W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
tylko szaleńcy bez pejszbuka  
Podobne tematy
Serwis Facebook śledzi każdy twój ruch38
Ekshibicjoniści, kurwy, donosiciele - Facebookzjeby53
Ciekawostka, o której za pewne większość wie17
Szok co Nasza Klasa robi z ludźmi17
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
7 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 3767
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
porfirij




Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 507
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:10, 08 Sie '12   Temat postu: tylko szaleńcy bez pejszbuka Odpowiedz z cytatem

Cytat:
...coraz więcej pracodawców jest podejrzliwych, gdy kandydat nie ma profilu na tym portalu. Podobnego zdania są coraz częściej psychologowie, którzy uważają, że brak konta na Facebooku to "podejrzana" sprawa ołecznościowych jest w obecnych czasach "podejrzane".
Popularność Facebooka na całym świecie stale rośnie, a dominująca pozycja tego portalu nikogo już nie dziwi. Dzieło amerykańskiego studenta stało się wszechobecnym elementem nowoczesnego społeczeństwa. Doszło do tego, że coraz więcej pracodawców jest podejrzliwych, gdy kandydat nie ma profilu na tym portalu. Podobnego zdania są coraz częściej psychologowie, którzy uważają, że brak konta na Facebooku to "podejrzana" sprawa

Niemiecki dziennik "Der Taggspiegel" przypomina, że konta na Facebooku nie miał ani sprawca niedawnej masakry w amerykańskim kinie James Holmes, ani też Norweg Anders Breivik, sprawca zamachu w Oslo i tragicznych wydarzeń na wyspie Utoya.

Niewątpliwe brak konta na Facebooku wzbudza zainteresowanie przyszłych pracodawców. Potwierdza to mi.n. magazyn "Forbes", gdzie przedstawiciele działów HR dużych firm coraz częściej stają się dziwnie ostrożni wobec kandydatów nieposiadających konta na popularnym portalu społecznościowym...

całość http://polonia.wp.pl/kat,1010253,title,N.....caid=1ef33
no to jestem szaleńcem i dobrze mi z tym Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:35, 08 Sie '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trele moreLe artykuł z jakiegoś sponsoringu marketingowego, bo fuckbook daje dupy na giełdzie i nie wdraża innowacji.
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aximia




Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3996
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:29, 08 Sie '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi trafnie zauważył, iż twierdzenie, że Brevik nie miał fejsa to brednia zob. viewtopic.php?t=19911

Cytat:
Że co proszę?
http://publicintelligence.net/mirror-of-.....o-gallery/

Niemiecki psycholog Christoph Moller może lepiej niech sam się uda do psychologa, albo chociaż zapyta jakiegoś dzieciaka jak się używa Google

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=a6EnyQ0Dy50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:49, 08 Sie '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

faktem jest natomiast, że niektórzy pracodawcy (zwłaszcza za oceanem) faktycznie proszą kandydatów do pracy o ich logina+hasło do konta facebook, niczym żydzi żądający dostępu do emaila od wjeżdżających do izraela Smile

tak że @venom, jako temu któremu facebook zamknął konto za antysemityzm, nie wróżę ci świetlistej kariery zawodowej Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:06, 08 Sie '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sądzisz ze podrzedne firmy maja możliwość wiedzieć dlaczego moje konto zostało skasowane (o ile rozkkinia ze zostało w ogóle kiedykolwiek założone zacznijmy od tego) jeśli nawet mi bezpośrednio tego powodu nie podał facebook? Cool haha bez jaj, fakt jeśli chciałbym pracować w rammstein airbase niedaleko miesenbach to na pewno, dlatego uważam ze lepiej jest nie mieć niż kryć się z poglądami jak facebookowy Szczurek. Przynajmniej teraz żaden pracodawca nie zajrzy żeby przesledzic to co lubię a czego nie by osadzic np po tym jakiej muzyki słucham czy nadaje się pracy loled. Ten artykuł to gniot jakich mało. Tak czy inaczej w mojej okolicy wychodzi na to, ze połowa to terroryści bez pracy? Heheh a wiesz dlaczego Bo nie umieją piasac, czytać heheh jedynie policza po niemiecku do dwudziestu na palcach i wykreca numer w telefonie. Kariery w ambasadzie nie zrobię jeśli to miałeś na myśli Laughing . U siebie w zakładzie ja jestem jeszcze umiarkowany, ruscy i syryjczycy nie kryją się ze swoimi poglądami. Co chwile nowe przesłania rasostowskie na koszulkach ha jedna ostatnio była przebojem zakładu. Was klux du? Laughing
facebook nie okazał się tak wielkim przebojem w notowaniach jak na okładce timesa i teraz strachem chcą ludzi tam umieścić. Laughing
ej może mam założyć nowe konto i pozapraszac do znajomych celebrytow a pózniej pójść z cv do telewizji? Laughing
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:23, 08 Sie '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Venom napisał:
Sądzisz ze podrzedne firmy maja możliwość wiedzieć dlaczego moje konto zostało skasowane

Podrzędne nie - dlatego napisałem, że nie wróżę ci świetlistej kariery, a nie że nie wróżę ci żadnej... Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:45, 08 Sie '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do zajebistych instytucji czy korporacji zdolnych wyciągać dane od administracji fejsa, w których z nerwów mogę nabawic się wrzodów od mobbingu pchac się i tak nie mam zamiaru. Zwłaszcza, ze tylu jest na ziemi i w Polsce głupich ludzi czego Internet jest namacalnym dowodem ze wystarczy znaleźć nisze i stać się sobie szefem Smile a gdy kryzys napędza nowe ideologie lole czują się zagubione tylko głupi by nie skorzystał.
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:55, 08 Sie '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mogę teraz tego znaleźć, ale nie dalej jak dziś czytałem artykuł, że według szacunków coś koło połowy pracodawców z Wielkiej Brytanii kupuje (mniej lub bardziej legalnie) usługi w firmach zajmujących się sprawdzaniem m.in. poglądów politycznych kandydatów na pracowników.

Więc jeśli są firmy które świadczą tego typu usługi to z całą pewnością mają przede wszystkim deal z Facebookiem i z Google - bo tam jest najwięcej danych.

Informacja to potęga, a potęga pozwala zarabiać pieniądze, a kto nie ma pieniędzy ten nie zatrudnia ludzi - bo niby za co.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:59, 08 Sie '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znalazłem - sorry, chodziło o "czarną listę".
Więc czy jesteś pewien, ze jeszcze cię na niej nie ma? Laughing


Thousands of workers 'blacklisted' over political views

Commissioner urged to investigate 'secret database' used by the construction industry

The surveillance and blacklisting of thousands of workers, including some suspected by construction companies of being left-wing troublemakers, should be immediately investigated by the privacy watchdog, it was urged last night.

More than 40 major firms referred to the secret database, which listed thousands of people's details, including their involvement in union activity, before hiring staff. Workers who were on the list allege they were deprived of their livelihoods as a result of their inclusion, with supporters claiming their human rights have been breached.

Liberty has written to the Information Commissioner, Sir Christopher Graham, accusing him of inaction over a privacy scandal that it compares to phone hacking. Liberty is threatening to go to court to force him to investigate the case.

Details of the blacklist emerged in 2008 when it emerged that an organisation called Consulting Association held files on about 3,200 agency workers, including political activists, shop stewards and health and safety representatives. Some of the information was gathered using secret surveillance.


reszta: http://www.independent.co.uk/news/uk/hom.....10208.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:14, 08 Sie '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozumiem... ty pewny jesteś, że sie nań znajduje trudno, ale to nie przekłada się na fakt, iz przez ten czas co jestem za kreską zmienialem 3 razy pracę z własnej woli, gdy ta mi nie odpowiadała(nie tracąc przy tym płynności). W sumie zmienialem 4 razy, natomiast jeden raz zostałem zwolniony ale z zagwarantowanym przeniesieniem gdzie indziej i to jeszcze na wyższa pensje. Groźny ze mnie breivik i nigdzie mnie nie chcą co Laughing dzisiaj jeszcze w skrzynce miałem list (bo przestałem odbierać od nich telefony) z laifirmy ze znaleźli mi inna robotę, ale od pon będę już robił na normalna umowę bez pośredników, wiec mam na nich wyjebane. Smile aha dostałem mandat ostatnio 50 jurków - chyba jestem na czarnej liście god damn Laughing
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:27, 08 Sie '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Venom napisał:
Rozumiem... ty pewny jesteś, że sie nań znajduje

Bynajmniej. Moim celem było jedynie opisanie zjawiska i ewentualnych konsekwencji posiadania konta FB, na przykładzie z życia - w żadnym wypadku nie sugeruję, że jesteś na jakiejkolwiek czarnej liście.
Poza tym umówimy się: jeśli ty jesteś na tej czarnej liście, na której (jakby wierzyć zacytowanemu źródłu) już w 2008 roku było 3200 osób, to znajdujesz się na niej co najmniej 1600 pozycji za mną Laughing
Więc nie pochlebiaj sobie kolego Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:30, 08 Sie '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na lotnisku Cię zatrzymywali już? Smile Eee tam Pewnie nie latasz lepiej się lata na kanapie w salonie co Laughing
ja tez wole parapsychiczne środki lokomocji Very Happy
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:33, 08 Sie '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Venom napisał:
Na lotnisku Cię zatrzymywali już? Smile Pewnie nie latasz lepiej się lata na kanapie w salonie co Laughing

Tylko na Kubie z 20 minut.
Ale faktycznie, przyznaję że do Izraela nie latam, a w USA byłem ostatnio z 12 lat temu - zanim jeszcze powstał FB - wiec za bardzo nie mieli jeszcze okazji.

Czyli koniec końców sugerujesz, ze jednak jesteśmy na tej liście? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:38, 09 Sie '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dam ci znać jeśli kiedykolwiek będę miał przesłanki przemawiajace za. Póki co moja postawę możesz odczytać jako empiriokrytyczną.
Smile

Hehe a teraz pucuj się od kogo mogliby kupić dane ojca dyrektora p2 bom bo moje od fuckbook'a, a ty gdzie nadepnąłeś na minę poza portalem goldman sachsu.
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


tylko szaleńcy bez pejszbuka
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile