W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Dan Winter - The EggX Files (PL)  
Podobne tematy
Dan Winter-Wyjaśniając grawitację [PL]4
[RS] Przeznaczenie DNA - Dan Winter67
Dan Winter, fizyka Świętego Graala i nie tylko41
Pokaz wszystkie podobne tematy (6)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
13 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 5311
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
stefani




Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 315
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:59, 11 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZAMIESZCZAM NA PROŚBĘ LESZKA:


===============================

Przecież Stefani film „The EggX Files” jest elementem układanki.
Chcesz się ograniczać, do analiz w gruncie rzeczy technicznych zagrywek socjotechnicznych w różnych miejscach?
Zerknij sobie na poniższy fragment artykułu „Ultimatum Wschodu dla iluminatów Zachodu”. Winter mówi właśnie o tej wiedzy. Myślisz, że ma problemy w USA, bo narysował sobie spiralę?
Wpisz w google adres jego strony goldenmean.info
http://www.google.pl/search?q=.....=firefox-a
i zerknij co wyskoczy na samym dole strony i kliknij tam i zobacz info o tym, ze pewna fundacja amerykańska żąda wywalenia jego filmów z googla...:
http://www.chillingeffects.org/notice.cgi?sID=1837


Źródło Negus 5 (61) / 2008

Rozmowa Projektu Camelot (Kerry Casisdy)
http://www.projectcamelot.net/index.html )
z Benjaminem Fulfordem http://benjaminfulford.com/indexEnglish.html
http://pl.wikipedia.org/wiki/Benjamin_Fulford

KC: Dobrze. Wiemy już, jak to jest, jeśli chodzi o Rockefellerów. A czy jest pan w stanie prześledzić to od strony Rothschildów, z europejskiej strony?

BF: Tak. Jeśli chodzi o Rothschildów to sprawa w zasadzie sięga 300 lat wstecz. Sądzę, że ta historia jest dobrze znana... Uważam jednak, że Rothschildowie mieli głęboko religijne motywy i w głębi serca byli stosunkowo uczciwymi ludźmi. Aczkolwiek byli najwyraźniej tymi, którzy organizowali i finansowali w roku 1776 pieniędzmi Kampanii Wschodnioindyjskiej Amerykańską Rewolucję (wojnę o niepodległość). Finansowali też reformy dynastii Meiji. To zacne czyny i to z wielu względów. Kanada zawsze była terytorium Rothschildów i jest bardzo przyjemnym krajem, jeśli wiedzą, panowie, co mam na myśli? Nie uważam więc, by można było sądzić ich tą samą miarą. Ich system był w zasadzie kopią starożytnych babilońskich rodzin królewskich. W tym właśnie są oni dziwni, wręcz ezoteryczni, ale w końcu sięga to wstecz w czasie o 5771 lat. Rothschildowie zwykli mówić, że są potomkami Nimroda, który podbił ludy Babilonii, ludy pasterskie, sielskie. [Przodkowie Rothschildów] podbili ludy Babilonii, czyli tereny obecnego Iraku. Powiedzieli: „Czy jest jakiś sposób na pasienie ludzi, tak jak się pasie owce?" No i stworzyli system oparty na kontroli zaopatrzenia ich w żywność, kontroli systemu dostarczania im informacji i posiadaniu środków przemocy umożliwiających ich dyscyplinowanie...

KC: Mówi pan o iluminatach, prawda?

BF: Można nazywać ich iluminatami lub też królewskim dworem. Zacząłem dociekać, jak było rządzone społeczeństwo starożytnych Sumerów, i okazało się, że bardzo podobnie do obecnych Stanów Zjednoczonych. W Japonii ministerstwo finansów zwykło nazywać się „ministerstwem wielki magazyn"... Proszę pamiętać, że ten, kto kontroluje dostawy żywności, może wynajmować wojowników i intelektualistów, i w ten sposób kontroluje społeczeństwo - kontroluje jego sposób myślenia, jego żywność oraz jego członków przy pomocy siły, jeśli zajdzie taka potrzeba. Tak samo działa to dziś. Z tego względu finanse należy rozumieć jako kontrolę dostaw żywności...

KC: Również kontrolę dostaw energii.

BF: Tak, dostaw energii. Tym niemniej chcę podkreślić, że zasadnicza jest żywność. Bez niej umiera się.

KC: A zajęcie daje się ludziom wysyłając ich na wojnę?

BF: W roku 1812 Amerykańska Republika najwyraźniej postanowiła nie odnawiać bankowej licencji Rothschilda i Amerykanie przejęli kontrolę nad swoimi pieniędzmi. Z tego właśnie powodu Rothschild najechał Stany Zjednoczone i właśnie to było prawdziwą przyczyną wojny w roku 1812. Przez całe następne stulecie Rothschildowie spiskowali i snuli plany odzyskania kontroli nad pieniędzmi Stanów Zjednoczonych, a więc i samymi Amerykanami... John Rockefeller I zajmował się ropą naftową i kupował rafinerie. Pojawiał się u właściciela rafinerii ropy naftowej i proponował mu gotówkę oraz niską cenę. Jeśli właściciel nie chciał sprzedać rafinerii, wywoływał strajki robotnicze lub sabotaż, w zależności od tego, czego wymagała sytuacja. Rothschildowie dostrzegli działania Rockefellera i postanowili mu pomóc. Pozwalali mu na transport ropy po znacznie niższych cenach niż jego konkurentom, dzięki czemu uzyskał on monopol na ropę. W roku 1913 grupa rodzin - Rockefellerów, Harrimanów i Warburgów - była gotowa do opanowania Rady Re¬zerwy Federalnej, rzekomo w imieniu Rothschildów. Sądzę jednak, że Rockefeller zaaranżował coś w rodzaju zamachu stanu. Oświadczył: „Słuchajcie, to ja kontroluję amerykańską armię i amerykańską gospodarkę, więc będę z wami współpracował, ale to ja tu rządzę". No i przejął Stany Zjednoczone. Sądzę więc, że wy (USA) staliście się lennem Rockefellera a nie Rothschilda. Oni się spotykają i kooperują.

KC: Uważa pan, że ta współpraca ma miejsce do dzisiaj?

BF: Wydaje mi się, że ma miejsce pewna kooperacja, ale też i konflikt. Jeśli spojrzy się na wzorzec europejskiego głosowania w ONZ w opozycji do amerykańskiego, to zauważy się wyraźne różnice między obu stronami.
_________________
Cenzura, Dezinformacja, Agentura na forach
viewtopic.php?t=7581&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kondrath




Dołączył: 13 Lip 2008
Posty: 93
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:48, 11 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Toe Negro PhD napisał:


Żyjemy w świecie, w którym po pierwsze: przyjmujemy za prawdziwe wyobrażenie tego, czym jesteśmy, a nie tym CZYM jesteśmy w istocie oraz po drugie: wierzymy, że hierarchia powiedzmy od 6 do 0 jest równie realna. 6 - najniższa klasa społeczna i niższe istoty z zaburzeniami itp., 5 - robotnicy, sprzedawcy itp, 4 - pracownicy biurowi, dziennikarze itp., 3 - prezesi mniejszych firm, lekarze itp. 2 - nie wiem powiedzmy bankierzy, sławni aktorzy, muzycy itp., 1 - politycy wyższych szczebli itp., 0 - wybitni naukowcy, laureaci nagrody Nobla, elitarne klany bankierskie itp. - to tylko przykładowa szybka hierarchia. Ogólnie rzecz biorąc system, w którym funkcjonujemy wciska nam, że poza tym zerem nie ma już nic - że zero to ostateczny poziom, w którym człowiek może podczas swej życiowej kariery dojść. Jest to oczywista bzdura. Każdy kij ma dwa końce. Tak naprawdę na głębszym poziomie tego, co w tej chwili obserwujemy te bezwzględne ZERO jest dopiero początkiem, najniższą hierarchią po drugiej stronie kurtyny. Dalej są członkowie tajnych stowarzyszeń, ludzie mający stały kontakt z obcymi kontaktującymi się z iluminowanymi, przedstawiciele, naukowcy i koordynatorzy projektów meta-militarnych, czyli adaptowanie pozaziemskiej technologii, eksperymenty z podróżowaniem w przestrzeni kosmicznej, teleportacją, anty-grawitacją, wolną energią, kontrolą umysłu itp. Myślicie, że po drugiej strony kurtyny tacy Rotschildowie używają pieniędzy ? W ogóle żyją tak jak my ? Nonsens. To zupełnie inny świat. Obudźmy się wreszcie ! Nauka cywilna, a Tajna nauka meta-militarna to dwie zupełnie inne dziedziny. Takie coś jak nagroda Nobla to jedynie show dla mas, w kontekście tego, co dzieje się po drugiej stronie barykady, za granicą zera.

W końcu trzeba zdać sobie sprawę, że ZERO to dopiero początek. Zagadnienie gadów i starożytne artefakty, starożytna wiedza to jedynie początek znacznie większego kawałka puzzli. Jednak my wciąż zachowujemy się na tyle arogancko, aby twierdzić, że w tym hermetycznym świecie opanowanym przez mass-media, biurokracje i totalne dojenie polityczne oraz militarne, mamy jakikolwiek stabilny obraz rzeczywistości. No way no way


Jak bym czytał: Limes Inferior - Zajdla. Swoją drogą polecam tą książkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Leszek




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 230
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:46, 20 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dan Winter - The EggX Files (1-6) & Praktyka Błogości (7-13)


Część 1
Jak wydostać się z Matrixa, z Sześcianu (Cube), z labiryntu czasu i przestrzeni? Czy faktycznie jesteśmy więźniami i kto/co nas trzyma? Czy fraktalny kalendarz czasu daje nam klucz do bycia wolnym od "astralnego dojenia"?
Część 2
Druga część filmu tłumaczy czym jest obrót, jaka jest rola miłości i umysłu we... wszechświecie oraz podejmuje zagadnienie duchowej roli energii seksualnej (kundalini) i tzw. "Stylu życia skrzących oczu"...Smile




Lista odtwarzania na YouTube:
http://www.youtube.com/view_play_list?p=58D5D79D5FA3DD05

OSTATECZNA WERSJA NAPISÓW z 19 czerwca, póki co tutaj:
http://www.swietageometria.darmowefora.pl/index.php?topic=275.0
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
re-ligio




Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 367
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:20, 21 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla czego on tak dziwnie(pseudonaukowo) mówi oglądnąłem całość sądzę,że zrozumiałem może z 20,30% wpadam w frustrację bo sądzę,ze gość jest bardzo mądry ale jeśli przedstawia to tylko dla tych na jego poziomie(takim językiem) to 95% nie zrozumie jego przekazów dużo tu nazw strasznie dziwacznych zresztą może ja jestem za słaby na jego poziom Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sonic3




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:48, 21 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@re-ligio obejrzyj sobie ten materiał, Dan prowadzi go dużo przystępniejszym językiem: viewtopic.php?p=65934#65934 Smile

Ponadto polecam także wywiad z Davidem Sereda nt. min. praktycznego zastosowania świętej geometrii w fizyce i przemyśle, tutaj playlista niestety tylko ENG: http://www.youtube.com/view_play_list?p=.....vid+sereda
_________________
http://zakazaneowoce.pl/imgs/banery/baner-zakazaneowoce-350x20.jpg
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
W jedności siła nie w budowanych murach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Driver84




Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 61
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:43, 01 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waldek,
Powtarzam się, ale RZĄDZISZ CHŁOPIE!! Smile

Nic tylko spotkać się z Tobą w knajpie przy browarQ na kilkugodzinną dyskusję Wink

Chciałem właśnie założyć temat odnosnie tego filmu ale ku mojemu miłemu zaskoczeniu już istnieje Smile
Faktycznie zeby zrozumieć większość z tego o czym mowi D.W. trzeba juz jednak siedzieć w temacie i być zorientowanym, dla laika to mowienie o czymś tam.. nie wiadomo czym
mnie się film Baaardzo podoba (choć jestem dopiero w polowie, ale i tak juz wiem ze warto bo widziałem inne jego filmy) Wink

Jeszcze raz chwała Ci WaldQ za film ;]
Pozdro
_________________
"Zrobiłem coś dziś nie tak, czy świat już zawsze był szurnięty, a ja po prostu zbyt zajmowałem się sobą, by to zauważyć?"
//DNA
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Dan Winter - The EggX Files (PL)
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile