W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Wałęsa raport w ch głupi  
Podobne tematy
Lech "Bolek" Wałęsa131
SB podrabiała dokumenty ws. Wałęsy 1
W Internecie nie ma części o działalności TW Bolka20
Pokaz wszystkie podobne tematy (11)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
11 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 5313
Strona:  «   1, 2, 3 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Co odpowiedział dziennikarce Wałęca w 11-sekundzie filmu z pierwszego posta?
W chuja jest głupi!
30%
 30%  [ 13 ]
Niee.. jest głupi!
69%
 69%  [ 29 ]
Wszystkich Głosów : 42

Autor Wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:21, 30 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To dlaczego na tym forum daje się zielone światło dla UPR, która właśnie krytykuje UE za to, że nie pielęgnuje wywstarczająco wartości judeochrześciańskich? W takim razie można zrobić miejsce również dla PIS. No nie? Pod tym względem się nie różnią. Laughing A jestem pewna że znaleźliby się jeszcze zwolennicy PIS na forum. Tylko się nie ujawnią bo boją się dyskryminacji. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:42, 30 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od kiedy UPR krytykuje Łunię Jewropejską za olewanie wartości chrześcijańskich? Może trudno Ci w to uwierzyć, ale wolnościowcy (w tym i UPR) krytykują Związek Socjalistycznych Republik Europejskich za -uwaga, to będzie szok- SOCJALIZM.

Lara, proponuję podstawić pod biurko jakieś wiaderko, bo ten jad którym plujesz pisząc posty może Ci w podłodze dziurę zrobić. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:47, 30 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lara napisał:
To dlaczego na tym forum daje się zielone światło dla UPR, która właśnie krytykuje UE za to, że nie pielęgnuje wywstarczająco wartości judeochrześciańskich?

forum to nie skrzyżowanie - tu nie ma żadnych świateł Smile

zresztą z tego już też brechtałem.
viewtopic.php?p=61333#61333
nikt nie oponował więc wątek się zakończył.
co innego w przypadku pisu i wałęsy - tu zawsze znajdzie się kilku szlachetnych obrońców idei którzy zatroszczą się o to by sprawa nie ucichła Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:52, 30 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Veritatis to wejdź sobie na stronę UPR, a znajdziesz tam wiadomość o starcie UPR do Parlamentu Europejskiego, w celu min. bronienia chrześcijańskich korzeni europejskich. Jesteś przemądrzającym się ignorantem. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:06, 30 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Rada Główna UPR podjęła oficjalnie decyzję dotyczącą samodzielnego startu partii w wyborach do PE. UPR zamierza walczyć o zmianę charakteru Unii Europejskiej na wolnorynkowy, a także o poszanowanie interesu wszystkich państw członkowskich oraz obronę chrześcijańskich podstaw cywilizacji europejskiej.

Unia Polityki Realnej sprzeciwia się obecnemu modelowi Unii Europejskiej i zamierza skoncentrować swoją kampanię na hasłach skierowania UE na nowe tory. UPR nie podoba się przede wszystkim model socjalny rozpowszechniony w Europie, protekcjonizm gospodarczy oraz odejście od chrześcijańskich korzeni.

Przede wszystkim zarzucają Łunii socjalizm, wartości chrześcijańskie są na drugim miejscu. Z Twojej wypowiedzi można było wywnioskować, że UPR-owi chodzi TYLKO o chrześcijaństwo. To mała różnica, nie?

Przy okazji - jak na Twojego posta, to "przemądrzający się ignorant" brzmi zbyt delikatnie. Można to nawet odebrać jako komplement z Twojej strony. Oj, chyba niewieściejesz towarzyszko. Laughing

Lara napisał:
No dobrze zrobię Ci tę przyjemność veritatis i po raz kolejny nazwę Cię idiotą, skoro mnie prosisz. Masochistów i innych dewiantów na świecie nie brakuje. Smile

Spełniasz zachcianki prymitywnych samców? Jak się towarzyszki feministki dowiedzą, będziesz miała przerąbane. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:21, 30 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobrze zrobię Ci tę przyjemność veritatis i po raz kolejny nazwę Cię idiotą, skoro mnie prosisz. Masochistów i innych dewiantów na świecie nie brakuje. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:41, 30 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niby co jest złego w feminiźmie? To że chcą równych praw wobec mężczyzn i walczą z ich patriarchalnym zachowaniem? Każda kobieta ma prawo decydować o własnym życiu bez narzucania jej określonych ról. To nie ma nic wspólnego z chodzeniem w męskich ubraniach i paleniem cygara przez kobiety, albo wykonywaniem męskich zawodów. Ale o partnerstwo, przy jednoczesnym zachowaniu odrębności u obu stron. Ale takiemu prymitywowi jak Ty Veritatis, trudno to zrozumieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:31, 30 Lis '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do feminizmu mam dokładnie to co do maskulizmu... Ale to temat na osobną dyskusję. Tak czy siak wysługujesz się prymitywnemu samcowi wyzywając mnie na moją prośbę od idiotów. To takie... niepostępowe. Embarassed
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:19, 05 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wina sprzętu czy naszej podświadomości?

Wystarczy zrobić dwa testy:

1. Słuchamy nagrania na innych komputerach.

2. Słuchamy nagrania z większą grupą osób na tym samym komputerze.

Odtworzyłem nagranie w pracy starając się usilnie wyobrazić NIE ale ni ch... dalej słyszę tego ch...! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:59, 05 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ręce mi się załamują jak słucham sobie tego filmu i widzę, ze ponad 30% luda usłyszało tam "W chuja jest głupi" Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Fosfor




Dołączył: 04 Cze 2008
Posty: 160
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:00, 15 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh, chyba odkryłem w czym rzecz.
Jak tego słuchałem na stereo to słyszałem "nieee jest głupi"
Jak odpaliłem tylko na jeden głośnik to wyraźnie słychać "w ch... jest głupi" Laughing
Tylko, że teraz na stereo też już słyszę "w ch..." Laughing
_________________
"... Pierwszy krok do zrzucenia niewoli to odważyć się być wolnym ..."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1864
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:09, 15 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ani jedna , ani druga odpowiedz w ankiecie nie jest prawidlowa bo Wałęsa powiedział: "nieee.. głupi"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iron32




Dołączył: 25 Wrz 2008
Posty: 106
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:09, 16 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to czego ta dziennikarka sie usmiechnela mi tylko wytlumaczcie ona chyba najlepiej słyszała jakby powiedzial nie jest glupi to by takiej miny nie zrobiła chyba ajjjjj albo moze glosniki macie w tych komputerach zintegrowane z pamiecią w klawiaturze i myszce i dlatego nie slyszycie tego no dla mnie to smieszne troche Wałesa sie wkurwił i palnoł głupote bo mu teraz to nic nie zalezy hahahahaha i mysle ze juz koniec tematu mogem siem na inny temat w chuja przezucic
A nawet jak powiedzial Razz ze nie jest głupi Crying or Very sad to wałęsa jest głupi Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Wałęsa raport w ch głupi
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile