy odnieść korzyści a Niemcy mogą nas tylko wykorzystać jako tanią siłę roboczą, nie żebym był jakiś proruski, ale szukam jak najlepiej dla Polski, a za oceanem tego nie znajdziemy, stop tarczy antyrakietowej,
polityka socjalna!!! (nie mylić z socjalistyczną), czyli np. taka jaka jest w Szwecji o właśnie taka powinna być w Polsce, kto oglądał Sicko ten wie że na Kubie to się żyje może nie bogato, ale za to jak tanio i szczęśliwie i nie ma efektu kapitalistycznego wyzysku(ludzie przyjaźni nieskąpi), liberalizm jest zły, oczywiście minęło trochę czasu zanim to zrozumiałem, niech nasi politycy nie będą marionetkami masonów z banku światowego i niech nie upodabniają naszego kraju jakże przesiąkniętego krwią przodków do liberalnego USA, niech lepiej popatrzą na Szwecję, Norwegię, Finlandię, Kanadę i niech słuchają rozumu, niestety Platforma rządzi czyli najgorszy scenariusz jej członkowie to szuje z liberalizmu dlatego zachód tak wita chama Tuska! unia jego mać! NIE!!!!! Nie mogę w to uwierzyć to się dzieje naprawdę w kraju o takich korzeniach????? Ludzie na Boga!!!! Co to ma być??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:05, 14 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ech przydałby się tu taki polski Michael Moore Very Happy Ktoś chętny?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mandarck




Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 539
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:17, 14 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sikorski, mądra wypowiedź. Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   » 
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Zeitgeist - Film z polskimi napisami (1 hr 58 min)
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile