W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Wiosenne porządki - czarna lista BTC  
Podobne tematy
Bitcoin - pieniądze wolnych ludzi4205
Co zrobić z tymi co kiszą kapustę?103
Przyszłość bitcoin97
Pokaz wszystkie podobne tematy (11)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
9 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Odsłon: 14163
Strona:  «   1, 2, 3 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:32, 13 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież wy debile nawet nie rozumiecie co to socjalizm.
Jak dajecie mi swoje pieniądze, żeby się nimi bawić na moich warunkach, bo na swoich nie potraficie, bo za głupi jesteście - to porzejaw najglupszego poddania sie dobrowolnemu socjalizmu jaki ja potrafię sobie wyobrazić.
Aczkolwiek może nie najgłupszego, bo w sumie zarobiliscie co najmniej na flaszke.
Z drugiej strony, jakbym bym takim zagorzałym przeciwnikiem socjalizmu jak wy to mniej bym sie czuł shanbiony robiąc za flaszke loda jakiemuś cyganowi, niż wyzulajac ją z podatków na jakiejś gownianej socjalistycznej stronie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
alan




Dołączył: 16 Gru 2013
Posty: 47
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:54, 13 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Laughing Bimi , czy ty nie widzisz ,że tworzyłeś własne pośmiewisko geju wsobny ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:59, 13 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale ja nie jestem gejem, a jakbym był to zapewniam cię że bym się tego nie wstydził - aż tak mnie rodzice nie zjebali jak ciebie.

Swoją drogą, a propos perwersji - obczajcie ten motyw.
http://wtfacts.org/talking-dolphin/

Cytat:
Perhaps the most troubling experiment in recent history is the dolphin-intelligence study conducted by neuroscientist John C. Lilly in 1958. While working at the Communication Research Institute, a state-of-the-art laboratory in the Virgin Islands, Lilly wanted to find out if dolphins could talk to people.

[...]

Discovering that a human could satisfy a dolphin´s sexual needs was the experiment´s biggest interspecies breakthrough. Dr. Lilly still believed that dolphins could learn to talk if given enough time, and he hoped to conduct a year-long study with Margaret and another dolphin. When the plans turned out to be too expensive, Lilly tried to get the dolphins to talk another way-by giving them LSD. And although Lilly reported that they all had "very good trips," the scientist´s reputation in the academic community deteriorated. Before long, he´d lost federal funding for his research.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
dipsao




Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 420
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:53, 14 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adam Polo napisał:
Do tej pory naiwnie myślałem, że wystarczy dzielić forumowiczów na tych bardziej bystrych i tępaków. Ale o podzbiorze "klakierzy" jeszcze kurwa nie słyszałem!

to dziel forumowiczów na bystrych i klakierów Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wunderwaffel




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 425

PostWysłany: 00:13, 15 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Przecież wy debile nawet nie rozumiecie co to socjalizm.
Jak dajecie mi swoje pieniądze, żeby się nimi bawić na moich warunkach, bo na swoich nie potraficie, bo za głupi jesteście - to porzejaw najglupszego poddania sie dobrowolnemu socjalizmu jaki ja potrafię sobie wyobrazić.
Aczkolwiek może nie najgłupszego, bo w sumie zarobiliscie co najmniej na flaszke.
Z drugiej strony, jakbym bym takim zagorzałym przeciwnikiem socjalizmu jak wy to mniej bym sie czuł shanbiony robiąc za flaszke loda jakiemuś cyganowi, niż wyzulajac ją z podatków na jakiejś gownianej socjalistycznej stronie Smile


Czytałem to zdanie kilka razy i za cholerę nie wiem co ci się w tym perwersyjnym łbie poukładało, ale nie ma to najmniejszego sensu.

Wiesz w czym rzecz? Uwierzyłeś w swoje kłamstwo, że my powinniśmy tobie "z połykiem", bo ty "coś" zainwestowałeś w to forum, a ja i inni nie chcemy się bawić twoimi pierdolonymi zabawkami. Od początku były to twoje klocki - więc po chuja je dystrybuowałeś? Żeby obłożyć je podatkiem? A może po to, bo bałeś się, że ktoś ci czmychnie z tymi 5 PLN? Jesteś naprawdę takim debilem czy po prostu to taka zasłona dymna?
Teraz stawiasz mnie w jakiejś sytuacji "żula", jak gdybym co post miał skamleć by ktoś mi rzucił jakiś ochłap czując się panem przez te kilka sekund. Łaskawy pan rzucił mi kurwa groszem, i jeszcze oczekuje, że będę go po stopach całował, bo podzielił się ze mną szeklami, których nie chciałem... żulami w tej sytuacji są akurat ci, którzy strzelą ci "z połykiem" (i strzelili) byś dał im możliwość pobawienia się w hazard (zakłady). W końcu to żul za złocisza jest w stanie zrobić więcej niż kurewka spod lasu...

I jesteś pierdolonym socjalistą. Tylko w pokręconej główce socjalisty mogło się zrodzić, by rozdawać szekle - kupując tym samym klakierów, którzy za nie dadzą się pokroić - a następnie obłożyć podatkiem, by społeczność nie spierdoliła z twoją mamoną... tylko robisz to w jeszcze bardziej mierny i upośledzony sposób niż jest to realizowane w rzeczywistości.

Cytat:
Ale ja nie jestem gejem, a jakbym był to zapewniam cię że bym się tego nie wstydził - aż tak mnie rodzice nie zjebali jak ciebie.

Przecież ty się wszystkiego wstydzisz... stąd to całe ukrywanie się za IP, szyfrowanie danych i inne ceregiele by nikt nie mógł ciebie (i nas) ze sobą skorelować. Zatem w życiu społecznym jesteś kolejną posłuszną kurwą zapierdalającą na polu tulipanów za najmniejszą krajową, a wieczorami "rebeliantem" pokroju Ordela, który "walczy" z systemem "uświadamiając" ludzi poprzez kopiowanie artykułów z innych stron.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 09:37, 15 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wunderwaffel napisał:
I jesteś pierdolonym socjalistą. Tylko w pokręconej główce socjalisty mogło się zrodzić, by rozdawać szekle - kupując tym samym klakierów, którzy za nie dadzą się pokroić

Uj tam od razu pierdolonym. Ja po prostu jestem socjalistą, który ma tyle ziarna że do śmierci go nie zeżre, choćby się posrał dziesięć razy, więc zamiast je zebierać ze sobą do grobu, z nudów biorę garstkę i rzucam takim kapitalistycznym gołębiom jak ty, a potem patrze jak się wokół niego kotłują, co jest równie zabawne, jak i pouczające. Smile

Z tym, że umówmy się, fakty świadczą same za siebie: jedyni klakierzy jakich ewentualnie tym kupiłem to pazerne łosie typu chemicloo - wystarczy zobaczyć jak wyglądają jego statystki postowania:



Wiesz i powiem ci szczerze jedno. Że coraz bardziej przekonuje się do teorii iż socjalizm jest narzędziem które ci bardziej bystrzejsi wykorzystują do sterowania tępakami twojego pokroju. I dowiedziałem się, że bynajmniej nie trzeba wam socjalizmu narzucać; wystarczy użyć odrobiny kapitału aby go wam pokazać, a wy się sami na niego rzucicie jak ślepe gołębie na paszę.
No ale, że przyszedł czas na nową lekcję, to tym razem postanowiłem was od tego socjalizmu odłączyć, wypierdalając wasz kapitał z mojego czerwonego projektu na zbity pysk - i proszę jaka od razu afera! Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 12:45, 15 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bimi ale tak szczerze to ja nie wiem o co ci chodzi z tym forum. z jednej strony kreujesz sie na idealiste - dajesz mozliwosc pisania nawet tym co wieszaja na tobie psy, ale z drugiej sam do takiej sytuacji doprowadzasz traktujac ludzi jak smieci. swego czasu promowales projekt venus, ale na twoim forum panuja relacje feudalne. moze warto byloby wprowadzac nowe systemy spoleczne sprawdzajac je na poczatku w swiecie wirtualnym? piszesz o sobie jak o jakims totalnym zarobasie i pewnie tak jest jesli naruchales bitkow trzy lata temu, ale teraz boli cie ze napiwki ida na ludzi ktorzy cie wkurwiaja - gdzie tu konsekwencja? stary kazdym kolejnym posunieciem dzielisz coraz bardziej ta mikrospolecznosc. naprawde chcialbys aby byli tu sami ludzie ktorzy sie do ciebie łaszą? niby kwestionujesz system ale promujesz postawe wazeliniarska wtf? tacy ludzie maja byc wg ciebie nadzieja na zmiane w tym polskim kurwidole? tak naprawde relacje ktore tu panuja zywcem przypominaja te z eksperymentu gdzie zwyklych ludzi wsadzono do wiezienia i jednym dano role osadzonych a drugim klawiszy. po chuj cos takiego? naprawde masz takie kompleksy, ze musisz sobie to w taki sposob odbijac? wiesz, nie napisalbym tego bedac na jakims forum motoryzacyjnym, poswieconym nowym technologiom, czy ruchaniu na miescie - ale to forum sie 'prawda' nazywa. i jaka to niby jest prawda? gdzie twoje szczytne ambicje? bycie wirtualnym maharadza to niby taki fun?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:48, 15 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ej alkohol, weź spierdalaj - co?

ludzi traktuję tak jak sobie na to zasłużyli; śmieci traktuję jak śmieci, głópków jak głupków, a tych co zasługują na mój szacunek traktuję z szacunkiem. o czym byś zresztą wiedział, gdyby nie to że nigdy nie było ci dane być w tej ostatniej grupie. za to przez jakiś czas byłeś w szczytnej czołówce grupy oszołomów ufofilów - pocieszaj się tym Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:31, 15 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no wlasnie chodzi o to abys nikogo nie traktowal wg swojego widzimisie tylko aby spolecznosc sama okreslala jak kogos traktowac. smiejesz sie z kleru a sam stales sie nieomylnym papierzem. co z tego ze nigdy nie bylem w gronie ludzi ktorych darzyles szacunkiem? jedno zdanie wbrew tobie zdegraduje tutaj kazdego do jednopostowca i ci ktorzy bija ci dzisiaj brawo dobrze o tym wiedza. voltara czy frasobliwego pozbyles sie po jakim czasie darzenia ich szacunkiem? i co, nagle sie okazalo ze byli smieciami? masz okazje zrobic cos wyjatkowego, mozesz stworzyc alternatywna spolecznosc. masz czas, masz srodki i masz do tego łeb. jednak zeby tego dokonac musialbys pokonac samego siebie. stac cie na to?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:48, 15 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie łżyj i nie próbuj mnie moralizować.
wiem że myślisz, że jesteś domorosłym psychologiem, który raczej rzadko się myli, ale uwierz mi: dla mnie jesteś tylko jakimś domorosłym oszołomem, który ciągle się myli. więc jak chcesz znowu limit 1 to wystarczy poprosić i naprawdę nie musisz się aż tak produkować.

nikogo się znikąd nie pozbyłem - kto chce to odchodzi, a kto chce to zostaje.
zresztą sam wiesz najlepiej, że jakbym miał zamiar się kogokolwiek stąd pozbyć, to ciebie leszczu by tu już dawno nie było - w każdym razie nie pod tym reklamującym AA nickiem.

frasobiliwy vel agent smith vel november - zaufaj mi, że ta ubecka menda wcale nie odeszła, lecz ciągle jest wśród nas. znając życie to on sprawdza teraz szczekanowi posty, pod kątem błędów ortograficznych Smile
natomiast voltar - cóż, jakby nie ukrywał przede mną, że jest zagorzałym członkiem pisu, to ja nie musiał bym go oszukiwać, że szanuję takich jak on. zresztą nie on pierwszy i nie ostatni - 99% zagorzałych członków pisu (tudzież innego po) na tym forum się do tego nie przyznaje. z samym pierdolonym maleszką, rudym lisem na czele. ale to tylko kwestia czasu, zanim ich perwersja się wydaje - taka jest charakterystyka prawdy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
wunderwaffel




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 425

PostWysłany: 19:04, 16 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Bimi
Jesteś żałosnym dupkiem z pola tulipanów, wiesz?

Co do siedzenia na tym forum mają preferencje polityczne, hę?

Cytat:
1) Swoboda wypowiedzi i brak cenzury. Administracja udostępnia medium, a Użytkownicy zamieszczają treści we własnym imieniu i na własną odpowiedzialność. Administracja nie może zmieniać tych treści, ani ich usuwać, chyba że ich opublikowanie w oczywisty sposób narusza prawo. Nie dotyczy to treści publikowanych w sekcjach specjalnych Forum (Pierdolnia, Autorskie, itp.), które kasują się automatycznie lub są z założenia moderowane.


Choć dalej bezczelna kurwo piszesz:

Cytat:
2) Należy milczeć gdy nie ma się nic znaczącego do powiedzenia.


Może określ się w końcu, co? Jak potrzebujesz stado baranów, to nazwij to forum "Stadem Baranów". Ja nie zamierzam łazić za tobą w każdym wątku by ci strzepać publicznie pokazując jaką bezosobową istotą jestem, że muszę swoje wypowiedzi opierać o posty jakiegoś dupka, który założył forum i zgrywa "boga", podczas gdy tak na prawdę, jest kolejnym niskim, prostackim typkiem, który nie potrafi się przyznać do swoich poglądów, ani w rzeczywistości, ani w świecie wirtualnym. Nie wiem czego mi bardziej żal - idiotów, którzy za tobą podążają czy ciebie, że potrzebujesz pustego poklasku innych tobie podobnym, bezrozumnym typom. Po co ta morda "obiektywizmu" i "otwartości", co? Obetniesz tak czy siak komuś limit licząc na to, że "element" sam sobie pójdzie a ty wciąż będziesz się chełpił, że na forum nigdy nikogo nie zbanujesz...

Po prostu określ swoje forum: antyamerykańskie, rusofiliczne i socjalistyczne. Będzie sprawa jasna i nikogo wówczas "niechcianego" mieć tutaj nie będziesz. Za to będziesz mógł codziennie czytać wypociny górala o "wyższości socjalizmu" czy pierdołach związanych z rasą słowiańską... nie zapominając o wiodącej roli Rosji. Do tego będziesz miał małą posypkę z antyamerykańskiego szitu, choć żaden z tutejszych patafianów nie zauważy, że piszę na platformie powstałej w USA, czy korzysta z mechanizmów też tam powstałych.

O wiele większy szacunek ma dla mnie ktoś, kto ma jakieś przekonania - głupie bo głupie - ale jest w stanie to jakoś sformułować i opisać, niż stado klakierów którzy podążają za "wodzem" byle móc sobie ulżyć na forum 3 świeżości.

P.S. Kiedyś traktowałem wszystkich życzliwie - teraz z wzajemnością. Masz w chuj czasu pederasto zastanowić się czemu mimo bycia tutaj administratorem większość ma ciebie w dupie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:00, 17 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:
Bimi napisał:
Dobra, to umowny się, ze zanim wy tu wpiszecie powiedzmy 5 sensownych zakładów, to ja już to włacze.
Wiec nie spieszcie się Smile


1. Czy Krym (referendum) przyłączy się do Rosji;)?
2. Czy wybory prezydenckie na Ukrainie odbędą się zgodnie z umową z 21 lutego 2014 czyli 25 maja 2014.
3. Lista zwycięzców w wyborach do PE w Polsce.

Już są trzy:)

I jeszcze jedno. Można by zrobić konkursy. Np. pokazać zdjęcie miasta i dać ileś tam bitcoinów za poprawną odpowiedźSmile


No i gdzie są kurwa te twoje zakłady góral?

Bo (jak już zresztą wiedziałem wcześniej z autopsji) wodotryski, to każdy jeden chciałby mieć, ale jak przychodzi się nimi pobawić, to zawsze są ważniejsze rzeczy na głowie... I tak koniec końców ten co te wodotryski zamontował (a potem musi ich pilnować) okazuje się nie filantropem, a zwykłym frajerem, co się natyrał bez potrzeby, choć takie to miało być rzekomo potrzebne...
Czy ty przypadkiem nie pracujesz w managemencie jednej z tych firm, w których ja kiedyś robiłem? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:50, 18 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
goral_ napisał:
Bimi napisał:
Dobra, to umowny się, ze zanim wy tu wpiszecie powiedzmy 5 sensownych zakładów, to ja już to włacze.
Wiec nie spieszcie się Smile


1. Czy Krym (referendum) przyłączy się do Rosji;)?
2. Czy wybory prezydenckie na Ukrainie odbędą się zgodnie z umową z 21 lutego 2014 czyli 25 maja 2014.
3. Lista zwycięzców w wyborach do PE w Polsce.

Już są trzy:)

I jeszcze jedno. Można by zrobić konkursy. Np. pokazać zdjęcie miasta i dać ileś tam bitcoinów za poprawną odpowiedźSmile


No i gdzie są kurwa te twoje zakłady góral?


To były raczej propozycje zakładów a nie deklaracja, że ja takie stworzę.
Problem jest tak, że mam bardzo ograniczone zasoby czasowe ostatnio.
Zdarza się, że mogę aktywny być na forum przez kilka dni a potem mogę zniknąć nawet na miesiąc jak w styczniu czy raczej w grudniu.

Cytat:

Bo (jak już zresztą wiedziałem wcześniej z autopsji) wodotryski, to każdy jeden chciałby mieć, ale jak przychodzi się nimi pobawić, to zawsze są ważniejsze rzeczy na głowie... I tak koniec końców ten co te wodotryski zamontował (a potem musi ich pilnować) okazuje się nie filantropem, a zwykłym frajerem, co się natyrał bez potrzeby, choć takie to miało być rzekomo potrzebne...


Niestety, taka natura człowieka;) w myśl starego powiedzenia wojskowego: "no weźmy się chłopy i zróbcie"Smile
A tak na serio, to mówiąc szczerze wole wsiąść udział w zakładzie niż go organizować. Stąd moje przykładowe 3 propozycje tematów zakładów, co nie oznaczało, że ja te trzy zakłady założę.

Cytat:

Czy ty przypadkiem nie pracujesz w managemencie jednej z tych firm, w których ja kiedyś robiłem? Smile


Raczej wątpięSmile Ja to bosem jestem sam dla siebie:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:51, 18 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne rozumiem. Tylko zwracam uwagę, że niektórzy są jak dzieci; domagają się od taty zabawki, że niby tak jej pragną, ale jak już im kupi to się nie chcą nią bawić. To jeszcze w kwestii tego że ktoś chciał loterię Smile
No ale spoko- nikt nie obiecywał że bycie tatą będzie łatwe Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1992
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:08, 18 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurwa ja chciałem loterię i zawsze mi się bardziej podobała od zakładów Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:30, 18 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to nie będzie loterii Smile
Bo z tego co pamiętam ostatnia zakończyła żywot pula wielkości trzech głosów - więc to tylko kwestia czasu kiedy i nowa by taką zakończyła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1992
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:14, 18 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to chuj to będzie foch Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grzanek




Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 368
Post zebrał 1.000 mBTC

PostWysłany: 15:04, 19 Cze '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również chciałbym się wypisać. Środki proszę rozdysponować wedle uznania. Pozdrowienia dla czekana, chemicloo i Ordela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiraz




Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 477
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:30, 20 Cze '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prozę o ulokowanie środków Grzanka na moim koncie Wink
pozdrowienia dla Grzanka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NowaPolska




Dołączył: 07 Cze 2012
Posty: 37
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:46, 08 Sie '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eee dawajcie mi tutaj moje bitcoiny nie było mnie bo lezałem ciągle nawalony w krzakach więc jak? Do kogo mam się zgłosić za wypinanie mojego dupska adminowi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:13, 24 Lis '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z powodu czarnego piątku ogłaszam amnestię i wyzerowanie czarnej listy BTC.

Mam nadzieję że ci co na niej byli przychylą się do tezy tych co ją wymyślili, że eksperyment się nie udał Smile

Niemniej jednak, jak ktoś nie chce dalej uczestniczyć w tym systemie, to może sobie wejść do ustawień konta i wybrać opcję "Zablokuj możliwość wręczania mi napiwków"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:20, 24 Lis '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osoby z czarnej listy które zrezygnowały z wypłaty, lub przeznaczyły je na konto 1Dorian... otrzymały swoje bitcoiny z powrotem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Wiosenne porządki - czarna lista BTC
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile