W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Ekshibicjoniści, kurwy, donosiciele - Facebookzjeby  
Podobne tematy
Serwis Facebook śledzi każdy twój ruch38
tylko szaleńcy bez pejszbuka13
Ciekawostka, o której za pewne większość wie17
Szok co Nasza Klasa robi z ludźmi17
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
18 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 11401
Strona: 1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy masz konto na FB?
Tak
39%
 39%  [ 20 ]
Nie
60%
 60%  [ 31 ]
Wszystkich Głosów : 51

Autor Wiadomość
chójaduch




Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:19, 22 Mar '12   Temat postu: Ekshibicjoniści kurwy donosiciele - Facebookzjeby Odpowiedz z cytatem

Jak trzeba mieć nakurwione we łbie, aby zarejestrować się na fejsbukowym gównie?

Cytat:
Fotoradar zarejestrował motocyklistę, który mknął z prędkością 189 km na godzinę przez miejscowość Wierzchowo koło Człuchowa. Kierowca celowo zasłonił rejestrację, by nie zostać rozpoznanym. Umknąłby sprawiedliwości, gdyby nie użytkownicy m.in. Facebooka.

http://m.wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci.....ernet.html


Cytat:
Doświadczenie i referencje? Pracodawcy w USA coraz częściej żądają od kandydatów do posady w ich firmach czegoś innego - loginu i hasła do Facebooka. Tłumaczą to chęcią sprawdzenia, kim naprawdę jest zatrudniana przez nich osoba. Niewielu odmawia - ludzie chcą pracy

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1.....?pelna=tak
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azizami




Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 1070
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:40, 22 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a już najbardziej wkurwiające są komunikaty w
TV czy radiu: "dołącz do nas na fejsbuku" Brick wall
dziękuję, kur..a nie mam konta więc nie dołącze Very Happy

Kod:
http://technowinki.onet.pl/komputery/internet/facebook-to-narzedzie-do-masowej-inwigilacji,1,4957059,artykul.html

to akurat wiadomo nie od dziś.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Amarantus




Dołączył: 14 Gru 2010
Posty: 186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:40, 22 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to nie do końca dobre posunięcie, można dołączyć na facebooka i nigdy więcej tam nie wchodzić. Choćby po to żeby nikt nie podszył się pod nas, Wink
_________________
Prędzej dogadasz się z gościem na kacu, niż bluzgającym flustratem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:58, 22 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z używania internetu też zrezygnujcie, bo śledząc Wasze IP można dowiedzieć się dużo więcej o Was niż śledząc profile na FB.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
salparadise




Dołączył: 07 Lut 2012
Posty: 43
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:27, 22 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Aqua. Te obawy przez fb to przecież jakaś paranoja. Przykład ludzi którzy podają login i hasło pracodawcy (???!!!) to z kolei manipulacja. Kto robi coś takiego? Chyba tylko ludzie pokroju tych, którzy się zgadzają na seks za pracę. Nie mówię że nie należy tego kontrolować patrząc im na ręce ale bez przesady. A jeśli ktoś jest na tyle głupi żeby sobie narobić problemów wrzucając w sieć kompromitujące materiały - jego problem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shepherd




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 439
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:50, 22 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FB jest dla ludzi niedojrzalych, wystarczy przesledzic tresci publikowane przez uzytkownikow, nie mam konta na FB i NK, poniewaz absolutnie nie jest ono mi potrzebne, wszystko co mozna zrobic na FB mozna zrobic przy uzyciu GG lub skype (lub tym podobnych)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:55, 22 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Amarantus napisał:
A to nie do końca dobre posunięcie, można dołączyć na facebooka i nigdy więcej tam nie wchodzić. Choćby po to żeby nikt nie podszył się pod nas, Wink


Jak ktoś się podszyje to na pewno zaraz się dowiesz od znajomych, że założyłeś konto na fb i możesz zareagować, jeśli masz łeb na karku to jeszcze wyjdziesz z tego z przyzwoitą kasą z sądu. Dla mnie kolejny powód, żeby się nie rejestrować na tym gównie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:57, 22 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nono. nie obrażajmy ludzi i nie popadajmy w paranoje.

ciekawe ilu z was, nie-używajczy FB, nie ma telefonu komórkowego?
i ciekawe że posiadania profilu na naszej klasie gwałci waszą prywatność, a to że rząd ma dostęp do logów, kilka lat wstecz; gdzie wasza komórka przebywała (z dokładnością do 1 minuty i 200 metrów), z kim gadała oraz o czym... to już wam nie przeszkadza? Smile

czy wam się podoba czy nie jesteście inwigilowani - technologia ułatwia inwigilację, a z czasem będzie jeszcze łatwiej. z tym, że służy to już nie tylko agencjom "bezpieczeństwa" - również prywatnym korporacjom, hakerom, a nierzadko i zwykłym ludziom.

media społecznościowe, jak sama nazwa wskazuje, służą do budowania społeczności - i swoje zadanie spełniają. że przy okazji pomagają tez w inwigilacji - ok, tu zgoda.
natomiast czemu służy nagrywanie danych o waszej komórce? tylko i wyłącznie inwigilacji - na pewno nie kształtowaniu się społeczności.
z tym że o tym drugiem się nie mówi tak często i tak źle, jak o tym pierwszym.

być może po prostu człowiek świadomy tego, że rząd i tak wie o nim wszystko, nie ma problemu z upublicznianiem swych danych szerszej audiencji - jego prawo, jego wybór. a wyzywanie go od kurw i donosicieli świadczy tylko i wyłącznie o patologicznym braku tolerancji względem jego ekshibicjonizmu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:54, 22 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi nie każdy z nie-posiadaczy fb nie posiada go z tych samych powodów. Może niektórzy po prostu nie chcą uczestniczyć w tym kiczu? Nie pomyślałeś o tym? Akurat mnie wali to, czy rząd czy coś tam. Mdli mnie tylko na tą szopkę i tyle, poza tym sporo osób daje sobie spokój, bo nie chce żeby go śledził np. pracodawca. Pracodawca też ma logi z ostatnich 5 lat użytkowania neta? Chyba nie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:58, 22 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sikorski napisał:
Bimi nie każdy z nie-posiadaczy fb nie posiada go z tych samych powodów. Może niektórzy po prostu nie chcą uczestniczyć w tym kiczu? Nie pomyślałeś o tym? Akurat mnie wali to, czy rząd czy coś tam. Mdli mnie tylko na tą szopkę i tyle, poza tym sporo osób daje sobie spokój, bo nie chce żeby go śledził np. pracodawca. Pracodawca też ma logi z ostatnich 5 lat użytkowania neta? Chyba nie.

ale co mnie obchodzą powody dla których ludzie nie posiadają konta na fb?
czy ja kwestionuję zasadność któregokolwiek z nich, do tego z użyciem pejoratywnych epitetów?

myślałem że ten temat jest o powodach dla których ludzie posiadają...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:14, 22 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
ciekawe ilu z was, nie-używajczy FB, nie ma telefonu komórkowego?
i ciekawe że posiadania profilu na naszej klasie gwałci waszą prywatność, a to że rząd ma dostęp do logów, kilka lat wstecz; gdzie wasza komórka przebywała (z dokładnością do 1 minuty i 200 metrów), z kim gadała oraz o czym... to już wam nie przeszkadza? Smile


Wsadzasz wszystkich do jednego wora kierując się ironicznie do nie-posiadaczy fb, a nie każdy kto nie posiada fb robi to, bo naiwnie myśli, że ucieknie od inwigilacji rządu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:16, 22 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sikorski napisał:
Cytat:
ciekawe ilu z was, nie-używajczy FB, nie ma telefonu komórkowego?
i ciekawe że posiadania profilu na naszej klasie gwałci waszą prywatność, a to że rząd ma dostęp do logów, kilka lat wstecz; gdzie wasza komórka przebywała (z dokładnością do 1 minuty i 200 metrów), z kim gadała oraz o czym... to już wam nie przeszkadza? Smile


Wsadzasz wszystkich do jednego wora kierując się ironicznie do nie-posiadaczy fb, a nie każdy kto nie posiada fb robi to, bo naiwnie myśli, że ucieknie od inwigilacji rządu.

nie musisz mi mówić co robię - tak się składa, że jestem trzeźwy Smile
wsadzam do jednego wora wyłącznie tych co przytakują tytułowi tego tematu.
czy jesteś w tym worze, czy nie - decyzja jest wyłącznie po twojej stronie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
wicky!




Dołączył: 28 Mar 2010
Posty: 16
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:48, 24 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz mieć konto na fb, używać go jednocześnie zachowując bezużyteczność dla kogokolwiek kto by Cię chciał przejrzeć. Zależy od tego kto jak sobie ceni swoją prywatność. Są ludzie którzy są bierni, a są tacy którzy muszą napierdolić 10 postów na godzine, w tramwaju, w piwnicy i na kiblu też bo inaczej zwariują.

Swoją drogą ciekawą opcją jest uzupełnianie danych przez znajomych. Wlepią Ci, że byłeś z nim tu i tu, innym razem że uczęszczałeś tam czy gdzie indziej. Oczywiście robią to twoi znajomi, sprytne prawda?

Telefonu komórkowego bym się chętnie pozbył bo do niczego nie jest mi on potrzebny, ale niestety technologia idzie na przód a razem z nią standardy społeczne więc ciężko z tego wyjść.

ps. gardze ankietami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:28, 24 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem konto na FB, które mi skasowano za antysemickie treści. Założyłem sobie nowe i zwyczajnie mam gdzieś, że mogą mnie inwigilować. Przyzwyczaiłem się do tego. Musiałbym przestać korzystać ze wszystkiego gdybym się tym przejmował. Hehe daję sobie rękę ściąć, że nie uczestniczyliście w przesłuchaniu na komendzie gdzie dostaliście przed oczy wykaz wszystkich waszych rozmów gg, smsów, maili, rozmów komórkowych, skype. Pierdolenie o szopenie zamieszkajcie w lesie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:01, 24 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale pierdolisz.... chuj z pałami, przecież wiadomo, że mogą mieć o nas co zechcą. Nie chodzi o pały tylko o dostęp do twoich danych dla normalnych osób postronnych, jak choćby np. potencjalny pracodawca, czy agencja reklamowa, albo choćby ktokolwiek kto chce zdobyć do jakichkolwiek celów twoje dane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
armar




Dołączył: 10 Gru 2011
Posty: 553
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:07, 24 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sikorski napisał:
Nie chodzi o pały tylko o dostęp do twoich danych dla normalnych osób postronnych, jak choćby np. potencjalny pracodawca, czy agencja reklamowa, albo choćby ktokolwiek kto chce zdobyć do jakichkolwiek celów twoje dane.

Więc myślisz, że jakaś agencja reklamowa użyje fragmentów moich wypowiedzi na FB?
Może potencjalny pracodawca-gej zatrudni mnie wiedząc jaki mam stosunek do chorób związanych z seksualnością?

Nie bardzo rozumiem tej paranoi, bo nie zamieszczam na FB swoich aktów, nie nakłaniam nikogo do niezgodnych z prawem działań, staram się pisać wyłącznie w sposób odpowiedzialny by uniknąć pozwów, itd.
Myślę, że uczciwy człowiek nie ma się czego obawiać jeśli nie jest zbyt wylewny w publikowaniu swoich sekretów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:39, 24 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
choćby np. potencjalny pracodawca, czy agencja reklamow

Jeśli jesteś aż tak ważną osobistością, aby cię prześwietlać to i tak potencjalny pracodawca wynajmie w tym celu potencjalnego informatora i prześwietli cię jak psiarnia.


Edit: Nie trudno o znajomości w branży telekomunikacyjnej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:52, 24 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Venom napisał:
Cytat:
choćby np. potencjalny pracodawca, czy agencja reklamow

Jeśli jesteś aż tak ważną osobistością, aby cię prześwietlać to i tak potencjalny pracodawca wynajmie w tym celu potencjalnego informatora i prześwietli cię jak psiarnia.

a ponadto, jeśli jesteś aż takim niedorajdą, że nie potrafisz sobie znaleźć pracy nie robiąc loda pracodawcy by zwiększyć swe szanse na zatrudnienie - to nie miej pretensji do facebooka, ale do siebie. ewentualnie do rodziców, że cię godności nie nauczyli.

jak ci potencjalny pracodawca każe dać klucze od mieszkania, bo będzie chciał sprawdzić jak mieszkasz, zanim cię zatrudni - i ty mu je dasz... to do kogo wtedy będziesz mieć pretensje, do spółdzielni mieszkaniowej? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Azizami




Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 1070
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:34, 24 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe Fejsbukowe kurwy Very Happy
przesłanie jak sie patrzy Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:38, 24 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

h3xer napisał:
hehe Fejsbukowe kurwy Very Happy
przesłanie jak sie patrzy Very Happy

koleś nagrał film i upublicznił go na portalu społecznościowym youtube, gdzie uzewnętrznia się przed nieznajomymi ze swoich uczuć; że nie obchodzi go z kim byli w kinie, co jedli na obiad... i jeszcze że chce aby umarli...? Shocked
hmmm.... widać uznał że jego pierdolenie dla odmiany kogoś obchodzi Smile

nie no faktycznie - mistrz skromności, edukacji i elokwencji, a do tego poeta.
on jest zupełnie inny, on wcale nie jest internetowym ekshibicjonistą... nie to co te kurwy z facebooka Laughing

liczba sposobów na które wszelkiej maści idioci próbują się dowartościować w necie, z tym na portalach społecznościowych, jest w istocie nieskończona... z tym, że nie każdy jest przy tym aż takim hipokrytą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
chójaduch




Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:34, 29 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Żydowskie liceum dla dziewcząt Beis Rivkah na Brooklynie nakazało swoim wychowankom usunąć wszystkie konta na Facebooku pod groźbą usunięcia ze szkoły. W ten sposób władze starają się rzucić wyzwanie postępującemu upadkowi moralnemu i zaszczepić uczennicom ''kodeks skromności''.

http://m.deser.pl/deser/1,120177,1144174.....eksem.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:36, 29 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chójaduch napisał:
Cytat:
Żydowskie liceum dla dziewcząt Beis Rivkah na Brooklynie nakazało swoim wychowankom usunąć wszystkie konta na Facebooku pod groźbą usunięcia ze szkoły. W ten sposób władze starają się rzucić wyzwanie postępującemu upadkowi moralnemu i zaszczepić uczennicom ''kodeks skromności''.

http://m.deser.pl/deser/1,120177,1144174.....eksem.html

to chyba bardziej pasuje do tego drugiego tematu: viewtopic.php?t=15342 Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
chójaduch




Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:59, 29 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej do "Ło kurwa ja pierdolę", bo ta szkoła nie znajduje się w Izraelu Wink niech już zostanie, bo dotyczy fejsa, a nawet pejsa...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:20, 29 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkie szkoły żydowskie znajdują się duchem w Izraelu. Smile

Wiesz, że ofiary spod żydowskiej szkoły, tego świra ostatnio we Francji, rzekomo agenta francuskiego wywiadu - wszystkich pochowano w Izraelu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:05, 30 Mar '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytajcie to:

Facebook szkodzi dziewczętom

Doktor Leonard Sax, znany amerykański psycholog, autor cenionych, ale i wzbudzających u niektórych kontrowersje, podręczników dla rodziców, uważa, że nastoletnie dziewczęta, które spędzają dużo czasu na Facebooku, narażają się na depresję. Jego zdaniem, liczba „przyjaciół“ na Facebooku również może zwiększać ryzyko zachorowania. Sax twierdzi, że dziewczęta są bardziej narażone niż chłopcy.


dalej: http://kopalniawiedzy.pl/Leonard-Sax-Facebook-dziewczeta,15538
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2, 3   » 
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Ekshibicjoniści, kurwy, donosiciele - Facebookzjeby
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile