W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Znamię Bestii  
Podobne tematy
Posąg bestii a prawo niedzielne43
Znamie bestii10bez ocen
chipy RFID w TVP42
Pokaz wszystkie podobne tematy (13)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
7 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Odsłon: 20120
Strona:  «   1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Papekk27




Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 309
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:57, 01 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klakier uważam że nikt inny jak oni świecą przykładem dla innych i nikt inny jak oni głoszą ewangelie.Podziwiam ich za upór i odwagę ale szeregowi wyznawcy są w/g mnie troszkę naiwni.Bez obrazy. Są wzorem do naśladowania w/g mnie. Właściwie to kościół katolicki nikogo tak nie piętnuje jak właśnie ich. Ale wszystko jest opisane w piśmie.Ich świat znienawidził i jeszcze znienawidzi. Ja badam i analizuję.Tylko tyle.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
logx




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 4
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:31, 01 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dodam coś od siebie a'propos apokalipsy: temat poważny, wasze podejście już mniej. Zakładając, że św. Jan nie był głupim człowiekiem i uświadamiając sobie w jakich czasach żył (jednocześnie gdzie się znajdował pisząc Apokalipsę) łatwo można stwierdzić, iż 666 oznacza najprawdopodobniej numeryczny ekwiwalent wyrażenia "cesarz Neron" (Tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę zwierzęcia;). Również "Bestia" daje nam 666 - oraz, żeby było ciekawiej, "latinos" z gr. ludzkość ( jest to bowiem liczba człowieka. <właściwie tłumaczone powinno być: "ludzkości").

A tak poza tematem: od kiedy to ludzie w Boga nie wierzący przejmują się biblijnymi proroctwami? I dlaczego promują New Age gdzieniegdzie Wink?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klakier




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:42, 01 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu też jest kilka ciekawych informacji... http://www.dekalog.pl/eliasz/goscie/dunkel/pietno.htm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:34, 01 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

numer antychrysta to 616.. 6 i 6 to rogi a 1 to rózga Laughing Laughing
Iluminaci to dorosłe pokemony.. Bawią się w jakieś liczby, które potem widnieją na wszelakich produktach.. A proces NWO.. choć genialny już się rozsypuje, stąd wczorajsze wsytąpienie Osamy Bin Ladena ( Mohameda Zahiry'ego ) Smile Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mandarck




Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 539
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:13, 01 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak to się mówi "historia lubi się powtarzać" więc może i biblia ma znaczenie które pasuje do wielu sytuacji. Dobrym przykładem jest np. proroctwo Daniela rozdział 8. Jak przeczytacie to możecie ujrzeć zobrazowanie tego co stało się 11.09 ;] ale pewnie wcześniej w historii bliskiego wschodu można by odnaleźć coś co można dopasować do opisu. Fenomenalnym ukazaniem Busha w Księdze Daniela jest rozdział 7:15-26 podpowiem że przed Bushem było 10prezydentów ameryki po rozdupceniu IIIrzeszy;-)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brainwash




Dołączył: 01 Lut 2006
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:56, 01 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
uważam że nikt inny jak oni świecą przykładem dla innych i nikt inny jak oni głoszą ewangelie.Podziwiam ich za upór i odwagę ale szeregowi wyznawcy są w/g mnie troszkę naiwni.Bez obrazy. Są wzorem do naśladowania w/g mnie. Właściwie to kościół katolicki nikogo tak nie piętnuje jak właśnie ich. Ale wszystko jest opisane w piśmie.Ich świat znienawidził i jeszcze znienawidzi. Ja badam i analizuję.Tylko tyle.


Cytat:
Tak przez tyle lat się sprzeciwiali od hitlera po inne państwa i ataki na ŚJ zeby teraz iść i nie wiem zrobić z nimi sojusz... moim zdaniem pierwsza ściema to to że tam byli a jeśli byli to nie wiadomo czy sami poszli czy ich zaprosili na rozmowę a po trzecie to dobrze wiedzą ze ONZ to bestia z objawienia więc tylko głupi by się z nią pojednał Neutral Gdyby to nie była prawdziwa religia to już by się dawno rozpadła choćby przez samego Hitlera i jego oświęcim...


Nie spotkałem się ,czytając Pismo św że szatan będzie w sposób nieudolny odgrywał spektakl mający na celu zwieść ludzi nawet Świętych .Potrafi doskonale udawać ''anioła światłości''. Jeżeli rozważacie jakiś temat to weźcie wszystkie aspekty pod uwagę.

Przykład 1 Przykład 2 Przykład 3 Przykład 4 Przykład 5 Przykład 6 Przykład 7 Przykład 8

@Klakier
Ci którzy zginęli w Oświęcimiu ,zginęli śmiercią męczeńską.Nasz autorytet powinniśmy zdobywać w pocie czoła.Posługiwanie się przez grupy religijne ''autorytetem śmierci męczeńskiej " powinien być przykładem dla pokoleń ale w żadnym wypadku nie powinien służyć jako wzmocnienie autorytetu jakiejś grupy która to wykorzystuje to dla własnych celów.Wtedy autorytet staje się prawdą a prawda nie ma bytu.Znam ludzi z tej grupy religijnej ,przyznają sami że to co dzieje się teraz jest nie do zniesienia.Staruszek który ma 84 lata boleje że przez 60 lat dał się oszukiwać.Wiele osób starszych wiekiem zrozumiało że ta ogromna maszyna służy zupełnie innym celom a ludzkie autorytety i nie tylko służą za paliwo na Wall Street.Zobacz ilu Chrześcijan z najróżniejszych denominacji ginie w obronie wiary co tydzień .Będziesz mocno zdziwiony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
carolski123




Dołączył: 23 Gru 2007
Posty: 84
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:45, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam wszystkich

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,4787176.html

czyżby kolejny krok w stronę chip'u? a zwłaszcza ciekawy fragment:

Cytat:
powstanie komputerowy System Identyfikacji Następnych Pokoleń, w angielskim skrócie nazwany - Ngi. Zgromadzi on odciski palców i odczyty tęczówki oka praktycznie wszystkich ludzi na ziemi i pozwoli na natychmiastowe ich identyfikowanie.


oczywiście wszystko pod pretekstem terroryzmu
_________________
viewtopic.php?t=1307

"Zaiste w ciekawych czasach przyszło nam żyć"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mandarck




Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 539
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:30, 23 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobno w Brukseli jest wielki komputer który zajmuje 3piętra i zawiera informacje o wszystkich ludziach na świecie, nazywa się Bestia Surprised
http://www.logonia.org/index.php/content/view/211/2/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalizantin




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 113
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:43, 24 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

parę dni temu w interii:
napisał:
Para szwedzkich lekkoatletów, Carolina Klüft i Stefan Holm, wyrazili swą opinię tam temat pomysłu wszczepiania sportowcom implantów z chipem, który mógłby ułatwić ich lokalizację. Inny ze scenariuszy zakłada, iż lekkoatleta musiałby nosić przy sobie non-stop odbiornik GPS.

Propozycja ma na celu podjęcie walki z problemem dopingu wśród sportowców. Lekkoatleci musieliby zgłaszać swoje najbliższe plany w ciągu najbliższego kwartału. Ułatwiłoby to znacznie przeprowadzanie testów antydopingowych.
czytaj dalej


- Zaproponowałam pomysł chirurgicznego wszczepiania chipów. Jednak może wystarczającym rozwiązaniem będzie posiadanie nadajnika GPS w plecaku treningowym - stwierdziła Carolina Klüft.

Stefan Holm podziela ten pogląd: Czemu nie? Noszenie nadajnika GPS będzie dużo lepszym rozwiązaniem ,aniżeli traktowanie sportowców z dozą podejrzliwości, jeśli chodzi o doping.

Uważa on jednak, że system taki sprawdziłby się w 100 procentach, jeśli korzystali by z niego dosłownie wszyscy lekkoatleci.

pretekstów do czipowania jak widzę będzie coraz więcej,wszystko to w imię naszego "dobra".
_________________
Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.

— Mark Twain
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Westr




Dołączył: 01 Paź 2006
Posty: 92
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:36, 25 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja obecnie jestem w trakcie konczenia ksiazki z seri Left Behind "Znak besti", seria ta rozeszla sie w milionowym nakladzie na calym swiecie :




frag. opisu ksiazki:

"
(...)Tym razem dyktator sięga nie tylko po władzę polityczną, ogłasza się bogiem i oczekuje deklaracji lojalności.
Tak jak zapowiadał to św. Jan Apostoł w swojej Apokalipsie wszyscy ludzie muszą przyjąć na siebie znak Bestii.
Kto odmówi ma zostać ukarany śmiercią(...)
"



Jednym z bohaterow jest dziennikarz -reporter sledczy ktory bada sprawe naglego znikniecia z powierzchni ziemi milonow ludzi...
Taki Alex Jones hehe.Laughing

Ksiazki z tej serii mozna nabyc m.in. tu:

http://ksiegarnia.wysylkowa.pl/index.php.....24&y=8

Ja polecam Allegro ,komplet mozna kupic naprawde niedrogo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:11, 27 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oni Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad chcą abyśmy byli tacy:


Ref. x2

To tylko oni żyjący w monotonii
Oni, to tylko oni i nic nie zostanie po nich
Oni, każdy kolejny to anonim
To tylko oni, brak celu oczy im przesłonił
To tylko oni!

Ślepi i niemi bo zagubieni w beznadziei
Zamurowani w scenerii miejskich arterii niczym w celi
Przy czym zamiast przyczyn widzą tylko cień na ścianie
A nie to co jest na pierwszym planie
Panowie, panie skamieniali cali
Sami w sobie zakłamani, popatrz na nich
Eliminowani zanim w ogóle na nich wypadnie, dokładnie


Jeżeli telewizyjny szum dla ciebie człowieku
Jest jak vademecum
W ręku pilot i żyjesz tą chwilą
Bo te chwile życie ci umilą
To jesteś jedną z miliona osób
Które mówią, że to na życie sposób też
A wiesz jak jest - jesteś więźniem fotela
Zdominowała cię nie jedna telenowela
Twój pokój to cela, odosobniony archipelag
Ukryta kamera, ty w roli frajera, wiedz to!
Jesteś jak fikcja, bezsens to twoja misja
Czy kiedykolwiek widziałeś świat z bliska
Czy to błysk na ekranie, serce jak kamień
Mózg już dawno na dywanie
To wszystko w tym programie, kończymy nadawanie

Ref. x2


Skamieniali jak dinozaury, nie widzą prawdy
Zapatrzeni w czarną skrzynkę obserwują pod progami
Między telenowelami a kolejnymi faktami
Mają przed oczami broń, silniejszą niż dynamit
Non stop zachwyt, śmiech, panika, strach lub podziw
Obserwują co gdzie kiedy matka ziemia nam coś spłodzi
Chcą się godzić, za plecami wojny i terroryzm
Na Wiejskiej rozmyślają jak tu życie nam osłodzić
Ubezwłasnowolnić no i zakuć w dyby
I niech władza absolutna zapewnia nam dobry byt
Hajs i wtyki to dziś główne tryby polityki
Afery a'la Rywin do kieszeni bokiem wpływy
Politycy grają swoje oskarowe role
Przy nich Halle Berry obdarują tylko złotym globem
To szklana pułapka, oczy niebieskie od telewizorów
Szklana pułapka, wypchane mózgi przekazem spod progu

Ref. x2

[Pork]
To tylko on, czytelnik
Który nie spostrzegłby powyrywanych stron
Ślepy na postęp, to tylko on, oni
Ci, którzy są zdominowani negatywnymi myślami
Wierzą, że świat kręci się dla nich
Pozwolili by latami odpływały ambicje i plany
A cztery ściany stemperowały temperamenty
Biorąc fikcje za autentyk, kiedyś to wilki
Dziś po prostu sępy

http://www.youtube.com/watch?v=kg_Q9TnVlrk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morgan666




Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 378
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:20, 27 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hm niewydaje mi sie aby to byl temat o muzyce... to ze czy cos lubisz nie znaczy ze inni tez musza... dla mnie ten cali HH to jedno wielkie czarne gowno... (czarnoskurzy amerykanie co udaja afrykanow)... a poslki hh to jeszcze wiekszy shit... biali murzyni normalnie... zygac sie chce bez sluchania juz nawet...

sorki ponioslo mnie... ale jak chcesz sie podzielic "fajnym" kawalkiem muzycznym to zaloz nowy temat... a nie "zanieczyszczasz" juz istniejacy... powoli upodabniasz is edo pana J...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waldeklena




Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 164
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:21, 27 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mandarck komputer o ktorym dales cyne jest najlepszym postem
w temacie ,szkoda ,ze inni nie widza .dzieki .jak ktos powie ze nie ma dowodow ,to powiem im niech sie postawia na miejscu wielkich tego swiata .
ekonomia sklania do tego aby taki komputer byl lepsza zabawke
do kontroli ciezko wymyslec w dzisejszym swiecie .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Komzar




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:58, 27 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzą widzą Smile
Nie zmieniają się jednak pewne stare prawidła, że kontroluje się najlepiej nieświadomych a tych knujących trudniej i nawet takie super komputery na to nie poradzą.
Co innego znać moje linie papilarne a co innego wiedzieć jaką mam świadomość Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
alekuc




Dołączył: 26 Gru 2007
Posty: 18
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:03, 27 Gru '07   Temat postu: superkomputer w USA Odpowiedz z cytatem

Witam,
przeczytajcie sobie : http://pb.pl/Default2.aspx?ArticleID=4ca.....;open=four
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Papekk27




Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 309
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:04, 27 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FBI buduje biometryczny "supermózg"
http://www.nieznane.pl/fbi-buduje-biometryczny-supermozg,371.html

Izraelskim naukowcom udało się za pomocą nanotechnologii zapisać cały tekst Biblii hebrajskiej na powierzchni mniejszej niż połowa ziarenka cukru - czyli pół milimetra kwadratowego.
http://www.nieznane.pl/spisali-biblie-na-polowie-milimetra-kwadratowego,370.html

wnioski nasuwają się same...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Papekk27




Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 309
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:06, 27 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

he he alekuc Laughing
byłeś szybszy o niecałą minutę z tym supermózgiem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waldeklena




Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 164
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:47, 27 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Komzar napisał:
Widzą widzą Smile
Nie zmieniają się jednak pewne stare prawidła, że kontroluje się najlepiej nieświadomych a tych knujących trudniej i nawet takie super komputery na to nie poradzą.
Co innego znać moje linie papilarne a co innego wiedzieć jaką mam świadomość Smile


mysle ze wlasnie o to chodzi ,aby znac swiadomosc bo ekonomi
o to chodzi tym bardziej ,ze dla komputera dualistyczny umysl ktory
posiada 99 % ludzi na swiecie to pestka . dlatego kiedy pojawia sie
czlowiek nie dualistyczny jest zagrozeniem dla dualistycznego umyslu i
porzadku swiata ,zasad .takim kolesiem byl sokrates .dzis wszystko zostalo
pomieszane na jego temat ,tak jak z innymi by dualistyczny umysl sie
pogubil .jesli ktos z was mysli ,ze jest madrzejszy od komputera
to takie pytanko ,czy to prawda ????i czemu sokrates to powiedzial .
tylko szukajcie odpowiedzi w swojej glowie ,a nie w necie ,bo innaczej
nikt nic nie zrozumie .

Bać się śmierci jest tym samym,
co mieć się za mądrego nim nie będąc

lub

wiem ,ze nic nie wiem .


dzisaj ludzie robia sobie test na inteligencje ,to jakas parodia inteligencji.
to raczej jest test wiedzy ,a nie inteligencji .ja mysle ,ze najwiekszym
zadaniem tego komputera bedzie poszukiwanie takich sokratesow ,
a nie alexow jonsow ,dlaczego ???? bo takiego alexa jest bardzo latwo
kierowac ,a takich sokratesow nie pokierujesz .to jest nie mozliwe!!!!!
spytasz czemu ,zobacz tekst wyzej .

myslisz ,ze oni nie znaja twojej swiadomosci ,ale jesli jestesmy w hipnozie ,no to chyba jednak znaja ,a sztuczka polega na tym ,zebys ty myslal
ze nie moga znac i w tedy nic nie robisz ,bo myslisz ,ze jestes madry .
a gdy myslisz ,ze jestes madry nie potrzebujesz madrosci bo
po co czegos szukac skoro sie mysli ,ze juz sie ma .i mozna o tym
pisac 10000000000 katrek na ten temat ,ale inteligencji tam sie
nie znajdzie bo ta inteligencja juz jest w nas ,a nie w martwej literze ,
w ktorej 99% ludzi sie podnieca .wiedza to nie inteligencja .
prawda jest w nas ,a nie poza nami .powodzenia
Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:55, 27 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiedza, inteligencja, mądrość to trzy różne rzeczy. Zgadzam się.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mandarck




Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 539
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:58, 27 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inteligencja jest wrodzona
Mądrość jest życiowa
Wiedza nabyta

Tak jakby ktoś nie widział różnicy, zauważcie, że największą uwagę przykładamy do rozwoju 3filaru czyli wiedzy a pozostałe dwie są często pomijane, czyżby ktoś o to zadbał ? Smile Oczywiście nigdy jedno bez drugiego czy trzeciego się nie obejdzie więc życie powinno polegać na ciągłym rozwoju a nie biernym postoju Very Happy

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klakier




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:13, 27 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, dawno tu nie pisałem ale tak przy okazji mam taki scenariusz ułożony co do całości, chciał bym uzyskać wasze opinie.

Chodzi mi o znamię bestii tak jak jest to w temacie... teraz ma wejść pesel2 i moim zdaniem to nic innego jak REAL ID tak jak w USA i poprzez te karty zaczną się zmieniać wszystkie rzeczy takie jak bankomaty, kasy itp... będzie obsługiwane poprzez pesel2. W Rybniku mieście koło mojego miasta jest już komunikacja zrobiona na e-karty na których masz kase i jak wejdziesz do autobusu to czujnik zabiera ci kase za przejazd... w szkole są takie same karty dzięki nimi można wejść i wyjść ze szkoły itp... wszystko przyszykują a potem powiedzą że zmiana dowodu na mikrochip...

Następne to Objawienie z biblii: I wywiera nacisk na wszystkich — małych i wielkich, i bogatych i biednych, i wolnych i niewolników — żeby im dano znamię na ich prawą rękę albo na ich czoło i żeby nikt nie mógł kupować ani sprzedawać oprócz tego, kto ma znamię — imię bestii albo liczbę jej imienia

"I wywiera nacisk na wszystkich" zgodnie z biblią na czas końca ba być wielki ucisk.

"żeby im dano znamię na ich prawą rękę albo na ich czoło" to logiczne i pasujące do mikrochipu

" żeby nikt nie mógł kupować ani sprzedawać oprócz tego, kto ma znamię " To jest dość dobre, jeśli na tym masz mieć kase to logiczne że nie będziesz mógł kupować ani sprzedawać, do tego dochodzi argument że jeśli nie weźmiesz znamienia to zrobią z ciebie bezdomnego bo nie będziesz miał jak zapłacić za rachunki ( wywierają nacisk) następne Jezus mówił że łatwiej będzie przejść wielbłądowi przez ucho igielne niż bogaczowi do królestwa nasuwa się wniosek że każdy bogaty będzie miał problem bo nie będzie chciał stracić kasy i przyjmie znamię, dość logiczne.

Nic w tym złego mieć mikrochip, ale jeśli będą chcieli wyeliminować Boga poprzez mikrochip pod pretekstem ze wojny religijne ze religia to zło i ze oni zaprowadzą pokój i bezpieczeństwo ( a mają tak pod koniec okrzyknąć "pokój i bezpieczeństwo" i ma spaść nagła zagłada na nich) to wtedy można być pewnym że to znamię bestii i że szatan chce odciągnąć nas od Boga. I w taki też sposób poprzez wyeliminowanie kościoła i innych religi sprawdza się następne proroctwo, w którym pisze że ma być zniszczony babilon imperium religi fałszywej...

A i jeszcze co do drugiego mocarstwa co ma się wyłonić pod koniec to wygląda że to Rosja się sprzeciwi i nie dołączy do rządu światowego... tak myślę...

No mniej więcej ja tak to widzę i jest to prawdopodobne i oparte na biblii aczkolwiek to wcale tak nie musi wyglądać. Smile a co wy sądzicie o takim scenariuszu dni ostatnich? Pozdrawiam i proszę o opinię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mandarck




Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 539
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:31, 27 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Klakier : )
Widać że dawno Cię tu nie było bo o ile pamiętam ten scenariusz i te fragmenty biblii były już tu przerabiane Very Happy
Dobre jest to, że sam potrafisz dojść do takich wniosków i przewidzeń, a to się chwali ; - ).
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:09, 27 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawy scenariusz. Chyba najlepiej tak to można opisać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frust




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 91
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:19, 01 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z jednej strony anonimowość w sieci właściwie nie istnieje - każdego można namierzyć...
Z drugiej strony - sprawdź może i twój pecet jest już zombie. Współcześni hakerzy potrafią zmienić prawie każdy komputer w zombie, a potem dołączyć go do botnetu - ogromnej armii maszyn kontrolowanych przez mafię...Smile
_________________
I poznacie prawdę, a prawda da wam wolność.
Autor: Jezus Chrystus, Ewangelia wg św. Jana, 8(32)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mooniek




Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1979
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:36, 01 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyjęcie na czoło lub prawą rękę znamienia Bestii oznacza moim zdaniem świadomą aprobatę (czoło) i czynne poparcie (ręka) systemu, jaki ma nastać w przyszłości i wcale nie musi oznaczać czipowania ludzi jak zwierzęta. Nie należy zapominać, że Apokalipsa jest proroctwem, a żadne proroctwo nie podlega dowolnemu wykładowi, gdyż oderwana od kontekstu interpretacja zwykle prowadzi do nieporozumień.
Według Objawienia 13,17 – „na całej Ziemi nikt, kto nie przyjął znamienia Bestii, nie będzie mógł sprzedawać i kupować”. Oznacza to, że powstanie monopolistyczny system kontrolujący całokształt życia gospodarczego, jednak ów system Bestii – słusznie kojarzony z „Uciskiem jakiego dotąd nie było i już więcej nie będzie” – nie dotyczy ogółu ludzkości, lecz wyłącznie ludu Bożego, czyli chrześcijan (jest to odniesienie do ucisku pierwszych chrześcijan pod panowaniem rzymskim). Dlaczego? Ponieważ Apokalipsa dalej mówi, że głowa tego diabolicznego systemu – Antychryst „otrzyma chwałę narodów” i „będzie podziwiany przez całą Ziemię”. To ma być geniusz, ucieleśnienie człowieczeństwa w najwyższym tego słowa znaczeniu. Człowiek ten będzie uwielbiany przez narody i sam uznając się za Boga „zasiądzie w świątyni Bożej”. Zatem, globalny system Antychrysta jak i on sam uzyska pełne poparcie narodów, a kto się przeciwstawi Głowie, stanie równocześnie wrogiem ogółu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12   » 
Strona 6 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Znamię Bestii
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile