W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Znamię Bestii  
Podobne tematy
Posąg bestii a prawo niedzielne43
Znamie bestii10bez ocen
chipy RFID w TVP42
Pokaz wszystkie podobne tematy (13)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
7 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Odsłon: 20033
Strona:  «   1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mooniek




Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1979
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:41, 08 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kacper napisał:
Chciałbym zwrócić uwagę na to, że (nie do końca jest to jasne, ale) pochwycenie, czyli zabranie rzeczywistego kościoła Boga, nie instytucji, może mieć miejsce przed tzw wielkim uciskiem, na co wskazuje List Św. Pawła do Tes. 5:9 "Ponieważ nie przeznaczył nas Bóg, abyśmy zasłużyli na gniew, ale na osiągnięcie zbawienia przez Pana naszego Jezusa Chrystusa", jeśli mamy się trzymać tego co mówi Biblia. Taka mała sugestia.

Kolejny Obj. Św. Jana 3:10 " Ponieważ zachowałeś słowo o mej wytrwałości, więc i ja cię zachowam od godziny próby, która ma przyjść na całą zamieszkaną ziemię, aby wypróbować mieszkających na ziemi."


Czas pochwycenia jest równoznaczny z czasem przyjścia Chrystusa, a więc na końcu wielkiego ucisku. "Jak w Adamie wszyscy umierają, tak w Chrystusie wszyscy zostaną ożywieni. A każdy w swoim porządku. Jako pierwszy Chrystus, potem ci, którzy są Chrystusowi, w czasie jego przyjścia". 1 Kor. 15,22-24.
..."najpierw powstaną ci, którzy umarli w Chrystusie, potem my, którzy pozostaniemy przy życiu, razem z nimi porwani będziemy w obłokach na powietrze, na spotkanie Pana..." 1.Tes. 4, 16-17.
Pochwycenie wiąże sie oczywiście z przemienieniem ciała.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiaOra




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:20, 08 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widze tu wielkich ,,ochotnikow'' pragnacych walczyc z Nowym Porzadkiem Swiata, ktorym ciezko jest jednoczesnie zaakceptowac prosta prawde, ze nie jest to twor zadnych Bilderbergow, Trilateral Commision, Buscha czy kogokolwiek innego z tych wszystkich ludzi, ktorym sie wydaje, ze stoja na czele tegoz NWO !, ale, ze tym ktory naprawde jest rownoczesnie projektantem tegoz Nowego Porzadku, nadzorca i glownym wykonawca jest SZATAN we wlasnej osobie !!! Wszyscyzas ci ludzie stojacy na czele takich czy innych tajnych organizacji globalistycznych dazacych do unifikacji calego swiata, to tylko posluszni wykonawcy jego polecen i nic ponadto! Jednak kimkolwiek by ci ludzie nie byli, jakkolwiek, chocby nawet z najwiekszym oddaniem mu sluzyli, to w koncu tak czy inaczej i tak nie okaze im ani krzty litosci, gdy przestana mu juz byc potzrbni! Czy wam sie wydaje, ze plan eksterminacji ponad 80% populacji tej planety mogl zrodzic sie w jakimkolwiek ludzkim umysle, czy tez wszystkie inne plany totalnego sterroryzowania calej ludzkosci w tak podstepny i perfidny zarazem sposob? Jesli tak sadzicie, to jestescie tym samym bardziej naiwni niz mozna to przypuszczac! Biblia juz prawie dwa tysiace lat temu w ksiedze Objawienia, a wlasciwie to Bog przez apostola Jana zapowiedzial ten fakt, ze 2/3 ludzkosci jeszcze przed powtornym przyjsciem Chrystusa zginie ! Nigdzie tez nie ma w Biblii, ze lud Bozy, nie kosciol jako organizacja, ale wlasnie lud Bozy wcale nie zostanie zabrany przed czasem ucisku z tej planety, jak wielu milosnikow futurologi biblijnej, ale nie nauki biblijnej chcialoby to widziec! Swoja droga nauka o tzw pochwyceniu kosciola przed czasem ucisku tez zostala wymyslona przez NWO na uzytek tzw nowonarodzonyh chrzescijan w USA i stamtad przywedrowala, tyle ze z prawdami Slowa Bozego nie ma nic wspolnego. Co do tego wersetu wyrwanego niczym cepem z kontekstu, to Biblia wcale nie mowi, ze: ZACHOWAM CIE OD PROBY W GODZINIE UCISKU, ale ZACHOWAM CIE W GODZINIE UCISKU JAKA PRZYJDZIE NA CALY SWIAT, ABY DOSWIADCZYC MIESZKANCOW ZIEMI! Tak apropo, czy Bog wyprowadzil wczesniej z Egiptu zanim plagi dosiegly tegoz panstwa i wszystkich jego mieszkancow? BYNAJMNIEJ!!!! Jedyne co zrobil to zrobil roznice pomiedzy mieszkancami Egiptu, a swoim ludem, zachowujac go w godzinie proby jaka przyszla na owczesny swiat ! Dzisiejsi chrzescijanie nie proszac Ducha Swietego o pomoc w zrozumieniu Jego Slowa zupelnie slepo wierza najprzerozniejszym przywodcom religijnym, ktorzy juz dawno zaprzedali swe dusze niczym Judasz za 30 srebrnikow i autorom najdziwniejszych i najcudaczniejszych ksiazek o Biblii i jej naukach, o ktorych w rzeczywistosci nie maja bladego pojecia, tylko sami nie chca studiowac Slowa Pana ! I na koniec drugie przyjscie Chrystusa bedzie zjawiskiem widzialnym na calym obliczu ziemi Obj.1;7, i Chrystus przyjdzie z cala armia niebios, ze wszystkimi aniolami swej potegi, o tym tez stoi w Biblii, chociazby w 19 rozdz. Obj, ponadto nie dotknie stopami ZIEMI, ale to my zostaniemy wowczas w powietrze przez Jego aniolow porwani na spotkanie Pana ! jak stoi czarno na bialym w liscie do Tesaloniczan ! Wiaze sie to z koncem obecnego swiata jaki znamy. Szatan nie jest w stanie podrobic takiego przyjscia i wie o tym dobrze, dlatego jego sludzy, rozni przywodcy religijni i wszelkiej masci domorosli mniejsi czy wieksi znaczeniem jego kaznodzieje glosza na prawo i lewo, ze pokaze sie to tu czy tam i caly swiat wpadnie w zachwyt i przyjmie go jako powracajacego Pana, ktory obieca im nowa ere szczesliwosci pod jego rzadami, jesli tylko wszyscy ludzie oddadza mu boska czesc! Jezus przestrzegal przed takim ,,Chrystusem'' chociazby w 24 rozdziale ewangelii Mateusza, trzeba tylko czytac ze zrozumienie, to co sie czyta ! Smutne jest tylko to, ze caly swiat, w miazdzacej wrecz wiekszosci go przyjmie ! Nawet Ci, ktorzy dzis tak gorliwie deklaruja walke z jego porzadkiem ! Kochani walka jaka sie toczy obecnie, wcale nie toczy sie o rope naftowa, czy inne pierdy, ktore Zły chce ludziom wcisnac, nawet w materialach demaskujacych jego dzialalnosc, ze o to wlasnie idzie gra, a nie o cos innego. Gra bowiem toczy sie o zycie wieczne, kazdego z nas i to bez wyjatku, czy komukolwiek sie to podoba czy nie, czy sie z tym zgadza czy nie, czy mu to odpowiada czy nie !!! Poza tym najwiekszy jego atak na cala ludzkosc dokona sie nie z fizycznego, ale.... z duchowego wymiaru rzeczywistosci!!! Nie bedzie to wojna czy cokolwiek w tym rodzaju, bo o tym Pan Jezus tez wspominal w 24 rozdz. Mateusza, ale najwiekszym uderzeniem w ludzkosc bedzie przyjscie jego samego jako.... ,,Chrystusa''!, o czym ksiega Obj. 17;8 pisze, ze: ZDUMIEJA SIE mieszkancy ziemi, ktorych imiona nie sa zapisane w ksiedze zywota od zalozenia swiata, gdy ujrza, ze zwierze to bylo i ze go nie ma, i ze znowu bedzie ! Doslownie zaprze ludziom dech w piersiach, doslownie zmiatajac w puch wszelkie ich dotychczasowe wierzenia i wyobrazenia o otaczajacym ich swiecie w ktorym dotad zyli!!!Pozdrawiam wszystkich KiaOra
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klakier




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:31, 08 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KiaOra napisał:
Widze tu... swiecie w ktorym dotad zyli!!!Pozdrawiam wszystkich KiaOra


Cały ten tekst aż w oczy razi... pięć przez dziesięć dobrze napisane reszta złe zrozumienie... ehh jak mi szkoda ludzi co myślą że coś poczytali i przyrównali i że wiedzą wszystko... a wierzą w brednie wymyślone przez siebie... żeby zrozumieć biblie był potrzebny niewolnik wierny i roztropny kierowany duchem świętym przez Boga... i człowiek sam chodź by chciał to bez jego pomocy nie pojmie biblii...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klakier




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:34, 08 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kacper napisał:
które mówią o nas jako o ludziach, którzy unikną złego - wielkiego ucisku.
pzdr.


Hmmm... nie spotkałem się z tym w biblii że kogoś ma ominąć wielki ucisk... samo objawienie mówi że będzie uciskany każdy... ale to i tak nic nikomu nie da bo po wielkim ucisku będzie armagedon a ten oto dzień nie ominie nikogo...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiaOra




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:14, 09 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klakier, czy spotkales kiedys czlowieka, ktoryby zrozumial Slowo Boze bez pomocy Ducha Swietego, bo ja nie ? Co najwyzej domoroslych futurologow, wymyslajacych z przyslowiowego palca historyjki al'a Daniken, ale to nie jest juz Objawienie Chrystusa ! I nie mialem tu na mysli zadnego wiernego swiadka w jakiego wierza swiadkowie Jehowy, wiec mi nie iputuj czegos co nie napisalem ! A co do historyjek wyssanychz palca, lepszych nawet niz bajki wiernego swiadka, to chocby dywagacje na temat liczby 666, ktora wiaze sie nie wiedziec czemu z jakims czipem, o ktorym Biblia slowem nie wspomina, ale tak to jest jak sie czyta, nie pojmujac w zab co sie czyta 13y rozdzial Objawienia, wersety 16 po 18! Gdzie tam jest mowa o czipie i przyjmowaniu go na reke lub czolo ! Ktos kto te banialuki wymyslil wiedzial jednak co robi liczac na kompletna nieznajomosc Slowa Bozego srod ludzi oraz znajac ich sklonnosc do taniej sensacji, ktora latwiej przyjmuja niz prawde, i fakt trafil tym w przyslowiowa dziesiatke !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:21, 09 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki Mooniek za wyjaśnienie.

KiaOra, chyba zbyt impulsywnie przyjmujesz pewne wiadomości;)

KiaOra napisał:
ZACHOWAM CIE W GODZINIE UCISKU JAKA PRZYJDZIE NA CALY SWIAT, ABY DOSWIADCZYC MIESZKANCOW ZIEMI!



Co do tego tekstu to angielski przekład podaje mi taką wersję "Because thou hast kept the word of my patience, I also will keep thee from the hour of temptation, which shall come upon all the world, to try them that dwell uponthe earth."

Spędzę nad tym więcej godzin.

Co do chipu, to chyba nie czytasz Apokalipsy dosłownie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiaOra




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:58, 09 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klakier Biblia interpretuje sama siebie,a nie ja ja, bo tak mi akurat pasuje do moich koncepcji, ktore problem tylko z tym, ze zupelnie nie maja nic wspolnego z planami Boga. I o to mi wlasnie chodzi odnosnie osob napychajacych umysly wszystkich tandeciarstwem, fakto bo fakt, ze brzmiacym niczym thrillery Forsytha, tylko ze nic to nie ma wspolnego z nauka Slowa Bozego. Prawa reka lub czolo to nic innego jak swiadome lub obojetne przyjecie lub nie czegos przez kazdego czlowieka, tego co nakaze Zly! Inaczej mowiac bedzie to podjecie decyzji w swoim sercu czy ostatecznie stanie po stronie Boga czy Szatana. Presja bedzie ogromna, bo pojdzie za tym dekret smierci, ktory obowiazywac bedzie na calym obliczu ziemi, wobec wszystkich, ktorzy odmowia podporzadkowania sie wladzy Szatana. Paralelnym tekstem do tych wersetow jest ksiega Estery, szczegolnie 3 rozdzial tej ksiegi !, ktora jest obrazem tego jak to bedzie wygladalo teraz ! Co do liczby 666 , to pisze wyraznie w 18ym wersecie, ze jest to liczba czlowieka, a nie czipu! Liczba JEDNEGO czlowieka, a nie ilus tam, jak to sie wydaje nie wiedziec czemu wiekszosci ludzi! Oryginal grecki, jedno z tlumaczen slowa ,,czlowieka'' stwierdza nawet, ze nie tyle chodzi nawet o rzeczywistego czlowieka tylko o samego Szatana, mowiac, ze jest to istota o ludzkiej twarzy czyli nawet nie czlowiek, a ktos kto przybral tylko postac czlowieka ! Biblia mowi, ze Bog swojej chwaly nie odda nikomu, to czy wam sie wydaje, ze diabel odda swoja w cudzyslowiu chwale jakiemukolwiek czlowiekowi, ktory by mu nawet sluzyl z najwiekszym nawet oddaniem ? Przenigdy. On podrabia wszelkie dziela Boze, wiec i w tej kwestii nie postapi inaczej. To bedzie czas jego chwaly, krotkiej, bo krotkiej, ale tylko jego, ktora dzielic sie jednak nie bedzie z nikim! Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mooniek




Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1979
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:23, 09 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klakier napisał:

Hmmm... nie spotkałem się z tym w biblii że kogoś ma ominąć wielki ucisk... samo objawienie mówi że będzie uciskany każdy... ale to i tak nic nikomu nie da bo po wielkim ucisku będzie armagedon a ten oto dzień nie ominie nikogo...


Po wielkim ucisku nastąpi przyjście Chrystusa, Szatan zostanie spętany i nastanie Milenium, tysiącletni okres Królestwa Chrystusa Ziemi. Armagedon natomiast dotyczy czasów końca, po ustaniu Królestwa Chrystusowego Apokalipsa mówi o uwolnieniu Szatana i ostatecznym buncie narodów, którego konsekwencją będzie Armagedon - ostateczna zagłada Ziemi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ogrodnik




Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 234
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:43, 09 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś odpowiedziałby na pytanie dotyczące adresu prawda2info
Nie znam się na internetowo-komputerowych zawiłościach,ale
zauważyłem że w adresie nie ma www,czyli 666..(liczba bestii)
Wiem że swego czasu ortodoksyjnny kośćół grecki usiłował powstrzymać internetową "inwazję" co spotkało się ogólnym rozbawieniem.
Nie mam pewności czy uzasadnionym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klakier




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:34, 09 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mooniek napisał:

Po wielkim ucisku nastąpi przyjście Chrystusa, Szatan zostanie spętany i nastanie Milenium, tysiącletni okres Królestwa Chrystusa Ziemi. Armagedon natomiast dotyczy czasów końca, po ustaniu Królestwa Chrystusowego Apokalipsa mówi o uwolnieniu Szatana i ostatecznym buncie narodów, którego konsekwencją będzie Armagedon - ostateczna zagłada Ziemi.


Hahaha... lol coś ci cię pomieszało...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klakier




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:40, 09 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KiaOra co do tego co piszesz to nikt nie powiedział że ŚJ napisali że chip to znamię bestii więc czytaj uważnie bo to tylko ja tak napisałem bo tak przypuszczam ale nie mówię że tak będzie... co do twojej wersji to też mogła by być ale obala ją słowa "że bez znamienia nie będzie mógł kupować ani sprzedawać" czyli bez zaakceptowania (czy stanięcia po stronie szatana czy boga) nie będziesz mógł kupować? trochę śmieszne co nie? i dlatego taka wersja mi nie pasuje... a co do chipów to wcale one nie muszą być znamieniem mogą być po prostu ściemą wymyśloną przez szatana żeby oszukać ludzi i odciągnąć ich wzrok od prawdziwego znamienia... to tyle co mam do powiedzenia i proszę pamiętać że prowadzę tu dyskusję osobistą i wyrażam swoje poglądy a nie ŚJ bo akurat o znamieniu nic ciekawego nie piszą bo to jest jedno wielkie zapytanie co to dokładnie będzie... Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mooniek




Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1979
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:25, 09 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klakier napisał:

Hahaha... lol coś ci cię pomieszało...


Tak powiadasz? Z całym szacunkiem, o konkretne argumenty proszę. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiaOra




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:12, 09 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klakier, zeby to byla moja wersja, to nie mial bym nic przeciwko temu, zeby ja obalano ile razy sie tylko da. Powiem Ci wiecej bylbym z tego powodu najszczesliwszym czlowiekiem na swiecie ! Problem tylko w tym, ze Pismo Swiete w Obj. 13 rozdzial, biorac pod uwage kontekst calego tegoz rozdzialu, zapowiada wszczecie walki przez Bestie z Ziemi, inaczej Stany Zjednoczone Ameryki, ktore wspierac beda Bestie z morza, naloza sankcje ekonomiczne na lud Bozy czasu konca na calej ziemi, za tym pojdzie ogolnoswiatowy dekret smierci, o ktorym mowi SOfoniasz 2;1-3 oraz ksiega Estery. Zycze wowczas kazdemu kto dozyje tego czasu, a najpewniej zobaczy to sam juz bardzo niedlugo sam na wlasne oczy i stojac po stronie Boga, niech wowczas sprobuje cokolwiek kupic lub sprzedac! Marzenie scietej glowy !!! Co wiecej Jezus zapowiadajac ten czas, powiedzial, ze gdy juz nastanie lud Bozy ma opuscic miasta i udac sie na miejsca ustronne, gdzie bedzie pozostawal pod ochrona Boga, paralela ziemi Goszen i opuszczenia przez chrzescijan Jerozolimy na kilka lat przed zburzeniem jej w 70 roku n.e przez cezara Tytusa, poza nia bowiem Boza protekcja juz nie obowiazywala. Nikt, kto znajac te proroctwa z ludu Bozego nie bedzie kusil Boga wystawiajac Go na probe, ale opusci miasta w tym czasie udajac sie na miejsca ustronne, az do momentu powtornego przyjscia Chrystusa. Powiem tylko jedno, to nie bedzie spacerek ! Pozdrawiam serdecznie !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:04, 09 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KiaOra, odnoszę wrażenie, że chcesz w nas tutaj w jak najkrótszym czasie wpoić jak najwięcej swoich, a może czyichś (jak to zaznaczyłeś "żeby to była moja wersja") przemyśleń dotyczących apokalipsy.

To źle, że chcesz coś powiedzieć od siebie? Nie.

Nie zamierzam teraz wyjawiać swoich mądrości, ale przyhamuj z tą nie-twoją interpretacjąWink Dlaczego to mówię? Wydaje mi się, że odpowiadanie "na jednym oddechu" nie przyniesie Ci pożądanych efektów. Przynajmniej ja to tak odbieram, że trochę desperacko próbujesz zasypać kogoś nie-swoją interpretacją. Jeśli się mylę - sory.
Rób co robisz, tylko wrzuć wolniejszy bieg.

Jeszcze co do "chipu", czy też znamienia, to zgodzę się, że przyjęcie go na rękę lub czoło oznacza poparcie dla antychrysta, ale...
Ale to wcale a wcale nie wyklucza możliwości wsparcia tegoż czynu zaszczepieniem się, lub wykonaniem tatuażu (taka inna forma noszenia na sobie swoich danych), czy czegokolwiek, co mogłoby "formalnie" potwierdzić Twoją decyzję (co też określa się znamieniem i dobrze wyjaśnia następne tajemenicze zjawiska) - czy jesteś za czy przeciw antychrystowi. Teoria "chipowa" nie kłóci się z Twoją hipotezą. Jeśli ją dobrze zrozumiałem.

Nie rozumiem, że tak oczywistym wydają się być Twoje przypuszczenia co do Twojej (czyli wg Ciebie) prawidłowej interpretacji pojęć "bestia z morza" i jego działaniu.

Moim zdaniem to jest tak, że Apokalipsa to stołek, a to co na nim możemy położyć są nasze interpretacje. Jest wiele takich, które się na nim mieszczą i nie powinno się ich kategorycznie skreślać, bo się może nasze nieomylne, nie do końca wytłumaczone (ależ jakże prawdziwe i trafne!) wyklarowanie okazać nic nie warte.

Dystans.

pzdr.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klakier




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:30, 09 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałem też dodać że ja podaje przykłady prawdopodobnych wersji końca bo pewne to one nigdy nie będą... ja tu dyskutuje i omawiam a ty widzę że przyszedłeś się kłócić i wpierać swoje zrozumienie... ja chciałem tylko mniej więcej przybliżyć prawdopodobieństwo i dowiedzieć się innych przypuszczeń a nie kłócić się... a skąd masz pewność że będzie trzeba uciekać? nigdzie tak nie pisze może po prostu wywiozą tych którzy się sprzeciwią... i jeszcze jedno gdzie pisze że 2/3 ludzkości depnie w kalendarz? Confused bo ja się z takim czymś nigdy w biblii nie spotkałem... jedno jest pewne że coś się będzie działo ;] czas pokaże i nie ma się co kłócić Wink Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalizantin




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 113
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:39, 18 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://nt.interia.pl/komputery/wiadomosc.....li,1043350
_________________
Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.

— Mark Twain
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:40, 19 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A najgorsze jest to że te chipy prawdopodobnie wślizną się do życia ogółu ludzi prawie niezauważenie,jak każda nowinka techniczna patrz komórki,karty kredytowe itp...Media nie bdą robiły z tego wielkiego wydarzenia a wiele osób przyjmie to dziadostwo z rozpędu...

Szatan to niestety bardzo inteligentna istota Sad .

A co do interpretacji Biblii-nikt nie powiedział,że proroctwa są jednoznaczne,moze chodzić o chipy a także o umysłowe poparcie nwo-zresztą już to pisałem ...
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:02, 20 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może chodzi o kilka rzeczy na raz? Poza tym z tych teori najbardziej prawdfopodobne wydaje mi sie, że chodzi o chipy.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko nielogiczne i mało prawdopodobne.
GG 7434411
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:55, 20 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iar0 napisał:
A co do interpretacji Biblii-nikt nie powiedział,że proroctwa są jednoznaczne,moze chodzić o chipy a także o umysłowe poparcie nwo-zresztą już to pisałem ...


a może chodzi o jedno i drugie, co też już pisałem;)

Chociaż.. to by było zbyt łatwe, to jak wymówka "jestem wierzący, nie praktykujący", czyli "jestem zaszczepiony, ale nie popieram nwo".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:19, 20 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardziej by pasowało "jestem praktykujący, ale niewierzacy"
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko nielogiczne i mało prawdopodobne.
GG 7434411
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:04, 20 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kacper napisał:


Chociaż.. to by było zbyt łatwe, to jak wymówka "jestem wierzący, nie praktykujący", czyli "jestem zaszczepiony, ale nie popieram nwo".


Już oni znajdą sposób,żeby odczytywać myśli [tak sądzę]-coś ostatnio czytałem o experymentach w odczytywaniu myśli,niestety niepamiętam gdzie to byłoNeutral.Więc niemożliwe bdzie jednoczesne zaszczepienie chipu i niepopieranie nwo.
Bardziej chodziło mi o to,że niewykluczam innych możliwości przyjęcia znamienia diabła:/.Chociaż te chipy to najbardziej prawdopodobna wersja,może to być też zmyłą żeby odwrócić uwagę od prawdziwego znamienia szatana [Klakier o tym pisał już].Nie sądzę żeby tak było ale wykluczyć tego niemożna...

KiaOra a może dlatego wykluczasz że znamię szatana to chip bo to dla Ciebie wygodne?Wprowadzą chipy,a ty dasz sobie to wszczepić-no bo to "niejest znamię diabła".Myślę,że te chipy to gruba sprawa i automatycznie tym samym poprzesz NWO,bo nie bdziesz mógł o nwo myśleć źle.Sory,ale Twoja teoria sama się udupia.

Cieszę się jednak że są tu osoby ufające Bogu:).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiaOra




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:18, 20 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogi Klakierze, gdybys uwaznie czytal Biblie, to beztrudu znalazl bys to w Ksiedze Objawienia, ze 2/3 ludzi zginie jeszcze przed powtornym przyjsciem Chrystusa. Teksty, sluze uprzejmie pomoca: Obj;8; 5-10. Pomocnicze teksty z Bibli wyjasniajace bez trudu te symbolike: Ezechiel 38;14-23, 2Mojż.9;23-26, Jer.51;52, 2Mojż7;20-21. Przy przyjsciu Chrystusa zginie pozostala liczba mieszkancow ziemi, ktorzy opowiedza sie po stronie Szatana odrzucajac przyjecie Chrystusa jako Pana iZbawiciela, a tym samym odrzucajac Jego Prawo na rzecz prawa, ktore nakaze respektowac Szatan pod plaszczykiem ogolnoswiatowego pokoju i bezpieczenstwa, o czym pisal apostol Pawel, ze: gdy mowic beda Pokoj i Bezpieczenstwo, wtedy przyjdzie na nich NAGłA ZAGłADA jak bole na kobiete brzemienna i nie umkna1Tes.5;3. Co do potrzeby ucieczki i schronienia sie tam, gdzie obowiazuje Boza, a nie ludzka protekcja w czasie przesladowan, o tym pisal juz Mojzesz, tylko trzeba czytac ze zrozumieniem, to co sie w Biblii czyta, a nie fantazjowac, ze moze to, a moze tamto. Bo Slowo Boze mowi zawsze Tak lub Nie, a nie ze moze to bedzie tak, a moze jeszcze inaczej. Takie rzeczy to moga twierdzic ludzie wylacznie nie utwierdzeni na Slowie Pana, tylko na ludzkim. Przeczytaj 2Mojżeszowa 9;25-26, przeczytaj w NT slowa Pana Jezusa o ucieczce z miasta do miasta w czasie przesladowan, a nie o tym by dac sie zabic bezsensownie dla idei dania sie zabicia! Jedna najmocniejsze slowa o totalnej zagladzie bezboznych w czasie drugiego adwentu Chrystusa przeczytajcie sobie w ksiedze Jeremiasza 25; 30-38, Izajasza 13;1-9 oraz mrozacy wrecz tekst z Izajasza 10;22-23. Wielu z was mowi, ze niewazne co mowi ksiega Zycia, bo i tak wiemy lepiej, ze bedzie moze tak lub inaczej, ze na podstawie Biblii mozna udowodnic wszystko. Odpowiem wam, ze tak moga mowic wylacznie ludzie nie znajacy Slowa Bozego, tylko pobieznie, wrecz po lepku ja czytajacy zamiast jej studiowania. I juz na koniec. Oszukuje sam siebie kto mowi, ze jest wierzacym lecz nie praktykujacym. Nie ma bowiem czegos takiego!!! Jesli bowiem jak twierdzisz WIERZYSZ, to bedziesz i praktykowal SWOJA wiare! To co zas napisales o wierzeniu lecz nie praktykowaniu to kompletny nonsens! Poza tym, czy myslicie, ze bez Bozej ochrony zdolacie sie przeciwstawic NWO pod kirunkiem zlego? Jesli juz dzis w cos takiego uwierzyliscie i sadzicie, ze pomoga wam w tym jeszcze tacy ludzie jak Jones i jemu podobni, to juz w tej chwili jestescie najbardziej zwiedzionymi ludzmi jakich mozna sobie tylko wyobrazic! Czy zdaje sie wam bowiem, ze ta ostatnia rozgrywka rozegra sie o taki lub inny swiecki porzadek na tym swiecie i ktorys z nich ostatecznie zwyciezy? Czy myslicie, ze jacys inni tzw. ,,dobrzy'' ludzie powstrzymaja tych uwazanych przez wszystkich za zlych ludzi? Nawet gdyby tak sie stalo, to ci obecnie uwazani za dobrych bardzo szybko zaczna robic dokladnie to samo, co ci, ktorych przed chwila samych obalili! Proble tkwi bowiem, nie w tym, ze jeden system jest, zly, wiec trzeba go zastapic lepszym, bo i ten uwazany obecnie za lepszy bardzo szybko okaze sie byc tak samo zlym lub nawet jeszcze gorszym niz poprzedni, ale problem tkwi w sercu czlowieka, w ktorym RODZI sie zlo. Jedynym, ktory to wszystko moze zmienic jest Chrystus i powrot do stanu przed upadkiem czlowieka w grzech. Slowo Boze mowi: ,,A co dotyczy zakonu i objawienia: Jezeli tak nie powiedza, to nie zablysnie dla nich ZADNA JUTRZENKA'' Iz.8;20 Takwiec moi drodzy Panowie, jesli Ciwszyscy ludzie, do ktorych Bog apeluje przez Swoje Slowo,ze tylko w NIM jest dla nich schronienie w tym czasie, jesli chca uniknac zaglady i nie zwroca sie w tej wlasnie sprawie do Jego Slowa i nie przyjma go z pokora, niestety po prostu zgina w wyniku najpierw terroru jakizafunduje mieszkancom ziemi obecny jej wladca absolutny czyli szatan, a potm do konca wygina w wyniku plag spadajacych na te planete. Polecam takze przeczytajcie Boze ostrzezenie jeszcze w Obj. 14;6-10 oraz Obj.18;1-4, awlasciwie do samego konca tego rozdzialu. Serdecznie wszystkich pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moody




Dołączył: 19 Gru 2007
Posty: 11
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:24, 20 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znamię Bestii to może być np. coś w rodzaju kodu kreskowego, który każdy będzie miał na sobie "wygrawerowany". Coś takiego prędzej można określić jako 'znamię', niż jakiś chip wprowadzony do ciała. Tylko mając coś takiego będzie można kupić coś w sklepie. To by wystarczyło aby zniewolić ludzi.

Znamię Bestii, albo śmierć z głodu. wybieraj...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:42, 20 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KiaOra dużo z tego co piszesz ma sens-ostatecznie wszystko się sprowadza do tego,żeby zaufać Chrystusowi Smile.Ale dlaczego uważasz że napewno chipy nie bdą znamieniem diabła??
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klakier




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:07, 20 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KiaOra mądrze piszesz ale co do 2/3 co zginą to się nie zgodzę... tu chodzi o coś innego nie o faktyczne wymarcie 2/3 to tak samo musiało by być z drzewami itp... a to nie ma sensu w tym tkwi coś innego...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12   » 
Strona 8 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Znamię Bestii
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile