W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Palikot złoży mandat   
Podobne tematy
palikot w komisji trójstronnej 31
Przemiana Palikota47
Ruch Palikota36
Pokaz wszystkie podobne tematy (12)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 7693
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy będziesz popierać Palikota po tym jak opuści PO i złoży mandat poselski?
Tak
21%
 21%  [ 4 ]
Nie
78%
 78%  [ 15 ]
Nie wiem
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 19

Autor Wiadomość
mamamia




Dołączył: 30 Sie 2010
Posty: 504
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:44, 03 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Palikot Żydem?

Janusz Palikot jest postacią bardzo ekspresyjną. Jednak uzewnętrznianie się ma swoją granicę. Janusz Palikot nie rozwodzi się na temat pochodzenia rodziny. Ponoć Palikotowie próbowali ustalić swoją genealogię, ale jakoś nie powiodło się im („Płoną koty w Biłgoraju” s. 25).

Nazwisko Palikot jest nazwiskiem niesłychanie rzadkim. Nosi go ok. 220 osób w Polsce. Absolutna większość z nich zamieszkuje powiat biłgorajski i zamojski. Ziemie te stanowią gniazdo rodowe Palikotów. Silna koncentracja wskazuje, że Palikotowie zamieszkują Biłgoraj od pokoleń. Sprawdźmy sytuację wyznaniową w Biłgoraju pięć pokoleń wstecz (ok. 150 lat).

W 1859 r. 38 % mieszkańców Biłgoraja stanowili Żydzi. Matka noblisty Isaaka Singera była córką rabina gminy żydowskiej w Biłgoraju. Pisarz wzmiankował miasto w pisanych w jidisch utworach. Z Biłgoraja pochodzi Janusz Palikot. Traktuje je jako swoje miejsce na ziemi („Płoną koty w Biłgoraju” s. 12). Z prawdopodobieństwem ok. 38 % wysuwamy hipotezę, że Janusz Palikot wśród swoich przodków po mieczu ma Żydów.

Nazwisko Janusza Palikota jest bardzo charakterystyczne. Dwuczłonowe, z prostą etymologią palić, palenie kota, palący się kot, uwiązany do palika kot. Jest prześmiewcze. Nazwiska prześmiewcze są zazwyczaj dziełem administracji państw zaborczych, które nadając nazwiska osobom ich nieposiadającym w pewnych przypadkach uciekały się do szykan. Taka sytuacja miała miejsce w stosunku do osób wyznania mojżeszowego. Żydzi bardzo długo nie posiadali nazwisk, byli poddawani presji asymilacyjnej, a ich tradycję wyśmiewano. Wiele nazwisk nadawanych w szczególności przez władze carskie ubogim Żydom w konsekwencji było prześmiewczych.

Niewielka frekwencja Palikotów w Polsce wskazuje, że ich nazwisko powstało późno lub (i) przedstawiciele tej rodziny byli poddawani eksterminacji lub (i) ojcowie Palikotowie mieli statystycznie mniej synów. Ostatnie wyjaśnienie jednak falsyfikuje płodność Janusza Palikota, który ma trzech synów i jedną córkę.

Nazwisko Palikot zostało zatem najprawdopodobniej nadane przez władze carskie z biurokratyczną ironią jakiemuś biednemu Żydowi, który rozrodził się przede wszystkim w Biłgoraju i na terenie zamojskiego.

Zwróćmy również uwagę na wstępnych Janusza Palikota. Dziadek Janusza Palikota przed II Wojną Światową miał kilka hektarów ziemi oraz sklep wędliniarski („Płoną koty w Biłgoraju” s. 19). Zawód dziadka Janusza Palikota kieruje nasze dociekania w kierunku środowiska żydowskiego. Natomiast matka - Czesława była więźniem obozu koncentracyjnego na Majdanku.

Możemy zatem zwiększyć prawdopodobieństwo żydowskich korzeni Janusza Palikota do ponad 50 %.

Uważamy, że osoby publiczne i aspirujące do funkcji publicznych nie powinny robić tajemnicy ze swego pochodzenia. Pochodzenie nie jest bowiem rzeczą wstydliwą. Jego zatajanie uprawdopodabnia tezę, że przeszłość osoby publicznej pozostaje w jakimś koniecznym do ukrycia związku z wyborami dokonywanymi przez tę osobę. Tajemnica prowadzi do skandalu i wysuwania podejrzeń o pozapubliczne motywy decyzji politycznych tak jak w przypadku Bronisława Geremka, którego prawdziwa tożsamość i najbliższa rodzina zostały upublicznione dopiero po śmierci.

W przypadku Janusza Palikota humorystycznym akcentem jest jego talent filozoficzny i gorzelniczy, który często występował u osób pochodzenia żydowskiego. Ale uśmiech kończy się, gdy dostrzegamy wściekły antykatolicyzm, podżeganie do morderstw oraz propagowanie niszczących rodzinę plugawych zboczeń.
Post scriptum. Korzenie autora.
Tomasz Urbaś
http://urbas.blog.onet.pl/Palikot-Zydem,2,ID415364315,n
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:58, 03 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to urbaś nie jest żydem?
dziwne Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
avedis88




Dołączył: 22 Maj 2010
Posty: 48
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:21, 03 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na wstępie zaznaczę, że jestem za Palikotem i nie dlatego, że jest popularny. Jego popularność wśród nastolatków tez mnie nie odstrasza, bo polityków ocenia się nie po elektoracie. Wszyscy narzekają, że nie wspomniał nic o długu publicznym, ani o innych kwestiach gospodarczych. Według mnie było to jak najbardziej zrozumiałe ponieważ był to kongres ruchu społecznego a nie partii politycznej, toteż poruszane kwestie dotyczyły społeczeństwa i miały one wymiar bardziej moralno-etyczny niż ekonomiczny, tym bardziej, że Palikot z wykształcenia jest filozofem.

To, że popiera go TVN, też mi nie przeszkadza, ponieważ dzięki temu lepiej szybciej i sprawniej namiesza w polityce. Według mnie minusem polskiej sceny politycznej jest to iż wykształciła się stała klasa polityczna, a polityk stał się zawodem z którego można się utrzymać. Nie piszę tutaj o tym, żeby zaraz rozpisywać się o elitach i ich szkodliwości, która jest oczywista, ale o zupełnie innej rzeczy. Polityk w Polsce jest tylko politykiem, a jego sukces wynika głównie ze znajomości i umiejętności kłamania. Mało jest w Polsce polityków, którzy by osiągnęli sukces w dziedzinach nie związanych z polityką, sukces, który mógłby być jakby legitymizacją ich władzy, punktem odniesienia ich kompetencji. Kiedyś takim politykiem był minister Religa, sławny kardiolog i minister zdrowia. Taki Tusk skończył historię na uniwersytecie gdańskim w 1980, z rożnych powodów nie mógł znaleźć pracy (rzekomo przez działaność opozycyjna) i nagle został politykiem, zaraz po okrągłym stole. Takie biografie ma większość polskich polityków. Po 1989 zachłyśnięci demokracją ludzie zaczęli wybierać ludzi, ale nikt nie wiedział kogo, to była wówczas zupełnie nowa sytuacja. W Polsce nie było odpowiedniej kultury wyborczej, wystarczyło powiedzieć, że jest się w solidarności i że walczyło się z komuną by już otrzymać poparcie społeczne, toteż do sejmu wszedł kto wszedł. Choć z drugiej strony nie było jak się pochwalić sukcesem, bo sukces za komuny śmierdział partią więc i tak byliśmy skazani na plebs. Najgorsze jest to, że ten plebs się utrzymał, a jego głównym celem stało się jak najdłuższe utrzymanie się u władzy. I pojawia się Palikot, który sukces osiągnął, pokazał, że z dyplomem filozofa może zajść na wyżyny biznesu, poza tym jednym z jego postulatów jest ograniczenie ilości kadencji politykom co przetasuje scenę polityczna i zmieni reguły gry, toteż dla mnie Palikot jest taką "jutrzenką nadziei" która zdejmie koronę z głowy Tuska i początek na razie ma dobry, choć do niego jako osoby podchodzę z rezerwą.

Cytat:

To Palikot tak oskubał PO? Nowy sondaż

Gdyby wybory parlamentarne odbyły się w niedzielę, PO mogłaby liczyć na poparcie 36,9 proc. wyborców, PiS - 27,9 proc., SLD - 15,5 proc., a PSL - 5,4 proc. - wynika z opublikowanego w niedzielę sondażu Instytutu Badania Opinii Homo Homini dla Polskiego Radia.

W porównaniu z badaniem sprzed trzech tygodni PO straciła 3,8 pkt proc., PiS - 0,7 pkt proc. Zyskały: SLD - 2,9 pkt proc. i PSL - 0,4 pkt proc.

Poniżej progu wyborczego znalazłby się Ruch Poparcia Janusza Palikota "Nowoczesna Polska", który może liczyć na poparcie 3,8 proc. ankietowanych.

Udział w wyborach zadeklarowało 46 proc. uczestników badania (spadek o 5 pkt proc.). 40 proc. respondentów twierdzi, że nie poszłoby głosować.

Homo Homini przeprowadził sondaż telefoniczny w piątek, 1 października, na ogólnopolskiej reprezentatywnej próbie 1083 dorosłych osób.


Wiadomo, że jest to tylko sondaż, jeden z wielu których progi błędu potrafią sięgać w Polsce kilkunastu procent, i że jest on na razie tylko jeden i nie świadczy o żadnej tendencji, ale wystąpienie Palikota może być pewnym impulsem do zmian na naszej patologicznej scenie politycznej, gdzie historyk może podważać kompetencje ekonomistów bijących na alarm zagrożonym finansom publicznym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
85r




Dołączył: 22 Sie 2009
Posty: 476
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:30, 03 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odchodzenie palikota z PO jest groteskowe i polega na tym by jak najwięcej zrobić szumu koło palikota. W polsce zamiast o podwyżkach które szykuje rząd i o krytycznym stanie państwa które w niewiarygodnie szybkim tempie się zadłuża serwuje się codziennie newsy o tym co palikot powiedział np na temat jarosława kaczyńskiego, pisu lub kiedy wreszcie odejdzie z PO i czy odejdzie. Oglądnijcie tvn24, tvp info itp sami się przekonacie. Jak ktoś odchodzi z parti to robi to w ciągu tygodnia a nie jak palikot ciągnie to cały rok.
Palikota poglądy odnośnie kleru są identyczne jak te sld można by wręcz powiedzieć że całkowicie zerżnięte od sld.

Co do gospodarki gdy tusk zapowiedział że od 2011r podnosi vat , palikot poparł ten pomysł i uznał za słuszny a wczoraj oglądałem jego występ show Smile i krytykował podnoszenie vat:)

Co śmieszniejsze gdy tusk przed wyborami prezydenckimi brał ślub kościelny palikot był Głównym inwestorem i posiadaczem większościowym ultra katolickiego czasopisma OZON.

Więcej na temat czasopisma OZON: http://pl.wikipedia.org/wiki/Ozon_%28tygodnik%29
"Profil tygodnika OZON zmienił się z liberalnego na konserwatywny. Publikowano w nim wiele artykułów krytycznych wobec takich zjawisk, jak aborcja, eutanazja i homoseksualizm, oceniając je zgodnie ze społecznym nauczaniem Kościoła."


Wierzyć palikotowi = wierzyć tuskowi.
Po będzie partią wyznaniową na którą będą głosować wyborcy którzy zawiedli się na pisie a na partie palikota głosować będzie większość ludzi młodych mających lewicowe poglądy szczególnie odnośnie kościoła. Potem wyborach palikot stworzy z PO rząd w którym oskubie polaków tak jak to teraz robi tusk a dla uciszenia plebsu walnie parę ustaw antyklerykalnych. Tak mniej więcej wygląda ten cud palikota.


Ogólnie i prosto pisząc by wszyscy zrozumieli palikota partia powstaje po to by odebrać młody elektorat lewicy by później z tuskiem stworzyć większościowy rząd który dalej by doił polaków jak to robi PO dzisiaj.

A to jak uczciwa partia palikota będzie mówi choćby już ten artykuł: "Ale wpadka: Skazany poseł Samoobrony w Ruchu Palikota?" http://www.pardon.pl/artykul/12612/ale_w.....u_palikota
Wczoraj na tvn 24 gdy rozpoczynał się show palikota, piotr misztal chwalił się na antenie że dostał listowe zaproszenie od palikota.

Jak chcecie dobrze oddać głos w następnych wyborach to patrzcie nie na to co politycy mówią ale na to co robią. Po czynach oceniajcie a nie intencjach!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:33, 03 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wnioski, jakie niektórzy wyciągają z tak prostej sprawy, jak wyjście Palikota z PO i założenie własnego stowarzyszenia (w przyszłości partii) są dla mnie niedoścignionym procesem myślowym.
Sprawa wygląda na dużo prostszą, niż niektórzy chcą widzieć.
Facet jako pierwszy w historii zorganizował zjazd za swoje, a nie za nasze! Ma program całkiem sensowny i jeśli go będzie realizował, to mało mnie obchodzi, czy przy piwie z Tuskiem to obgadywał, czy nie.
Jeśli coś chcemy zmienić, to nie możemy poprzestawać na totalnej negacji wszystkich wydarzeń politycznych, które się dzieją. Bo historia nas ominie bezceremonialnie.
Oczywiście większość forumowiczów (nie tylko tego forum) nie ruszy dupy na jakiś wiec, czy przeciwko niemu. Typowy forumowicz wygęga (bądź wykwkacze) pomysły ludzi, którzy nigdy przecież nie są idealni.

Ale nie należy zapominać, że nawet Bimi nie jest idealny i często truje. "Bo mówiąc 1000 słów trudno nie powiedzieć głupoty".

Osobiście wolę, żeby nawet niezbyt kryształowy Palikot zrobił coś sensownego, niż kryształowy jakiś magik trwał w bezsensie i indolencji.

Kto chce szuka sposobu
kto nie chce szuka powodu
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pawlospg




Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 91
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:44, 04 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Był dobry polityk Andrzej Lepper Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy mamy następnego karykaturzystę Palikota.....historia się powtarza Applause Applause Applause Applause Applause Applause Applause
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:28, 04 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi, Palikot zlecił ci badania popularności wśród młodzieży "niezależnej"?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
85r




Dołączył: 22 Sie 2009
Posty: 476
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:50, 05 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To o czym ja mówiłem wcześniej czyli że Palikot był właścicielem ultra katolickiego czasopisma ozon Smile wczoraj mówiła u tomasza lisa Joanna Senyszyn a dzisiaj na pardonie piszą o tym. To konkretnie pokazuje jak cudowny chłopak z platformy jest zakłamany. A co do liska to ten pisywał też w OZONKU Smile

Więcej na temat czasopisma palikota OZON: http://pl.wikipedia.org/wiki/Ozon_%28tygodnik%29

"Profil tygodnika OZON zmienił się z liberalnego na konserwatywny. Publikowano w nim wiele artykułów krytycznych wobec takich zjawisk, jak aborcja, eutanazja i homoseksualizm, oceniając je zgodnie ze społecznym nauczaniem Kościoła." Smile

Co śmieszniejsze wczoraj palikot u lisa był w różowym zegarku a wcześniej w krawacie:) (upodabnia się do swojej żony?)
Cóż nie mam nic przeciwko zakazowi pedałowania ale niech kameleon palikot przynajmniej nie okłamuje swoich naiwnych wyborców.



http://www.pardon.pl/artykul/12626/_/4
Zakaz pedałowania": Palikot wypromował prawicowy symbol?


Polityczna działalność staje się dla Janusza Palikota coraz trudniejszym zadaniem.

Najpierw okazało się, że powstająca właśnie partia Palikota ma szanse tylko minimalne poparcie. Następnie jej program
ogłoszony na sobotnim kongresie został przez
większość komentatorów wyśmiany i uznany za populistyczny. Teraz zaś okazało się, że Palikot – do niedawna gwiazda mediów – nie potrafi skutecznie zaprezentować swojego projektu.

We wczorajszym programie Tomasza Lisa został mocno poturbowany przez Joannę Senyszyn. Senyszyn po prostu wyśmiała polityczne aspiracje Palikota, a zwłaszcza jego obecne antyklerykalną i lewicową pozę. Zdaniem europoseł SLD, Palikot może być co najwyżej jej uczniem:

Tylko ja panu zostałam i jako mojego dobrego ucznia, muszę powiedzieć, chętnie jako mistrz pana przyjmę.

Lecz zdaniem Senyszyn Palikotowi w ogóle nie można ufać, gdyż jeszcze kilka lat
temu zajmował się wydawaniem prawicowego tygodnika "Ozon", które wsławiło się między innymi okładką ze zdjęciem
pary trzymającej (używany zwykle przez organizacje skrajnie prawicowe) znak określany powszechnie jako "Zakaz pedałowania". Zdjęcie zrobiono po demonstracji NOP we Wrocławiu w 2005 roku i to właśnie okładka tygodnika "wypromowała" ten symbol. Wczoraj numer pisma z tą okładką Senyszyn wręczyła na antenie Palikotowi.

Niestety nie udało nam się zdobyć okładki "Ozonu" w lepszej rozdzielczości.

Warto jednak przypomnieć, że "Ozon" nie był od początku pismem prawicowym. Przez pierwsze kilka miesięcy wydawany przez należącą do Palikota firmę
tygodnik miał charakter liberalno-lewicowy. Dopiero, gdy "Ozon" nie odnotował odpowiedniego poziomu sprzedaży wymieniono mu całą reakcję i zmieniono profil o 180 stopni – co zresztą też nie przyniosło pozytywnego rezultatu. "Ozon" padł w lipcu 2006 roku po ledwie kilkunastu miesiącach funkcjonowania.

Los tego tygodnika obecnie jawi się jako oczywista zapowiedź politycznej kariery zdolnego do każdej wolty Palikota. Tak jak zamienił gazetę lewicową w ultrakatolicką, tak teraz z konserwatysty chce się stać ikoną lewicy. Naiwni, którzy mu uwierzą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:16, 09 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ponad miesiąc później niż obiecał, ale jednak - przeszedł do historii. Smile
Cytat:
Janusz Palikot - zgodnie ze swoimi wielokrotnymi zapowiedziami - złożył mandat. Legitymację poselską oddał na na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. "Mam nadzieję, że 44 tysiące osób, które dało mi mandat poselski, zrozumie moją decyzję i zaakceptuje ją. To dzięki nim mogę teraz pomóc dzieciom" - napisał na swoim blogu polityk.

http://www.tvn24.pl/12690,1688871,0,1,pa.....omosc.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:57, 09 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
ponad miesiąc później niż obiecał, ale jednak - przeszedł do historii. Smile
Cytat:
Janusz Palikot - zgodnie ze swoimi wielokrotnymi zapowiedziami - złożył mandat. Legitymację poselską oddał na na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. "Mam nadzieję, że 44 tysiące osób, które dało mi mandat poselski, zrozumie moją decyzję i zaakceptuje ją. To dzięki nim mogę teraz pomóc dzieciom" - napisał na swoim blogu polityk.

http://www.tvn24.pl/12690,1688871,0,1,pa.....omosc.html


Idealny dzień sobie wybrał na to. To było takie spontaniczne. Zyskał tym samym serca wielu polskich dzieci i rodziców, pokazując swoją prawdziwą dobrą i bezinteresowną twarz ojca-Polaka.
Hip hip hura
Jedna świnia mniej przy korycie! Na razie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:00, 09 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adwokat Diabła napisał:
Hip hip hura
Jedna świnia mniej przy korycie! Na razie...

To chyba nie wiesz że na jego miejsce wejdzie do Sejmu inny oseł z listy PO.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:38, 09 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry temat założyliście od razu widać ilu debili jest na forum

Mr.Bizarre napisał:
Na pewno jest jeden pozytyw,koleś nie robi tego by dobrać się do koryta,bo już jest nachapany..


A ty nie wiesz że żołądek rozpycha się wprost proporcjonalnie do przekątnej koryta ???

avedis88 napisał:
To, że popiera go TVN, też mi nie przeszkadza, ponieważ dzięki temu lepiej szybciej i sprawniej namiesza w polityce.


Cóż za argument Applause czyli TVN popiera go nie dlatego że jest jednym z nich tylko dlatego że jest medium niosącym prawdę i światło teraźniejszej i przyszłej biografii palikota jest wpisane w cel ich misji publicznej ??? Zrozum człowieku że TVN to nie tylko taniec z gwiazdami ale Wielka polityka i jeszcze większa manipulacja zwłaszcza tobą jak czytam twoje bzdury...

avedis88 napisał:
W Polsce nie było odpowiedniej kultury wyborczej, wystarczyło powiedzieć, że jest się w solidarności i że walczyło się z komuną by już otrzymać poparcie społeczne, toteż do sejmu wszedł kto wszedł.


Do sejmu wchodzą ci sami lub ich następcy a skoro do sejmu weszli tylko ci co walczyli z komuna to czemu komuna rządziła tyle lat po okrągłym stole nawet prezydent komuch rządził dwie kadencje... weszli i jedni i drudzy , weszli ci co umieją razem kraść tworząc przy tym pozory demokracji dla wyborców czyli sami najlepsi aktorzy sceny politycznej...

avedis88 napisał:
I pojawia się Palikot, który sukces osiągnął, pokazał, że z dyplomem filozofa może zajść na wyżyny biznesu, poza tym jednym z jego postulatów jest ograniczenie ilości kadencji politykom co przetasuje scenę polityczna i zmieni reguły gry, toteż dla mnie Palikot jest taką "jutrzenką nadziei"

Wiesz co to jest postulat polityka ??? jak nie wiesz to sprawdź w encyklopedii pod hasłem kiełbasa wyborcza to to samo !!!
jeśli palikot jest "jutrzenką nadziei" to ty jesteś w gęstym mroku ...

PS.. Wytracając do samego palikota zauważcie jak bardzo szerokie plecy musu mieć w ITI skoro w ich mediach Onecie i na TVN jest gwiazdą nie mniejszą dziś niż Owsiak ...Świetna reklama w idealnym czasie...
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:55, 10 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

privilege napisał:


PS.. Wytracając do samego palikota zauważcie jak bardzo szerokie plecy musu mieć w ITI skoro w ich mediach Onecie i na TVN jest gwiazdą nie mniejszą dziś niż Owsiak ...Świetna reklama w idealnym czasie...


Minął jeden dzień od kiedy to napisałem a na głównej stronie Onetu w czasie kiedy w Polsce większość "Yntelygentów" popija poranną kawę Onet (ITI) jasno deklaruje kogo mamy kochać i na kogo stawiać w przyszłych wyborach ...Zdjęcie jest doskonałym jasnym przekazem nawet kurwa nie podprogowym
------------------------------------------------------------------


Palikot: będę pamiętał ten dzień do końca życia
"To dla mnie wyjątkowy dzień. Będę go pamiętał do końca życia. Oddałem mandat i legitymację poselską, na którą głosowało 44 tysiące ludzi" - mówi Janusz Palikot w nagraniu wideo zamieszczonym na jego blogu w Onet.pl. Lider Ruchu Poparcia oddał wczoraj legitymację na aukcję w ramach XIX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

"Wiem, że postąpiłem słusznie. Ten mandat należało oddać na rzecz WOŚP. Należało to zrobić nie tylko ze względu ten wspaniały cel, ale także przeciwko polskiej polityce, przeciwko temu jaka ona jest, przeciwko temu, że nie ma miejsca na jej społeczny wymiar. Dzisiejsza polityka to scena, która jest zabetonowana. W partiach jest się obecnie marionetką, a każdy, kto ma własne zdanie, jest usuwany" - powiedział w nagraniu Palikot.

Były poseł Platformy Obywatelskiej podkreślił także, że jego nowe ugrupowanie jest "partią obywatelską" i ma nadzieję na to, że wraz z "nim powróci jeszcze do Sejmu, by naprawić polską politykę".


Wybory na jesieni kampanię czas zacząć ,ciekawe jaki numer legitymacji w partii Palikota będzie miał Owsiak ...
Ps.myślę że cena jak i spore zainteresowanie legitymacją Janusz wynikała z faktu iż większa część licytujących nie zarozumiała że Palikot nie odchodzi z polityki na zawsze (a chyba to licytowali) tylko zmienia partię i pozbywa się starej legitymacji licząc na nową w wyborach na jesieni a głosy zapewnią mu pokojowe patrole naiwnych dzieciaków z prawem do głosowania ...By żyło się lepiej...

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/palikot-b.....omosc.html

Warto przypomnieć że nasz Palikot należał do Komisji Trójstronnej założonej przez Davida Rockefellera do której należały takie osoby jak Zbigniew Brzeziński czy Marek Belka ten pierwszy planował Amerykańskie wojny ten drugi grabił podbite narody oczywiście wszytko na rzecz amerykanów ... Palikot może będzie wyjątkiem od tych dwóch i zrobi w końcu coś "dla Polski" np. czerpiąc inspirację z orkiestry, prawdopodobnie upowszechni żebry w Polsce

Komisja Trójstronna – (ang. Trilateral Commission) – prywatna, pozarządowa organizacja założona w 1973 z inicjatywy Davida Rockefellera przez 325 prywatnych osób z Europy, Japonii i Północnej Ameryki, w celu promowania bliższej współpracy między tymi rejonami. Obecnie rozszerza swoją działalność poza trzy pierwotnie zakreślone obszary
Organizacja była wielokrotnie krytykowana przez politycznych aktywistów i naukowców z dziedziny politologii[2]. Komisji wielokrotnie przypisywano chęć zawładnięcia światem, co jest możliwie jedynie teorią spiskową.

Za tą hipotezą przemawia to, że większość prezydentów USA po 1973 roku było członkami tej komisji. Zebrania komisji są całkowicie tajne i zamknięte dla prasy. Opinia publiczna mimo licznych prób, do tej pory nie była w stanie ustalić co jest dokładnym celem działania tej plutokratycznej grupy.

Wiele nazwisk osób działających w Komisji Trójstronnej powtarza się także na listach równie tajnej i hermetycznej tzw. Grupy Bilderberg.
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Palikot złoży mandat
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile