W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Legalizacja Marihuany  
Podobne tematy
Przegraliśmy wojnę z narkotykami 80
I tak powiedział Pan do Mojżesza 110
kolejny stan w USA legalizuje marihuane1bez ocen
Pokaz wszystkie podobne tematy (13)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
48 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 60718
Strona:  «   1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 19, 20, 21   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
erde




Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 730
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:25, 21 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma reguły, głupotą garstki nie można ograniczać wolności mas. Moi znajomi palą i zaczęli palić już długo przed 18 i mają się dobrze, pracują itd, chociaż dużo tracą na zielsko. Z tym, że w porównaniu do tego co inni tracą na piwo i wina to i tak wychodzą nieźle. Oczywiście, że palenie ganji w nadmiarze nie sprzyja, tak samo jak picie kawy i jedzenie tłustych pączków w nadmiarze szkodzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EaZy




Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 63
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:40, 21 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poszukaj głębszego dna w mej wypowiedzi a nie powtarzasz schematyczne kontry.....PEACE
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
erde




Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 730
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:50, 21 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli to do mnie to odpisywałem do peyota.
Co do Twojej wypowiedzi to zgadzam się, ale co zrobisz...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DeeJay




Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 176
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:15, 21 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
...bo czasem dobrze jest coś wiedzieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:43, 22 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Sadzić! Palić! Zalegalizować!
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:52, 22 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yamakusa napisał:


Sadzić! Palić! Zalegalizować!


Wiesz, dopóki obraz palacza kojarzy się z takimi teledyskami, to ciężko ruszyć ogólnonarodową debatę.

Ogólnie do świadomości ludiz powinno dotrzeć, ze stuff to nie domena zaćpanych hip hopowców w za dużych spodniach. Nie może być to jednoznaczne w głowie przeciętnego zjadacza treści Radia Maryja i TVN z wąchaniem kleju. Trzeba pokazać, że jeżeli alkohol można pić przy świątecznym stole i z reguły nic powaznego się nei dzieje, to nie ma sensu zakazać chcącym zapalenia w domu czy specjalnym lokalu jointa.

Powinno się pokazywać przedstawicieli klasy średniej, jak ten Pan!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:06, 22 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@The Mike
Propagandę trzeba szerzyć w każdej dziedzinie. Ja przynajmniej pokazałem prawdziwego człowieka, który zaszczepia to w kulturze a ty kreskówką na pewno zyskasz zwolenników Radia Maryja i TVN. Bueheheh przedstawicieli klasy średniej. Miałeś na myśli potulne, podporządkowane owieczki ubrane w uniform?
Homer Simpson symbolem gandzi? Nie dobijaj...
Bez werbalnego ataku, przedstawiając suche argumenty gówno zdziałasz. Spójrz jak to robią media i wykorzystaj identyczną technikę darcia mordy.
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:55, 23 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yamakusa napisał:
@The Mike
Propagandę trzeba szerzyć w każdej dziedzinie. Ja przynajmniej pokazałem prawdziwego człowieka, który zaszczepia to w kulturze a ty kreskówką na pewno zyskasz zwolenników Radia Maryja i TVN. Bueheheh przedstawicieli klasy średniej. Miałeś na myśli potulne, podporządkowane owieczki ubrane w uniform?
Homer Simpson symbolem gandzi? Nie dobijaj...
Bez werbalnego ataku, przedstawiając suche argumenty gówno zdziałasz. Spójrz jak to robią media i wykorzystaj identyczną technikę darcia mordy.


Każdy identyfikuje się na swój sposób. Może to wpływ nadmiaru ganji, może jednak nie, ale kompletnie nie rozumiesz o co mi chodzi, do tego masz ciągoty Homerowskie moze potrzebna Ci jest powtórka Illiady? Bądź Odyseji? Laughing

Może w Twojej walce z wiatrakami dziwne, buntownicze ruchy nastolatka się sprawdzają, jednak jeżeli chcesz dobra sprawy, to musisz zdać sobie sprawę, Laughing że decydujący głos nie będzie od Donvalgodesko, tylko od tych"zaunifrmowanych". Mam nadzieję, ze teraz wyraziłem się dość jasno, ale na wszelki wypadek...

Zaćpane twarze nastolatkow, krzyczacych bez składu do mikrofonu z jointem w łapce tworzą wizerunek, który większość społeczeństwa zniechęca. A niestety, jak narazie to mamy tu coś a la demokracja Smile Więc zwracam uwagę, że kreuje się nie taki wizerunek jak trzeba. Trzeba pokazać, ze 30-to latek, z ambicjami i rodziną też, od czasu do czasu lubi zapalić i się zrelaksować i nie moze mu za to grozić 5 lat! Nie moze mu nic grozić! Natomiast dla gówniarzy dostęp powinien być ograniczony, a jest odwrotnie. Dorosły człowiek nie zapali, bo ma za dużo do stracenia, a łepki jarają jeszcze podjarane hiphłopopolo. Żeby nie było, że mam jakiś problem z hip hopem, bo lubię, jednak nie lubie hiphopopolo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:15, 23 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie jeśli ty stawiasz podziały społecznościowe to nie różnisz się zbytnio o tych, z którymi sam walczysz.
Dobrze to ująłeś - walka z wiatrakami. Między innymi przez takich jak ty, którzy próbują stawiać granice w walce o legalizację. Przekładanie na stopniach wartości trochę mija się z ideologią wolnego jarania konopi. Z resztą walić Cię synku, bo w sejmie srają na ciebie tak samo jak na mnie.
Wiesz dlaczego? Panowie w uniformach, z którymi chcesz złapać kontakt mają większy profit z nielegalnej Marii i nie jest im to na rękę abyś miał swoje własne drzewko. Jak się z nimi dogadasz to daj mi znać.


PS Przesłuchaj jeszcze raz ten kawałek może znajdziesz w nim coś o sobie Laughing Twoja skala zachowań odnosząca się względem wieku po prostu zalatuje mi resztkami komuny.
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:16, 23 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing

Dobra, teraz zastanów się, czy prohibicję w USandA zniesiono pod naciskiem gangsterów i żulerki? Czy zalegalizowano zioło w Holandii pod wływem gangstaraperów i dealerów, małolatow i ćpunów? Czy w Czechach lnastapila depenalizacja pod wpływem piosenek raperów typu DOn Guralesko?

Odpowiedź brzmi: NIE

To, ze Ty żyjesz w świecie swojej wyobraźni, nie zmienia podstawowych faktów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:47, 23 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty tylko powielasz wzorzec. Na starcie przybrałeś pozę jakoby poniżej pewnego gruntu ambicje się nie liczyły, więc zastanów się kto pierwszy przeprowadził jakże AMBITNY atak. Masz teraz odpowiedź dlaczego w ignorancki sposób przeprowadzam z tobą dyskusję.

Za hipokryzję

Synku.

Jeśli nie będziesz utrwalał tego w świadomości młodzieży to zamiast zioła będą zapierdalać po zatokach jak w te kurwy z showbiznesu. Myśl dla kogo budujesz przyszłość. Jaha jeśli ktoś myśli tylko o sobie to twoja postawa jest zajebista.



Edit: Widziałem hie hie
Laughing Laughing Laughing Laughing Smile
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:52, 23 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też wiedziałem. Hehehehehe. Choć nie wiedziałem, ze jesteś tak wrażliwy. Mi to jeden chuj, bo nie pale. Nie pale niczego, bo nie chcę. Ale jestem za tym, by ci co chcą... mogli. A Ty? Ty jestes za tym, by wykrzyczeć, jaki ten świat pojebany... bo Cie nie chcą słuchać. A nie chcą Cię słuchac, bo nie potrafisz przekazać swoich myśłi tak, by zrozumieli. Kapujesz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:12, 23 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niby świat jest pojebany? Świat jest zajebisty człowieku tylko pogmatwany. Poczytaj troszkę moje wypowiedzi, bo jesteś kolejnym psychoanalitykiem, który próbuje bezskutecznie otworzyć moją twierdzę.

Cytat:
Jak na 20 lat to i tak znaczący postęp. Uszanuj dobrobyt i to, że nie musisz spać na dworze.
W cale nie jesteśmy głupim narodem, tylko biednym z szarganą mentalnością.




A ty?
Wskakuj w uniform Laughing
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:14, 23 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yamakusa napisał:
Niby świat jest pojebany? Świat jest zajebisty człowieku tylko pogmatwany. Poczytaj troszkę moje wypowiedzi, bo jesteś kolejnym psychoanalitykiem, który próbuje bezskutecznie otworzyć moją twierdzę.

Cytat:
Jak na 20 lat to i tak znaczący postęp. Uszanuj dobrobyt i to, że nie musisz spać na dworze.
W cale nie jesteśmy głupim narodem, tylko biednym z szarganą mentalnością.




A ty?
Wskakuj w uniform Laughing


Ale sobie schlebiasz chłopczyku. W Twojej próżności uważasz, że chce mi się badać Twój stan umysłowy...? Nie, nie chce mi się. Uważam, ze wyczerpałem temat w tym momencie, przynajmniej, jeżeli chodzi o konwersacje z Tobą. Wesołych Swiąt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:42, 23 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bleblaj bleblaj
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Naznaczony




Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 655
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:28, 29 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://pytajnik.nowyekran.pl/post/12439,co-w-trawce-piszczy
Cytat:
Nowelizacja ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii (dalej UPN) interesuje mnie
z kilku powodów. Z troski o bezpieczeństwo naszych dzieci, milionowe oszczędności
w budżecie, nadzieję na lepszą przyszłość gospodarki, a przede wszystkim wolność decydowania o tym, co się wkłada do swojego organizmu. Obawiam się, że po nowelizacji UPN zwiększy się zagrożenie nie tylko naszych dzieci, ale zwiększy się też obciążenie budżetu i gospodarki oraz zamieni się karę na leczenie. O ile więc parlamentarzyści uchwalają nam kolejny bubel, to nasuwa się proste pytanie: po co?



przekręt ! świetny tekst.
_________________
nie ma żadnej prawdy, wszystko jest tym samym, wielu się załamie, wielu parsknie śmiechem, to wszystko jedno
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slidexman




Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 828
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:51, 29 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naznaczony napisał:
przekręt ! świetny tekst.

dziekuje :D
_________________
Otwarte Piramidy Finansowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Papekk27




Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 309
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:20, 29 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


teledysk dla The Mike'a Wink

Ja osobiście mam takie marzenie, dotyczy to tylko sensi:
Zmiana ustawy tj. zniesienia kar za posiadanie niewielkich ilości(do 1gr) na własny użytek dla osób pełnoletnich-TAK!
Osoby udostępniające/sprzedające nieletnim powinny być najsurowiej karane.
Reszta bez zmian.No i może własny krzak;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiedzmin




Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 1035
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:45, 16 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobry wywiad z byłym amerykańskim policjantem walczącym z narkotykową prohibicją.





Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1867
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:56, 16 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem




KUSH - nazwa najlepszego obecnie weedu w usa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:32, 19 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

28 maja 2011 - Warszawa

Marsz Wyzwolenia Konopi - Obama też tam będzie Smile


_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tengel Lind




Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 25
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:40, 19 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiedźmin dzięki za ten wywiad dzięki niemu mam parę nowych argumentów aby polemizować z znajomymi Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Naznaczony




Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 655
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:52, 20 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://hyperreal.info/humanizacja-drogą-do-legalizacji#axzz1MXtgGE1O

świetny art , humanizacja drogą do legalizacji

Cytat:
Czesi czytają najwięcej w Europie. Średnia liczba książek w czeskim domu to 246. Tylko 2 proc. Czechów nie ma w domu żadnej książki. Przeciętny Czech czyta średnio ponad 17 książek rocznie (u nas - tylko 12 proc. czyta więcej niż sześć książek rocznie). Daje im to prymat wśród europejskich czytelników.



widocznie nasz żĄT przeczytał tylko elementarz Smile polskojebcy dosłownie.
_________________
nie ma żadnej prawdy, wszystko jest tym samym, wielu się załamie, wielu parsknie śmiechem, to wszystko jedno
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:08, 23 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://issuu.com/spliff/docs/spliff__31_web/1

Gazeta Konopna Spliff
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8599
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:00, 28 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A w Holandii :

Cytat:
Słynne holenderskie coffeeshopy, w których można kupić narkotyki miękkie, staną się w Holandii zamkniętymi klubami tylko dla lokalnych klientów.

Wspólny projekt w tej sprawie przygotowany przez ministerstwa zdrowia i sprawiedliwości i spraw wewnętrznych przyjął dzisiaj rząd w Hadze.

Projekt zakłada, że do coffeeshopów bedą mogli wejśc jedynie dorośli mieszkańcy Holandii, legitymujacy się kartą klubową. "Sądzę, że na każdy klub przypadnie do półtora tysiąca wejściówek. Burmistrzowie mogą zdecydować inaczej, ale oczywiście mogą przyznać ich mniej, a nie więcej" - powiedział minister sprawiedliwości i spraw wewnatrznych. Ivo Opstelten podkreślił, że żaden cudzoziemiec nie otrzyma wejściówki, chyba że mieszka w Holandii i jest na stałe zameldowany w gminie. Minister chce w ten sposób powstrzymać tak zwana turystykę narkotykową, która jest szczególnie uciążliwa w miastach przygranicznych.

Zwłaszcza Niemcy i Belgowie, ale także Francuzi korzystają z liberalnego holenderskiego prawa i zaopatrują się w narkotyki w ogólnodostępnych obecnie coffeeshopach.

Haga chce wprowadzić nowe przepisy 1 lipca tego roku. Zmiany musi jeszcze zaakceptować parlament.
http://www.dziennik.com/news/swiat/20351
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 19, 20, 21   » 
Strona 10 z 21

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Legalizacja Marihuany
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile