W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Mowa nienawiści - Mowa miłości   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 2466
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1088
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:17, 22 Sie '19   Temat postu: Mowa nienawiści - Mowa miłości Odpowiedz z cytatem

tematy powiązane:
Lech Wałęsa ofiarą "kampanii nienawiści"
Przeżywam bardzo falę nienawiści do imigrantów
Czując nienawiść
Czy ich nie lubie?... ja ich nienawidze (Polakow)
Czemu w Polsce nienawidzi sie żydów?




Nie znam szerzej poglądów ani wypowiedzi Wróblewskiego (na przykład w temacie ekonomii wygląda mi na dyletanta, mieszającego groch z kapustą naiwniaka, z łbem napchanym bezużytecznymi "wskaźnikami", mózgiem przepranym neokonomicznymi pół-praw(d)ami, plotący coś trzy-po-trzy, głupio-mądry, tendencyjnie dobierający fakty pasujące do jego podejrzanych teorii*), co najmniej dziwny koleś, wzbudza ambiwalentne odczucia, a takich osób nie sposób lubieć.

Tutaj mówi coś z sensem w temacie wojny językowej (Shocked):



*...mimo wszystko nie lubię typa za ekonomiczne brednie, które powiela i rozsiewa... Rolling Eyes ekonomiczny postępak -bez żadnej rzetelnej użytecznej wiedzy, jego wywody to w połowie bezpodmiotowe pustosłowie, a w połowie toksyczne fałszerstwa; pseudokonserwatysta, turbohistoryk, wyznawca unijnej szczodrości względem Polski (a ile to pieniędzy nam, Panie, łuunia sypie.!..). Zakonspirowany, paskudny typ. puker ..na takich trza najbardziej uważać.
_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1088
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:58, 26 Sie '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"wolność w remoncie" ... - ale se chłopina slogan strzelił, niech mnie zwolnią !.. Confused Rolling Eyes


_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1088
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:19, 22 Mar '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zbrodnia i Kara


Przy okazji okazuje się, że praktycznie każdemu z nas grozi już teraz 5 lat więzienia : "Kto publicznie pochwala wszczęcie lub prowadzenie wojny napastniczej podlega karze pozbawienia wolności od trzech mniesięcy do 5 lat " .. Shocked .. Anxious .... LOL . więc uważajcie co tu wypisujecie, bo zaraz Ziobro się za was zabierze ... Surprised Laughing
_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Panocek




Dołączył: 26 Sty 2022
Posty: 464
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:08, 22 Mar '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
... grozi już teraz 5 lat więzienia : "Kto publicznie pochwala wszczęcie lub prowadzenie wojny napastniczej podlega karze pozbawienia wolności od trzech mniesięcy do 5 lat " ...

No to niech skoczą mi na Bena i zagrają Szopena!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:19, 22 Mar '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panocek napisał:
Cytat:
... grozi już teraz 5 lat więzienia : "Kto publicznie pochwala wszczęcie lub prowadzenie wojny napastniczej podlega karze pozbawienia wolności od trzech mniesięcy do 5 lat " ...

No to niech skoczą mi na Bena i zagrają Szopena!

Niech tych co chcą sprzęt wojskowy Ukraińcom wysyłać aresztują .
Ja to bym im wysłał, dwa wozy, jeden siekier drugi wideł bo to jedyny sprzęt z jakim sobie najlepiej radzą 😬.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Panocek




Dołączył: 26 Sty 2022
Posty: 464
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:38, 22 Mar '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ja to bym im wysłał, dwa wozy, jeden siekier drugi wideł bo to jedyny sprzęt z jakim sobie najlepiej radzą 😬.

Po tych ich zmiennikach z "Legionu Międzynarodowego" to uważam, że to i tak dla nich za dużo. To będzie raczej pokolenie z grupy .... nie potrafię ich nazwać. Coś w rodzau konsoli PalyStation, inaczej nic mi do głowy nie przychodzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:43, 25 Mar '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cenzura w internecie byla zawsze. Zginela masa ludzi.

Nielegalny podglad, to podlaczenie sie do osoby za pomoca fal i sciaganie z mozgu obrazu, ktory widzi osoba. jak potrzeba, to mozg mozna doprowadzic do "wrzenia" i koniec. Przez komputer duzo ludzi umiera. Gover ment boi sie wlasnego cienia. Gover ment, to wladza prywatna z prywatna nielegalna komputeryzacja. Amerykanie toczyli wojne z nielegalnym podgladem od 1985 roku do 1995 roku, ale Clinton wydal pare dekretow i podglad w Ameryce zalegalizowal prawie ! Zginela masa ludzi, a dzisiaj juz nikt sobie nawet z tego sprawy nie zdaje, bo to trzeba miec jednak troche wyksztalcenia telekomunikacyjnego. Samemu tez mozna zajmowac sie falami i to organicznymi. Kiedys mozna bylo kupic kity. Masa ludzi sie kiedys tym interesowala w USA i w Anglii.

Kto zostal, to jeszcze podgladu moze doswiadczyc i moze zginac przez cenzure internetu !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Mowa nienawiści - Mowa miłości
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile