W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Discovey channel promuje chipowanie ludzi  
Podobne tematy
Posąg bestii a prawo niedzielne43
Znamię Bestii282
Znamie bestii10bez ocen
Pokaz wszystkie podobne tematy (13)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
8 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 5649
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Leszek
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 230
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:29, 24 Maj '09   Temat postu: Discovey channel promuje chipowanie ludzi Odpowiedz z cytatem

Discovey channel nachlanie promuje chipowanie ludzi RFID..
(na maxa od ok. 1:51 min)


Aaron Russo o NWO, micie 9/11 i microchipach RFID (napisy PL)P.S

W USA chcą wszystkich zaszczepić przeciwko grypie...


http://infowarrior.infowars.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
coppadonna
Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 66
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:33, 24 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziwne, przeciez czipowanie ludzi nie przejdzie, nie powinno.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wylepiony
Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 6
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:06, 24 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że przejdzie tylko że my nie będziemy już żyć lub będziemy starcami.
Już nawet widzę hasła jakie będą wykorzystywane przy tym procederze.

Wymiana dowodów, wszystko w jednym chipie - pozbądź się wszystkich dokumentów i kart kredytowych!!! itp.

Niestety, ale nasze dzieci, które wychowały się w czasach globalnej komputeryzacji, łykną to jak pelikan, a my już nie będziemy mieli na to wpływu ani/lub sił aby się przeciwstawić.

To nas czeka......
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
M8
Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 612
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:11, 24 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Większość opozycji przeciwko chipom wytrwa do momentu kiedy wprowadzą ustawę że chip jest jedynym legalnym dokumentem tożsamości i środkiem płatniczym - bez niego nic nie załatwią i nie kupią. Wtedy wszyscy Ci chipowi prorocy sami pobiegną czym prędzej aby dać się zachipować, żeby uniknąć problemów. Nie wierzę w to że ktoś się przeciwstawi Smile
_________________
Zapraszam na forum o ezoteryce i okultyźmie: http://transgresja.em8.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Przesmiewca
Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 115
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:50, 24 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nikt dobrowolnie nie pójdzie sobie wsadzić chipa. Z drugiej strony - jest ta świńska grypa, może chcą zaszczepić wszystkich, więc mogą dorzucić bonusa w postaci chipa, a poinformować po fakcie przed media. Będzie bunt ? niech będzie, rzucą gwardię narodową, połowę rozwalą na ulicach (to i tak za mało do limitu 500.000), wiec część (tych mniej potrzebnych - bo komu potrzeba powiedzmy 5.000.000 operatorów koparek ręcznych) do obózow fema, a część niech sobie żyje i pracuje na nierobów w przekonaniu o szczęściu jakie ich spotkało. Koniec końców przeżyli, nie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bacchante
Dołączył: 02 Maj 2009
Posty: 30
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:36, 24 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od Leszka:
Zamieszczam ten tekst korzystając z uprzejmości Bacchante. Nie mogę go wrzucić z własnego konta, gdyż wprowadzono mi limit: 1 wpis na dobę. Mimo wymiany zdań z adminem tutaj: viewtopic.php?p=93991#93991 Nic się nie zmieniło. Nadal 1 post/24h...

Leszek
=================================================================


JAK po kryjomu WSZCZEPIĆ LUDZIOM CZIPY.


Jeśli miałbym wymyślić, jak po kryjomu wszczepić ludziom czipy, to użyłbym technologii RFID jako zasłony dymnej odwracającej uwagę od właściwego celu - wszczepienia ludziom mikro- czy też nanoczipów...
Umiejętnie promowałbym więc FRID-y, po to, aby przy okazji "szczepień przeciw grypie" wszczepić ludziom niewidoczne dla oka mikro(nano)czipy.

Tych, którzy alarmowaliby ludzi, że przy okazji szczepień planuje się wszczepić im RFID-y wyśmiewałbym publicznie, pokazując, że RFID-y są tak duże, że trudno ich nie zauważyć... Z uśmiechem na ustach pokazywałbym w telewizji "czyste" szczepionki przeciw grypie i sugerowałbym ludziom, by dokładnie obejrzeli szczepionki przed szczepieniem, aby się samemu przekonać, że nie ma tam żadnego RFID'a...
Jednocześnie wyśmiewałbym publicznie zwolenników teorii spiskowych i wszczepiał ludziom niewidoczne gołym okiem mikro- czy też nano-czipy... znajdujące się w szczepionkach...
To tak w skrócie, bez fajerwerków, bo można zrobić większy teatr...Poniżej fragmenty artykułu dr Kilde z roku 2000 o mikroczipach z pisma SPEKULA przeznaczonego dla fińskich studentów medycyny oraz lekarzy Uniwersytetu Oulu:


„Obecnie są wystarczająco małe aby wszczepić je w jakiekolwiek miejsce naszego ciała podczas zwykłej operacji lub zabiegu, z wiedza lub bez wiedzy pacjenta. W dzisiejszych czasach jest praktycznie niemożliwością wykrycie takich implantów (..) Dzisiejsze mikroczipy działają na zasadach fal radiowych o niskich frekwencjach. Za pomocą satelity, zaimplantowany człowiek może być zlokalizowany w każdym punkcie naszej ziemi (..) Zaimplantowany człowiek może być namierzony gdziekolwiek przebywa. Funkcjonowanie jego mózgu może być zdalnie kontrolowane i wyświetlane na monitorach super komputera (..). Kiedy 5-cio mikronowy mikroczip, gdzie średnica ludzkiego włosa wynosi 50 mikronow, zostanie umieszczony w gałce ocznej pozwoli to na ściąganie neuroimpulsow mózgowych odpowiedzialnych za węch, dotyk, mówienie, widzenie danej osoby. Raz tylko ściągnięte do pamięci komputera poddawane są przeprogramowaniu i retransmitowane są do mózgu poprzez ten sam czip. Używając RSM, operator takiego super komputera jest w stanie wysłać elektromagnetyczne instrukcje do dowolnie wybranego zaimplantowanego mózgu. Dla przykładu, zupełnie zdrowy człowiek może nagle zacząć słyszeć “wewnętrzny” glos w swojej głowie (..) Elektromagnetyczne zdalne stymulacje są wstanie zmienić prądy mózgowe i spowodować wykonywanie konkretnych, komputerowo zaprogramowanych działań czy nawet odczuwać nie do wytrzymania ból zadawany podczas fizycznych tortur.”

Źródło:
http://lchx.wordpress.com/2006/05/27/mik.....bernetyka/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
suspenser
Dołączył: 20 Sty 2008
Posty: 669
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:23, 31 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bacchante napisał:
Kiedy 5-cio mikronowy mikroczip, gdzie średnica ludzkiego włosa wynosi 50 mikronow,


Średnica włosa ludzkiego to 7 do 10 mikronów - czyżby ten dr o tym nie wiedział ?
_________________
We wszystkim trzeba mieć umiar ... nawet w umiarze.

Za niezgodność poglądów i działań z własnymi Bimi zmniejsza limity.

Na szczęście kary ta są mniej dotkliwe niż za to samo 30 lat temu.

Pozdrowienia dla oficera prowadzącego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca
Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:36, 08 Maj '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

''Agencja Zaawansowanych Projektów Badawczych Obrony (Defense Advanced Research Projects Agency - DARPA) ogłosiła plany stworzenia nanoczipów, które mają być wszczepiane żołnierzom celem – jak się oficjalnie twierdzi - monitorowania ich zdrowia na polu bitwy.
Czujniki będą miały za zadanie zapobiegać chorobom i dolegliwościom, czyli dwóm powodom najczęstszych przyczyn ewakuacji medycznej – pisze Kate Knibbs na stronie Mobiledia. Wielu specjalistów twierdzi jednak, że szersze zastosowanie dla celów militarnych, może stanowić pierwszy krok dla realizacji scenariusza “chipów komputerowych wszczepianych wszystkim”.

Jednym z przeciwników idei wszczepiania nanoczipów jest Katherine Albrecht, współautorka książki “Spychips”, która mówi: “To nigdy się nie wydarzy w ten sposób, że rząd będzie nas stawiał pod ścianą mówiąc: “Masz sobie wszczepić układ śledzenia”. To będzie się działo w sposób stopniowy. Jeśli będziesz mógł komuś wszczepić mikroczip, który ich nie śledzi… to każdy spojrzy i powie: “Daj spokój, to będzie interesujące by zobaczyć dokąd on pójdzie”.

Autorka dodaje również, że oprócz żołnierzy, głównymi grupami od których będzie się wymagać takiego obowiązku będą więźniowie, co z początku ułatwi ogółowi społeczeństwa przyjąć takie rozwiązania. “Jestem zaskoczona tym, że młodsze pokolenie jest za takimi rozwiązaniami. Oni nie widzą problemu…” - dopowiada Autorka.
Pierwszy nanoprocesor został wyprodukowany przez firmy produkujące półprzewodniki w 2000 roku, umożliwiając poprzez zagęszczenie na czipie tranzystorów i obniżenie kosztów produkcji, na zastosowanie ich w bionicznych układach, np. w rozwoju sztucznej inteligencji, robotyki oraz interaktywnych implantów wewnątrz lub na ludzkim ciele.

W dniu 2 maja 2002 roku, dokonano pierwszego na świecie wszczepienia czipu człowiekowi, motywując to względami bezpieczeństwa. Czip miał umożliwiać pacjentowi natychmiastowy dostęp do jego historii choroby, poprzez zeskanowanie wszczepionego czipu. Następnym krokiem w ewolucji tej technologii jest możliwość śledzenia ludzi za pomocą GPS (patrz polski projekt testowany od lat w więzieniach, aresztu domowego gdzie więźniowie noszą obroże GPS) i poszerzanie danych o dodatkowe, istotne informacje osobowe np. dane medyczne.

Powołana w 1958 roku Agencja DARPA, znana jest z opracowywania najnowocześniejszych technologii, np. podstaw sieci dzisiejszego Internetu. DARPA prowadzi wiele programów opracowując m.in. przyszłościowe systemy broni, elektromagnetyczne pociski, program globalnej antybalistycznej obrony, czy też niezwykle tajemniczy i kontrowersyjny projekt HAARP, który pod przykrywką badań mających za cel przewidywanie pogody, już na obecnym etapie umożliwia groźną ingerencję w środowisko wywołując lokalne burze, huragany lub trzęsienia ziemi."

http://www.bibula.com/?p=56392
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro
Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:54, 08 Maj '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wylepiony napisał:
Oczywiście, że przejdzie tylko że my nie będziemy już żyć lub będziemy starcami.
Już nawet widzę hasła jakie będą wykorzystywane przy tym procederze.
Wymiana dowodów, wszystko w jednym chipie - pozbądź się wszystkich dokumentów i kart kredytowych!!! itp.
Niestety, ale nasze dzieci, które wychowały się w czasach globalnej komputeryzacji, łykną to jak pelikan, a my już nie będziemy mieli na to wpływu ani/lub sił aby się przeciwstawić.


Już jesteśmy chipowani. Każdy obowiązkowo wyrabia sobie dowód osobisty. Prawie każdy nosi komórkę. Czyli znane jest położenie i personalia każdego obywatela.
Tak samo jak to pokolenie chętnie wyrabia dowody osobiste, tak samo następne będzie się chętnie chipowało. To nie ulega żadnej wątpliwości.

Śmieszy mnie, jak ktoś kto ma wyrobiony dowód osobisty, prawo jazdy, płaci zus i podatki, ubezpieczenie zdrowotne, chorobowe - mówi, że nie da sobie wsadzić w dupę chipa. Da !!

Tego typu akcje są odpowiednio przemyślane. Jeżeli jest potrzeba to nawet dopłacą do tego, żeby pozyskać większość. A jak już pozyskają, to reszta musi się podporządkować. A wtedy pozostaje już presja społeczeństwa. Skoro ja mam w dupie chipa, to dlaczego inny nie ma mieć.
_________________
Zobacz też tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kreatywny
Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:09, 15 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AQuatro napisał:
Wylepiony napisał:
Oczywiście, że przejdzie tylko że my nie będziemy już żyć lub będziemy starcami.
Już nawet widzę hasła jakie będą wykorzystywane przy tym procederze.
Wymiana dowodów, wszystko w jednym chipie - pozbądź się wszystkich dokumentów i kart kredytowych!!! itp.
Niestety, ale nasze dzieci, które wychowały się w czasach globalnej komputeryzacji, łykną to jak pelikan, a my już nie będziemy mieli na to wpływu ani/lub sił aby się przeciwstawić.


Już jesteśmy chipowani. Każdy obowiązkowo wyrabia sobie dowód osobisty. Prawie każdy nosi komórkę. Czyli znane jest położenie i personalia każdego obywatela.
Tak samo jak to pokolenie chętnie wyrabia dowody osobiste, tak samo następne będzie się chętnie chipowało. To nie ulega żadnej wątpliwości.

Śmieszy mnie, jak ktoś kto ma wyrobiony dowód osobisty, prawo jazdy, płaci zus i podatki, ubezpieczenie zdrowotne, chorobowe - mówi, że nie da sobie wsadzić w dupę chipa. Da !!


Dokładnie jak powyżej a do tego zapomniałeś dodać że pewnie prawie połowa z tego forum chodzi już z chipem RFID i pewnie nawet o tym nie wie...
Może jeszcze nie w dupie ale przy dupie chipa zaczyna nosić coraz więcej ludzi.

AQuatro napisał:
Tego typu akcje są odpowiednio przemyślane. Jeżeli jest potrzeba to nawet dopłacą do tego, żeby pozyskać większość. A jak już pozyskają, to reszta musi się podporządkować. A wtedy pozostaje już presja społeczeństwa. Skoro ja mam w dupie chipa, to dlaczego inny nie ma mieć.


http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,1192.....alny_.html

Cytat:
Zakaz płacenia gotówką w strefie kibica


Czy w którym kolwiek banku dają jeszcze zwykłe karty a nie typu "pay pass"?
Także ilu z was chodzi już z chipem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kreatywny
Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:25, 04 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cd.

Wkrótce w Polsce ruszają płatności zbliżeniowe w komórce
http://technologie.gazeta.pl/internet/1,.....morce.html
także już za niedługo każdy będzie miał chipa bo bez niego nic się nie da kupić, wsiąść do metra itd
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Discovey channel promuje chipowanie ludzi
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile