W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
chipy RFID w TVP  
Podobne tematy
Posąg bestii a prawo niedzielne43
Znamię Bestii282
Znamie bestii10bez ocen
Pokaz wszystkie podobne tematy (13)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
7 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 10559
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
julass




Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 101
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:31, 16 Sie '08   Temat postu: chipy RFID w TVP :D Odpowiedz z cytatem

http://pl.youtube.com/watch?v=ab8c8ckebTE


oczywiście przedstawione jako zajebiste, bezpieczne bo nikt ci pieniędzy nie ukradnie itp...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:51, 16 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i jeszcze jako propagującego ideę pokazali kolesia, który wygląda jak Ali G hehe.
Najgorsze jest to jak mówią, że ten system planuje się wdrożyć już za 10 lat. Znając ich obecny postęp i ciśnienie we wdrażaniu NWO będzie to pewnie wcześniej. No cóż Apokalipsa się wypełnia na naszych oczach :/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cortez




Dołączył: 15 Sty 2008
Posty: 189
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:08, 16 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie jest realne zagrożenie w posiadaniu takiego chipa?

Przecież to nas nie zabije, nie steruje nami, żeby odczytać z tego dane trzeba przyłożyć jakieś urządzenie do ciała (na odległość chyba nie działa), nie odczytuje naszych myśli itp. Chyba, że o czymś nie wiem

To chyba taki elektroniczny dowód osobisty, ew. z numerem konta...
_________________
"Sekretarz generalny ONZ, Kofi Annan mówi, że nie widzi żadnych powodów dla, których należałoby zaatakować Irak. A ja widzę ich aż pięć: Shell, Exxon, Mobil, Texaco i BP." - Jay Leno
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:25, 16 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To może być raczej taka karta kredytowa. Nie sadzę żeby miał charakter dowodu osobistego. Jeszcze nie za 10 lat. Poza tym nikt nikogo nie będzie do tego zmuszał. Mam taką nadzieje, bo w przeciwnym razie wejdę w konflikt z prawem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uzix




Dołączył: 24 Sie 2008
Posty: 15
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:14, 24 Sie '08   Temat postu: Jasne że nikt nie zmusi Odpowiedz z cytatem

Jasne że nikt nie może nikogo zmusić, ale nie kupisz nic, nawet jedzenia. Wyobraź sobie odgórne sterowanie: Urząd Skarbowy nie przyjmie od firmy rozliczenia bez potwierdzenia czipem przez prezesa i główną księgową, system na podstawie wszystkich dokumentów. W firmie jest ISO które zakłada żę wszystkie dokumenty zamiast podpisu będą miały zatwierdzenie czipami, generowanie płatności i deklaracji do urzędów (żadnej lewizny i premii pod stołem), pracownik też niczego nie skręci, nie ma listy obecności bo jest czytnik czipów. Kasjerki w sklepach pozwalniają, bo przechodząc przez bramkę system zliczy impulsy z czipów np. w chlebie, makaronie i obciąży konto kupującego. A jeśli komuś się władza nie będzie podobać, może się okazać że wylatuje z systemu i ani nie pójdzie do roboty bo go nie ma, ani nic nie kupi bo też go nie ma. Oczywiście odwołanie do biurokracji będzie trwało a jeść trzeba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PopS




Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 620
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:52, 24 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cortez chyba wiele nie wiesz... czip działa na zasadzie fal radiowych wiec ktoś u góry znajdzie Cię gdziekolwiek jesteś do póki go masz.
Do tego czipy mogą powodować raka skóry, bo w końcu to obce ciało pod skórą.
A co do tego, że nie mogą sterować nami to pamiętam, że czytałem o bio-czipach które mają być "zasilane" przez zmianę temperatury i podobno mogły by po prostu zatrzymać akcję serca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nero12




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 92
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:06, 24 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1/10 nastolatkow chce miec czip... widac bardzo sie staraja aby wiecej chcialo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:51, 25 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nero12 napisał:
1/10 nastolatkow chce miec czip... widac bardzo sie staraja aby wiecej chcialo.


Ale z drugiej strony... Ludzie się (powoli) budzą.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko nielogiczne i mało prawdopodobne.
GG 7434411
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:44, 25 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A właściwie to jakim cudem takie transakcje mają być bezpieczne. Przecież takiego czipa będzie można zeskanować nawet bez wiedzy ofiary. Nawet jeżeli do tranzakcji będzie wymagany pin to trochę cierpliwości i można podejrzeć. Z kartą to jak ci ona ginie to od razu zastrzegasz i już jest bezużyteczna. a z takim czipem to co. Co tydzień wymiana. Może jednorazowe piny?!? O kant kuli to rozbić. Oni chyba oczipieli.

Oczywiście czipy to kupa.
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nobody




Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 524
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:38, 25 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
A jakie jest realne zagrożenie w posiadaniu takiego chipa?


Jeden komentarz: czy widział ktoś film "Raport mniejszości"?
Chodzi mi o fakt skanowania siatkówki oka w każdym możliwym miejscu w celu ustalenia tożsamości Twisted Evil Z tego co ja pamiętam, to nawet reklamy były ustawione pod konkretnego odbiorcę i reagowały na skan siatkówki. Słowem każdy zchipowany człowiek stanie się częścią systemu i będzie można obserwować jego poczynania na monitorze komputera. Jeśli będzie niewygodny...

Inna sprawa (tu już raczej fiction), cały czs prowadzi się badania na temat sposobów wywierania wpływu na ludzki organizm...
_________________
amicus Plato, sed magis amica veritas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
nomorenazi




Dołączył: 03 Lip 2008
Posty: 386
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:43, 25 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://hacking.pl/5906

Cytat:
Chip w mózgu, 16 000 neuronów pod kontrolą

Inne | 2006-03-31 14:25:00 | Autor: Rafał Pawlak

Kilkadziesiąt lat minęło już od pierwszych eksperymentów z bezpośrednim drażnieniem mózgu przy pomocy elektrod. Niedawno udało się wykonać kolejny krok - europejscy naukowcy z Niemiec i Włoch we współpracy z Infineonem stworzyli chip, który potrafi przechwytywać sygnały z kilkunastu tysięcy neuronów ssaczego mózgu.

Chip ma pomóc naukowcom w badaniu połączeń między komórkami mózgu. Potrafi jednocześnie odbierać od sygnały od 16 tysięcy neuronów i, co ciekawe, do kilkuset z nich wysłać odpowiedź.

To znaczący postęp w porównaniu do podobnych urządzeń rozwijanych wcześniej - które albo kontaktowały się z zaledwie kilkoma pojedynczymi komórkami, albo zbierały sumę sygnałów z całych grup neuronów.

Chip ma zaledwie 1 milimetr kwadratowy powierzchni, zapakowano do niego 16384 tranzystory i kilkaset kondensatorów. Te pierwsze wykrywają i reagują na różnice potencjału, te drugie je wywołują, wymuszając reakcję na neuronie.

Badania rozpoczęto na układzie nerwowym ślimaka, następne były komórki mózgu ssaka, konkretnie szczura. Neurony zmodyfikowano genetycznie, a chip opakowano w białka, by elektronika "skleiła się" z mózgiem i lepiej wykrywała rozmowy komórek.

Zdaniem naukowców udało się wykonać duży krok w badaniach mózgu oraz w kierunku stworzenia elektroniki wykorzystującej neurony w roli... RAM-u.

Źródło: Gazeta.pl
News Scientist: Chip ramps up neuron-to-computer communication




VISA - system kredytowo - debetowy

http://www.kasjo.net/941016.htm

Cytat:

P: (L) Jakie jest znaczenie numeru 666 z Apokalipsy?
O: Visa.
P: (L) Macie na myśli kartę kredytową?
O: Tak.
P: (L) Czy karty kredytowe są dziełem tego, co jest reprezentowane przez 666?
O: Tak?
P: (L) Czy powinniśmy się pozbyć wszystkich kart kredytowych?
O: To zależy od was.
P: (L) Czy będzie to dla nas z większym pożytkiem niż nie odłączanie się od systemu kredytowego?
O: To nie tylko system kredytowy, ale też debetowy.
P: (L) Czy to jest potwierdzenie?
O: Jak zamierzacie to zrobić?
P: (L) Macie jakieś sugestie?
O: Świat niedługo będzie miał wyłącznie kredyty i debety. Nie słyszeliście jeszcze o nowych kartach debetowych Visa i taka jest przyszłość pieniądza będącego pod kontrolą światowego systemu bankowego czyli braterstwa, czyli Jaszczurów, czyli Antychrysta.
P: (L) Jeśli nie mam karty kredytowej, to nie muszę należeć do tego systemu?
O: Nie. Nie będziecie mieli wyboru: należycie lub głodujecie.
P: (L) Co się stało z wolną wolą?
O: Braterstwo zwane Jaszczurami zwane Antychrystem wpływa na wolną wolę od 309.000 lat. Oni są zdesperowani, ponieważ zbliżamy się do zmiany.
P: (L) Zawsze w mojej naturze leżało buntowanie się przeciw temu, co jak czułam, nie jest dla mnie dobre. Czy bunt przeciwko temu systemowi jest możliwy?
O: Jeśli jesteś skłonna opuścić ciało.

1 2 3 4
2 3 4 5
3 4 5 6

P: (L) Wróćmy do tematu bestii i numeru 666. Mówicie, że po narzucanej przez Jaszczurzej kontroli nad całym światem nastąpi zmiana, czy to prawda?
O: Tak.
P: (L) Jak długo po tym?
O: Otwarte.
P: (L) Niektóre prorocze opracowania twierdzą, że to będzie trwało od 6.3 od 7 lat. Czy to prawda?
O: Otwarte.
P: (L) Co do tematu 666, to kilka lat temu miałam wizję mówiącą o innym znaczeniu tych cyfr. Czy ta interpretacja jest również słuszna?
O: Może. VI to 6 w numeracji rzymskiej. S znaczyło 6. w starożytnym Egipcie. W Sanskrycie A oznaczało 6. VISA, rozumiesz, to 666. Interesujące, że ktoś, kto wyjeżdża na dłużej, również potrzebuje "visy", czyż nie?

3 5 6 7
4 6 7 8
5 7 8 9


P: (L) "I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło..." Czego jest to opis?
O: Numer identyfikacyjny Visy .
P: (L) Czy naprawdę będzie fizycznie na naszych ciałach?
O: Zakodowany.
P: (L) Jak? Czy właśnie to robią obcy, kiedy porywają ludzi?
O: Nie.
P: (L) Jak to będzie zrobione?
O: Odbite.
P: (L) Jaką techniką?
O: Elektronicznym kodowaniem. Serie numerów.
P: (L) Umieszczą nam je na skórze czy odcisną w skórze głowy lub ręki...?
O: Tak.
P: (L) Czy to oznacza, że aby dokonać transakcji finansowej będziesz musiał położyć rękę na elektronicznym skanerze?
O: Dokładnie.
P: (L) Dobra, dalej: "Tu jest potrzebna mądrość. Kto ma rozum niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego sześćset sześćdziesiąt sześć". Co to znaczy?
O: Visa, jak już wyjaśniliśmy. Każdy dostanie swój numer i to będzie numer Visy, numer Bestii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
franek12




Dołączył: 13 Kwi 2008
Posty: 664
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:45, 25 Sie '08   Temat postu: Re: chipy RFID w TVP :D Odpowiedz z cytatem

julass napisał:
http://pl.youtube.com/watch?v=ab8c8ckebTE


oczywiście przedstawione jako zajebiste, bezpieczne bo nikt ci pieniędzy nie ukradnie itp...


ale ajkos nikt nie wspomnial ze reke utna, wypruja chip'a Wink o takiego argumentu nie obala, strach, strach ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:48, 25 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaszczury? Laughing Bardziej prawdopodobne są krewetki

Jesli zas chodzi o liczbe 666 to najbardziej oczywista interpretacja to ta:

http://prawda2.info/viewtopic.php?p=44910&highlight=#44910
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ropppson




Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 512
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:23, 04 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powoli, do przodu , małymi krokami... Smile a swoją drogą ,to właśnie kiedyś myślałem o tym ,jako o opcji przejściowej do RFID "podskórnego":
http://wiadomosci.onet.pl/1818824,11,item.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wunderwaffel




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 425

PostWysłany: 07:12, 04 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A o co tyle wrzasku Question Rolling Eyes Bo co - szaraczki maja cos do ukrycia? Na fale radiowe to nie jest gdyz jak sami wieciei wie NWO czlowiek bedacy czynnie pod falami radiowymi zmienia cos tam w mozgu...nie wiem o co chodzi. Zreszta ciekaw jestem jakbyten nadajnik mial dziala - bo chyba nie na baterie Laughing
Cytat:

Chodzi mi o fakt skanowania siatkówki oka w każdym możliwym miejscu w celu ustalenia tożsamości Twisted Evil


Siatkowke oka juz sie skanuje w instytucjach rzadowych - tych najwyzszych jak Departament Stanu, MON etc.. Laughing

Cytat:
Z tego co ja pamiętam, to nawet reklamy były ustawione pod konkretnego odbiorcę i reagowały na skan siatkówki. Słowem każdy zchipowany człowiek stanie się częścią systemu i będzie można obserwować jego poczynania na monitorze komputera. Jeśli będzie niewygodny...


Rekalmy nie byly ustawione na odbiorce - to ze sie pokazala bohaterowi panienka w hologramie i powiedziala "Witamy Panie UZumaki, Czy chce pan zakupic nowe ciuchy tej samej marki" czy jakos tak. Komputer zapamietal odbiorce i jego upodobania. jak zlamiesz prawo i bedziesz scigany - nie mam nic przeciw skurwieli lapac trzeba Laughing

Cytat:
Inna sprawa (tu już raczej fiction), cały czs prowadzi się badania na temat sposobów wywierania wpływu na ludzki organizm...


Widze ze pracujesz w NASA, MON czy gdzie tam Laughing


Cytat:
Ale z drugiej strony... Ludzie się (powoli) budzą.


ŁOŁ...to wy jesteście obudzeni?! Nie wiedziałem Laughing Bo jak słyszycie Chip RFID, efekt cieplarniany, Apollo 11 to nic jak SPISEK Laughing

Cytat:
1/10 nastolatkow chce miec czip... widac bardzo sie staraja aby wiecej chcialo.


Tak przeogromna liczba - 10 procent chce czip a 90 % nie Rolling Eyes

Cytat:
A co do tego, że nie mogą sterować nami to pamiętam, że czytałem o bio-czipach które mają być "zasilane" przez zmianę temperatury i podobno mogły by po prostu zatrzymać akcję serca.


Jak? Przeciez on jest POD SKÓRĄ a nie w mięsniach etc. nawet do twojego układu nerwowego nie jest podpięty...Jak miałby byc zasilany - zmiana temperatury? Czyli jak wytłumacz mi bo nie rozumiem - z tego co wiem z lekcji fizyki to sie nie da zasilac czegos tylko poprzez tego oziebianie lub podgrzewanie...
Cytat:

A jeśli komuś się władza nie będzie podobać, może się okazać że wylatuje z systemu i ani nie pójdzie do roboty bo go nie ma, ani nic nie kupi bo też go nie ma. Oczywiście odwołanie do biurokracji będzie trwało a jeść trzeba.


Tak, tak...A te rynki stragany Wink Wszyscy beda wyposazeni w czytnik RFID Question Laughing

Ile razy mam pisac - przestańcie gadac jak obłakani i przedstawiajcie dowody na to że to a to jest złe. Bo pieprzenie głupot w stylu - zmiany temperatury i zatrzymanie akcji serca - na mnie nie działa...i nie zadzaiła na wielu innych. Czemu ma to być złe? Dodam tylko że jeśli naskoczycie w stylu "Głupkowi wytłumaczyć się nie da' to uznam to za brak argumentów..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
otelodreiP




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:49, 04 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj wafel wafel
ale zes sobie misje znalazl
trolowanie i wkurwianie ludzi
pogratulowac pomyslu
_________________
Czego sie nie dotkne to spierdole !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ropppson




Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 512
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:51, 04 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bo to agent bezpieki pionu "B" w IV RP Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
R4S




Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 524
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:56, 04 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba wiecie, że ten system jest już od lat sprawdzany również i w Polsce??

macie pieska...
http://www.wiadomosci24.pl/artykul/wielkie_chipowanie_psow_w_stolicy_50047.html

chmmm zdziwienie


trochę więcej na temat chipowania...
http://pl.youtube.com/watch?v=uvoR7KySx28&feature=related

do wunderwaffel: nt. zasilania chipa. Człowiek jest również istotą elektryczną (elektroniczną) wiec z zasilaniem nie ma problemu.

Materiałow nt. działania chipa jest na necie sporo...

Wieści z American Free Press

http://www.americanfreepress.net/html/_chipping__of_humans_143_.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:23, 05 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://garlicki.com/rfid/
Exclamation Exclamation Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
R4S




Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 524
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:13, 06 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

odnośnie chipowania to dziś w TVP2 w filmie ".Gwiezdne Wojny" młody Anekin Skywalker wspomniał przy stole (z pamięci): wszyscy niewolnicy na Tatouin mają wszczepione chipy.Chcę zbudować skaner, aby wykryć swój...jak ktoś próbuje uciekać to bum"...(jakoś tak)

a pózniej na TVN MATRIX ze swoją sceną 'zapluskwienia" Neo...

co za zbieg okoliczności...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inecki




Dołączył: 19 Sie 2008
Posty: 465
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:20, 16 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RFID to przede wszystkim nowe możliwości. Owszem trochę to przypomina znakowanie trzody, ale gdyby nie było n.p. możliwości fałszowania dokumentów to moglibyśmy lepiej regulować dostęp do wspólnych dóbr przestępcom. Tak, że mogę sobie wyobrazić świat bardziej szczęśliwy z rfid'em ...
Niestety problemem chyba nie są narzędzia tylko ręce, które je trzymają.
Jak sobie pomyślę, że rfid'a ma n.p. gwałciciel, czy pedofil to chyba dobrze; jak niewinny udowodni swoje alibi bo gdzieś "zczytał się" w krytycznej chwili - super... Ale jak sobie pomyślę, że "służby" handlują narkotykami, uciszają niewygodnych, prowokują wojny, doskonalą metody przesłuchań, robią 911, to ...

Eh - głowa do góry! Tuchacze'skiemu zrobiliśmy Cud Nad Wisłą, nazistom się nie daliśmy, stalinowi się nie daliśmy, jesteśmy prawdopodobnie najbardziej wyzwolonym i świadomym narodem pomimo bismarka, rozbiorów, komuny, biedy...
Nas się nie da zniewolić!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:42, 16 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Niesamowite Exclamation Oto dowód, w kogo wierzą iluminaci Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:46, 16 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

inecki napisał:
Nas się nie da zniewolić!!!
buahahaha...gdzieś to wyczytał?W naszym dzienniku czy gazetce NOP-u Question Laughing .
Prawda jest taka,że Polaków da się zniewolić w bardzo prosty sposób-dając im pozory dobrobytu i wolności.
Politycznie to zniewoleni zresztą jesteśmy od dawna przez zachód.
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
R4S




Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 524
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:24, 16 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88 napisał:

Niesamowite Exclamation Oto dowód, w kogo wierzą iluminaci Sad


a chyba jakie dwa lata temu zetknąłem się z wyjasnieniem co siedzi w paszporcie niemieckim
w książce "Ręce precz od tej książki" J.V.Helsinga gdzie nt. RFIDa też można sobię nieco poczytać + kontrowersyjny wywiad z jakimś anonimowym Illuminati



http://rapidshare.com/files/102881169/Ja.....380_ki.pdf
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:42, 16 Wrz '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Owszem książka bardzo fajna:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


chipy RFID w TVP
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile