W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
[RS] UFO The Greatest Story Ever Denied PL  
Podobne tematy
[RS] Phil Schneider - Listopad 1995 Ostatnie słowa81
The Disclosure Project15
"UFO to fakt" film55
Pokaz wszystkie podobne tematy (9)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
15 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 10789
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:34, 15 Mar '09   Temat postu: [RS] UFO The Greatest Story Ever Denied PL Odpowiedz z cytatem

UFO The Greatest Story Ever Denied 2006
UFO - Największa historia jakiej zawsze zaprzeczano.



Przedstawiam Wam niezwykły dokument Jose Escamilla z 2006 roku.
Polecam gorąco do obejrzenia ten fascynujący materiał nie tylko wszystkim zwolennikom ale i przede wszystkim sceptykom.
Pojawiają się tam między innymi informacje o przygotowaniach do projektu Bluebeam.

Jose Escamilla jest znanym badaczem i reżyserem filmowym. Głównie jest on rozpoznawany za dwie rzeczy : pierwsza - jest to osoba, która jako jedna z pierwszych zarejestrowała i badała zjawisko RODS - "Strzałki" , druga - jest on współtwórcą filmów o tematyce UFOlogicznej. Jest to jeden z najlepszych filmów o tej tematyce w przeciągu ostatnich lat - autor w filmie zgromadził bardzo dużą liczbę zeznań wielu znanych osób, w tym byłych astronautów, pracowników wojskowych, wywiadu czy pracowników NASA.


Kod:
http://rapidshare.com/files/209495616/UFO_The_Greatest_Story_Ever_Denied_2006.part1.rar
http://rapidshare.com/files/209502620/UFO_The_Greatest_Story_Ever_Denied_2006.part2.rar
http://rapidshare.com/files/209508654/UFO_The_Greatest_Story_Ever_Denied_2006.part3.rar
http://rapidshare.com/files/209518912/UFO_The_Greatest_Story_Ever_Denied_2006.part4.rar


napisy:

http://rapidshare.com/files/209584972/UF.....isy_PL.rar








http://www.opendb.com/sol/seq.htm

W planach
http://moonrising-themovie.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:44, 15 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ściągam Smile))
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czasotworzycoczy




Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 69
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:23, 15 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wrzuć ktoś na

www.przeklej.pl

plz
_________________
zapraszam na
http://www.czasotworzycoczy.republika.pl/

http://www.czasotworzycoczy.site40.net/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:05, 16 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

UFO The Greatest Story Ever Denied 1/9 (PL)

Lista odtwarzania:
http://www.youtube.com/view_play_list?p=9BF9D1B1159285AD
_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KFI




Dołączył: 12 Wrz 2007
Posty: 214
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:27, 16 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kudos!
To świetny film. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:52, 16 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@redmuluc
Wielkie dzięki, właśnie ściągam. Pewnie nie stwierdzę nic oryginalnego, ale robisz kawał dobrej roboty. Smile
PS. Pamiętasz może jeszcze o The Arrivals? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1859
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:08, 16 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jestem sceptykiem i obejrze i powiem co dalej sądzę o tym temacie.

Waldek dziękuweczka za wrzut na yt, jak zwykle spidi gonzales jesteś
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jozo2009




Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 149
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:02, 17 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Film świetny! Miałem wątpliwości, po obejrzeniu wyzbyłem się ich.

POLECAM!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AndyPSV




Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 341
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:26, 17 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz szykuja nas na kolejna wyimaginowana wojne z obcymi. Trzeba podejsc do tego sceptycznie. Dlaczego ukazuje sie to TERAZ DOKLADNIE TEN FILM?! PRZED 2012 projekcie BLUE BEAM.

No WLASNIE I DLACZEGO CHCA DEPOPULACJI?
ZAMIAST ZORGANIZOWAC WSZYSTKO DLA WSZYSTKICH.

Chyba Helsing o tym pisal, nie?
Po co sa te strefy i w EndGame byla chyba cos powiedziane.
Jakie ma o tym zdanie David Icke?
Po co to wszystko?

Ogladam obecnie cz.5/9.
Nie twierdze, ze ufo nie istnieje - istnieje napewno, ale z pewnoscia na tym COSMIC levelu maja jakies komunikaty od nich czego oni chca etc.

Moglby ktos rozwinac temat?
Ale faktycznie cos jest na rzeczy.

Zbierzcie do kupy ta cala ukladanke zeby zobaczyc ostateczny obraz. Wszystko powinno skladac sie w jedna calosc.

Edit. Czesc 8: bron kosmiczna -- po wiecej poelcam: Phenomenon - The Lost Archives - The Missing Secrets of Nikola Tesla | do znalezienia w "kinie" mininova.com
_________________
pl,Technologia.Niewolnictwa-opis.pdf
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:08, 17 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AndyPSV napisał:
Teraz szykuja nas na kolejna wyimaginowana wojne z obcymi. Trzeba podejsc do tego sceptycznie. Dlaczego ukazuje sie to TERAZ DOKLADNIE TEN FILM?!
Jakie ma o tym zdanie David Icke?
Po co to wszystko?

Tutaj wkraczamy na tereny bardzo niedostępne, dla wiekszośći ludzi. Icke cały czas mówi co jest na rzeczy niemal we wszystkich wykładach. Najprostszymi możliwe słowami można to opisać w następujący sposób. Oczywiście nie musisz w to wierzyć.
Chodzi o uzyskanie ogromnych ilości negatywnej energii która jest niezmiernie potrzebna rasie Draco która istnieje i kontroluję tą planetę od 12 tyś lat. Icke twierdzi że chcą się ujawnić i w tej wyimaginowanej wojnie pojawić się jako Zbawcy Ludzkości coś jak Taeloni w Ziemia Ostatnie Starcie. Oczywiście przy okazji scentralizować władzę na ziemi aby mogli ją jawnie kontrolować poprzez marionetki Illuminatów. Na razie to traktuj to jako bajkę i przyjmij że istnieje taka możliwość. W 2012 zmieni się system czasu na Ziemi i zbliża się ich koniec, ponieważ w nowym systemie nie będą już w stanie nas kontrolować i najprawdopodobniej zakończą swoje istnienie.

Cytat:

Nie twierdze, ze ufo nie istnieje - istnieje napewno, ale z pewnoscia na tym COSMIC levelu maja jakies komunikaty od nich czego oni chca etc.

Takie wiadomości istnieją. Jedna mówi że po ataku w Dulce kiedy to ludzie zbuntowali się przeciwko nim toczy, się regularna wojna z nimi. Wiadomo że przyjazna rasa Plejadian usiała się wycofać po ataku Draco. Podobno część służb NRO i inne zbuntowała się przeciwko ich planom, buntują się nawet ich własne hybrydy. Skonstruowali wiele broni aby trzymać inne obce i przyjazne rasy z dala od ziemi. Draco zostało uwięzione niejako na ziemi aby nie mogli uciec przed Wielką Przemianą przez sojusz Plejadian i Kasjopei która umieściła 3 okręty wzdłuż pierścieni Saturna długości 7 tysięcy mil aby odizolować ich od gwiazdozbioru Oriona, aby nie mogli uciec lub nawiązać z nimi kontaktu. Film sciene-fiction Very Happy no nie?

Cytat:
Zbierzcie do kupy ta cala ukladanke zeby zobaczyc ostateczny obraz. Wszystko powinno skladac sie w jedna calosc.

Robię to od 15 lat i jak na rzazie układa to się w logiczną całość, ale na bardzo wysokim poziomie informacji, tzn trzeba mieć otwarty umysł aby poruszać się po tych obszarach.
Można to robić jedynie pod warunkiem że przyjmiesz wszystko nawet sprzeczne informacje, wrzucisz je na tył głowy aby potem to z czymś połączyć, jak powiedział jeden z wojskowych na filmie. Jeśli spodziewasz się prostej jasnej odpowiedzi to jej nie dostaniesz.
Trudno nawet o tym pisać, a co dopiero uwierzyć lub nawet przyjąć taką możliwość.
Masz rację jest coś na rzeczy i to bardzo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:49, 17 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobry film, polecam Smile

Wykop:
http://www.wykop.pl/link/157365/ufo-najw.....-napisy-pl
_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:50, 17 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
W 2012 zmieni się system czasu na Ziemi i zbliża się ich koniec, ponieważ w nowym systemie nie będą już w stanie nas kontrolować i najprawdopodobniej zakończą swoje istnienie.

To dlaczego w takim razie jeszcze nie dali nam spokoju i wciąż się starają, jeżeli w 2012 ma się wszystko skończyć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1859
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:59, 17 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

obejrzałem.
jeśli chodzi o tematykę to daleko odbiega od recenzji ponieważ same materiały odnośnie występowania obcych pojazdów kosmicznych są niewyraźne i nieprzekonywujące i co najważniejsze ich ilość jest znikoma.
sam film to wywiad z kilkoma osobami które miały dostęp kiedyś do tajnych akt wojskowych.

są tam urywki z jednej z konferencji na temat przyznania się przed kongresem kilkunastu wysoko postawionych ludzi, którą oglądałem w całości i też nie zrobiła na mnie wrażenia.

nie neguję istnienia obcych cywilizacji, ale na pewno nie odbywa sie to w takiej formie jak to pokazują. poza tym księżycowe bazy hmm... lol

jeśli chodzi o cytat McArthura to brednia.

ogólnie dokument jest naiwny i nie wiem co chciał przekazać, ale na pewno nie ujawnić tajemnice obcych cywilizacji.

edit:

jeszcze chciałem dodać że sama końcówka była spoko.

właśnie są na świecie technologie których nikt nie chce rozwijać aby nami rządzić przez wydzielania nam racji wydobywczych ropy, gazu i węgla. ten krótki epizod jest w 8i9 części i jeśli ktoś podziela moje zdanie to polecam obejrzeć tylko te dwie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jozo2009




Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 149
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:49, 17 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do redmuluc - myślę że mogę dopatrywać się w tym co napisałeś, pewnej dozy ironii.
Doceniam wiedzę i czas jaki poświęciłeś studiowaniu tematu, pozostając pod niemałym wrażeniem.
Bazowałeś na sesjach z istotami z Plejad, Oriona i innych? Takie tylko pytanko dla pewności Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
banon




Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 95
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:12, 17 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na prosbe mirrorki:

http://www.przeklej.pl/d/0000sa1p0242/uf.....d_2006.avi
Kod:
http://www.przeklej.pl/d/0000sa1p0242/ufo_the_greatest_story_ever_denied_2006.avi


http://www.plikus.pl/zobacz_plik-UFO_The.....01604.html
Kod:
http://www.plikus.pl/zobacz_plik-UFO_The_Greatest_Story_Ever_Denied_2006-201604.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:31, 17 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdusiłem film Wink

Mówie zdusiłem bo do pewnego czasu ciężko mi to wszystko wchodzi. I tu pozytywne zaskoczenie!
Nieco przy długi, ale treściwy film. Sporo wywiadów, świadków i dokumentów. Jak narazie to chyba
najlepszy film tego typu! Chłopakom od tłumaczenia wielkie dzięki!
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:14, 17 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jozo2009 napisał:
Do redmuluc - myślę że mogę dopatrywać się w tym co napisałeś, pewnej dozy ironii.
Doceniam wiedzę i czas jaki poświęciłeś studiowaniu tematu, pozostając pod niemałym wrażeniem.
Bazowałeś na sesjach z istotami z Plejad, Oriona i innych? Takie tylko pytanko dla pewności Question

Ironia nie była moim zamierzonym działaniem, to nie są tematy które mają dla nas znaczenie w codziennym życiu, ale widzę że zaczyna to nabierać pewnego sensu.
Wysoki poziom informacji to to samo co wysoki poziom abstrakcji i niedorzeczności.
Staram się mocno unikać wszelkich przekazów channelingowych, traktuje je jedynie jako ciekawostkę. Jeżeli się okazuje że mają potwierdzenie, przyglądam się bliżej. Opieram się na zeznaniach ludzi pracujących w czarnych projektach, Camelot, badaniach wzięć, emaili ludzi np z NRO i przekazów zwykłych ludzi, badaniach ludzi np Tsarion, nawiasem mówiąc zatkało mnie po obejrzeniu jego wykładów. O wojnie z Draco mówił przed śmiercią Schneider, jego wywiady też przetłumaczymy wkrótce. Wiele z tych informacji opisuje David Icke który dostaje rożne dziwne informacje. Całość jest składaniem układanki. Nie traktujcie tych informacji jako fakt, kiedy udaje mi się odszukać informacje z kliku źródeł przyjmuje je jako potwierdzone itd. Np ostatnio zainteresowało mnie to co mówi Tsarion o odkryciu pod Paryżem gigantycznych katakumb czy jaskiń w których było podobno 6 milionów szkieletów. (sic!) sporo w dziwnych pozach wskazujących na działalność Draco. Lub nagrania rosyjskich geologów na Syberii na głębokości 14,4 km przerażających dźwięków pochodzących z... właśnie skąd?

http://www.amightywind.com/hell/aboutsounds.htm

Teraz masz dwa elementy układanki, albo je łączysz i brniesz dalej, albo wszystko odrzucasz i ignorujesz. Często ignorancja jest błogosławieństwem. Tylko czy to spowoduje że niepokojące informacje znikną tak jakby ich nigdy nie było. "Wiedza chroni ignorancja naraża", ale ta wiedza nie daje spokojnego snu.

Veritatis napisał:

To dlaczego w takim razie jeszcze nie dali nam spokoju i wciąż się starają, jeżeli w 2012 ma się wszystko skończyć?

Ponieważ do samego końca będą robić to do czego są zaprogramowani. Jak mówił Icke - "Bo inaczej nie potrafią". My ludzie - potrafimy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:35, 17 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh, a w takim razie po co docierać do jak największej liczby ludzi z informacją, że jeszcze 4 lata męki i po krzyku? Coś mi tu nie pasuje... nie wydaje mi się, żeby Reptylianie mogli sobie ot tak po prostu zniknąć w 2012...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:16, 18 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Veritatis napisał:
Heh, a w takim razie po co docierać do jak największej liczby ludzi z informacją, że jeszcze 4 lata męki i po krzyku? Coś mi tu nie pasuje... nie wydaje mi się, żeby Reptylianie mogli sobie ot tak po prostu zniknąć w 2012...


Bo możemy nie dożyć tego momentu. Sad Jest kilka teorii alternatywnych dotyczących tzw rozpadu rzeczywistości. Może zostaną na powrót zamknięci w między wymiarze, pytanie czy z prowiantem czy bez ?.Wink Poziom wibracji Ziemi tzw Fale Schumana wzrosną do poziomu który uniemożliwi im dalsze istnienie, w 2012 osiągnie 13 Hz. Istnieją teorie mówiące że wejdziemy w tzw Pierścień Światła, generalnie to nie jest teoria ale potwierdzone astronomicznie zjawisko. Przewidzieli to dokładnie Majowie. Osoby pracujące w czarnym projekcie Monatuk twierdzą że robiąc eksperymenty w czasie napotykają na barierę nie do przebicia w 2012. Oczywiście zanim dotrzemy do tego momentu wiele się wydarzy.
Naszym zadaniem jest nie poddać się, nie dać zamknąć sobie umysłów, nie dać się strachowi. Strach jest głównym narzędziem i motorem ich działań.
Zmienić siebie aby polaryzacja "wybór pomiędzy albo jesteś częścią problemu albo rozwiązania" nie dopadła nas zanim, zakończy się 2010. Potem świat zacznie się dramatycznie rozdzielać na "roboty" i ludzi otwartych o wolnych umysłach.
Wiesz, kiedy się patrzy na ludzi codziennie i widzi się tylko zwykłych ludzi, kiedy odizolujesz się od świata duchowego, to tak jakbyś patrzył w pustkę przed sobą. Polecam piękne książki Michaela Newtona "Wędrówka Dusz" i "Przeznaczenie Dusz".. warto się starać i mieć nadzieję bo pustka nie istnieje. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Naznaczony




Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 655
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:20, 18 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo dobry dokument, no sorry ale dla mnie to jest 100% potwierdzenie moich obserwacji Smile kilkakrotnie widziałem tego typu obiekty, mój brat, mama, kumple także. NIe ma co gdybyać . UFO istnieje i bacznie nam się przygląda

redmuluc bardzo dobrze prawisz Smile pozdro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:13, 18 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@redmuluc
Dzięki za wyjaśnienie. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
forrest_




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 552
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:14, 18 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

redmuluc napisał:
Bo możemy nie dożyć tego momentu. Sad Jest kilka teorii alternatywnych dotyczących tzw rozpadu rzeczywistości. Może zostaną na powrót zamknięci w między wymiarze, pytanie czy z prowiantem czy bez ?.Wink Poziom wibracji Ziemi tzw Fale Schumana wzrosną do poziomu który uniemożliwi im dalsze istnienie, w 2012 osiągnie 13 Hz. Istnieją teorie mówiące że wejdziemy w tzw Pierścień Światła, generalnie to nie jest teoria ale potwierdzone astronomicznie zjawisko. Przewidzieli to dokładnie Majowie. Osoby pracujące w czarnym projekcie Monatuk twierdzą że robiąc eksperymenty w czasie napotykają na barierę nie do przebicia w 2012. Oczywiście zanim dotrzemy do tego momentu wiele się wydarzy.


Tekst ten będzie chyba pasował:
Cytat:
For decades the conensus view - among the public as well as the world's preeminent biologists - has been that human evolution is over. Since modern Homo sapiens emerged 50,000 years ago, "natural selection has almost become irrelevant" to us, the influential Harvard paleontologist Stephen Jay Gould proclaimed. "There have been no biological changes. Everything we've called culture and civilization we've built with the same body and brain." This view has become so entrenched that it is practically doctrine.

So to suggest that humans have undergone an evolutionary makeover from Stone Age times to the present is nothing short of blasphemous. Yet a team of researchers have done just that. They find an abundance of recent adaptive mutations etched in the human genome; even more shocking, these mutations seem to be piling up faster and even faster, like an avalanche. Over the past 10,000 years, their data show, human evolution has occurred a hundred times more quickly than in any other period in our species' history.

The new adaptations, some 2,000 in total, are not limited to the well-recognized differences among ethnic groups in superficial traits such as skin and eye color. The mutations relate to the brain, immunity to pathogens, sperm production, and bones - in short, virtually every aspect of our functioning.

Why might evolution be picking up speed? What could be fueling the trend? "Well, there's a lot more people on the planet in recent times. In a population you dont have to wait so long for the rare mutation that boosts brain function or does something else desirable." Says John Hawks of the University of Wisconsin at Madison and Gregory Cochan, a physicist and adjust professor of anthropology at the University of Utah.

Ten thousand years ago, there were fewer than 10 million people on Earth. That figure soared to 200 million by the time of the Roman Empire. Since around 1500 the global population has been rising exponentially, with the total now surpassing 6.7 billion. Since mutations are the fodder on which natural selection acts, it stands to reason that evolution might happen more quickly as our numbers surge. Cochran notes, "Darwin himself emphasized the importance of maintaining a large herd for selecting favorable traits."

Perhaps the most incendiary aspect of the fast-evolution research is the evidence that the brain may be evolving just as quickly as the rest of the body. Some genes that appear to have been recently selected influence the function and development of the brain. Other fast-changing genes - roughly 100 - are associated with neurotransmitters, including serotonin, glutamate (involved in general arousal), and dopamine. According to estimates, fully 40 percent of these neurotransmitter genes have been selected in the past 50,000 years, with the majority emerging in just the past 10,000 years.


I filmik:
Telescopic Evolution - Waking Life excerpt

_________________
13:13 13.09.1979 Caulbearer Smile
Unos nacen con estrella y otros nacen estrellados
******* Ad astra per aspera ******
.............! Semper paratus !.............
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iron32




Dołączył: 25 Wrz 2008
Posty: 106
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:40, 18 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do redmulica@
mysle ze nasza wiara jest tak skonstruowana zeby robic dobro i zeby ich zniszczyc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
player




Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 3
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:11, 20 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Np ostatnio zainteresowało mnie to co mówi Tsarion o odkryciu pod Paryżem gigantycznych katakumb czy jaskiń w których było podobno 6 milionów szkieletów. (sic!) sporo w dziwnych pozach wskazujących na działalność Draco. Lub nagrania rosyjskich geologów na Syberii na głębokości 14,4 km przerażających dźwięków pochodzących z... właśnie skąd?


Redmulc, Z ciekawosci przewertowalem kilka zrodel dot. tego odwiertu. Ciekawostka jest ze nie znalazlem informacji nt dokladnej daty tego wydarzenia. Jednak mysle, ze sie nie pomyle szacujac, ze bylo to w okolicach lat '40 XX wieku. I przyznam ze trudno mi wyobrazic sobie urzadzenie, w tym wypadku mikrofon, ktore na tamten czas, opuszczone na glebokosc 14 km dzialaloby sprawnie. Nie chodzi mi o prawdopodobienstwo znieksztalcenia dzwieku ale wogole fakt rejestracji jakiegokolwiek dzwieku przy takim cisnieniu i niezwyklej, jak zarejestrowano, temperaturze 1,100 stopni celsjusza.

Ponadto, znalazlem mnostwo postow informujacych ze to wydarzenie zostalo "zdemaskowane" kilka lat temu, ale niestety zadnych konkretnych informacji nie znalazlem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
forrest_




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 552
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:30, 20 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

player napisał:
Redmulc, Z ciekawosci przewertowalem kilka zrodel dot. tego odwiertu. Ciekawostka jest ze nie znalazlem informacji nt dokladnej daty tego wydarzenia. Jednak mysle, ze sie nie pomyle szacujac, ze bylo to w okolicach lat '40 XX wieku. I przyznam ze trudno mi wyobrazic sobie urzadzenie, w tym wypadku mikrofon, ktore na tamten czas, opuszczone na glebokosc 14 km dzialaloby sprawnie. Nie chodzi mi o prawdopodobienstwo znieksztalcenia dzwieku ale wogole fakt rejestracji jakiegokolwiek dzwieku przy takim cisnieniu i niezwyklej, jak zarejestrowano, temperaturze 1,100 stopni celsjusza.

Ponadto, znalazlem mnostwo postow informujacych ze to wydarzenie zostalo "zdemaskowane" kilka lat temu, ale niestety zadnych konkretnych informacji nie znalazlem.


Ja też odrobiłem homework.
Odwiert nazywa się (Kola Superdeep Borehole), rozpoczęty 24 maj’a 1970r.

Cytat:
The Kola Superdeep Borehole (Russian: Кольская сверхглубокая скважина) was the result of a scientific drilling project of the former USSR. The project attempted to drill as deep as possible into the Earth's crust. Drilling began on May 24, 1970 on the Kola Peninsula, using an "Uralmash-4E" and later an "Uralmash-15000" drilling rig. A number of boreholes were drilled by branching from a central hole. The deepest, SG-3, was completed in 1989, creating a hole 12,261 m (about 40,226 ft or 7.62 mi) deep,[1] which is still the deepest hole ever drilled. The longest hole ever drilled is the 12,290 m (about 40,320 ft or 7.64 mi) long Maersk Oil BD-04A well at Al-Shaheen field in Qatar.

http://en.wikipedia.org/wiki/Kola_Superdeep_Borehole

Urządzenia do odwiertu to: Uralmash-4E, Uralmash-15000 drilling rig.
Mikrofon był sprawny.

Resztę bardzo ciekawych informacji znajdziecie na:
http://www.spi.com.sg/spi_files/index.htm
Ps. Przydało by się to audio z powyższej strony.

http://www.truthorfiction.com/rumors/d/drilltohellfacts.htm

Zdarzenie to jest zaliczane do tzw. Urban Legends
I prawdopodobnie jest to HOAX.
http://en.wikipedia.org/wiki/Well_to_Hell_hoax
_________________
13:13 13.09.1979 Caulbearer Smile
Unos nacen con estrella y otros nacen estrellados
******* Ad astra per aspera ******
.............! Semper paratus !.............
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


[RS] UFO The Greatest Story Ever Denied PL
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile