W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Ciekawostka, o której za pewne większość wie  
Podobne tematy
Serwis Facebook śledzi każdy twój ruch38
Ekshibicjoniści, kurwy, donosiciele - Facebookzjeby53
tylko szaleńcy bez pejszbuka13
Szok co Nasza Klasa robi z ludźmi17
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
10 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 7175
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
softsoul1802




Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 214
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:47, 16 Lip '12   Temat postu: Ciekawostka, o której za pewne większość wie Odpowiedz z cytatem

Facebook korzysta z oprogramowania do monitoringu treści przesyłanych pomiędzy użytkownikami i skupia się na nielegalnej aktywności. Jeśli system “oflaguje” jakiś podejrzany komentarz, pracownicy Facebooka podejmują decyzję co z nim zrobić dalej i np. informują policję.
Facebook czyta twoje rozmowy

Informację o nowych systemach monitoringu na Facebooku podał Joe Sullivan, Chief Security Officer Facebooka w rozmowie z Reutersem. Niestety, jako argumentu za wprowadzeniem “monitoringu” znów użyto “wyświechtanej” pedofilii…

Joe podał przykład 30-latka, który czatował o seksie z 13-latką i chciał się z nią spotkać. Facebook to zauważył. Facebook poinformował policję. Policja przejęła komputer nastolatki i aresztowała mężczyznę. Policja pochwaliła Facebooka za szybkość działania. Chyba funkcjonariuszom spodobała się ta funkcja serwisu, podnosząca im statystyki skuteczność zatrzymań.
Kogo najchętnie monitoruje Facebook?

Oprogramowanie Facebooka skupia się przede wszystkim na skanowaniu rozmów pomiędzy osobami, które nie mają zażyłych stosunków (pun intended Wink na Facebooku:

- niedawno zostały znajomymi,
- w ogóle nie są znajomymi lub mają niewielu wspólnych znajomych,
- jest pomiędzy nimi duża różnica wieku
- dzieli ich spora odległość geograficzna.

Facebook w rozmowach szuka fraz zebranych na podstawie analizy wcześniejszych rozmów pomiędzy kryminalistami. Facebook twierdzi, że robi wszystko co możliwe, aby jego oprogramowanie do skanowania prywatnych rozmów użytkowników generowało jak najmniej pomyłek (false-positive’ów) — ich celem nie jest bowiem, zdaniem Joe Sullivana, zmuszanie pracowników Facebooka do czytania prywatnej koresponencji użytkowników portalu.


Całość na:
http://niebezpiecznik.pl/post/facebook-s.....zestepstw/
_________________
Staraj się nie dyskutować z debilem, gdyż najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arkady




Dołączył: 22 Lis 2011
Posty: 40
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:37, 16 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś pewien mądry człowiek powiedział:

"Ludzie sami będą chcieć być inwigilowani"

Obecny system osiągnął pod tym względam mistrzostwo, i wszystko pod sztandarami wolności, demokracji. miłości etc Smile
_________________
Dla Rewolucji!
http://arkady-janiszewski.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:54, 16 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osiągną mistrzostwo?
Piszesz tak jakbys próbował stanąć obok. Byłbyś w stanie teraz się wyzbyć inwigilacji za cenę komunikacji pozbawionej telefonii komórkowej oraz internetu? Dla mnie to zimna kalkulacja, otrzymaliśmy nowy poziom w zamian za doslowny skrawek wolności, której w 99% i tak nie mieliśmy, bo wystarczała biurokracja.
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arkady




Dołączył: 22 Lis 2011
Posty: 40
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:31, 16 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz nie pisze, o tych którzy potrzebują facebooka np. do reklamy swojej osoby czy firmy
Jednak większość użytkowników tego portalu umieściło w danych ich serwera obsolutnie wszystko, ich skryte marzenia lęki, rozterki etc. Nie mam facebooka, jednak jeśli chce poruszać się w tym sytsemie potrzebuje internet i komórke to jasne, ale jeśli minimalnie znasz sie na zabezpieczeniach to nie jesteś już jak na tacy.

Czy osiągna mistrzostwo?

Z pewnością będzie to szybciej niż dalej Smile
_________________
Dla Rewolucji!
http://arkady-janiszewski.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:52, 16 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Piszesz tak jakbys próbował stanąć obok. Byłbyś w stanie teraz się wyzbyć inwigilacji za cenę komunikacji pozbawionej telefonii komórkowej oraz internetu? Dla mnie to zimna kalkulacja


tak, dla mnie toże zimna kalkulacja i chłodno odpowiadam: TAK, wyjebać cały prąd! ...ale żeby było tak jak ja chcę: czyli wszystkim, bez wyjątku. Płakać będą tylko zdychające płocie, jak po wyjęciu z akwarium.
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:59, 16 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do póki nie buduje w swoim mieszkaniu bomb w chuju mam zabezpieczenia.
Facebook to tylko kawałek, ja pytalem pod wzgledemcalego systemu i nie mów mi ze jesteś czymś innym bo nie uzywasz facebooka. Taka sama hipokryzja jakbys miał wysmiewac Boga chrześcijańskiego wierząc tym samym w reinkarnacje czy allaha. Jak zabezpieczasz swój telefon? Zmieniasz co chwile numer bo handlujesz zielskiem czy coś hehe, wątpię tez byś cały czas używał tora a maile czy każde wiadomości wysyłał zaszyfrowane. To doprowadza mnie do wniosku ze masz tak samo w dupie zabezpieczenia tylko zgrywasz poze "system to chuj" ale używam go bo inaczej żyć nie umiem. : )

chemiklo
wyjebac cały prąd i co? Ludzie giną z głodu bo przestaje działać transport zarcie w marketach gnije, a ci co maja swoje zarcie na skutek prawa pięści zostają zabici. Cofamy się w rozwoju ( do mius nieskonczonosci) bo jeden idiota wpadł na pomysł bez przemyślenia konsekwencji.
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arkady




Dołączył: 22 Lis 2011
Posty: 40
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:27, 17 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mówisz, że jak zaczniesz budować bomby to przestaniesz używać fecbooka.
To chyba logiczne, jednaka istnieje o wiele więcej poważniejszych zagrożeń dla systemu niż twoja domowa bomba. Nie musisz ciągle wyrzucać kart wystarczy, że masz telefon szyfrowany satelitarnie, a w necie wykorzystujesz zwykłą karte sim która zmienia ip za kazdym logowaniem widzisz mi się po prostu, rzygać chce jak sobie pomyśle o tym, że w Polsce dwa milony telefonów są na podsłuchu, a jakiś pojeb za ekranem może sobie przeczytać jak lubię się dymać z laską. Dlatego staram się choć troche to ograniczyć z czystej etyki, a nie dlatego że uważam się się za jakiegoś supermena którego szuka CIA KGB interpol etc.

Wiara w reinkarnacje wyklucz akurat boga, takiego jakiego serwuje nam islam czy chrześcijanizm.
_________________
Dla Rewolucji!
http://arkady-janiszewski.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:59, 17 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok to jak szyfrujesz ten telefon satelitarnie? Wiara w reinkarnacje to dalej wiara. Jaki model telefonu sobie sprawiles, albo jakie urządzenie? W taki sam pakiet ubezpieczyles tez drugiego rozmowce?
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:09, 17 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Satanisci na tym forum maja duza dzienna dawke wpisow !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arkady




Dołączył: 22 Lis 2011
Posty: 40
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:10, 17 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe Nic nie muszę szyfrować po prostu trzeba kupić Telefon Satelitarny, dzisiaj wyglądają już jak normalny kom koszt to od 2000zł wzwyż , pojawiły się tez ostatnio oprogramowania na smart fony, ale to raczej nic ciekawego. Co do drugiego pytania to niestety nie mam takich możliwości żeby kupić ponad sto telefonów satelitarnych;) Ale ja posiadająć tylko swój jestem nienamierzalny, moje sms i rozmowy nie leżą ponad dwa lata w bazie danych i moge dzwonić z każdego miejsca na świecie.
_________________
Dla Rewolucji!
http://arkady-janiszewski.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:47, 17 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arkady napisał:
po prostu trzeba kupić Telefon Satelitarny, dzisiaj wyglądają już jak normalny Ale ja posiadająć tylko swój jestem nienamierzalny, moje sms i rozmowy nie leżą ponad dwa lata w bazie danych i moge dzwonić z każdego miejsca na świecie.


Naiwność twoja sięga orbity Laughing
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:27, 17 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No własnie privIlegE, niebpotrzebny jest jeszcze do telefonów szyfrujacych drugi taki sam dla odbiorcy? No bo jak to ma działać w jedna stronę, a poza tym dla samych operatorów satelit robi to większa różnice?




Co do namierzenia Arkady to wydaje mi się ze jest jeszcze bardziej dokładne niż na normalnych telefonach i jakby chcieli to wpakowaliby ci pocisk z predatora w samą dupe
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arkady




Dołączył: 22 Lis 2011
Posty: 40
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:25, 17 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sory, źle napisałem nie chodziło mi o telefony staelitarne tylko szyfrowane, czyli taki których klucz zabezpieczeń posiada więcej bitów i przez co jest bardzo trudny do złamania. Z telefonów satelitarnych na GSM i odwrotnie oczywiście można dzwonić.
W przypadku połączenia GSM-TS numer trzeba poprzedzić trzy cyfrowym numerem satelity, pod którym znajduje sie dany telefon.
_________________
Dla Rewolucji!
http://arkady-janiszewski.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:19, 17 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ale to nie zmienia faktu ze osoba z która się łączysz tez musi mieć taki telefon bo tak masz chuja z bezpieczeństwa wiec co każdemu nakupoWałęsa po takiej zabawce? Żaden interes już lepiej zmieniać co 2 tygodnie numer. Po za tym od początku pieprzysz i nawet nie podales swojego modelu wiec takiego czegoś pewnie nigdy nie uzywales, bredzisz.
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:00, 18 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro zwykłe komórki są be bo są łatwo do namierzenia więc powstały telefony satelitarne dla Vipów ...Wiadomo od zawsze że informacja zwłaszcza ta poufna jest w cenie, czasami decyduje o milionach dolarów czasami istnień więc logicznym jest że ci którzy z dostępu do takich informacji czerpią zyski swoją uwagę skupili również na telefonach satelitarnych ...Więc choćby nie wiem jaki super hiper był ten telefon satelitarny to i tak bezpieczeństwo i poufność rozmowy zależy od operatora lub twórcy urządzenia, to od jego uczciwości zależy czy rozmowa jest poufna ...Jego zaś uczciwość zależy od zysków i dla zapewnienia takowych każda rozmowa jest rejestrowana na wszelki wypadek ...No chyba że wierzysz Arkady że twórcy urządzenia zrobili sprzęt dla elitarnego klienta/vipa którego nie są w stanie później kontrolować ?
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arkady




Dołączył: 22 Lis 2011
Posty: 40
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:24, 18 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Głownie chodziło mi o to, że telefony szyfrowane są trudne do namierzenia, nasze służby miały by z tym napewno problem. No i druga sprawą jest to, że ogrom informacji który można zgromadzić na temat zwykłego obywatela jest przerażający, i można choć troche starać się nie być jak na tacy...
_________________
Dla Rewolucji!
http://arkady-janiszewski.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:17, 22 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arkady napisał:
Głownie chodziło mi o to, że telefony szyfrowane są trudne do namierzenia, nasze służby miały by z tym napewno problem. No i druga sprawą jest to, że ogrom informacji który można zgromadzić na temat zwykłego obywatela jest przerażający, i można choć troche starać się nie być jak na tacy...


Owszem da się ...Aby nie być na tacy wystarczy być nikim wtedy nikogo nie obchodzi z kim się rozmawia i o czym...Jeżeli ktoś jest ważny i jego rozmowy mają znaczenie to i tak będzie na tacy ....
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:50, 23 Lip '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

privilege napisał:
Arkady napisał:
Głownie chodziło mi o to, że telefony szyfrowane są trudne do namierzenia, nasze służby miały by z tym napewno problem. No i druga sprawą jest to, że ogrom informacji który można zgromadzić na temat zwykłego obywatela jest przerażający, i można choć troche starać się nie być jak na tacy...


Owszem da się ...Aby nie być na tacy wystarczy być nikim wtedy nikogo nie obchodzi z kim się rozmawia i o czym...Jeżeli ktoś jest ważny i jego rozmowy mają znaczenie to i tak będzie na tacy ....



Nikt a stoi Wink
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Ciekawostka, o której za pewne większość wie
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile