W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Polska jest bankrutem   
Podobne tematy
Rośnie dług Polaków54bez ocen
Jedyne państwo bez deficytu7bez ocen
Rząd zapożycza się nadal 5
Pokaz wszystkie podobne tematy (7)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
25 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 29476
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ostrożny




Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 779
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:37, 23 Sie '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AHTUUblrAH napisał:

A skończyło ,skończyło,nawet sobie @hunab-ku nie wyobraża jak bardzo się skończyło.Pogłoski które z czasem przerodziły się w "wiarę", że Związek Sowiecki okrada nas ze wszystkiego,że żylibyśmy jak pączki w maśle, gdyby nie owe przymusowe kontrybucje na rzecz Swietów,były jednym z frontów "zimnej wojny".


Nie wiem czy to co piszesz znasz ze swojego doświadczenia, czy może z opowiadań świadków.

Mój ojciec pracował w przemyśle i sam wykonywał detale na których było grawerowane "zdiełano w ZSSR". Przeciętny obywatel radziecki nie mógł wiedzieć, że to jest w Polsce produkowane bo
skąd.
Takich opowiadań świadków znam więcej i to jest konkretny dowód.
Cała zbrojeniówka była produkowana na podobnych zasadach.

Popytaj ludzi z przygranicznych terenów. Są świadkowie, którzy widzieli transportowany na wschód cukier w workach z cementu.

Więc nikt nas nie okradał tylko to były takie umowy podpisywane i nie mieliśmy nic do powiedzenia.

O Nowej Hucie to było słynne powiedzie, że jest to hodowla królików na pustyni. Pasze trzeba przywieźć, króliki wywieźć i zastaje nam tylko nawóz.

.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:07, 23 Sie '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ostrożny napisał:
Popytaj ludzi z przygranicznych terenów. Są świadkowie, którzy widzieli transportowany na wschód cukier w workach z cementu.

Z góry przepraszam (bo nie ma w tym nic osobistego), ale to jest konstatacja typowa dla parobczaka ,który zwykł postrzegać cały świat przez pryzmat zjedzonych kartofli i podwawelskiej.
Niezależnie od tego ciekawi mnie wielce czy ci sami ludzie z przygranicznych terenów mogliby odpowiedzieć na kilka innych pytań ,np :skąd właściwie w Polsce "brała się" bawełna ? ( ta dzięki ktróej funkcjonowała Łódź i kilka pomniejszych miasteczek ) ile Polska płaciła za tone tej bawełny ?
albo : ile polska dalekomorska flota rybacka (było kiedys coś takiego ), płaciła za prawo połowu na ruskich łowiskach ? ( w okresie PRL-u cena detaliczna ryb morskich była groszowa a niezależnie od tego byliśmy i producentem i eksportem mączki rybnej )
ile Polska płaciła za gaz ziemny i ropę naftową ? itd ,tid.
ostrożny napisał:
Cała zbrojeniówka była produkowana na podobnych zasadach.

Oczywiście ! choć i w tym przypadku wykazałeś się kompletną nieznajomością problemu . Polskie zasoby sórowcowe nie pozwalają na rozwinięcie przemysłu zbrojeniowego.Nie mamy złóż tych metali (molibdenu,wolframy,chromu,niklu i innych) które służą do uszlachetniania stopów i które ze stali niskiej jakości czynią jakościowo wysoką tak zwaną stal narzędziową.Więc jeśli mimo tych geologicznych ograniczeń produkowaliśmy to i owo ,to nie wiesz może @ostrożny gdzie zaopatrywaliśmy się w potrzebne surowce i ile i komu płaciliśmy np za tonę wolframu ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ostrożny




Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 779
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:53, 23 Sie '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AHTUUblrAH napisał:

Oczywiście ! choć i w tym przypadku wykazałeś się kompletną nieznajomością problemu . Polskie zasoby sórowcowe nie pozwalają na rozwinięcie przemysłu zbrojeniowego.Nie mamy złóż tych metali (molibdenu,wolframy,chromu,niklu i innych) które służą do uszlachetniania stopów i które ze stali niskiej jakości czynią jakościowo wysoką tak zwaną stal narzędziową.Więc jeśli mimo tych geologicznych ograniczeń produkowaliśmy to i owo ,to nie wiesz może @ostrożny gdzie zaopatrywaliśmy się w potrzebne surowce i ile i komu płaciliśmy np za tonę wolframu ?


Nie odpowiedziałeś mi skąd czerpiesz tą wiedzę. Łatwiej by było dojść do konkluzji.
Co do tego tekstu co zacytowałem.
Tylko tym potwierdziłeś to co ja wcześniej napisałem. Nowa Huta przemysł stoczniowy i zbrojeniowy to było właśnie hodowanie królików na pustyni. Nie było paszy, króliki musieliśmy wysłać i zostawało nam gówno. Tego nie znajdziesz w książkach, ale jeszcze raz ci mówię świadkowie żyją i masz jeszcze czas na pogłębienie swojej wiedzy. Jak się będziesz unosił to nie masz szans na zdobycie tych wiadomości. Ja takich jak ty zatwardziałych mądrali omijam z daleka.
Wiem, że nie odpuścisz, ale ja już skończyłem. Pytaj starszych na żywo.

.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalfas




Dołączył: 02 Gru 2009
Posty: 338
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:19, 23 Sie '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po co kolegom stal narzedziowa?


Koledzy sie urwali z choinki posadzonej przed I wojna swiatowa...

Polsce nie jest w wojnie stal w ogole potrzebna....

chyba zeby bic plazem politykow debili ktorzy do niej dopuszcza po glowach


Polsce nie jest potrzebna marynarka...

nie jest potrzebna bron pancerna..
nie jest potrzebna nawet jedna eksadra lotnictwa typu F 16....

To nie jest teatr taktyczny to 300 tys km ^2

Ale potrzebne by bylo ze 100-200 takich jednostek jak grom....


do ponziejszego szkolenia partyzantki.... choc lasow juz malo....


Panowie schowajcie szable do pochew...nawet ta stal wam juz nie potrzebna....

Ale jesli mielibysmy artom lub bron laserowa to inna sprawa.....


Dup w Berlin

Dup w moskwe...

Dup w Washington DC...

oc cholera chyba sie zagalopowalem...
ale moze mamy jeszcze gdzies przyjaciol ????
_________________
życie to myślnik miedzy data urodzin i śmierci. Może to wszystko co mamy? czasami nawet nie mamy tego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
hunab-ku




Dołączył: 04 Lis 2009
Posty: 142
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:24, 23 Sie '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurcze ludzie co się obrażacie ...
Fajna dyskusja jest ... można się czegoś dowiedzieć.
Jasne jest, że wszystkiego raczej się nie dowiemy, a jest szansa by więcej troszku wiedzieć.
Po co trzaskać drzwiami i wychodzić, po co się wyzywać ... tylko wróg się cieszy.
Dajmy więc sobie buzi i rośnijmy razem w siłę :)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiedzmin




Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 1035
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:34, 23 Sie '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kalfas napisał:
Po co kolegom stal narzedziowa?




Stal narzedziowa? Do czego?
Do narzedzi. Ze stali robi sie nie tylko czlogi, ale przedmioty potrzebne na codzien.
Stale specjlne czyli np stale szybkotnace sa potrzebne na noze w obrabiarkach, zebys mogl chociazby wytoczyc wal do jakiejs maszyny. Z nedznej, niestopowej stali tego nie zrobisz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slidexman




Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 828
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:34, 25 Sie '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sytuacja długu państw wg NYT

_________________
Otwarte Piramidy Finansowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
multipro




Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 275
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:36, 17 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.
.
Jawi nam się metoda sterowania poprzez problem-dług. Na tej wykreowanej podstawie
można obecnie różne rzeczy wyprawiać z całymi narodami. Oczywiście cała ta farsa
służy tylko zamydleniu oczu opinii publicznej na tyle aby nie było masowego sprzeciwu.

W okresie Zimnej Wojny sterowanie było pod jej dyktando. Obecnie tę funkcję sprawują
wytworzone w tym celu problemy ekonomiczne.


Przykład Grecji pokazuje, że sztucznie zadłuża się cały kraj. A może ktoś wierzy, że niemożliwa była (i jest) kontrola wydawania pieniędzy przez kraj UE?
W takim razie było to kontrolowane zadłużanie. W takim razie potrzebne tym co do tego dopuścili. Po co potrzebne? A czy teraz Zimna Wojna nie stała się kryzysem? Po prostu kiedyś w czasie podziału na Zachód i Wschód był tzw. „wspólny wróg”. Teraz bez takiego podziału „wspólnym wrogiem” staje się „kryzys finansowy”. Za jego zasłoną można osiągać cele które inaczej wywołały by powszechny sprzeciw.

Pamiętać należy, że finanse są bardzo łatwo sterowane jako że tworzą światową piramidę z dowództwem w jednym ośrodku. Idealny niemal system ukrywania władzy, ukrywania za siecią banków, za giełdą gdzie wszystko niby się rozstrzyga.

Był kiedyś temat o monitorowaniu przepływu kapitału. Ha, ładnie by to pokazało co się
naprawdę dzieje. Taka mapa świata jak np. połączenia lotnicze, w kwestii przepływu kapitału wyraźnie wskaże centrum i najgrubsze przepływy. Także kierunek tego przepływu.
_________________
viewtopic.php?p=178889#178889
Ograniczenie do 1 postu dziennie, blokada
na zakładanie tematów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mamamia




Dołączył: 30 Sie 2010
Posty: 504
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:25, 17 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

DJFunkyKoval: Dług Publiczny - piosenka

Opowiem historię o długu publicznym,
Nazwijmy go długiem kosmicznym.
Można wysłać - nie, to nie farsa,
Za te pieniądze Polaka na Marsa.[...]



Cytat:

Można wysłać [...] Za te pieniądze Polaka na Marsa.[...]

Głosowałbym na partie ktora przedstawilaby taki program Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kowal




Dołączył: 24 Mar 2008
Posty: 188
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:18, 17 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z felietonu p. Michalkiewicza:

Cytat:

Warto tedy zauważyć, że w okresie ostatnich 20 lat dług publiczny Polski powiększył się o 1341 procent – z 53,17 mld złotych w roku 1990 (w przeliczeniu na PLN) do 713 397 400 000 złotych w dniu 9 września o godzinie 22.27. Ta dokładność jest niezbędna w sytuacji, gdy polski dług publiczny powiększa się z szybkością 3000 zł na sekundę, czyli 10 800 000 zł na godzinę, co daje prawie 260 mln zł na dobę, a więc miliard złotych długu przyrasta w niecałe cztery doby. Piszę ten felieton 10 września, kiedy do końca roku pozostało 112 dni. Skoro każdego dnia przybywa 260 mln zł długu, to do końca roku powinno uzbierać się co najmniej 29 120 000 000 zł, czyli w sumie (10 września o godzinie 13.08 dług publiczny wynosił już 713 509 620 400 zł) 742 miliardy z groszami. Co z tego wynika dla każdego z nas? Ano to, że koszty obsługi tego długu wynoszą obecnie już 34 mld zł rocznie, co oznacza, że na każdego mieszkańca Polski przypada do zapłacenia tylko z tytułu odsetek prawie 900 złotych. Zatem statystyczna pięcioosobowa rodzina tylko z tego tytułu musi oddać lichwiarskiej międzynarodówce 4500 złotych rocznie – a przecież nie jest to jedyny składnik haraczu, ściąganego z niej przez Naszych Umiłowanych Przywódców.


(Wytłuszczenia moje)

Ci, którzy nam pożyczają dokładnie wiedzą, że dług jest niespłacalny, podobną wiedzę mają pożyczający.
Mam nadzieję, że dożyję chwili, gdy objawi się nam rozwiązanie tego problemu.
_________________
Moja chata z kraja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamamia




Dołączył: 30 Sie 2010
Posty: 504
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:14, 20 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Tusk robi długi jak Gierek. To groźna polityka. Skończy się tym, że trzeba będzie mocno zacisnąć pasa - mówi w Kontrwywiadzie RMF FM ekonomista Krzysztof Rybiński. Chcę pomóc rządowi, dla którego liczą się głównie słupki popularności. (...) Chcę uświadomić ludzi, by sami zaczęli domagać się reform - zaznacza były wiceszef NBP.
(...)

Mi chodzi o to, żeby ludzie, wyborcy zaczęli w końcu rozumieć, co się dzieje w Polsce i jak jest prowadzona polityka gospodarcza. Porównuje to z dekadą Gierka, na razie Tusk rządzi niecałe 5 lat, robi długi w takim tempie jak Gierek. W miliardach dolarów, dużo więcej, a odniesione do dochodu w porównywalnym tempie. Pomimo że dostaje transfery z Unii Europejskiej, pomimo że sprzedaje narodowy majątek, to jest groźna polityka. Skończy sie tym, że trzeba będzie bardzo mocno zacisnąć pasa za parę lat.
(...)
Być może wszyscy zadłużają, ale nie wszyscy w tak potężnym tempie jak to robi Tusk i rząd Tuska. Więc to, że inni się zadłużają, Brytyjczycy się zadłużają, Amerykanie się zadłużają, ale do nich się nie porównujmy. To są potężne kraje, mocno rozwinięte, które mają w przypadku Ameryki własną walutę i mogą sobie na to pozwolić jeszcze przez jakiś czas. Polska za parę lat znajdzie się z ręką w nocniku i ostrzegam przed takim scenariuszem.
(...)
bez reform w ciągu dwóch, trzech lat Polska będzie być może musiała sięgnąć po pomoc z funduszu walutowego, bo okaże się, że oprocentowanie polskiego długu bardzo silnie rośnie i że na przykład podwyżka VAT-u, która ma dać 5 miliardów złotych, to jest nic w porównaniu z wzrostem kosztów usługi długu, który może wynieść 10-12 miliardów złotych. Trzeba będzie VAT podnieść jeszcze dwa razy, żeby tylko wyższe odsetki spłacić.
(...)
Mi w tej rzeczywistości nie jest dobrze, ale w polityce nie jestem, nie byłem i nigdy nie będę. Ja nie umiem się zajmować polityką. Znam się na finansach, znam się na gospodarce i w tym obszarze mogę się wypowiadać, mogę przekonywać społeczeństwo. Mogę oddziaływać na polityków, co mi się udaje. Bo np. fakt, że pojawił się pomysł redukcji zatrudnienia w administracji, to jest po części efekt tego, żeśmy rozpętali burzę w mediach o tym, że zatrudnienie w administracji gwałtownie rośnie.
http://www.rmf24.pl/opinie/wywiady/kontr.....nId,298326
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:45, 21 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio upowszechniły się "wykłady" w formie filmów. Stąd moja wklejka poniżej.

http://www.youtube.com/user/DJFunkyKoval

SOCJALIZM: Ogłupia i zniewala społeczeństwa! Hamuje rozwój i przedsiębiorczość! Wynaturza prawa boskie i ludzkie.
Fryderyk von Hayek
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:24, 21 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawy temat więc dorzucę coś z elementarza
starego elementarza bo aż z przed 100 lat jednak nadal 100% aktualny

Każda pożyczka dowodzi słabości rządu i niemożności pojęcia swoich praw. Każda pożyczka, jak miecz Damoklesa, wisi nad głowami rządzących, którzy zamiast uzyskania pewnych sum bezpośrednio od narodu, za pomocą czasowego opodatkowania, przychodzą z czapką w ręku do naszych bankierów.
Pożyczki zewnętrzne są jak pijawki, których nie można odłączyć od ciała państwa, dopóki same nie odpadną, lub dopóki państwo nie potrafi samo otrząsnąć się z nich. Ale rządy «Pogan» nie pragną otrząsnąć tych pijawek, na odwrót powiększają jeszcze ich liczbę i państwo jest skazane na zagładę z powodu dobrowolnej utraty krwi. Gzem bowiem jest pożyczka zewnętrzna jeżeli nie pijawką! Pożyczka jest wydaniem dokumentu państwowego, który zobowiązuje do płacenia odsetków, wynoszących oprocentowanie całej sumy pożyczonych pieniędzy. O ile pożyczka jest 5 proc, wówczas w przeciągu 10 lat państwo niepotrzebnie wypłaci sumę równą pożyczce, by pokryć odsetki. Po 40-u latach zapłaci dwa razy tyle, po 60-u trzy razy, a pożyczka pozostanie nadal niespłaconym długiem.
Z tego obliczenia jest widocznem, że takie pożyczki przy istniejącym systemie podatkowym (1901) wyciągają ostatnie grosze od opodatkowanego biedaka, by zapłacić odsetki zagranicznym kapitalistom, od których państwo wypożyczało pieniądze, zamiast zebrać w formie podatku potrzebną sumę od narodu bez obowiązku płacenia odsetek.
Dopóki chodziło o pożyczki wewnętrzne, «Poganie» przerzucali tylko pieniądze z kieszeni ludzi biednych do kieszeni bogatych, ale od czasu jak podkupiliśmy kogo należało, by zamiast wewnętrznych pożyczek zaciągnąć zewnętrzne, całe bogactwo państw wpadło w nasze skarbce i «Poganie» zaczęli płacić nam coś, co niczem innem nie jest jak tylko haraczem.
Przez swój brak staranności w sprawach państwowych, lub też dzięki zepsuciu ich ministrów, względnie ich ignorancji w sprawach finansowych, monarchowie «Pogan» zadłużyli swe państwa w naszych bankach tak, że spłacić tych długów już nigdy nie będą mogli.Musicie zrozumieć ile nas trudu kosztowało doprowadzenie do tego stanu rzeczy.


więcej tu
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JAR




Dołączył: 22 Paź 2008
Posty: 448
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:41, 21 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie rozpaczajcie... Odrzuccie idee panstwa i obywatela, a dlug przestanie istniec... To tylko cyferki, ktore tak dlugo beda cokolwiek znaczyly jak dlugo bedziecie ludzili sie ze nie mozna zyc bez panstwa i wszystkiego co z nim zwiazane... Zrobcie porzadek w swoich glowach, odrzuccie materializm to i szlag trafi tych co umozliwili wam oddawanie czci mamonie. W ten sposob wyslecie zarowno Rostowskich, Balcerowiczow jak i Michalkiewiczow czy Alexow Jonesow na smietnik historii - to tylko dwie strony tego samego medalu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mamamia




Dołączył: 30 Sie 2010
Posty: 504
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:51, 21 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

privilege napisał:
Przez swój brak staranności w sprawach państwowych, lub też dzięki zepsuciu ich ministrów, względnie ich ignorancji w sprawach finansowych, monarchowie «Pogan» zadłużyli swe państwa w naszych bankach tak, że spłacić tych długów już nigdy nie będą mogli.


To jest naprawde mocny fragment, zwlaszcza ze tekst podobno pochodzi sprzed blisko 100 lat o ile dobrze pamietam, a dopiero dziś widzimy jak jego "proroctwa" się wypałniają Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:17, 21 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="mamamia"]
privilege napisał:
Przez swój brak staranności w sprawach państwowych, lub też dzięki zepsuciu ich ministrów, względnie ich ignorancji w sprawach finansowych, monarchowie «Pogan» zadłużyli swe państwa w naszych bankach tak, że spłacić tych długów już nigdy nie będą mogli.


mamamia napisał:
To jest naprawde mocny fragment, zwlaszcza ze tekst podobno pochodzi sprzed blisko 100 lat o ile dobrze pamietam, a dopiero dziś widzimy jak jego "proroctwa" się wypałniają Twisted Evil


Text pochodzi z przed 1900 roku na bank!!! To co cytowałem pochodzi z tego mojego własnego oryginału ...




Polskiego wydania z roku 1936r które było oparte na na wydaniu brytyjskim z roku 1904 ...Nie z netu więc nie ma wątpliwości że nie napisał tego wczoraj z nudów jakiś antysemita ... jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości to zapraszam książka do wglądu można ewentualnie powąchać pachnie starością Wink

i jeszcze jeden fragment z wielu niesamowicie trafnych ...

Zapewne wiecie, że złoto jako środek obiegowy spowodowało upadek wszystkich państw, które je zastosowały, ponieważ zrobiliśmy co się dało, by je unieruchomić i wycofać z obiegu.
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamamia




Dołączył: 30 Sie 2010
Posty: 504
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:35, 21 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

privilege napisał:
To co cytowałem pochodzi z tego mojego własnego oryginału ...


Gratuluje:) Az przez moment poczulem zazdrosc... paskudne uczucie Wink

pzdr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:31, 22 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mamamia napisał:
privilege napisał:
To co cytowałem pochodzi z tego mojego własnego oryginału ...


Gratuluje:) Az przez moment poczulem zazdrosc... paskudne uczucie Wink

pzdr


Widziałem ją dwa razy na Allegro to znaczy dwa różne wydania jedno udało mi się kupić drugie sprzątnęli mi z przed nosa ale P.D.F który zrobiłem czyta się jak oryginał jest w kolorze i ma żółte kartki Wink teraz poluje na wersję Angielską ale nie jest łatwo bo ta książka była palona a za jej posiadanie groziła kara śmierci ...
W sumie to niema czego zazdrościć ważna jest treść a ta jest dostępna dla wszystkich chyba że mieszkasz blisko to mogę pożyczyć oryginał Smile
PS..Mogę pożyczyć tylko i wyłącznie po okazaniu napletka Very Happy inaczej nie ma mowy abym ja dal w obce ręce bo jeszcze ktoś ja pożre na moich oczach Very Happy
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:05, 22 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

privilege napisał:
Mogę pożyczyć tylko i wyłącznie po okazaniu napletka inaczej nie ma mowy abym ja dal w obce ręce bo jeszcze ktoś ja pożre na moich oczach

To czarna niewdzięczność Wink))) ostatecznie gdyby nie beznapletkowcy świat nigdy nie dowiedziałby się o istnieniu Protokołów.
Agent Ochrany infiltrujący odesskie i kijowskie środowiska syjonistyczno-rewolucyjne ,pozyskał ten dokument drogą agenturalną, ale był gojem więc nie zwrócił na niego uwagi,myślał że to jakieś pierdy.
Dopiero jego przełożony ,wychrzczony żyd Efronow ,rzetelnie pełniący funkcje wyższego urzędnika Ochrany, zorientował się z jakiej rangi dokumentem ma do czynienia.Było mu łatwiej właśnie dlatego że był żydem ,znał hebrajską w tym syjonistyczną literaturę,znał specyficzny żydowski sposób postrzegania świata i wszystkich zjawisk na nim występujących.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
multipro




Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 275
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:03, 23 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.
.
Niestety wpakowały się w temat „Protokóły Mędrców Syjonu” bez właściwego wyjaśnienia, że choć metoda właściwie ukazana, to przypisana czynnikowo który jest tak samo stworzonym narzędziem jak zadłużenie samo w sobie. Narzędzie to spełnia głównie rolę chłopca do bicia lub też zasłony dymnej. Inaczej Henry Ford nie finansował by wydawania „Protokółow”. Ponadto Żydzi jako nacja także są sterowalni w ogromnym stopniu, trzeba tylko spojrzeć na to z dłuższej perspektywy czasowej. Czyż nie dokonano sztucznie przemiany na nich, wskutek czego zupełnie znikli ci w chałatach z całej Europy? Właśnie dokonano i to jakim kosztem. Potem wystarczyło tylko dopilnować, żeby nie odrodziły się masy ortodoksyjnej biedoty.

Dług to tylko narzędzie władzy. Żeby ją samą trzeba patrzeć poza fałszywe tropy i takież wyjaśnienia przez samą władzę tworzone i rozpowszechniane.

W takim razie nie Żydzi, nie Masoni, a więc Kto? Tak postawionego pytania brakuje
tak w mediach jak i na forach etc. Skoro zaś to pytanie nie pada, zaś Żydzi i Masoni
wszędzie są wymieniani, stanowi to prawidłowość godną zastanowienia. Mamy więc
temat tabu.

Czemu to forum nie próbuje tej kwestii rozpatrzyć?

_________________
viewtopic.php?p=178889#178889
Ograniczenie do 1 postu dziennie, blokada
na zakładanie tematów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:23, 23 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

multipro napisał:
Mamy więc
temat tabu.
Czemu to forum nie próbuje tej kwestii rozpatrzyć?

Można ,ale to przecież bezcelowe.Od kiedy mechanizmy,cele,przyczyny i skutki zadłużania ,wyjaśnił dość szczegółowo Bolesław Prus w swej znakomitej powieści Faraon,cóż jeszcze można powiedzieć .
@ multipro czytał Faraona ? czy tylko przekartkował ? w razie konieczności podam nr rozdziału ,choć powieść naprawdę jest znakomita i warto ją przeczytać w "całości".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jermaj




Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 99
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:25, 23 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No bo widzisz AHTUUblrAH, nie Prus to wyjaśnia a Waltari w „Egipcjaninie Sinuhe”.
Prus tworzył fikcję literacką a Waltari był wybitnym historykiem i w tej powieści
wiele przekazał tak o mechanizmach władzy, jak i o Żydach, skoro już ktoś ich wmieszał
w temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stefani




Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 315
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:10, 23 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

multipro napisał:
Czemu to forum nie próbuje tej kwestii rozpatrzyć?
Wiedza taka nie jest szeroko rozpropagowana, w zasadzie tego rodzaju tematyka jest dyskretnie pomijana (lub dyskredytowana) na forach. To forum z racji niewielkiej ilości użytkowników, a także specyficznego ich doboru nie jest zdolne ani zainteresowane rozpatrywaniem takich treści. Ponadto to jest temat tabu w polskim Internecie. Ledwo widoczny albo "zaduszany" w zarodku.

Książka "Egipcjanin Sinuhe", o której wspomniał Jermaj to znakomity opis starożytnego świata, mechanizmów władzy, do tego osadzony w realiach historii.
_________________
Cenzura, Dezinformacja, Agentura na forach
viewtopic.php?t=7581&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:35, 23 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@multipro

Kto? Przecież nie Ufoki? Tylko ludzie, których łatwo można na top stanowiskach zidentyfikować. Jeżeli nawet nie oni to prawdziwi kontrolerzy są może jedno góra 2 ogniwa wyżej, ale nadal istnieje pewien wspólny wykładnik, dlatego, że nawet ci na stanowiskach muszą fanatycznie wierzyć w przynależność i wyższość swojej grupy.

A tak się składa, że kto jest na top czołowych stanowiskach związanych z bankowością światową, mediami, przemysłem zbrojeniowym i kieruje jako grupa doradców Imperium America. Mam wymieniać ich z nazwiska ... i listy osób. Przecież, było to robione wiele razy i to są namacalne rzeczy, a nie ogólnikowe farmazony które snujesz. Przecież w absolutnie dominującej przewadze są to ludzie o ultranacjonalistycznych przekonaniach z jednego plemienia. Ty tylko rzuciłeś puste hasło bez konkretów, na dodatek nie prawdziwe, bo cała kwestia tego kto stoi za kryzysem ekonomicznym np. nigdy nie jest poruszana w takim ujęciu w mediach, a i na forach nie trafia zupełnie w sedno sprawy. W ich mediach jest wręcz odwrotnie panicznie tłamszona. A strony poruszające te rzeczy są nawet zamykane.

"Inaczej Henry Ford nie finansował by wydawania „Protokółow”.

Ford finansował, bo dokładnie wiedział, kto jest zagrożeniem dla jego interesów. To jest właśnie dokładnie potwierdzenie. Sektor bankowy i jego agresywna ekspansja w tamtym czasie, stawał się problem właśnie dla obszaru w którym on działał, czyli sektora, rzeczy fizycznych .... przemysłu.

Jaki jest więc sens na siłę komplikować rzeczy i ogólnikowo ścigać duchy, które w swojej prostocie są bardzo spójne logicznie i co więcej mają bardzo dobre odwzorowanie w tym co obecnie się dzieje na świecie. No chyba, że właśnie samemu chce się zrobić zasłonę dymną.

Cytat:
Our race is the Master Race. We are divine gods on this planet. We are as different from the inferior races as they are from insects. In fact, compared to our race, other races are beasts and animals, cattle at best. Other races are considered as human excrement. Our destiny is to rule over the inferior races. Our earthly kingdom will be ruled by our leader with a rod of iron. The masses will lick our feet and serve us as our slaves."

Menachem Begin - Israeli Prime Minister 1977–1983


Ja jestem otwarty na inne propozycję. Musisz mi udowodnić powiązaniami konkretnych LUDZI, a nie jedynie pustych hasełek, że twoja "grupa kontrolerów" kontroluje fanatyczny Syjonizm, którego przedstawiciele są obecnie w top organach kierowniczo-wykonawczych Zionist / New World Order i których fanatyzm i determinacja w działaniach na przestrzeni czasu, jest bardzo dobrze wytłumaczalny kompleksem narodu Boga.

P.S. Żeby przytoczyć przykład z własnego poletka, sprawdź kim jest przecież Sikorski, namiestnik tych grup w Polsce. Nagrodę dostał za co? Nagroda jako Guard of Zion! Albo główny ekspert od prania umysłu Polaków, czyli Michnik? Jak coś kwacze/jąka się jak kaczka, wygląda jak kaczka i porusza się jak kaczka! To brzytwa Occama sugeruje, że jest to KACZKA! I nie myślę tu o Jarku.
_________________
arrow Mossad did 9/11, ALL THE PROOF IN THE WORLD!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
multipro




Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 275
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:22, 25 Wrz '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goldbug napisał:
multipro napisał:
W takim razie nie Żydzi, nie Masoni, a więc Kto? Tak postawionego pytania brakuje
tak w mediach jak i na forach etc. Skoro zaś to pytanie nie pada, zaś Żydzi i Masoni
wszędzie są wymieniani, stanowi to prawidłowość godną zastanowienia. Mamy więc
temat tabu.

Czemu to forum nie próbuje tej kwestii rozpatrzyć?


Kto? Przecież nie Ufoki? Tylko ludzie, których łatwo można na top stanowiskach zidentyfikować. Jeżeli nawet nie oni to prawdziwi kontrolerzy są może jedno góra 2 ogniwa wyżej, ale nadal istnieje pewien wspólny wykładnik, dlatego, że nawet ci na stanowiskach muszą fanatycznie wierzyć w przynależność i wyższość swojej grupy.

A tak się składa, że kto jest na top czołowych stanowiskach związanych z bankowością światową, mediami, przemysłem zbrojeniowym i kieruje jako grupa doradców Imperium America. Mam wymieniać ich z nazwiska ... i listy osób. Przecież, było to robione wiele razy i to są namacalne rzeczy, a nie ogólnikowe farmazony które snujesz......


Widzisz, w pierwszym akapicie ledwie zaznaczasz to co najważniejsze, później zaś znowu plączesz się w próbach wskazania osób. Kończąc na „Jeżeli nawet nie oni.....”.

Nazwisk nie sposób wskazać i nawet nie ma sensu. Tak samo jak nie ma sensu dawać nabierać się na Żydów i Masonów jako sprawców. Najważniejsza jest znajomość metod władzy. Nazwiska czy organizacje są tylko zasłoną którą łatwo wymienić kiedy przestaje
spełniać swoje zadanie, zaś znajomość metod zawsze pozwoli dostrzec jak jesteśmy kontrolowani.

Goldbug, te jak to nazywasz „ogólnikowe farmazony” to właśnie skupienie się na metodach. Wcześniej postawione pytanie „Kto?” powoduje, że próbując na to pytanie odpowiedzieć w końcu trzeba będzie poznać metody jakimi się władza posługuje. Także pytanie to ma wskazać na wyraźne inne dyskretne traktowanie tej grupy przez media – i znowu lądujemy na metodzie – manipulacja informacją.

Osoby czy organizacje są gdzieś daleko, poza zasięgiem i zwykli ludzie nie mają do nich dostępu, więc nie ma co się na nich skupiać. Metody są tu i teraz. Bezpośrednio dotyczą nas wszystkich. Dopiero znajomość metod oszustwa pozwoli na zmianę postępowania władzy. Zaś znajomość ludzi spowoduje co najwyżej zmianę...... ludzi na innych robiących to samo.

Osoby można dowolnie wymieniać, metody są stałe.
_________________
viewtopic.php?p=178889#178889
Ograniczenie do 1 postu dziennie, blokada
na zakładanie tematów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6   » 
Strona 3 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Polska jest bankrutem
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile