W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Po co te limity?  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
9 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Odsłon: 9691
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy popierasz poniższy postulat?
Tak
63%
 63%  [ 23 ]
Nie
30%
 30%  [ 11 ]
Brak zdania
5%
 5%  [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 36

Autor Wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:29, 17 Cze '08   Temat postu: Po co te limity? Odpowiedz z cytatem

Bimi,nie karaj mnie za ten wątek zmniejszeniem postu pliz Embarassed .
To tak na początek.
Chodzi mi o to,że właściwie po co te limity?Ci co chcą pisać bzdury i tak je piszą,zakładając durne wątki
viewtopic.php?t=758
viewtopic.php?t=2794
viewtopic.php?t=2787
viewtopic.php?t=2927
viewtopic.php?t=2570 Cool
oraz pisząc debilne posty.Limity tu w niczym nie pomagają
Osobom chcącym rzeczowo podyskutować często zwyczajnie brakuje postów,a kiedy je odzyskują to bardzo często już dyskusja gaśnie.
Moim postulatem jest zniesienie limitu postów lub ustanowienie dla wszystkich(oprócz tych,którzy szczególnie podpadli) równego,wystarczającego wszystkim limitu,powiedzmy 12 postów (za mało,żeby spamować,odpowiednio,żeby podyskutować).
Oczywiście decyzja należy do CIEBIE,Bimi.
Na wszelki wypadek załączam ankietkę.
Pozdro.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20403
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:23, 17 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gdyby nie limity to już dawno miałbyś bana iar0, więc lepiej ciesz się, że są.
miałeś iść dyskutować na nowy horyzont, bo tam nie ma limitów. już ci się odechciało?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:29, 17 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślisz że nie dyskutuję tam? Cool
Jednak myliłem się co do tego forum,myślałem że limity,blokada rejestracji i parę innych rzeczy rozwali to forum-i jak już napisałem myliłem się.
Myślałem że rozpiździłeś naprawdę fajną rzecz,czyli to forum (które sam utworzyłeś).Myliłem się.
Moim zdaniem jednak hamujesz rozwój prawda2.info limitami.Ale nie to nie,nie zdejmuj ich jak niechcesz.
Ten postulat był tylko moją jak zawsze dobrą radą.
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Filjan




Dołączył: 29 Maj 2008
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:04, 17 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o limity to jestem za. Wcale nie uważam że to hamuje rozwój. Po prostu te forum idzie na jakość, a nie na ilość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:50, 17 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fijan to ja chciałabym zobaczyć tą jakość oprócz postów osób- użytkowników których bym policzyła na palcach obu rąk Smile gdzie ta jakość, jaka jakość , pod jakim względem jakość?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:56, 17 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja nie rozumiem, po co robić na to nowy temat, iar0.

Dyskusja na temat limitów już jest. Tak długo w sumie, jak same limity.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko nielogiczne i mało prawdopodobne.
GG 7434411
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tomaszek




Dołączył: 07 Maj 2008
Posty: 91
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:40, 18 Cze '08   Temat postu: Re: Po co te limity? Odpowiedz z cytatem

iar0 napisał:
Bimi,nie karaj mnie za ten wątek zmniejszeniem postu pliz


A coś ty taki rozdygotany? Nie masz innych problemów w życiu niz limit postów na forum?

Ale faktem jest że te "redukcje" często są dość problematyczne.Nie wiem np. za co dostało się "Tańczącej"? Jeśli jej temat był do kitu (wedle admina) to jest chyba kosz ? Po co karać osobę - no chyba że chodziło o zupełnie inne posty i inny temat...?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:50, 18 Cze '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe Tomaszek właściwie to dobre pytanie nie pomyślałam w ten sposób Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baccalus




Dołączył: 13 Lut 2007
Posty: 414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:00, 02 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego Bimi ograniczył mi możliwość pisania z 18 do 8 postów?
Zadałem mu to pytanie na pw wczoraj, ok. 21:00. Do tej pory nie uzyskałem odpowiedzi.
Stało się to natychmiast po tym, jak wyraziłem swoje zdanie, przeciwne do jego.
Rozmowa
Chciałbym dodać, że natychmiast po tym, jak mu zadałem to pytanie, utraciłem dostęp do strony. Nie wczytywała mi się.
Serwer jednak nie padł, bo mogłem na nią wejść przez proxy. Czyżby ban na ip?

Nie pytam tu Bimi'ego o nic. Informuję resztę użytkowników o sytuacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8560
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:03, 02 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Baccalus napisał:
Dlaczego Bimi ograniczył mi możliwość pisania z 18 do 8 postów?
Zadałem mu to pytanie na pw wczoraj, ok. 21:00. Do tej pory nie uzyskałem odpowiedzi.
Stało się to natychmiast po tym, jak wyraziłem swoje zdanie, przeciwne do jego.
Rozmowa
Chciałbym dodać, że natychmiast po tym, jak mu zadałem to pytanie, utraciłem dostęp do strony. Nie wczytywała mi się.
Serwer jednak nie padł, bo mogłem na nią wejść przez proxy. Czyżby ban na ip?

Nie pytam tu Bimi'ego o nic. Informuję resztę użytkowników o sytuacji.


Z tego co widzę to masz limit 4 . Pewnie za głupie pytanie Smile
Nie przejmuj się, kiedyś też się go pytałem i mnie olał .
Ostatnio - polemizowałem Smile - z administratorem w temacie Prosto z Grecji . Poczuł - zapewne - niemoc dopierdalając mi od prymitywnych faszystów itp , kiedy ja nazwałem go tylko piknikiem Laughing . Na fali swojej niemocy obciął mi limit .
Wnioski z polemizowania z adminem są proste . Śmiech to potężna broń , strasznie irytuje władców tego świata , szczególnie kiedy z nich sie napierdalamy ( najlepiej publicznie prosto w twarz ) Wink

z dedykacją dla wszystkich pikników




PS. Baccalus , powinieneś się cieszyć , i tak masz iloraz inteligencji większy niż ja Laughing
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20403
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:06, 02 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
Czas kompromisów się skończył . Nie można dyskutować z rządzącymi , o warunkach ich kapitulacji . Bezwarunkowa kapitulacja , oraz Norymberga dla setek tysięcy skurwysynów, a stryczek dla tysięcy .Do puki nie zrozumiemy że jest to jedyna droga do zwycięstwa , dalej będziemy tkwić w jakiś popieprzonym impasie , w jakiś chujowych przepychankach z których cieszą się tylko media .

Tylko prymitywny faszysta napierdala takimi tekstami - a cytat który przytoczyłem nie był jednorazowym incydentem.

To nie jest forum dla prymitywnych faszystów, ani dla idiotów co nie mają nic mądrego do dodania a chcą sobie tylko przekornie poprzypuszczać (bo np. nie lubią lewicy, tudzież mają inną paranoję) - dopóki tego nie pojmiecie, dopóty wasz limit będzie proporcjonalny do ilorazu inteligencji epatującego z waszych postów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:59, 03 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

osobiście popieram limity postów tylko nie rozumiem tak do końca czym ich ograniczanie jest podyktowane. bo jeżeli ilorazem inteligencji to za kogo sam się uważasz, by je redukować? za ideologię lub jakiś niewygodny temat, a sam chyba nie wiesz, że kłócąc się z idiotą, robisz dokładnie to samo. jako, że ograniczyłeś mi ilość postów z 8 do 4 za niewygodne pytanie, które postawiłem i nikomu nie przyszło nawet do głowy jaki był istotnie cel, proszę abyś zgodnie ze swoim dyktatem zredukował moją ilość postów do 1.

pozdrawiam serdecznie. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20403
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:03, 03 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe.

tak często mi się zdarza, że jakiś głąb prosi o zmniejszenie limitu, że chyba zrobię automatyczny formularz z przyciskiem "zmniejsz mi limit". co się będziecie płaszczyć przede mną, prosząc o coś co należy się wam jak psu buda Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20403
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:22, 03 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

swoją drogą nie wiem skąd w niektórych ludziach takie dziwne przeświadczenie, że jeśli upierdoliłem im limit to dlatego, że zadali jakieś "niewygodne pytanie"...
które niewygodne pytanie? konkretnie!
skoro myślisz ciołku, jeden z drugim, że zadałeś mi jakieś niewygodne pytanie, to nie rozumiem co cię powstrzymuje przed powtarzaniem raz dziennie tego swojego rzekomo genialnego pytania? bo na pewno nie ja... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
85r




Dołączył: 22 Sie 2009
Posty: 476
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:55, 03 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Forum z dyktaturą walczące z dyktaturą Laughing To się chyba nazywa hipokryzja. W ten sposób obalając obecny system stworzycie system podobny to tego jaki panuje na tym forum czyli następna dyktatura. Cieszyć się z obecnego stanu rzeczy na forum będą jak zwykle ludziska z 18 postami na dobę których jest mniejszość to tak samo jak w obecnym systemie mniejszość jest zadowolona z obecnego systemu. Sondaż dokładnie pokazuje że ludzie nie chcą limitów mimo wszystko na forum niema demokracji tylko dyktatura bimiego i limity nadal są. Mało mnie to obchodzi czy mi bimi zmniejszy przez tą wypowiedź limit na tym forum, nie ja na tym stracę tylko to forum. A dyskusja z klonami bimiego mało mnie interesuje mowa o tych z 18 na dobę Smile bo te zwykle używają słowa kurwa jako przecinek lub kropka. Czyli prostactwo pełną gębą w dodatku uważające się za prze inteligentne bo bimi im tak powiedział Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20403
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:05, 03 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe, prostactwo pełną gębą - kto to mówi Laughing

viewtopic.php?p=118086#118086
viewtopic.php?p=119170#119170
viewtopic.php?p=118690#118690

ty akurat @85r powinieneś mnie na rękach nosić za to że wielkodusznie ci przebaczyłem i w końcu zwiększyłem do 4.
choć teraz się zastanawiam czy słusznie... Smile

a co do limitu 18 na dobę to nikt nie otrzymuje go dożywotnio, czego akurat ty i baccalus jesteście najlepszym przykładem.
więc nie obrażaj tych co mają limit 18 bo sam kiedyś taki miałeś... później miałeś 1, przez swe buractwo na poziomie grzanka, później mnie błagałeś, żebym ci zwiększył... później ci zwiększyłem... a teraz widzę, że znowu fikasz.
czyżbyś zapomniał o swym miejscu w szeregu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:10, 03 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing

Cytat:
czy mi bimi zmniejszy przez tą wypowiedź limit na tym forum, nie ja na tym stracę tylko to forum.


Laughing

Cytat:
W ten sposób obalając obecny system stworzycie system podobny to tego jaki panuje na tym forum czyli następna dyktatura.


Laughing Ocknij się, bo chyba nie żyjesz w realu zbyt mocno jeśli życie jest dla ciebie odzwierciedleniem internetowej komunikacji. Laughing
Gdyby nie limity i szczera pogarda to forum prawda2 już dawno zmieniłoby się w portal różańcowy typu wolnaludzkość lub inny post new age'owy klimat, gdzie jedyną zajawką ludzi jest symbolika i nowe religie. O yeah galaktyczno-patriotyczna masturbacja. Wieniec z kwiatków dla wszystkich i wylewamy kosmiczne żale.
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
85r




Dołączył: 22 Sie 2009
Posty: 476
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:43, 04 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze wiesz bimi że do puki nie zacząłeś mi limitować wypowiedzi i usuwać tematów i te twoje 18 postowe pachołki nie zaczęły mi ubliżać za zakładanie tematów to byłem w miarę kulturalny . A że na twoim forum niema zakazu klniecie co według mnie jest błędem bo obniża poziom dyskusji to sobie pozwoliłem na nieco więcej bo jakoś trzeba się bronić przed chamstwem. A chamstwo rozumie tylko jeden język ulicy.
To zawsze moderator daje przykład jak można zachować się na forum, a ty jak widać nie świecisz najlepszym przykładem, pierwszy lepszy temat z tobą: viewtopic.php?t=18782

A tak po za tym widzę że dalej nie rozumiesz reguł demokracji o którą tak walczysz, patrz sondaż tego tematu.
Zamiast skupić się naprawdę na tym co jest ważne czyli rzeczowej dyskusji na temat NWO i wklejania linków na forum z tym związanych, ty zajmujesz głownie karaniem jakimiś limitami użytkowników, przy okazji im ubliżając jak dziecko mając jednocześnie w ręku narzędzie (ban) pozwalające o takich kłótniach zapomnieć.

Co do yamakusy to widzę że to twój wierny piesek chyba powinieneś go jakoś nagrodzić jak to wcześniej robiłeś za to że tak wiernie ci służy, zielony nick to może być za mało, z tego co mi wypisywał na privie to chyba wolał by różowy.

To jak wygląda obecnie forum jest tylko i wyłącznie zasługą administratora tego forum bo to ty bimi ustalasz na tym forum zasady gry. I przestań jak dziecko wyładowywać się na innych użytkownikach o innych poglądach za to że nie radzisz sobie z administracją forum które po prostu cie przerasta. Wszystko wskazuje na to że ciebie jara chyba ubliżanie ludziom, nie wnikam w to jakie miałeś dzieciństwo i jak bardzo skrzywdzili cie Polacy że do tego doszło ale nie sądzisz że czas wreszcie dorosnąć?


A wracając do limitów to lepszy od nich byłby ban tymczasowy i powinien być stosowany do ludzi nie potrafiących stworzyć zdania bez przeklinania. No ale to wtedy od administracji wymagało by zastosowania się do tej reguły, pytanie czy bimi by potrafił pohamować język i nie kląć? Bardzo w to wątpię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8560
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:12, 05 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

85r po co bijesz pianę . To jest forum Bimiego i racja jest po jego stronie.

Bimi dobrze zrobił zmniejszając mi limit , zresztą od jakiegoś czasu zmierzałem w tym kierunku. I tak jestem zdziwiony że dopiero teraz mi zmniejszył limit , na jego miejscu już 50 postów temu bym zmniejszył limit .
Zresztą , 85r na chuj ci większy limit , co masz ciekawego do powiedzenia . Ode mnie epatuje niezdrowa energia Laughing , a jakie przesłanie idzie za tobą .
Spora część użytkowników, tego forum , nie ma własnego zdania , nie ma nic do powiedzenia .
To forum to przechowalnia ciekawych tekstów ( i nie tylko ciekawych ), taka biblioteka , i tak to trzeba traktować .

PS. 85r naprawdę prosiłeś bimiego o zwiększenie limitu Laughing
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chójaduch




Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:39, 05 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

85r
Jeśli już musisz wskazać pewną grupę wyrazów i dokonać subiektywnego ich wartościowania, to postaraj się, kurwa, nie stosować terminologii jebanego sekciarstwa. Jeśli już musisz to użyj słowa "wulgaryzm".

Możliwość posługiwania się na tym zacnym Forum prawdziwym językiem, a nie jakąś pierdoloną "salonową" odmianą jest cechą, za która należałoby je cenić, a nie krytykować.

Swoją droga, to jakiś jebany absurd - co za chój i na jakiej podstawie uzurpuje sobie prawo do piętnowania zasobów leksykalnych? Insrument wulgaryzmu nie jest przypadkowy. Służył on jebanym skurwielom, aby barany nie sluchaly "prymitywa", który nie posługuje się uznana przez kurwy wersja języka.

To nic innego jak pierdolona moda. Nie poslugujesz się modnym językiem to spierdalaj, jesteś nie trendi... Tak to działało kiedyś, ale skutki powszechnego stosowania instrumentu wulgaryzmu są widoczne do dziś.

Jebac pierdolone kurestwo. Wszystkie słowa powinny byc legalne!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
85r




Dołączył: 22 Sie 2009
Posty: 476
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:58, 05 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż tu komentować śmierdzące prostactwo i patologia najwyższej rangi sprowadzone na forum przez bambi się wypowiedziało. Ledwo wyszło to z dżungli nauczyło się pisać na klawiaturze i myśli że świat do niego należy.
Choć też bambi może się bronić w ten prostacki sposób, cóż to dla niego stworzyć nick lub go przejąć na własnym forum i go używać w takich trudnych dla niego rozmowach gdzie sobie nieradzi pod swoim nickiem.
Sam nick chójaduch mówi sam za siebie. A to prostactwo które preferujecie robi wrażenie tylko na dzieciach z przedszkola które pierwszy raz odkryły znaczenie słowa kurwa.
Czym częściej takie kaleki intelektualne jak chójaduch, ordel, yamakusa, bambi itp będą się wypowiadać na tym forum tym szybciej ono zniknie i oto chodzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20403
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:56, 05 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

85r napisał:
Czym częściej takie kaleki intelektualne jak chójaduch, ordel, yamakusa, bambi itp będą się wypowiadać na tym forum tym szybciej ono zniknie i oto chodzi.

taaa.. znając życie to prędzej ty znikniesz... po czym znowu wrócisz skruszony i obiecując poprawę, zarzekając się że się zmieniłeś, będziesz skomleć o zwiększenie ci limitu.

spójrz w lustro człowieku: nie dość że jesteś burakiem, to jeszcze nie masz honoru, a do tego jesteś głupi i żałosny.
dwa lata temu też się odgrażałeś, że bambi doprowadzi forum do zagłady... i co? rok później przypełzłeś przepraszać bambi i prosić go o większy limit... aby po kolejnym roku zatoczyć obłędne koło Smile

oj biedny ty, biedny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1409
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:31, 05 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi condonie ,teraz rozumiem czemu to co piszą inni nie dociera do ciebie . .
Masz niestandartowy rozmiar i condon ci oczy zasłania .Oddychasz przez rurkę do pływania ?
Biedny mutant z próbówki ,zamknęli cię w jakiejś piwnicy dziwolągu , niedobrzy ludzie ?

Smile
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chójaduch




Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:25, 06 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prostactwo się nie podoba? To może lepiej być pokrzywieńcem uwikłanym w kajdany konwenansów? Mówić w sposób, jakiego treser oczekuje, postępować zgodnie z wdrukowanym schematem, tańczyć jak zagrają? 

Powiesz, ze jestem nieokrzesanym chojem? A może lepiej być ociosanym pniakiem, rzeźbionym zasadami kurwy zwanej kulturą? Okrzesanym jest dureń, który uległ zniewoleniu do tego stopnia, że mówi, postępuje, a nawet myśli w sposób narzucony mu przez dyktatorów poprawności, grzeczności, mody i każdego innego kształtującego go gówna. 

Ktoś powie, że jestem chamem. Niech ten ktoś się najpierw, kurwa, zastanowi nad etymologią tego słowa. Niech odpowie na pytanie kto do kogo zwracał się w ten sposób? I co chciał przez to podkreślić, a przede wszystkim skąd pochodzi to sekciarskie słowo. 

Dlatego nie pierdolić dyrdymałów, że kurwa "wulgaryzmy" (lub po sekciarsku "przekleństwa") powinny być tępione. Nie przypierdalac się do formy, urobione, grzeczne, poprawne barany. Koncentrować się na przedmiocie rzeczy. 
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
85r




Dołączył: 22 Sie 2009
Posty: 476
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:25, 07 Gru '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bambi myślisz że jak powtórzysz twoje kłamstwo wielokrotnie to stanie się prawdą. Tak bardzo naprawdę chcesz w to wierzyć że chyba naprawdę w to uwierzyłeś co głosisz. Albo chcesz zaszpanować przed swoimi pachołkami.
Ja cie nie prosiłem o nic, tylko zaproponowałem ugodę na która ty się zdecydowałeś a to było rok temu a ty z tym swoim refleksem szachisty odpowiedziałeś po rocznym namyślaniu Smile Miałem pewne poczucie że cie zbytnio skrzywdziłem i tylko dlatego zaproponowałem układ w którym cie nie jadę a ty mi nie utrudniasz pisania na tym forum.
Ale to było z rok temu gdy jeszcze widziałem jakaś nadzieje dla ciebie. Teraz nie sądzę żeby te forum i ty się kiedykolwiek zmieniło na lepsze. A Polacy i tak prędzej czy później się poznają na tobie i od ciebie odsuną antypolaczku z holandi.

A ty chójaduchlach czy jak ci tam nawijaj sobie dalej buraczyno wsiowa.


Laughing
Powodzenia w piaskownicy bambi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Po co te limity?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile