W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Czując nienawiść  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 1394
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kyuss




Dołączył: 26 Cze 2009
Posty: 250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:05, 16 Lip '09   Temat postu: Czując nienawiść Odpowiedz z cytatem

Komentarz do wizyty Obamy w krajach arabskich. Amerykańscy i rodowici żydzi wieczorem, przy piwku w Jeruzalem...



Cześc druga z Tel Avivu




dorzucam luźne tłumaczenie części pierwszej, uwaga, są słowa Wink

Cytat:
Co sądzisz o Obamie przybywajacym do naszego regionu? To pojeb! NO, nie znam sie na polityce ale to zasraniec każdy kto chce odebrać moje prawo do posiadania broni to dupek. Dupek i zasługuje na kulke. Obama to dupek, Netanjahu kazał mu spierdalać i tak to tu załatwiamy. CO powiedziałeś? Jeśli naciska na Izrael niech sie idzie dymać.
Pracowałem przy kampanii prezydenckiej Obamy, ale szczerze... Zaczynasz z Izraelem ty... ty... Przestań! OK?! Biała Śiła! Jebać Czarnuchów! On dba o żydów i arabów, ale nie rozumie, że ten kraj jest nasz...
Myślę że to pojebane, że jeździ po krajach arabskich a omija Izrael! Na bank jest muzułmaninem i nie wiadomo czy urodził się w Stanach, do tąd nie widzieliśmy jego aktu urodzenia, nie jest z USA on jest jak terroryści... Co takiego zrobi dla naszego kraj do tąd? Nic. Mam stopień naukowy z nauk politycznych więc... Więc wiesz co mówisz? Jasne, znam się na tym! Wiesz kim jest Benjmin Netanjau? Nie. Nie. To premier Izraela czy coś? Nie wiem, kim on jest?
Izrael to nasze miejsce, miejsce Obamy jest tam, ja na niego nie głosowałem, na nikogo nie głosowałem. Zyje tu jestem żydem. Uważasz, że Obama dba o żydów? Nie możemy mu ufać czy dba czy nie... Powiedziałeś "Tak, możemy" zmienic świat ja nie widze żadnej zmiany... Jesteś cipka, jak nie zmienisz świata to... Wiem gdzie jest Biały Dom, wydymam cie w tyłek i wrzuce to na youtube...
Ja chce coś powiedzieć, jeździsz do Arabów, przemawiasz w Kairze, chcesz żeby cię kochali... Co z żydami? Nie dbasz o nas? Nic nie znaczymy? Nie obchodzi cię, że chcą nas wypędzić, a jak rzucą na nas Atoma? E... E... Czy ty dbasz o nas??
Ja chce tylko zapalić blunta z Obamą, zjeść z nim skrzydełka z krurczaka... zjeść arbuza no wiesz z czarnuchem z miasta (joł)
Uważam, że Obama to idiota... Eee, to bedzie w ogólnokrajowej TV czy coś?
Jebać Obame, to dupek. Jebać go. Lubisz go? Jebać go.
Obama, moja babcia była w Auschwitz nie damy sobie wciskać zadnych nazistowskich bzdur... Suchaj stary, numer obozowy mojej babci to 1268493 pamiętam ten numer z jej ramienia i... nigdy więcej tego, nigdy. No dawaj Skurwielu!
Powiem tylko... chce cipki. Smile


ADL nie śpi więc pewnie niedługo zostanie usunięte...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
shepherd




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 439
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:50, 16 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O skubancy Very Happy niezli z nicj rasisci, oczywiscie sa wsrod nich tez normalni ale zdanie to oni maja troche zjebane ;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kyuss




Dołączył: 26 Cze 2009
Posty: 250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:41, 17 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

alternatywne linki

Feeling the Hate In Jerusalem on Eve of Obama's Cairo Address

http://www.liveleak.com/view?i=9db_1244219643

Feeling the Hate in Tel Aviv -- The Sequel to Feeling the Hate in Jerusalem

http://www.liveleak.com/view?i=43a_1247470637
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Czując nienawiść
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile