W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Legalizacja Marihuany  
Podobne tematy
Przegraliśmy wojnę z narkotykami 80
I tak powiedział Pan do Mojżesza 110
kolejny stan w USA legalizuje marihuane1bez ocen
Pokaz wszystkie podobne tematy (13)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
48 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 60379
Strona:  «   1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 19, 20, 21   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mamamia




Dołączył: 30 Sie 2010
Posty: 504
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:43, 13 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

juz lepiej od razu wyjasnic ze ingerencja panstwa w rynek to droga do zwiekszenia korupcji i ubozenia calych spoleczenstw kosztem wybranej grupy ktora korzysta na wspomnianej ingerencji (w tym przypadku na delegalizacji dopalaczy zyskuje tylko podziemie narkotykowe). Wtedy rzeczywiscie znika wszelkie problemy, z problemem samego Państwa na czele Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:34, 16 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sonic3 napisał:
można się spytać kto podziela takie poglądy jak ten pan w filmiku niżej.



Laughing Applause Brick wall


takiemu Tumanowi to tylko sznur konopny !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
suspenser




Dołączył: 20 Sty 2008
Posty: 669
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:29, 16 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z jego wypowiedzi wynika, że sporo wie o "dyskotekach na prowincji".

Ciekawe czy sam tam bywa czy ma tam wtyki Laughing

A tak na poważnie to ładnie tu widać jak polityk potraf mówić na temat o którym nie ma kompletnie pojęcia i na bazie swej niewiedzy proponować rozwiązania.
_________________
We wszystkim trzeba mieć umiar ... nawet w umiarze.

Za niezgodność poglądów i działań z własnymi Bimi zmniejsza limity.

Na szczęście kary ta są mniej dotkliwe niż za to samo 30 lat temu.

Pozdrowienia dla oficera prowadzącego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
poniek




Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 52
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:55, 16 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przypadkiem czy nie to trafił z tym, że marihuana nie jest z konopii...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamamia




Dołączył: 30 Sie 2010
Posty: 504
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:59, 16 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy ktos ma dostep do info jakie koszty (policja antynarkotykowa, organizacje antynarkowykowe, etc) oraz ew. potencjane przychody poniosl budzet Panstwa od 2000 roku na penalizacj narokotykow?

Jesli tak to prosilbym o takowe...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Naznaczony




Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 655
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:03, 22 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://wolnekonopie.pl/index.php?option=.....Itemid=131

Cytat:
Premier Donald Tusk jest przeciwnikiem liberalizacji prawa w sprawie tzw. miękkich narkotyków.

_________________
nie ma żadnej prawdy, wszystko jest tym samym, wielu się załamie, wielu parsknie śmiechem, to wszystko jedno
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamamia




Dołączył: 30 Sie 2010
Posty: 504
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:46, 22 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
- Ja jestem przekonany do tego poglądu drugiego, tzn. zero tolerancji dla narkotyków i narkomanii. Czy mam monopol na rację? Nie. Ale mam taki pogląd i nie zmienię tego poglądu - podkreślił Tusk.


Pamietajcie o tym przy urnie wyborczej. Dopóki rządzi Tusk, mafia narkotykowa będzie rosła w siłę

Cytat:
- Generalnie liberalne podejście do miękkich narkotyków niestety powoduje wszystkie negatywne skutki, których się domyślaliśmy, a nie przynosi tych pozytywnych skutków - mówi premier.


Przykład Holandii z tego co sie orientuje udowadnia ze liberalizacja podejścia do miękkich narkotyków zmniejsza problem zwiazany z narkotykami i nietylko ten, m.in. również problem grup przestępszych, oraz diury budżetowej (tu: http://www.eioba.pl/a82620/holandia_pa_stwo_wolne_od_narkotyk_w). Premier bądz nie zna tych danych, bądź kłamie. Zarówno jedno jak i drugie jest na rękę mafii, co mnie coraz bardzie przekonuje do tego że również obecny premier działa w interesie półświatka!

cytaty stąd: http://wolnekonopie.pl/index.php?option=.....Itemid=131
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:16, 22 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najwyraźniej amfa się przestała sprzedawać i tusk dostał polecenie by coś z tym zrobić.
niech nie udaje wielkiego zatroskanego zdrowiem młodzieży, hipokryta zajebany - już mu kurwa ktoś wierzy w jego szczere intencje, aha, tylko ciekawe kto? Smile

nie jest tajemnicą że polska jest największym producentem amfetaminy.
i na pewno nie mogłaby takowym być gdyby nie to że producenci amfetaminy mają tu solidne wtyki w strukturach władzy.
wiec to logiczne że będą zwalczać legalnego spida nie przebierając w środkach - choćby "na granicy prawa" (czyt. bezprawnie).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
connard




Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 626
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:58, 26 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Czarny Dunajec: 17-latek wyrzucony za poglądy z katolickiej szkoły. Domaga się legalizacji marihuany

Data: 25 październik 2010, Poniedziałek / Ilość wyświetleń: 3324 / Ilość komentarzy: 48
undefined17-letni Damian Jaworski został wyrzucony z Salezjańskiego Liceum Ogólnokształcącego im. św. Jana Bosko w Czarnym Dunajcu, bo publicznie deklarował, że jest zwolennikiem legalizacji marihuany i próbował zorganizować w Zakopanem Marsz Wyzwolenia Konopi.

ak informuje "Polska Gazeta Krakowska", decyzję o usunięciu go ze szkoły podjął ksiądz dyrektor Wojciech Strzelecki, a poparł ją komitet rodzicielski oraz samorząd uczniowski.

Poszło o poglądy nastolatka. Program wychowawczy liceum oparty jest na wartościach chrześcijańskich i systemie prewencyjnym św. Jana Bosko. Tymczasem 17-latek zasłynął na Podhalu, jako organizator Marszu Wyzwolenia Konopi w Zakopanem. To inicjatywa grupy Wolne Konopie, która domaga się m.in. legalizacji posiadania narkotyku - marihuany - na własny użytek i zezwolenia na hodowlę konopi indyjskich na własny użytek. Dyrekcja szkoły katolickiej, w której uczył się od września Damian Jaworski uznała, że jego poglądy są "niezgodne z duchem szkoły".

- Zostałem wezwany do gabinetu i otrzymałem ultimatum: albo zrezygnuję z organizacji marszu, odłączę się od Wolnych Konopi i zmienię swoje poglądy, albo zostanę automatycznie wyrzucony ze szkoły. Oczywiście nie zmienię poglądów, bo mam prawo do poglądów, a ksiądz dyrektor mi tego zabrania, więc powiedziałem, że nie ma takiej możliwości i wtedy zostali wezwani moi rodzice i powiedziano im, że mają przyjść i wziąć moje papiery ze szkoły. Gdyby to zrobili, wiązało by się to z tym, że sam opuszczam szkołę i rezygnuję. Powiedziałem rodzicom żeby nie szli, że jeśli chcą mnie wyrzucić, to żeby wysłali mi papiery na adres i napisali uzasadnienie. Potem ksiądz wydzwaniał do nas po kilkanaście razy prosząc ich, żeby przyszli po papiery - tak swoje szkolne perypetie opisuje Damian. - Ja tej sprawy nie zostawię, jeśli trzeba będzie to skieruję ją do sądu. To jawna dyskryminacja - zapowiedział w rozmowie z dziennikarzami, w Zakopanem, podczas nieudanego marszu.

W piątek Damian nie został wpuszczony na teren szkoły. - Jestem oburzony decyzją dyrektora. Kilka dni temu, jeszcze przed oficjalną decyzją o moim wyrzuceniu, wysłałem pismo ze skargą do kuratorium oświaty. Ksiądz łamie moje konstytucyjne prawo do wolności poglądów. Żyjemy w państwie prawa. Jeżeli w mojej sprawie nie pomoże kuratorium, będę odwoływał się do sądu - powiedział w rozmowie z "Polską Gazetą Krakowską" Damian Jaworski.

Kuratorium Oświaty ma zabrać głos w tej sprawie na początku tego tygodnia.

http://www.podhalanska24.pl/wydarzenia,C.....y-215.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:43, 26 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="connard"]
Cytat:
Czarny Dunajec: 17-latek wyrzucony za poglądy z katolickiej szkoły. Domaga się legalizacji marihuany
decyzję o usunięciu go ze szkoły podjął ksiądz dyrektor Wojciech Strzelecki, a poparł ją komitet rodzicielski oraz samorząd uczniowski.

Poszło o poglądy nastolatka. Program wychowawczy liceum oparty jest na wartościach chrześcijańskich i systemie prewencyjnym św. Jana Bosko. Tymczasem 17-latek zasłynął na Podhalu, jako organizator Marszu Wyzwolenia Konopi w Zakopanem. To inicjatywa grupy Wolne Konopie, która domaga się m.in. legalizacji posiadania narkotyku - marihuany - na własny użytek i zezwolenia na hodowlę konopi indyjskich na własny użytek. Dyrekcja szkoły katolickiej, w której uczył się od września Damian Jaworski uznała, że jego poglądy są "niezgodne z duchem szkoły".





Już tu :
viewtopic.php?t=14052
wyjaśniliśmy sobie
viewtopic.php?t=14052&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=


* w "Księdze Wyjścia" starego testamentu, istnieje fragment (błędnie przetłumaczony w obecnych wydaniach nowej, międzynarodowej biblii jak i Biblii Króla Jakuba) "I tak powiedział Pan do Mojżesza: (23)

Weź sobie najlepsze wonności: pięćset syklów obficie płynącej mirry, połowę tego, to jest dwieście pięćdziesiąt syklów wonnego cynamonu i tyleż, to jest dwieście pięćdziesiąt syklów wonnej trzciny, (24) wreszcie pięćset syklów kasji, według wagi przybytku, oraz jeden hin oliwy z oliwek. (25) I uczynisz z tego święty olej do namaszczania. Będzie to wonna maść, zrobiona tak, jak to robi sporządzający wonności. Będzie to święty olej do namaszczania"

[3] gdzie zamiast właściwych kwiatów konopi występuje wonna trzcina. Hebrajski tekst tego zwrotu קְנֵה-בֹשֶׂם “Kuph, Nun, Hé Bet, Shin, Mem,” przetłumaczony na alfabet łaciński tworzy ¹aneh-bosm, kaneh-bosm lub kineboisin.

Co po raz pierwszy zostało zinterpretowane jako "kwiat konopii" przez Sarę Benetową w 1936 roku. [4][5] Później interpretacja ta została potwierdzona przez Uniwersytet Hebrajski w Izraelu[6]

Zwrot ten pojawia się jeszcze kilka razy w biblii:
o Księga wyjścia 30, 23.
o Salomon 4, 14.
o Izajasz 43, 24.
o Jeremjasz 6, 20.



Nu , ale co można wymagać od księdza,
który zamiast rzetelnych studiów wyższych,
ma jakieś technikum duchowne.

Mojżesz wcale nic nigdzie nie powiedział , że to KK ma wyłączność na używanie KADZIDŁA
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:23, 27 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Soros ofiarował 1 mln dol. na rzecz legalizacji marihuany

Miliarder i filantrop George Soros przeznaczył milion dol. na kampanię na rzecz zalegalizowania marihuany w Kalifornii - poinformował we wtorek stanowy dziennik "Sacramento Bee". Soros opublikował we wtorek w dzienniku "The Wall Street Journal" artykuł, w którym wyjaśnia swoje poparcie dla inicjatywy zalegalizowania marihuany.

Zdaniem Sorosa legalna, opodatkowana sprzedaż narkotyku oszczędzi Kalifornijczykom kosztów związanych z jego zwalczaniem oraz nakładów na policję, agencję ds. narkotyków i innych przedstawicieli prawa oraz utrzymywanie w więzieniach osób skazanych za hodowlę konopi indyjskich, spożycie marihuany lub jej sprzedaż. Równocześnie dochody z podatków zasilą stanowy budżet.

Miliarder - filantrop pisze, że "tak jak poszczególne stany odwoływały prohibicję", tak teraz powinny podjąć analogiczna inicjatywę wobec praw dotyczących marihuany. Zwolennicy zalegalizowania marihuany zebrali jak dotąd około 3,8 mln dolarów - podał we wtorek portal Yahoo News.

Tak zwana Propozycja 19, czyli projekt ustawy legalizującej "rekreacyjne spożycie" marihuany przez osoby powyżej 21 roku życia, będzie poddana w Kalifornii pod głosowanie 2 listopada. Według najnowszych sondaży poparcie dla tej inicjatywy spada; prawie połowa Kalifornijczyków jest przeciwna legalizacji narkotyku, a tylko 44 proc. ma zamiar głosować za przyjęciem Propozycji 19.

Wcześniej we wtorek przeciw Propozycji 19 wypowiedzieli się przywódcy krajów Ameryki Łacińskiej zebrani na specjalnym jednodniowym szczycie w Kartagenie, na północy Kolumbii. Prezydent Kolumbii Juan Manuel Santos, który był gospodarzem spotkania, powiedział, że zalegalizowanie marihuany w Kalifornii utrudni wspieraną przez rząd USA walkę z przemytem narkotyków z krajów, które są "na linii ognia" w wojnie przeciw przemysłowi narkotykowemu.


http://www.wprost.pl/ar/215284/Soros-ofi.....marihuany/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Naznaczony




Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 655
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:28, 27 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widziałem to dziś w FAKTACH . haha ! 100 milionów złotych rocznie polakow kosztuje walka z jarającymi, efektów walki nie widać żadnych. kiedy to pojmą w polsce ? niektórzy bedą oczy ze ździwienia przecierać w rządzie, jak kalifornia zrobi pełną legalizacje.. a te przestarzałe polskie głowy poselskie powinny się nastukać zielem i przyjąc do wiadomosci fakt że ganja była jest i będzie palona już do końca historii
_________________
nie ma żadnej prawdy, wszystko jest tym samym, wielu się załamie, wielu parsknie śmiechem, to wszystko jedno
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slidexman




Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 828
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:22, 28 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na świecie legalizacja a u nas nowe ozdoby choinkowe
http://upalacze.pl/

_________________
Otwarte Piramidy Finansowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mamamia




Dołączył: 30 Sie 2010
Posty: 504
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:55, 02 Lis '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alcohol 'more harmful than heroin' says Prof David Nutt

Professor David Nutt: "In terms of the cost to society, alcohol causes the biggest harm"

Alcohol is more harmful than heroin or crack, according to a study published in medical journal the Lancet.

The report is co-authored by Professor David Nutt, the former UK chief drugs adviser who was sacked by the government in October 2009.

It ranks 20 drugs on 16 measures of harm to users and to wider society.



http://www.bbc.co.uk/news/uk-11660210
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mr.Bizarre




Dołączył: 27 Cze 2010
Posty: 409
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:53, 03 Lis '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Kalifornijczycy opowiedzieli się przeciwko propozycji zalegalizowania posiadania niewielkiej ilości narkotyków.

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/usa-spek.....omosc.html

Shocked Spodziewałem się,że jednak będą na tak,ciekawe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamamia




Dołączył: 30 Sie 2010
Posty: 504
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:55, 23 Lis '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kosmita




Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 247
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:30, 23 Lis '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślałem że konopie będą dużo niżej od amfetaminy, a tu się okazuje, że są nawet bardziej szkodliwe dla spożywającego niż amfa. Ciekawe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Naznaczony




Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 655
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:36, 06 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?v=R5AiFTYrYXw

Gota jedzie z nimi równo ! skurczysyny juz szykują na niego paragrafy.
_________________
nie ma żadnej prawdy, wszystko jest tym samym, wielu się załamie, wielu parsknie śmiechem, to wszystko jedno
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Szczery




Dołączył: 18 Mar 2010
Posty: 54
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:08, 06 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


Z podrowieniami dla popularnej rastateorii "stare baby muszą wymrzeć by była legaliza". Jasne Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamamia




Dołączył: 30 Sie 2010
Posty: 504
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:19, 06 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Art. 27. § 1. Nie popełnia przestępstwa, kto działa w celu przeprowadzenia eksperymentu poznawczego, medycznego, technicznego lub ekonomicznego, jeżeli spodziewana korzyść ma istotne znaczenie poznawcze, medyczne lub gospodarcze, a oczekiwanie jej osiągnięcia, celowość oraz sposób przeprowadzenia eksperymentu są zasadne w świetle aktualnego stanu wiedzy."

Czyli zgodnie z tym mogę oczywiście w celach eksperymentalnych zrezygnować z opłacania ZUSU i NFZ aby przebadać jak działa wolny rynek ? Oczywiście jestem świadom iż rezygnuję z świadczeń społecznych, emerytalnych i zdrowotnych na rzecz pieniędzy które teraz są pobierane zarówno jak i od strony pracodawcy jak i mojej. Dzięki czemu będę mógł przebadać czy jest możliwe odkładanie samotnie na emeryturę oraz jak działa prywatna służba zdrowia.

http://www.wykop.pl/link/545887/jak-otworzyc-wlasny-cannabis-house/


To co, kto chce pobadać wolny rynek Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
q8ic




Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:36, 06 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Dzięki czemu będę mógł przebadać czy jest możliwe odkładanie samotnie na emeryturę oraz jak działa prywatna służba zdrowia.

Otóż działa źle, ponieważ ma bardzo nieuczciwą konkurencję - chyba oczywiste? Poza tym ludzi nie stać i po co mieliby płacić 2. raz? Większość prywatnych "gabinetów" służy do przyjmowania łapówek w majestacie prawa - płaci się za prywatną wizytę u specjalisty. A specjalista ma oczywiście posadę (zwykle wysoką) w publicznym szpitalu. Panu specjaliście płaci się za zredukowanie oczekiwania na hospitalizację z kilku miesięcy-lat do kilku tygodni-dni.
Takiej wizycie towarzyszy odpowiedni protokół. Należy grzecznie i zwięźle zreferować problem, nie posługiwać się żadną wiedzą ani medycznymi terminami, wyrażać wdzięczność i czołobitność. Inaczej wizyta spełznie na niczym - z autopsji.
Podejrzewam, że te kurwy systemu uważają się za nie wiadomo co dokładnie jak lifterzy z "Limes Inferior" Zajdla. A są zwykłymi kurwami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Naznaczony




Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 655
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:41, 15 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?v=o_NJacxKRH8&feature=player_embedded


animacja Artykuł 62
czyli narkofobia po polsku

Smile
_________________
nie ma żadnej prawdy, wszystko jest tym samym, wielu się załamie, wielu parsknie śmiechem, to wszystko jedno
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:57, 19 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobaczcie co piszą na onecie:
Cytat:
Mężczyźni, którzy codziennie palą marihuanę częściej mają problemy z osiągnięciem orgazmu i trzykrotnie częściej dochodzi u nich do przedwczesnego wytrysku, w porównaniu z panami niepalącymi - wynika z australijskich badań, o których informuje czasopismo "Journal of Sexual Medicine".
http://facet.wp.pl/wiadomosc.html?kat=1007819&wid=11430219&

Hmm... Pewnie jestem niedouczony, ale zawsze mi się wydawało że wytrysk i orgazm to właściwie to samo. A tu masz - okazuje się, że można go mieć przedwcześnie a zarazem mieć problem z jego osiągnięciem. Smile

Ale to jeszcze nic - dalej jest tak:
Cytat:
Dane do analizy zebrano w 2005 r. w wywiadzie telefonicznym
Shocked

Więc to musiało wyglądać tak:
Dzień dobry, jesteśmy naukowcami z Journal of Sexual Medicine, chcielibyśmy zadać panu 3 pytania.
1) Czy pali pan codziennie marihuanę?
2) Czy ma pan problemy z osiągnięciem orgazmu.
3) Czy miewa pan przedwczesne wytryski?

Potem już tylko zrobić statystykę wszystkich TAK/NIE - i jest praca naukowa o międzynarodowej sławie Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:12, 19 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:

Hmm... Pewnie jestem niedouczony, ale zawsze mi się wydawało że wytrysk i orgazm to właściwie to samo. A tu masz - okazuje się, że można go mieć przedwcześnie a zarazem mieć problem z jego osiągnięciem. Smile

Ale to jeszcze nic - dalej jest tak:
Cytat:
Dane do analizy zebrano w 2005 r. w wywiadzie telefonicznym

Laughing

To musiało wyglądać tak:
Dzień dobry, jesteśmy naukowcami z Journal of Sexual Medicine, chcielibyśmy zadać panu 3 pytania.
1) Czy pali pan codziennie marihuanę?
2) Czy ma pan problemy z osiągnięciem orgazmu.
3) Czy miewa pan przedwczesne wytryski?

Potem już tylko zrobić statystykę wszystkich TAK/NIE - i jest praca naukowa o międzynarodowej sławie Laughing


A moje orgazmy zawsze były udawane!Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:13, 19 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JerzyS napisał:
A moje orgazmy zawsze były udawane!Smile

To kolejny powód być przestał palić codziennie marihuanę Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 19, 20, 21   » 
Strona 7 z 21

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Legalizacja Marihuany
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile