Nasz serwer sponsoruje CJ2 Hosting & Development

Mowa nienawiści - Mowa miłości   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 1148
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aniołek

Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 19:17, 22 Sie '19   Temat postu: Mowa nienawiści - Mowa miłości Odpowiedz z cytatem

tematy powiązane:
Lech Wałęsa ofiarą "kampanii nienawiści"
Przeżywam bardzo falę nienawiści do imigrantów
Czując nienawiść
Czy ich nie lubie?... ja ich nienawidze (Polakow)
Czemu w Polsce nienawidzi sie żydów?

Nie znam szerzej poglądów ani wypowiedzi Wróblewskiego (na przykład w temacie ekonomii wygląda mi na dyletanta, mieszającego groch z kapustą naiwniaka, z łbem napchanym bezużytecznymi "wskaźnikami", mózgiem przepranym neokonomicznymi pół-praw(d)ami, plotący coś trzy-po-trzy, głupio-mądry, tendencyjnie dobierający fakty pasujące do jego podejrzanych teorii*), co najmniej dziwny koleś, wzbudza ambiwalentne odczucia, a takich osób nie sposób lubieć.

Tutaj mówi coś z sensem w temacie wojny językowej (Shocked):

*...mimo wszystko nie lubię typa za ekonomiczne brednie, które powiela i rozsiewa... Rolling Eyes ekonomiczny postępak -bez żadnej rzetelnej użytecznej wiedzy, jego wywody to w połowie bezpodmiotowe pustosłowie, a w połowie toksyczne fałszerstwa; pseudokonserwatysta, turbohistoryk, wyznawca unijnej szczodrości względem Polski (a ile to pieniędzy nam, Panie, łuunia sypie.!..). Zakonspirowany, paskudny typ. puker ..na takich trza najbardziej uważać.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek

Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 13:58, 26 Sie '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"wolność w remoncie" ... - ale se chłopina slogan strzelił, niech mnie zwolnią !.. Confused Rolling Eyes

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: