W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Pobieraczek.pl - internetowi oszuści  
Podobne tematy
Kruk - Opinie33
Lichwa, kant i windykatorzy-bandyci 46
Kancelarie przeszukują sieć, by znaleźć piratów 2
Firmy windykacyjne - bezprawie i cwaniactwo 9
Firmy windykacyjne 12
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
16 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 10263
Strona:  «   1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
suspenser




Dołączył: 20 Sty 2008
Posty: 669
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:47, 28 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
no popatrz.
a danych prrivana i lecha ludzi boją się podać po dziś dzieńSmile


Też mnie to już bawi - ktoś ich wyruchał a ci go kryją co najmniej jakby na tym zarobili Laughing

Zaiste dzielni "wojownicy o prawdę" Laughing

Obejrzyjcie sobie film Sztos to zobaczycie co o Was myślą ci, którzy Was oszukali.

Może tym wpisem naraziłem się "wyruchanym", ale może jak ktoś z nich dobrze będzie "darł łacha" to się ockną i zaczną działać z głową w górze a nie w piasku i dupą wystawioną na kolejny strzał ...
_________________
We wszystkim trzeba mieć umiar ... nawet w umiarze.

Za niezgodność poglądów i działań z własnymi Bimi zmniejsza limity.

Na szczęście kary ta są mniej dotkliwe niż za to samo 30 lat temu.

Pozdrowienia dla oficera prowadzącego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lestar




Dołączył: 10 Gru 2008
Posty: 557
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:16, 01 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adwokat Diabła napisał:
Cytat:
Umowa zawarta na pobieraczku.pl, gdzie trzeba było wpisać swoje dane, zaznaczyć kratkę "zgadzam się" pod regulaminem i nacisnąć ok jak dla mnie nie ma wątpliwości, że była ważna.

Lestar jak słyszę takie wypowiedzi niedorobionych prawników to nie dziwię się że system sprawiedliwości to jedna wielka kupa stworzona przez ludzi tak myślących i działających aby wyruchać każdego napotkanego na swojej drodze.
Jakie tam dane trzeba było podać?
Czy rodzina, znajomi, sąsiedzi mogą znać je?
Czy tylko i wyłącznie ty jako osoba prawna/fizyczna możesz korzystać ze swojego komputera domowego?
Kto mi udowodni, że to ja siedziałem akurat wtedy przed komputerem i sie tam rejestrowałem?
Do cholery czy ludzie juz totalnie powariowali, a system ich tak zniewolił, że uwierzą w każdą głupotę, która tylko podchodzi pod chore prawo?


Nie jestem prawnikiem, wypraszam sobie, po prostu jak mam cos napisac to nie stanowi dla mnie przeszkody zajrzec do kodeksu, wszak są one dostępne w necie w wielu miejscach, a dzięki indeksom nie trzeba dużo szukać żeby znaleźć w nich potrzebne informacje.

Twoja wypowiedź i paru innych użytkowników odnosi się do kwestii udowodnienia że umowę zawarto. Jeżeli nie można tego udowodnić, nie można też wyciągać z tego faktu konsekwencji. Tu się z wami zgadzam.
Ja piszę tylko, że umowa w takiej formie jest ważna, bo stwierdzenie, że jest nieważna jest bzdurą. Jest ważna, a kwestia ewentualnego udowodnienia w sądzie tego to zupełnie inne zagadnienie. Oczywiście pewnie możnaby było z tego jakoś wybrnąć, chyba, że by zaszły jakieś dodatkowe okoliczności (np. mail firmowy, którym nikt inny się nie mógł posługiwać).

BTW

BTW Prawdopodobnie wystarczyłoby powiedzieć, że rejestrując się było się pijanym jak świnia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beezle




Dołączył: 14 Sty 2010
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:21, 01 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lestar napisał:
Ja piszę tylko, że umowa w takiej formie jest ważna, bo stwierdzenie, że jest nieważna jest bzdurą.


Częściowo masz rację (np. przejazd autobusem i zakup biletu
to też zawarcie umowy - nic nie podpisujemy - a ma miejsce).
Jednak w Internecie jest IMO trochę inaczej. W jego przypadku
może być podobnie jak z ustnym zawarciem umowy
(należy mieć dowód - świadka, papier, cokolwiek co na drodze
sądowej pozwoli udowodnić, że została zawarta... dowolnej ze
stron). Inaczej każdy może się wykręcić, a potem "zabawa" w
udowadnianie to wojna z wiatrakami - szkoda czasu i nerwów
("nie ja podałem te dane i nie ja się rejestrowałem", "ja nic nie
kliknąłem", "a co to jest pobieraczek", "panie ja nie mam Internetu"
i podobne "tłumaczenia").

Jeśli więc IP to nie dowód, nie da się jednoznacznie (z winy firmy
niestety - było wysłać papier do podpisania) określić czy została
ona zawarta czy nie (jak już wspominałem wiele firm poważnych
wysyła takie dokumenty do podpisu - wymaga też kserokopii
dokumentu tożsamości). Wówczas to jest zawarcie umowy
(i jest na to dowód).

Moim zdaniem większość ludzi może temat sobie odpuścić - nie
sądzę, aby firma próbowała wchodzić na drogę sądową.
Nie jestem pewien jak by to zostało potraktowane: firma udostępnia
"lewe" oprogramowanie i wychodzi na drogę sądową bo ktoś
kliknął "akceptuję regulamin" i je pobrał. Lekka paranoja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:09, 04 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobnie z fotoradarami. Sa dekle co twierdza, ze jak jest na zdjeciu auto, ale bez twarzy kierowcy, to wlasciciel musi zaplacic chocby byl wtedy na orbicie. Wine trzeba udowodnic, malo tego, przypisac do konkretnej osoby. Nie ma odpowiedzaialnosci zbiorowej. W sytuacjach typu komputer, samochod, gdzie kazdy domownik ma do tego legalny dostep udowodnienie winy jest praktycznie niemozliwe. Tzn powinno byc, jesli to co jest zapisane w Konstytucji bedzie respektowane. Prawo swoje, a sądy swoje. Sa przeciez niezawisle. Niestety prawo idzie w tym kierunku, zeby w sprawie w/w fotoradarow jebac wlasciciela niezaleznie od winy. Przyklad na zdziczenie obyczajow.

Co do Prrivana i tego drugiego, to bardziej w gre wchodzi wstyd. Chociaz jak ktos jest pizda i dal sie zlapac na tak tani numer, to bardzo mozliwe, ze po prostu sie boi podac te dane.

Zeby nie bylo OT, to cos o Pobieraczku. Mozesz zlozyc im wizyte, albo daj cynk na dzielni, ze masz namiary na mieszkanie z komputerami w srodku, w ktorym nikogo nie ma. Parafrazujac Zygmunta Hajzera - Efekt Gwarantowany Smile
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:25, 06 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WLD:
Cytat:
widziałem program w tv o tym. To tylko straszenie. Nie wysłali żadnego pozwu i nie wyślą z oczywistych względów. Jak najbardziej popieram takie akcje. Idiotów trzeba tępić jak pleśn. Jakim trzeba być deklem, żeby wpisywać prawdziwe dane w tego typu serwisach? Rozumiem dziecko, ale dorosły?


No właśnie tutaj chodzi także o dzieci, co zresztą słyszałeś...przez co ich(Pobieraczka) działalność wkurwia jeszcze bardzie (nikt nie toleruje krzywdzenia dzieci, akurat to wszystkich wkurwia szczególnie).Tam chłopczyk mówił że płakał, myślę że on był nie jeden. Dlaczego dziecko ma płakać przez debili? Wiesz że to może mu zranić psychikę i nauczyć go nieufności z punktu widzenia pedagogiki takie sytuacje wpływają źle na rozwój młodego organizmu.Skąd są goście którzy założyli to gówno ?




P.S.
Cytat:
Co do Prrivana i tego drugiego, to bardziej w gre wchodzi wstyd. Chociaz jak ktos jest pizda i dal sie zlapac na tak tani numer, to bardzo mozliwe, ze po prostu sie boi podac te dane.


Ile mam razy powtarzać, że ja kasę odzyskałem i to w terminie, który sam ustaliłem (10 luty) ? Jaracie się tym tematem miesiąc po tym jak już ludzie którzy odzyskali kasę o nim dawno zapomnieli (ja zapomniałem, wy mi to przypomnieliście), żerujecie na tym ? Może energia wam to dodaje ? ja nie wiem ... naprawdę co ten temat ma do tego i proponuje wrócić do rozmowy o gronie tych skurwieli krzywdzących innych w tym dzieci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:04, 06 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ale nikt inny nie napisał, że im oddał. za to wielu się niecierpliwiło, jeszcze niedawno.
jedno i drugie to swego rodzaju oszustwo w sieci i w obu przypadkach udowodnienie oszustowi złej woli jest praktycznie niemożliwe.
zresztą, nawet jakby udowodnić to co można mu zrobić? nie chcemy chyba nikogo zamykać za to że wykorzystał głupotę innych? pewnie każdy z nas to już zrobił przynajmniej raz w zyciu (z papiezem wlacznie). Smile

wracając do tej sprawy.
pamiętajcie: bardzo trudno jest udowodnić co widziała w danej chwili na swoim ekranie osoba, która postanowiła zarejestrować swoje dane na jakiejś stronie. szczególnie że serwer jest pod pełną kontrolą tego co chce forsę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:11, 06 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pamiętam w tv straszyli tez kiedyś, że oszuści zakładają sobie konta w banku na wyłudzone ksero cudzych dowodów, a potem spieprzają z forsą.
i że niby ten komu skopiowali dowód ma problem. i w ogóle mówili, żeby pilnować swoich dowodów - to rzekomo ważne!

gówno prawda - to w interesie banku należy sprawdzenie, że dowód jest prawdziwy, a zdjęcie zgadza się z osobą która podpisuje umowę.
jest to tylko i wyłącznie błąd banku. w takim przypadku wystarczy tylko sprawdzić podpis na umowie i voila - wiadomo że to kto inny, wydymał bank Smile i chwała mu za to Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
M8




Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 612
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:56, 06 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mogę się doczekać aż wejdzie do użytku podpis elektroniczny - wtedy będzie jeszcze śmieszniej.
_________________
Zapraszam na forum o ezoteryce i okultyźmie: http://transgresja.em8.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:00, 06 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podpis elektroniczny jak rozumiem podpisuje dane (plik tekstowy).
więc nie ma problemu z ustaleniem co kto podpisywał, bo do danego podpisu pasuje tylko jeden plik - ten który się podpisało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:31, 06 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież napisałem że oddał Smile już w lutym napisałem to w stosownym temacie

M8 nie wiem co jest śmiesznego w krzywdzeniu dzieci, twoje dziecko zna procedury prawe i informatyczne ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:06, 06 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no nie - znowu krzywdzenie dzieci Smile

jakie ty tu widzisz krzywdzenie dzieci?
bo nie kumam...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
chokebore




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 205

PostWysłany: 21:55, 06 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobra powiem Wam:) Mój kumpel to wymyślił (pobieraczka), właściwie byłem przy tym jak się to tworzyło. Ale nie wnikałem co to i o co tam chodzi. Ja bym tego nie zrobił osobiście z kilku powodów. Wiem z drugiej strony, a to bardzo anty systemowy koleśSmile że dzięki temu biznesowi pomógł sporej liczbie osób które właśnie system centralnie wyruch... w ramach samo zadość uczynienia, wiec jest tu pewne morale - nazwijmy robin hooda:)

Jest tu ten punkt dla niego że ani prawo ani telewizja, ani żaden urząd nie może nic zrobić, kompletnie nic, a kontrole ma co chwile z innego urzędu.

Poza tym jak na nauczkę na przyszłość dla tych którzy czuja się oszukani - dodam cenną nauczkę, to mały koszt te 90 zł, czy ile tam było. Co do dzieci to bym się tak nie użalał,, niedługo wszystkim na głowę nasrają.

Piszę to bo rozmawiałem z nim o tej sprawie a że forum czytuje systematycznie to się podzieliłem.
_________________
,,Amor meus pondus meum"
http://pwarsawsky.wixsite.com/tabliczka/home
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:28, 06 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie widzę ? A więc "niepełnosprawna córka", "11 letni chłopak był straszony sądem" gość pomaga ? Pojebało Cię ? Jakby pomagał to by po przeczytaniu maila "mój syn ma 11 lat" spasował a nie straszył dzieciaka sądem bo podał nieprawdziwe dane ! Stary weź się zastanów, i nie pieprz o systemie i ludziach wyruchanych bo on wyruchał znacznie więcej. Wręcz śmieszne jest robienie z kolesia kogoś kto robił to na przekór. Jak dla mnie robił to w sposób perfidny żerując na słabszych w tym niemal bezbronnych i naiwnych. To nie żaden biznes człowieku tylko jawne zastraszanie ludzi ! Gość nie podał nikogo do sądu bo sam udostępniał piractwo, a powoływał się na prawo...pojebało Cię ? Nazywaj rzeczy po imieniu. Jakie by dzieciaki nie były, nie należy ich straszyć sądami itp bo to niszczy ich psychikę, rozumiem że twój kolega to matoł i nie zna pedagogiki, można skarcić dziecko... ale nie straszenie nieznajomego dzieciaka sądem to jest przegięcie wprowadzające atmosferę strachu !

Zwykły krętacz i oszust a nie biznesmen !

Cytat:
Jest tu ten punkt dla niego że ani prawo


Mylisz się zastraszanie nieletnich jest karalne. Wyłudzenie zresztą też ! Oszustwo to samo ! Ale myślę że nikt go nie poda, raczej ludzie zajmą się tym sami... (patrz pomysły ludzi z tego forum)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:38, 06 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

teodoryk, nie biadol.

ustaliliśmy już że jeśli ktoś zapłacił to się zwyczajnie sfrajerował - tak samo jak ci co pożyczyli forsę prrivanowi i lechowi.
nikt ich do tego nie zmuszał; koleś "poprosił" i dostał - proste.
co oczywiście gościa nie usprawiedliwia - dla mnie jest oszustem, a bajki o robin hoodzie i kalekach bez nóg traktuję jako niesmaczny żart.

dzieciaka to lepiej sam se pilnuj jeśli nie chcesz żeby go obcy "straszyli sądem" w internecie. a nie masz pretensję do jakiegoś naciągacza że nie rozpoznał na odległość wieku twojego dziecka które było jednak na tyle dorosłe że poradziło sobie bez problemu z formularzem rejestracyjnym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:41, 06 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzisz różnice między "poproszeniem" a zastraszaniem ?

Dzięki ale dzieciaka nie mam, ja bym się nie nabrał...ale zasady funkcjonowania psychiki dziecka w przeciwieństwie do co niektórych znam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:42, 06 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widzę.
ale w tym przypadku nie widzę żadnego zastraszenia - wyłącznie frajerstwo

wątpię by wyraz "sąd" działał mocniej na dziecko niż na rodzica Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:44, 06 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Straszenie sądem gdy samemu się łamie prawo nie zastraszaniem ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:45, 06 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teodoryk napisał:
Straszenie sądem nie jest gdy samemu się łamie prawo nie zastraszaniem ?

nie - inaczej każdą groźbę wytoczenia komuś procesu musiałbyś traktować jako zastraszenie.
a czego tu się bać kiedy jest się niewinnym?

co innego jakby przyszedł do chaty i chciał mu spuścić wpierdol - to jest zastraszenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:47, 06 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Otóż nachalne groźby bez pokrycia są tym o czym mówisz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:48, 06 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taaa. szczególnie dla kogoś kto boi się własnego cienia. Smile

i utożsamia sąd z katem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:52, 06 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może nie z katem ale z kosztami postępowania sądowego ? W każdym bądź razie oszustwo, czemu nie zaprzeczysz, a już porównanie do gości którzy poprosili o 50 zł i oddali jest wręcz nie samczne.

P.S. A już szczytem szczytów było napisanie do 14 letniej dziewczynki że jej roznegliżowane fotki są na tym portalu i żeby się zarejestrowała.... no rzeczywiście wszystko w tym jest "ok". nieźle trzeba mieć zryty beret żeby coś takiego pisać tylko po to by zarobić kasę...marne 90 zł tak ?.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:00, 07 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to porównanie jest bardzo smaczne: jak dla mnie to to samo.

a grożenie sobie nawzajem sądem to dziś część naszego życia, nie żadne zastraszanie - przyzwyczaj się lepiej zamiast obwiniać innych za to że nie dorosłeś do czasów w których żyjesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
chokebore




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 205

PostWysłany: 00:02, 07 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teodoryk wez mi o dzieciakach lewaku nie pierd...
wszyscy kurwa "wielcy humanisci" jest jak jest, dales sie wydymac bo jestes glupi, Twoj problem i Twoja zebana psychika..
zejdz na ziemie korwinisto bo sam Korwin by Cie wysmial...

Panstwo Cie jebie na 90% twoich dochodow, tam powinienes walczyc debilu!

Dziecko ma byc wychowywane a nie glaskane, nie wiem czy masz dziecko... ja sie nad swoim nie rozczulam i dostaje lekcje zycia...

postmodernizm kurwa wszem i w obec!!!!
_________________
,,Amor meus pondus meum"
http://pwarsawsky.wixsite.com/tabliczka/home
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:05, 07 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli napisanie do dziewczynki na nku że tam są jej fotki których tak naprawdę tam nie ma dla zarobienia 90 zł to część naszego życia ? Na pewno nie mojego...

Nie spodziewałem się że takim samym jest dla Ciebie gość który pożycza kasę i ją oddaje co człowiek który tej kasy nie oddaje i wcale nie ma nawet takiego zamiaru. Nie wiedziałem że pożyczka to to samo co zarobek. Bo widzisz ja swoje pieniążki od Prrivana odzyskałem



Cytat:
Teodoryk wez mi o dzieciakach lewaku nie pierd...
wszyscy kurwa "wielcy humanisci" jest jak jest, dales sie wydymac bo jestes glupi, Twoj problem i Twoja zebana psychika..
zejdz na ziemie korwinisto bo sam Korwin by Cie wysmial...


To w końcu lewak czy korwinista ?




Cytat:
Panstwo Cie jebie na 90% twoich dochodow, tam powinienes walczyc debilu!


Jak mnie państwo jebie ? Możesz mi wyjaśnić ? Pewnie utrzymuje szkoły szpitale i drogi ? Mnie się to podoba i nie będę z tym walczył... zresztą ja nie walczę, ja piszę co jest czym ! Dali się oszukać fakt, czyli trochę frajerstwo, ale druga strona to naciągacze... i nie wiem co Cie tak zabolało w tym że nazwałem rzecz po imieniu...



p.s. Gdzie się dałem oszukać, że piszesz do mnie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:12, 07 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teodoryk napisał:
Nie spodziewałem się że takim samym jest dla Ciebie gość który pożycza kasę i ją oddaje co człowiek który tej kasy nie oddaje i wcale nie ma nawet takiego zamiaru. Nie wiedziałem że pożyczka to to samo co zarobek. Bo widzisz ja swoje pieniążki od Prrivana odzyskałem

No własnie - więc tym gorzej dla ciebie.
Bo zdaje się byłeś jedynym szczęśliwcem Smile

Ale wracając do tego pobieraczka.
Bardziej boli cię to że koleś straszył sądem, czy że jednak znalazł jeleni?
Bo mnie boli co najwyżej to że znalazł jeleni. Podobnie jak Lechu i Prrivan też se znaleźli jeleni, tylko na inny blef - tu na forum, na moich oczach... coś im w coś - kasy i tak już nie mają, a za to jaką plamę na honorze Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3   » 
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Pobieraczek.pl - internetowi oszuści
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile